PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سيستمم 68 تا ويروس گرفته(كمك فوري)

Ali_k
24-06-2005, 09:49
با سلام خدمت دوستان من سيستمم يه نوع adware گرفته كه تعدادش 68 تا است و مانند jeefo است آنتي ويروسمم كاسپر است كه همشو شناخته ولي ميتونه فايلارو ديليت كنه منم نميخوام ديليت بشه بلكه clean بشه تا برنامه هايي كه رو سيستمم دارم از بين نره . لطفن كمك كنيد .چيكار كنم اينم عكش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gilopa
24-06-2005, 11:21
عزيز من پوشه system 32 اگه باشه بايد بيخيال شي فكر كنم.

ويندوزت عوض كني بهترين راه.

Armageddon
24-06-2005, 17:14
همه رو دليت كن.مشكلي نداره ولي تو سيف مد......

reza12100
24-06-2005, 18:58
از drweb استفاده کن که خاصیت cure یا شفادهی داره و میتونه فایلهات را clean کنه

Mehdi_Best
25-06-2005, 00:13
علي جان با nod32 اسكن كن. معجزه مي كنه nod32

Navid
25-06-2005, 00:34
Ali_k جان اینجا یه کسی مشکل شما رو داشته ببین چی شده قضیه :

Ali_k
25-06-2005, 04:47
همه رو دليت كن.مشكلي نداره ولي تو سيف مد......
دوست من نميخوام برنامه هام ديليت بشه بلكه ميخوام كيلين كنم.

علي جان با nod32 اسكن كن. معجزه مي كنه nod32
مهدي جان اسكن كردم ولي چيزي نجست.

نويد جان من كه چيزي نفهميدم. :( :roll:

Ali_k
25-06-2005, 05:19
از دوستاني كه انگليسيشون خوبه خودم يه چيزايي جستم ولي كسي ميتونه دقيق بگه چي نوشته اينم آدرسش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza12100
25-06-2005, 05:29
اول که drweb را نصب کردم بالای 500 تا ویروس جیفو شناخت ولی اکثر برنامه های که الود شده بودند را تونست clean کن .بیشتر از یکساله که از drweb استفاده میکنم و هیچ مشکلی برام پیش نیمده
یکبار از drweb استفاده کن باور کن ضرر نمیکنی
خیلی کم حجمه 6.2 mb و کرکش را بچهi ها تو فروم گذاشتن
اینم لینک دانلود:

Roozedidar
25-06-2005, 07:16
از دوستاني كه انگليسيشون خوبه خودم يه چيزايي جستم ولي كسي ميتونه دقيق بگه چي نوشته اينم آدرسش:

خب همشهري بايد بگم كه در اين لينك كه گذاشتي يه بنده خدا مشكل شما رو داشته كه بهش براي حل كردن مشكلاتش اين پيشنهادات شده كه البته منم تاييد ميكنم و چند تا از دوستانم نتايج خوبي گرفتن از اين كارا.

اولين و بهترين پيشنهادي كه شده در لينكي كه دادي استفاده از Ad-AwareSE هست كه يكي از بهترين هاست. حالا چرا؟ چون اين آنتي ادور علاوه بر سوابق درخشاني كه داره و جوايزي كه گرفته اگر نتونه ادوري رو پاك كنه داراي اين برتري هست كه كامپيوتر رو ريستارت ميكنه و پس از اون قبل از لاگين مجدد ويندوز ترتيب ادورجات رو ميده. البته نرم افزارهاي ديگه اي هم پيشنهاد شده در اون لينك كه خودت فكرر ميكنم ديده باشي. البته استفاده از safe mode و disable كردن system restore هم پيشنهاد شده كه بسيار كمك كنندس اگر شما بخواي بعضي از كارها رو به صورت دستي انجام بدي. البته من فكر مي كنم مشكل اون بنده خدا با شما يكمي تفاوت داشته. حالا ديگه خودت ميدوني علي جان كه چه كني.
درضمن چند وقت پيش من و مهدي جان راجبه Ad-AwareSE صحبت ميكرديم و اينم لينك دانلود نسخه پروفشنالش هست. البته بعدشم يه آپديت اومده كه اگه ايو نخواستي ميتوني از سايت خودش دانلود كني ولي خب اين نسخه فكر ميكنم بهتر باشه براي كار شما. در ضمن بعد از نصب آپديت يادت نره.

