PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto: San Andreas

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

SANBOR
05-06-2006, 08:37
من مي خوام بدمنم چطوري ميشه سانسور gta sa با hot cafee برداشت

اول سلام
بعد اين كه داخل خود فايل توضيش داده

SANBOR
05-06-2006, 08:43
براي اين منظور سه راه موجود است

ابتدا فایل را ازحالت فشرده خارج کنید. حال سه راه مختلف پیش رو داریم:

دقت کنید این سه روش کاملا ازیکدیگر مجزا هستند.

1 . به مسیر GTA San Andreas\data\script بروید وازدو فایل main.scm و script.img نسخه پشتیبان تهیه کنید . حال دو فایل موجود در HOT COFFEE را که به همین نام هستند جایگزین فایلهای اصلی کنید.

بازی را اجرا کنید ولی دراین حالت ، save های گذشته تان دیگربه درد نمی خورد ( زیرا فایل main.scm تغییر کرده است ) وباید ازابتدا بازی کنید ( یعنی باید NEW GAME را انتخاب کنید ) البته ازهمان ابتدای بازی ، کارل میتواند به سراغ تمامی دوست دخترهایش برود به عبارت دیگر ازهمان ابتدای بازی علامت قلب روی نقشه وجود دارد ، دراین حالت تمامی پلها بازند وشما میتوانید به تمامی San Andreas ازهمان ابتدا سربزنید بدون اینکه با چهارستاره تخلف مواجه شوید.

حال به سراغ نزدیکترین دختریعنی دنیس بروید وپس ازاینکه اورا به bar بردید وی را به خانه برسانید سپس دکمه Y را فشار دهید تا داخل خانه شوید.

ممکن است درباراول جا بخورید . ابتدا دختر کمی suck میزند سپس عملیات آغازمیشود . ازاین جا به بعد باید با فشردن دکمه های Up و Down کاری کنید تا میزان تحریک ( EXCITEMENT ) به حداکثربرسد البته کارمشکلی است. اگر تحریک به حداکثربرسد میزان دوستی تان افزایش می یابد واگر به صفربرسد میزان دوستی تان کاهش می یابد.

دراین روش دخترها کاملا بدون لباس هستند.

ممکن است حالت فوق را به خاطراینکه با save های گذشته تان سازگارنیست نپسندید دو روش زیر را انجام دهید تا بتوانید ازsave گذشته تان استفاده کنید.

2 . دراین روش هیچ فایلی را جایگزین فایلهای اصلی نمی کنیم.

بازی را اجرا کنید ویکی ازفایلهایی را که قبلا save کرده اید load کنید . دکمه های Alt و Tab را همزمان فشاردهید تا موقتا ازبازی خارج شوید . سپس روی فایل Sacensor که همراه HOT COFFEE دانلود کرده اید کلیک کنید . صفحه ای بازمیشود که داخل آن این عبارت درج شده است:

Current status of censorship: censored

Flip censor status (Y/N)?

حال دکمه Y را فشاردهید وسپس Enter بزنید ونهایتا بازدن یک Enter دیگر ازاین برنامه خارج شوید تا حالت سانسورعوض شود.

ازاین لحظه به بعد قادرخواهید بود به داخل داخل خانه های دوست دخترهایتان بروید.

حال به داخل بازی برگردید وبه سراغ یکی ازدوست دخترهایتان بروید و حالشو ببرید.

(دقت کنید که ابتدا باید بازی را اجرا کنید سپس فایل Sacensor را.)

بازی را save کنید دردفعات بعدی که این save به خصوص را load میکنید دیگرنیازی نیست فایل Sacensor را اجرا کنید . نکته قابل توجه این است این save را داخل هر کامپوتردیگری نیز اجرا کنید بدون سانسور است.

دراین روش دخترها با لباس زیر هستند وکاملا بدون لباس نیستند.

3. این روش کاملترین روش ممکن است:

این روش نیز با save های گذشته تان سازگار است. ابتدا ازفایل script.img اصلی یک backup تهیه کنید سپس فایل script.img موجود در HOT COFFEE را جایگزین فایل اورجینال کنید .

حال بازی را اجرا کنید و یکی از save هایتان را load کنید سپس از بازی موقتا خارج شوید وبا استفاده از فایل Sacensor سانسور بازی را بردارید.

دراین روش دخترها کاملا بدون لباس هستند.

تفاوت روشهای 2 و 3 لباس دخترهاست.

من اين مطالب را از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم :)

mohsenduty
05-06-2006, 14:12
سلام farid 007
می تونی جواب من را بدی

mohsenduty
05-06-2006, 15:05
سلام sanbor
آیا تو سیو مرحله بعد از حرکت ماشین را داری.
مرسی
منتظرما

SANBOR
06-06-2006, 10:51
سلام sanbor
آیا تو سیو مرحله بعد از حرکت ماشین را داری.
مرسی
منتظرما

شما می توانید در این قسمت تمامی سیو هارا داشته باشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SANBOR
06-06-2006, 11:04
بچه ها شما می توانید با وادشدن به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و دانلود کردن موارد داخل آن بازی GTA-SA و ... را برای خودتان توپ کنید

توجه:

اگر شما این موارد را طبق تو ضیح خودش انجام دهید سیو های را که میکنید طبق این موارد سیو میشود و نمی توانید سیو هایتان را به دیگران بدهید و فقط در کامپیوتر خودتان قابل اجرا است.

SANBOR
06-06-2006, 11:08
شما نمی توانید به سوالات قبلی من جواب بدهید

Diego
07-06-2006, 13:57
وقتی بعد از مرحله ای که باید بری خونه ی کلنل دزدی اسحله ,مینویسه که قابلیت دزدی فعال شده و میتونید نصف شب سوار ماشین مخصوص بشید و برید دزدی.من که سوار شدم ولی نه تونستم برم توی خونه ای و نه اتفاق خاصی افتاد.چه کار باید کنم؟

ziaee_mansour
07-06-2006, 20:00
با سلام م خدمت اقا فريد.خيلي ممنون كه سواله منو جواب داديد .واقعا لطف كرديد .ميشه يه كم اسون تر توضيح بدي .لطفا بگيد در برنامه ggm وقتي ميخام تنظيمات readme رو انجام بديم در جلوي ide line كدوم نوشته و در جولوي handling line كدوم نوشته readme رو بگذارم .البته باقيش هم بگيد.

ziaee_mansour
07-06-2006, 20:00
در ضمن مود ها رو چطور بايد نصب كني .من برنامه ي mod instaler رو دارم اما نميدونم كجا بزارمش كار كنه؟

SANBOR
07-06-2006, 22:19
وقتی بعد از مرحله ای که باید بری خونه ی کلنل دزدی اسحله ,مینویسه که قابلیت دزدی فعال شده و میتونید نصف شب سوار ماشین مخصوص بشید و برید دزدی.من که سوار شدم ولی نه تونستم برم توی خونه ای و نه اتفاق خاصی افتاد.چه کار باید کنم؟

شما مي توانيد در همان خانه اي كه در قسمت هاي قبل با دوستتان رفته بوديد كه چند نفر رو داغون كنيد مي توانيد دزدي كنيد
در ضمن وقتي مرحلهي دزدي تموم شد همون جا را به شما نشان ميدهد. :)

SANBOR
07-06-2006, 22:20
شما نمي خواهيد به سوالات ما جواب بديد

mohsenduty
08-06-2006, 05:16
sanbor
سلام و مرسی
در مورد سوال هایت من پاسخی ندارم
مرا ببخش

Diego
08-06-2006, 10:01
شما مي توانيد در همان خانه اي كه در قسمت هاي قبل با دوستتان رفته بوديد كه چند نفر رو داغون كنيد مي توانيد دزدي كنيد
در ضمن وقتي مرحلهي دزدي تموم شد همون جا را به شما نشان ميدهد. :)
ممنون.شرمنده ,[واب الود بودم دقت نکردم.حالا جای دیگه ای نیست که واسه دزدی بتونیم بریم؟

WolF
12-06-2006, 16:06
سلام با تشکر از دوستان به خاطر مطالب خوبشون من می خواستم بدونم چه جوری میتونم با این دختره که عکسش این پایینه دوست بشم وقتی میرم پیشش این پیقام زیرو میده

اگه جواب بدید ممنون میشم

Diego
12-06-2006, 17:23
سلام با تشکر از دوستان به خاطر مطالب خوبشون من می خواستم بدونم چه جوری میتونم با این دختره که عکسش این پایینه دوست بشم وقتی میرم پیشش این پیقام زیرو میده

اگه جواب بدید ممنون میشم
حداقل چیزهایی که بزای اشنایی با این خانوم داشته باشید:
20% چربی :sad:
20% عضله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و --- appeal بالای 75% باشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WolF
12-06-2006, 20:55
عزیزم من همه اینای که میگی رو دارم ولی نفهمیدم معنی اون جمله چیه

Mohammad20.com
12-06-2006, 21:41
كمك
من تو اين قسمت گير كردم
يكي كمكم كنه
نميدونم اينجا بايد چيكار كنم؟

sAsAn.K
12-06-2006, 21:58
Mohammad20.com جان شما بیشتر توضیح بده که کدوم ماموریته تا من راهنماییت کنم:).

Mehrshad-msv
12-06-2006, 22:06

اگه جواب بدید ممنون میشم

من اين بدبختوكشتم ! :biggrin:

Mohammad20.com
12-06-2006, 22:23
Mohammad20.com جان شما بیشتر توضیح بده که کدوم ماموریته تا من راهنماییت کنم:).

اين مرحله ي $ سبزرنگ هستش

Mohammad20.com
12-06-2006, 22:25
كمك
من تو اين قسمت گير كردم
يكي كمكم كنه
اين مرحله $ هستش

Diego
12-06-2006, 22:31
من اين بدبختوكشتم ! :biggrin:

:tongue: :tongue: :tongue: خیلی باحال اومدی :tongue: :tongue: دمت گرم.مردم از خنده........

ja_ghaedi
13-06-2006, 02:30
این آخرین سیو منl

PlayStation3
14-06-2006, 11:40
Salam Be Hamegi Bachehaye Khob .
Aga ye khabar besyar khoshhal konandeh
GTA IV Coming October 16th 2007

PlayStation3
14-06-2006, 11:42
Inam Linkesh

WolF
14-06-2006, 12:23

اگه جواب بدید ممنون میشم

کسی نمی خواد جواب منو بده

Mehrshad-msv
14-06-2006, 13:39
:tongue: :tongue: :tongue: خیلی باحال اومدی :tongue: :tongue: دمت گرم.مردم از خنده........

نه...خداوكيلي راست مي گم من هي هركاري ميكردم تحويل نمي گرفت منم با آرپيچي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ............. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !!!!!!!!

SANBOR
14-06-2006, 17:07
كمك
من تو اين قسمت گير كردم
يكي كمكم كنه
اين مرحله $ هستش

شما بايد خيلي به بالا برويد تا وارد حلقه شود

Diego
14-06-2006, 20:36
کسی یه هلیکوپتر که اسون به دست بیاد(البته بدون کد تقلب)سراغ داره؟تر جیحا به لوس سانتوس (محل اقامت اولیه کارل)نزدیک باشه.

Mehrshad-msv
14-06-2006, 22:50
کسی یه هلیکوپتر که اسون به دست بیاد(البته بدون کد تقلب)سراغ داره؟تر جیحا به لوس سانتوس (محل اقامت اولیه کارل)نزدیک باشه.

