PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در مورد باتري كامپيوتر...لطفا كمك كنين...

mohammad3000
22-06-2005, 15:28
سلام به دوستان گل اين قسمت..
راستش من سوالي داستم و اون اينه كه آيا باتري كامپيوتر اگه تموم بشه و عوض نشه مشكلي به وجود مياد براي سيستم و آيا ضرري داره يا نه؟منظورم مشكل حاد هست...
من از اونجا فهميدم كه باتري تموم شده كه هر چي ساعت ويندوز رو تنظيم ميكنم بعد از وقفه اي كه خاموش ميشود بعدا كه روشن ميشود ساعت خراب است يا نحوه تنظيمات صفحه اول پسورد سيستم...
خوشحال ميشم اگه جواب منو بدين.... :?

HamidFULL
22-06-2005, 23:07
mohammad3000 عزيز باتری سيستم از نوعی نيست که تموم شه و خراب شه مگه شوک الکتريکی بهش وارد شه البته خراب شدن اش ضرری برای سيستم نداره
ولی شما Update BIOS کنيد فکر نکنم مشکل از باتری باشه چون خيلی نادر هست

mohammad3000
22-06-2005, 23:17
سلام به حميد جان گل..ممنونم از راهنماييت...
داداش شما جسارتا ميشه يه راهنمايي كوچولو بكني كه چطوري ميتونم
Update BIOS
كنم؟ممنون ميشم...فداي تو..باي :oops:

HamidFULL
22-06-2005, 23:57
mohammad3000 عزيز خواهش ميکنم
برای شما بايد به سايت سازنده يه Motherboard خودتون بريد و در قسمت Download BIOS بريد و آخرين BIOS رو دانلود کنيد نميشه کلی توضيح داد چون سايت هر مادربوردی يک راه مخصوص برای اين کار داره ولی اگه گيگا هست شما ميتونی از نرمفزار @BIOS که در سي-دي مادربورد شما هست استفاده کنی و Update BIOS کنی البته اينم بگم اگه آشنايی نداری اين کار رو نکن چون اگه درست انجام نشه خطرناک هست و سيستم بوت نميشه

saghy
23-06-2005, 01:40
سلام
با تشكر از توضيح حميد عزيز
ولي من فكر ميكنم باز هم به باطري برگرده ! يه باطري عوض كنيد !

Navid
23-06-2005, 10:15
باتری تموم شه مشکلی پیش نمی یاد جر اینکه موقع روشن کردن کامپیوتر ساعت عوض می شه و تنظیمات صفحه ستاپ به حالت اول بر می گرده . ولی مشکلی برا سیستم نداره . من خودم حدود 8 ماه باتری سیستمم مشکل داره و این مشکلات هم دارم ولی مشکلی پیش نیمده !