PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در دانلود کردن(مدیا پلیر مزاحمت ایجاد می کنه!)

apoosh
15-01-2007, 00:09
من هروقت می خوام که آهنگ یا فایل تصویری دانلود کنم اتوماتیک مدیا پلیر باز می شه و با آن شروع به دانلود کردن می کنه
من می خوام فایل را جداگانه دانلود کنم و مدیا پلیر مزاحمم نشه! چه کنم؟ هرچی به ستینگهای مدیا پلیر ور رفتم ول کن نیست و همه اش در هنگام دانلود خودش را قاتی می کنه!!!
ویندوزم سرویس پک2 هستش. لطفا بگید چه کنم تا فایلها را جداگانه و بدون دخالت مدیا پلیر دانلود کنم.ممنون

rahnemoun
15-01-2007, 01:47
من هروقت می خوام که آهنگ یا فایل تصویری دانلود کنم اتوماتیک مدیا پلیر باز می شه و با آن شروع به دانلود کردن می کنه
من می خوام فایل را جداگانه دانلود کنم و مدیا پلیر مزاحمم نشه! چه کنم؟ هرچی به ستینگهای مدیا پلیر ور رفتم ول کن نیست و همه اش در هنگام دانلود خودش را قاتی می کنه!!!
ویندوزم سرویس پک2 هستش. لطفا بگید چه کنم تا فایلها را جداگانه و بدون دخالت مدیا پلیر دانلود کنم.ممنون

روی لینک کلیک راست کن و Save Target As رو انتخاب کن. :)

apoosh
15-01-2007, 12:45
وقتی Save Target As را می زنم اولا همیشه جواب نمی ده و دوما نمی دونم فایلها کجا ذخیره می شن؟؟!!
درضمن قبلا این مشکل را نداشتم ، نمی دونم چرا اینجوری شده.راهی بلد نیستید که مدیاپلیر خودش را قاتی نکنه؟