PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با برنامه Quick Smile 2.1

pedramonline
23-06-2005, 20:40
سلام

دوستان من اين برنامه رو بعد از اينكه دانلود كردم ( دقيقا همون زمانيكه در سايت معرفي شد يعني حدود 2 ماه پيش )

خيلي راحت نصب و ازش استفاده ميكردم .
تا اينكه ويندوزم خراب و ويندوز مجدد نصب كردم . بعد از اينكه دوباره نصبش كردم و روي آيكون اجراييش كليك ميكنم همش با پيام هاي زير رو برو ميشم . و آخرم هم اجرا نميشه :cry:

1) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته روي كامپيوتر دوستمم بردم نصبش كنم ديدم بازم همينطوره ( يعني خرابه )؟

اما ميبينم بيشتر دوستان از شكل كهاي اين برنامه استفاده ميكنند .
پس مشكل از كجاست ؟؟؟

AveCina
23-06-2005, 20:43
خودش داره میگه مه پدرام جان !
مشکل اینه که ورژنه جدیده برنامه اومده و ازت میخواد که هر چه سریعتر آپدیتش کنی !
این نسخش حدوده 2Mb هستش !
اونو دانلود کن 2باره نصب کن فکر کنم درست شه!

pedramonline
24-06-2005, 01:42
خودش داره میگه مه پدرام جان !
مشکل اینه که ورژنه جدیده برنامه اومده و ازت میخواد که هر چه سریعتر آپدیتش کنی !
این نسخش حدوده 2Mb هستش !
اونو دانلود کن 2باره نصب کن فکر کنم درست شه!

ا
پسر خوب من وقتي ويندوزمو عوض كردم و به اينترنت هم وصل نيستم و برنامه رو نصب ميكنم . از كجا ميفهمه كه ورژن جديدش اومده و بايد خراب بشه .

يكم فكر كن و به من هم جواب بده .

در ضمن ورژن برنامه من Quick Smile 2.1.50 هست . پس ديگه جديدش چيه ؟

اما جواب شما يكم مربوط ميشه به هوش مصنوعي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mpsjavad
24-06-2005, 01:48
با سلام ..

براي من هم بعد از يه مدت همين پيغام رو ميده البته يكي دو بار پاك كردم دوباره نصب كردم درست شد اما دوباره روز از نو ... :| :|

pedramonline
24-06-2005, 01:56
دوستاني كه از شكلك هاش هنوز استفاده ميكنند بيان جواب بدن ديگه . وگرنه يه پيت نفت ميارم خودمو آتيش ميزنم .

Ali_k
24-06-2005, 02:39
pedramonline, جان ... avecina راست ميگه برا منم همچين مشكلي بود ورژن جديدشو نصب كردم درست شد .2مگابايتم كه زياد نيست .
راستي برا اينكه دلت آب بشه يه چند تا شكلك جديداشا ميزارم(تا دانلود كني)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedramonline
24-06-2005, 02:54
آقا علي حالا كه زحمت كشيدي

لطف كن لينك دانلود هم بده

ممنون .

هر چند كه من از نظر عقلي نميتونم بعضي چيزا رو بپذيرم :mrgreen:

منتظرم

Ali_k
24-06-2005, 03:10
پدرام جان اينم لينك دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pedramonline
24-06-2005, 03:43
دوست خوبم . اين دقيقا همون ورژني هست كه من باش مشكل دارم .

Quick Smile 2.1.50

دقيقا همين .
پس نتيجه ميگيريم شما هم داري از هموني استفاده ميكني كه من باش مشكل دارم اما شما مشكل نداري :roll:

حالا چه كار كنم :(

Ali_k
24-06-2005, 04:25
پس نتيجه ميگيريم شما هم داري از هموني استفاده ميكني كه من باش مشكل دارم اما شما مشكل نداري
پدرام جان نميدونم ديگه مشكل از كجاست چون شما ميگي ويندوزتم عوض كردي :(

AHT
24-06-2005, 05:00
من هم قبلا ازش استفاده مي كردم ولي الان همين پيغام رو ميده :(

mpsjavad
24-06-2005, 05:40
با سلام ..

اقا پدرام , يافتم -- يافتم . :mrgreen:

كافيه تاريخ سيستم و بكشي عقب .. همين ..

