PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت اتوران

scream
23-06-2005, 10:38
دوستان من يه نرم افزار ميخوام براي ساخت اوتوران به طوري كه مثلا توي سي دي 20 تا نرم افزار باشه و من با اون نرم افزار جوري بتونم تنظيم كنم كه وقتي سي دي رو توي سي دي رام ميزارم به صورت اتوران يه صفحه باز بشه و اسامي اون نرم افزار ها رو توي همون صفحه به من نشون بده و با كليك رو هر كدوم من بتون اون ها رو نصب كنم
ممنون
فقط توضيح در مورد كار با اين نرم افزار و اموزش اون رو هم اگر ممكنه بزاريد
:arrow:

Arashi
23-06-2005, 18:20
به نظر من برنامه MMB (يا MultiMedia Builder) از همه چيز بهتره : هم كار باهاش آسونه و هم امكانات زيادي داره ==> كمك هم خواستي خودم در خدمتم
موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

Navid
23-06-2005, 19:52
این برنامه ای که آرش گفت یکی از بهترین برنامه ها و شاید هم بهترین برنامه در این ضمینه باشه

S@eid
23-06-2005, 22:24
اقا یه سوال.من باMMBاتوران مو ساختم تقریبا همه ی کاراش تموم شده فقط مونده یه کار اونم اینکه می خوام وقتی اتو ران اومد بالا یه اهنگ رو پخش کنه.همچنین با عوض کردن صفحه، اهنگ قطع نشه(اتو رانم 8صفحه ست)ممنون میشم کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mpsjavad
24-06-2005, 01:01
با سلام ..

من با صحبت هاي دوستان خوبم اقا ارش, و اقا نويد, كاملا موافقم MMB يكي از حرفه اي ترين و بهترين برنامه هاي ساخت اتوران هست ..

اما اگه شما ميخواي شروع كني و راحت راه بيفتي و تنها كارهاي كه ميخواي ( الان مد نظر داري ) رو انجام بدي من به شما Auto Play Media رو پيشنهاد ميكنم كه اموزششم البته مقدماتي برات اپلود كردم ميتوني از اون استفاده كني اگه پيشرفته ميخواي در حد توان كمكت ميكنم . :wink:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي :arrow:

HIPOTALAMOS
24-06-2005, 01:37
سلام
به نظر من بهترین راه این هست که از نرم افزار هیپوتالاموس استفاده کنی :P
یعنی چی :?:
یعنی اینکه شما هر اوتورانی که خواستید با هر نرم افزاری به بنده سفارش بدید من در عرض کمترین زمان به شما تحویل میدم :mrgreen:
ارزون هم حساب میکنم :wink:
شوخی کردم :lol:
همون بیلدر بهتر هست البته ورژن 9 به بعد
چونکه میتونید از فایلهای swf یعنی فلش هم داخل اون استفاده کنید

و اما در مورد آهنگ:
شما سه راه دارید:
1- یک صفحه دیگر بسازید و اون رو قبل از همه قرار بدید که در موقع برگشت آهنگتون عوض نشه
2-روی صفحه اول دابل کلیک کنید و سمت چپ و پایین یک دکمه هست که اسمش رو یادم نیست احتمالا یا پروپرتیز هست یا ویزارد
خلاصه روی اون کلیک میکنید و دوباره از پنجره باز شده روی ویزارد یعنی از سمت چپ اولین دکمه کلیک میکنید
پس از اون میرید و گزینه play sound یا play mp3 رو انتخواب میکنید
بعد در قسمت پایینش پارامتر رو به اون میدید
سپس عشقش رو میکنید
3- وقتی که روی صفحه دابل کلیک کردید و وارد پروپرتیز اون شدید همونجا نوشته play wav file که داخل همونجا پارامتر فایل رو بهش میدید
البته راههای دیگه ای هم هست که جلسه ای ده هزار تومان در خدمتیم :mrgreen: 8)
همین
نه اگه کاری داشتید باز بپرسید
من هم اگه از اینطرفها رد شدم و سوال شما رو دیدم پاسخ میدم

خوب دیگه فکم درد گرفت
خدافظ :roll:

S@eid
24-06-2005, 19:04
هيپوتالاموس جان
اگه میشه در مورد راه اول بیش تر توضیح بده :?
راه دومت اشتباهه،اگه تونستی یه بار چک کن:wink:
راه سومت هم امتحان کردم منتها نمی دونم چرا موقع پخش اهنگ کیفیت اهنگ میاد پایین وقطع ووصل میشه :roll:
ده هزار تومان هم خیلی زیاده کمتر حساب کن مشتری شیم
:lol: :lol: :lol:
ببخشيد زحمت دادم :? :wink: :D

OMID
25-06-2005, 01:22
با سلام
شما ابتدا یک صفحه میسازید و اون رو در اول صفحه هایی که قبلا ساختین میزارین
بعد روی صفحه دابل کلیک میکنی و در قسمت Background Music آهنگ دلخواه را میزارین
بعد در همان صفحه به قسمت Script میروید سپس کلید wizard رو میزنین ودر قسمت Action زیر منوی Page timer رو انتخاب میکنین سپس در قسمت After زمانی که اون صفحه رو نشون بده را مشخص میکنین که چون شما میخواهین فقط آهنگ پخش بشه اون رو روی 100 تنظیم کن

بعد در قسمت page lable اسم صفحه اصلی اتورانت رو بده به همین راحتی

موفق باشی

S@eid
25-06-2005, 11:38
کاملا گرفتم چی میگی.
تمام کارهایی که گفتی مو به مو انجام دادم اما نمی دونم چرا
صفحه ی که باید بعداز100میلی ثانیه عوض شه وبه صفحه ی اول(اصلی)بره،ثابت میمونه :? :? :?