موفق باشي... :wink:

Ali_k
25-06-2005, 07:48
reza12100, جان عزيز ميگم كه drweb را امتحان كردم چيزي پيدا نكرد تازه اينم ويروس jeefo نيست چون اگه jeefoبود با مكافي يا همون دكتر وب كيلينش ميكردم.
خدمت دوست عزيزم Roozedidarهم بگم كه مرسي از توضيحاتتون و در ضمن بگم كه من adadware را روي سيستمم دارم و با هاش اسكن كردم ولي چيزي نجست . (در ضمن از وقتي اون برنامه كه مال كرك كردن بود را دانلود كردم فكر كنم اينجوري شده :wink: )
دوست ديگم آقاي cracki هم انگار همين مشكلا داره :(

Roozedidar
25-06-2005, 08:04
reza12100, جان عزيز ميگم كه drweb را امتحان كردم چيزي پيدا نكرد تازه اينم ويروس jeefo نيست چون اگه jeefoبود با مكافي يا همون دكتر وب كيلينش ميكردم.
خدمت دوست عزيزم Roozedidarهم بگم كه مرسي از توضيحاتتون و در ضمن بگم كه من adadware را روي سيستمم دارم و با هاش اسكن كردم ولي چيزي نجست . (در ضمن از وقتي اون برنامه كه مال كرك كردن بود را دانلود كردم فكر كنم اينجوري شده :wink: )
دوست ديگم آقاي cracki هم انگار همين مشكلا داره :(

علي جون همون برنامه كه من گذاشتم رو ميگي شما؟ امكان نداره اگه منظورت اونه چون من هر روز استفاده مي كنم براي پيدا كردن بعضي كرك ها و هيچ مشكلي ندارم. در ضمن من nod32 و kerio رو سيستم دارم و كسي نميتونه نفس بكشه. اميدوارم به زودي مشكلت حل بشه عزيز. و اگه adadware رو هم پيشنهاد كردم از ترجمه لينكي بود كه خودت معرفي كردي. اما بدون مشكلي از اون نرم افزار كرك نيست و خيلي ها از اون دارن استفاده مي كنند بدون مشكل...

Mehdi_Best
25-06-2005, 13:05
علي جان من فكر مي كنم اين هم يكي از اشكالات كاسپرسكي باشه كه بعضي اوقات بيخود و بي جهت به فايلهاي سالم گير مي ده.

Ali_k
26-06-2005, 04:44
آقا يه اتفاق جالب اقتاده حدود 50 تاشون خود به خود (ديروز) پاك شدن :shock: راستي تو سايت viruslist در باره ي اين adware اينا نوشته

فكر كنم معنيش اينه كه بعد از ريستارت ويندوز خود به خود از بين ميبره .فكر كنم :roll:

Cracki
26-06-2005, 05:28
علی جان سیستم تو دچار هیچ چیزی نشده و بیخود سیستمت رو داغون نکن.

کاسپرسکای درست تشخیص داده. اون برنامه هایی که تا به امروز جاسوسی میکردند از امروز دیگه کاسپر جولوشون ایستاده و با شهامت کامل اینو میگه.

من هم این فکرو میکردم که آخرش به این نتیجه پایین رسیدم...

nardin
26-06-2005, 05:31
اينو نصب كن مال خود مايكروسافته كرك يا سريال هم نميخواد :

Microsoft AntiSpyware 1.0.613 Beta