PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كنترل كامپيوتر از طريق ريموت كنترل بلوتوث

micropersian
14-01-2007, 01:25
من براي اتصال bluetooth كامپيوتر به گوشي z530 sonyericson از bluetooth adapter مدل microsim استفاده كردم.
بعد از نصب آداپتر و نرم افزارش تا حالا فقط تونستم از سيستم اتقال و دريافت فايل اون استفاده كنم .

همون طور كه ميدونيد گوشي ها داراي يك برنامه ريموت كنترل بلوتوث هم هستند براي كنترل كامپيوتر و دسكتاپ و برنامه هاي مولتي مديا حتي ولي من نتونستم تا حالا از اين امكان استفاده كنم .
چون در هر صورت اين برنامه بعد از سرچ ميگه هيچ دستگاه بلوتوثي را پيدا نكرده در حالي كه در قسمت my divise كامپيوتر را شناخته!
اگه شما تا به حال در استفاده از ريموت كنترل خود گوشي يا برنامه هاي مخصوص اين كار موفق بوديد لطفن بگيد كه دقيقن چيكار بايد بكنم و يا كدوم برنامه مخصوص اين كار هست كه خوب كار ميكنه يا مشكل من كجاست ؟

همچنين كلن با بلوتوث تال چه اندازه ميشه با كامپيوتر ارتباط داشت ؟ ميشه از اينترنت استفاده كرد يا گوشي هاي جاوا را با كامپيوتر شبكه كرد يا نه ؟ شما تا چه اندازه تونستيد از امكانات بلوتوث استفاده كنيد ؟

لطفن تجربه هاتونو اينجا بگيد

لحظه هاتون خوش

mohammad_1000
14-01-2007, 08:21
سلام دوست عزیز
اگر بشه شما فقط میتونید به عنوان موس از گوشیتون استفاده کنید اونم نه در سونس اریکسون بلکه در نوکیا سری 60
موفق باشید

micropersian
14-01-2007, 21:19
سلام دوست عزیز
اگر بشه شما فقط میتونید به عنوان موس از گوشیتون استفاده کنید اونم نه در سونس اریکسون بلکه در نوکیا سری 60
موفق باشید
گوشيهاي اريكسون اين امكانو دارن حتي در خود گوشي هم قسمتي به عنوان ريموت كنترل وجود داره و برنامهاشم تو نت هست ولي من نتونستم تا حالا ازش استفاده كنم . فقط هم به عنوان موس نيست بلكه براي كنترل جت آديو و خيلي كارهاي ديگه هم استفاده ميشه ! عجيبه اطلاع نداشتيد

mahyarSAMSUNG
15-01-2007, 02:45
روی سونی این امکان وجود داره من هم امتحان کردم میشه موس رو کنترل کرد

micropersian
15-01-2007, 19:32
روی سونی این امکان وجود داره من هم امتحان کردم میشه موس رو کنترل کرد
با چه برنامه اي امتحان كرديد . ميشه توضيح بدي

micropersian
15-01-2007, 19:32

tazevared2006
16-01-2007, 04:47
عزيز جان شما فقط بگو اين بلوتوث ميكروسيمت رو چه جوري نصب كردي تا بعد ببينم ميتونيم اين كار رو بكنم با نه. تا حالا تو 500 تا تاپيك درخواست دادم بهم بگن ولي كسي جوابم رو نداده . بعد ميگن چرا تاپيك تكراري ميزني.

micropersian
17-01-2007, 00:04
عزيز جان شما فقط بگو اين بلوتوث ميكروسيمت رو چه جوري نصب كردي تا بعد ببينم ميتونيم اين كار رو بكنم با نه. تا حالا تو 500 تا تاپيك درخواست دادم بهم بگن ولي كسي جوابم رو نداده . بعد ميگن چرا تاپيك تكراري ميزني.
خودم جوابتو ميدم عزيز.
اول پورت USB مادربوردتو از سيديش قشنگ نصب ميكني بعد ميكرو را وصل ميكني و سي دي اونو اجرا ميكني بعد خودش نصب ميشه بعد اگه كار نكرد ميري ديوايس منيجرت قسمت network adaptor و يه آداپتور جديد برا بلوتوث به نام Bluetooth PAN Network Adapter از شركت IVT Corporation از سيديت نصب ميكني بعد دوباره سيستمو را ميندازي . مشكلتو بگو اگه كار نكرد !

