PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : @ در ثبت نام 12 بهمن سيم كارت همراه ثبت نام نكنيد@

m45m
16-01-2007, 13:28
با سلام

در ثبت نام 12 بهمن سيم كارت همراه ثبت نام نكنيد، كه در سال آينده طبق خبرهاي موثق از مخابراتي ها ،رايگان خواهند شد و اين ضرري سنگين است و فقط عوارض و ماليات گرفته خواهد شد و سيم كارت هاي باد كرده مخابرات را با قيمت 288 تومان ثبت نام مي كنند وبعد از تحويل فوري در سال آينده رايگان خواهد شد.

موفق باشيد.

divoonejoon
16-01-2007, 16:31
آقا مگه بیکاریم بریم سیم کارت بخریم از مخابرات؟؟؟ من سیم کارتمو با ضرر 300 تومن فروختم...پشت دستمم داغ کردم

M O H S E N
16-01-2007, 17:06
من هم که امکان نداره ثبت نام کنم

M E T A L
16-01-2007, 18:51
دیگه فکر کنم هیچکی ثبت نام نکنه.
ولی این قضیه رایگان چیه؟؟؟؟؟؟

M O H S E N
16-01-2007, 19:15
والا من که پارسال 360 تومن ثبت نام کردم و 800 تومن فروختم

mehdi_vsgh
18-01-2007, 20:02
منم شنیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif که قراره مخابرات سیم کارتهاشو رایگان بده ولی از سال 88 نه سال دیگه!!‌(نمیدونم شاید من اشتباه میکنم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

mohammad hamed
19-01-2007, 15:52
آره از ساله 88 یعنی برنامه ی چهارم توسعه باید رایگان بشه ولی ممکنه که...
اما از من هم می شنوید از این سیم کارت نخرید

M O H S E N
19-01-2007, 17:06
توصیه من هم این است که ثبت نام نکنید..

habibinaj
19-01-2007, 18:09
مگه قراره کسی ثبت نام کنه؟

RedDragon
19-01-2007, 19:31
288 تومن بريزي تو آب، فكر كنم كمتر ضرركني تا اينكه سيم كارت دولتي بخري!!!!!!!!!!!

Lithium-wall
19-01-2007, 21:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فک نمیکنم زیاد ربطی داشته باشن این موضوع ها بهم

M O H S E N
19-01-2007, 22:56
فک نمیکنم زیاد ربطی داشته باشن این موضوع ها بهم

منظور شما چیه؟

کدوم موضوع ها رو میگین؟

sarbaze.vatan
21-01-2007, 00:24
سلام بچه ها من عضو جديد هستم .
راستي من تو سايت بازتاب خوندم كخ قراره 12 بهمن با 1000 تومان سيم كارت اعتباري ثبت نام كنن كه موقعه تحويل سيم كارت 33000 تومان هم ميگيرن و هزينه مكالمه هر مين 67 تومان ميباشد.

pari_667
22-01-2007, 10:47
من سیم کارتم را با 200 تومان اختلاف فروختم
دیگه سیم کارته دولتی نمی خرم.

binahayat_m
22-01-2007, 14:38
منم عمرا ثبت نام كنم
اخه اينا چرا اينقدر سر ما كلاه بزارن؟؟؟

RedDragon
22-01-2007, 20:40
با سلام
اين مطلب را دارم از روي روزنامه جام جم مينويسم:

در حالي كه اين روزها برخي از هموطنان ما ازشنيدن خبر كاهش قيمت سيم كارت در ثبت نام جديد خوشحال نيستند،

به دنبال افزايش رقابت ميان شركتهاي خصوصي ارائه خدمات تلفن همراه در افغانستان ،

توزيع رايگان سيم كارت در اين كشور آغاز شده است.

شركت افغان بي‌سيم در اطلاعيه‌اي اعلام كرد تمام شهروندان افغان از اين پس مي توانن سيم كارت تلفن همراه

اين شركت را رايگان دريافت كنند ، پيش از اين ، هر سيم كارت تلفن همراه شركت افغان بي‌سيم ، 500 افغاني

معادل92 هزار و 500 ريال عرضه مي‌شد.:blink:

حالا قضاوت با خودتان:rolleye:

zonealarm
23-01-2007, 02:23
با سلام
اين مطلب را دارم از روي روزنامه جام جم مينويسم:

در حالي كه اين روزها برخي از هموطنان ما ازشنيدن خبر كاهش قيمت سيم كارت در ثبت نام جديد خوشحال نيستند،

به دنبال افزايش رقابت ميان شركتهاي خصوصي ارائه خدمات تلفن همراه در افغانستان ،

توزيع رايگان سيم كارت در اين كشور آغاز شده است.

شركت افغان بي‌سيم در اطلاعيه‌اي اعلام كرد تمام شهروندان افغان از اين پس مي توانن سيم كارت تلفن همراه

اين شركت را رايگان دريافت كنند ، پيش از اين ، هر سيم كارت تلفن همراه شركت افغان بي‌سيم ، 500 افغاني

معادل92 هزار و 500 ريال عرضه مي‌شد.:blink:

حالا قضاوت با خودتان:rolleye:

تو انجمن خبر تاپیکش بود خیلی وقت پیش!

Mohammad Hosseyn
23-01-2007, 02:37
منم شنیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif که قراره مخابرات سیم کارتهاشو رایگان بده ولی از سال 88 نه سال دیگه!!‌(نمیدونم شاید من اشتباه میکنم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
براي رايگان شدن سال تعيين نكردن ، فقط اگه اشتباه نكنم گفتن نصف جمعيت يا چيزي حدود 50 ميليون نفر بايد سيم كارت داشته باشن بعد رايگان مي شه ...
بعد هم نظر من هم اينه كه از دولت سيم كارت نگيرين كه بيشتر از ظرفيت سيم كارت مي ده ... همين الانشم با كمبود ظرفيت و ازديام سيم كارت دارن له مي شن ...
با تشكر ...

