PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داونلود از PC من بصورت مستقيم

tohave
22-06-2005, 21:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اين آدرس استفاده کرده و پس از ثبت نام با من قرار يک تاريخ مشخص را بگذاريد و هر برنامه اي که در دسترس من بود داونلود کنيد. اين يک سيستم سرور شخصي است و بخاطر بعضي مسايل نميتوانم بصورت ۲۴ ساعته باز نگهدارم.

AveCina
22-06-2005, 22:07
میشه بیشتر در موردش توضیح بدی !
طرز کار-ثبت نام -قرار گذاشتن - برنامه هات و ....

MaFia
23-06-2005, 00:28
يه كم موضوع غير قابل استفاده و عملي هست چرا كه طبق درخواست دوستان لينك ها عرضه ميشه به طرف مقابل
و كلا به خاطر محدوديت تو نوع و تنوع نرم افزار هاي شخصي ما خيلي كارايي نداره دوست خوبم با وجود اين همه لينك هاي فعال در نت چه از نرم افزار و چه از موسيقي و چه از عكس و فيلم و ...

tohave
23-06-2005, 01:08
سلام
ميدونم كه شايد براي خيليها اين يه مورد تازه و عجيب به نظر برسه ولي خيلي از برنامه ها رو تو يه سرورهايي ميزارن كه سرعتش پايينه و عملا با ديال آپ نشه داونلودش كرد. سرورهاي مجاني هم محدوديت حجمي دارن و هم اينكه چند وقت يه بار يهو همه چي پاك ميشه ميره پي كارش. لينكهايي هم هستن كه كار نميكنن و از اين جور حرفها. بد نيست همه با هم اين برنامه رو از كامپيوترمون اجرا كنيم. البته اگه بخواين از كامپيوتر من استفاده كنين ٫ چه آپلود و چه داونلود نيازي به نصب برنامه در كامپيوتر خودتون نداريد.
تنها كافيه زماني رو با هم معين كنيم كه هر دو طرف آنلاين باشيم و بعد وارد كامپيوتر من شده و فايل مورد نظر را (البته تا اونجايي كه در امكانم باشه تهيه كنم) داونلود كنين يا فايلي رو آپلود كنين براي استفاده بقيه

King
23-06-2005, 01:09
:idea:

tohave
23-06-2005, 01:12
ضمنا هيچ ترسي هم از بابت ويروس و جاسوس و اينجور چيزها نباشين چون يه سرويس تاييد شده است و خيليها دارن ازش استفاده ميكنن. تنها كافيه يه اكانت باز كنين و بعد مثل يه سايت معمولي توش بگردين. تالار داره و درايوهايي كه Share شده اند و براي اعضا بازن. خب به همين سادگي.
ولي بايد اضافه كنم بخاطر يه مشكلاتي نميتونم 24/7 آنلاين باشم و بهمين خاطر بايد با هم هماهنگ كنيم.
براي شروع Hollywood FX رو آماده دارم براي داونلود آقا حسين٫ و بعد ببينيم كي چي ميخواد

tohave
23-06-2005, 01:14
حالا الان هر كي آنلاينه يه امتحاني بكنيم . من تا يه ساعت ديگه هستم. هر كي بخواد ميتونه از آدرس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
استفاده كنه