PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto: San Andreas

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22

lordspeed
13-01-2010, 20:07
میخوای دسته رو تو سیو خودت تنظیم کنم بعد برات آپلود کنم ؟

mehdi_vsgh
13-01-2010, 21:04
میخوای دسته رو تو سیو خودت تنظیم کنم بعد برات آپلود کنم ؟
اگه سیوهایی که تا الان انجام دادم نپره..اره...(چون بعد از اینکه سیو رو بههم دادی کلی رفتم جلو)

lordspeed
13-01-2010, 21:31
نه کاری با اون سیوها نداریم فقط سیو تنظیمات رو بهش اضافه میکنیم:20:
خوب بگو مارک دسته شما چیه تا من تنظیمات همون دسته رو بهت بدم
viera
ucom
diamond
boxker
product
چیه ؟:46:

mehdi_vsgh
13-01-2010, 21:52
نه کاری با اون سیوها نداریم فقط سیو تنظیمات رو بهش اضافه میکنیم:20:
خوب بگو مارک دسته شما چیه تا من تنظیمات همون دسته رو بهت بدم
viera
ucom
diamond
boxker
product
چیه ؟:46:
مارکشو نمیدونم.... ولی فکر کنم CE باید باشه:دی

lordspeed
13-01-2010, 22:46
الان برات تنظیمات دسته کامپیوتری رو آپ میکنم فقط اگه دسته ایکس باکس داشتی(یه چند تا دکمش جابه جاست)مثل viera بگو تا تنظیمات اونو برات بزارم

lordspeed
13-01-2010, 22:53
بفرما آقا مهدی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فایلها داخل پوشه رو تو پوشه GTA San Andreas User Files که تو Documents هست کپی کن

راستی اون نوشته زیر امضات جریانش چیه ؟:13:

mehdi_vsgh
13-01-2010, 22:55
بفرما آقا مهدی

فایلها داخل پوشه رو تو پوشه GTA San Andreas User Files که تو Documents هست کپی کن

راستی اون نوشته زیر امضات جریانش چیه ؟:13:
خیلی خیلی ممنون بابت زحماتت فردا تستش میکنم....

جریانی نداره همینجوری:دی

mehdi_vsgh
14-01-2010, 20:15
راه حلی وجود نداره که موقع رانندگی(به خصوص موتور سواری) وقتی میخوایم با اسلحه شلیک کنیم نشانگر ظاهر بشه برای هدف گیری؟؟؟؟

چطوری میشه موقع رانندگی کسی رو کشت؟؟؟

lordspeed
14-01-2010, 20:26
در حال رانندگی که نمیشه هدفگیری کرد مگه اینکه دونفره باشه که نفر دوم میتونه نشانه گیری کنه ولی میشه تیر اندازی کرد با موتور که فقط باید دکمه تیر رو بزنی و با ماشین باید به یه سمت نگاه کنی (چپ یا راست ) بعد دکمه تیر رو بزنی :10:
توبعضی از مراحل که راننده یکی دیگه هست و تو پشتش نشستی هم میتونی نشونه گیری کنی مثلا تو یه مرحله بیگ اسموک راننده یه موتور وتو پشتشی که باید پلیسها رو بکشی:18:
اگه همینتوری میخوای یکی رو بکشی اگه با موتوری بزار یارو بیاد روبه روت بعد تیراندازی کن اگه با ماشین بودی برو کنارش با دکمه مخصوص راست یا چپ رو نگاه کن بعد تیر اندازی کن

Big-Boss
14-01-2010, 20:37
راه حلی وجود نداره که موقع رانندگی(به خصوص موتور سواری) وقتی میخوایم با اسلحه شلیک کنیم نشانگر ظاهر بشه برای هدف گیری؟؟؟؟

این:

در حال رانندگی که نمیشه هدفگیری کرد مگه اینکه دونفره باشه ولی میشه تیر اندازی کرد با موتور که فقط باید دکمه تیر رو بزنی و با ماشین باید به یه سمت نگاه کنی (چپ یا راست ) بعد دکمه تیر رو بزنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+
شما به اینجا مراجعه کنید:
[آموزش] ::: ادیت و پچ برای بازی GTA San Andreas ::: / قوانین در پست اول

یه مد بود باهاش میشد هنگام رانندگی نشونه گیر رو هم فعال کرد

mehdi_vsgh
14-01-2010, 20:51
در حال رانندگی که نمیشه هدفگیری کرد مگه اینکه دونفره باشه که نفر دوم میتونه نشانه گیری کنه ولی میشه تیر اندازی کرد با موتور که فقط باید دکمه تیر رو بزنی و با ماشین باید به یه سمت نگاه کنی (چپ یا راست ) بعد دکمه تیر رو بزنی :10:
توبعضی از مراحل که راننده یکی دیگه هست و تو پشتش نشستی هم میتونی نشونه گیری کنی مثلا تو یه مرحله بیگ اسموک راننده یه موتور وتو پشتشی که باید پلیسها رو بکشی:18:
اگه همینتوری میخوای یکی رو بکشی اگه با موتوری بزار یارو بیاد روبه روت بعد تیراندازی کن اگه با ماشین بودی برو کنارش با دکمه مخصوص راست یا چپ رو نگاه کن بعد تیر اندازی کن
اون ماموریت با بیگ اسموک رو ردش کردم خیلی حال داد....

الان برای اون سروانه دارم کار میکنم....ماموریتی که باید بریم به یه انبار مهمات یه نفر رو بکشیم...اون فرار میکنه با ماشین ماهم باید با موتور دنبالش بریم میخوام بدونم چطوری باید بکشمش چون بدون نشونه گیری خیلی سخت میشه....(البته نه خیلی سخته ها ولی نشونه گیری بود خیلی بهتر میشد)
که البته دوستمون راهنمایی کردن

matr!x_2008
14-01-2010, 20:54
سلام

چطوری میشه ماشین های ایرانی به بازی اضافه کرد؟مثلا 206 ، یا الگانس پلیس؟

lordspeed
14-01-2010, 21:11
سلام

چطوری میشه ماشین های ایرانی به بازی اضافه کرد؟مثلا 206 ، یا الگانس پلیس؟

دوست من شما دو تا راه حل داری
اگه میخوای خودت ماشین اضافه کنی میتونی بری به تاپیک ادیت بازی gta :sa که اینجاست

و میتونی بازی gta :sa که شرکت vnv ادیت کرده رو بخری که هم ماشینهای ایرانی داره و هم دیالوگ فارسی و آهنگهای ایرانی اگه میخوای اینو بخری بگو تا آقا مهدی بهت بگه از کجا بخری :40:

lordspeed
14-01-2010, 21:22
اون ماموریت با بیگ اسموک رو ردش کردم خیلی حال داد....

الان برای اون سروانه دارم کار میکنم....ماموریتی که باید بریم به یه انبار مهمات یه نفر رو بکشیم...اون فرار میکنه با ماشین ماهم باید با موتور دنبالش بریم میخوام بدونم چطوری باید بکشمش چون بدون نشونه گیری خیلی سخت میشه....(البته نه خیلی سخته ها ولی نشونه گیری بود خیلی بهتر میشد)
که البته دوستمون راهنمایی کردن

اصلا نزار سوار ماشین بشه یعنی وقتی از پله ها میاد پایین تو حیاط با یوزی به تیر بار ببندش:31:

mehdi_vsgh
14-01-2010, 21:59
اصلا نزار سوار ماشین بشه یعنی وقتی از پله ها میاد پایین تو حیاط با یوز به تیر بار ببندش:31:
به رگبار بستمش....
نمرد ولی...البته زیاد سعی نکردم....حوصلشم نداشم....فردا با دقت بیشتری بازی میکنم...

mehdi_vsgh
15-01-2010, 10:04
اصلا نزار سوار ماشین بشه یعنی وقتی از پله ها میاد پایین تو حیاط با یوزی به تیر بار ببندش:31:
اینجوری نشد هرچی شلیک کردم نمرد..با موتور دنبالش رفتم نزدیکش شدم و ماشینششو به رگبار بستم...ماشینش ترکید و خودش هم گور به گور شد...

البته نزدیک بود منم گور به گور بشم چون موتور منم تحت تاثیر اون آتیش گرفت...هرچی هی دکمه F رو میزدم که بیاد بیرون از موتور نمیومد....دیگه با هزار تا تلاش بالاخره پیاده شد و قبل از ترکیدن موتور از صحنه گرخیدم...:دی

راستی دسته بازی که درست کردی یه جوریه بازم خوب دکمه هاش تنظیم نشده بود...(مثلا موقع ماشین سواری دنده عقب نداشت :دی)

R O O T
15-01-2010, 12:50

این رمز تیراندازی موقع رانندگی ouiqdmw برای غیرفعال کردنش همینو دوباره بزن:21:

hamed malekpour
15-01-2010, 14:33
چه طوري آهنگ هاي اين بازي را بردارم ودر ماشين خودم پخش كنم؟

Diego
15-01-2010, 17:29

تو نت ریپ شدش فراوونه.

Ship Storm
15-01-2010, 17:38

من یکی از معروفترین آهنگهاش رو خودم چند سال پیش که این بازی رو انجام میدادم هنگام بازی ضبط کردم توسط نرم افزارهای مخصوص این کار که واقعا چیز جالبیه :31: پیوست کردم به همین پست میتونید دانلود کنید
واقعا یادش بخیر فقط و فقط تو یک مرحله از این بازی گیر کردم اونم گواهینامه هواپیما بود که دادم یکی از دوستان تو همین تاپیک برام اون مرحله رو رد کرد و سیو مرحله بعدی رو گذاشت :31:

mehdi_vsgh
15-01-2010, 19:17
رسیدم به ماموریت های S چرا نقشه رنگی شده؟
یه قسمت نقشه سبز یه جایی بنفش و قرمز و .....

دلیلش چیه؟؟
جلوی خونم هم یه عکس دلار اومده عینهو بانک مرکزی هروقت برم یه مقداری پول بهم میده.....:دی(صندوق قرض الحسنه شده برام:دی)

Diego
15-01-2010, 19:42

دلیلش چیه؟؟
جلوی خونم هم یه عکس دلار اومده عینهو بانک مرکزی هروقت برم یه مقداری پول بهم میده.....:دی(صندوق قرض الحسنه شده برام:دی)

سرزمین های سبز مال گروه شما و بقیه مال رقیب هاتونه.
اون علامت دلار هم بسته به احترام شما تو محل!:31: پول جمع میشه توش.

R O O T
15-01-2010, 20:17

دلیلش چیه؟؟
باید اون منطقه ها رو بگیری

mehdi_vsgh
15-01-2010, 20:19
تو این بازی هم مثله نسخه iv ماموریت هایی داره که آلترناتیو باشه
مثلا بگه یا فلانی رو بکش یا فلانی؟؟
ینی حالت انتخاب بهمون بده یا نه؟

R O O T
15-01-2010, 20:53
تو این بازی هم مثله نسخه iv ماموریت هایی داره که آلترناتیو باشه
مثلا بگه یا فلانی رو بکش یا فلانی؟؟
ینی حالت انتخاب بهمون بده یا نه؟
نه از این ماموریتا نداره

Amir Hossein
15-01-2010, 22:13
سلام
اگه همه ی اونجاهایی که باید با اس÷ری رنگ کنی رو رنگ کنم چی میشه

Diego
15-01-2010, 22:35
سلام
اگه همه ی اونجاهایی که باید با اس÷ری رنگ کنی رو رنگ کنم چی میشه

پاداشها:
• اضافه شدن احترام
• Tec-9
• Molotov Cocktails
• Sawn-Off Shotgun
• AK-47

mehdi_vsgh
19-01-2010, 21:49
نه از این ماموریتا نداره
ولی من یکی از این ماموریت ها رو رد کردم
اونجایی که با اون دختره (اسمش کاتالینا بود فکر کنم) خیلی خلاف بود...:دی
وقتی رفتم پیش گفت میخوایم باهم جیب همه مردم شهر رو خالی کنیم..... و گفت من 4 نقطه در نظر دارم(یک بانک- یک مشروب فروشی- یک پمپ بنزین و جای دیگه)
وقتی CJ ازش پرسید کدوم رو برم اون دختره بهش گفت تو راننده ای و باید خودت انتخاب کنی من یکیشون رو رفتم و رد کردم....دیگه هم تا الان روی نقشه نیومده.......
پس فکر کنم بازم از اینجور ماموریت ها داشته باشه

R O O T
19-01-2010, 22:14
نه بابا مطمئنی . برا من باید همرو رد میکردی

mehdi_vsgh
19-01-2010, 23:23
نه بابا مطمئنی . برا من باید همرو رد میکردی
من که فقط یکیشو رفتم وقتی ردش کردم دیگه الان نیومد روی نقشه و کلا رفتش..بهدش اون افسره زنگید بهم که باید برم پیشه یه یاروهه(همونجایی که باید بریم به مزرعه و دستگاه کامبیان رو بدزدیم و...)

green_apple
20-01-2010, 17:40
سلام
کسی میدونه موقع دوچرخه سواری چیکار باید بکنیم که بلند شه و رکاب بزنه(سریعتر رکاب بزنه) ؟؟:20:

R O O T
20-01-2010, 21:11
نمیدونم ولی برا منم نسخه vnv بود باید همرو رد میکردی . راستی بعد از هر مرحله ای که میری سیو کن چون نسخه vnv یکم مشکل داره ممکنه بعضی موقع ها کرش کنه و مجبور شی چند تا مرحله ای که سیو نکردی دوباره بری برا من یه بار همینجوری شد اعصابم خورد شد بازیو پاک کردم:5:

mehdi_vsgh
20-01-2010, 21:42
نمیدونم ولی برا منم نسخه vnv بود باید همرو رد میکردی . راستی بعد از هر مرحله ای که میری سیو کن چون نسخه vnv یکم مشکل داره ممکنه بعضی موقع ها کرش کنه و مجبور شی چند تا مرحله ای که سیو نکردی دوباره بری برا من یه بار همینجوری شد اعصابم خورد شد بازیو پاک کردم:5:
اره حق با توئه...
منم وی ان وی دارم (دوبله شده)
الان داشتم یه ماموریت دیگه همین کاتالینا رو رد میکردم...
ظاهرا اون 4تا رو بعد از هر ماموریتی که انجام میدیم باید بیایم یکیشو رد کینم....
الان بانک رو رفتم...
سری قبلشم مشروب فروشی رو رد کردم
فقط مونده پمپ بنزین و قمار خونه

mehdi_vsgh
21-01-2010, 16:22
سلام
کسی میدونه موقع دوچرخه سواری چیکار باید بکنیم که بلند شه و رکاب بزنه(سریعتر رکاب بزنه) ؟؟:20:
فکر کنم دکمه ctrl سمت چپ بود.... یا شیفت سمت چب....
یکی از این دو رو تست کن

mehdi_vsgh
24-01-2010, 22:10
تو این ماموریتی که باید سوار هواپیما بشیم....
این دکمه های هواپیما چه طوری هستن؟؟؟
چپ و راستش کجاس؟؟
من هم با A و D تست کردم هم دکمه ها ی numpad بازم هواپیما جهتش به سمت چپ و راست نمیرفت

