PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک Net Monitor for Employees Pro 3.2.4

samigherty
16-01-2007, 14:55
با سلام خدمت شما بچه های عزیز
من نیاز خیلی مبرم و فوری به کرک (سریال نامبر ) نرم افزار Net Monitor for Employees Pro 3.2.4 دارم
لطفاً اگر کسی داره . کمک کنه . خواهش میکنم بچه ها کمکم کنید . اگر هم این ورژن نشد . ورژن های قدیمی هم باشه اشکال نداره . ولی خواهش می کنم کمک کنید
متشکر از شما دوست عزیز

Elfin-D
16-01-2007, 23:35
منتقل شد....

matin2005ag
17-01-2007, 00:33
سلام آقا فرهاد
تو اين سايت ورژن قديمي هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما اگه خواهي واسه كنترل كافي نت استفاده كني بهتره از اين استفاده كني
NetSupport School ver 8.51
اينم لينك با كرك پسورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كه من كرك اين را دارم كه بهتر از همه برنامه ها كه من د يديم هست من Net Monitor for Employees را دانلود كرده بودم كه اصلا خوشم نيامد به اين تاپيك هم سر بزن

اين لينك برنامه Net Monitor for Employees 3.2.3
اين هم كرك
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3.2.3_crack.html

matin2005ag
17-01-2007, 21:43
من خودم كرك بالا كه واسه 3.2.3 هست با 3.2.4 امتحان كردم جواب داد شما هم لطف كنيد يه نظري بدين

samigherty
19-01-2007, 11:47
نشد .
یعنی وارد برنامه می شه ولی وقتی وی خواهی بقیه کانپیوتر ها رو Add کنی میگه باید ریجستر کنی برنامه رو

mohsen62k
09-09-2008, 09:23
سلام
من به برنامه نت اسکول احتیاج خیلی زیادی دارم هرنسخه ای که پیدا میکنم و دانلود میکنم سریال موقع نصب رو فقط میده و زمانی که میخواهم با نسخه معلم کار کنم از من یک کد فعال سازی میخواد که توی هیچ قطی عطاری ندیدم ! هر ورژنی هم باشه مهم نیست فقط کار کنه درست حسابی و مجبور نباشم که مرتب دنبال کی و کرک بگردم چون برای کلاس آموزشیم میخوام
یا اگه برنامه دیگه ای که بتونه مثل این برنامه کار کنه بهم معرفی کنین

لطفا راهنمایی کنین و برام لینک بگذارین
با تشکر از همگی :)