PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سوال در باره ي بخشي كه در روي سيمكارت پول ميندازه!!!!!!!!!!!!!

THE AMIMAN
10-01-2007, 12:02
روی سیمکارت 6 خط وجود داره کدام خط برای پول انداختن هست لطف کنید در این مورد توضیح دهید
با تشکر.

marmolak
10-01-2007, 12:39
دوست من تا اونجایی که من بدونم سیم کارت فقط برای ارتباط گوشی با برد اصلی که داخل مخابرات هستش ساخته شده و کار دیگه ای انجام نمیده محاسبه پول و هزینه ارتباط به عهده دستگاه اصلی یا برد مادره که اونم داخل مخابراته نه تو سیم کارت.

THE AMIMAN
10-01-2007, 16:36
اين شش عدد خط كه در روي سيمكارت وجود دارند...
همه باهم يك كار را انجام مي دهند يا وظيفه ي جداگانه اي دارند.؟
اگر همه با هم يك وظيفه را محقق مي كنند پس چرا 6 عدد هستند.

marmolak
10-01-2007, 17:07
خب دوست من چون شش قطعه داره که دلیل نمیشه 1000 تا کار رو انجام بده تو برد یه دستگاه تلویزیون حداقل 10000 تا قطعه وجود داره که با هم فقط یه کار انجام میدن اونم تبدیل امواج الکتریکی به تصویره .خب سیم کارتم یه چیزیه مثل اون . فکر کنم چون شما کارت تلفن رو دیدی فکر کردی با سیم کارت هم میشه اون کارو کرد در حالی که روی کارت تلفن یه چیپ وجود داره که اطلاعات روش ذخیره شده و کلیه عملیات کسر هزینه تماس روی اون انجام میگیره .

THE AMIMAN
10-01-2007, 17:20
متشكر از جواب شما.
ولي من سيمكارت رو با كارت تلفن مقايسه نكردم...
از اونجايي ميگم كه هر شش خط كار مجزايي دارن كه در كپي سيم كارت هم اين شش خط كپي ميشن...

komi_001
13-01-2007, 23:00
salam be hame
dar morede javabe dostemon migmag bayad begam ke vazifeye shomaresh va polendakhtan ba sim cart nist
sic mesle ye soeeche ke hafeze ham dare manzor az soeeche . soeeche mashin nist kelid
naghshe ye kelido dare ke hafeze ham dare ke tosh ye shomare ye seriyale
ke mokhabereat be in shomareye toye sim ejazeye sohbat mide
va dar morede inke az in 6 ta khat baraye copy estefade mishe
copye sim cart yani copy cardan on shomare seriyal va dadane on be ye sim khame
moafagh bashid

THE AMIMAN
14-01-2007, 10:45
salam be hame
dar morede javabe dostemon migmag bayad begam ke vazifeye shomaresh va polendakhtan ba sim cart nist
sic mesle ye soeeche ke hafeze ham dare manzor az soeeche . soeeche mashin nist kelid
naghshe ye kelido dare ke hafeze ham dare ke tosh ye shomare ye seriyale
ke mokhabereat be in shomareye toye sim ejazeye sohbat mide
va dar morede inke az in 6 ta khat baraye copy estefade mishe
copye sim cart yani copy cardan on shomare seriyal va dadane on be ye sim khame
moafagh bashid
متشكر از جواب شما.
دوست عزيز موفق باشيد...