PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه نرم افزار برای ارسال sms از کامپیوتر بدون داشتن موبایل

kasesang
15-01-2007, 16:41
هر جایی که بگی گشتم . از SMS Create Pro گرفته تا sms sender و sms messenger .
ولی هیچ کدوم جواب نداد . SMS Create Pro خوبه ولی آموزشش هیچ جایی نبود و ایران رو پشتیبانی نمی کرد .
حالا اگه نرم افزاری رو میشنا سی منتظرتم ...

new_sra
16-01-2007, 07:34
منم خيلي دنبالشم

chat_8376210213
16-01-2007, 11:48
منم خيلي دنبالشم

سلام
من دارم و به شما آقا شروین می دم به شرطی که مترجم پارس تک رشته 2.5 رو رایگان بهم بدی
بای

kasesang
17-01-2007, 07:57
آخه حالا ما از کجا اونو باز پیدا کنیم ..........
بابا کوتا بیا ....

kasesang
17-01-2007, 09:38
این 2.1 شه ...
قبول کن دیگه ...............ممنون میشم !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kasesang
18-01-2007, 08:19
آقا مردی کن و بده ........کجایی
only once time be kind
یاد داری که وقت زادن تو همه خندان بدند و تو گریان پس چنان زی که وقت مردن تو همه گریان بوند و تو خندان

Hammer
18-01-2007, 09:59
اقا بده به درده ماهم میخوره

chat_8376210213
19-01-2007, 10:53
اقا بده به درده ماهم میخوره

گفتم كه من دارم ولي به شرطي مي دم كه اون آقا شروين يعني new_sr بهم مترجم متن پارس ورژن 2.5 تخصصي تك رشته رو با فلاپي + شماره اشتراكش بده
باي

rezamn22
19-01-2007, 11:08
واقعا متاسفم که فرومها یعنی محلی برای تبادل اطلاعات و نرم افزارها بدون هیچگونه چشم داشتی تبدیل شده به محلی برای بده بستون حداقل این کارو تو تاپیک مخصوص خرید و فروش انجام بدین

LordPE
19-01-2007, 11:19
واقعا متاسفم که فرومها یعنی محلی برای تبادل اطلاعات و نرم افزارها بدون هیچگونه چشم داشتی تبدیل شده به محلی برای بده بستون حداقل این کارو تو تاپیک مخصوص خرید و فروش انجام بدین

بچه هاي اين فروم مي تونند با مراجعه به سايت زير و عضويت در آن به طور رايگان sms بزنند بدون هيچگونه تغييري :
فقط دقت كنيد كه براي فرستادن كد عضويت توسط اون سايته بايد يه شماره موبايل معرفي كنيد تا به اون شماره كد عضويت و اشتراك شما رو اس ام اس كنه.

rezamn22
19-01-2007, 12:12
بچه هاي اين فروم مي تونند با مراجعه به سايت زير و عضويت در آن به طور رايگان sms بزنند بدون هيچگونه تغييري :
فقط دقت كنيد كه براي فرستادن كد عضويت توسط اون سايته بايد يه شماره موبايل معرفي كنيد تا به اون شماره كد عضويت و اشتراك شما رو اس ام اس كنه.

این SmS ها مجانی مییوفته؟؟؟

LordPE
20-01-2007, 07:21
این SmS ها مجانی مییوفته؟؟؟

آره چون كه اصلا از گوشي خودت اين sms ها نمي فرستي ، فقط يه شماره مجازي بهت ميده كه اون هم به حساب خود شركته هستش براي جلب بازديد كنندگانش

salar2010
20-01-2007, 21:34
ولی کمی تبلیغش ضایع هست ولی در کل چیز مفت گله نداره

*hamedkhatar*
20-01-2007, 21:53
سلام بچه ها به این سایت هم یه سر بزنید شاید ارزشش رو داشته باشه البته مجانی نیست ولی خرجی هم نداره من هم یکی از کارتهاش رو سفارش دادم وقتی اومد میگم چطوریه :biggrin:
برای پشتیبانی آنلاین این سایت میتونید آی دی زیر رو اد کنید برای یاهو مسنجر
beephelper@yahoo.com
;)