سلام
فكركنم نزديك ساحل باشه...

SANBOR
15-06-2006, 11:11

فكر كنم اگه مرحله آموزش هواپيما را 100% انجام بدي بياد

در ضمن اكه تمام school ها رو انجام بدی یه سری وسیله ی نقلیه بهت میده . ( آموزش قایق - آموزش ماشین - آموزش موتور - آموزش هواپیما )

Diego
15-06-2006, 15:34
فكر كنم اگه مرحله آموزش هواپيما را 100% انجام بدي بياد

در ضمن اكه تمام school ها رو انجام بدی یه سری وسیله ی نقلیه بهت میده . ( آموزش قایق - آموزش ماشین - آموزش موتور - آموزش هواپیما )
مراحل اموزشی (school( ها کی باز میشند؟بعد از کدوم مرحله؟

ebinem173
15-06-2006, 15:59
آقا میشه بدون اینکه ماشینی حذف بشه ماشین جدید اضافه کرد؟

mirani
15-06-2006, 20:15
سلام
من تازه شروع به بازي جي تي آ 5 كردم مي خواستم لطف كنيد و بگوييد چگونه مي توانم كدها را وارد كنم.
ممنون خدانگهدار.

*سینا*
15-06-2006, 20:20
سلام
من تازه شروع به بازي جي تي آ 5 كردم مي خواستم لطف كنيد و بگوييد چگونه مي توانم كدها را وارد كنم.
ممنون خدانگهدار.
با سلام
کدهای تقلب رو شما میتونید مستقیما در بازی وارد کنید
یعنی وقتی شما وارد شهر شدی کد ها رو به ترتیب حروفی که دارن میزنید اگر کدتون صحیح باشه سمت چپ بالا پیغام میده که رمز تقلب فعال شد
کد ها رو بدون فاصله بزنید یعنی بینش کلید دیگه ای نزنید
ممنون

mirani
15-06-2006, 20:32
خيلي لطف كردي عزيز ممنون.

sma2006
17-06-2006, 10:24
کمک
من الان یه جا گیر کردم که دیگه هیچ مرحله ای نمونده بجز هواپیما. وقتی روی عکس مرحله ی هواپیما میرم با یه نفر صحبت میکنه که اون یه نفر رو هواپیماست . بعد از اینکع حرفشون تموم میشه دیگه معلوم نست باید چیکار کنم!!!!

SANBOR
17-06-2006, 11:56
کمک
من الان یه جا گیر کردم که دیگه هیچ مرحله ای نمونده بجز هواپیما. وقتی روی عکس مرحله ی هواپیما میرم با یه نفر صحبت میکنه که اون یه نفر رو هواپیماست . بعد از اینکع حرفشون تموم میشه دیگه معلوم نست باید چیکار کنم!!!!

بيشتر توضيح بده :sad:

sia0368
17-06-2006, 12:44
با سلام من سیو مرحله های آخر gta5 می خوام مهم نیست کجاش باشه در ضمن این لینکهای دانلود را طوری بگذارید که به طور مستقیم دانلود شروع بشه
با سپاس فراوان sia0368

ziaee_mansour
18-06-2006, 09:50
سلام .بابا چرا جواب منو نمیدید.یعنی اینجا هیچکس بلد نیست به این سول جواب بده.من چطور میتونم mod های جدیده مثله رینگهای چدید اضافه کنم .من برنامه ی mod installer رو دارم اما نمیدونم کجا باید بزارمش تا کا ر کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

sia0368
18-06-2006, 10:31
با سلام من سیو مرحله های آخر gta5 می خوام مهم نیست کجاش باشه در ضمن این لینکهای دانلود را طوری بگذارید که به طور مستقیم دانلود شروع بشه در ضمن چه طوری باید از سیوها استفاده کنیم
با سپاس فراوان sia0368

Diego
18-06-2006, 15:24
سلام.من به یه مشکلی برخوردم.وقتی میرم در خونه Denise(همون دختره که از توی اتیش نجاتش دادیم و خونش نزدیک کارل هست) پیشنهاد رفتن به کلوپ رقص میده ولی من اصلا نمیتونم تو رقص امتیاز بالا بیارم.نمیشه یه جوری پیچوندش که ناراحت نشه؟ و اینکه حد اقل چه امتیازی باید تو رقص کسب کرد ؟

sia0368
18-06-2006, 16:39
حتما تو این وبلاگ هم برید در مورد GTA هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][COLOR=DarkRed]

ziaee_mansour
19-06-2006, 11:03
سلام .بابا چرا جواب منو نمیدید..من چطور میتونم mod های جدیده مثله رینگهای چدید اضافه کنم .من برنامه ی mod installer رو دارم اما نمیدونم کجا باید بزارمش تا کا ر کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

vorojax
20-06-2006, 13:08
سلام.من به یه مشکلی برخوردم.وقتی میرم در خونه Denise(همون دختره که از توی اتیش نجاتش دادیم و خونش نزدیک کارل هست) پیشنهاد رفتن به کلوپ رقص میده ولی من اصلا نمیتونم تو رقص امتیاز بالا بیارم.نمیشه یه جوری پیچوندش که ناراحت نشه؟ و اینکه حد اقل چه امتیازی باید تو رقص کسب کرد ؟
كاري نداره فلشا رو بزن كه اونجا ميگه

sia0368
21-06-2006, 15:18
من سیو gta را می خواهم

ya30n
22-06-2006, 22:36
سلامي مجدد
ميخواستم بگم در gta5 كه من دارم يك پوشه هست به نام ذخيره بازي
كه در اين پوشه 9 عدد فايل وجود داره لطفا بگيد اين فايل ها به چه دردي ميخوره مرسي
نام يكي از فايل ها
gta save game1
از بابت
hot coffee
بسيار ممنونم

ya30n
22-06-2006, 22:51
ميشه يه توضيحي در مورد
hot coffee بديد؟
من بايد چكار كنم؟
ببخشيد اين قدر مزاحم ميشم. :mrgreen:

Diego
23-06-2006, 01:09
ميشه يه توضيحي در مورد
hot coffee بديد؟
من بايد چكار كنم؟
ببخشيد اين قدر مزاحم ميشم. :mrgreen:
سلام.ازفایل script.img اصلی یک backup تهیه کنید.(در پوشه ی script فکر کنم.)بعد فایل script.img را که دانلود کردید جایگزین ان کنید.حالا فایل Sacensor را که دانلود کردید را در پوشه ای که سیو ها قرار دارند کپی کنید.حالا بازی را اجرا کنید و در حین بازی ,موقتا از بازی بیاید بیرون(از tab+alt استفاده کنید.)و فایل های سیو را یکی یکی روی فایل Sacensor درگ کرده و پس از تایپ حرف Y اینتر کنید.و دوباره وارد بازی شوید و بازی را سیو کنید.حالا بازی شما بدون سانسور هست.بعدا همان سیوی را که بعد این کار کردید را لود کنید.

SANR
23-06-2006, 19:44
سلام
كسي سيو بازي رو داره كه تا اخرش رفته باشه
اگه داريد لطفآ يه جا اپلودش كنيد

The Punisher
25-06-2006, 10:32
اينم save هاي كل مراحل بازي

65618
26-06-2006, 23:47
رمزهای بازی GTA San Andreasرو میخاستم :rolleye:

AK1
27-06-2006, 00:02
رمزهای بازی GTA San Andreasرو میخاستم :rolleye:

دوست عزيز تبريك براي عضويتت
بنظرت اين 106 صفحه براي چي بود اگه نگاه مي كردي رمز ها كد ها و توضيحات كامل بودن از قابليت جستجو استفاده كن خيلي خوبه ها

65618
27-06-2006, 00:19
رمز بازی Wolfenstein رو می خاستم

SANBOR
27-06-2006, 11:41
برو بچ سلام

وقتی می خواهم بعضی ماشین ها رو توپ کنم یه ایراد میگیره که میگه cannot mod منظورش چیه میشه کاری کرد که ماشین رو توپ کرد

ebinem173
29-06-2006, 09:06
آقا راهی هست که دیالوگهای بازی رو فارسی کنیم؟

The Punisher
02-07-2006, 09:45
شايد بشه تحقيق ميكنم بهت ميگم

Manager_66
04-07-2006, 12:37
سلام دوستان

چرا من وقتي اين بازي رو نصب كنم همه آدمها سفيدن - مثل سايه ولي ماشين و خونه و خيابون رو ميتونم ببينم
مشكل از چيه ؟ راستي گرافيكم 128 گيگا رمم 512 و سي پي يوم هم 2600 به نظر شما عيب از قطعاتمه
لطفا راهنماييم كنيد

علیرضا
04-07-2006, 15:47
بچه ها كسي نميدونه كه با اون Girlfriend ي كه بالا اون پشته بوم داره تير اندازي مي كنه چجوري سر صحبت رو باز مي شه كرد؟؟؟؟؟

Diego
05-07-2006, 02:07
بچه ها كسي نميدونه كه با اون Girlfriend ي كه بالا اون پشته بوم داره تير اندازي مي كنه چجوري سر صحبت رو باز مي شه كرد؟؟؟؟؟
سلام.من اولین باری که رفتم سراغش خودش حرف زد و اشنا شد.بعد هم عکس قلب(خونه اش)روی نقشه اومد که توی بیابون بود.

علیرضا
05-07-2006, 10:29
سلام.من اولین باری که رفتم سراغش خودش حرف زد و اشنا شد.بعد هم عکس قلب(خونه اش)روی نقشه اومد که توی بیابون بود.

يه چيزي مي دونم اينكه آدم لاغر دوست داره نه زياد ماهيچه اي و هيكلي.
من هم لاغر كردم ولي وقتي ميرم پيشش ميگه:
You Have To Show Style Too Impress , Dude!