Setareh1986
28-01-2007, 17:03
راستي من تو سايت بازتاب خوندم كخ قراره 12 بهمن با 1000 تومان سيم كارت اعتباري ثبت نام كنن كه موقعه تحويل سيم كارت 33000 تومان هم ميگيرن و هزينه مكالمه هر مين 67 تومان ميباشد.

اتفاقا منم خوندم. به نظر شما كي سيم كارتهاي اعتباري دولتي رو تحويل ميدن؟ اصلا آنتن دهيش خوب هست؟؟مشكل sms نداره مثل ايرانسل؟؟ :blink:

ShahabSAMSUNG
28-01-2007, 22:40
آخه مشکل با چی؟
مشکل Sms ایرانسل هم، مربوط به شرکت ارتباطات سیاره که دائماً در حال سنگ اندازیه وگرنه Smsهای ایرانسل به ایرانسل همیشه و به موقع می رسه. فقط Smsهای ایرانسل به دولتی و بالعکس مشکل دارن که اونم از عدم هماهنگیه. (سنگ اندازی دولت در بخش خصوصی!)

Setareh1986
29-01-2007, 01:19
آخه مشکل با چی؟
مشکل Sms ایرانسل هم، مربوط به شرکت ارتباطات سیاره که دائماً در حال سنگ اندازیه وگرنه Smsهای ایرانسل به ایرانسل همیشه و به موقع می رسه. فقط Smsهای ایرانسل به دولتی و بالعکس مشکل دارن که اونم از عدم هماهنگیه. (سنگ اندازی دولت در بخش خصوصی!)

همين مشكل فرستادن sms به دولتي.همه كه اخه ايرانسل ندارند.من برام خيلي مهمه كه بتونم به 0912 sms بزنم. يعني sms اصلا نمي فرسته يا بعضي وقتها نمي فرسته؟؟؟

reza3600
29-01-2007, 04:03
سلام دوستان
من میخام 12 بهمن تو ثبت نام سیم کارت شرکت کنم همین که 280 تومنی هست. من که از موبایل سر در نمیارم یه نفر این دو تا سوال منو زحمت بکشه ساده برام توضیح بده
1. چرا توی این ثبت نام نباید شرکت کنم.
2.اگه از اینجا سیم کارت نگیرم از کجا میتونم بگیرم قیمتش چنده.
لطفا تا قبل از 12 بهمن یکی جواب بده

ShahabSAMSUNG
29-01-2007, 12:58
همين مشكل فرستادن sms به دولتي.همه كه اخه ايرانسل ندارند.من برام خيلي مهمه كه بتونم به 0912 sms بزنم. يعني sms اصلا نمي فرسته يا بعضي وقتها نمي فرسته؟؟؟

نه اینکه نمی فرسته. اتفاقاً هیچ کدوم از SMS توی راه گم نمی شن و همه به مقصد می رسن. فقط یعضی اوقات کمی تاخیر به وجود میاد و دیر می رسند.
به قولی: دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.

در کل نهایتاً تا دو ماه دیگه اینطوریه و تا آخر امسال واقعاً اوضاع تغییر می کنه.
شرکت MTN باید تا پایان امسال به تعهداتش عمل کنه وگرنه جریمه میشه.

hani_death
29-01-2007, 15:57
با سلام
لطفا زودتر جواب reza3600 رو بدین چون منم دقیقا همین سوالا برام پیش اومده:blink:
امروز9 بهمنه ممنون میشم زودتر جواب بدین
در ضمن من نمی تو نم صبر کنم تا سیمکارت مجانی بدن چون بنظر من جیب اینا الان الانا پر نمیشه:puke:
ینی تا قبل عید می خام سیمکارت بگیرم
منظورتون از اینکه میگین دولتی نگیر چیه؟:blink:
خواهشا زودتر جواب بدین
خیلی حیاتیه:cool:
با تشکر

divoonejoon
29-01-2007, 16:06
منظور دوستان اینه که سیم کارت های مخابران رو نگیرین و به جاش سیم کارت های ایرانسل رو که دارای شرایط بهتری هست رو بگیرید.... در مورد ایرانسل هم توی فروم زیاد بحث شده میتونید با جستجو در مورد اطلاعات خوبی بدست بیارید که چرا بهتر از سیم کارت های مخابراته...

شرکت اارتباطات سیار که دولتیه و هممین سیم کارت های قدیمی رو توزیع میکنه و ایرانسل هم خصوصیه و سیم کارت های خودش رو ...

بی ادعا
29-01-2007, 16:34
آره همین طوره

shamabady
30-01-2007, 01:12
سلام دوستان
من میخام 12 بهمن تو ثبت نام سیم کارت شرکت کنم همین که 280 تومنی هست. من که از موبایل سر در نمیارم یه نفر این دو تا سوال منو زحمت بکشه ساده برام توضیح بده

برای این که تو برا چی باید 280 بدی بعد منتظر باشی قرعه کشی کنن بعد کی اسمت در بیاد و کی سیم کارت بدن اونم سیم کارتی که تکنولوژیش مال 20 سال پیش
درحالی که میتونی نصف این قیمت وبدی همونجا سیم کارت ایرانسل وتحویل بگیری باتکنولوژی خیلی بالاتر و امکانات وکیفیت صدای غیر قابل مقیسه با سیم کارت مخابرات

Setareh1986
30-01-2007, 02:39
نه اینکه نمی فرسته. اتفاقاً هیچ کدوم از SMS توی راه گم نمی شن و همه به مقصد می رسن. فقط یعضی اوقات کمی تاخیر به وجود میاد و دیر می رسند.
به قولی: دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.

در کل نهایتاً تا دو ماه دیگه اینطوریه و تا آخر امسال واقعاً اوضاع تغییر می کنه.
شرکت MTN باید تا پایان امسال به تعهداتش عمل کنه وگرنه جریمه میشه.

مرسي.پس حالا كه ميگي sms ميفرسته, ميرم يكي ميگيرم.

