PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد PM

hamedmotevali
22-06-2005, 16:03
سلام
من شنيدم در ياهو مسنجر بعد از يه مدت زمان خاص اگه PMهاتو چك نكي به صورت خودكار پاك مي‌شه؟
حالا سوال من اينه آيا اين كار اتفاق مي‌افته يا نه و اگه درسته چيكار بايد كرد تا PMها پاك نشه.

Navid
22-06-2005, 17:53
همه اینا حرف و شایعس ! باور نکن . اگه خود یاهو یه همچین چیزی بگه تو مجله ها و روزنامه ها پر می شه . به این حرف ها اصلا گوش نده

Mehdi_Best
23-06-2005, 10:56
من كه حتي شده در عرض يك ساعت كه خواستم چك كنم پي ام هام پريده و بعضي اوقات 2 روز هم چك نكردم اما پي ام ها سر جاش بوده. اينطور نيست كه ياهو پي ام ها رو حذف كنه. ممكنه به خاطر اشكالات اينترنت ايران اين طور بشه كه بعضي اوقات پي ام ها پاك بشه. اتفاقا خيلي بده چون بارها شده كه دوستان خود من گفتن كه ما برات پي ام گذاشتيم چرا جواب ندادي اما اصلا من پي امي نديده بومدم كه بخوام جواب بدم!

Arashi
23-06-2005, 18:28
اه (Eh) اين لوگوي آقا حامد چقدر شبيه لوگوي داش محمده !! يادش بخير :cry: چقدر دلم واسش تنگ شده :cry: :oops: :oops: :arrow:

در ضمن اين مشكل فقط براي بعضي ها پيش مياد مثل داش مهدي ولي واسه من تا حالا پيش نيومده تا اونجايي كه ميدونم واسه 70 ٪ دوستام اين مشكل وجود داره
قبلا هم يه پيغام ميزدن كه اگه اين رو SEND 2 ALL نكنيد به اين مشكل دچار ميشيد :?: :?: :?:
موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

mpsjavad
23-06-2005, 22:23
با سلام ..

من هم فكر ميكنم شايعه باشه چون PM ها ي متنيي كه حجمي ندارن كه Yahoo بخواد اون ها رو بعد از يه مدت پاك كنه براي همين من اين مسئله رو امتحان كردم به اين صورت كه چند تا PM براي ID خودم فرستادم و بعد از حدود يك ماه رفتم ببينم پاك شده يا نه و ديدم كه هيچكدوم پاك نشدن و همه اون ها بدون كم و كسر منتظر خونده شدن هستن :mrgreen:

در مورد شايعه بودن كه اقانويد, اشاره كردن من هم موافقم اما همون طور كه اقامهدي, گفتن احتمال مشكل داخلي ( مخابرات ميره :wink: ) اما بعيد ميدونم :|

bandary
23-06-2005, 23:05
از اونجا که ملت ما در ساخت شایعه در جهان مقام اول رو داره اصلا به این حرف ها گوش ندید غول های بزرگی مثل یاهو گوگل یا مایکروسافت و غیره هر روز دارن تلاش میکنن که خدمات بهتری رو به مشتریان ارئه بدن بعد ما ایرانی ها که همیشه داریم از این خدمات استفاده میکنیم به جای تشکرمون میام یه بد و بی راه هم بار شرکت میکنیم من خودم هر روز چیزی حدود 9 تا از اینجور پی ام ها برام میاد ولی ما هم همیشه بهشون میگم که اینها شایعه هست و می فرستیم برای همه آی ملت نکنید این کار ها رو :!:

hamedmotevali
23-06-2005, 23:10
قبلا هم يه پيغام ميزدن كه اگه اين رو SEND 2 ALL نكنيد به اين مشكل دچار ميشيد
موفق باشيد
مي‌شه در همين مورد توضيح بيشتر بدين؟
چون من همين PM رو در يافت كردم. منظورش رو از سند و آل نمي‌فهمم. :roll:
ممنون از همتون.

MaFia
23-06-2005, 23:22
اين موضوع سر كاري بود تو رو خدا اين موضوع هايي كه بيشتر دوستاني كه 1 روز هست ميان تو نت رو مطرح نكنيد
آرش جان هم مثال زد
در مورد send to all هم يعني ارسال يك متن براي كل ليست ياهو و يا گروه مسنجر شما
رو گروه كه راست كليك كني اولين گزينه براي اين كار هست
يك تاپيك براي اين موضوع داشتيم طرف زده بود اگه آفتابه رو با دست راست نگيري آيدي ياهو شما پاك ميشه :lol: :lol: :lol: