PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عجب مشكلي. بيايد كمك. درمورد دبليو700

سيد امير
12-01-2007, 14:36
سلام
من دبليو 700 دارم و هر وقت توي مموريم آهنگ يا تم يا برنامه يا هرچيزي ميريزم وقتي كه ميخام از طريق بلوتوث چيزي بگيرم پيغام ميده و ان هم اين پيغام كه مموري شما فول است. در حالي كه من حدود 70 مگ فضاي خالي دارم و در اين حالت گوشي هنگ مي كنه. اما در فرستادن مشكلي نيست. به نظر شما عيب از كجاست و بايد چه كار كرد؟

تكنولوژي
13-01-2007, 01:27
به نظر من اولین کاری که میتونی کنی اینه که یه بار مموری گوشیت رو فرمت کنی
اگه دیدی مشکلت حل نشد میتونی ریست کارخونه بهش بدی که اونم ابتدا ریست تنظیمات اگه بازم تغیری نکرد اون موقع ریست کلی اما شما اول مموری رو فرمت کن بعد به بقیه کارا برس Ok؟

سيد امير
15-01-2007, 16:17
مرسي

تا حالا صد بار فرمت كردم مموري رو ولي فايده ندارهو ريست تنظيمات هم كردم نشده. ريست كارخانه مونده كه اونم بايد انجام بدم. ولي فكر نكنم اين فايده داشته باشه. ازت ممنونم.
كسي ديگه نظري نداره؟

تكنولوژي
15-01-2007, 22:16
خب ببر به جایی که خریدی چون اگه خراب باشه با گارانتی برات درستش میکنن

سيد امير
16-01-2007, 08:25
عزيزم گارانتي نداره كه. مرسي

ghost of the man
16-01-2007, 22:31
منم همین مشکل را داشتم ولی مشکل از کامپیوترم بود وقتی فرمت میکردم گوشی درست میشد ولی دوباره که به کامپیو تر وصل میکردم با همون مشکل روبرو میشدم چون کامپیو تر ویروس داشت و رو مموری یه فایلهایه زائدی خودش میریخت کامپیو ترم درست کردم مشکلم حل شد

Farbod_h
16-01-2007, 22:39
مرسي

تا حالا صد بار فرمت كردم مموري رو ولي فايده ندارهو ريست تنظيمات هم كردم نشده. ريست كارخانه مونده كه اونم بايد انجام بدم. ولي فكر نكنم اين فايده داشته باشه. ازت ممنونم.
كسي ديگه نظري نداره؟
اول مموری رو با گوشی فورمت کن . بعد مستر ریست (نه تنظیمات ) بعد اگه نشد گوشیت باید فلش شه که 100% درست میشه
یه جا دیگم گفته بودم

سيد امير
18-01-2007, 14:13
از دوست عزيزم كه تازه عضو شده ممنونم.
من هم همين حدسو مي زدم كه شما تبديل به يقين كردي.
ازت ممنونم
اقايي
مرسي