8) چه قدر با هاش كل كل كرد ما

AHT
24-06-2005, 06:09
با سلام ..

اقا پدرام , يافتم -- يافتم . :mrgreen:

كافيه تاريخ سيستم و بكشي عقب .. همين ..

8) چه قدر با هاش كل كل كرد ما

براي من كه درست نشد :(

AHT
24-06-2005, 06:12
يافتم
كافيه update كني
بايا اين هم چنتا عكس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mpsjavad
24-06-2005, 06:26
بابا AHT, جشن گرفتي نه :arrow: :mrgreen: :mrgreen:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AHT
24-06-2005, 07:14
آره ديگه

pedramonline
24-06-2005, 19:22
اي بابا
من كه با عقب كشيدن تاريخ سيستم مشكلم حل نشد

در ضمن همونطور كه در عكس ها ميبينيد وقتي ميزنم update كنه بازم error داده . تو عكس 3 مشخصه :mrgreen:

Mehdi_Best
25-06-2005, 00:12
من هم همين مشكل رو از 3-4 روز پيش تا حالا دارم
حتي نسخه جديد رو به طور دستي دانلود كرده و نصب كردم اما باز هم مشكل داره و برنامه اجرا نمي شه.
با آپديت خود برنامه هم كه اجازه دادم كه آپديت كنه بعد از اينكه گفت انجام شد اما باز هم پيغام خطا مي ده.

mpsjavad
25-06-2005, 00:22
با سلام ..

اقا پدرام , و اقا مهدي, شما يه بار برنامه رو پاك كنيد بعد تاريخ سيستم رو 6 ماه بكش عقب بعد برنامه رو البته اخرين نسخه اي رو كه دراي نصب كن اين طوري مشكلت حل ميشه :mrgreen:

البته ارور اولي رو اين بار كنسل كنيد ميببيني كه برنامه اجرا ميشه :shock:

Mehdi_Best
25-06-2005, 01:40
جواد جان من نمي خوام تاريخ سيستمم رو عوض كنم. راه ديگه اي نمي دوني؟
البته اگه تاريخ رو ببريم عقب بعد دوباره بعد از نصب بياريم جلو و برنامه كار كنه اشكالي نداره اما اگه بخواد تاريخ در همون 6 ماه پيش بمونه و درستش نكنيم فايده نداره.

mpsjavad
25-06-2005, 01:57
با سلام ..

نه مهدي , جان راهديگه اي به ذهنم نميرسه حالا خودت اون روشي كه گفتي يه امتحاني بكن :|

mehdi87
25-06-2005, 02:45
به نظر من ...

اول تارخ سيستمت رو بكش عقب

خوب

دوم با برنامه اي به نام Lock Time تايم برنامه رو قفل ميكني !!

خوب

سوم تاريخ سيستمت رو بر گردون !!

شك نكن !! كه مار ميكنه !! :mrgreen:

AHT
25-06-2005, 05:33
فكر كنم راه من جواب بده چون براي خودم كه كار ميكنه
ابتدا تاريخ سيستم رو يكي دو سال عقب بكشيد
سپس Update كنيد
اين بار error نميده
موفق باشيد

Mehdi_Best
25-06-2005, 13:26
فكر كنم راه من جواب بده چون براي خودم كه كار ميكنه
ابتدا تاريخ سيستم رو يكي دو سال عقب بكشيد
سپس Update كنيد
اين بار error نميده
موفق باشيد

دوست خوبم سلام. شما كه اين كار رو كردي. بعد از آپديت تاريخ سيستمت رو درست كردي و مشكلي براي برنامه پيش نيومد؟

AHT
25-06-2005, 15:49
يادم رفت بگم اگه بعد از آپديت كردن تاريخ سيستم را عقب بكشيد مشكلي پيش نمي آيد :wink:

Mehdi_Best
25-06-2005, 16:41
من همين الان 2 سال تاريخ رو بردم عقب اما باز هم پيغام خطا داد. برنامه رو آنيستال كرده و دوباره نصب كردم باز هم مشكل حل نشد.

Asef
25-06-2005, 23:16
سلام دوستان خوب و عزيز در فروم پي سي ورلد. من چند روز پيش قصد داشتم نسخه جديد برنامه رو براي بچه هاي اينجا معرفي كنم ولي با اين پيغام مواجه ميشدم كه فروم تعطيل هست.

