PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتي بهت زنگ ميزنن به جاي شماره مي افته (no number)

kourosh_sos
09-01-2007, 16:01
سلام دوستان خسته نباشيد ميخواستم بدونم چه جوري ميشه کاري کردم که وقتي به کسي زنگ ميزنيم با موبايل به جاي شماره بيفته (no number) آيا بايد کد خاصي را وارد کنيم يا نه گوشي بايد اين قابليت رو داشته باشه گوشي من 1100 نوکيا هستش ممنون ميشم کمک کنيد .

M O H S E N
09-01-2007, 23:54
کسانی که این کار را میکنند یکی از قابلیت های سیمکارتشون رو فعال کردن که باعث میشه شماره نیافته..

البته هر کسی اجازه این کار رو نداره و اشخاص حقیقی از این سرویس نمیتونن استفاده کنند...

kourosh_sos
10-01-2007, 01:20
کسانی که این کار را میکنند یکی از قابلیت های سیمکارتشون رو فعال کردن که باعث میشه شماره نیافته..

البته هر کسی اجازه این کار رو نداره و اشخاص حقیقی از این سرویس نمیتونن استفاده کنند...

دوست من کدوم قابلیت رو باید فعال کنیم آیا باید به مخابرات مراجعه کنیم یا نه خودمونم میتونیم لطف کنید بگید چه جوری ممنون میشم

SonyEricsson
10-01-2007, 02:07
اما فکر کنم ، مخابرات برات غیر فعال کنه، به راحتی
چونکه مزاحمات تلفنی در صورتی که شدت پیدا کنه، شخصی که مزاحمش میشان باید بره داد گاه یه نامه بگیره ، بعد مزاحم رو شناسایی میکنند!
پس هیچ ربطی نداره، من که شنیدم اگه بخواهی و بری مخابرات برات غیرفعال میکنند ;)

Satrikon
10-01-2007, 02:14
فكر كنم علتش اينه كه جايي كه داره به موبايل زنگ ميزنه قابليت Caller ID نداره....
همين