Marmoulak
08-07-2006, 00:09
با سلام

آقا من تو یه مرحله از GTA5 موندم که پیغام زیر رو میده:
Recruit a coupie of grove street families gong members

اگه میشه این پیغام چی میگه و باید تو این مرحله چی کار کنم؟

با تشکر

Manager_66
08-07-2006, 10:50
يكي منو راهنمايي كنه چرا وقتي اين بازي رو نصب ميكنم همه آدمهاش سفيد و بصورت سايه هستن . چــــــــــــــــــــــرا ؟ :blush: :rolleye: :sad: :sad: :sad:

Diego
08-07-2006, 13:25
با سلام

آقا من تو یه مرحله از GTA5 موندم که پیغام زیر رو میده:
Recruit a coupie of grove street families gong members

اگه میشه این پیغام چی میگه و باید تو این مرحله چی کار کنم؟

با تشکر
منظورش اینه که اول باید دوتا از اعضای خانواده ی Groove street رو به خدمت بگیری تا بتونی به انجام ماموریت بپردازی.برای این کار روی صورت یکی از اعضا با کلیک راست نشانه برو و بعد دکمه G را فشار بده.برای نفر بعدی هم همین کار را بکن.

zafaranchi
26-07-2006, 03:11
یک توضیح در مورد دوست دخترها بدین وقتی سوار ماشین میشن و به رستوران می بریم بعد باید چیکار کنیم

MARTIN
26-07-2006, 04:57
سلام دوستان

چرا من وقتي اين بازي رو نصب كنم همه آدمها سفيدن - مثل سايه ولي ماشين و خونه و خيابون رو ميتونم ببينم
مشكل از چيه ؟ راستي گرافيكم 128 گيگا رمم 512 و سي پي يوم هم 2600 به نظر شما عيب از قطعاتمه
لطفا راهنماييم كنيد
اینجا بگو اگه بدونن جواب می دن:

Diego
26-07-2006, 09:08
یک توضیح در مورد دوست دخترها بدین وقتی سوار ماشین میشن و به رستوران می بریم بعد باید چیکار کنیم
وقتی سوار شدن باید به رستوران یا بار مورد علاقشون ببریشون و بعد یه دمو میاد که شما و طرف در کمال صمیمیت دارین از غذاتون لذت میبرید و وقتی از رستوران اومدید بیرون اونو برسونیدش خونش و دم در اون شما رو به صرف یک فنجان قهوه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دعوت میکنه!

b-jay
26-07-2006, 14:01
سلام.. مشکلی که من جدیدان با این بازی دارم اینه که تا شروع به بازی میکنم پی سی خاموش میکنه و یک صفحه آبی رنگ باز میشه که توش یک کدی هست که با چندتا 0 شروع میشه. فکر کنم مشکل hardware باشه. کسی میدونه مشکل از کجاست و چه باید کرد؟

Diego
26-07-2006, 14:43
سلام.. مشکلی که من جدیدان با این بازی دارم اینه که تا شروع به بازی میکنم پی سی خاموش میکنه و یک صفحه آبی رنگ باز میشه که توش یک کدی هست که با چندتا 0 شروع میشه. فکر کنم مشکل hardware باشه. کسی میدونه مشکل از کجاست و چه باید کرد؟
مشکل شما سخت افزاری هست.ممکنه رم سیستم شما مشکل داشته باشه.و احتمال دوم این که cpu سیستم شما به علت خرابی سیستم خنک کننده یا خوب اتصال نداشتن سینک حرارتی با cpu به شدت داغ میکنه.بعد از چک کردن رم مطمئن شوید که سینک حرارتی با چسب حرارتی به cpu اتصال داشته باشد و همچنین از سلامت فن مطمئن بشید.

shahbab
28-07-2006, 02:46
با سلام دوستان کسی هست (یا پستی یا لینکی) که تمام save های این بازی رو داشته باشه؟ البته من فعلا save مربوط به مسابقه رقص با ماشین! رو که مربوط به اوایل بازی هست میخوام...مرسی،متشکرم.

Diego
01-08-2006, 23:36
سلام دوستان

چرا من وقتي بازي GTA5 رو نصب كنم همه آدمها سفيدن - مثل سايه ولي ماشين و خونه و خيابون رو ميتونم ببينم
و بازي هم روون اجرا ميشه حالا مشكل آدمهاش از چيه ؟ راستي گرافيكم 128 گيگا رمم 512 و سي پي يوم هم 2600 AMD به نظر شما عيب از قطعاتمه
لطفا راهنماييم كنيد :sad:
اخرین درایور کارت گرافیکتون رو نصب کنید.(از قطعات نیست)

morteza_pg
02-08-2006, 01:23
سلام دوستان

چرا من وقتي بازي GTA5 رو نصب كنم همه آدمها سفيدن - مثل سايه ولي ماشين و خونه و خيابون رو ميتونم ببينم
و بازي هم روون اجرا ميشه حالا مشكل آدمهاش از چيه ؟ راستي گرافيكم 128 گيگا رمم 512 و سي پي يوم هم 2600 AMD به نظر شما عيب از قطعاتمه
لطفا راهنماييم كنيد :sad:
ويندوزت رو عوض كن
درايور گرافيكت رو عوض كن
option رو هم دست كاري كن
درس ميشه :blink:

shahbab
02-08-2006, 17:35
با سلام دوستان کسی هست (یا پستی یا لینکی) که تمام save های این بازی رو داشته باشه؟ البته من فعلا save مربوط به مسابقه رقص با ماشین! رو که مربوط به اوایل بازی هست میخوام...مرسی،متشکرم.
رفقا كسي اين save رو نداره براي ما بزاره؟

Diego
02-08-2006, 23:53
رفقا كسي اين save رو نداره براي ما بزاره؟
صفحات اول این تاپیک رو بگرد.توی همین تاپیک معرفی شده فکر کنم.

علیرضا
03-08-2006, 00:39
برو بچه هاي عزيز سلام....
يه سايت عالي و توپ توپ برا GTA باز ها گير آوردم به نام :
G Unleashed
رو عكس زير كليك كنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ya30n
03-08-2006, 17:56
سلام به همه دوستان...
من تمام سيو گيم هاي gta5
رو دارم چند وقتيه وقتي ميخوام از سيو گيم استفاده كنم ارور دنت سند ميده و وارد بازي نميشه.(gta_sa.exe )
آيا بايد دوباره بازي رو نصب كنم يا بايد كار ديگه اي انجام بدم؟
يا حق...

alireza20
10-08-2006, 10:30
سلام:
من تو یه مرحله گیر کردم به این شرح:
بعد از اون مسابقه ی ماشین که باید بری تو نمادهای قرمز چیکار باید بکنی؟یعنی مرحله ی بعدیش چیه؟
ممنون
علیرضا;)

arash2006
10-08-2006, 11:23
سلام
ايا پجي وجود دارد كه بشود gta5 را در ويندوز 98 بازي كرد لطفا پاسخ دهيد چگونه

ebinem173
12-08-2006, 07:12
دوستان چند وقت پیش من سوالی راجع به فارسی کردن دیالوگ های این بازی کرده بودم
اساتید ادیت گیم توضیح بدن چطوری باید فایلهای صوتی مربوط به دیالوگ های این بازی رو پیدا کنم

zzzzesht
14-08-2006, 02:35
بچه ها یکی بگه این فایل های اضافی مثلا ماشین که از اینترنت میگاریم و 2 تا فایل داره رو باید تو کدوم پوشه بریزیم تا کار کنه؟

در ضمن این هم یه سایت توپ برای فایل های اضافی :

oomidd
15-08-2006, 11:54
سلام
من به تمام کسانیکه این بازی رو پاک کردند پیشنهاد میکنم دوباره بریزندش چون خیلی چیزا داره که با یه بار بازی کردن نمیتونید بفهمید از مکانهای مخفی گرفته تا.....
ممنون

Moh3en_DDD
18-08-2006, 23:49
دوست عزیز ضد سانسور سرچ کردم هیچی نیومد میشه بگی کدوم صفحه است؟

Grand Theft Auto: San Andreas 1.01 Patch (US)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 594eb518c615bea2cc7691bc7ad8cc

dimah2005
25-08-2006, 18:55
من يكي از مراحلs گير كردم كه هنگام ورود به محدوده قرمز با اين پيام مواجه ميشوم.
u need to take over some gang territories around san tansto
و به من اجازه ورود نميدهد. من منظور شو نفهميدمِِ

ebinem173
25-08-2006, 19:14
ككككككككككككككمكككككككككك كككككككككككككمككككككككككك ككككمككككككككككككككككمككك ككككككككككككمكككككككككككك ككمككككككككككككككككككمككك ككككككككككككككككككككمكككك ككككككككككككككككككككك
من يكي از مراحلs گير كردم كه هنگام ورود به محدوده قرمز با اين پيام مواجه ميشوم.
u need to take over some gang territories around san tansto
و به من اجازه ورود نميدهد. من منظور شو نفهميدمِِ

شما توی مرحله یکی مونده به آخر هستی
باید بری توی محله های زرد و بنفش و تروریستها رو بکشی و منطقه ها رو مال گنگ خودتون یعتی سبز در بیاری

علیرضا
25-08-2006, 22:51
اين هم پك ضد سانسور:
اين هم آخرين ترينر بازي:

asextor
26-08-2006, 04:58
با سلام . من یه مشکل دارم . قبلا این بازی رو بازی کردم و تا آخرش هم رفتم ( همه ی 214 مرحله رو رد کردم ) من این بازی رو پاک کردم حالا دوباره نصب کردم ولی نمی یاد . تا آخرین صفحه لود میشه ولی تا میاد بیاد روی صفحه آخر خارج میکنه . اگه می تونید کمکم کنید . لطفا

mshiraz.2006
26-08-2006, 06:57
به نام خدا

دوستان من با برنامه هاي مختلف ماشين هاي بازي رو تغيير دادم و حالا بازي انجام ميشه ولي اگه بخواي مراحل بازي رو انجام بدي بازي قفل ميكنه و ميپره بيرون. چه كارش بايد بكنم؟

M E H D I
27-08-2006, 14:12
تاپيك ويرايش شد!

Patch ضد سانسور به پست اول اضافه شد. ديگه درخواست ندين.

dimah2005
28-08-2006, 12:24
از بدون سانسور چجوري استفاده ميكنيم
يعني از Up down چجوریاستفاده میکنیم.

Diego
28-08-2006, 14:20
از بدون سانسور چجوري استفاده ميكنيم
يعني از Up down چجوریاستفاده میکنیم.
این که دیگه از اسمش پیداست.....up و down!!!! up یعنی بالا......down یعنی پائین......(همراه با ریتم حرکت carl)

pedram_crazy
30-08-2006, 11:40
سلام.من وقتي وارد بازي ميشم بعد از يه مدتي كه بازي ميكنم همه چيز بهم ميريزه و كلا گرافيك بازي بهم ميريزه.ميخواستم بپرسم كه راه حلش چيه؟ ممنون

hasan007
31-08-2006, 20:11
درخواست كمك براس اين بازي
در مرحله بعد از آموزش هواپيما اونجا كه بايد با موتور بري توي هواپيما بعد از وزود بايد چيكار كني
خواهشمندام برام توضيح بدين

ebinem173
31-08-2006, 22:02
در مرحله بعد از آموزش هواپيما اونجا كه بايد با موتور بري توي هواپيما بعد از وزود بايد چيكار كني
این که سادست باید همه رو بکشی البته نه با تیر اندازی بعد هم مثل بقیه با چتر بپری بیرون

SAMAN_S_01
01-09-2006, 15:25
سلام
من تو یه مرحله گیر کردم
باید با موتور دنبال هواپیما بری
اصلا موتور به هوا پیما نمیرسه
چیکار کنم

Hossein_Bahal
01-09-2006, 16:10
سلام
من تو یه مرحله گیر کردم
باید با موتور دنبال هواپیما بری
اصلا موتور به هوا پیما نمیرسه
چیکار کنم
سامان جان شما نبايد تو اون مرحله سعي كنيد كه از گوشه‌ها بريد تا به بشكه‌ها نخوريد .

بايد درست در امتداد هواپيما در پشتش گاز بديد و بشكه‌ها رو جاخالي بدين تا به همواپيما برسين .

Ali-Bahal
01-09-2006, 16:31
نمیشه بیشتر از 8 تا ذخیره کرد؟ (خیلی که بده نمی توانید کاری بکنید؟(

سیو تک تک ماموریت ها را می خواهم

X_man
01-09-2006, 17:28
نمیشه بیشتر از 8 تا ذخیره کرد؟ (خیلی که بده نمی توانید کاری بکنید؟(

سیو تک تک ماموریت ها را می خواهم

سيو تمام مراحل رو ميتونيد از سايت زير دانلود كنيد.

piishii
02-09-2006, 15:59
سلام.
ولا من كه اين بازي رو نميكنم اما داداش كوچيكم كه بازي ميكنه الان به يك جايي رسيده نميدونه بايد چيكار كنه .
بهش گفته ميشه اينكاررو بكنه :
you need to take over more gangs terriotories around los Santos !
اما هرکار که میکنه اون گانگسترا اینا باهاش نمیان.
اسم سیوشم اینه :
up,up and Away !

ebinem173
02-09-2006, 16:50
سلام.
ولا من كه اين بازي رو نميكنم اما داداش كوچيكم كه بازي ميكنه الان به يك جايي رسيده نميدونه بايد چيكار كنه .
بهش گفته ميشه اينكاررو بكنه :
you need to take over more gangs terriotories around los Santos !
اما هرکار که میکنه اون گانگسترا اینا باهاش نمیان.
اسم سیوشم اینه :
up,up and Away !
توی پست 1085 توضیح دادم

Ali-Bahal
02-09-2006, 17:08

بابا این ها که کار نمی کند!

لازم دارم دمت گرم یکی برای ما جور کند

S0R3N4
02-09-2006, 21:03
سلام دوستان.
من حدود 70-80 مرحله ای بازی را پشت سر گذاشتم اما نمی دونم داستان این بازی چیه که ما مجبور به ای ن همه قتل شدیم(البته در بازی)
مرسی :blush:

sub-zero
02-09-2006, 21:33

بابا این ها که کار نمی کند!
لازم دارم دمت گرم یکی برای ما جور کند
سلام،

يعنی چی خرابه ؟
من يه يه سری از سيو ها رو گرفتم کار ميکنه ؟

ولی يه چيزی....من سيو اين مرحله big smoke رو گرفتم....اما وقتی رفتم تو بازی مال يه مرحله ديگه بود!
حالا نميدونم اين سيوی که گزاشتن مال مرحله بعد از big smoke هست يا مال قبل از اين مرحله !؟

اما به هر حال سايت جالب و مفيدی بود....X_Man جان دستت درست !

Ali-Bahal
03-09-2006, 16:11
وقتی می زنم دانولد می گه آدرس فایل غلط هست!

فقط همین یک سایته؟

H A M A S
03-09-2006, 19:41
بی زحمت هرکی داستان بازی رو داره بزنه ملت استفاده کنن
سه عدد سوال
سخترین مرحله جی تی ای 5 چی بود؟
قشنگترین مرحله جی تی ای 5 چی بود؟
بدترین مرحله جی تی ای 5 چی بود؟
نطر من سخترین مرحله رقص ماشین
قشنگترین مرحله سقوط ازاد از هواپیما به داخل جت مسافر بربی(free fall)
بدترین مرحله دزدیدن جعبه ها از پادگان توسط لیفتراک [B]

H A M A S
03-09-2006, 19:41
راستی به نظر شما چرا صدای اسلحه ها در جی تی ای 5 اینقدر بده به نظر من صدای اسلحه ها مخصوصا مسلسل ها در جی تی ای 4 خیلی بهتره

saeid_ronaldo
03-09-2006, 19:44
تو امضاي اقاي فرشيد جي تي اي يه لينك بود براي دانلود يه پي دي اف در مورد بازي
داستان كامل بازي و داستان ماموريت ها به طور كامل توش هست

Ali-Bahal
04-09-2006, 15:51
داستانش که تابلو برو سایت بازی دات bazidot . com

و درمورد مضخرفترین مرحله باهات موافقم

Farid007
05-09-2006, 00:01
سلام.من وقتي وارد بازي ميشم بعد از يه مدتي كه بازي ميكنم همه چيز بهم ميريزه و كلا گرافيك بازي بهم ميريزه.ميخواستم بپرسم كه راه حلش چيه؟ ممنون
سلام .من الان اينو ديدم . كارت گرافيكت رو دوباره نصب كن و چند بار هم نصب كن اگرم خوب نشد آخرين آپديت رو دانلود كن و نصب كن . ديروز مال يكي از دوستام همينجوري بود با نصب كارت گرافيك در ماي كامپيوتر درست شد

تسليم پور
05-09-2006, 16:21
: خوبه ولي به پاي پدر خوانده يا God ather نميرسه
:rolleye: :evil:

mahyarSAMSUNG
05-09-2006, 17:11
پدر خوانده که چرته مخصوصا حالت ماشین سواریش

Diego
05-09-2006, 21:37
نطر من سخترین مرحله رقص ماشین

بدترین مرحله دزدیدن جعبه ها از پادگان توسط لیفتراک [b]
ولی مرحله ی رقص ماشین ساده ترین مرحلشه....کافیه کارت گرافیکتون بالا باشه....و همینطور از داخل تنظیمات کنترل های بازی ,قسمت مربوط به وسایل نقلیه کلیدهای ویژه ی حرکتی رو واسه ی کلیدهای جهت نما تعریف کنید.

مرحله ی دزدیدن جعبه ها هم خیلی باحاله...اول از رو در بپرید و سربازها رو بکشید و جعبه ها رو اماده بچینید و بعد درو باز کنید و بعد از هر بارگیری یه بار پیاده بشید و سربازهارو بکشید در نهایت موقعی که کارتان تمام شد سریع سوار ماشین بشید و بعد از یه متر رانندگی دوباره پیاده شید و با راکت جیپ های ارتش رو منهدم کنید....

pooria_top
06-09-2006, 21:53
بااين saveبازي تموم مي شه وميتونين بريدحال كنيدكليك كن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] exe)

Diego
07-09-2006, 00:48
بااين saveبازي تموم مي شه وميتونين بريدحال كنيدكليك كن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] exe)
این که لینک فایل برداشتن سانسوره....

Ali-Bahal
07-09-2006, 11:53
راهنمای تک تک مرحله های gta به صورت PDF را از زیر دانولد کنید:

پسورد ali-bahal

S0R3N4
07-09-2006, 14:14
خوب این آقا فرشید کجاست که امضا شو ببینیم!!!
(داستان بازی)

rassool
07-09-2006, 15:08

سلام حتما مشكل از كارت گرافيكته شايد كارت گرافيكتGEFORC 128باشه که این نمونه کارت گرافیک قلابی :blush:

vorojax
07-09-2006, 20:44
اقا نسخه بعدی کی میاد کسی خبری عکسی چیزی ازش نداره؟

ardalan shahabi
07-09-2006, 22:35
تو این بازی چطور میشه تکچرخ زد تو 4 که با دکمه های 6 و 9 ماشین حساب بود؟

alireza20
07-09-2006, 23:07
راهنمای تک تک مرحله های gta به صورت PDF را از زیر دانولد کنید:

پسورد ali-bahal
آقا علي باحال ميشه يه جا ديگه آپلود كني؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ميگه كلمه عبور اشتباه :ohno:

shahi-007
07-09-2006, 23:34
ببخشيد.اين آقا فريد نيست گويا بهتره من آدرس ايشون رو بدم.
كسايي كه نياز به راهنمايي كل بازي دارند برند به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و در اونجا مي تونند اين فايل PDF رو پيدا كنند.
از آقا فرشيد معذرت مي خوام.

sia_torkeh
07-09-2006, 23:55
آقا علي باحال ميشه يه جا ديگه آپلود كني؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ميگه كلمه عبور اشتباه :ohno:

آره عمو این اشتباه است تا فردا درست کن وگرنه ... :happy:

shahi-007
08-09-2006, 00:58
بچه ها توي منو بازي در قسمت stats (اگه درست نوشته باشم) همون پاييني نقشه رو مي زني و توش اطلاعات بازي رو مي ده يه عكس كوچك بالا سمت چپ هست.در كنار عكسه يه چيزي نوشته.اون چيست؟

alireza20
08-09-2006, 12:09
بيا عزيز اينم لينك دانلود.من درستش كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vorojax
08-09-2006, 20:18
دوستان چجوری باید از فایل زد سانسور استفاده کنم؟

solymani
09-09-2006, 12:31
آقا من خیلی از مراحل رو رد کرده بودم
ولی ویندوزم مشکل پیدا کرده بود دو باره نصب کردم حالا دو تا سوال دارم
- برای باز گردونی مراحلی که گزروندم کدوم فایلها رو و از کجا کپی کنم )میشه گفت ذخيره باز تو كدوم فايلهاست)
- تو مرحله D.A. vank Hoff Hotel گیر کردم ماشین رو کجا باید پارک کنم تو نقشه علامت هست ولی تو بازی نیست (وای من قبلا ردش کرده بودم ولی الان مشکل دارم)

ممنون از همه
تاپیکم خوبه واقعا دستتون درد نکنه

shahi-007
09-09-2006, 15:06
solymani بايد توي my document بري و از آنجا به پوشه GTA San Andreas User Files بري.براي اينكه كل محتواي بازي (از گالري عكس ها و آهنگ هاي خودت تا سيو گيم ها) در جديده باشه بايد كل اين پوشه رو توي جديده بريزي.

sinasignal
09-09-2006, 16:54
دوستانی که می خواهند gta san andreas رو تموم کنند ولی در مرحله اخر مشکل دارند می تونند از این سیو گیم استفاده کنند
این خلاصه شده مرحله اخر هستش یعنی دیگه از شر رد کردن او ساختمون 4 طبقه راحت می شید فقط کافی که ماموریت رو بگیرید اونوقته که بازی از اونجایی شروع میشه که باید دنبال ماشین اتش نشانی برید

Download link: SAVE GAME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kaveh volf
09-09-2006, 17:10
Bacheha On Marhale Keba Motor Be Donbal Havapeyma Mire Ra Kesi Rad Karde Chetoriye Komak Lotfan

sinasignal
09-09-2006, 23:17
Bacheha On Marhale Keba Motor Be Donbal Havapeyma Mire Ra Kesi Rad Karde Chetoriye Komak Lotfan

من بازي رو تموم كردم .ولي اينو كه ميگي يادم نيست , اخه مدت زيادي كه بازي نكردم. توضيح بيشتري بده تا يادم بياد.

kaveh volf
10-09-2006, 00:27
azizam hamon marhale ke bayad bamotor bery dakhel havapeyma
on sery marhaleha ke to yek forodgah ast khakeye ok

MARTIN
10-09-2006, 01:20
azizam hamon marhale ke bayad bamotor bery dakhel havapeyma
on sery marhaleha ke to yek forodgah ast khakeye ok
شما باید تا میتوتی مستقیم حرکت کنی و بشکه ها رو جا خالی بدی اگه بخوای از اولش به طرف راست متمایل بشی به هواپیما نمیرسی داخل هواپیما هم که رفتی باید همه رو با اسلحه سرد بکشی و اونجا بمب گذاری کنی بعد خودت با چتر نجات بپری و بمب و منفجر کنی

ja_ghaedi
10-09-2006, 01:50
بازي خفنتر از جي تي آ وجود نداره
شك نكنيد
من 6 با تمومش كردم
بدون پچ

kaveh volf
10-09-2006, 14:40
martin jan mamnon

kaveh volf
10-09-2006, 15:36
martin man nemitonam rad konam savegame badisho nadary

MARTIN
10-09-2006, 18:58
martin man nemitonam rad konam savegame badisho nadary
نه متاسفانه ولی اگه می خوای سیوتو بزار من یا دوستان برات رد کنیم

kaveh volf
10-09-2006, 19:31
martin jan chetory bayad bezaram rahnamayi mikham

kaveh volf
10-09-2006, 19:31
man taze varedam

MARTIN
11-09-2006, 01:44
man taze varedam
شما اول از اینجا سیو مورد نظر رو میگیری
E:\Documents and Settings\MARTIN\My Documents\GTA San Andreas User Files
با توجه به شماره سیو مثلا اگه اولی بود اسمش اینه GTASAsf1.b واگه دومی بود اینهGTASAsf2.b
بعد اینجا می روید و ثبت نام میکنید و لوگین میکنید و فایل و اپلود می کنید:

بعد لینک فایل و برای ما میزاری.