koochooloo
21-01-2007, 04:21
سلام
ممنون استفاده کردم
مخصوصا ارسال پیام کوتاه
من دنبال یک چیزی میگشتم تا با پیام کوتاه بشه تبلیغ سایت کرد
و مثلا 50 $ بدی خودشون 100000 تا پیام برای دیگران ارسال کنند
مثل مواقع انتخابات که مارو کچل کردن
در هر صورت متشکرم

new_sra
21-01-2007, 08:35
منم تا حالا واسه همين جواب ندادم
اينجا انجمن هست عزيز و هدف انجمن تبادل اطلاعات شخصي و ... هست
حالا اين داداش مي اد مي گه كه شما به من مترجم پارس رو بده
تازه همراه با كد اشتراك بابا بي خيال
اومدم چون از بحث و موضوع خارج شديد
چيزي كه من دارم ولي هنوز امتحان نكردم اينه (دقيقا نوشته ها رو كپي ميكنم)

SMS sender

»»»دانلود نرم افزار«««

فكر كنم پهناي باندش تموم شده ولي بگردين تو گوگل پيداش مي كنيد

آموزش براي فرستادن SMS :
اگر از سرويس ارسال پيغام کوتاه (SMS) برای تماسهای شخصی و کاری خود در طول روز به دفعات استفاده ميکنيد و اگر نحوه فعالیت شما طوری است که همواره يک Notebook مجهز به درگاه Infrared در مقابل شما قرار دارد و دستگاه موبايل شما نيز دارای اين درگاه ميباشد اين مطلب برای شما جالب خواهد بود.

همه ما سختی تايپ کردن يک متن هر چند کوتاه و مختصر را با دستگاه موبايل (تلفن همراه!) خود تجربه کرده ايم و شايد برای همه ما پيش آمده باشد که بر اثر فشرده يک دکمه نابجا در حين تايپ تمام زحمت ما به هدر رفته باشد و مجبور به تايپ دوباره شده باشيم. من که به شخصه گاهی در اين شرايط از ارسال SMS منصرف ميشوم!
مايکروسافت برای کاربران ويندوز XP برنامه ای بنام SMS Sender ارائه داده است که اين امکان را برای کاربران فراهم مياورد تا پيغامهای خود را با استفاده از کيبرد تايپ و ارسال کنند. وجود يک Phone Book در برنامه و امکان Import کردن دفترچه آدرسهای موجود در دستگاه موبايل نيز بر سهولت استفاده از اين برنامه ميافزايد:

دستگاه موبايلی که برای ارسال پيغام با اين برنامه ارسال کردم يک Nokia 8250 بود که بدون نياز به هرگونه تنظيم خاص، به غير از فعال کردن Infrared بر روی گوشی، با اين برنامه کار کرد و با موفقيت اقدام به ارسال پيغام کوتاه (البته با محدوديت 160 کاراکتر) نمودم. همچنين همانطور که گفتم اين برنامه دارای يک Phone Book نيز ميباشد:

علاوه بر اينکه ميتوانيم از طريق Add Contact شماره های مورد نظرمان را به اين دفترچه اضافه کنيم:

اين امکان وجود دارد تا شماره های موجود بر روی دستگاه موبايل را با Import به اين دفترچه منتقل نماييم که اين گزينه نيز با گوشی Nokia 8250 سازگار بود.
کار با اين برنامه بسيار ساده است. کافيست در پنجره اصلی در قسمت Available Devices گوشی خود را انتخاب کنيد، در قسمت Destination Number شماره مقصد و در قسمت Body of the Message هم متن خود را تايپ کنيد و دکمه Send را بزنيد:

اما آخرين گزينه ای که به دليل کارايی، نياز به توضيح دارد Enable Logging است که درون Options قرار دارد و با انتخاب کردن اين گزينه تمام ارسالات ثبت ميشوند و با زدن دکمه View Log اين امکان فراهم ميشود تا تمام پيغامهای ارسال شده را همراه با تاريخ و ساعت ارسال، شماره مقصد و متن ارسال شده مشاهده کنيم.
در انتها لازم به يادآوری است که مايکروسافت اين برنامه را بصورت رايگان، بدون پشتيبانی و به همين صورت که هست ارائه داده است و اين بدان معنی است که اگر اين برنامه موفق به شناسايی دستگاه موبايل شما و يا ارسال پيغام نشد انتظار هيچگونه کمکی را نداشته باشيد!

* قبل از اينکه اين برنامه را متهم به عدم به شناسايی دستگاه موبايلتان کنيد ابتدا به Device Manager رفته و مطمئن شويد که دستگاه موبايل شما در قسمت Modems ليست شده است و بعد برنامه را اجرا کنيد.
* از اين برنامه فقط ميتوان برای ارسال پيغام کوتاه از طريق دستگاه موبايل استفاده کرد و نه از طريق مودم
سعی نکنيد برای ارسال پيغامها از امکان فارسی نويسی ويندوز XP استفاده کنيد!

نرم افزار توسط دوستم هم فارسي شده. حالا اگه منظورت اين برنامه هست اينه ولي من دنباله برنامه هاي بيشتر هستم منبع خبري : وبلاگ ماتريكس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sayanir
21-01-2007, 09:12
كسي از اين همه كس، مردي از اين همه مرد ....

بالاخره يكي پيدا شد

beauty
21-01-2007, 09:54
sms sender ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

enimonte
22-01-2007, 00:55
[QUOTE=beauty;816948]sms sender ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/QUOT

دستت درد نکنه

beauty
22-01-2007, 09:42
دوستان ولی من پیشنهاد میکنم وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بشید

و ثبت نام کنید پسوورد را به موبایل شما میده و 500 تا sms مجانی میتونید ارسال کنید

روزی 3 تا

pesar_tanha
22-01-2007, 19:21
مرسي دوستان واقعا" كه محشره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

new_sra
23-01-2007, 08:54
اين طور كه پيداست پس عمل كرده؟
من خودم امتحان نكردم ولي براي پيشبرد هدف انجمن مطرح كردم
به زودي نسخه اي ديگر هم مي زارم

kasesang
24-01-2007, 22:35
ولی بازم نشد ....
من نرم افزاری می خواستم که بدون داشتن موبایل بشه sms زد .
افتاد ؟
حالا ببینم کسی هست جوابمو بده ؟
----------------------------------------------
سعی کن عاشق نشی ولی اگه عاشق شدی عاشق کسی شو که دل بزرگی داشته باشه تا مجبور نشی برای ورود به قلبش خودتو کوچیک کنی .

beyraghdr
26-01-2007, 12:42
اخه من که موبایل ندارم باید کی رو ببینم؟

Mar$hal
27-01-2007, 14:26
منم تا حالا واسه همين جواب ندادم
اينجا انجمن هست عزيز و هدف انجمن تبادل اطلاعات شخصي و ... هست
حالا اين داداش مي اد مي گه كه شما به من مترجم پارس رو بده
تازه همراه با كد اشتراك بابا بي خيال
اومدم چون از بحث و موضوع خارج شديد
چيزي كه من دارم ولي هنوز امتحان نكردم اينه (دقيقا نوشته ها رو كپي ميكنم)

SMS sender

»»»دانلود نرم افزار«««

فكر كنم پهناي باندش تموم شده ولي بگردين تو گوگل پيداش مي كنيد

آموزش براي فرستادن SMS :
اگر از سرويس ارسال پيغام کوتاه (SMS) برای تماسهای شخصی و کاری خود در طول روز به دفعات استفاده ميکنيد و اگر نحوه فعالیت شما طوری است که همواره يک Notebook مجهز به درگاه Infrared در مقابل شما قرار دارد و دستگاه موبايل شما نيز دارای اين درگاه ميباشد اين مطلب برای شما جالب خواهد بود.

