PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سر گروپ های یاهو چی اومده ؟!؟

J A V I D
16-01-2007, 09:12
سلام

تازگی حیلی از گروپ های یاهو روشون فیل نشسته ( ف ی ل ت ر شدن) حالا با این کاری نداریم امروز رفتم به گروپم سر بزنم دیدم آرشیو ارسال هام تو گروپم نیست به گروپ چند نفر دیگه سر زدم گروپ اونا هم همین بلا سرشون اومده بود البته این وسط گروپ های سالمی هم دیده می شد جریان چیه کسی می دونه ؟!؟

nestor
19-01-2007, 10:15
سلام

تازگی حیلی از گروپ های یاهو روشون فیل نشسته ( ف ی ل ت ر شدن) حالا با این کاری نداریم امروز رفتم به گروپم سر بزنم دیدم آرشیو ارسال هام تو گروپم نیست به گروپ چند نفر دیگه سر زدم گروپ اونا هم همین بلا سرشون اومده بود البته این وسط گروپ های سالمی هم دیده می شد جریان چیه کسی می دونه ؟!؟

سلام
جاوید جان مگه خودت نمیگی ف ی ل ت ر شدن خوب عزیزم اتن جزو مواهب
که ما باید تازه با نوع درجه یکش تو دنیا (هوشمندش) کار کنیم اینم
از موارد معدودی که ما از دنیا جلو زدیم(قتل مرگ جنایت فساد و فحشا دزدی اون معدد موارد بود که گفتم یه بار سو تفاهم نشه ها);)

J A V I D
19-01-2007, 10:56
مشکل حل شده طبق اطلاعیه از طرف یاهو این اتفاق به دلیل آپدیت شدن پچ های امنیتی یاهو اتفاق افتاده بود که الان کلیه گروپ ها درست شدن !

S A M
24-01-2007, 19:49
اگه ميشه چند تا گرو مبارزه با گروه -------- ايران بگين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahin666
24-01-2007, 20:06
چند تا گرو هي كه من توش عضو هستم سالمه سالمم هستن
دارن هر روز هفتصد تا ايميل ميفرستن برام

S A M
26-01-2007, 08:51
چند تا گرو هي كه من توش عضو هستم سالمه سالمم هستن
دارن هر روز هفتصد تا ايميل ميفرستن برام

كودوم گروپه
اگه ميشه ادرس بده

boy iran
26-01-2007, 23:27
اگه خودت یکم زحمت بکشی و کلمه ف ی ل ت ر رو به انگلیسی تایپ کنی گروهای توپی سرچ میشه که هر روز فیلتر شکن ارسال میکنه

S A M
03-02-2007, 15:14
نميشه كجا سرچ كنم چيجوري سرچ كنم؟
جان من بگين
منتظرم
مرسي