ولي ايرانسل اين سيم كارتهاي پيش پرداخت شو كه قرعه كشي نمي كنه ؟يعني اميدوارم كه همون موقع پرداخت پول, سيم كارتو بدن. يا ثبت ناميه؟؟؟:sad: :sad: :sad: دوره بعديه ثبت نامش رو كسي مي دونه كه كي هست؟؟

farzad48
30-01-2007, 16:06
سلام دوستان

سلام رضا جون. من خودم کارمند وزارت ارتباطات هستم. میخوام دقیقا راهنمایت کنم . سیمکارت هنگام ثبت نام 150 هزارتومان میدی الباقی هنگام تحویل سیمکارت . کلا مبلغ 288 هزارتومانه . قضیه مجانی شدن هم تا سال 88 این خبرا نیست . سال آینده هم حول حوش 200 تومانه ثبت نامش. درجلسه ای عنوان شد که اگر زیر 4 میلیون ثبت نام بشه. سیمکارتها بدون قرعه کشی تحویل میشه. سیم کارت دولتی در هرنقطه ایران اکثرنقاط حتی جاده گدوک در گردنه هم آنتن میده . سیم کارتهای ایرانسل میدونی کجاها میتونی ازش استفاده کنی . الان بیای توی شهر ما که قائم شهر است آنتن نمیده تازه ساری هم راه نیافتاده.بخدا هنوز سیمکارتهای دولتی با اینکه گرونتره اما سرویس دهیش بهتره . بخداازروی تعصب نمیگم . خودتون از چند نفر این مطالب رو سوال کن. فقط اگر بفکرخریدو فروش نیستی حتما یکی ثبت نام کن. موفق باشی . فرزاد

shamabady
31-01-2007, 09:24
اقی فرزاد درست میگن و این تنها مزیت مخابرات به ایرانسل ولی به نظر مناگه تو شهری که ایرانسل آنتن میده باشی و زیاد اهل سفر نباشی مزیت ها ایرانسل به این مزیت می ارزه

m45m
31-01-2007, 09:27
والا من که پارسال 360 تومن ثبت نام کردم و 800 تومن فروختم

با سلام

دوست عزيز من چند تا دارم شما به هم قيمت خودش از من بر مي داري و برو 800 تومان بفروش .

موفق باشيد.

m45m
31-01-2007, 09:38
با سلام

قابل توجه همه دوستان : ايرانسل از ماه هاي اول سال به 20 استان ديگر ارتبا ط خواهد داد و خبر موثق اينكه ثبت نام هم به 120 هزار تومان كاهش خواهد داد و ثبت نام دولتي هم از فردا به قيمت 288 تومان خواهد داشت و از موقع تحويل آن قيمت به 200 هزار توان بازار و در اواخر ششماهه اول با خصوصي سازي تبديل به رايگان خواهد شد . و حالا هر كه مي خواهد ثبت نام كند . موفق باشد.

براي سود دهي = ضرر هنگفت

موفق باشيد.

m45m
31-01-2007, 11:59
با سلام

تعرفه های طرح پرداخت ماهیانه
اشتراک ماهانه 7.500 ریال
نوع سرویس توضیحات ساعات اوج مصرف ساعات کاهش مصرف
تماس های داخل کشور 499 ریال / دقیقه 499 ریال / دقیقه
تماس های خارج کشور منطقه 1: تمام کشورهای جهان به غیر از آنهایی که در محدوده های 2 و3 ذکر شده اند 2.022 ریال / دقیقه 1.933 ریال / دقیقه
منطقه 2: ویتنام ، کوبا، سورینام، گویانی فرانسوی، رییونیون ، آنتیل فرانسوی، جزایر والیس و فورتونا 5.243 ریال / دقیقه 5.154 ریال / دقیقه
منطقه 3: افغانستان 2.477 ریال / دقیقه 2.388 ریال / دقیقه
تماس با خدمات مشترکین با شماره 130 از تلفن همراهتان و یا 09351300000 دریافت هزینه ثابت، معادل یک دقیقه تماس (صرف نظر از مدت مکالمه)
499 ریال/مکالمه 499 ریال/مکالمه
انتقال صدای زنگ و پیام تصویری 640 - 480 ریال 512 - 384 ریال
معادل 3 یا 4 پیام کوتاه، بسته به حجم پیام ارسالی
تمام پیام های کوتاه داخل کشور اشتراک رایگان . بدون هزینه فعال سازی
160 ریال 128 ریال
تایید دریافت پیام رایگان رایگان
جستجو در فهرست شماره های تلفن(150یا 09351500000 ) اشتراک رایگان. بدون هزینه فعال سازی 499 ریال / دقیقه 499 ریال / دقیقه
کنفرانس تلفنی اشتراک رایگان. بدون هزینه فعال سازی هر کنفرانس تلفنی به عنوان یک تماس مستقل برقرار می شود و هزینه آن به صورت مجزا بر اساس مقصد و زمان تماس محاسبه می شود.
----------------------
امکانات ايرانسل
1.SMS
.2.کنفرانس تلفني
.3.نمايشگر تلفن
4.MMS که اوايل اسفند راه انداي ميشود
اطلاعاتي در مورد MMS
براي شما تابيشتر آشنا شويد ارسال و دريافت پيام‌هاي چندرسانه‌هاي ارسال و دريافت ويدئو، عكس و موسيقي و تماس تصويري را ايرانسل براي اولين باردر اختيار مشتركان ايراني قرار مي‌دهد
5. امكان اتصال مستقيم كاربران به اينترنت، تا اوايل بهمن راه اندازي ميشود
6.VOIce MeSSAGe
7.مسدود کردن خط این سرویس به شما امکان می دهد تا در مواقع لازم و بنابر صلاحدید خودتان از برقراری و یا دریافت تماس جلو گیری نمایید.
8.در هرخيابوني هستيد اسم آن خيابان در گوشي شما نمايش داده ميشود
9.داراي سرعت بالا براي شماره گيري
10.دايورت
11.داراي پشت خطي
12.دريافت قکس وديتا
13. جاگيري500شماره در سيم کارت يعني دوبرابر سيم کارتهاي دولتي
14.انتخاب هر شماره اي که دوست دارين
15.تحويل فوري سيم کارت
---------------
تهران مشهد تبريزساري کرج شهرهاي آمل، قائم شهر، جويبار، بجنورد، سبزوار، علي آباد،
اراک، همدان، مراغه، کرمانشاه ، اروميه، قم، شيراز و کرمان.بابل، کاشمر، گرگان و نيشابور، بيرجند، تربت حيدريه، شهريار،
اسلام شهر، سمنان، بهشهر، سنندج، مريوان، خرم آباد، رشت، اردبيل، قزوين، زنجان، بندرعباس، بوشهرو اصفهان محمودآباد، تربت جام، استرآباد، فريدون کنار، چالوس، ايلام، اسلام آباد غرب، اهواز، يزد، زاهدان و عسلويه وتمام شهرهاي اطراف تهران درحال حاضر يعني1بهمن85 داراي پوشش ايرانسل هستن البته بيشتر اين شهرها هنوز به شبکه متصل نشده اند ولي
btsهاي اين شهرها نصب گرديده وفقط اتصال آنها به شبکه مانده است
درحال حاضر ايرانسل در 39شهر کشور آنتن دهي دارد
-----------------
اين تبليغ نيست ،بلكه فقط حهت آگاهي ديگران است .

