PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه جواب قطعی واسه خرید رم ؟

mahdi_kh71
09-01-2007, 14:39
سلام بر دوستان رم باز !
میخاستم یه رم 2 گیگ بخرم و فهمیدم که 2 تا 1 گیگ بهتره
حالا می خام بدونم بهترین رم 1 گیگ چیه ؟ocz , kingston , kingmax , ...
ddr2 800 mhz 6400 کمتر نباشه
اگر پیشنهاد میدین لطفا حتما قیمتشم بگید
بین 300 تا 400 هزار تومان هم پول دارم
خیلی ممنونم
یا حق

Mezzo
09-01-2007, 15:01
هر كدوم از اين برند ها چند رده درجه يك دارند كه بهترين ماژول هاي توليديشونه كه قيمتشون هم خيلي بالاتره. مثلا كينگستون رده Kingston HyperX رو داره و يا ocz هم رده هاي Platinum EL و Titanium EB خيلي عالي هستند. ولي به نظر من Corsair از همه بهتره اگه مدل TWIN2X2048-6400C4 رو بتوني گير بياري قيمتش هم به اندازه تمام پولي كه داري ميشه...البته هر چي ميگيري بايد دقت كني با مادربرد هم سازگاري داشته باشه.

Gabana
09-01-2007, 21:09
سلام
مادربورد شما تا اونجايي كه مي دونم ايسوس بود درسته ؟
مي ري به سايت ايسوس و بخش مربوط به مادربوردت - يه Tab سمت چپ داره به اسم QVL
اونو دانلود مي كني تا رم هاي معتبر و Qualified رو براي مادربورد مد نظرت ببيني .
در كل منم Corsair رو براي ايسوس پيشنهاد مي كنم /.
ولي حتما به سايت ايسوس هم سري بزن

موفق باشي /.

vbigdeli
10-01-2007, 02:34
از آقا کیوان رم Teamgroup بگیر،بنظرم از این مدلی که Mezzo معرفی کردن بهتر و ارزونتره،چون این رمی که معرفی کردن الان هر 1 گیگ 230 تومانه!ولی تیم گروپ با کارایی بهتر حتی 175 تومانه!!

Mezzo
10-01-2007, 03:20
جدي 230 تومن؟ پس TWIN2X2048-8500C5 چه قيمتي داره... من زياد از اين رم هاي Teamgroup چيزي نشنيدم ولي فكر كنم G.SKILL بهتر باشه. ولي قبول كنيد كه هيچكدوم به پاي Corsair نمي رسه. راستي يكي از دوستام روي مادربرد DG965WH اينتل 2 گيگ رم APACER گذاشته بود كه رم هاش رو هم 260 در اومد. تايمينگ هاش بود18-5-5-5 به نظرم بد نبود اگه كسي رم ارزون بخواد.

MaFia
10-01-2007, 03:24
برند درست حسابی می خوای:
Corsair
G.SKILL

اما همه این ها مدل های مختلف دارن که شامل کارایی مختلف می شه

اگه بحث برند هم نیست و پول بابت مارک نمی خوای بدی رم اور خور خوب می خوای بحثش جداست
که من نمی دونم
که با این دوتا دیگه با کینگ استون میره تو غار؟

vbigdeli
10-01-2007, 17:40
جدي 230 تومن؟ پس TWIN2X2048-8500C5 چه قيمتي داره... من زياد از اين رم هاي Teamgroup چيزي نشنيدم ولي فكر كنم G.SKILL بهتر باشه. ولي قبول كنيد كه هيچكدوم به پاي Corsair نمي رسه. راستي يكي از دوستام روي مادربرد DG965WH اينتل 2 گيگ رم APACER گذاشته بود كه رم هاش رو هم 260 در اومد. تايمينگ هاش بود18-5-5-5 به نظرم بد نبود اگه كسي رم ارزون بخواد.

این شرکت داما که کورس ایر را گارانتی می کنه اصلان تو کار صخت افزار نیستن و به ایتالیا سنگ می فروشن و به جای پول سنگ رم می گیرن:laughing: مثله اینکه برای انتقال ارز مشکل دارن ......

