PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فايلهاي مخفي را نمايش بدهد

Lord_theOne
11-01-2007, 07:49
سلام من مي خواهم فايلهاي Supper Hiden را براي من نمايش بدهد سرچ كردم چيزي پيدا نكردم

Mohammad
12-01-2007, 11:06
سلام
مسعود جان تيك Hide protected operating system files در قسمت Folder Option رو برداري فايل هاي Supper Hidden رو نمايش ميده.

Lord_theOne
13-01-2007, 06:55
ممنون محمد جان ولي من اينو بلدم
منظورم اين هست كه فايهاي مخفي ديگه رو برام نشون بده چون هنوز فايلهايي هستند كه ما نمي بينيم من با يك برنامه تونستم فقط اونها را ببينم ولي نتونستم دستكاري كنم
ممنون

Mohammad
13-01-2007, 10:33
منظورم اين هست كه فايهاي مخفي ديگه رو برام نشون بده چون هنوز فايلهايي هستند كه ما نمي بينيم من با يك برنامه تونستم فقط اونها را ببينم ولي نتونستم دستكاري كنم
ممنون
والا مسعود جان
تا اونجايي كه من مي دونم بالاتر از Super hidden ديگه نداريم! واينم راهش بود!

Satrikon
14-01-2007, 13:21
ممنون

چه جالب يعني از Super hidden بالا تر داريم
فكر نكنم چون اگه بود حداقل از حجم فولدر معلوم ميشد يعني اگر الان تيك Super hidden و hidden رو برداريد و حجم مجموع فايل هاي داخل يك فولدر رو چك كنيد برابر حجم فولدر است و 1 بايت هم تفاوت نداره(Size & No Size On Disk) و فكر ميكنم اين دليلي كافي و قوي براي اين باشه كه بالاتر از Super hidden فايلي نيست...

Lord_theOne
16-01-2007, 05:48
عزيز بيشتر در درايو C هست شما مي توانيد امتحان كنيد من با يك برنامه تونستم ببينم ولي تغييرات نمي داد

***Spring***
16-01-2007, 10:19
اینکه ویندوز این فایلها رو داره نمیدونم... ولی بعضی از Cd ها ،بروشی قفل گذاری ، یا برنامه ریزی شدند ...که بعضی از فایلهای اونها رو با هیچ برنامه و از هیچ روشی نمیشه دید...

Lord_theOne
19-01-2007, 08:59
NTFS Reader اين برنامه را به شما پيشنهاد مي كنم دانلود كنيد سرچ بزنيد پيدا مي كنيد

AK1
19-01-2007, 15:36
NTFS Reader اين برنامه را به شما پيشنهاد مي كنم دانلود كنيد سرچ بزنيد پيدا مي كنيد

اینکه ویندوز این فایلها رو داره نمیدونم... ولی بعضی از Cd ها ،بروشی قفل گذاری ، یا برنامه ریزی شدند ...که بعضی از فایلهای اونها رو با هیچ برنامه و از هیچ روشی نمیشه دید...

تو سي داها با برنامه هاي ايزو سي دي مثل IsoBuster مي شه ديد و ساختنش هم راحته تاپيك براي اون زياد داريم

مسعود جان شا هم يه عكسي چيزي از اون فايلهاي كه مي بيني بزار ببينيم چي هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vandu
19-01-2007, 19:42
شاید منظور شما فایلهای تشکیل دهنده Partition Table باشه. اگه اینطوره واسه دیدنشون میشه از کدهای زبان اسمبلی استفاده کرد...
موفق باشی...

Lord_theOne
22-01-2007, 04:18
اين را با برنامه NTFS Reader ديدم هر كدوم از فايلها كه اولش $ است مخفي است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]