موفق باشيد.

m45m
31-01-2007, 12:31
با سلام

بالاخره ایرانی ها هم می توانند MMS بفرستند!

ایرانسل، اپراتــــور جدید تلفــن هـمراه ایران بــرای نـخستین بار در کشــور ارائـه خــدمات نوین نـسل 75/2 را آغاز می نماید. در این راستا سرویس MMS و امکان اتصال تلفن همراه به اینترنت از طریق شبکه GPRS در هفته های آینده در دسترس هموطنان گرامی قرار خواهد گرفت. از این رو و با توجه به اینکه بزودی تعدادی از مشترکین ایرانسل برای آزمایش این سرویس ها انتخاب شده و ما را در راه اندازی هرچه بهتر این پروژه ملی یاری خواهند نمود، لازم دیدیم تا زمینه آشنایی هرچه بیشتر شما را با این خدمات جدید فراهم آوریم. این اطلاعیه اختصاص به معرفی سرویس MMS داشته و سعی براین بوده تا پاسخگوی سؤالات احتمالی شما در این زمینه باشد:

MMS چه تفاوتی با SMS دارد؟
هنگامیکه (SMS Short Message Service) می فرستید تنها توانایی ارسال یک متن ساده را دارید ولی (MMS Multimedia Messaging Service) شما را قادر می سازد تا نه تنها متن بلکه عکس و موسیقی را نیز به سایر مشترکین ایرانسل ارسال کرده یا به نشانی اینترنتی آنها ایمیل کنید.

چگونگی ارسال یک عکس
فرض کنید که به یک مسافرت تفریحی رفته اید و می خواهید با استفاده از گوشی تان عکس گرفته وآنرا برای دوستان خود ارسال کنید. شما می توانید با استفاده از یک گوشی با قابلیت MMS اینکار را با برداشتن گام های زیر به راحتی انجام دهید:

1. برای این کار تلفن همراه شما باید دوربین داشته یا قابلیت اتصال به دوربین را داشته باشد.
2. دوربین گوشی خود را فعال نمایید.
3. عکس مورد نظرتان را بگیرید.
4. روی منوی "ارسال" (Send) گزینه ارسال از طریق (MMS Send via MMS) را انتخاب کنید.
5. شماره تلفن همراه یا نشانی اینترنتی مورد نظر را وارد نمایید.
6. عکس تان را ارسال کنید!

به همین راحتی می توانید فقط در چند ثانیه از لحظات به یاد ماندنی سفرتان عکس گرفته و آن را برای دوستانتان ارسال نمایید!

چگونگی دریافت یک عکس
یک عکس به ترتیب زیر دریافت می شود:

1. یک پیام در صندوق پیام های(inbox) گوشی تان ظاهر می شود.
2. شما می توانید گزینه دیدن پیام (view/retrieve) را انتخاب کنید.
3. پیام به همراه تصویر ارسال شده روی گوشی شما نمایش داده می شود.

بدین ترتیب به راحتی در شادی دوستانتان سهیم می شوید!

ارسال تصاویر گرافیکی
اغلب گوشی ها دارای آرشیوی از تصاویر گرافیکی هستند که از پیش روی گوشی شما ذخیره شده اند. شما می توانید این تصاویر را نیز به همراه MMS خود ارسال نمایید.

ارسال صدا یا موسیقی
تا بحال شده که بخواهید آهنگی را برای دوست خود ارسال کنید؟ حالا می توانید! به راحتی این امکان را دارید که یک کلیپ صوتی را به همراه پیام مورد نظرتان ارسال نمایید.

ارسال همزمان عکس و صوت
شما می توانید عکس و صوت را همزمان در یک پیام ارسال کنید. بطور مثال می توانید عکس تولدتان را به همراه ترانه «تولدت مبارک!» و تصویر یک کیک تولد و پیام «جات خالی بود!» برای دوستتان که نتوانسته در تولدتان شرکت کند بفرستید!

چه تعداد تصویر را می توان بر روی یک گوشی با قابلیت MMS ذخیره کرد؟
این مورد به قابلیت های گوشی بستگی داشته و برای اطلاع از آن باید به دفترچه راهنمای گوشی خود مراجعه نمایید.

ارسال یک "پیام طولانی" (Long Message)
با استفاده از قابلیت "پیام طولانی" در MMS می توانید، ذوق نویسندگی خود را به رخ دوستانتان بکشید!

چگونگی ارسال یک "پیام طولانی"
قطعاً شما هم این احساس را داشته اید که حجم 160 کاراکتری استاندارد برای ارسال SMS برای بعضی از پیام ها چقدر ناچیز است! اما حالا به راحتی با برداشتن گام های زیر می توانید پیام های طولانی را ارسال نمایید:

1. به منوی "پیام ها" (Messages) روی گوشی خود بروید.
2. گزینه پیام های چندرسانه ای (MMS یا Multimedia messaging) را انتخاب کنید.
3. پیام خود را وارد کنید. این پیام می تواند تا 4500 کاراکتر حجم داشته باشد.
4. پیامتان را به شماره تلفن همراه یا نشانی اینترنتی مورد نظرتان ارسال کنید.