به هر حال ...
نسخه جديد برنامه كه ورژن 2.2.15 هستش رو ميتونيد دانلود كنيد:
در اين نسخه تعدادي شكلك زيبا و جديد اضافه شده در ضمن 7 اسكين هم براي برنامه در نظر گرفته شده و چند تغيير جديد كه خودتون ميتونيد ببينيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از دوستان انظار ميرفت كه در صورت مواجه با مشكل با نويسنده برنامه تماس بگيريد و يا به سايت برنامه مراجعه كنيد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد تاريخ سيستم هم بگم كه در هنگام نصب برنامه سعي كنيد تاريخ سيستم مطابق تاريخ جاري ميلادي و صحيح باشد.
باز هم مشكلي بود در خدمتم

pedramonline
26-06-2005, 02:06
دوستان انظار ميرفت كه در صورت مواجه با مشكل با نويسنده برنامه تماس بگيريد و يا به سايت برنامه مراجعه كنيد.
در مورد تاريخ سيستم هم بگم كه در هنگام نصب برنامه سعي كنيد تاريخ سيستم مطابق تاريخ جاري ميلادي و صحيح باشد.
باز هم مشكلي بود در خدمتم

آسف جان من سعي كردم از سايتش مشكل رو حل كنم .
اما هر كاري ميكردم تو سايتش نميرفت . تا اينكه الان پيام شما رو ديدم و ميبينم وارد سايت ميشه .
الان دانلودش ميكنم و اگه جواب نداد ( كه انشا الله جواب ميده ) يك پيت نفت ميارم و همين جا وسط صفحه 2 همين تاپيك خودمو آتيش ميزنم :x

از معرفي و راهنماييت ممنونم :roll: :wink:

pedramonline
26-06-2005, 02:27
مهدي جان من از سايتش دانلود كردم .
ولي پدرم در اومد تا صفحه باز شد . بايد 900 بار رفرش كني .

مجبور شدم از firefox استفاده و دانلودش كنم . برنامه هم الان جواب ميده .

Ali_k
26-06-2005, 02:56
pedramonline جان چه خوب شد برا شما هم كار دارد . حالشو ببر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
26-06-2005, 09:11
من اتفاقا از خود سايت هم دانلود كردم و دوباره نصب كردم اما مشكل حل نمي شد. اما الان دوباره كه خواستم امتحان كنم. بعد از آنيستال كردن ديدم هنوز چند فايل در پوشه برنامه باقيمانده كه اونها رو پاك كردم و وقتي نصب كردم مثل اينكه فعلا داره كار مي كنه!! البته مشكلي كه داره اينه كه پيغام داد كه برنامه اجرا شده اما آيكونش در systemtry نمي آد. اما فكر كنم يك بار ريستارت كنم درست بشه.

pedramonline
27-06-2005, 00:04
پيغام داد كه برنامه اجرا شده اما آيكونش در systemtry نمي آد. اما فكر كنم يك بار ريستارت كنم درست بشه.
حتما Explorer رو end task كردي و مجددا فعال كردي ( قبلش ) . واسه همينه كه اين پيامو ميده . و با ريست درست ميشه :oops: :roll:

Mehdi_Best
27-06-2005, 11:56
پدرام جان اين كار رو نكرده بودم و مشكل از اين نبود. اما وقتي ريست كردم درست شد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AveCina
27-06-2005, 13:13
پس در نتیجه آخرش با نصب و دانلود دوباره از سایتش مشکلتون حل شد ؟

حالا بعدا در مورد هوش مصنوعی بحث میکنیم !

pedramonline
27-06-2005, 17:09
حالا بعدا در مورد هوش مصنوعی بحث میکنیم
مهدي جان منظورش با شماست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/spiteful.gif

AveCina
27-06-2005, 17:13
namana ?

من گفتم اینکارو بکنی درست میشه !
شما عرض کردین نه ....... و ....
دیگه دیگه !
حالا خوشحالم که مشکلتون حل شد آقا پدرام ! :arrow:

Mehdi_Best
27-06-2005, 18:41
اگه برنامه رو آنيستال كرده و پوشه نصب برنامه رو كلا حذف كنيد و ورژن جديد رو از سايت دانلود كرده و دوباره نصب كنيد بدون مشكل كار مي كنه. ديگه هي نگيد مي شه يا نمي شه. :wink: