PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان لطفا کمک کنید گوشیم ویروس گرفته؟

xmw
14-01-2007, 09:03
دوستان یه اس ام اس اومد به ما، ما تا رو اون ok کردیم گوشیمون خاموش شد حالا هم وقتی گوشی رو روشن میکنم تا پین کدو وارد می کنم گوشی خاموش میشه یا وقتی با زور و ضرب پین کدو میگیره به محض اینکه وارد گوشی میشه کنار ساعتش پیغام offline بودن رو میده و در ضمن هر وقت به گوشیم زنگ میزنن میگه دستگاه خاموشه دوستان لطفا کمک کنید در ضمن گوشیمم n90 هستش!
من شنیدم که باید گوشی رو فلش کرد چطور باید این کار رو کنم؟

mhasoft
14-01-2007, 10:48
دوستان یه اس ام اس اومد به ما، ما تا رو اون ok کردیم گوشیمون خاموش شد حالا هم وقتی گوشی رو روشن میکنم تا پین کدو وارد می کنم گوشی خاموش میشه یا وقتی با زور و ضرب پین کدو میگیره به محض اینکه وارد گوشی میشه کنار ساعتش پیغام offline بودن رو میده و در ضمن هر وقت به گوشیم زنگ میزنن میگه دستگاه خاموشه دوستان لطفا کمک کنید در ضمن گوشیمم n90 هستش!
من شنیدم که باید گوشی رو فلش کرد چطور باید این کار رو کنم؟

اگه در زمانی که گوشیت زنگ خورد و کالر آیدی به جای شماره طرف نوشته بود xlan وشما جواب دادی سریال نامبر گوشیت ÷اک شده و مخابرات دیگه گوشیتو نمیشناسه واسه همین offline میده

ehsan30
14-01-2007, 10:59
سلام
به نظر من فورمتش کن ببین درست میشه یا نه فکر نکنم ویروس با اس ام اس منتقل بشه
بای

HELLBOY_HP
14-01-2007, 11:03
همون طور که دوستمون گفتن سریال گوشی شما پریده (پاک شده) و گوشیتون توسط باکس باید read imei بشه ولی این کار غیر قانونی شما باید گوشیتون رو ببرید امور مشترکین یا اگر هم خواستی ببر یه تعمیر گاه واست میزنه ولی همون طور که گفتم این کار غیر قانونیه حالا خود دانی در ضمن اول گوشی تون رو فرمت دستی کنید با کد (*-#-دکمه سبز- پاور ) همه این کلید ها رو باید همزمان با هم بزنی وقتی گوشی خاموشه.

xmw
15-01-2007, 08:54
دوستان دقت کنید من اونجایی که نوشتم از طریق sms گوشیم ویروسی بود رو اشتباه کردم چون بلوتوز گوشیم باز بود و این طریق گوشیم ویروسی شد حتی وخامت دستگام طوری که حتی شارژ هم نمیشه در ضمن وقتی این ویروسه اومد یه چیزی به عنوان install نوشت که من اونو اینستال کردم دستگام اینطوری شد حتی نمایندگی نوکیا هم بردم گفتن که با فلش کردن درست میشه حالا دوستان لطف می کنن بگن فلش کردن چطوریه؟

HELLBOY_HP
15-01-2007, 17:37
فلش کردن باکس میخواد عزیزم یا با ufs-hwk یا با universal باید فلش بشه خریدنش هم به صرفه نیست پس ببر یه تعمیرگاه درست حسابی واست درستش کنن. در ضمن فرمت کردی؟

hpz364
15-01-2007, 18:01
دوستان دقت کنید من اونجایی که نوشتم از طریق sms گوشیم ویروسی بود رو اشتباه کردم چون بلوتوز گوشیم باز بود و این طریق گوشیم ویروسی شد حتی وخامت دستگام طوری که حتی شارژ هم نمیشه در ضمن وقتی این ویروسه اومد یه چیزی به عنوان install نوشت که من اونو اینستال کردم دستگام اینطوری شد حتی نمایندگی نوکیا هم بردم گفتن که با فلش کردن درست میشه حالا دوستان لطف می کنن بگن فلش کردن چطوریه؟

هر بلایی خواستی سر گوشی بیچاره آوردی حالا میگی چرا کار نمیکنه؟
:sad: