PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازيابي فايلهاي متني

hamed_bati2000
24-06-2005, 13:00
آقا من يكسري تحقيق داشتم كه خودم تايپ كرده بودم چند وقتي هم بود اصلاْ به آنها سر نزده بودم داخل يك فولدر بودند همگي تفكيك شده بعد از اين چند وقت رفتم ديدم كه اثري از آثارشان نيست خودم هم تعجب كردم چون مي دانم غير از من كسي پشت كامپيوترم نمي نشيند خودم هم كه آنها را پاك نمي كنم خلاصه نمي دانم چي سره آنها آمده البته با چند تا برنامه بازيابي فايل هم تلاش كردم بازيابي كردند ولي فايلها كه در محيط Word باز مي شد به شكل فونتهاي خرچنگ غورباقه نشون مي داد البته اين فايلها در درايو E هستند خلاصه يك برنامه اي به من معرفي كنيد كه بشه درست اينها را برگردونه ممنون

Mehdi_Best
24-06-2005, 14:56
حامد جان من خودم يك سري فايلهاي متني رو با recovey my files تونستم به صورت سالم بازيابي كرده و استفاده كنم. اگه با اين برنامه امتحان نكردي اين رو هم امتحان كن.

hamed_bati2000
25-06-2005, 13:58
حامد جان من خودم يك سري فايلهاي متني رو با recovey my files تونستم به صورت سالم بازيابي كرده و استفاده كنم. اگه با اين برنامه امتحان نكردي اين رو هم امتحان كن. آقا اين برنامه را من دارم ورژن 3.1 هست كه Name و Key آنرا ندارم اگه شما دارين برام بفرست

Mehdi_Best
25-06-2005, 15:07
حامد جان آخرين ورژن اين برنامه 3.60 هست كه لينك دانلود و كركش رو در تاپيكي كه در انجمن كرك و سريال درخواست كرده بودي گذاشتم. به اونجا مراجعه كن. اگه مشكلي هم براي دانلود بود همونجا بگو كه راهنمايي كنم.