فقط w بود که بالا میرفت

R O O T
24-01-2010, 22:57
برا من که با a و d اینور اونور میرفت . با q و e هم میشه هواپیمارو چرخوند

Diego
24-01-2010, 23:06
سلام
مدام یه دکمه up ضربه بزنی

فکر کنم دکمه ctrl سمت چپ بود.... یا شیفت سمت چب....
یکی از این دو رو تست کن

دکمه کنترل واسه پرش با دوچرخه است :31::11:

mehdi_vsgh
26-01-2010, 11:53
برا من که با a و d اینور اونور میرفت . با q و e هم میشه هواپیمارو چرخوند
اره بالاخره ردش کردم قبل از اینکه بگین....
حالا به اون جایی رسیدم که سوار هلیکوپتره..این دیگه کنترلش خیلی سخته....
یه توضیحی میشه راجع به روش کنترل هلیکوپتر بدین؟:دی

R O O T
26-01-2010, 12:33
اره بالاخره ردش کردم قبل از اینکه بگین....
حالا به اون جایی رسیدم که سوار هلیکوپتره..این دیگه کنترلش خیلی سخته....
یه توضیحی میشه راجع به روش کنترل هلیکوپتر بدین؟:دی
چی؟کنترل هلیکوپتر سخته :18::18::18:سختتر از هواپیما دیگه وجود نداره . حرکتش هم با up به سمت جلو و down به عقب چپو راستشم که با همون a و d و چرخوندن با e و q . با w به سمت بالا میاید با s هم پایین

mehdi_vsgh
26-01-2010, 18:32
چی؟کنترل هلیکوپتر سخته :18::18::18:سختتر از هواپیما دیگه وجود نداره . حرکتش هم با up به سمت جلو و down به عقب چپو راستشم که با همون a و d و چرخوندن با e و q . با w به سمت بالا میاید با s هم پایین
نه بابا خیلی داغونه کنترلش...
هرچی عقب جلو میزدم اصلا حرکت نمیکرد...نمیدونم چه مرگشه...
البته قبول دارم حرفتو کنترل هواپیما هم خیلی سخته خدایی ولی این هلیکوپتر فعلا که اصلا معلوم نبود چطوری حرکت میکرد....یه دفه میزد دنده عقب......دور خودش میچرخید...و میکوبید به دیوار و اونقد میخرود تا میترکید.....

R O O T
26-01-2010, 19:03
شما ببین این گزینه رو غیر فعال کردی یا نه برو به اپشن قسمت ماوس یا کیبورد گزینه fly with mouse رو غیر فعال کن دیگه با موس اینور اونور نشه

mehdi_vsgh
26-01-2010, 20:02
شما ببین این گزینه رو غیر فعال کردی یا نه برو به اپشن قسمت ماوس یا کیبورد گزینه fly with mouse رو غیر فعال کن دیگه با موس اینور اونور نشه
آره گزینش فعال بود....:دی

mehdi_vsgh
27-01-2010, 23:52
یه ماموریت بود با cesar که رفتیم و از چند نفر عکس گرفتیم...بهدشم ماموریت تموم شد....

قبلا هم وقتی برای اون سروانه کار میکردم یه جا بود که باید میرفتم یه نفر رو میکشتم و از جنازش عکس میگرفتم....

حالا یه سوال این عکسایی که میگیریم به چه دردی میخوره؟؟ آیا بعدا تو ماموریت های بعدی کمکی میکنه یا نه؟؟؟ الکی هاردمو اشغال کرده؟؟:دی

Diego
28-01-2010, 00:22
یه ماموریت بود با cesar که رفتیم و از چند نفر عکس گرفتیم...بهدشم ماموریت تموم شد....

قبلا هم وقتی برای اون سروانه کار میکردم یه جا بود که باید میرفتم یه نفر رو میکشتم و از جنازش عکس میگرفتم....

حالا یه سوال این عکسایی که میگیریم به چه دردی میخوره؟؟ آیا بعدا تو ماموریت های بعدی کمکی میکنه یا نه؟؟؟ الکی هاردمو اشغال کرده؟؟:دی

عکسها که به دردت نمیخوره،مهم ماموریته که رد کنی.:31:

Big-Boss
28-01-2010, 09:27

این:

عکسها که به دردت نمیخوره،مهم ماموریته که رد کنی.:31:
+حتما پاکشون کنی چون خیلی رو هارد جا میگیره درایو ویندوزت پر میشه هنگ میکنه :دی

mehdi_vsgh
29-01-2010, 16:49
آقا رسیدم به ماموریت کلاس رانندگی...همونجایی که باید 12 مرحله رو پیش ببریم تا گواهینامه رانندگی دریافت کنیم....

چند قسمتشو رد کردم.....ولی دیگه خیلی سخت شده....رسیدم به اون قسمتش که باید در عرض 40 ثانیه 5 دور بچرخیم....البته تونستم در مدت 40.02 ثانیه بچرخم ولی خوب نمره ای بیش از 65 درصد بهم نداد....
سیوم را قرار بدم کسی هست که قبول زحمت کنه و بازی رو تا گرفتن گواهینامه برام بره؟؟

Spaniuly
29-01-2010, 17:41
آقا رسیدم به ماموریت کلاس رانندگی...همونجایی که باید 12 مرحله رو پیش ببریم تا گواهینامه رانندگی دریافت کنیم....

چند قسمتشو رد کردم.....ولی دیگه خیلی سخت شده....رسیدم به اون قسمتش که باید در عرض 40 ثانیه 5 دور بچرخیم....البته تونستم در مدت 40.02 ثانیه بچرخم ولی خوب نمره ای بیش از 65 درصد بهم نداد....
سیوم را قرار بدم کسی هست که قبول زحمت کنه و بازی رو تا گرفتن گواهینامه برام بره؟؟

بذار سیوو:31:

اوکی عزیز سیو رو بذار ردش کنم راستی اون مشکل ورژن حل شد سیو هات رو کس دیگه نمی تونست لود کنه؟

name
29-01-2010, 17:42

شما سیو رو بزار شاید کسی رد کرد.

mehdi_vsgh
29-01-2010, 19:02
بذار سیوو:31:

اوکی عزیز سیو رو بذار ردش کنم راستی اون مشکل ورژن حل شد سیو هات رو کس دیگه نمی تونست لود کنه؟

بله اقا مشکل حل شد...رفتم نسخه دوبله شده رو خریدم....هم میتونم سیوهای دیگران را اجرا کنم هم دیگران سیوهای منو میتونن اجرا کنن....

Diego
29-01-2010, 20:05

مسخره ترین قسمت آموزش رانندگیش همینجاست.به نظر من یه جور باگ هستش.

mehdi_vsgh
29-01-2010, 20:22
مسخره ترین قسمت آموزش رانندگیش همینجاست.به نظر من یه جور باگ هستش.
کلا این ماموریت آموزش رانندگ خیلی مسخرس...یعنی که چی آخه....خیلی بدم اومد از این ماموریتش

name
29-01-2010, 22:51

براي شما:

mehdi_vsgh
29-01-2010, 23:48
براي شما:

خداییش دمت گرم....الحق که حرفه ای هستین شماها:دی

frnsh
03-02-2010, 23:39
سلام
من دوباره استرس کنکور گرفتم و نصب کردم!
حالا نمیدونم چرا وسط نصب ارور میده. 5 سی دی هست و وسط قسمت دوم ارور میده که یه فایلی توی adio نصب نشده. اما نصب که تموم میشه، بازی اجرا میشه اما مشکل اینجاس که بازی جدید که بخوام شروع کنم نمیشه، فقط save هام اجرا میشه. مطمئن نیستم قبلا هم این ارور رو میداد یا نه.
میشه بهم بگین مشکل چیه؟

mehdi_vsgh
10-02-2010, 10:24
سلام یه ماموریت رسیدم که زوزی (همون کوره) ازم میخواد یه کار براش انجام بدم که نیاز به شنا داره...بهدش پیغام میده بهم که برای انجام این ماموریت باید بری تمرین شنا انجام بدی و مهارت خودت رو تو شنا افزایش بدی بعد بیای این ماموریت رو انجام بدی...

سوال: آیا محل خاصی برای تمرین شنا وجود داره؟(مثله کلاس رانندگی و....) یا اینکه هرجا که دریا باشه میتونم برم و اونجا شنا تمرین کنم؟ اگه محلی هست با چه علامتی نشون داده میشه(من که خودم به شخصه چیزی ندیدم)

Leon-117
10-02-2010, 14:23
اگه درست يادم باشه بايد رين زير آب(مهم نيست كجا مثلا دريا)و بمونين زير آب تا نفستون زياد شه!
اين رمزو بزنيد بريد يه 5 دقيقه زير آب بمونيد:
‍CVWKXAM رمز اكسيژن بينهايت هست.

matr!x_2008
11-02-2010, 23:04
سلام

من تو این مرحله گیر کردم که cj باید بره یه دختره رو تعغیب کنه.دختره میره s.e.x shop و cj همه میره اونجا لباس اونجوری میپوشه!وقتی دختره از فروشگاه میاد بیرون تعغیبش میکنم تا جایی که باید ماشینو جلوی در خونش پارک کنم.بعدش نمیدونم باید چیکار کنم؟اخرش میگه miss filed شدی!:19:

اینم چند تا عکس از این مرحله....

mehdi_vsgh
11-02-2010, 23:43
سلام

من تو این مرحله گیر کردم که cj باید بره یه دختره رو تعغیب کنه.دختره میره s.e.x shop و cj همه میره اونجا لباس اونجوری میپوشه!وقتی دختره از فروشگاه میاد بیرون تعغیبش میکنم تا جایی که باید ماشینو جلوی در خونش پارک کنم.بعدش نمیدونم باید چیکار کنم؟اخرش میگه miss filed شدی!:19:

من که هنوز نرسیدم به ایم ماموریت ولی ظاهرا باید یه جوری تعقیبش کنی که خیلی بهش نزدیک نشی.....

نمیدونم والا بزار اساتید بیان راهنماییت کنن من هنوز به اینجا نرسیدم

kingali_menelion
12-02-2010, 01:42
سلام

بعد جلوی در خونش باید منتظر بمونی تا یه یاروی کچل با یه چیزی (!) تو دستش میاد که بره تو خونه دختره... قبل اینکه بره تو خفتش می کنی و اون چیزه (!) رو برمیداری و خودت جاش میری تو خونه‌ی دختره و الا آخر... :27:

mehdi_vsgh
12-02-2010, 10:11
سوال:
این مامورتی زوزی که باید زیر دریایی انجام بدیم چه طوریاس؟
قبلش تمرین شنارو کردم تا ماوریت برام فعال شد..

دو تا کشتی هست نمیدونم باید باهاشون چه کنم..
از داخل یکی از کشتیا که ساکنه رفتم توش و یه bugs برداشتم حالا اونارو باید چه کنم با بقیه کشتیا نمیدونم
چون باید زیر آبی بریم و اگر بیام روی آب کارم تمومه و سه سوته منو میزنن..زیر آبی باید مثلا من چه غلطی بکنم؟

majid eblis
12-02-2010, 13:21
سلام به دوستان
دوستان، gta 5 یا همونGTA : San Andreas -مرحله ای که من توش گیر کردم چون خیلی سخته مرحله(تمرین پرواز) که باید حداقل 70 در صد رو به درستی بری که می شه مرحله( vardant meadows )- سیو بازی شو از کجا دانلود کنم ؟
یا اگه نمی دونید یه سایتی رو تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا سایت دیگه معرفی می کنید که توش در خواستم رو به اونا بگم .
ممنون می شم این خواسته من رو برآورده کنید
با تشکر

majid eblis
13-02-2010, 03:00
سلام به دوستان عزیزی که به gta: San Andreas علاقه دارند
باید بگم که من توی مرحلهبسیار سخت پرواز با هواپیما گیر کردم که باید70 درصد از هر آیتم (مرحله) رو رد کرد
اطلاعات بیشتر:باید بگم که تورینو یکی از شخصیت های داستان gta به من دستورداده که باید پرواز یاد بگیرم که من اصلا از پرواز خوشم نیومد و فقط تونستم دو سه مرحله اش رو رد کنم .
اگه کسی هست که بتونه سیو منو واسم تا آخر بره خیلی ممنون می شم که آدرسش این زیر نوشتم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی اگه می تونید مرحلهzرو برام برید خیلی ممنون می شم. که این مراحل دست کمی از تمرین پرواز نداره -به طور کلی این مراحل خیلی سخته

با تشکر

matr!x_2008
13-02-2010, 13:31
سلام
بعد اون مرحله دختره.... :31:حالا باید برم فرودگاه و با هواپیما برم سمت سد! ولی نمیدونم چیکار باید کرد؟باید فرود بیای یا از هواپیما با چتر پرید بیرون؟:13:

R O O T
13-02-2010, 15:36
سلام
بعد اون مرحله دختره.... :31:حالا باید برم فرودگاه و با هواپیما برم سمت سد! ولی نمیدونم چیکار باید کرد؟باید فرود بیای یا از هواپیما با چتر پرید بیرون؟:13:
تو اونجایی که تو نقشه نشون داده شده بالای سد باید خیلی با هواپیما اوج بگیری بعد یه دایره ی قرمز اون بالاست از توش که رد شدی خودتو از هواپیما بنداز پایین

mehdi_vsgh
13-02-2010, 16:24
سوال:

از داخل یکی از کشتیا که ساکنه رفتم توش و یه bugs برداشتم حالا اونارو باید چه کنم با بقیه کشتیا نمیدونم
چون باید زیر آبی بریم و اگر بیام روی آب کارم تمومه و سه سوته منو میزنن..زیر آبی باید مثلا من چه غلطی بکنم؟
یکی راهنمایی کنه لطفا

matr!x_2008
13-02-2010, 18:00
یکی راهنمایی کنه لطفا

سوال:

سلام

با اینکه این مرحله رو رد کردم ولی دقیقا یادم نیس چطوری بود!:31:فک کنم باید زیر ابی بری تا اون سمت کشتی بزرگه، اونجا رو با علامت قرمز نشون داده.از پله ها برو بالا تو کشتی و همه رو بکش.داخل کشتی هم برو به جایی که بازی علامت میده فک کنم باید رو علامت اینتر بزنی و بعد هم قایقای مزاحم رو بترکون:27:بعد هم علامت میگه کجا بری...:10:

majid eblis
14-02-2010, 02:30
سلام

من مرحله z روهم رد کردم و فقط فقط مونده مرحله تمرین پرواز و باید این مرحله رو پشت سر بزارم تا به مرحله بعدی برم ممنون می شم کسی بتونه این مرحله رو واسم بره همون مرحله ای که 70 در صد شو باید بریم که کار سختی .

می شه از سیو جدیدم برید و واسم مرحله رو رد کنید

majid eblis
14-02-2010, 02:41
سلام اگه می شه یکی جواب بده که مرحله رو واسم می ره یا نه ؟
خیلی ممنون می شم ایا کسی هست کمک کنه ؟؟؟؟:13:

name
14-02-2010, 13:55
سلام
من مرحله z روهم رد کردم و فقط فقط مونده مرحله تمرین پرواز و باید این مرحله رو پشت سر بزارم تا به مرحله بعدی برم ممنون می شم کسی بتونه این مرحله رو واسم بره همون مرحله ای که 70 در صد شو باید بریم که کار سختی .
می شه از سیو جدیدم برید و واسم مرحله رو رد کنید

سلام

mehdi_vsgh
14-02-2010, 17:11
یه نفر هم اگه برام زحمت رد کردن این ماموریت رو بکشه ممنون میشم
تو نقشه با اسکلت نشون داده شده

majid eblis
14-02-2010, 17:30
سلام

سلام بهname

آقا من هر کاری که کردم نتونستم دانلدش کنم مگه نباید روی قسمت folder (my 4shared

بریم؟

بعداز اون به چهار تا از فایل ها بر می خرم که هر کدوم راست کلید ودانلود می کنم نمی شه

می شه فایلتو تو سایت

با فرمت rar

برام بزاری تمام فایل هایی که دادی دانلود کردم با فرمت html بود ممنون می شم توی این سایت واسم بریزی و تو سایت بزاری؟

name
14-02-2010, 17:36
سلام بهname

آقا من هر کاری که کردم نتونستم دانلدش کنم مگه نباید روی قسمت folder (my 4shared
بریم؟

بعداز اون به چهار تا از فایل ها بر می خرم که هر کدوم راست کلید ودانلود می کنم نمی شه
می شه فایلتو تو سایت

با فرمت rar
برام بزاری تمام فایل هایی که دادی دانلود کردم با فرمت html بود ممنون می شم توی این سایت واسم بریزی و تو سایت بزاری؟

سلام

mehdi_vsgh
14-02-2010, 17:54

اگه یه نفر زحمت این فایل مارو هم بکشه ممنون میشم

name
14-02-2010, 18:37

براي شما:

mehdi_vsgh
14-02-2010, 22:08
یه سوال تعداد مامورتهای اصلی این بازی چنتاس؟
96 تا آیا؟

majid eblis
15-02-2010, 02:50
سلام آقا دستت درد نکنه حرفه ای هستی ها

دو تا سوال

هواپیما که باید رادار اونو نگیره به جایی که می خواد ببرمش باید فرود بیاد یا باید یه چیزی شلیک کنم؟
برای دزدیدن دینامیت چی کار باید کرد لطفا توضیح بده ممنون می شم
راستی بابت سیو رو رفتی -دستت درد نکنه

R O O T
15-02-2010, 12:37
سلام آقا دستت درد نکنه حرفه ای هستی ها

دو تا سوال
هواپیما که باید رادار اونو نگیره به جایی که می خواد ببرمش باید فرود بیاد یا باید یه چیزی شلیک کنم؟
برای دزدیدن دینامیت چی کار باید کرد لطفا توضیح بده ممنون می شم
راستی بابت سیو رو رفتی -دستت درد نکنه

1. برای این که رادار نگیرتت باید تو ارتفاع پایین پرواز کنی وقتی به اونجایی که تو نقشه نشون داده شده رسیدی
یه دایره ی قرمز هست از توش که رد شدی دوباره باید برگردی به فرودگاه قدیمی
2.برای دینامیت توی کویر شهر سوم یه چاله ی بزرگ هست که توش ساختمون سازی میکنن همونجا سوار کامیون بزرگه شو و از روی جعبه هایی که نشون میده رد شو تا بشکنه بعد دینامیت ها رو بردار و فرار

name
15-02-2010, 13:23
یه سوال تعداد مامورتهای اصلی این بازی چنتاس؟
96 تا آیا؟

98 تا ماموريتهاي اصلي بازي هست.

ali-07
15-02-2010, 13:46
شما اين عكسو از كجا آوردي ،توي دايركتوري بازي هست؟:11:

name
15-02-2010, 16:38
شما اين عكسو از كجا آوردي ،توي دايركتوري بازي هست؟:11:

اين سيوها رو چند سال پيش (حدود 4 سال ) جمع كردم.

maktoom
15-02-2010, 22:34
sلام
نمي دونم تا حالا اين ترينر رو ديدين!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن كه فكّم افتاد:18:

majid eblis
16-02-2010, 00:50
xare32 ممنون از پاسخت می شه ای رو راهنمایی کنید

یکی می شه راهنمایی کنه بگه توی مرحله $ (سبز رنگ) یا همون مرحله ای که باید بری به فرودگاه و یه هواپیما رو ببری به یه نقطه ی زرد رنگ چی کار باید انجام بدم اصلا اثری از علامت نیست که نیست لطفا یکی می شه به من بگه توی مرحله چی کار باید بکنم (همون مرحله ای که باید بریم منبع شهر رو از بندیم (این حرفیه که CJ می زنه ))

Zhangooler
16-02-2010, 01:29

یکی می شه راهنمایی کنه بگه توی مرحله $ (سبز رنگ) یا همون مرحله ای که باید بری به فرودگاه و یه هواپیما رو ببری به یه نقطه ی زرد رنگ چی کار باید انجام بدم اصلا اثری از علامت نیست که نیست لطفا یکی می شه به من بگه توی مرحله چی کار باید بکنم (همون مرحله ای که باید بریم منبع شهر رو از بندیم (این حرفیه که CJ می زنه ))

اون نقطه ی زرد رنگ فرودگاهه دیگه؟؟؟اگر فرود گاهه هواپیما رو باید بشونی...
........
یه سوال:
دیگه مگه الان کسی GTA:SA هم بازی میکنه؟؟؟خیلی قدیمی نیست؟

mehdi_vsgh
16-02-2010, 08:10
یه سوال:
من دارم بازی میکنم:دی
قدیمی هست ولی حال میده بازیش....
الته کنارش هم gta iv هم دارم بازی میکنم که فقط یه ماموریت دیگه به پایان میرسه

mehdi_vsgh
16-02-2010, 10:21
تو این ماموریتی که برای اون پلیسه انجام میدیم...بهمون میگه برو اول یه اسنایفر بردار بهدشم باید بریم تعقیب یک قطار....
یک خبرنگار توی قطار هست وقتی وارد ایستگاه میشه از قطار پیاده میشه.....حالا از اینجا به بعدش باید چه کنیم؟ تعقیبش کنیم؟
من دنبالش رفتم تا پله ها که رفت بالا یه دفه mission failed پیغام داد!؟
جطوریاست؟؟

D r i v e r
16-02-2010, 10:28
تو این ماموریتی که برای اون پلیسه انجام میدیم...بهمون میگه برو اول یه اسنایفر بردار بهدشم باید بریم تعقیب یک قطار....
یک خبرنگار توی قطار هست وقتی وارد ایستگاه میشه از قطار پیاده میشه.....حالا از اینجا به بعدش باید چه کنیم؟ تعقیبش کنیم؟
جطوریاست؟؟
اگه درست یادم مونده باشه شما باید طوری تعقیبش کنین که متوجه نشه فاصله خودتون رو ازش حفظ کنین :11:

Diego
16-02-2010, 10:32
جطوریاست؟؟

وقتی پیاده شد باید یه مقدار صبر کنی بعد از همونجا بکشیش.

majid eblis
16-02-2010, 15:42

QUOTE=Zhangooler;4679035]اون نقطه ی زرد رنگ فرودگاهه دیگه؟؟؟اگر فرود گاهه هواپیما رو باید بشونی...
........
یه سوال:

خوب قدیمی باشه چی می شه این تایپیک مال gta San Andreas اگه ورژن جدید می خواهی می تونی بری یه تایپیک دیگه درضمن اون فرودگاه نیست
لطفابه سوالات جدیدم هم جواب بدین ممنون می شم

1-توی این مرحله چی کار باید کرد

واسه اینکه نقاط نارنجی رو به رنگ سبز دربیاریم باید بریم شلوغ کنیم....2- سوال اینجاست که به تنهایی باید برم نقاط رو به رنگ سبز دربیارم .3-نقاط زرد چی هستند باید انجا هم شلوغ کرد؟

mehdi_vsgh
16-02-2010, 19:39
وقتی پیاده شد باید یه مقدار صبر کنی بعد از همونجا بکشیش.
نمیدونم باید چه کار کنم؟
پیاده میشه از پله ها میره بالا...سوار تاکسی میشه بعد یه دفه اون نواری گوشه سمت راست شروع به پر شدن میکنه..منم باهاش فاصله دارم یه دفه پیغام میده
Too clese! you are spooking the reporter. back off before he abandon the interview

name
16-02-2010, 23:07
نمیدونم باید چه کار کنم؟
پیاده میشه از پله ها میره بالا...سوار تاکسی میشه بعد یه دفه اون نواری گوشه سمت راست شروع به پر شدن میکنه..منم باهاش فاصله دارم یه دفه پیغام میده
Too clese! you are spooking the reporter. back off before he abandon the interview

فاصله بايد زياد باشه ، تا ديدي اون نوار پائين صفحه داره پر ميشه از سوژه دور شو.
بعد اون تاكسي ميگيره شما هم بايد با موتور يا ماشين و با حفظ فاصله دنبالش كني وقتي كه از تاكسي پياده شد و بالاي سرش علامت قرمز ظاهر شد بكشش.

name
16-02-2010, 23:19
خوب قدیمی باشه چی می شه این تایپیک مال gta San Andreas اگه ورژن جدید می خواهی می تونی بری یه تایپیک دیگه درضمن اون فرودگاه نیست
لطفابه سوالات جدیدم هم جواب بدین ممنون می شم

1-توی این مرحله چی کار باید کرد

واسه اینکه نقاط نارنجی رو به رنگ سبز دربیاریم باید بریم شلوغ کنیم....2- سوال اینجاست که به تنهایی باید برم نقاط رو به رنگ سبز دربیارم .3-نقاط زرد چی هستند باید انجا هم شلوغ کرد؟

روي دو نفر از افرادي كه اون نزديكيها هستند ولباس سبز پوشيدن و اسلحه هم دارن كليك راست كن وقتي بالاي سرشون علامت سبز اومد دكمه G رو فشار بده و سوار ماشين بشين به علامت زرد مشخص شده روي نقشه بريد.
درصدي از اون مناطق زرد يا بنفش رو هم بايد با شلوغ بازي به رنگ سبز در بياري تا يكي از مراحل بازي رو بتوني انجام بدي.(دقيقا يادم نيست كدوم مرحله)

Diego
16-02-2010, 23:27
نمیدونم باید چه کار کنم؟

این پیغام رو موقع زیادی نزدیک شدن میده.فاصلتو بیشتر بکن.:10:

majid eblis
17-02-2010, 02:42
سلام
اون مرحل های که cj باید بره خونه چند طبقه اون خیکی رو بکشه بعد اون پلیس (فکر کنم بهش تمپنی می گن)عجب مرحله طولانی هست بعد از این که با یه ماشین آتیش نشانی فرار می کنه باید تعقیبش کنی ولی میره بالا برادر cj رو بندازه چیکار باید کرد .
نگید که باید ماشینو قبل از افتادن برادرش تنظیم کرد که بیفته توی کاشین توی ماشین ...
میشه یه توضیح در موردش بدین که چی کار بکنم
راستی بعد از این مرحله چند تا مرحله ی دیگه می مونه تموم بشه ؟؟؟!!!

kingali_menelion
17-02-2010, 10:15
سلام
اون مرحل های که cj باید بره خونه چند طبقه اون خیکی رو بکشه بعد اون پلیس (فکر کنم بهش تمپنی می گن)عجب مرحله طولانی هست بعد از این که با یه ماشین آتیش نشانی فرار می کنه باید تعقیبش کنی ولی میره بالا برادر cj رو بندازه چیکار باید کرد .
نگید که باید ماشینو قبل از افتادن برادرش تنظیم کرد که بیفته توی کاشین توی ماشین ...
میشه یه توضیح در موردش بدین که چی کار بکنم
راستی بعد از این مرحله چند تا مرحله ی دیگه می مونه تموم بشه ؟؟؟!!!

