PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از مودم و كامپيوتر براي تلفن و استفاده از تغيير دهنده صدا

hamidma
22-06-2005, 14:09
با سلام
من دنبال يه نرم افزار مي گردم كه بتونيم از طريق كامپيوتر و مودم يه شماره تلفن رو بگيريم و با ان از طريق ميكروفن و اسپيكر صحبت و بشنويم و همچنين بتوانيم از طريق ان صداي خود را تغيير دهيم و صحبت كنيم.منظورم از طريق اينترنت هم نيست از طريق تماس معمولي است

با تشكر

syamak790
22-06-2005, 14:20
سلام
ببخشید موضوع رو عوض میکنم . امکان اینکه از اینترنت بشه تماس گرفت با تلفن منزل هست تو ایران البته ؟
ممنون میشم از راهنماییتون

Navid
22-06-2005, 14:35
با نرم افزار هايي مثل net2phone مي شه ولي كركي براش نيست

كارش اينه كه از كامپيوتر به جاهاي ديگه دنيا تلفن مي زنين

hamidma
23-06-2005, 01:04
ببخشيد مثل اينكه همون برداشتي رو شما كرديد كه من قصدم نبود :( من منظورم اينه كه بخوام با استفاده از كامپيوتر كه بعنوان تغيير دهنده صدا باشه براي تلفن زدن استفاده كنيم بدون اينكه اصلا منظورم استفاده از اينترنت باشه.

بهتره بگم يه دستگاه امپلي فاير در ميان راه ما و تلفن براي تغيير صدا
:)
ممنون مي شم :wink:

Andalib59
23-06-2005, 06:01
بله دوستان!منم يه چيزايي شنيده بودم.يعني يه نرم افزار هست كه وقتي به كسي زنگ مي زني مي تونه محيط برات شبيه سازي كنه يعني طرف مثلا فكر مي كنه شما تو خيابون يا استاديوم و...هستيد.خيلي دنبالشم :( اگه كسي پيدا كرد ما رو هم بي نصيب نزاره.ممنون

Navid
23-06-2005, 09:55
برای این کار برنامه هایی هست . که بیشتر برای چت روم های یاهو استفاده می شه ( برای ایرانی ها ) که صدای مرد رو به زن یا بلعکس و ... تغییر می ده که فکر کنم تو سایت هم تو این چند وقته معرفی شده . ولی نمی تونه خیلی خوب عوض کنه طوری که کسی نفهمه !

hamedmotevali
24-06-2005, 16:46
من يه نرم‌افزار در مورد تغير صدا دارم ولي ربطي به تلفن نداره.
اين نرم‌افزار صدا رو تغيير مي‌ده و همچنين اكو مي‌ده.
لينك دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]