قابلیت تلفن های همراه در ارسال "پیام طولانی " متفاوت می باشد.

دریافت یک "پیام طولانی"
در صورت دریافت یک "پیام طولانی"، پیغامی روی گوشی تان ظاهر می شود. شما می توایند پیام دریافت شده را پس از خواندن، برای سایرین دوباره ارسال کرده (Forward)، آنرا ذخیره نموده یا حذف کنید.

تعرفه "پیام طولانی"
تعرفه این سرویس معادل تعرفه تعیین شده برای MMS است که در ادامه مطلب به آن می پردازیم.

MMS را برای چه کسانی می توان ارسال کرد؟
می توانید برای کلیه مشترکین ایرانسل MMS ارسال نمایید. اگر گوشی دریافت کننده فاقد قابلیت MMS باشد، یک نشانی اینترنتی با یک رمز ورود به صورت SMS برای او ارسال می شود که امکان مشاهده پیام فرستاده شده را برای او از طریق مراجعه به اینترنت ممکن می سازد. ارسال MMS برای مشترکین سایر شبکه های تلفن همراه در ایران تا زمانیکه این شبکه ها به سیستم MMS مجهز گردند، امکانپذیر نخواهد بود.

ارسال MMS به e-mail
مشترکین ایرانسل می توانند MMS را به نشانی اینترنتی فرد مورد نظرشان ارسال نمایند.
یک MMS تا چه اندازه ای می تواند حجم داشته باشد؟
حداکثر حجم مجاز برای یک MMS 100 کیلو بایت می باشد.

تعرفه MMS
بطور کلی حجم داده ها براساس بایت سنجیده می شود. همانطور که می دانید،حدوداً به هر 1000 بایت یک کیلوبایت (KB) و به هر 1000 کیلوبایت یک مگابایت (MB) می گویند. اغلب گوشی ها توانایی نشان دادن حجم MMS را دارند.
هزینه استفاده از سرویس MMS بدون در نظر گرفتن حجم پیغام ارسالی ( تا سقف 100kb) و نوع فایل ارسال شده ( عکس، صوت یا پیام نوشتاری) بر اساس تعداد MMS های ارسال شده محاسبه می شود( مانند SMS تا سقف 160 کاراکتر)
تعرفه نهایی در هنگام راه اندازی این سرویس ارائه خواهد شد.

سؤالات متداول
1. چه کسی هزینه یک MMS را پرداخت می کند؟
پرداخت هزینه بر عهده فرستنده است. فرد دریافت کننده هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کند.

2. چگونه متوجه می شوم که یک MMS دریافت کرده ام؟
شما MMS را همانند SMS در صندوق پیام هایتان (inbox) دریافت می کنید. اگر گوشی شما فاقد قابلیت MMS باشد، یک نشانی اینترنتی با یک رمز ورود به صورت SMS برایتان ارسال می شود که امکان مشاهده پیام فرستاده شده را از طریق مراجعه به اینترنت برای شما امکانپذیر می سازد.

3. میانگین حجم یک MMS چقدر است؟
این مورد بستگی به نوع گوشی شما و تنظیمات روی آن دارد. هرچه گوشی شما برای وضوح (resolution) بالاتری تنظیم شده باشد، MMS ارسالی حجم بیشتری خواهد داشت.

4. چه ارتباطی میان MMS و GPRS وجود دارد؟
(GPRS General Packet Radio Service) محیط و زیرساختی روی شبکه ایرانسل است که MMS با استفاده از آن انتقال داده می شود.

منبع:

موفق باشيد.

ali296
31-01-2007, 16:05
reza3600عزيز همين الان ميتوني سيم كارتو آزاد بخري ديگه چرا وايسي تا نوبتت بشه ؟
فقط 20 تومان گرونتر

shamabady
01-02-2007, 01:29
m45m ممنون از خبرات ولی باید بگم کلا تو 4 /5 تا از این شهرا راه افتاده و هنوز وصل به شبکه نیست

ShahabSAMSUNG
01-02-2007, 16:32
الان آنتن های ایرانسل تو خیلی از شهر ها زده شده و تقریباً آماده است. فقط مونده وصل کردنش به شبکه که اونم کار سیم ثانیه است!!!

hani_death
01-02-2007, 17:24
با سلام
m45m جان اگه من رفتم تو سایت ایرانسل ولی شهر بابل تو پوشش نیست
من چند تا سوال دارم ازت
1.اگه بابل تحت پوشش قرار بگیره من میتونم با شهری که تحت پوشش نیست تماس برقرار کنم؟
2.وضع آنتن دهی ایرانسل مثل اون وقتیه که تازه اولین سیمکارتهای دولتی اومده بودن؟
3.گوشی هایی که تو بازار هست با این سیمکارت که مشکلی ندارن؟(شاید سوالم ضایع باشه ولی من زیاد از این چیزا اطلاع ندارم )
4.ثبت نامش کی شروع میشه؟
و آخری این که هنوزم سیمکارت رو درجا تحویل می دن؟ اصلا تا آخر بهمن بابل تحت پوشش قرار می گیره؟
من در هر صورت ثبت نام نمی کنم میخوام آزاد بگیرم
با این چیزایی که شما گفتین ایرانسل خیلی سر تر از مخابراته
خواهشا زودتر جوابمو بدین برام خیلیییییییییییییی مهمه

m45m
01-02-2007, 18:37
با سلام
دوست عزيز hani_death جان مطمئن باش از دولتي بهتر خواهد شد به اين نشان كه خود دولتي قيمت ثبت نام را پائين مي آورد و رايگان مي كند و خصوصي خواهند شد و بدان كه تا سال آينده به همه نقاط كشور وصل خواهند شد و حتي اينكه ،رومينگ بين المللي به بيشتر نقاط جهان را خواهند داشت (حتي بيشتر از رومينگ دولتي) و هميشه اگه يادت باشه همين دولتي هم افتضاح ترين بود و حتي ايران سل هم ارزان خواهد شد.
وباز هم اختيار با خود شماست .

