PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كركي براي ياهو 7

hamedmotevali
24-06-2005, 16:59
سلام
من يه كرك داشتم كه وقتي رو ياهو نصب مي‌كردم ميشد با چندتا id به صورت همزمان بالا بيام.
اما اين كرك رو ياهو 7 جواب نمي‌ده. مي‌خواستم ببينم كسي يه همچين چيزي برا ياهو 7 سراغ نداره؟

MaFia
24-06-2005, 17:06
فكر كنم جواب بده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن به اين پچ مولتي مي گن نه كرك

sAsAn.K
24-06-2005, 17:17
ببین این یکی خیلی با حال مال تمام نسخه های یاهو هست
فقط موقع کرک کانکت باش
لینک:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamedmotevali
24-06-2005, 18:59
ببین این یکی خیلی با حال مال تمام نسخه های یاهو هست
فقط موقع کرک کانکت باش
لینک:
ممنون
با موفقيت كرك شد ولي نمي‌دونم چرا نمي‌تونم با چندتا ID وارد بشم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مي‌شه توضيح بدي

MaFia
24-06-2005, 19:01
مواظب باش با موفقيت هك نشي به جا كرك :mrgreen:

hamedmotevali
24-06-2005, 19:11
MaFia, جان همين الان برنامه‌اي رو كه معرفي كرده بوديد دانلود كردم.
اينم كار نداد.يعني بعد از اجرا يه فايل متني باز مي‌شه :roll: البته شايد من بلد نيستم ازش استفاده كنم.
اگه برا شما كار داده لطفا من رو نيز راهنمايي كنيد.
ممنون

Navid
24-06-2005, 23:21
یدونه مهدی همون روز اول معرفی کرد که خیلی خوب هم کار می کنه . حالا نمی دونم خودش کجاس ! جالبه . مهدی همه جا اینجا نیست !

Mehdi_Best
24-06-2005, 23:25
حامد جان اينو دانلود كن 100 درصد جواب مي ده. خيلي از بچه ها هم همين رو از من گرفته و كار كرده اند باهاش.

یدونه مهدی همون روز اول معرفی کرد که خیلی خوب هم کار می کنه . حالا نمی دونم خودش کجاس ! جالبه . مهدی همه جا اینجا نیست !

نويد جان ممنون كه لطف داري. من اينجا هم بودم اما اينقدر امروز بدجور شده بود اوضاع كه دير تونستم جواب بدم. جالب اينجاست كه وقتي من مي خواستم اين پست رو بدم شما اين پست رو نداده بودي. تا لينك رو پيدا كردم و پست رو ارسال كردم ديدم كه شما هم اين پست رو دادي! :wink:

hamedmotevali
27-06-2005, 07:43
مواظب باش با موفقيت هك نشي به جا كرك :mrgreen:
مافيا جان همه كه مثل شما ته كامپيوتر و ته اصطلاحاتش نيستنددوتا مثل من بدبخت هم پيدا مي‌شه كه هيچي ياد نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamedmotevali
27-06-2005, 11:43
[/quote]حامد جان اينو دانلود كن 100 درصد جواب مي ده. خيلي از بچه ها هم همين رو از من گرفته و كار كرده اند باهاش.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/quote]
ممنون مهدي جان جواب داد.