مشکلی داشتی بپرس

kaveh volf
11-09-2006, 11:41
اينم لينكش

MARTIN
12-09-2006, 08:17
سلام
لینک مشکل داره
به ای عکس یه نگاه کن:

kaveh volf
12-09-2006, 13:56
martin jan login kardy aval bayad login koni bad roy gta klid kony

kaveh volf
12-09-2006, 14:01
martin jan in link jadid

MARTIN
12-09-2006, 15:02
کاوه جون من که user و password شما رو ندارم که لوگین کنم
شما خودت که لوگین کردی رو اون قسمتی که تو عکس نشون دادم کلیک کن می ره به صفحه دانلود عمومی لینک اون صفحه رو برای من بزار
رو جایی که تو عکس نشون دادم کلیک کن ادرسشو برام بزار
این عکس:

kaveh volf
12-09-2006, 17:11
martin jan aziyatet kardam bebakhshid

papmodern14
12-09-2006, 22:45
با سلام و عرض خسته نباشيد
من بعد چند سال كامپيوترمو ارتقاء داده ام و هالا ميخواهم بازي جيتي اي 5 رو روي كامپيوترم بريزم
كامپيوتر من هم از لحاظ گرافيك و سخت افزاري بالا ترين توانايي رو داره
اما وقتي كه ميخواهم بازي رو اينستال كنم در سي دي ششم اين بازي با پيقام
(some files culd not be created.
please close all applications,reboot windows and restart this installation)
روبه رو ميشوم
كه در خود نرم افزار اينستال اين بازي نوشته
(Cannot create engine32.cab)
من اين بازي رو تو كامپيوتري ديگر هم امتحان كردم ولي سالم بود
بعد هم چند بار كامپيوتر رو ريبوت كردم اما...
حالا اگر زحمتي نيست ميخواستم منو راحنمايي كنيد
ممنون

MARTIN
13-09-2006, 06:03
عجب تریپی زده بودی...
اینم سیو مرحله بعد:

kaveh volf
13-09-2006, 10:55
مارتين جان خيلي ممنون

armin_goooodboy
13-09-2006, 22:53
سلام دوستان
خسته نباشید
از یکی که با گیم پد بازی میکنه این بازی رو و تمام تنظیماتش درسته خواهش میکنم فایل ستینگش رو آپ کنه واسم
فایل gta_sa.set
ممنون

ali_md
14-09-2006, 01:36
سلام.
من فايل hot coffeصفحه 769 رو داون لود كردم كه forbidden نوشت.جديدترشو داون لود كردم ولي فقط فايلي كه تو dos باز ميشه.سر در نميارم.فايل sacensor رو هم نميدونم كجا بايد گير بيارم.
مرسي.

Mehrshad-msv
14-09-2006, 03:55
سلام دوستان
خسته نباشید
از یکی که با گیم پد بازی میکنه این بازی رو و تمام تنظیماتش درسته خواهش میکنم فایل ستینگش رو آپ کنه واسم
فایل gta_sa.set
ممنون

آرمين جان بفرما:(تنظيمات دقيقامثل تنظيمات گيم پد پي اس2 هسته بيد)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mehrshad-msv
14-09-2006, 03:58
با سلام و عرض خسته نباشيد
من بعد چند سال كامپيوترمو ارتقاء داده ام و هالا ميخواهم بازي جيتي اي 5 رو روي كامپيوترم بريزم
كامپيوتر من هم از لحاظ گرافيك و سخت افزاري بالا ترين توانايي رو داره
اما وقتي كه ميخواهم بازي رو اينستال كنم در سي دي ششم اين بازي با پيقام
(some files culd not be created.
please close all applications,reboot windows and restart this installation)
روبه رو ميشوم
كه در خود نرم افزار اينستال اين بازي نوشته
(Cannot create engine32.cab)
من اين بازي رو تو كامپيوتري ديگر هم امتحان كردم ولي سالم بود
بعد هم چند بار كامپيوتر رو ريبوت كردم اما...
حالا اگر زحمتي نيست ميخواستم منو راحنمايي كنيد
ممنون
شما سيديت مشكل داره عزيز....چون منم اين مشكلوداشتم كه بايه سي ديه ديگه كارم راافتاد :)

armin_goooodboy
14-09-2006, 04:38
آرمين جان بفرما:(تنظيمات دقيقامثل تنظيمات گيم پد پي اس2 هسته بيد)

فدات
مرسی
:)

S A M
14-09-2006, 19:44
اقا من يه مشكل دارم.
من بازي رو نصب كردم وقتي وارد بازي شدم همه جا رو قهوه اي نشون ميده .
فقط ماسين ها رو خوب نشون ميده.
مشكل از منه يا بازي؟

ali_md
15-09-2006, 02:44
سلام.
من فايل hot coffeصفحه 769 رو داون لود كردم كه forbidden نوشت.جديدترشو داون لود كردم ولي فقط فايلي كه تو dos باز ميشه.سر در نميارم.فايل sacensor رو هم نميدونم كجا بايد گير بيارم.
مرسي

S A M
15-09-2006, 12:57
بابا پس ما چي شديم؟

hasan007
15-09-2006, 18:08
كمك gta sa فوري

--------------------------------------------------------------------------------

hasan007
15-09-2006, 18:09
--------------------------------------------------------------------------------

armin_goooodboy
15-09-2006, 22:26
شما اسم مرحله رو از سیو بگو شاید بتونم واست گیر بیارم
البته من فقط میتونم سیو مرحله بعدشو از تو نت واست پیدا کنم

ali_md
15-09-2006, 23:55
سلام.
مرسي.

ali_md
15-09-2006, 23:59
بعد از اينکهmp3رو تو user files زدم چيکار بايد بکنم تا تو بازي هم اجراش کنه؟
ايا محدوديت داره؟من که imageزدم ولي همون راديوها رو مياره.از اهنگ خبري نيست؟

Mehrshad-msv
16-09-2006, 02:20
كمك gta sa فوري

سلام

شمابايدهمه افرادداخل هواپيماروبدون اسلحه (سلاح سردمثل چاقوياپنجه بوكس)بكشيدبعدچتروبرداريدو زهواپيمابپريدپايين...همين.

سلام.
مرسي.

عليك
چه گيري داديا! :biggrin: ازشوخي گذشته من بلدنيستم ....يكي كه بلده بياداين بنده خداروازتوكف دربياره!!!

بعد از اينکهmp3رو تو user files زدم چيکار بايد بکنم تا تو بازي هم اجراش کنه؟
ايا محدوديت داره؟من که imageزدم ولي همون راديوها رو مياره.از اهنگ خبري نيست؟

علي جان شمابايدهمه موزيك هايي روكه مي خواييدبه صورت همون فايل مديانه ايميج داخل پوشه user tracks بريزيد.
بعدداخل بازي كه شديداستپ بزنيدبريدبه option وازاونجابهaudio واون پايين نوشته user tracks ازاونجاscan user tracks رومي زنيد.حالامي ريدداخل بازي وراديوروروي همون يوزرتركس مي زاريد...حالادرست شد.

kaveh volf
16-09-2006, 11:53
كسي اون مرحله كه خانها اتيش گرفته داخل شهر شورش شده ماشينهاي پليس ميتركه بايد چه كار كرد

S A M
16-09-2006, 13:44
بابا پس ما چي شديم؟

اقا من يه مشكل دارم.
من بازي رو نصب كردم وقتي وارد بازي شدم همه جا رو قهوه اي نشون ميده .
فقط ماسين ها رو خوب نشون ميده.
مشكل از منه يا بازي؟

Mehrshad-msv
17-09-2006, 00:42
كسي اون مرحله كه خانها اتيش گرفته داخل شهر شورش شده ماشينهاي پليس ميتركه بايد چه كار كرد

شمابايدچندتاازدوستاتون روباخودتون سوارماشين كنيد(همونايي كه لباس سبزدارن)...بعدببريدبه جاهايي كه شورش شده(تونقشه به رنگ قرمزه)واوناروبه رنگ سبزيعني رنگ گروه خودتون دربياريدتامرحله تموم بشه.

بابا پس ما چي شديم؟

من جواب شمارونمي دونستم به خاطرهمين جواب نمي دادم :happy: ....ولي حالاكه اسرارداريدفكركنم ازكارت گرافيكتون باشه...

به نظرم بهتره مشكلتون رو توتاپيك حل مشكلات بازي ها مطرح كنيدتااميدجان كه تواين چيزااستادن راهنماييتون كنن.

باي

ali_md
17-09-2006, 01:01
ممنون از crazy nfs ولي قضيه بيشتر كنجكاويه تا تو كف بودن.برا اونكارا ديگه كمي دير شده.در ضمن فايل صوتي به صورتmp3 بايد زده بشه يا با فورمتاي ديگه.ممنون ميشم.

Mehrshad-msv
17-09-2006, 01:13
ممنون از crazy nfs ولي قضيه بيشتر كنجكاويه تا تو كف بودن.برا اونكارا ديگه كمي دير شده.در ضمن فايل صوتي به صورتmp3 بايد زده بشه يا با فورمتاي ديگه.ممنون ميشم.

سلام
ببخشيدقصدتوهين نداشتم .براي من كه همش بافرمت mp3 هسته بيد :)

ali_md
17-09-2006, 01:24
ما مخلصيم مهرشاد جان.ممنون از راهنمايت.

haj agha kami
17-09-2006, 04:00
از این هات کافی چه جوری میشه استفاده کرد :angry: :weird:

armin_goooodboy
17-09-2006, 09:13
حاج آقا برو به لینک زیر

صفحه های وصطشو بخون
صفحه های اولش چیزی نداره

hasan007
17-09-2006, 13:08
سلام
بعد از اينكه با موتور رفتي تو هواپيما بايد چيكار كني
مرسي

Mehrshad-msv
18-09-2006, 07:14
سلام
بعد از اينكه با موتور رفتي تو هواپيما بايد چيكار كني
مرسي

سلام

شمابايدهمه افرادداخل هواپيماروبدون اسلحه (سلاح سردمثل چاقوياپنجه بوكس)بكشيدبعدچتروبرداريدو زهواپيمابپريدپايين...همين.