همه ما سختی تايپ کردن يک متن هر چند کوتاه و مختصر را با دستگاه موبايل (تلفن همراه!) خود تجربه کرده ايم و شايد برای همه ما پيش آمده باشد که بر اثر فشرده يک دکمه نابجا در حين تايپ تمام زحمت ما به هدر رفته باشد و مجبور به تايپ دوباره شده باشيم. من که به شخصه گاهی در اين شرايط از ارسال SMS منصرف ميشوم!
مايکروسافت برای کاربران ويندوز XP برنامه ای بنام SMS Sender ارائه داده است که اين امکان را برای کاربران فراهم مياورد تا پيغامهای خود را با استفاده از کيبرد تايپ و ارسال کنند. وجود يک Phone Book در برنامه و امکان Import کردن دفترچه آدرسهای موجود در دستگاه موبايل نيز بر سهولت استفاده از اين برنامه ميافزايد:

دستگاه موبايلی که برای ارسال پيغام با اين برنامه ارسال کردم يک Nokia 8250 بود که بدون نياز به هرگونه تنظيم خاص، به غير از فعال کردن Infrared بر روی گوشی، با اين برنامه کار کرد و با موفقيت اقدام به ارسال پيغام کوتاه (البته با محدوديت 160 کاراکتر) نمودم. همچنين همانطور که گفتم اين برنامه دارای يک Phone Book نيز ميباشد:

علاوه بر اينکه ميتوانيم از طريق Add Contact شماره های مورد نظرمان را به اين دفترچه اضافه کنيم:

اين امکان وجود دارد تا شماره های موجود بر روی دستگاه موبايل را با Import به اين دفترچه منتقل نماييم که اين گزينه نيز با گوشی Nokia 8250 سازگار بود.
کار با اين برنامه بسيار ساده است. کافيست در پنجره اصلی در قسمت Available Devices گوشی خود را انتخاب کنيد، در قسمت Destination Number شماره مقصد و در قسمت Body of the Message هم متن خود را تايپ کنيد و دکمه Send را بزنيد:

اما آخرين گزينه ای که به دليل کارايی، نياز به توضيح دارد Enable Logging است که درون Options قرار دارد و با انتخاب کردن اين گزينه تمام ارسالات ثبت ميشوند و با زدن دکمه View Log اين امکان فراهم ميشود تا تمام پيغامهای ارسال شده را همراه با تاريخ و ساعت ارسال، شماره مقصد و متن ارسال شده مشاهده کنيم.
در انتها لازم به يادآوری است که مايکروسافت اين برنامه را بصورت رايگان، بدون پشتيبانی و به همين صورت که هست ارائه داده است و اين بدان معنی است که اگر اين برنامه موفق به شناسايی دستگاه موبايل شما و يا ارسال پيغام نشد انتظار هيچگونه کمکی را نداشته باشيد!

* قبل از اينکه اين برنامه را متهم به عدم به شناسايی دستگاه موبايلتان کنيد ابتدا به Device Manager رفته و مطمئن شويد که دستگاه موبايل شما در قسمت Modems ليست شده است و بعد برنامه را اجرا کنيد.
* از اين برنامه فقط ميتوان برای ارسال پيغام کوتاه از طريق دستگاه موبايل استفاده کرد و نه از طريق مودم
سعی نکنيد برای ارسال پيغامها از امکان فارسی نويسی ويندوز XP استفاده کنيد!

نرم افزار توسط دوستم هم فارسي شده. حالا اگه منظورت اين برنامه هست اينه ولي من دنباله برنامه هاي بيشتر هستم منبع خبري : وبلاگ ماتريكس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا اين رو من فارسي كردم rasool_bbc حداقل عجر آدم رو ضايع نكن تازه كامل هم فارسي نيست كه من اين اواخر به صورت كامل فارسيش كردم حتي پيام هاي اپراتور شبكه رو فارسي كردم . ضمناً اين همراهش يه فايل PDF بود كه آموزش كاملش رو. نوشته بودم ( منظورم نحوه ارسال پيام بود)

kasesang
28-02-2007, 17:30
همه توجه كنن آقا اگه كسي نام اپراتور ايران ، gateway و شماره كد اون رو بده مي شه با نرم افزار sms creat pro بدون موبايل اس ام اس فرستاد .

مثال :

نام اپراتور : India - Airtel

شماره كد : 91

gateway( سايت) : @airtelchennai.com

هر كي اين مشخصات رو مي دونه خواهشا يه اطلاعي بده..........باي

hossein-p30-f
28-02-2007, 18:10
سلام
آقا منم موبایل ندارم می خوام SMS بزنم:sad: باید کیو ببینم:blink:
ممنون