خلاصه قیمت های کورس ایر تو ایران خیلی اجق وجقه;)

vbigdeli
10-01-2007, 17:42
راستی رم های Gskill بهتر از تیم گروپ نیستش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این رم های بالا همشون بر اساس چیپ Micron D9 هستن.

pesar_tanha
10-01-2007, 19:08
سلام عزیز خوبی ببین من تقریبا" با اکثر رم ها کار کردم رم خوب میخای برای بازی و کارهای گرافیکی؟ من بین رم های کروشال او سی زد ژیل بلیتز کینگستون و ... فقط Ocz , Giel را باور دارم واقعا" رم های خوبیه من خودم الان یه گیگ او سی زد دارم
راستی قیمت 1 گیگ او سی زد با سی ال 12 118000 تا 125000 تومان هستش و قیمت ژیل هم همینه
اگه بازم میخاستی بیشتر رهنمائیت کنم منو اد کن موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Actros
11-01-2007, 01:54
به نظر من رم ocz واسه اینتل بهتر جواب میده
وسریعترین رم دنیا هست

Mezzo
11-01-2007, 02:20
این شرکت داما که کورس ایر را گارانتی می کنه اصلان تو کار صخت افزار نیستن و به ایتالیا سنگ می فروشن و به جای پول سنگ رم می گیرن:laughing: مثله اینکه برای انتقال ارز مشکل دارن ......

خلاصه قیمت های کورس ایر تو ایران خیلی اجق وجقه;)

معامله خوبيه :laughing: ولي عجب كار خشني مي كنن... در هر حال حيف كه قيمت اينها واقعا كاذبه.

mahdi_kh71
13-01-2007, 21:35
در بحث قبلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در مورد خرید رم بحث هایی شد و پیشنهادهایی داده شد
ولی در آخر من نفهمیدم که چی بگیرم چون هر کس یه پیشنهادی میداد و ازش تعریف میکرد
حالا می خام که به من جواب آخر و انتخاب نهایی رو بدین
و حتما هر چیزی که پیشنهاد میدین مدل دقیقشم بگین
من این رو رو واسه کامپیوتر خونه می خام یعنی با کامپیوتر کارهای مختلفی انجام میدم
و حد اکثر تا 340 هزار تومان هم پول دارم
خیلی ممنون

HamidFULL
13-01-2007, 23:33
Patriot Only I test it
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord_theOne
14-01-2007, 08:41
رم OCZ يا Crosair دوئل 2 گيگ باس 800

Ship Storm
14-01-2007, 09:01
رم OCZ يا Crosair دوئل 2 گيگ باس 800

من هم کاملا با Lord_theOne موافقم رم Crosair دوئل 2 گيگ باس 800 خوبه

vbigdeli
14-01-2007, 13:57
خوبه حالا قیمت رم های کورس ایر باس 800 را در تاپیک قبلی گفتم!!

آقا همین پاترویت بگیر،خیلی خوبه.

Ocz هم بدرد نمی خوره،چون مدل های خوبش تو ایران به قیمت ........ بخش می شن و هیچ مزیتی هم نسبت به رم های دیگه نداره،

خلاصه تصمیم بگیر که پول پای چه چیزی می خوای بدی؟اسم یا کیفیت؟

اگه واقعا دنبال کیفیت هستی خوب رم پاترویت و تیم گروپ و gskill و صد البته کورس ایر!

Gabana
14-01-2007, 15:28
مهدي جان تاپيك ها را ادغام كردم .
بهتر بود در همان تاپيك قبلي جواب مي گرفتيد و تاپيك جديد ايجاد نمي كرديد .

ممنون /.

pesar_tanha
15-01-2007, 02:06
خوبه حالا قیمت رم های کورس ایر باس 800 را در تاپیک قبلی گفتم!!

آقا همین پاترویت بگیر،خیلی خوبه.

Ocz هم بدرد نمی خوره،چون مدل های خوبش تو ایران به قیمت ........ بخش می شن و هیچ مزیتی هم نسبت به رم های دیگه نداره،

خلاصه تصمیم بگیر که پول پای چه چیزی می خوای بدی؟اسم یا کیفیت؟

اگه واقعا دنبال کیفیت هستی خوب رم پاترویت و تیم گروپ و gskill و صد البته کورس ایر!

عزيز دل برادر از روي چي حرف ميزنيد كه Ocz بدرد نميخوره
من خودم او سي زد دارم باوري تون نميشه من رم 1 گيگ كروشال داشتم بازي گاست ريكان بهاش بازي ميكردم گير داشت چيزي از گرافيك بود و چيزي هم از رم
خلاصه بعد از مدتي رم 1 گيگ رو فروختم كلا" سيتم DDR 2 كردم و يك رم 512 او سي زد خربدم بعد بازي گاست ريكان بهاش بازي كردم هيچ فرقي نميكرد با 1 گيگ كروشال در حالي كه قبلا" هم با 512 كروشال بازي كردم گاست اصلا" بازي نميشد تو همون اولش مونده بود
من بخاطر اين و يه سري كار هاي گرافيكي كه بهاش انجام دادم خودم تجربه كردم كهع او سي زد چيه
حالا شما بيا اي Gskillْْ تبليغ كن و بگو اينو بخر آخه من از تجربه خودم ميگم كه او سي زد و ژيل خيلي خوبه

mahdi_kh71
15-01-2007, 16:54
دوستان کلا پاتریوت خوبه ؟