اگه بازم نتونستي سيوتو آپلودكن بزاراينجابرات ردش مي كنم :)

H A M A S
19-09-2006, 06:05
چرا اينقدر صداي اسلحه ها تو جي تي اي 5 بد ساخته شده به نظر من صداي اسلحه ها تو جي تي اي 4 خيلي بهتر بودمقایسه کنید صدای اسلحه ام فور در جی تی ای 4 و ام فور جی تی ای5 نظر شما چيه دوستان؟

ICEBOYS
19-09-2006, 12:29
سلام

من تو يک مرحله اين بازي گير کردم نميتونم رد بکنم اسم مرحله فکر کنم Desperado باشه

میخوام سیو بازی را براتون بزارم تو راپید شر ولی ارور میده از دوستان اگر جایی میشه آپلود کرد لینک بده سیو را بزارم

ممنون

nima_kiyaniyan
19-09-2006, 21:20
درود من شنیدم که این بازی یک سری صحنه های خفن داره که باید کد بزنیم تا باز بشه. میشه بگید چیکار کنم تا یاز بشه؟

MARTIN
20-09-2006, 02:42
سلام

من تو يک مرحله اين بازي گير کردم نميتونم رد بکنم اسم مرحله فکر کنم Desperado باشه

میخوام سیو بازی را براتون بزارم تو راپید شر ولی ارور میده از دوستان اگر جایی میشه آپلود کرد لینک بده سیو را بزارم

ممنون

ICEBOYS
20-09-2006, 16:46
سلام

سیو بازی را اینجا آپلود کردم

لطفا یکی این مرحله را برام رد بکنه

ممنون

ebliskabir
20-09-2006, 17:14
ممنون از شما...

ardalan shahabi
20-09-2006, 22:35
سلام من رمز این ترینر GTA-SA_Crazy_Trainer_v2.2 می خواستم هرکی داره لطف کنه کرکشو یا پسوردشو بده مرسی.

Mehrshad-msv
21-09-2006, 02:16
سلام

سیو بازی را اینجا آپلود کردم

لطفا یکی این مرحله را برام رد بکنه

ممنون

سلام
اين مرحله روبراتون ردكردم...

مي تونيدازلينك زيربگيريد:

ardalan shahabi
21-09-2006, 11:08
سلام من رمز این ترینر GTA-SA_Crazy_Trainer_v2.2 می خواستم هرکی داره لطف کنه کرکشو یا پسوردشو بده مرسی.

ardalan shahabi
21-09-2006, 11:09
پس جواب من چی شد؟ :puke:

ardalan shahabi
21-09-2006, 16:29
یکی نبود جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ardalan shahabi
21-09-2006, 20:32
کسی نداره آخه سایتش این نسخه ترینر رو پولی کرده!

siavashh
21-09-2006, 21:00
درود من شنیدم که این بازی یک سری صحنه های خفن داره که باید کد بزنیم تا باز بشه. میشه بگید چیکار کنم تا یاز بشه؟
سلام
من برنامشو دارم ولی نمیدونم خلاف قوانین باید باشه
اگه نیست براتون بزارم اگرم بود دوستان بگن که مدیران منو از p30world محو نکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif :sad:

ardalan shahabi
21-09-2006, 22:25
چرا هیچکی جواب منو نمیدههههههههههههههههههههه ؟؟؟!!!

nima_kiyaniyan
22-09-2006, 00:25
سلام
من برنامشو دارم ولی نمیدونم خلاف قوانین باید باشه
اگه نیست براتون بزارم اگرم بود دوستان بگن که مدیران منو از p30world محو نکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif :sad:

ممنون دوست خوب صفحه یک برنامه این کار گذاشته شده. یکم باید بیشتر نیگا می کردم.

ardalan shahabi
22-09-2006, 00:36
نه خیر هیچکی نمی خواد جواب منو بده

H A M A S
22-09-2006, 07:26
از نقاط ضعف این بازی هم بگید من یه بار گفتم که از صدای اسلحه ها در جی تی ای 5 خوشم نمیاد وایس سیتی بهتر بود
:puke:

ardalan shahabi
25-09-2006, 21:30
این تایپیک دیگه خاک گرفت هیچکی توش پست نمیذاره!!

ICEBOYS
26-09-2006, 01:28
من بالاخره این بازی را بعد از مدت ها تموم کردم

حالا میخوام از فایل hoot coofi استفاده کنم

لطفا این فایل را در اختیار من بزارید و همچنین سیوی که با هات کافی شروع شده باشه

و همچنین نحوه استفاده از این فایل را نیز بیان کنید

ممنون

Amin
26-09-2006, 01:45
من بالاخره این بازی را بعد از مدت ها تموم کردم

حالا میخوام از فایل hoot coofi استفاده کنم

لطفا این فایل را در اختیار من بزارید و همچنین سیوی که با هات کافی شروع شده باشه

و همچنین نحوه استفاده از این فایل را نیز بیان کنید

ممنون
سلام
و خداوند سرچ را آفريد ...

سلام

نحوه نصب : اول اين دو تا فايل بازي رو به يه جاي ديگه منتقل كنيد(يعني از اين دو تا فايل يه Backup واسه بعدا تهيه كنيد)
data/script/main.scm and data/script/script.img
بعد فايلي كه دانلود كردينو unzzip كنيد بعد همون دو فايل توشو بجاي دو تا فايل بازي قرار بدين
بعد تو بازي new game رو انتخاب كنيد چون سيو قبلي كار نمي‌كنه

ICEBOYS
26-09-2006, 18:47
ممنون ولی من تازه این بازی را تموم کردم

شما گفتید باید از اول بازی را شروع کنید

اگر سیو در اختیار دارید که با این برنامه از ابتدا شروع شده را در اختیار من بزارید

ممنون

در ضمن فایل هم دانلود نمیشه

core due 2
27-09-2006, 19:20
نمي دونم چرا رو كامپيوترم اجرا نمي شه با اين كه مدل بالاست:
p133
32mbram
256color
hard2
:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

ardalan shahabi
01-10-2006, 22:05
جون من اگه کسي سريال فايل رار کريزي ترينر که ماله همين بازي هست ورژن 2.2 رو بذاره چون پوليه مرسي.

علي گيتور
02-10-2006, 00:15
جون من اگه کسي سريال فايل رار کريزي ترينر که ماله همين بازي هست ورژن 2.2 رو بذاره چون پوليه مرسي.

دوست عزیز با سلام و عرض ادب فراوان

من یه سوال داشتم ... اگه اینو جواب بدی من هم شماره سریال نرم افزار رو بهت میدم

معامله خوبیه نه !؟!

امیدوارم دلگیر نشده باشی

من سی دی هارو کامل نصب کردم و هیچ گونه اروری هم مشاهده نکردم !!!

اما موقعی که روی آیکون بازی دبل کلیک میکنم این پیغام رو نشون میده :

wrong disc inserted.

please insert CD/DVD

پیغام بالا رو نمایش میده و یه گزینه ریترای و کنسل داره همین و بس !

حالا میخواستم خواهش کنم مدیریت اینجا و یا هرکسی که میتونه کمکم کنه

ممنون میشم اگه کسی یه حالی به ما بده و کمکمون کنه

با تشکر از همه دوستان

Diego
02-10-2006, 16:13
دوست عزیز با سلام و عرض ادب فراوان

من یه سوال داشتم ... اگه اینو جواب بدی من هم شماره سریال نرم افزار رو بهت میدم

معامله خوبیه نه !؟!

امیدوارم دلگیر نشده باشی

من سی دی هارو کامل نصب کردم و هیچ گونه اروری هم مشاهده نکردم !!!

اما موقعی که روی آیکون بازی دبل کلیک میکنم این پیغام رو نشون میده :

wrong disc inserted.

please insert CD/DVD

پیغام بالا رو نمایش میده و یه گزینه ریترای و کنسل داره همین و بس !

حالا میخواستم خواهش کنم مدیریت اینجا و یا هرکسی که میتونه کمکم کنه

ممنون میشم اگه کسی یه حالی به ما بده و کمکمون کنه

با تشکر از همه دوستان
شما باید کرک بازی رو نصب کنی.....حلا چی بهم جایزه میدی؟ :rolleye:

mohsen_djd2
08-10-2006, 14:52
سلام
اگه میشه توضیح بدید این مرحله رو چطور رد کنم

Amin
08-10-2006, 17:48
سلام
اگه میشه توضیح بدید این مرحله رو چطور رد کنم
سلام
مرحله مربوط به رقص ماشين‌ها هستش
فكر كنم تا الان حدود 50 بار تو اين تاپيك سوال و جواب در اين مورد داشتيم
با استفاده از كليدهاي 2,4,6,8, قسمت Num Pad بايد همون جهتي كه در پايين صفحه نشون داده ميشه رو انتخاب كنيد

موفق باشيد

mohsen_djd2
08-10-2006, 22:48
Amin جان
یه دنیا ممنون

B O L O T
08-10-2006, 22:56
شما باید کرک بازی رو نصب کنی.....حلا چی بهم جایزه میدی؟ :rolleye:
فكر كنم از كركت باشه

.
./
./
گ.
.

Ship Storm
11-10-2006, 06:08
با سلام خدمت كليه عزيزان يك مشكل دارم به اين شرح :

توي Gta San Andreas يك مرحله اي هست كه ميري ماشينت رو اسپرت ميكني بعدش ميري يك جايي كه يكسري افراد هستند و با هاشون شرط بندي ميكني و يك زنه مياد سوار ماشين آدم ميشه ويك سري فلش هم در پايين صفحه هي رد ميشوند اونجا بايد چه كار كني ؟ وهمچنين يك مرحله اي هست كه ميري لب ساحل آهنگ گذاشتد بايد برقصي اونجا چي ؟
يك سوال ديگه هم دارم من گير كردم تو مرحله اي كه با موتوره ميري دنبال قطاره و اون يكي كه با ليفتراك جعبه ها رو بار كاميونه ميزني

Ashkan_bn69
11-10-2006, 22:27
بابا دستتون درد نكنه اين نشون ميده كه اين بازي آخرشه و رودست نداره

mahyarSAMSUNG
12-10-2006, 05:49
با سلام خدمت كليه عزيزان يك مشكل دارم به اين شرح :

توي Gta San Andreas يك مرحله اي هست كه ميري ماشينت رو اسپرت ميكني بعدش ميري يك جايي كه يكسري افراد هستند و با هاشون شرط بندي ميكني و يك زنه مياد سوار ماشين آدم ميشه ويك سري فلش هم در پايين صفحه هي رد ميشوند اونجا بايد چه كار كني ؟ وهمچنين يك مرحله اي هست كه ميري لب ساحل آهنگ گذاشتد بايد برقصي اونجا چي ؟
يك سوال ديگه هم دارم من گير كردم تو مرحله اي كه با موتوره ميري دنبال قطاره و اون يكي كه با ليفتراك جعبه ها رو بار كاميونه ميزني

خوب شما باید فلاش هایی رو که زیر تصویر رد میشه رو با کلیدهای ماشین حساب بزنی در آخر هم باید یا پرفکت یا گوود بگیری برای رقصبدن هم همینطور
برای بارها شما باید بارها رو بار کامبون کنی دیگه چیزی نداره که بگم

Ship Storm
12-10-2006, 09:03
خوب شما باید فلاش هایی رو که زیر تصویر رد میشه رو با کلیدهای ماشین حساب بزنی در آخر هم باید یا پرفکت یا گوود بگیری برای رقصبدن هم همینطور
ممنون ميرم امتحان كنم

آقا اين كار روهم كه شما گفته بوديد كردم ببين من درست توضيح ميدم يا نه :يكسري فلش ميان رد ميشند بايد

زماني كه فلش تو وسط دايره پايين صفحه قرار گرفت جهت آن را از صفحه كليد بزنيم و وقتي درست ميزنيم رنگ اون

فلش در وسط داره سفيد ميشود و امتياز هم افزايش ميابد. ولي شما گفته بوديد با كليد هاي ماشين حساب بزنيد

ولي من اين كار رو كردم و هيچ امتيازي نياوردم ولي وقتي با كليد هاي جهت نما يا همون فلش هاي سمت چپ كليد

هاي ماشين حسابي اين كار رو انجام دادم باز حداقل 1000 امتياز آوردم .

Ship Storm
12-10-2006, 09:38

آقا اين كار روهم كه شما گفته بوديد كردم ببين من درست توضيح ميدم يا نه :يكسري فلش ميان رد ميشند بايد

زماني كه فلش تو وسط دايره پايين صفحه قرار گرفت جهت آن را از صفحه كليد بزنيم و وقتي درست ميزنيم رنگ اون

فلش در وسط داره سفيد ميشود و امتياز هم افزايش ميابد. ولي شما گفته بوديد با كليد هاي ماشين حساب بزنيد

ولي من اين كار رو كردم و هيچ امتيازي نياوردم ولي وقتي با كليد هاي جهت نما يا همون فلش هاي سمت چپ كليد

peggy
13-10-2006, 17:23

مرحله رقصيدن رو با كليد هاي حركتي انجام بده.مرحله ي ماشين با كليد ماشين حساب .

Diego
13-10-2006, 18:40

واسه راحتی کار وقتی رفتی سر قرار واسه رقصوندن ماشین,برو تو آپشن قسمت کلیدها و سپس قسمت ماشین.بعدش از سمت چپ گزینه های حرکت های مخصوص (Special) رو پیدا کن و دکمه های جهت نما رو واسه این کار تعریف کن.بعد از انجام این مرحله میتونی تنظیمات رو به حالت اول برگردونی.
در ضمن زیاد به خودتون تلقین نکنید که این مرحله خیلی سخته ...چون واقعا مرحله ی باحال و ساده ای هست.در ضمن یادتون نره گرافیکتون رو واسه ی این مرحله به طور موقت روی پایین ترین سطح تنظیم کنید.(از تو آپشن بازی)

Ship Storm
13-10-2006, 19:34
واسه راحتی کار وقتی رفتی سر قرار واسه رقصوندن ماشین,برو تو آپشن قسمت کلیدها و سپس قسمت ماشین.بعدش از سمت چپ گزینه های حرکت های مخصوص (Special) رو پیدا کن و دکمه های جهت نما رو واسه این کار تعریف کن.بعد از انجام این مرحله میتونی تنظیمات رو به حالت اول برگردونی.
در ضمن زیاد به خودتون تلقین نکنید که این مرحله خیلی سخته ...چون واقعا مرحله ی باحال و ساده ای هست.در ضمن یادتون نره گرافیکتون رو واسه ی این مرحله به طور موقت روی پایین ترین سطح تنظیم کنید.(از تو آپشن بازی)
ممنون ميرم امتحان كنم ببينم چي ميشه

Ship Storm
14-10-2006, 14:16

عزيز جون مارفتيم و مرحله رقص رو تموم كرديم ولي تو مرحله ماشينه گير كرديم و نميتونيم ردش كنيم و همچنين اون مرحله اي كه با موتور ميري دنبال قطاره 4 نفر رو قطاره هستند بايد بكشيشون

peggy
14-10-2006, 15:44
عزيز جون مارفتيم و مرحله رقص رو تموم كرديم ولي تو مرحله ماشينه گير كرديم و نميتونيم ردش كنيم و همچنين اون مرحله اي كه با موتور ميري دنبال قطاره 4 نفر رو قطاره هستند بايد بكشيشون
مرحله ي ماشين با كليد هاي سمت راسته.(2468) و مرحله ي قطار فقط وقتي تو تونل هستي بايد كامل خودتو بچسبوني به ديوار سمت راست و در عرض قطار باشي.و در طول راه از قطار ازش جا نمون.و شليكم كن.مثل عكس زير:

Ship Storm
14-10-2006, 20:54
peggy جان من تو مرحله ماشين اين كليد ها رو ميزنم و امتياز هم ميگيرم ولي نميدونم چرا همشه 100 الي 200 امتياز كم ميارم و همچنين در مرحله قطار خودم هم بايد شليك كنم يا اون كسي كه رو تركم نشسته فقط بايد شليك كنه بعد يك سوال ديگه وقتي اولين دوست دختري رو كه از تو آتش نجات دادي اگه خيلي طول بكشه كه بهش سر نزني چه اتفاقي ميافته.
آقا از نقاشيت هم ممنون واقعا شرمنده كردي
آقا شرمنده اينقدر زحمتت داديم انشاالله بتونم جبران كنم

peggy
14-10-2006, 22:45
peggy جان من تو مرحله ماشين اين كليد ها رو ميزنم و امتياز هم ميگيرم ولي نميدونم چرا همشه 100 الي 200 امتياز كم ميارم و همچنين در مرحله قطار خودم هم بايد شليك كنم يا اون كسي كه رو تركم نشسته فقط بايد شليك كنه بعد يك سوال ديگه وقتي اولين دوست دختري رو كه از تو آتش نجات دادي اگه خيلي طول بكشه كه بهش سر نزني چه اتفاقي ميافته.
خواهش ميكنم هيچ زحمتي نبود . واسه مرحله ي ماشين فقط بايد زود كليدارو بزني .واسه مرحله ي قطارم خودتم شليك كن.با مسلسل پر برو .در طول مسيرم سعي كن از قطار جا نموني.ولي تو تونل بهترين موقعييت شليك
و اگه به دوستت سر نزني كمكم رابطشو باهات كم ميكنه.و بعد ممكنه به هم بزنه.اميدوارم مشكلت حل شه

Diego
15-10-2006, 00:16
همون اول از قطار جلو بزن و قبل از اینکه بره توی تونل برو بالای پل و وقتی رسیدی بالای پل از موتور پیاده شو و بپر روی سقف قطار و خیلی راحت دشمنهارو بکش و برگرد پیش رفیقت.

Ship Storm
15-10-2006, 02:56
خواهش ميكنم هيچ زحمتي نبود . واسه مرحله ي ماشين فقط بايد زود كليدارو بزني .واسه مرحله ي قطارم خودتم شليك كن.با مسلسل پر برو .در طول مسيرم سعي كن از قطار جا نموني.ولي تو تونل بهترين موقعييت شليك
و اگه به دوستت سر نزني كمكم رابطشو باهات كم ميكنه.و بعد ممكنه به هم بزنه.اميدوارم مشكلت حل شه

peggy جان كليد ها رو براي ماشينه بايد وقتي علامت فلش اومد تو دايره بزني يا قبلش بايد بزني

Ship Storm
15-10-2006, 02:56
همون اول از قطار جلو بزن و قبل از اینکه بره توی تونل برو بالای پل و وقتی رسیدی بالای پل از موتور پیاده شو و بپر روی سقف قطار و خیلی راحت دشمنهارو بکش و برگرد پیش رفیقت.

آقا ممنون فكر كنم راه حل خوبي گفتي ميرم امتحان كنم

asextor
15-10-2006, 08:53
سلام . ببخشید یه مدتیه که جی تی ای من اشکال پیدا کرده . هر بار که از نیو گیم بازی می کنم و مرحله ی یک رو رد می کنم بعدش میرم تو خونه و سیوش می کنم . ولی سیوش نمیاد . این پیغام رو میده : save game corrupted . تا حالا چند بار هم بازی رو پاک کردم ونصب کردم . حتی سیو بازی رو هم پاک کردم ولی مشکلم هنوز حل نشده . لطفا بگین چی کارباید بکنم .

peggy
15-10-2006, 11:23
peggy جان كليد ها رو براي ماشينه بايد وقتي علامت فلش اومد تو دايره بزني يا قبلش بايد بزني
اون لحظه اي بزن كه داره مي ره تو دايره چون اگه موقعي بزني كه تو دايرس ديگه رد ميشه.چون فلشا اونقدر زود حركت ميكنن كه تو بايد كليدارو پشت سر هم بزني.فقط قاطي نزنشون.
وقتي سفيد ميشه بيشترين امتيازو ميگيري..

Ship Storm
16-10-2006, 08:09
اون لحظه اي بزن كه داره مي ره تو دايره چون اگه موقعي بزني كه تو دايرس ديگه رد ميشه.چون فلشا اونقدر زود حركت ميكنن كه تو بايد كليدارو پشت سر هم بزني.فقط قاطي نزنشون.
وقتي سفيد ميشه بيشترين امتيازو ميگيري..
ممنون peggy جان بدجوري تو اين مرحله و مرحله قطاره گير كردم

Ship Storm
16-10-2006, 08:11
Diego جان گير ميكنم به تونل ها

peggy
16-10-2006, 11:20
ممنون peggy جان بدجوري تو اين مرحله و مرحله قطاره گير كردم
منم اون زمان تو اين مرحله گير كرده بودم .روش diego خيلي جالبه.من نميدونستم اونجوريم ميشه.ولي ميشه به راحتي ردش كرد.فقط بايد درست موتور سواري كني.و مثلا وقتي قطار داره مياد زود جاخالي بدي.و خودتم شليك كني.

Ship Storm
16-10-2006, 11:24
منم اون زمان تو اين مرحله گير كرده بودم .روش diego خيلي جالبه.من نميدونستم اونجوريم ميشه.ولي ميشه به راحتي ردش كرد.فقط بايد درست موتور سواري كني.و مثلا وقتي قطار داره مياد زود جاخالي بدي.و خودتم شليك كني.

روشش جالبه ولي وقتي داري موتور رو ميروني كه خيلي سخته بخواهي تير اندازي هم كني

Ship Storm
16-10-2006, 11:26
ببينم اين پك ضد سانسور را كجا نصب ميكنند

Diego
16-10-2006, 23:11
ببينم اين پك ضد سانسور را كجا نصب ميكنند
همون جایی که save های بازی قرار داره..توی .my documenst

ali_md
17-10-2006, 02:03
1.اماری که در بازی ارایه میشه بعدا در اخر بازی تاثیر داره؟مثلا تعداد افراد عادی کشته شده ویا تعداد دفعاتی که ماموریت fail شده ....
2.لازمه که با همه دخترا دوستی تا 100% ادامه پیدا کنه؟ظاهرا امکان پذیر نیست چون هرکدوم سلیقه خاص دارن!!!
3.بعد از اتمام بازی. ماموریتهای فرعی تا اخر به همین شکل ادامه خواهند داشت؟یا عوض میشن؟یا کلا تموم
میشن؟اصلا بازی انتها داره؟
4.من فایلهایmp3 رو دقیقا همان طوریکه قبلا توضیح داده شده در قسمت مربوطه زدم و تغییرات لازم رو
هم در option انجام دادم ولی بازم نمیتونم اونا رو حین بازی اجرا کنم.حتی پیغام scan successfully همیشه نشون داده میشه.اشکال از کجاست؟من بازی رو که در 5 سی دی به صورت rar بود رو تو هارد کپی کردم و تا اینجا هم هیچ مشکللی نداشته.ایا میتونه به اون دلیل باشه؟اگه نه پس اشکال از کجاست؟
5.school ها بالاخره تموم میشن یا نه؟

Hossein_Bahal
17-10-2006, 02:15
اماری که در بازی ارایه میشه بعدا در اخر بازی تاثیر داره؟مثلا تعداد افراد عادی کشته شده ویا تعداد دفعاتی که ماموریت fail شده ....
نه تاثيري نداره

2.لازمه که با همه دخترا دوستی تا 100% ادامه پیدا کنه؟ظاهرا امکان پذیر نیست چون هرکدوم سلیقه خاص دارن!!!
لازم نيست

3.بعد از اتمام بازی. ماموریتهای فرعی تا اخر به همین شکل ادامه خواهند داشت؟یا عوض میشن؟یا کلا تموم
میشن؟اصلا بازی انتها داره؟
بازي انتها داره ولي ماموريت هاي فرعي بعد از تموم شدن بازي هم ادامه داره تا وقتي تموم بشن .