HIPOTALAMOS
29-06-2005, 01:59
با توضیحات تکمیلی دوست خوبم امید آنلاین فکر کنم دیگه لازم نباشه من توضیحی بدم
اما اگر فرصت کردم راه دقیقش رو مینویسم و برای شما توی این صفحه میگذارم
آخه برنامش توی اون یکی سیستم عاملم هست
درضمن من کی گفتم ده هزار تومن
چرا حرف توی دهن مردم میگذاری :wink:
شاید خواستم بیشتر بگیرم :oops:

Nesta
29-06-2005, 05:31
سلام دوست عزیز اگه شما تا حالا با چنین برنامه هائی‌ کار نکردین .اینا کار باهاش کمی‌ سخت هستش .من به شما اینا رو معرفی‌ می‌کنم که هم کارائی‌ خوبی‌ داره و هم کار کردن باهاش خیلی‌ راحت تر از اینا هست .البته اونا قوی تر هست ولی‌ چیزی که شما می‌خواهید درست کنید.با اینا کاروتون حل می‌شه.
AutoPlay.Menu.Builder.v4.0.68
r يكي از بهترين نرم افزار هاي موجود براي ساختن CD هاي اتوران هست.شما براي استفاده از اين برنامه هيچ نيازي به تجربه كار كردن با زبان هاي برنامه نويسي نخواهيد داشت!فقط با چند كليك ساده قادر به ساختن منويي هستيد كه با قرار دادن CD موبوطه در دستگاه ، خود به خود باز شده و به وظايف از پيش تعيين شده خود مي پردازد.اتوراني كه اين نرم افزار ميسازد قادر به اجرا كردن فايل هاي اجرايي ، باز كردن اسناد ، پخش فايل هاي رسانه اي و خيلي خيلي كار هاي ديگراست.
و این برنامه :
CDMenuPro Business Edition 4.100
برنامه اي كامل براي كساني مي خواهند براي خود برنامه هايه مولتي مديا و يا حتي براي سي دي هايه مولتي مديايه خود يك برنامه بسازند و يا حتي يك اتوران بسيار زيبا با لوگويه مخصوص خود بسازند . اين برنامه قادره كه اين امكان را به شما دهد كه در منوهايه خود از تصاوير , فرما ها , نوشته ها , پاراگراف و ... تمامي امكانات مورد نياز بهتره بگيريد . شما مي توانيد به زيبايي يك اتوران توليد كنيد كه پس از قرار دادن CD و يا حتي DVD‌ ‌ در CD-DVD Rom خود اجرا شود و در آن محيطي كه خود طراحي كرده ايد به تماشايه فيلم و يا حتي به شنيدن آهنگ هايه خود بپردازيد . از اين قبيل برنامه ها مي توان استفاده هايه زيادي كرد كه بستگي به سليقه و هوش كاربر دارد به عنوان مثال مي توان با استفاده از اين برنامه در ريجستري تغييراتي ايجاد كرد تا براي انجام آن تغييرات در آينده لازم نباشد آن مسير طول و دراز را طي كنيد و فقط براي يك بار كار با اين برنامه و ساخت فايل مورد نياز براي تغيير در رجيستري براي هميشه خيال خود را راحت كنيد .
اين برنامه نسبت به حجم كمي كه دارد مي تواند يك انتخاب خوب براي تمامي كاربراني باشد كه مي خواهند برنامه ها و حتي ويندوز زيبا داشته باشند

S@eid
29-06-2005, 11:03
ممنون :wink: :wink: :wink:
مشکلم حل شد.ضمنا منم بانستا موافقم.من اولین اتورانمو با برنامه یAUTO PLAY MENU BUILDERساختم.
خیلی کار باهاش راحته امکانات زیادی هم داره.اماچون نتونستم رجیسترش کنم رفتم سراغ MMB.

Nesta
29-06-2005, 17:05
ممنون :wink: :wink: :wink:
مشکلم حل شد.ضمنا منم بانستا موافقم.من اولین اتورانمو با برنامه یAUTO PLAY MENU BUILDERساختم.
خیلی کار باهاش راحته امکانات زیادی هم داره.اماچون نتونستم رجیسترش کنم رفتم سراغ MMB.
سلام دوست عزیز .
الان که سریال یا کرکش راحت گیر میاد و نسخه جدیدش هم که اومده خیلی‌ عالی‌ تر هست البته اون یکی‌ هم که معرفی‌ کردم اون هم خیلی‌ خوبه /

S@eid
29-06-2005, 19:13
نمی دونم دقیقا کدوم نسخه ش بود ولی اونی که من داشتم وقتی سریالش رو وارد می کردی قبول می کرد اما بازهم
وقتی اتو ران رو می ساختی اول از همه یه صفحه میومد ونرم افزار رو معرفی میکرد.ازاونجایی که من دوست نداشتم لو بره
باچه نرم افزاری اتو ران رو طراحی کردم ،قیدش رو زدم.خیلی هم سعی کردم که اون صفحه ی معرفی نرم افزارو پاک کنم
وبجاش یه عکس بزارم اما نشد.الان می رم نسخه ی جدیدشو دانلود کنم ببینم چی میشه :?: :?: :?:.

Nesta
30-06-2005, 06:52
سلام دوست من من 2 تا برنامه معرفی‌ کردم اگه اون یکیو نداری اینم دانلد کن شاید کارت حل شد.

shahnameh
03-03-2006, 23:03
ممنون اين پي سي نبود ما اينترنت به دردمون نميخورد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!