تا جایی که یادمه دقیقا باید همین کارو بکنی! :31: بهتره از همون اولش اجازه ندی فاصلت باهاش زیاد بشه...
داداش این آخرین مرحلشه،‌ طبیعی ـه که باید سخت باشه دیگه...

mehdi_vsgh
17-02-2010, 18:32
این پیغام رو موقع زیادی نزدیک شدن میده.فاصلتو بیشتر بکن.:10:
ایندفه اصلا بهش نزدیک نشدم...کلی باهاش فاصله گرفتم وقتی میخواست سوار تاکسی بشه من کلا اومدم پایین پله ها توی ایستگاه قطار...ولی بازم اون نواره پر شد و fail شدم...
چرا؟

Diego
17-02-2010, 21:35
ایندفه اصلا بهش نزدیک نشدم...کلی باهاش فاصله گرفتم وقتی میخواست سوار تاکسی بشه من کلا اومدم پایین پله ها توی ایستگاه قطار...ولی بازم اون نواره پر شد و fail شدم...
چرا؟

تا جایی که یادمه وقتی طرف میخواد تاکسی بگیره شما باید با حفظ فاصله دنبالش بری و یه وسیله نقلیه واسه تعقیبش جور کنی.
بعد به محل قرار میرسی و طرف پیاده میشه و میره سرقرار،اونجا باید کلکشو بکنی:21:

mehdi_vsgh
17-02-2010, 22:27
تا جایی که یادمه وقتی طرف میخواد تاکسی بگیره شما باید با حفظ فاصله دنبالش بری و یه وسیله نقلیه واسه تعقیبش جور کنی.
بعد به محل قرار میرسی و طرف پیاده میشه و میره سرقرار،اونجا باید کلکشو بکنی:21:
من خیلی فاصله داشتم....میگم که اون داشت سوار تاکسی مشید من هنوز اون پایین تو پله های مترو بودم یه دفه تند تند اون خطه پر شد و بازی رو باختم

majid eblis
18-02-2010, 02:27
سلام
بالاخره تموم شد این بازی طولانی مرسی از بچه هایی که به من در تموم کردن این بازی به من کمک کردن:10::40:

من خیلی فاصله داشتم....میگم که اون داشت سوار تاکسی مشید من هنوز اون پایین تو پله های مترو بودم یه دفه تند تند اون خطه پر شد و بازی رو باختم

ببین دوست من باید وقتی که اون منتظر تاکس می مونه بری یه ماشین بدزدی و ....
فکر کنم وقتی توی مترو هست می تونی از کنارش رد بشی و هیچ مشکلی نداره و قتی تاکسی سوار می شه اون فاصله سنج می آد و باید فاصله رو رعایت کنی..

Big-Boss
18-02-2010, 02:43

خیلی هم نباید فاصله داشته باشی
فاصله متناسب که اون بار هم سریع پر نشه

mehdi_vsgh
18-02-2010, 06:50
ببین دوست من باید وقتی که اون منتظر تاکس می مونه بری یه ماشین بدزدی و ....
فکر کنم وقتی توی مترو هست می تونی از کنارش رد بشی و هیچ مشکلی نداره و قتی تاکسی سوار می شه اون فاصله سنج می آد و باید فاصله رو رعایت کنی..
اهان پس مشکل من اینجا بوده...
اخه من صبر میکردم تا اون تاکسی بگیره حرکت کنه بعد من برم دنبال ماشین دزدی
به خاطر همینه که اون شروع به پر شدن میکرده...
اوکی این راه رو هم تست میکنم

mehdi_vsgh
18-02-2010, 07:47
با همین روش ردش کردم بالاخره...

mehdi_vsgh
18-02-2010, 22:12
لعنت بر شیطون..
ایم ماموریتی که باید تایدر خائن رو بکشیم رو با هزار بدبختی و تعقیب و گریز کشتمش...داشتم میرفتم بازی رو سیو کنم که یه دفه هنگ کرد....

ای کاش این هم مثل نسخه IV قابلیت AUTO SAVE داشت

mehdi_vsgh
22-02-2010, 10:18
یه اتفاق خیلی جالب تو این بازی....
یه ماموریتی بود چند روز پیش داشتم انجام میدادم که باید دنبال یه ماشینی که یه دختره سوارشه بریم....
بعد جلوش ترمز میکردیم یه جوری که ماشینمون بخوره بهش و اون جهتش عوض بشه... و در نهایت ماشین رو بدزدیم.....نمیدونم گیمیرهایی قدییمی میدونن کدوم ماموریت رو میگم یا نه؟؟
نکته جالب اینجا بود که وقتی خودمو به نقطه مشخص شده در نقشه رسوندم دیدم دختره کشته شده :دی
ماشین هم کنارش پارک شده...البته نمیشد سوارش شد ولی خیلی برام جالب بود این اتفاق تو بازی....:دی

mehdi_vsgh
23-02-2010, 11:05
رسیدم به ماموریت آموزش پرواز...
اگه یکی از دوستان لطف کنن برام این کلاس پرواز رو رد کنه ممنون میشم

یه سوال هم داشتم:
مگه ما تو اون ماموریتی که باید دنبال یه هلیکوپتر میکردیم تورینو رو نکشتیم...جطوری زنده شده باز؟؟؟؟:19:

majid eblis
24-02-2010, 03:24
سلام
آقایون من همون طور که گفته بودم بازی رو تمومکردک از اول شروع کردم به بازی و رسیدم به مرحله مدسه هواپیما و توی مرحله هلیکوپتری که باید کامیون ها رو بزنه
می شه یه کم راهنمایی کنید که بعد از این که زدمشون می رم نقطه قرمز امتیاز 55 درصد می ده می شه بگید مشکل من کجاست آیا دقیقا توی نقطه ی قرمز فرود بیام
و می شه بگید می تونم بجای چپ کلید کلیدی رو واسه کیبرد تنظیم کرد یا نه چون با موس خیلی سخته

havas_1980
24-02-2010, 04:06
رسیدم به ماموریت آموزش پرواز...
اگه یکی از دوستان لطف کنن برام این کلاس پرواز رو رد کنه ممنون میشم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه سوال هم داشتم:
مگه ما تو اون ماموریتی که باید دنبال یه هلیکوپتر میکردیم تورینو رو نکشتیم...جطوری زنده شده باز؟؟؟؟
این قسمت از بازی رد شد. (مراجعه به ضمیمه) ولی مهدی جان! بهتر بود این ماموریت ها رو خودت رد میکردی.
جلوتر باز هم ماموریت پرواز وجود داره...

تا جایی که یادمه ماموریت قبلیش این بود که از یه هلی کوپتر مقابل هلی کوپتر های مهاجم دفاع بشه و بعدش به دنبال بار هلی کوپتر بریم... اصلا کشتن تورینو در کار نبود!

سلام
آقایون من همون طور که گفته بودم بازی رو تمومکردک از اول شروع کردم به بازی و رسیدم به مرحله مدسه هواپیما و توی مرحله هلیکوپتری که باید کامیون ها رو بزنه
می شه یه کم راهنمایی کنید که بعد از این که زدمشون می رم نقطه قرمز امتیاز 55 درصد می ده می شه بگید مشکل من کجاست آیا دقیقا توی نقطه ی قرمز فرود بیام
و می شه بگید می تونم بجای چپ کلید کلیدی رو واسه کیبرد تنظیم کرد یا نه چون با موس خیلی سختهبعد از زدن اون سه تا کامیون ثابت باید حساب اون دو تا ماشین متحرک رو هم برسین و بعدش تو دایره قرمز فرود بیاین. هم باید سریع باشین و هم دقیقا وسط دایره بنشینین تا امتیاز بهتری بگیرین.

کنترل هلی کوپتر با خود کیبورد رو توصیه میکنم.

mehdi_vsgh
24-02-2010, 19:16
این قسمت از بازی رد شد. (مراجعه به ضمیمه) ولی مهدی جان! بهتر بود این ماموریت ها رو خودت رد میکردی.
جلوتر باز هم ماموریت پرواز وجود داره...

تا جایی که یادمه ماموریت قبلیش این بود که از یه هلی کوپتر مقابل هلی کوپتر های مهاجم دفاع بشه و بعدش به دنبال بار هلی کوپتر بریم... اصلا کشتن تورینو در کار نبود!

اره حرفتون درسته..ولی من بنا به دلایلی حداکثر تا یک ماه دیگه میتونم این بازی رو ادامه بدم بهدش شاید تا اخر عمرم فرصت انجام این بازی رو نداشته باشم به همین دلیل این مامرویتهای وقت گیر که باید کلی براش وقت بزارم رو ترجیح میدم بقیه برام ردش کنن چون میدونم برای رد کردن این جور ماموریتا حدقال باید یک هفته ای وقت بزارم:دی منم گفتم که فرصتشو ندارم

در مورد قسمت دوم...مامورت قبل رو نمیگم
ماموریت بود برای وزوی که بهمون میگه برو اون هلکیوپتر رو نابودکن ...وقتی به هلیکوپتر میرسیم اون فرار میکنه و میره ماه م باید با ماشین دبنالش میرفتیم وقتی به یه جایی مبرسیم با آر پی جی میزدیمش (شاید 7-8 ماموریت قبل از این ماموریت بود)

mehdi_vsgh
26-02-2010, 17:51
یکی دقیقا کنترل هواپیما رو توضیح میده...
اصلا تعادل ندره...این ماموریتی که باید با ارتفاع پایین پرواز کنیم...یه ذره هواپیما رو چپ یا راست میبرم تعادلش به هم میخوره و می خوره زمین و میترکه....

havas_1980
26-02-2010, 21:57
در مورد قسمت دوم...مامورت قبل رو نمیگم
ماموریت بود برای وزوی که بهمون میگه برو اون هلکیوپتر رو نابودکن ...وقتی به هلیکوپتر میرسیم اون فرار میکنه و میره ماه م باید با ماشین دبنالش میرفتیم وقتی به یه جایی مبرسیم با آر پی جی میزدیمش (شاید 7-8 ماموریت قبل از این ماموریت بود)یادم نیست مگه اینکه اسم ماموریت رو بگی.

یکی دقیقا کنترل هواپیما رو توضیح میده...
اصلا تعادل ندره...این ماموریتی که باید با ارتفاع پایین پرواز کنیم...یه ذره هواپیما رو چپ یا راست میبرم تعادلش به هم میخوره و می خوره زمین و میترکه....
کلید های W و S که به ترتیب افزایش و کاهش سرعت حساب میشه. کلیدهای فلش جهت چپ و راست همون کار کلید های A و D رو میکنه که دور زدن هواپیما به کمک بالا پایین کردن بال هاست. کلید های فلش بالا و پایین هم برای اوج گرفتن و پایین اومدنه. کلید های E و Q هم که مربوط میشه به سکان عمودی که کاربردش برای دور زدن هواپیما رو زمینه. کلید 2 هم چرخ هواپیما رو جمع و باز میکنه. کنترل هواپیما در وضعیت سوم شخص بسیار راحت تره.

موقع دور زدن به چپ و راست و نزدیک به زمین , کلیدهای فلش جهت چپ و راست با کلید فلش پایین استفاده میشه. اینطوری برخورد نمیکنی. البته ذره ذره کلید های رو بزن نه یهویی...

mehdi_vsgh
26-02-2010, 22:56
یادم نیست مگه اینکه اسم ماموریت رو بگی.

کلید های W و S که به ترتیب افزایش و کاهش سرعت حساب میشه. کلیدهای فلش جهت چپ و راست همون کار کلید های A و D رو میکنه که دور زدن هواپیما به کمک بالا پایین کردن بال هاست. کلید های فلش بالا و پایین هم برای اوج گرفتن و پایین اومدنه. کلید های E و Q هم که مربوط میشه به سکان عمودی که کاربردش برای دور زدن هواپیما رو زمینه. کلید 2 هم چرخ هواپیما رو جمع و باز میکنه. کنترل هواپیما در وضعیت سوم شخص بسیار راحت تره.

موقع دور زدن به چپ و راست و نزدیک به زمین , کلیدهای فلش جهت چپ و راست با کلید فلش پایین استفاده میشه. اینطوری برخورد نمیکنی. البته ذره ذره کلید های رو بزن نه یهویی...
والا اسم ماموریت که یادم نیست ولی میشد بعد از اینکه رایدر رو میکشیم.....(یک یا دو ماموریت بعد از اون بود)

matr!x_2008
03-03-2010, 22:09
سلام

بعد کشتن چند ده هزار:31: گنگستر به این مرحله رسیدم.ولی میخوام برم مرحله بعدی ارور میده که فلان کارو باید کنی تا وارد مرحله بعد شی! چطوری این مرحله رو رد کنم؟ اینم عکس از مرحله:10:

HoJJaT_07
03-03-2010, 22:51
آقای چیتر :دی

شما باید برید یه تعدادی Gang War راه بندازید . اگه چیت میزنی که هیچی اگه نه برو یه اتوبوسی چیزی بیار برو بروبچ Grove رو جمع کنید برید خیابون Ballas ها و چهارتاشونو بکشید بعد .. :دی

a.z.p.z
04-03-2010, 15:56
دوستان کسی پایه نیستش مولتی بزنیم یه مدت بچه ها پایه بودن ولی الان .....
به خدا خیلی خیلی حال میده !!! ... یکی خبری چیزی بده ! ... راستی اموزشش هم تو یه تاپیک بود کسی نداره بده " ؟ ...

ممنونم ...

mehdi_vsgh
04-03-2010, 16:16

ماموریتی که عکس شبیه سفینه هست!! و باید با هواپیما تعقیب یک هواپیمای دیگه کنیم+ اون ماموریتی که تو نقشه به شکل هواپیما هست اگه لطف کنید برام ردش کنید ممنون خواهم شد

havas_1980
04-03-2010, 19:25
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدماموریتی که عکس شبیه سفینه هست!! و باید با هواپیما تعقیب یک هواپیمای دیگه کنیم+ اون ماموریتی که تو نقشه به شکل هواپیما هست اگه لطف کنید برام ردش کنید ممنون خواهم شد
اون سفینه نبود که... تاسه (با توجه به کازینو بودن اونجا)

انجامیدند.

توی پارکینگ اون هواپیما های زباله سه تا موتور گذاشتم... خالی خالی بود.
اون هواپیمایی رو هم که باید تعقیبش می کردیم آوردم گذاشتم تو آشیانه اون طرف باند برای یادگاری!

ARMINYAZDANII
06-03-2010, 15:52
میشه لطفا طرز ریختن ماشین بر روی گیم را بگین

mehdi_vsgh
13-03-2010, 11:49
با هواپیما چطری میشه فرود اومد
یه ماموریت رو انجامش دادم موقع برگشت تو باند نمیتونم فرود بیام و هواپیما میترکه...

asklt
13-03-2010, 12:59
با هواپیما چطری میشه فرود اومد
یه ماموریت رو انجامش دادم موقع برگشت تو باند نمیتونم فرود بیام و هواپیما میترکه...

اول باید کلید 2 رو بزنی تا تایر هواپیما باز بشه اون وقت باید فرود بیایی.

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:57 PM ----------

سلام من تو جی تی آ یک جایی هست که باید دمبال ماشین آمبلانس بزاری هر کاری میکنم رد نمیشه یعنی از بازی میپره بیرون اینم سیوم اگه میشه یکی این مرحله رو رد کنه و سیو کنه بعدش به من بده با تشکر

mehdi_vsgh
13-03-2010, 13:50

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:57 PM ----------

سلام من تو جی تی آ یک جایی هست که باید دمبال ماشین آمبلانس بزاری هر کاری میکنم رد نمیشه یعنی از بازی میپره بیرون اینم سیوم اگه میشه یکی این مرحله رو رد کنه و سیو کنه بعدش به من بده با تشکر

اهان مرسی یادم نبود که چرخای هواپیما رو باز کنم همینجوری فورد میومدم و هواپیمام میترکید

این ماموریتی هم که گفتی خیلی اسونه
اگه رسیدم خونه و تا اون زمان کسی رد نکرده بود برات ردیفش میکنم

Mohsen EA
13-03-2010, 16:29
سلام

بعد کشتن چند ده هزار:31: گنگستر به این مرحله رسیدم.ولی میخوام برم مرحله بعدی ارور میده که فلان کارو باید کنی تا وارد مرحله بعد شی! چطوری این مرحله رو رد کنم؟ اینم عکس از مرحله:10:

ببين جانم شما بايد تموم اون قسمت هاي بنفش و نارنجي رو (فقط درون لوس سانتوس) سبز كنيد تا اين مرحله بازشه:11::40:
+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+
اينم چندتا ترينر براي sa :
mohsenea.blogfa.com

mehdi_vsgh
13-03-2010, 20:27

قول داده بودم به قولم عمل کردم تقدیم به شما

Big-Boss
14-03-2010, 17:01
میشه لطفا طرز ریختن ماشین بر روی گیم را بگین

qmars200
18-03-2010, 13:00
سلام
دوستان لطفا كامل توضيح بدين
من تو مرحله اي كه شورش شده(خانه ها اتيش گرفته ) گير كردم
يعني من با اين مرده سوار ماشي ميشم ولي تو نقشه هيچ علامتي نيست!!!

كمك كنين

asklt
18-03-2010, 14:00
سلام
دوستان لطفا كامل توضيح بدين
من تو مرحله اي كه شورش شده(خانه ها اتيش گرفته ) گير كردم
يعني من با اين مرده سوار ماشي ميشم ولي تو نقشه هيچ علامتي نيست!!!

كمك كنين

خوب دیگه چیزی نمونه بازی تمام بشه
تو این مرحله شما با اون یارو باید برید تمام منطقه ها رو از اون گروه دیگه پس بگیرید.

qmars200
18-03-2010, 16:47
خوب دیگه چیزی نمونه بازی تمام بشه
تو این مرحله شما با اون یارو باید برید تمام منطقه ها رو از اون گروه دیگه پس بگیرید.

ترو خدا واضح تر راهنمايي كن
من بايد كجا برم بكشم؟؟؟

Diego
18-03-2010, 17:17
ترو خدا واضح تر راهنمايي كن
من بايد كجا برم بكشم؟؟؟

از تو نقشه،برو قسمتهایی که بنفش شدن،و 3 تا از دشمنهایی رو که لباس بنفش دارن رو بکش،تا یه جنگ راه بندازی.دو سه بار بهت حمله میشه ،یه چنگ که تموم شد برو یه قسمت دیگه که بنفشه.همینطوری ادامه بده

qmars200
18-03-2010, 18:05
از تو نقشه،برو قسمتهایی که بنفش شدن،و 3 تا از دشمنهایی رو که لباس بنفش دارن رو بکش،تا یه جنگ راه بندازی.دو سه بار بهت حمله میشه ،یه چنگ که تموم شد برو یه قسمت دیگه که بنفشه.همینطوری ادامه بده

اين عكس اول مرحله است

هر چقدر هم كه بنفش يا سفيد ميكشم نميشه!!

كمك كنين

اول مرحله مينويسه

Recruit a couple of grove street families gang members

كجا بايد برم

چيكار كنم

واضح و قدم به قدم توضيح بدين:19:

Diego
18-03-2010, 19:45
قبلش روی افراد لباس سبز محله خدتون(اونهایی که اسلحه دستشون)هدف گیری کن و دکمه ی g رو فکر کنم باید بزنی تا همراهیت کنن.چند تاشون رو همینطوری اجیر کن دنبالت بیان.
بعد شما باید کاملاً باید بری تو محله ی دشمن هات.اونجاهایی که تو نقشه به رنگ بنفشه و دشمنهای بنفش پوش با عینک دودی و اسلحه به دست رد میشن.اونجا چند تا از دشمن هارو بکش تا جنگ شروع بشه.:11:

qmars200
18-03-2010, 20:10
دوست عزيز مرحله رد شد
(من بيشتر از 6 ساعت تو اين مرحله مونده بودم)
الان كمتر از 15 دقيقه تموم شد
خييييييييييييييييييييييلي ممنون خيلي خيلي ممنون
بازم ممنون

mehdi_vsgh
18-03-2010, 21:06
دوستان شرمنده واقعا

اگه ممکنه زحمتشو بکشین ....

havas_1980
19-03-2010, 03:04
دوستان شرمنده واقعا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه ممکنه زحمتشو بکشین ....ماموریت Vertical Bird انجامید.

mehdi_vsgh
19-03-2010, 07:09
ماموریت Vertical Bird انجامید.
اقا دستت درد نکنه واقعا مارو شرمنده کردین

a.z.p.z
19-03-2010, 12:52
دوستان یه کرک درست از بازی دارید به من بدید ؟ !
این کرکی که دارم مشکل داره یه دفعه زمان بازی تند میشه !!! .... نمیشه اصلا بازی کرد !
ممنونم ...

mehdi_vsgh
19-03-2010, 17:28
دوستان یه کرک درست از بازی دارید به من بدید ؟ !
این کرکی که دارم مشکل داره یه دفعه زمان بازی تند میشه !!! .... نمیشه اصلا بازی کرد !
ممنونم ...
والا من بازیم ایرانیه...ینی دوبله شدس بعید یمدونم کرک من روی سیستم شما اجرا بشه....در ضمن بازی من کرک نداشت...منظورتون فقط فایل اجراییه یا فایل دیگه ای هم باید باشه؟

mehdi_vsgh
22-03-2010, 10:52
تو این ماموریتی که باید با این والاس ها بجنگیم بهترین راه حل چیه؟
چون واقعا تعدادشون زیاده و کشتنشون سخته...آیا قلق یا راه حلی داره که زودتر از شرشون خلاص بشیم؟

havas_1980
22-03-2010, 11:34
چون واقعا تعدادشون زیاده و کشتنشون سخته...آیا قلق یا راه حلی داره که زودتر از شرشون خلاص بشیم؟
برای مقابله Ballas و گرفتن محله اون ها همیشه دوستای خودت رو همراه داشته باش. حین مبارزه, قلب و زره هم هی ظاهر میشه که حسابی کمک میکنه. سعی کنی جایی قرار بگیری که وقتی اونا بهت حمله میکنن تو یه خط باشن. هدف گیریت حسابی اسون میشه...

Diego
22-03-2010, 15:10

بهترین راه:Minigun :21:

A M I R 1 1 0
22-03-2010, 19:03
بابا از ترينر استفاده كن اين برادرارو بكش بابا:31:

mehdi_vsgh
22-03-2010, 19:04
برای مقابله Ballas و گرفتن محله اون ها همیشه دوستای خودت رو همراه داشته باش. حین مبارزه, قلب و زره هم هی ظاهر میشه که حسابی کمک میکنه. سعی کنی جایی قرار بگیری که وقتی اونا بهت حمله میکنن تو یه خط باشن. هدف گیریت حسابی اسون میشه...
چطوری میشه دوستام رو همراه داشته باشم؟؟؟ من فقط الان همرام برادر CJ ینی سوییت هستش کسی دیگه ای همرام نیست

بهترین راه:Minigun :21:
اینی که گفتی چی هست؟:دی
البته میندونم کد بینهایت کردنه...ولی اینجوری که اصلا حال نمیده:دی

یه سوال دیگه
دقیقا چند گروه حمله میکنن بهمون؟؟ من تا دو یا سه گروه رو رفتم جلو ولی بازم حمله کردن؟!!!

Big-Boss
22-03-2010, 19:59
چطوری میشه دوستام رو همراه داشته باشم؟؟؟ من فقط الان همرام برادر CJ ینی سوییت هستش کسی دیگه ای همرام نیست

یه سوال دیگه
دقیقا چند گروه حمله میکنن بهمون؟؟ من تا دو یا سه گروه رو رفتم جلو ولی بازم حمله کردن؟!!!

دکمه هاش رو کیبورد یادم نیست فکر کنم F,T,G یکی از اینا ممکنه باشه (تو تنظیمات نگاه کن) وقتی نزدیک همگروهات شدی لباس سبزها راست کلیک کن حالت نشونه گیری بعد همون دکمه رو بزن همراهت میان (ماشین پرظرفیت هم داشته باش که زیاد سوار کنی )

-----------------------
چیت نیست اسلحه هست پیشنهاد داده از مینی گان استفاده کنی همونا که تو مایه های یوزی هستش
3 wave حمله میکنم (اگه یادم مونده باشه)

Diego
22-03-2010, 21:14

یه سوال دیگه

نه،کد بینهایت نیست.اسم اون اسلحه خفنه است.همون 6 لول برقیه...دهن همه رو آسفالت میکنه.بعد از ماموریت هایی که واسه torino انجام میدی مجانی بهت میده

a.z.p.z
22-03-2010, 23:19
اون اسلحه رو میتونید توی یه کلبه ای در قسمت غربی و خارج از شهر Las venturas پیدا بکنیدش !

mehdi_vsgh
23-03-2010, 21:29
دکمه هاش رو کیبورد یادم نیست فکر کنم F,T,G یکی از اینا ممکنه باشه (تو تنظیمات نگاه کن) وقتی نزدیک همگروهات شدی لباس سبزها راست کلیک کن حالت نشونه گیری بعد همون دکمه رو بزن همراهت میان (ماشین پرظرفیت هم داشته باش که زیاد سوار کنی )

-----------------------
چیت نیست اسلحه هست پیشنهاد داده از مینی گان استفاده کنی همونا که تو مایه های یوزی هستش
3 wave حمله میکنم (اگه یادم مونده باشه)
جدا میشه دوستامو حتی سوار ماشین کنیم؟؟؟
منه بیچاره تکو تنها با پای پیاده میرم به سمتشون و اونارو میخوام بکشم....

پس با این حساب باید ماشین بگیرم و اونارو سوار ماشین کنم!!؟

Diego
23-03-2010, 21:39

آره.اگه اتوبوس گیرت بیاد که چه بهتر:46:

Big-Boss
23-03-2010, 21:58

زیاد بهشون امیدوار نباش. در حد رفع تکلیف میان, همین قد که CJ تنها هدف نشونه گیری نباشه :21:
واسه خالی نبودن عریضه یه شلیک هایی هم میکنن :27:
بار اصلی مبارزه کماکان رو دوش CJ هستش

tekken god
24-03-2010, 01:06
زیاد بهشون امیدوار نباش. در حد رفع تکلیف میان, همین قد که CJ تنها هدف نشونه گیری نباشه :21:
من که جمعشون می کنم تو ماشین پلیس می افته دنبالم پرت می کنن خودشونو پایین :دی

Diego
24-03-2010, 10:00

واسه عکس گرفتن خوبن:31:
هم وقتی دوربین رو میبری روشون ژستهای باحالی میگیرن
هم وقتی بخوای میتونی دوربین رو بدی دستشون ازت عکس بگیرن
وقتی هم جلوی یه پلیس میخوای آدم بکشی ولی میترسی ستاره هات پربشن،به طرف قربانی یه مشت میزنی،طوری که بهش اصابت نکنه،اینا جو گیر میشن طرف رو گلوله باران میکنن.پلیس هم کاری بهت نداره،فقط میوفته دنبال اینا:31:

Mohsen EA
24-03-2010, 10:46
سلام من يه چند فايل از جي تي اي مي خوام (اونايي كه اديتش نكردن) سر جمع 117 كيلوبايته
اين فايلا تو پوشه data تو قسمت بازي هست:
animgrp
animviewer
ar_stats
carcols
cargrp
carmods
handling
vehicles
ممنون

mehdi_vsgh
24-03-2010, 11:42
آره.اگه اتوبوس گیرت بیاد که چه بهتر:46:
من که هرکاری کردم نتوستم کسیو با خودم ببرم..هیچکی نمیاد:(

havas_1980
24-03-2010, 12:52
من که هرکاری کردم نتوستم کسیو با خودم ببرم..هیچکی نمیاد:(
برای همراه شدن دوستات - به طرف نزدیک شو و دکمه سمت راست ماوس رو نگه دار. یک مثلث سبز رنگ بالای سرش دیده میشه. بعدش کلید H یا G رو بزن. برای انصراف هم, کلید H یا G رو نگه دار.

سلام من يه چند فايل از جي تي اي مي خوام (اونايي كه اديتش نكردن) سر جمع 117 كيلوبايته
اين فايلا تو پوشه data تو قسمت بازي هست:
animgrp
animviewer
ar_stats
carcols
cargrp
carmods
handling
vehicles
ممنون

mehdi_vsgh
25-03-2010, 09:58
بالاخره ردش کردم البته بدون کمک هیچ کدوم از دوستان....

mehdi_vsgh
25-03-2010, 13:09
دو سه ماموریت بعد از اون ینی دقیقا بعد ماموریت Bdump با سوییت رفتیم یه محله و بازم چنتا wave از بالاس ها حمله کردن اونارو که کشتم
پیغام زد که
take over another idlewood hood

این یعنی چی اونوقت؟ باید چه کنم؟ هرچی هم صبر کردم هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد....