4.من فایلهایmp3 رو دقیقا همان طوریکه قبلا توضیح داده شده در قسمت مربوطه زدم و تغییرات لازم رو
هم در option انجام دادم ولی بازم نمیتونم اونا رو حین بازی اجرا کنم.حتی پیغام scan successfully همیشه نشون داده میشه.اشکال از کجاست؟من بازی رو که در 5 سی دی به صورت rar بود رو تو هارد کپی کردم و تا اینجا هم هیچ مشکللی نداشته.ایا میتونه به اون دلیل باشه؟اگه نه پس اشکال از کجاست؟
فايل ها بايد با فرمت ogg باشن تا اجرا بشن . توسط Jet Audio مي‌تونين موزيك هاي خودتون رو به اين فرمت تبديل كنين .

5.school ها بالاخره تموم میشن یا نه؟
بله School ها هم تموم ميشن و با تموم شدنشون مرحله جديد كه جز اصلي بازي هست باز ميشه .

Ship Storm
17-10-2006, 08:30
همون جایی که save های بازی قرار داره..توی .my documenst

منظورم پكي هستش كه اولين صفحه اين تاپيك مطرح شده

Ship Storm
17-10-2006, 08:35
تو مرحله اي كه ماشين رو بايدبرقصوني گير كردم شديد

Ship Storm
17-10-2006, 10:43
آقا به خودم و همه كساني كه من را كمك كردند مرحله ماشين رو رد كنم تبريك ميگم :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Ship Storm
17-10-2006, 10:50
حلا اومد تو مرحله اي كه من با اون رفيقم( نميدونم اسمش چيه كلاه سبز داره با عينك دودي) اون سوار ماشين ميشه و من نميتونم چون درها قفله و همچنين دونفر ديگه در اطراف ماشين ايستادند كه يك فلش آبي رنگ روي سر هر كدومشونه و يك پيغام در گوشه سمت چپ بالا صفحه مينويسه كه :
Hold RMB And Target ... And Preses H or G .... To Group (منظورم از ... يك چيز هايي نوشته بود يادم نيست )
حالا بايد چه كار كنم .

armin66
17-10-2006, 11:11
دوست عزیز بايد بري نزديكشون و بعد با كليد جي يا اچ روي كيبورد باهاشون ارتباط برقرار كني.

Ship Storm
17-10-2006, 14:14
دوست عزیز بايد بري نزديكشون و بعد با كليد جي يا اچ روي كيبورد باهاشون ارتباط برقرار كني.

اين كار رو كردم ولي نميشه اگه بشه تا چند دقيقه ديگه يك عكس ميزارم تاببينيد

Ship Storm
17-10-2006, 14:39
براي دوستاني كه اطلاع ندارند : من تو اين مرحله گير كردم نميدونم چه كار بايد بكنم و اگر بلديد به من هم بگوييد و همچنين كسي ميدونه در شكل 2 براي چي قسمتي از نقشه من به رنگ بنفش در آمده است ؟
آقا اين عكس اولي هنگامي كه براي توضيح مراحل دموئي ايجاد ميكند است :
اين عكس هم خود مرحله است كه بنده گير كردم نميدونم چه كار بكنم :
اگر هم كسي ديدن عكس ها برايش مقدور نبود ميتواند به آدرس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه كند .

Ship Storm
17-10-2006, 14:39
براي دوستاني كه اطلاع ندارند : من تو اين مرحله گير كردم نميدونم چه كار بايد بكنم و اگر بلديد به من هم بگوييد و همچنين كسي ميدونه در شكل 2 براي چي قسمتي از نقشه من به رنگ بنفش در آمده است ؟
آقا اين عكس اولي هنگامي كه براي توضيح مراحل دموئي ايجاد ميكند است :
اين عكس هم خود مرحله است كه بنده گير كردم نميدونم چه كار بكنم :
اگر هم كسي ديدن عكس ها برايش مقدور نبود ميتواند به آدرس
مراجعه كند.
آقا شرمنده دوبار پست شد

peggy
17-10-2006, 16:34
آقا شرمنده دوبار پست شد
فك كنم ميدونم كجا رو ميگي.ببين از اينجا به بعد چون respect تو پيش بچه ها بالا رفته مي توني بچه هاي محل رو(سبزا) با خودت همراه كني.حالا چطوريش؟؟ وقتي رفيقت تو ماشين ,ميري طرف يكي از سبزا كه كنارته .با موس كليك راست كن بالا سرش فلش سبز ميبيني.بعد بزن رو g يا h اين كارو با 2 نفر انجام بده و بشين تو ماشين و بذار تا رفيقاتم سوار شن و برو به محل مورد نظر ;)

peggy
17-10-2006, 16:44
اها و اين كه چرا نقشت بنفش شده.به خاطر اينكه از اينجاي بازي محدوده ي گروها مشخص شده.قسمت سبز واسه ماس.بنفش و زرد هم كه ميدوني.قطارو رد كردي .با كدوم روش؟

Ship Storm
17-10-2006, 17:22
اها و اين كه چرا نقشت بنفش شده.به خاطر اينكه از اينجاي بازي محدوده ي گروها مشخص شده.قسمت سبز واسه ماس.بنفش و زرد هم كه ميدوني.قطارو رد كردي .با كدوم روش؟

ممنون
قطار رو باروش اون دوست عزيزم كه گفته بود برو روي تونل بايست ولي من بارمز Rocketman اين كار رو كردم
حالا يك سوال ديگه اينجا بايد چه كنيم آيا بايد دنبال ماشينه برويم يا نه كاري ديگه بايد بكنيم اولين مرحله تو شهر دومه :

Diego
17-10-2006, 18:26
ممنون
قطار رو باروش اون دوست عزيزم كه گفته بود برو روي تونل بايست ولي من بارمز Rocketman اين كار رو كردم
حالا يك سوال ديگه اينجا بايد چه كنيم آيا بايد دنبال ماشينه برويم يا نه كاري ديگه بايد بكنيم اولين مرحله تو شهر دومه :
این کدوم مرحله است؟بیشتر توضیح بده لطفا.

Carl Johnson
17-10-2006, 19:03
bayad un marde ke to khone hast ro bekoshi bad az badanesh aks begiri

B O L O T
17-10-2006, 19:31
واي واي چه خشن :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Carl Johnson
17-10-2006, 20:23
واي واي چه خشن :biggrin: :biggrin: :biggrin:

chera? mage chi goftam ? :eh:

Ship Storm
18-10-2006, 05:27
این کدوم مرحله است؟بیشتر توضیح بده لطفا.

ديگو جان ردش كردم
اولين مرحله از شهر دوم من شهر اول رو به طور كامل تموم كردم (اون شهريه كه كشاورزي ميكنند)

Ship Storm
18-10-2006, 05:29
bayad un marde ke to khone hast ro bekoshi bad az badanesh aks begiri

آقا ممنون

Carl Johnson
18-10-2006, 13:45
آقا ممنون

khahesh mikonam
age baz ham soal dashtin dar khedmat hastim

Amin
18-10-2006, 14:25
khahesh mikonam
age baz ham soal dashtin dar khedmat hastim
سلام دوست عزيز
تمامي پستهاي شما تو انجمن فينگليسي هستش
اگه مشكلي با زبان فارسي داريد ميتونيد تو قسمت مشكلات كامپيوتري مطرح كنيد تا مشكلتون حل بشه
اگه با تايپ فارسي مشكل داريد ميتونيد از برنامه هاي EN2Fa استفاده كنيد

در هر صورت اين انجمن تمامي امكانات لازم براي فارسي نوشتن رو داره و طبق قوانين اگه پستهاي شما به زبان انگليسي نوشته شده باشه پاك ميشه

پيشاپيش ممنون از توجهتون

Carl Johnson
18-10-2006, 14:42
سلام دوست عزيز
تمامي پستهاي شما تو انجمن فينگليسي هستش
اگه مشكلي با زبان فارسي داريد ميتونيد تو قسمت مشكلات كامپيوتري مطرح كنيد تا مشكلتون حل بشه
اگه با تايپ فارسي مشكل داريد ميتونيد از برنامه هاي EN2Fa استفاده كنيد

در هر صورت اين انجمن تمامي امكانات لازم براي فارسي نوشتن رو داره و طبق قوانين اگه پستهاي شما به زبان انگليسي نوشته شده باشه پاك ميشه

پيشاپيش ممنون از توجهتون

chashm
saey mikonam dorostesh konam :blush:

mehdiney navaz
18-10-2006, 22:40
سلام من امروز بازی grand theft auto 5 که 6 سیدی گرفتم بازی رو میزارم نصب کنه اول تا سیدی 3 رفت ارور داد سری بعد تو سیدی دو pat 21 جلو میره ارور میده میخوام ببینم مشکل از directx ویندوزه ..یا مشکل ازسیدی هاست که فردا ببرم پس بدم .

Mehrshad-msv
18-10-2006, 23:40
سلام من امروز بازی grand theft auto 5 که 6 سیدی گرفتم بازی رو میزارم نصب کنه اول تا سیدی 3 رفت ارور داد سری بعد تو سیدی دو pat 21 جلو میره ارور میده میخوام ببینم مشکل از directx ویندوزه ..یا مشکل ازسیدی هاست که فردا ببرم پس بدم .

سلام
اگه لنز سي دي رامت مشكل نداره پس مشكل ازسي دي هاست.

Ship Storm
19-10-2006, 11:01
سلام دوستان

من چندين مرحله را پشت سر گذاشتم و به يك سري از جاهايي رسيدم كه دوباره نياز به راهنمايي شما دوستان دارم

عكس هايش را ميگزارم اگر كسي بلده راهنمايي كنه ممنون ميشم .

دوعكس پايين مربوط هستش به يك جايي كه انگار براي آموزش يا مسابقه اتومبيل هستش نميدونم چه كار بايد بكنم
عكس پايين يك جايي هستش كه بالاي يك خونه يك زنه ايستاده داره به سيبل شليك ميكنه اينجا بايد چه كار كنم
همچنين يك مرحله اي هستش كه يكسري هواپيماي ريز ميآيند ما بايد با رگبار اون هارو بزنيم چه كار بايد بكنم تا

مرحله را رد كنم .

همچنين يك جايي هست كه ميري روي پشت بام بايد عكس بگيري ازچند نفر نميدونم چه كار بايد بكنم

H A M A S
19-10-2006, 11:18
هواپیماها رو باید سریع بزنی نباید رفیقت توسط هواپیماها کشته بشه
از اون چند نفر باید از صورتشون تمام کمال عکس بگیری