PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای قفل كردن دسکتاپ !

nimo
22-06-2005, 06:05
سلام
اگه ميشه يه برنامه بزاريد مثل فولدر گارد ولي بشه دسكتاب رو فقل كرد كه وقتي پشت كامپيوتر نيستي كسي نتونه ياهوو و برنامه ها رو چك كنه!
ممنون

Mehdi_Best
22-06-2005, 09:18
nimo جان قبلا چند برنامه معرفي شده كه اين كار رو انجام دهند.
اما برنامه اي كه من خيلي باهاش حال مي كنم براي قفل كردن صفحه دسكتاپ اينه:

lock my pc 3.3

لينك دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك كرك:

كرك براي ورژن 3.2 هست اما با ورژن 3.3 هم كار مي كنه و مشكلي نيست.

Ali_k
22-06-2005, 09:23
مرسي مهدي جان منم به همچين برنامه اي احتياج داشتم .تست كردس ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
22-06-2005, 09:46
من حداقل يكساله كه از اين برنامه استفاده مي كنم. رو دستش نديدم. خيلي برنامه هاي ديگه هم از اين نوع امتحان كردم اما به خوبي اين نبوده. در ضمن مي تونيد براي قفل كردن دسكتاپ توسط اين برنامه يك كليد ميانبر تعريف كنيد كه فقط با زدن آن كليد دسكتاپ قفل شود. در ضمن بهتره كه جزو startup ويندوز هم قرارش بدهيد كه فقط كافيه كه تيك مخصوصش رو بزنيد.
يك كار ديگه اين برنامه هم اينه كه سي دي رام و سي دي رايتر رو هم قفل مي كنه كه اصلا درشون باز نشه!

nimo
23-06-2005, 00:30
mehdi jaan dastet dard nakone. vaaghean nejaatam daadi. link e crack esh albate kaar nemikone vali peyda kardanesh aassone man faghat barnaame ro mikhaastam ke betoonam in kaaro bokonam chonke vaaghean kheyli ehtiaj daram. az bas aadam injaa miad o mire! dastst vaaghean dard nakone nejaatam daadi! :D

Ali_k
23-06-2005, 04:57
nimo, جان لطفن فارسي بنويسيد چون يكي از قوانين اينجا فارسي نوشتنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
23-06-2005, 10:22
nimo جان سلام. من اون كرك رو اينجا آپلود كردم كه بتوني دانلود كني.

كرك رو باز كرده و فايل اجرايي داخلش رو در پوشه نصب برنامه به جاي فايل اصلي برنامه كپي كن. البته وقتي اين كار رو مي كني برنامه نبايد در حال اجرا باشه.

nimo
23-06-2005, 14:28
ممنون از كرك. من ديروز يكي از ---------------- گرفتم. كار هم كرد. ولي اينم ميگيرم چونكه اون راحت باز نميشه با وين زيپ. خيلي خيلي ممنون. واقعا خيلي كمك بود اين برنامه. ديروز با خيال راحت 4 ساعت رفتم بيرون 8) دستت واقعا درد نكنه.

Mehdi_Best
23-06-2005, 15:30
nimo جان در مورد برنامه كه بايد بگم واقعا رو دست نداره. در ضمن اين امكان رو هم داره كه اگه براي مدتي با كامپيوتر كار نكني خود به خود صفحه رو قفل كنه. اين براي مواقعي خوبه كه يادت رفته كه خودت قفل رو فعال كني و از پشت كامپيوتر رفتي و بعد از مدت زمان خاصي كه قبلا معين كردي خودش قفل مي شه.
در مورد سايت freeserials هم بايد بگم كه دانلود كردن از اين سايت و همينطور سايت هاي ديگر كرك كمي خطرناكه. همين سايت به عنوان نمونه موقعي كه مي خواهي دانلود كني يك فايل crack.exe رو ظاهر مي كنه كه دانلود كني در حالي كه نبايد اون رو به هيچ وجه دانلود كني. در ضمن براي دانلود از سايت هاي كرك معمولا تا فايروال رو خاموش نكني اجازه دانلود كركها رو نمي دهند.

nimo
24-06-2005, 00:01
عجب برنامه ي باحاليه. واقعا حال ميكنم با اين برنامه. خيلي كارش درسته. 8) مرسي مهدي جان

nimo
24-06-2005, 00:03
چشم فارسي مينويسم. نمي دونستم حتما فارسي بايد باشه 8)

Ali_k
24-06-2005, 02:55
مهدي جان سلام .آقا برنامه عالي بود دستت درد نكنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]