Farbod_h
17-01-2007, 00:41
یه تاپیک در این مورد در انجمن سونی اریکسون زدم کمکتون می کنه حتمن مشکلتون حل میشه

tazevared2006
17-01-2007, 02:15
خودم جوابتو ميدم عزيز.
اول پورت USB مادربوردتو از سيديش قشنگ نصب ميكني بعد ميكرو را وصل ميكني و سي دي اونو اجرا ميكني بعد خودش نصب ميشه بعد اگه كار نكرد ميري ديوايس منيجرت قسمت network adaptor و يه آداپتور جديد برا بلوتوث به نام Bluetooth PAN Network Adapter از شركت IVT Corporation از سيديت نصب ميكني بعد دوباره سيستمو را ميندازي . مشكلتو بگو اگه كار نكرد !

Micropersian جان ممنون كه جوابم رو دادي. خيلي شرمندم كردي. خوب همه اين كارائي كه گفتي رو كردم. ولي عكس زير رو نگاه كن. اميدوارم با ديدن اين عكس بتوني مشكلم رو حل كني.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

micropersian
17-01-2007, 15:55
Micropersian جان ممنون كه جوابم رو دادي. خيلي شرمندم كردي. خوب همه اين كارائي كه گفتي رو كردم. ولي عكس زير رو نگاه كن. اميدوارم با ديدن اين عكس بتوني مشكلم رو حل كني.

خواهش ميكنم كمترين كار بود
اون پرت هايي كه ناشناخته هستند براي من همه بلوتوث معرفي شدن . پيشنهاد ميكنم يا دستي نصبشون كني يا پاك كني از نو نصب كني . وقتي برنامه blue soleil را اجرا ميكي چه پيغامي ميده ؟ dont send ميده يا فقط بلوتوث رو پيدا نميكه؟

tazevared2006
18-01-2007, 00:34
خواهش ميكنم كمترين كار بود
اون پرت هايي كه ناشناخته هستند براي من همه بلوتوث معرفي شدن . پيشنهاد ميكنم يا دستي نصبشون كني يا پاك كني از نو نصب كني . وقتي برنامه blue soleil را اجرا ميكي چه پيغامي ميده ؟ dont send ميده يا فقط بلوتوث رو پيدا نميكه؟

خيلي كارت درسته. ممنون عزيز. هيچ پيغامي نميده خيلي راحت اجرا ميشه و با گوشيم كانكت ميشه. فقط يه چيزي. من اون آرم بلوتوثي رو ميخوام كه كنار ساعت نمايش داده ميشه و امكان سند و رسيو رو ميده. ايني كه الان كنار ساعتمه براي برنامه blue soleil هستش. ولي من اون يكي رو ميخوام. هموني كه توي راست كليك روي يه فايل مثلا عكس و قسمت send to علامت بلوتوث رو ظاهر ميكنه. همني كه براي خود ويندوزه نه براي اين برنامه. اميدوارم منظورم رو متوجه شده باشي.

micropersian
18-01-2007, 00:56
خيلي كارت درسته. ممنون عزيز. هيچ پيغامي نميده خيلي راحت اجرا ميشه و با گوشيم كانكت ميشه. فقط يه چيزي. من اون آرم بلوتوثي رو ميخوام كه كنار ساعت نمايش داده ميشه و امكان سند و رسيو رو ميده. ايني كه الان كنار ساعتمه براي برنامه blue soleil هستش. ولي من اون يكي رو ميخوام. هموني كه توي راست كليك روي يه فايل مثلا عكس و قسمت send to علامت بلوتوث رو ظاهر ميكنه. همني كه براي خود ويندوزه نه براي اين برنامه. اميدوارم منظورم رو متوجه شده باشي.
تبريك عزيز . منظورتو گرفتم ولي من هم مثل شما اوني كه ميگي رو ندارم ! يعني فقط ميتونم با برنامه solie فايل بفرستم گوشيمو و فايل دريافت كنم قسمت هاي ديگه اين برنامه هنوز مشكل داره . آداپتوراي مارك ديگه امكاني كه اشاره كردي رو دارن ؟ ظاهرن ويندوز اين دستگاه رو پشتيباني نمكنه و درايورشو نداره .