موفق باشيد.

hani_death
01-02-2007, 19:30
با سلام
m4m جان با صحبت های شما من دیگه متقاعد شدم که 100% ایرانسل بهتره
ولی من بابلی هستم
هنوز هم تو بابل سیستم ایرانسل راه نیفتاده
و اگر هم تا اوایل اسفند راه نیفته مجبورم سیمکارت دولتی بگیرم
چون شدیدا کارم ضروریه
ولی این ضلمه کاش تو بابل هم را می افتاد
ما که بچه مایه دار نیستیم دوباره سیمارتمونو با کلی ضرر بفروشیم و دوباره ایرانسل بگیریم
ای باباااااااااااا
ممنونم که راهنماییم کردی
با تشکر

ShahabSAMSUNG
01-02-2007, 19:45
با سلام
m45m جان اگه من رفتم تو سایت ایرانسل ولی شهر بابل تو پوشش نیست
من چند تا سوال دارم ازت
1.اگه بابل تحت پوشش قرار بگیره من میتونم با شهری که تحت پوشش نیست تماس برقرار کنم؟
2.وضع آنتن دهی ایرانسل مثل اون وقتیه که تازه اولین سیمکارتهای دولتی اومده بودن؟
3.گوشی هایی که تو بازار هست با این سیمکارت که مشکلی ندارن؟(شاید سوالم ضایع باشه ولی من زیاد از این چیزا اطلاع ندارم )
4.ثبت نامش کی شروع میشه؟
و آخری این که هنوزم سیمکارت رو درجا تحویل می دن؟ اصلا تا آخر بهمن بابل تحت پوشش قرار می گیره؟
من در هر صورت ثبت نام نمی کنم میخوام آزاد بگیرم
با این چیزایی که شما گفتین ایرانسل خیلی سر تر از مخابراته
خواهشا زودتر جوابمو بدین برام خیلیییییییییییییی مهمه

1) مهم اینه که تو پوشش داشته باشی. بعدش می تونی با هر کسی و هر جایی تماس بگیری. دقیقاً عین هر تلفن دیگه ای. مهم اینه که گوشی تو به شبکه وصل باشه. هر کس دیگه و هر شماره ای که موجود باشه رو می تونی بگیری.
2) نه. وضع آنتن دهی ایرانسل از اوایل سیم کارتای دولتی خیلی بهتره. اگه سیم کارتای دولتی هم اولش اینجوری بود که خیلی عالی بود.!!!
3) نه. هیچ گوشی ای با این سیم کارتا مشکل نداره. (ممکنه با دولتی ها مشکل داشته باشه به علت رجیستر نبودن ولی با اینا مشکل نداره)
4) هر وقت شبکه در شهر شما فعال بشه، ثبت نام هم شروع میشه. (شاید هم از یه هفته قبلش)
5) بله. سیم کارت رو درجا تحویل می دن.
6) در مورد اینکه شهر شما کی تحت پوشش دهی قرار می گیره، به شماره 09351300000 زنگ بزن و بپرس. (اولاً ممکنه برای بار اول نگیره. دوباره سعی کن تا بگیره. دوماً ممکنه یه مقدار پست خط بمونی مثلاً 3 دقیقه ولی قطع نکن تا جوابت رو بگیری)

با سلام
دوست عزيز hani_death جان مطمئن باش از دولتي بهتر خواهد شد به اين نشان كه خود دولتي قيمت ثبت نام را پائين مي آورد و رايگان مي كند و خصوصي خواهند شد و بدان كه تا سال آينده به همه نقاط كشور وصل خواهند شد و حتي اينكه ،رومينگ بين المللي به بيشتر نقاط جهان را خواهند داشت (حتي بيشتر از رومينگ دولتي) و هميشه اگه يادت باشه همين دولتي هم افتضاح ترين بود و حتي ايران سل هم ارزان خواهد شد.
وباز هم اختيار با خود شماست .

موفق باشيد.

اینکه ایرانسل ارزونتر بشه رو بعید می دونم. این شرکت خارجی (ام تی ان) حساب همه کاراشو کرده و بعیده که تغییر قیمت داشته باشه. اینکه می گن گرون میشه یا ارزون میشه شایعه است.

ضمناً تبلیغ MTN رو تو شبکه الجزیره دیدم. عجب تبلیغی. می گفت در 21 کشور جهان فعالیت می کنه.

اینم مطمئن باشید که اگه این شرکت تا پایان امسال به تعهدات خودش عمل نکنه جریمه میشه و این هم برای خودش بده و ضرر می کنه هم در کشور های دیگه ای که شرکت داره وجهه بدی پیدا می کنه.

admiral_cavandish
02-02-2007, 00:35
واقعآ مسخره است ، گوشی هارو گرونتر می کنن و خط هارو ارزون

RedDragon
02-02-2007, 13:57
من میخوام سیم کارت بگیرم چند تا سوال داشتم:
اگه بدون قرعه کشی باشه تا قبل عید میدن یا نه؟
اینکه میگن ایرانسل تو فرستادن sms مشکل داره درسته و تا چه حد؟
ثبت نام سیم کارت دولتی 200 تومنی از کی شروع میشه؟
اگه بخوام تا قبل عید سیم کارت بخرم چه کار کنم؟

farzad48
02-02-2007, 14:26

اگر زیر 4 میلیون ثبت نامی داشته باشه بدون قرعه کشی و گفتند که از اردیبهشت توزیع میشه.ثبت نامه حدود200 تومانی 1 سال بعد.شایدانجام بشه. اگر خواستی قبل عید بخری بایدآزادبگیری 10 تا 30 هزار تومان از نرخ ثبت نامی بیشتر نیست . البته توی شهرما تهران راخبرندارم.

hani_death
02-02-2007, 23:29
خیلی ممنون shahab جان لطف کردی
مثل اینکه سوالهای من تمومی نداره
چند تا سوال دیگه برام پیش اومده که توی تاپیک ایرانسل گذاشتم ممنون میشم جواب بدی
با تشکر از همه دوستان
موفق باشید

RedDragon
03-02-2007, 13:26
خیلی ممنون فرزاد جان :)
من تهران نیستم
کد موبایل اینجا هم 0913 هست کسی قیمتشو میدونه؟

farzad48
03-02-2007, 16:08
خیلی ممنون فرزاد جان :)
من تهران نیستم
کد موبایل اینجا هم 0913 هست کسی قیمتشو میدونه؟
من از یکی ازدوستانم که ایرانسل داشت سوال کردم میگفت برای sms مشکل داره . ایرانسل برخلاف تبلیغاتش هنوز نتونسته خوب عمل کنه حالا میگن تا6 ماه دیگه کلی امکانات براش ردیف میشه .حالا نمیدونم اینم تبلیغات باشه یا ایندفعه بخواد به تعهداتش عمل کنه. درضمن درشهرهای دیگه هم فکرنکنم30هزارتومان بیشتر از نرخ ثبت نامی باشه الان در شهر ما با کد 0911 سیصد چهل خریدو فروش میشه . میگن اینسری که سیمکارتها توزیع بشه . شاید به مرز 300 هم برسه . ولی الان که دو روز از موقع ثبت نام میگذره اسقبال خوبی نشده . اگر واقعا بخواد اینجوری تا هفته آینده استقبال بشه فکر نکنم سیمکارت برای سال آینده نرخ آزادش پایین بیاد.

farzad48
03-02-2007, 17:32
کسانی که در حال حاضر از ایرانسل استفاده میکنند میتونند بگن چه امکاناتی در حال حاضر داره ؟

ShahabSAMSUNG
03-02-2007, 21:06

مخلص RedDragon هم هستیم.

در مورد سیم کارت های دولتی که اصلاً مشخص نیست که چه وقت واگذار بشه اما مطمئن باش که تا قبل از اردیبهشت سال آینده واگذار نمیشه.

ایرانسل در فرستادن SMS هیچ مشکلی نداره و اگه بخوای می تونم ثابت کنم که مشکل SMS از طرف سیم کارت های دولتیه.
کلاً ایرانسل به ایرانسل راحت و فوری می رسه ولی ایرانسل به دولتی و بالعکس، فقط بعضی وقتا با تاخیر میرسه.

ثبت نام سیم کارتای دولتی (290 تومنی. نه 200 تومنی!!) هم اواخر بهمن ماه هست.

اگه می خوای تا قبل از عید سیم کارت بگیری (و اصلاً اگه می خوای سیم کارت بگیری) برو ایرانسل بگیر.
من و خیلی از بچه های دیگه ای که سیم کارت های دولتی داشتیم، الان ایرانسل استفاده می کنیم و دولتی ها رو فروختیم.

حتی اعتباری هاش رو می تونی با 29 هزار تومن بخری. با همون امکانات سیم کارت های دائمیش و امکانات عالی. اگه اطلاعات خواستی، بگو تا راهنمائیت کنم.

tamkoroz
04-02-2007, 11:12
به نظر من هر ثبت نام کنه واقعا دیوانگیه چون سال بعد انقدر رقابت بین ایرانسل و سیم کارتهای دولتی داغ میشه که
هیچ کسی باور نمیکنه وایرانسل از هر نظر از شرکت سیار جلو میزنه وکسی به سیم کارتهای دولتی نگاه هم نمیکنه حتی اگه سیم کارتهارو مفد بده به آشنا هاتون هم توصیه 100%کنید تا پولشونو با خریدن سیم کارت های دولتی دور نریزن تا حالا هم هر چی مردم و سر کیسه کردن بسه تو افغانستان که ما عمرا قبولش نداریم سیم کارت مجانی واقعا خاک بر سر ما ایرانیا با این همه دبدبه و کبکبه اینتوری دولتمون هم با سیمکارت و تعرفه های گران مارو سرکیسه کردن همه جای دنیا سیم کارت مجانیه اونوقت تو کشورما ..... همه چی مون اینتوریه.

mrsim
04-02-2007, 11:31
اعتباری ایرانسل رو کی تحویل میدن؟

habibinaj
04-02-2007, 12:27
اعتباری ایرانسل رو کی تحویل میدن؟

همون که ثبت نام کنی می دن!

RedDragon
04-02-2007, 14:11
امروز تو اخبار گفت ثبت نام سیم کارت دولتی سال دیگه ندارن
آیا واقعاً نمیخوان دیگه ثبت نام کنن یا یه ترفند
برای فروش سیم کارتایی که الان دارن میدن:blink:

tamkoroz
05-02-2007, 22:13
همو ن ترفنده

shamabady
06-02-2007, 00:42
این که ثبت نام نمیکنن منظورشون این نیست که دیگه سیم کارت نمیفروشن یعنی این که بعد 14 سال به جای الان ایرانسل میرسن و همون جا که پول ودادی بهت سیم کارت میدن

m45m
18-02-2007, 12:07
با سلام

باز هم دمتون گرم

موفق باشيد.

ShahabSAMSUNG
18-02-2007, 15:56
این که ثبت نام نمیکنن منظورشون این نیست که دیگه سیم کارت نمیفروشن یعنی این که بعد 14 سال به جای الان ایرانسل میرسن و همون جا که پول ودادی بهت سیم کارت میدن

تائید میشه :laughing:

A.J
01-03-2007, 23:16
جان مادرتون هر کی میدونه ایرانسل کی توی اهواز وصل میشه بگه.

فوری

A.J
02-03-2007, 12:00
ایرانسل توی اهواز کی وصل میشه ؟

احتیاج فوری دارم

سیم کارتشو دارم ولی آنتن نمیده

A.J
02-03-2007, 12:03
توی اهواز نمایندگی شو زدن
اونا میگن 20 اسفند وصل میشه ولی خود ایرانسل میگه اوایل سال 86

A.J
02-03-2007, 12:07
ایرانسل توی اهواز کی وصل میشه ؟

احتیاج فوری دارم

سیم کارتشو دارم ولی آنتن نمیده

کسی میدونه بگه ؟

A.J
02-03-2007, 12:11
میگم ایرانسل تازه تا امروز که 11 اسفند است 16 شهر را پوشش داده چگونه میخواد تا پایان سال 70 شهر را پوشش بده ؟

A.J
02-03-2007, 18:55
میگن توی اصفهان آزمایشی راه افتاده
ولی توی اهواز اصلاً آنتن نمیده

A.J
02-03-2007, 18:57
میگن توی اصفهان آزمایشی راه افتاده
ولی توی اهواز اصلاً آنتن نمیده

کم کم دارم پشیمون میشم از اینکه ایرانسل گرفتم

TheMohammad
02-03-2007, 19:17
کم کم دارم پشیمون میشم از اینکه ایرانسل گرفتم
صبر کن ، یهو دیدی شب خوابیدی ، صبح که بیدار شدی دیدی خطت آنتن میده !!!

m45m
03-03-2007, 12:23
با سلام

همه به مناسبت سال نو كليد مي شود ، واين همراه سيار است ،كه سيم كارت هايش باد كرده و از مهلت تمام شده هم تبليغ مي مند و من فكر مي كنم ،ديگه بايد به روز بشن و قيمت ها رو ،رايگان كند .

موفق باشيد.

m45m
03-03-2007, 12:29
با سلام

سؤ استفاده ارتباطات سيار از مردم ، بابت گرفتن هزينه هاي زيادي از ملت ، وتازه فرمودند ،در امسال گران نكرديم و افزايش نمي دهيم ، خون ملت را مكيده ، بازهم ،از رو نمي روند . جواب دولت چيست و فقط شهرام جزايري مفسد اقتصادي است يا ؟

و مبالغ زيادي خوردن از ملت و ملت زيان ديده چه كنند .

موفق باشيد.

A.J
03-03-2007, 21:18
آقا اینا ما رو مسخره کردند 2 ماه پیش گفتند اهواز اسفند وصل میشه ما هم رفتیم شماره طلایی خریدیم حالا میگن اردیبهشت یا خرداد

ولی آنتن هاشو توی اهواز نصب کردند ولی آنتن نمیده

اگه کسی میدونه کی وصل میشه بگه

A.J
03-03-2007, 21:18
آقا اینا ما رو مسخره کردند 2 ماه پیش گفتند اهواز اسفند وصل میشه ما هم رفتیم شماره طلایی خریدیم حالا میگن اردیبهشت یا خرداد

میدونی بگو

A.J
03-03-2007, 21:22
صبر کن ، یهو دیدی شب خوابیدی ، صبح که بیدار شدی دیدی خطت آنتن میده !!!

لطفاً اگه میدونی کی وصل میشه بگو

D o l f i n
03-03-2007, 22:59
با این همه تعریف از مخابرات پاک منو پشیمون کردید از ثبت نام کردن ولی خب یه 1 سالی استفاده میکنیم تا وقتی ایرانسل کاملا راه بیفته

tatu_mail
04-03-2007, 00:10
ایرانسل حرف نداره برای چی ادم بره Ir_tci بخره

ShahabSAMSUNG
04-03-2007, 01:38
با سلام

سؤ استفاده ارتباطات سيار از مردم ، بابت گرفتن هزينه هاي زيادي از ملت ، وتازه فرمودند ،در امسال گران نكرديم و افزايش نمي دهيم ، خون ملت را مكيده ، بازهم ،از رو نمي روند . جواب دولت چيست و فقط شهرام جزايري مفسد اقتصادي است يا ؟

و مبالغ زيادي خوردن از ملت و ملت زيان ديده چه كنند .

موفق باشيد.

آفرین

میدونی بگو

عزیز دل برادر، می تونی زنگ بزنی به 09351300000 و از خودشون بپرسی.

alaodin1
04-03-2007, 01:54
از این حرفها زیاد شنیدیم از حرف تا عمل ......................

m45m
05-03-2007, 10:01
با سلام

به مناسبت سال نو اكثر شهرها در ليست هستند و كليد خواهد خورد و متصل خواهند شد. نگران نباش ،و همه اين حرف ها يك سياست داخلي دولت است .

موفق باشيد.

mohammad hamed
05-03-2007, 15:31
توی استان مازندارن تمام قبض هایی که دوره ی قبل پرداخت کردیم رو ارتباطات سیار کشید روی قبض این دوره
این هم یه ترفنده

A.J
06-03-2007, 13:51
آخر کسی به ما نگفت دقیقاً کی توی اهواز ایرانسل وصل میشه

A.J
06-03-2007, 13:54
جون خودتون بگید اهواز کی وصل میشه

m45m
12-03-2007, 11:16
دوست عزيز انشاءاله براي سال نو!

موفق باشيد.

gigili1567
13-03-2007, 03:44
اول عید. آنتنهای اهواز آماده لینک به شبکه اند.

A.J
27-07-2007, 16:28
بياييد همگي دست به دست هم دهيم و در مقابله ظلم و زور و ناعدالتي به پاخيزيم

اگر موافقيد به انجمن موبايل - اعمال نارضايتي به ايرانسل سري بزنيد
و يا شماره موبايل ايرانسل و ايميل خود را به شماره 09356113434
باتشکر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

milad_milad_milad
29-07-2007, 01:32
بياييد همگي دست به دست هم دهيم و در مقابله ظلم و زور و ناعدالتي به پاخيزيم

اگر موافقيد به انجمن موبايل - اعمال نارضايتي به ايرانسل سري بزنيد
و يا شماره موبايل ايرانسل و ايميل خود را به شماره 09356113434
باتشکر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

كه جي بشه!!! مخابرات فلان قدر ميكنه تو پاجه ملت كسي جيزي نميكه حالا به خاطر اينكه دير شده و شهرتون هنوز تحت پوشش نيست شلوغش كردي و معركه راه انداختي!!!!
يه كم صبر كن درست ميشه خودشو ناراحت نكن!!