Spaniuly
25-03-2010, 13:28
دو سه ماموریت بعد از اون ینی دقیقا بعد ماموریت Bdump با سوییت رفتیم یه محله و بازم چنتا wave از بالاس ها حمله کردن اونارو که کشتم
پیغام زد که
take over another idlewood hood

این یعنی چی اونوقت؟ باید چه کنم؟ هرچی هم صبر کردم هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد....
یعنی اینکه تو یه قسمت دیگه جنگ راه بنداز و تصرف کن هر چی بیشتر بتونی تصرف کنی بهتره

mehdi_vsgh
28-03-2010, 10:34
اینجا باید چه کنم؟
اگه منظور اینه که نقطا بنفش رو سبز کنم که حدود 4-5 منطقه رو سبز کردم ولی هنوزم این پیغام میاد

R O O T
28-03-2010, 10:41
اینجا باید چه کنم؟
اگه منظور اینه که نقطا بنفش رو سبز کنم که حدود 4-5 منطقه رو سبز کردم ولی هنوزم این پیغام میاد

خوب باید بقیه رو هم سبز کنی

Diego
28-03-2010, 10:49
اینجا باید چه کنم؟

[
بیشتر باید بگیری:20:

mehdi_vsgh
28-03-2010, 11:34
تا چقدر؟ یعنی همه اون مناطق اطراف باید سبز بشن؟؟؟ :18:
اینطوری که یه سال طول میکشه:دی

Spaniuly
28-03-2010, 12:15
نه کی گفته یک سال طول می گشه؟ یکم بیشتر تصرف کن تا ادامه پیدا کنه چاره اش همینه دوست من

Mohsen EA
28-03-2010, 16:49
ببين همشو بايد سبز كني چه يه سال طول بكشه چه يه دقيقه
راستي اون بالا كوشه نقشه اون جزيره كوچيكه يه نقطه زرد داره اونم بايد سبز كني يادت نره

mehdi_vsgh
28-03-2010, 16:57
ببين همشو بايد سبز كني چه يه سال طول بكشه چه يه دقيقه
راستي اون بالا كوشه نقشه اون جزيره كوچيكه يه نقطه زرد داره اونم بايد سبز كني يادت نره
جونه من اذیت نکن ...اینجوری خیلی وقت میگیره:دی
اونا هم سرعتشون بالاس تا من یه جا رو سبز میکنم یهو میرین و به محله ام حمله میکنن....
ببینم کد تقلبی چیزی وجود نداره بزنم همش فرت سبز بشه؟:دی

Diego
28-03-2010, 21:05
اونا هم سرعتشون بالاس تا من یه جا رو سبز میکنم یهو میرین و به محله ام حمله میکنن....

واسه اینکه به محلت وقتی حمله شد نیاز نباشه بری و پسش بگیری،یعنی به عبارت دیگه حملشون کنسل بشه،
(بدون کد تقلب!) به محض اینکه بهت اخطار داد که به محله ی شما حمله شده،بپر توی تاکسی یا ماشین پلیس یا یک وسیله ی ماموریت دار،بعد سریع دکمه ی شروع ماموریت رو بزن،بعد چند ثانیه دوباره ماموریت رو کنسل کن و از وسیله پیاده شو.:31:
میبینی که اصلاً حمله ای در کار نیست!:21:

V i r u s e r
29-03-2010, 15:05

لازم نیست که همشو سبز کنی
شما شروع کن به سبز کردن مناطق مهم (اونایی که بنفشو زردشون پر رنگه) که سریعتر به نتیجه برسی
هر وقت به اندازه کافی سبز کردی سوییت بهت زنگ میزنه:46:
بعد میری مرحله اخر که یکم طول می کشه

mehdi_vsgh
29-03-2010, 17:32
لازم نیست که همشو سبز کنی
شما شروع کن به سبز کردن مناطق مهم (اونایی که بنفشو زردشون پر رنگه) که سریعتر به نتیجه برسی
هر وقت به اندازه کافی سبز کردی سوییت بهت زنگ میزنه:46:
بعد میری مرحله اخر که یکم طول می کشه
جدا؟؟ این مرحله آخرشه؟؟؟ ولی یکی ازب چه ها میگفت 98 ماموریت داره الان من 94تا ماموریت انجام دادم که..

mehdi_vsgh
30-03-2010, 10:42
این بازی هم تموم شد....
خیلی قشنگ بود
ولی حیف اخرش این تمپنی اینطوری مرد....خیلی ازش بدم میومد دلم میخواست با دست خودم چنتا گلوله تو مغزش خالی کنم.....
ماموریت نفس گیری بود.....

V i r u s e r
30-03-2010, 10:44
هه هه مگه چند بار misson failed شدی؟

mehdi_vsgh
30-03-2010, 11:02
تو این ماموریت اصلا failed نشدم یه سره رفتم تا تهش
فقط اونجایی که تمپنی داشت سوییت رو مینداخت بیرون اگه یه ثانیه دیرتر رسیده بودم یا شاید اگه چند سانتی متر عقب تر بودم سویت میوفتاد بیرون.....

V i r u s e r
30-03-2010, 11:38
فقط اونجایی که تمپنی داشت سوییت رو مینداخت بیرون اگه یه ثانیه دیرتر رسیده بودم یا شاید اگه چند سانتی متر عقب تر بودم سویت میوفتاد بیرون.....

نه چیزی نمی شد بابا تونجوریم نیست
تازه اگه می بم چیزی نمیش دوبانیو میرفتی دیگه

حالا با رمز تمومش کردی؟
مز بازیکن ببین می تونی
بدون رمز خیلی سخته همش گیر می کنه مخصوصا اون اوایل که پول نداری خیلی حال گیریه

mehdi_vsgh
30-03-2010, 12:33
نه چیزی نمی شد بابا تونجوریم نیست
تازه اگه می بم چیزی نمیش دوبانیو میرفتی دیگه

حالا با رمز تمومش کردی؟
مز بازیکن ببین می تونی
بدون رمز خیلی سخته همش گیر می کنه مخصوصا اون اوایل که پول نداری خیلی حال گیریه
اون اوایل بازی چند بار رمز پول رو زدم که پولم زیاد بشه بتونم خونه بخرم
چند باری هم وسطای بازی از رمز استفاده کردم
یه بار برای افزایش توانایی رانندگی
برای نفس گیری تو آب
چند باری هم اینجوری مصرف کزدم ازکد ها

نه دیگه فرصت ندارم از اول بازی کنم...

میخوم یه سری از ماموریتهای فرعی رو برم این چند روز آخری
یه سوال بعضی وقتا تو بعضی از کوچه ها یه ستاره زرد رنگ هست اون برای چیه؟ به چه دردی میخوره؟؟

Diego
30-03-2010, 13:13

بابا حیف ساموئل ال جکسون نیست؟(دوبلر تمپنی).. جالبه که من عاشق تمپنی بودم.(به خاطر صدای ال جکسون)

Spaniuly
30-03-2010, 14:19
اون اوایل بازی چند بار رمز پول رو زدم که پولم زیاد بشه بتونم خونه بخرم
چند باری هم وسطای بازی از رمز استفاده کردم
یه بار برای افزایش توانایی رانندگی
برای نفس گیری تو آب
چند باری هم اینجوری مصرف کزدم ازکد ها

نه دیگه فرصت ندارم از اول بازی کنم...

میخوم یه سری از ماموریتهای فرعی رو برم این چند روز آخری
یه سوال بعضی وقتا تو بعضی از کوچه ها یه ستاره زرد رنگ هست اون برای چیه؟ به چه دردی میخوره؟؟

اون ستاره رو اگه تحت تعقیب باشی بخوری از بین می ره ستاره تحت تعقیب بودنت

narotu
30-03-2010, 14:56
من اون ماموریت هواپیمای کنترلی رو نمیتونم برم خیلی سخته قلق خاصی داره ؟

mehdi_vsgh
30-03-2010, 16:31
بابا حیف ساموئل ال جکسون نیست؟(دوبلر تمپنی).. جالبه که من عاشق تمپنی بودم.(به خاطر صدای ال جکسون)
برای من دوبله شدس بازیش....چیزی احساس نمیکردم :دی
ولی از بیگ اسموک بیشتر خوشم میومد با اینکه صدای مزخرفی داشت :دی

meysad
10-04-2010, 16:02
سلام . ببخشید من ماشینهای زیادی رو وارد بازی کردم و واقعآ با ماشین ها مشکلی ندارم با کیفیت خوب تو بازی هستن . مشکل من لود شدن تصویر بازی هست ! قبل از اضافه کردن ماشینها این مشکل رو نداشتم ولی بعد از اضافه شدن ماشینها تصویر بازی مثل ساختمانها یا خیابان ناپدید میشه یا دیر لود میشه . البته بگم این مشکل رو قبلآ حدود 2 سال پیش که بازی رو انجام میدادم نداشتم حتی سیستم امروز من 2 برابر سیستم قدیم هست ولی نمیدونم چرا این مشکل رو دارم ؟؟؟

اگر کسی راهنماییم کنه واقعآ ممنون میشم

javad khan008
14-04-2010, 16:41
[QUOTE=narotu;4796147]من اون ماموریت هواپیمای کنترلی رو نمیتونم برم خیلی سخته قلق خاصی داره ؟[/
بعد از پرواز تكمه 2 رو بزن تا لاستيك هواپيما جمع بشه

sama7
27-04-2010, 21:39
سلام میخواستن بدونم چه طور فایل ها با پسوندrar رو دانلود بعدم باز کنم ؟ با تشکر

Big-Boss
27-04-2010, 21:49

اگه چند فایل باشه فایل اول رو اکستراکت کنید فایلهای بعدی خودشون اکستراکت میشن.

سیدعلی فلاح
28-04-2010, 13:44

دانلود که کاری نداره روی لینک کلیک کن

با win rar میشه باز کرد

---------- Post added at 03:44 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

با سلام خدمت تمام دوستان

یه سوال داشتم چطور میشه آهنگ های خودت را در این بازی درون ماشین گوش داد

سیدعلی فلاح
29-04-2010, 11:47
به به چه حضور فعالی؟؟؟؟

Angel killer
30-04-2010, 09:17
سلام خدمت جی تی ای خور ها ..... یکی از دوستام یه سایت زده فقط مخصوص جی تی ای که ادرسش :

کاری داشتید در خدمت هستم ...

راستی من بازی رو به طور 100 % تموم کردم کاری داشتید حتما بگید ......

راستی منو خیلی ها میشناسن من ج ج هستم حالا این دو ج ج اینجوره :

J_____G نگرفتید من کی هستم ؟؟؟ :11:

Traceur
02-05-2010, 00:15
کاملترین سایت GTA :SAN ANDERIAS یا هر GTA دیگری از همه لحاظ برای شما :

همه چی داره اگه چیزی خواستید بگید واستون بذارم...
برید حال کنید ما هم دعا کنید...

Traceur
02-05-2010, 00:30
دانلود که کاری نداره روی لینک کلیک کن

با win rar میشه باز کرد

---------- Post added at 03:44 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

با سلام خدمت تمام دوستان

یه سوال داشتم چطور میشه آهنگ های خودت را در این بازی درون ماشین گوش داد

برای وارد کردن آهنگهای خودتان به رادیو ماشین‌ها، ابتدا از فایل‌های موزیک خود Shortcut ساخته و آن‌ها را در مسیر C:\Documents and Settings\USERNAME\My Documents\Rockstar Games\GTA SAN ANDERIAS\User Music کپی کنید. سپس هنگامی که در ماشین نشسته‌اید با غلطک ماوس، موج رادیو را بر روی رادیو Independence قرار دهید تا موزیک‌های خودتان را از رادیو بشنوید! برای رفتن به آهنگ بعدی یا قبلی از دکمه N و B استفاده کنید

مبنع سایت FU20.COM

سیدعلی فلاح
02-05-2010, 06:51
برای وارد کردن آهنگهای خودتان به رادیو ماشین‌ها، ابتدا از فایل‌های موزیک خود Shortcut ساخته و آن‌ها را در مسیر C:\Documents and Settings\USERNAME\My Documents\Rockstar Games\GTA SAN ANDERIAS\User Music کپی کنید. سپس هنگامی که در ماشین نشسته‌اید با غلطک ماوس، موج رادیو را بر روی رادیو Independence قرار دهید تا موزیک‌های خودتان را از رادیو بشنوید! برای رفتن به آهنگ بعدی یا قبلی از دکمه N و B استفاده کنید

مبنع سایت FU20.COM

ممنون این کار رو کردم فکر کنم اسم موج رو اشتباه نوشتید وقتی روی موج میرم یه زنه همینجوری صحبت میکنه و آهنگم نمی یاد فرمتش هم mp3 است

Traceur
02-05-2010, 09:22
ممنون این کار رو کردم فکر کنم اسم موج رو اشتباه نوشتید وقتی روی موج میرم یه زنه همینجوری صحبت میکنه و آهنگم نمی یاد فرمتش هم mp3 است

ولی من این کارو کردم و شده نمی دونم چرا واسه شما نشده !!!!
ولی میتونی با برنامه ی مخصوص ایمپورت صدا به بازی gta این کار رو بکنی (حواست باشه از فایلهای اصلی gta یه بک آپ بگیر). راستی فرمت آهنگات ogg باید باشه وگرنه نمی خونه.

علی آقای گل شما میتونی به این وبلاگ یه سری بزنی به دردت میخوره

Angel killer
02-05-2010, 14:08
کاملترین سایت GTA :SAN ANDERIAS یا هر GTA دیگری از همه لحاظ برای شما :

همه چی داره اگه چیزی خواستید بگید واستون بذارم...
برید حال کنید ما هم دعا کنید...

ببهشید این سایت خارجی است و دوستان ما زحمت زیادی کشیدن و اون رو به ادرس زیر منتقل کردند تا فارسی بشه :

----------.net/forum

تشکر یادتت نره :10:

Traceur
02-05-2010, 19:00
ببهشید این سایت خارجی است و دوستان ما زحمت زیادی کشیدن و اون رو به ادرس زیر منتقل کردند تا فارسی بشه :

----------.net/forum

تشکر یادتت نره :10:

عزیز من شما هر کاری هم بکنید نمی تونین مثل اون سایتی که گفتم بشین .پس بی خود شلوغش نکن !:27:
از طرفی هم بروبکس ما اونجوری نیستن که نتونن چهار تا کلمه انگلیسی رو ترجمه کنن !