mahyarSAMSUNG
18-01-2007, 03:02

شما باید برنامه bluesolile رو نصب کنید خوب ؟؟؟ بعد گوشی رو به وسیله بلوتوث با اون برنامه سرچ منید و بعد اون بالا دکمه هایی ظاهر میشن که یکیشون عکس موس و با کلیک راست کردن بروی اون و زدن کامکت روی صفحه ی گوشیتون پیامی میاد که 3 تا گزینه داره که باید گزینه ی دسکتاپ رو انتخا ب کنید و بهد میتونی موس رو تکون بدبد
هیچ برنامه ی اضافی هم نمیخواد :laughing: :laughing: :laughing:

micropersian
18-01-2007, 03:34
شما باید برنامه bluesolile رو نصب کنید خوب ؟؟؟ بعد گوشی رو به وسیله بلوتوث با اون برنامه سرچ منید و بعد اون بالا دکمه هایی ظاهر میشن که یکیشون عکس موس و با کلیک راست کردن بروی اون و زدن کامکت روی صفحه ی گوشیتون پیامی میاد که 3 تا گزینه داره که باید گزینه ی دسکتاپ رو انتخا ب کنید و بهد میتونی موس رو تکون بدبد
هیچ برنامه ی اضافی هم نمیخواد :laughing: :laughing: :laughing:
من وقتي روي موس كليك ميكنم و تو گوشي هم تاييد ميكنم ارتباط برقرار نميشه و برنامه زير نويس ميده conection faild و كار نميكنه . دليلش چي ميتونه باشه ؟

Hamed-Dehghani
28-02-2007, 17:03
الان که اين تاپيک رو ديدم , گفتم بهتره با تصوير توضيح بدم چون هيچ آموزشي جاي تصوير رو نمي گيره

اول از اتصال گوشیتون به کامپیوتر مطمئن شوید؛

به قسمت Control Panel ویندوز بروید و بخش Bluetooth Devices رو باز کنید.

سپس طبق تصاوير زير

از تيک اين قسمت مطمئن شويد ( به احتمال زياد ايراد شما تو اين قسمته )

لازم به توضيح است ، حتماً اين تيک بايد خورده باشه

حالا همه پنجرها رو ok کنيد و ببنديد

Hamed-Dehghani
28-02-2007, 17:10
. من اون آرم بلوتوثي رو ميخوام كه كنار ساعت نمايش داده ميشه و امكان سند و رسيو رو ميده. ايني كه الان كنار ساعتمه براي برنامه blue soleil هستش. ولي من اون يكي رو ميخوام. هموني كه توي راست كليك روي يه فايل مثلا عكس و قسمت send to علامت بلوتوث رو ظاهر ميكنه. همني كه براي خود ويندوزه نه براي اين برنامه. اميدوارم منظورم رو متوجه شده باشي.

! يعني فقط ميتونم با برنامه solie فايل بفرستم گوشيمو و فايل دريافت كنم قسمت هاي ديگه اين برنامه هنوز مشكل داره . آداپتوراي مارك ديگه امكاني كه اشاره كردي رو دارن ؟ ظاهرن ويندوز اين دستگاه رو پشتيباني نمكنه و درايورشو نداره .

نه اصلاً اين طور نيست ؛ فقط کافيه در Bluetooth Devices از تيک خوردن اين قسمت

مطمئن شويد تا Bluetooth Icon در System Tray نمايش داده شود

Hamed-Dehghani
28-02-2007, 17:18
در ضمن از Remote Control گوشي مي توان MediaPlayer کامپيوتر رو کنترل کرد ،

که بايستي اول حتماً MediaPlayer نه Winamp يا jet Audio ....رو روي سيستمتون باز کرد ه باشيد

و بعد از گوشيتون کنترلش کنيد

Hamed-Dehghani
28-02-2007, 17:23
در ضمن در اينجا آموزش تصويري شناساندن گوشي به کامپيوتر با اتصال Bluetooth Devices رو آوردم

مشکلي داشتيد ، بفرماييد

m45m
04-03-2007, 13:06
با سلام

من بازهم نمي توانم متصل بشوم و (اتصال Bluetooth Devices ) از كجا بياورم و كام پورت را از كجا بياورم نصبش كنم . راهنمائي كنيد.

موفق باشيد.

Hamed-Dehghani
06-03-2007, 09:17
دوست من شما به

سر زدید و هنوز مشکل دارید یا نه ؟

senior.sadra
05-04-2007, 18:25
از نوکیا n70 میشه به عنوان webcam استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tazevared2006
07-05-2007, 17:06
در ضمن در اينجا آموزش تصويري شناساندن گوشي به کامپيوتر با اتصال Bluetooth Devices رو آوردم

مشکلي داشتيد ، بفرماييد

ممنون حامد جان . ولي من اصلا Bluetooth Device رو در كنترل پنل ندارم. ميشه راهنمايي كني.