سیدعلی فلاح
05-05-2010, 08:42
سلام ممنون بابت آهنگ درست شد

کسی میدونه اون مرحله رقص ماشین رو باید چیکار کنیم

Traceur
05-05-2010, 08:50
سلام ممنون بابت آهنگ درست شد

کسی میدونه اون مرحله رقص ماشین رو باید چیکار کنیم

سلام
علی جان سوالایی میکنیا !!
خب باید فلش هایی رو که داخل دایره میاد، باتوجه به جهتش جهت ها رو بگیری دیگه(توجه کن فلش ها داخل دایره بشن یعنی بلافاصله که از مرز دایره گذشتن شما جهت رو میزنی )
:10:

naser31
15-05-2010, 09:06
سلام دوستان
میشه بگید برای وارد کردن کد های یا چیت کدوم دکمه هارو باید زد و بعد کد رو وارد کرد .
دوم اینکه آیا کدی وجود داره که مغازه ها یا جاهائی که میشه وارد اون شد رو نشون بده چون بازی که من نصب کردم روی نقشه فقط خیابونها داره و مکانهائی که بشه وارد اون شد رو نداره .

R O O T
15-05-2010, 10:19
سلام دوستان
میشه بگید برای وارد کردن کد های یا چیت کدوم دکمه هارو باید زد و بعد کد رو وارد کرد .
دوم اینکه آیا کدی وجود داره که مغازه ها یا جاهائی که میشه وارد اون شد رو نشون بده چون بازی که من نصب کردم روی نقشه فقط خیابونها داره و مکانهائی که بشه وارد اون شد رو نداره .

دوست عزیز نیاز به کار خاصی نیست فقط هنگام بازی کد رو همینطوری وارد کنید تا عمل کنه
فکر نکنم همچین کدی وجود داشته باشه

humankhan
15-05-2010, 22:52
بچه ها شرمنده مي شه بهم بگين منظورش از اين حرف چيه ؟ head over to the drainage canal south of Willowfield
بعدش مي تونين بهم تو نقشه نشون بدين كجا رو مي گه؟

Diego
15-05-2010, 23:06
بچه ها شرمنده مي شه بهم بگين منظورش از اين حرف چيه ؟ head over to the drainage canal south of Willowfield
بعدش مي تونين بهم تو نقشه نشون بدين كجا رو مي گه؟

کدوم ماموریت هست؟
میگه برو سمت کانال drainage در جنوب Willowfield

humankhan
16-05-2010, 13:33
مي دونم داداش ولي كانال drainage تو جنوب willowfield رو نمي شناسم

Diego
16-05-2010, 15:39
بچه ها شرمنده مي شه بهم بگين منظورش از اين حرف چيه ؟

مي دونم داداش ولي كانال drainage تو جنوب willowfield رو نمي شناسم

خب شما گفتی منظورش چیه از این حرف،من هم گفتم دیگه:46::10::11:

humankhan
16-05-2010, 19:20
دستتون درد نكنه ولي مي تونين بهم تو نقشه نشون بدين كجا رو مي گه؟

humankhan
18-05-2010, 16:00
يعني كسي نيست اين كانال رو بشناسه؟

popowoody
18-05-2010, 16:28
یک مشکلی دارم یک سری ماشین برای جی تی ای دانلود و نصب کردم حالا هر کاری می کنم دوباره ماشینی نصب نمی شه

ماشین ها : audi - lamburghini - bugatti veyron - samand - benz - police benz - bmw x3

popowoody
18-05-2010, 16:38
سیو مرحله og loc

سیو کامل مراحل جی تی ای 5 :

راستی یکی می گفت می شه عکس هایی رو که با دوربینش می گیره چاپ کنه و به درو دیوار خونه اش بزنه آیا این درسته؟چجوری؟

Traceur
27-05-2010, 01:08
نمیدونم شاید برنامه ای باشه که بشه عکسهای داخل گالری رو به بازی ایمپورت کردو جای قاب عکسهای داخل بازی گذاشت.

Tirion Fordring
27-05-2010, 16:10
فکر نکنم بشه

Traceur
29-05-2010, 08:06
راستی یکی می گفت می شه عکس هایی رو که با دوربینش می گیره چاپ کنه و به درو دیوار خونه اش بزنه آیا این درسته؟چجوری؟

دوست عزیز شما میتونید از سایت GTA 5 از قسمت مدها قاب عکس انتخاب کنید و به بازی وارد کنین.

popowoody
29-05-2010, 09:37
میشه بهم بگین gta libertycity - gta iv چه سیستمی می خواد ؟

Traceur
29-05-2010, 10:11
میشه بهم بگین gta libertycity - gta iv چه سیستمی می خواد ؟

سیستم مورد نیاز GTA IV:

Processor: Dual core processor (Intel Pentium 4 or better)
RAM: 2GB
Hard Drive: 18GB free hard disk space
Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader
Drive: DVD-ROM dual-layer drive

popowoody
29-05-2010, 11:58
ایول ممنون از کمکت Traceur ... عالی بود

---------- Post added at 01:58 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

میشه جی تی ای libertycity رو هم بگی

B.J.U
29-05-2010, 12:08
سلام اون پچی که سانسور هارو برمیداشت رو میشه طرز استفادهش رو بیگن؟
در ضمن من قبلا داشتمش و باید 2 تا فیل دیگه هم باشه.اون فایل هارو هم آپ کنید

---------- Post added at 12:08 PM ---------- Previous post was at 12:04 PM ----------

سیستم مورد نیاز GTA IV:

Processor: Dual core processor (Intel Pentium 4 or better)
RAM: 2GB
Hard Drive: 18GB free hard disk space
Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader
Drive: DVD-ROM dual-layer drive

این بازی و همین طور LIBERY CITY اصلا رو SP2 اجرا نمیشه و باید حتما SP3 باشه که بعضی سایت ها سیدی ویندوز رو به صورت هدیه میدن:31:

Traceur
31-05-2010, 23:20
ایول ممنون از کمکت Traceur ... عالی بود

---------- Post added at 01:58 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

میشه جی تی ای libertycity رو هم بگی

حداقل سیستم مورد نیاز بازی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CPU : Intel Core 2 Duo 1.8 GHz, AMD Athlon X2 64 2.4 GHz
RAM : 1.0 GB (Windows XP) 1.5 GB (Windows Vista
VGA : 256 MB Nvidia 7900 / 256 MB ATI X1900
DX : DirectX 9.0c
OS : Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3
HDD : 16 GB of free space
Sound : 100% DirectX 9.0c compliant card
Network : Internet connection required for activation and multiplayer

سیستم پیشنهادی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CPU : Intel Core 2 Quad 2.4 GHz, AMD Phenom X3 2.1 GHz
RAM : 2.0 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista
VGA : 512 MB Nvidia 8600 / 512 MB ATI 3870
DX : DirectX 9.0c
OS : Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3
HDD : 18 GB of free space
Sound : 100% DirectX 9.0c compliant card
Network : Internet connection required for activation and multiplayer

نیما هستم عزیز.
---------- Post added at 12:20 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ---------

این بازی و همین طور LIBERY CITY اصلا رو SP2 اجرا نمیشه و باید حتما SP3 باشه که بعضی سایت ها سیدی ویندوز رو به صورت هدیه میدن:31:

دقیقا عزیز
البته ذکر کنم که در Xp سرویس پک 3 لازم میباشد اگر نه ویندوز 7 کافیه.

Traceur
02-06-2010, 23:47
اگر از پارکور اطلاعاتی دارید و علاقه مندین میتونین این مود رو دانلود کنین :
مود پارکور با داشتن قابلیت Roll , Back Flip و Turn Vault :

اینم هست.

کد

Angel killer
03-06-2010, 20:50
عزیز من شما هر کاری هم بکنید نمی تونین مثل اون سایتی که گفتم بشین .پس بی خود شلوغش نکن !:27:
از طرفی هم بروبکس ما اونجوری نیستن که نتونن چهار تا کلمه انگلیسی رو ترجمه کنن !

ببین فکر نکن 200 پست دادی یه چیزی بارته عزیز حیف که نمیخوام بگم من کی هستم وگنه میموندی توش ضمنا اگه شما عرضه داشتی میرفی مثل ما یه سایت تخصصی جی تی تی میزدی

من نمیدونم کی این ادرس رو ادیت میکنه بابا این ادرس سایت رسمی جی تی تی توی ایرانه خواهشا عوض نکنید
----------.net

Traceur
03-06-2010, 23:15
ببین فکر نکن 200 پست دادی یه چیزی بارته عزیز حیف که نمیخوام بگم من کی هستم وگنه میموندی توش ضمنا اگه شما عرضه داشتی میرفی مثل ما یه سایت تخصصی جی تی تی میزدی

من نمیدونم کی این ادرس رو ادیت میکنه بابا این ادرس سایت رسمی جی تی تی توی ایرانه خواهشا عوض نکنید
----------.net
دوست عزیز فکر کردی من آویزونه این سایتم که با 200 تا پست یه کسی شده باشم!!!
ثانیا حرف دهنتو بفهم بفهم چی از اون ---- میریزی بیرون.
ثالثا دوستان خودشون هر کدوم رو خواستن میرن به هر حال حق انتخابشون آزاد و وانتخابشون قابل احترامه.من قصدم کمک به بچه هاست نه خراب کردن کسی.ولی آخه سایتی که شما گذاشتین اصلا وجود نداره!!!
و در آخر این تاپیک برای خدمت به بکس عزیز ایجاد شده پس بی زحمت بحث رو ادامه ندید. اگه شما هم ادامه بدید من ادامه نمیدم

Angel killer
04-06-2010, 09:36
جناب وقتی چیزی رو ندیدی حرف نزن لطفا منظورت چیه وجود داره درحال حاظر من کاربر عادی ام .... ببین رسول جان تو ادرس رو بهش پ.خ کن تا بفهمه جریان چیه ! عزیز تو توی گوگل سرچ کن

ببین ادرس فروم کی نفر اوله هههه

tekken god
04-06-2010, 12:38
اگر از پارکور اطلاعاتی دارید و علاقه مندین میتونین این مود رو دانلود کنین :
مود پارکور با داشتن قابلیت Roll , Back Flip و Turn Vault :

اینم هست.

کد

----------.net

دوست عزیز فکر کردی من آویزونه این سایتم که با 200 تا پست یه کسی شده باشم!!!
ثانیا حرف دهنتو بفهم بفهم چی از اون ---- میریزی بیرون.
ثالثا دوستان خودشون هر کدوم رو خواستن میرن به هر حال حق انتخابشون آزاد و وانتخابشون قابل احترامه.من قصدم کمک به بچه هاست نه خراب کردن کسی.ولی آخه سایتی که شما گذاشتین اصلا وجود نداره!!!
و در آخر این تاپیک برای خدمت به بکس عزیز ایجاد شده پس بی زحمت بحث رو ادامه ندید. اگه شما هم ادامه بدید من ادامه نمیدم

جناب وقتی چیزی رو ندیدی حرف نزن لطفا منظورت چیه وجود داره درحال حاظر من کاربر عادی ام .... ببین رسول جان تو ادرس رو بهش پ.خ کن تا بفهمه جریان چیه ! عزیز تو توی گوگل سرچ کن

ببین ادرس فروم کی نفر اوله هههه
شما دو نفر چرا با هم می جنگید ؟
هر دوی شما مثل هم یه انسانید !
درسته اون سایت وجود داره منم دیدم .
ولی نیازی نیست سرش دعوا بشه ، همه ی ما ها انسانیم ممکنه من یه چیزی بدونم شما ندونی ، و یا شما بدونی من ندونم .
1-
این مود ها و اینجور چیزا جاش توی این تاپیکه :

2- قبلا من خودم شاهد بودم اعضای همین p30 خودمون یه چیزایی می ساختند که حرف نداشت !
ولی به دلیل استفاده های نابجا دست از اینکار در همچین جایی برداشتند .
البته بازم اینجا فعالیت میشه ولی خیلی کم
این بحثو تمومش کنید .

Traceur
05-06-2010, 18:54
خیلی وقته تموم کردم.
به هر حال می بخشید.

Angel killer
06-06-2010, 07:52
بنده هم عذر میخوام شرمنده

popowoody
06-06-2010, 17:52
میشه برامچند سایت غیر از سایتهای زیر برای دانلود ماشین جی تی ای بهم بگین

gtainside
gtagaming

B.J.U
06-06-2010, 22:05
سلام مشکل فوری توی این بازی دارم تورا به خدا کمک کنین
توی اون مرحله هست که برای اولین بار با دنیس (اولین دوست دخرتمون) آشنا میشیم وقتی میرسونمش خونه از ماشن پیاده میشه و میره میره میره تا از چشم من دور میشه و نمیدونم کجا میره و به سرعت دور میشه و وارد خونه نمیشه تا مرحله رد بشه
چیکار کنم این جوری نشه؟
به نظر شما مشکل از ترینر هست که من ازش استفاده میکنم؟

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

درضمن یه بار دیگه میگم این پچ ضد ساسنور رو هم کاملش رو بزارید و آموزش استفاده هم بزارید
چون من قبلا داشتمش جمعا 3 تا فایل بود پس هر 3 رو بزارید

Traceur
07-06-2010, 00:13
درضمن یه بار دیگه میگم این پچ ضد ساسنور رو هم کاملش رو بزارید و آموزش استفاده هم بزارید
چون من قبلا داشتمش جمعا 3 تا فایل بود پس هر 3 رو بزارید

در این تاپیک مطرح کن :

B.J.U
10-06-2010, 15:17
سلام یه مشکل جدی دارم
اون مرحله ای که برای اولین بار با دنیس آشنا میشیم(همون جا که یه خونه آتیش میزنیم و یه دختر رو نجات میدیم) وقتی دارم میرسونمش خونه وقتی میرسم روی اون دایره ی قرمز از ماشین پیاده میشه و میره تا جایی که دیگه نمیبینمش و هیچ راهی ندارم جز اینکه بازی رو یه بار دیگه بیارم راستی وقتی داره از خونه میاد بیرون وقتی بغلش میکنه بازم میهر یه جایی ولی بعد برمیگرده
با ترینر-بی ترینر-با رمز-بدون رمز-بدون پچ-بدون ماشین های اضافه هم امتحان کردم بازم همونه
راستی بعضی وقت ها میبینم که میره Ballas بکشه!!
راهنمایی کنید

popowoody
11-06-2010, 13:07
منظورت رو نمی فهمم ولی من مراحل رو همه رو رد کردم ( بدون ترینر )

B.J.U
11-06-2010, 13:32
ببین وقتی از ساختمون میاد بیرون واسه خودش میره ولی وقتی دمو ی بغل کردنش تموم میشه می بینم رفته بالاس بکشه ولی من کمکش میکنم و سوار ماشین میشه
وقتی میرسه دم خونش از ماشین پیاده میشه و میره دوباره همین کار رو بکنه منتها این بار دمو تموم نمیشه و مرحله رد نمیشه

popowoody
12-06-2010, 08:52
تا جایی که یادم میاد فک کنم اون موقع دیگه یا مرحله تموم میشه یا باید بریم خونمون

popowoody
12-06-2010, 12:04
امتحانشون کن ..

miladrazm
12-06-2010, 12:45
من در مرحله w جی تی آی 5 گیر کردم :طریقه ی رد کردن مرحله رو به من ایمیل بزنید.
emperatur_5@hotmail.cam:5::40:

tekken god
12-06-2010, 14:23
من در مرحله w جی تی آی 5 گیر کردم :طریقه ی رد کردن مرحله رو به من ایمیل بزنید.
emperatur_5@hotmail.cam:5::40:
لطفا اسم کامل مرحله و کلا اتفاقایی که میوفته رو بگین خودم راهنمایی میکنم .

ببین وقتی از ساختمون میاد بیرون واسه خودش میره ولی وقتی دمو ی بغل کردنش تموم میشه می بینم رفته بالاس بکشه ولی من کمکش میکنم و سوار ماشین میشه
وقتی میرسه دم خونش از ماشین پیاده میشه و میره دوباره همین کار رو بکنه منتها این بار دمو تموم نمیشه و مرحله رد نمیشه
احتمالاً پچی چیزی نصب نکردی ؟ شاید مشکل از اوناست !

rpf
16-06-2010, 15:51
با سلام...

من تو GTA San Andreas تو مرحله LOs desperados گیر کرده ام و رد نمیشه..یعنی من در مرحلهاي كه با دوستم بايد به ايستگاه قطار بريم گير كردم
در شهر همه ديوانه شده و با تلويزيون ميدوند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمیدونم چیکار کنم ؟؟؟ چه جوری دوست جمع کنم ؟؟ چه جوری مردم سوار ماشینت میشن ؟؟

popowoody
16-06-2010, 18:32
منظورت رو نمی فهمم

rpf
16-06-2010, 20:31
منظورت رو نمی فهمم

یک مرحله مونده به آخر رو میگم که همه مردم دیوانه شده اند و با تلویزیون فرار میکنند...

وقتی هم ماموریت S را انجام میدم یک نفر از دوستام بیرون میاد و باید به کمک اون چند نفر دیگر رو پیدا کنم و به جنگ بروم...

حالا چه جوری دوستان پیدا کنم و اونها رو به استگاه قطار برای شورش ببرم ؟؟؟ اصلا هیچ علامتی هم روی نقشه نیست بجز رنگ های سبز و زرد و بنفش...

Big-Boss
16-06-2010, 20:34
یک مرحله مونده به آخر رو میگم که همه مردم دیوانه شده اند و با تلویزیون فرار میکنند...

وقتی هم ماموریت S را انجام میدم یک نفر از دوستام بیرون میاد و باید به کمک اون چند نفر دیگر رو پیدا کنم و به جنگ بروم...

حالا چه جوری دوستان پیدا کنم و اونها رو به استگاه قطار برای شورش ببرم ؟؟؟ اصلا هیچ علامتی هم روی نقشه نیست بجز رنگ های سبز و زرد و بنفش...

مناطق گروه های دیگه رو تصرف کن.
بعد به یه حدی که رسید میتونی بری مرحله آخر.

silent mj
17-06-2010, 14:26
با سلام...

من تو GTA San Andreas تو مرحله LOs desperados گیر کرده ام و رد نمیشه..یعنی من در مرحلهاي كه با دوستم بايد به ايستگاه قطار بريم گير كردم
در شهر همه ديوانه شده و با تلويزيون ميدوند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمیدونم چیکار کنم ؟؟؟ چه جوری دوست جمع کنم ؟؟ چه جوری مردم سوار ماشینت میشن ؟؟

اگه منظورت اون مرحله هست كه با سزار بيروني بايد بري دو تن از اعضاي گروه رو همراه با سزار سوار ماشين كني و چهار نفره برين ايستگاه قطار اگر هم نميدوني چه طور ، بايد به سمت اعضاي گروه (يعني همون لباس سبز هاي خيابون خونه كارل) نشونه بگيري و وقتي اون مثلث بالاي سرشون ظاهر شد دكمه G رو فشار بده بعد ديگه تحت فرمان تو هستن و هرجا بري باهات ميان ، فقط يه ماشين چهار در نياز داري كه اونم فراوان.

*Mehran*
21-06-2010, 05:29
با سلام دوستان ، آخه این بازی که آسونه ، خودش معلومه و میگه چیکار باید کرد فقط کافیه یه کم اطلاعات انگلیسی داشته باشی ، من کامل بازی رو انجام دادم ، خیلی کیف داد از اول تا آخر به به !!! ولی متاسفانه نسخه GTA IV و GTA : LC اصلا نمیتونم نسخه PC رو بازی کنم ، چون هنگام بازی می ایسته ، حال آدم رو بهم میزنه با اینکه من گرافیکم 8500 GT , 512 هستش ، خلاصه من پیشنهاد می کنم که فقط عملیات انجام ندین ، به دور شهر بچرخین و ببینین چی هست ، و فکر کنم باید 100 تا و ... کار های مخفی مانند جمع کردن پول و تمرین کردن اسلحه و قوی تر شدن و رفتن به سالن و آموزش یاد گرفتن از استاد ها و دویدن و قوی کردن بازو و اندام و ... از ویژگی های مهمه این بازی هستش .

tekken god
21-06-2010, 20:53
البته گرافیک قبلی من هم دقیق مثل شما بود ،
ولی همه چیز به کارت گرافیک نیست ، سی پی یو و رم هم تأثیر زیادی دارند !
( معذرت اگه بی ربط به تاپیک بود )

ALender
22-06-2010, 10:57
سلام.
یه سوال ، اگه ویندوز رو عوض کنی سیو های GTA پاک میشه یا نه؟
اگه پاک میشه چطوری میتونم بعد از عوض کردن ویندوز دوباره از همون جایی که بازی رو سیو کردم دوباره بازی رو اجرا کنم؟
بازی من فارسی هست و cyber فارسیش کرده آیا سانسور هم شده بازی؟

a.z.p.z
22-06-2010, 11:04
خوب شما میتونی از سیو هاتون بک اپ بگیرید ... تو مسیر my document /gta sanandreas user files !!! ...

** یه سری از بازی های فارسی سانسور شده هستن البته چیزخاصی هم نداره به جز فحش هاشون و یه چندتا صحنه تو بازی!
هات کافی هم که بحثش جداست ! ..

ALender
22-06-2010, 11:15
خب اسم فایل سیوش چیه؟چطوری از سیو بکاپ بگیرم؟
هات کافی چی هست،سانسور بازی رو برمیداره؟

Traceur
22-06-2010, 16:32
خب اسم فایل سیوش چیه؟چطوری از سیو بکاپ بگیرم؟
هات کافی چی هست،سانسور بازی رو برمیداره؟

همونطور که دوست خوبمون a.z.p.z گفتن تو فولدر My Documents یه پوشه مربوط به سیو های GTA داره به نام GTA San Anderias User Files .از این پوشه یه کپی بگیرید و وقتی ویندوز عوض کردید این پوشه رو تو My Documents جایگزین پوشه ی سیو های gta کنید.
مد هات کافی هم سانسورو برمیداره.
چندتا هات کافی:

ALender
23-06-2010, 11:54
مرسی از راهنماییتون.

meto_895
29-06-2010, 12:19
اقا من یه سوال دارم؟
چی جوری میشه رو ماشین اهنگشو از کامپیوتر انتخاب کنم؟

Traceur
29-06-2010, 14:31
اقا من یه سوال دارم؟
چی جوری میشه رو ماشین اهنگشو از کامپیوتر انتخاب کنم؟
در این پست :

Ps_ Dude
01-12-2010, 12:04
سلام.
دوستان من تو این مرحله موندم.
یه دایره میاد پایین صفحه و یه سری فلش از توش رد میشن. من جهت های فلش ها رو درست میزنم و لی بهم امتیاز نمیده.
ممنون میشم اگه کمکم کنید تا این مرحله رو رد کنم.
اینم تصویر مرحله ی مورد نظر :

havas_1980
01-12-2010, 12:13
سلام.
یه دایره میاد پایین صفحه و یه سری فلش از توش رد میشن. من جهت های فلش ها رو درست میزنم و لی بهم امتیاز نمیده.

باید کلیدهای مربوط به هر فلش وقتی بزنین که دقیقا در داخل دایره پایین تصویر قرار میگیره.
از کلیدهای قسمت ماشین حساب یعنی 2 و 4 و 6 و 8 باید استفاده کنین.

BMW.M3_E46
01-12-2010, 12:14
سلام.

آره من هم اون موقع که این کارو میکردم نمی شد اصلش اینه که وقتی فلش ها دقیقا توی دایره قرار گرفتن اون موقع فلشها رو بزن

Ps_ Dude
01-12-2010, 13:18
آره من هم اون موقع که این کارو میکردم نمی شد اصلش اینه که وقتی فلش ها دقیقا توی دایره قرار گرفتن اون موقع فلشها رو بزن

باید کلیدهای مربوط به هر فلش وقتی بزنین که دقیقا در داخل دایره پایین تصویر قرار میگیره.
از کلیدهای قسمت ماشین حساب یعنی 2 و 4 و 6 و 8 باید استفاده کنین.
همه ی اینکارا رو کردم.
هم از فلش ها استفاده کردم هم از دکمه های W A S D . حالا میرم ببینم با زدن اعداداین مرحله رد میشه یا نه.
ممنون ازتون.

neon_91
01-12-2010, 21:29
خیلی جالبه با وجود اینکه 5 سال از ساخت بازی می گذرد ولی بازم تاپیکش هست خیلیاهم بازی می کنن.من عاشق این بازی هستم:40::40::40: یادش بخر عجب دورانی داشتم با این بازی :37:بهترین بازی gta حتی بهتر از iv من این بازیو به صورت 100 درصد تموم کردم همه مراحل اصلی و جانبی:5:

matrix_3s
02-12-2010, 12:56
منم با بازی خاطرلت زیادی دارم
ادمه یه بار گرفتم بازی خراب بود دوباره رفتم گرفتم بازیم خراب بود اعصاب واسم نذاشته بود اخر معلوم شده مشکل از سی دی اون شرکت بود:31:

Diego
02-12-2010, 15:11
من طبق یه سنت قدیمی! هر 6 ماه یه بار نصبش میکنم و تا آخرش میرم!:20:

Ps_ Dude
03-12-2010, 21:41
سلام مجدد.
آقا ما خودمون رو .... ولی نتونستیم این مرحله رو رد کنیم.
کسی save بازی ای که بعد از این مرحله هست رو داره بذاره؟ نمیخوام Save آخر بازی رو بذارید.
(با لپ تاپ اصلا نمیشه این مرحله رو رد کرد، ترتیب عدد ها معلوم نیستن.)
پیشاپیش ممنون.

Traceur
03-12-2010, 22:36
سلام مجدد.
آقا ما خودمون رو .... ولی نتونستیم این مرحله رو رد کنیم.
کسی save بازی ای که بعد از این مرحله هست رو داره بذاره؟ نمیخوام Save آخر بازی رو بذارید.
(با لپ تاپ اصلا نمیشه این مرحله رو رد کرد، ترتیب عدد ها معلوم نیستن.)
پیشاپیش ممنون.
اسم مرحله رو بگی حله :46:

Ps_ Dude
03-12-2010, 23:45
خدمت شما:
ممنون میشم اگه بذاری.

havas_1980
04-12-2010, 11:44
خدمت شما:
ممنون میشم اگه بذاری.

شما اگه دیروز سیوتون رو میزاشتین تا ردش میکردیم به مراتب بهتر بود تا اینکه یه نفر خودشو به اون مرحله برسونه و ردش کنه!

Javadgenral
04-12-2010, 15:59
بفرما عزیز .... یادش بخیر چقدر این بازی رو ادیت کردیم .... الان هم داریم میکنیم :D بچه ها تو جریان هستند
داریم شهر اهواز رو توی بازی وارد میکنیم

اینم از سیو

Ps_ Dude
04-12-2010, 20:11
شما اگه دیروز سیوتون رو میزاشتین تا ردش میکردیم به مراتب بهتر بود تا اینکه یه نفر خودشو به اون مرحله برسونه و ردش کنه!
سلام
فکر کنم این ایده ی بهتریه! چون من خیلی کارای دیگه تو بازی انجام دادم که اگه Save بازیه یکی دیگه رو بگیرم ، دوباره باید از اول انجامشون بدم.
اینم Save بازی من ، فقط همون مرحله رو واسم پیش ببرید:

( از تمام عزیزانی که جواب منو دادن واقعا تشکر میکنم.)

havas_1980
05-12-2010, 18:39
سلام
فکر کنم این ایده ی بهتریه! چون من خیلی کارای دیگه تو بازی انجام دادم که اگه Save بازیه یکی دیگه رو بگیرم ، دوباره باید از اول انجامشون بدم.
اینم Save بازی من ، فقط همون مرحله رو واسم پیش ببرید:

( از تمام عزیزانی که جواب منو دادن واقعا تشکر میکنم.)بفرمایین... سیو بعد از Cesar Vialpando.