PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto: San Andreas

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22

XMAN9
21-10-2008, 23:26
حالا خوبه Gtaiv رو نذارن بياد ايران!!!

frnsh
21-10-2008, 23:45
این ایرانی های مخی که من میشناسم! به هر راهی متوصل میشن تا به چیزهای دست نیافتنی و ممنوع دست پیدا کنن!!

Spaniuly
22-10-2008, 10:34
توی اون مراحل سه گانه شما وقتی دیدی دیگیران ازت جلو زدن و رسیدن خط پایان با تفنگ دوربین دار بکششون !!

بعدش خودت برو برنده شو

جوک میگیا اگه اسلحه بکشم که اخراج میشم از مسابقه

frnsh
22-10-2008, 23:38
کدوم مسابقه؟ تو داستان بازیه؟ میشه بگی تو کدوم شهره و از کی ماموریت میگیری؟
شاید بتونم کمک کنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi-HTC
23-10-2008, 20:29
من یه بار جی تی آ سن اندرس رو تموم کرده بودم...ولی سی دیش رو خیلی وقت پیش گم کردم....تالب شدم ایرانیشو بگیرم...
حالا با این نسخه ایرانی توش موندم......اومدن شکل ماشین ها و موتورها رو تغییر دادن....

توی یه مرحله هست که اسمش Bs هست وقتی میرم اونجا یه مرد چاقالو باهام میاد که چندتا آدمو که روی قطار در حال حرکت هستند باید بکشم....و یه موتور کنار دستمه که باید سوار بشیم بریم دنبالشون تا پشت سریم توی حرکت آدمای روی قطار رو بکشه....اما من یادمه که اون موتور یه موتور تریل بود که خیلیم راه میرفت.....اما الان کردنش شکل موتور گازی و دیگه راه نمیره که برم دنبالشون.....یکی یه راه حل ارایه بده مردم بسکه زدم دنبالشونو موتوره راه نرفت.....

HoJJaT_007
23-10-2008, 21:05
من مراحل رو تموم کردم اما وقتی میام مرحله تاکسی رو برم مینویسه هیچ مسافری نیست !

یعنی نمیتونم 100 درصد کنم ؟

franch
23-10-2008, 21:46
من یه بار جی تی آ سن اندرس رو تموم کرده بودم...ولی سی دیش رو خیلی وقت پیش گم کردم....تالب شدم ایرانیشو بگیرم...
حالا با این نسخه ایرانی توش موندم......اومدن شکل ماشین ها و موتورها رو تغییر دادن....

توی یه مرحله هست که اسمش Bs هست وقتی میرم اونجا یه مرد چاقالو باهام میاد که چندتا آدمو که روی قطار در حال حرکت هستند باید بکشم....و یه موتور کنار دستمه که باید سوار بشیم بریم دنبالشون تا پشت سریم توی حرکت آدمای روی قطار رو بکشه....اما من یادمه که اون موتور یه موتور تریل بود که خیلیم راه میرفت.....اما الان کردنش شکل موتور گازی و دیگه راه نمیره که برم دنبالشون.....یکی یه راه حل ارایه بده مردم بسکه زدم دنبالشونو موتوره راه نرفت.....
خوب دوست عزيز مجبوري بازي رو كه يك بار رفتي ميخواي دوباره بري. بعضيها چه حوصله هايي دارن.:13:

Mehdi-HTC
23-10-2008, 22:09
بعض بیکاریه.....حالا یکی یه راه حل بده یا اینکه سیو بعد از اون مرحله رو بده که موتوره اصلا راه نمیره کلافم کرده
یا یکی یه راه حل بگه که چطوری موتورو به حالت اولیه برگردونم

محمد نامدار
24-10-2008, 13:14
سلام
من توی مرحله ای که باید از یک دختره کارت ورودی هتل را بیگره گیر افتادم نمی دونم باید چکار کنم
البته جلوی کازینو رفتم ، دختر را تعقیب کردم ، به --- shop رفتم ، لباس پوشیدم
جلوی خونه دختره رفتم ، یارو را کشتم ، توی خونه رفتم و ...
ولی بعد از اینکه اومد بیرون و چند مرحله انجام دادم
بعد از تماس تلفن دوباره به در خانه اش رفتم ولی هر کاری که می کنم هیچ کاری انجام نمیده
مثل اینکه اون لباس را دوباره می خواد که من هر جا رفتم پیدا نشد
باید چکار کنم
خیلی کارم گیره

cj-afshin
24-10-2008, 14:12
سلام
من توی مرحله ای که باید از یک دختره کارت ورودی هتل را بیگره گیر افتادم نمی دونم باید چکار کنم
بعد از تماس تلفن دوباره به در خانه اش رفتم ولی هر کاری که می کنم هیچ کاری انجام نمیده
باید چکار کنم
خیلی کارم گیره
این رمز رو بزن و برو روی حاله ی قرمز جلوی خونه بایست" BEKKNQV"(از ساعت 12 تا فکر کنم 20 )

بعض بیکاریه.....حالا یکی یه راه حل بده یا اینکه سیو بعد از اون مرحله رو بده که موتوره اصلا راه نمیره کلافم کرده
اگه بلدی ماشینو یا موتورو عوض کنی بگو تا من یک موتور تریل برات بزارم.

R.P.G
24-10-2008, 15:39
سلام
باید چکار کنم
خیلی کارم گیره
میتونی بری به یکی از خونه هات،لباستو رو توی خونه عوض کنی.(همون لباسی که اولین بار با اون رفتی خونش).:40::40::31:

IPHONE 3g
25-10-2008, 13:21
سلام شاید درخواست تکراری باشه ولی شما ببخشید.

1_ یه ترینر خوب. 2_ کیلومتر شمار خوب.

مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییی.

Mehdi-HTC
25-10-2008, 23:27
اصلا توی فایل های بازی جایی که اسم ماشینا یا موتور باشه نیست...هرچی گشتم چیز خاصی نداشت....
شما اگه بلدی بگو ماهم استفاده کنیم........

البته خود ایرانیا یه برنامه براش گذاشتن مثل یه ادیتر کوچیکه...که ماشین های جدید رو که ایرانیا اضافه کردن نشون میده....و مثل اینکه میشه دست کاریهایی کرد اما من بلد نیست...یکی یه راه حل بده بابا مردیم با این موتور گازی....

frnsh
26-10-2008, 00:15

منم فارسی بازی کردم. این مشکلو نداشتم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی چطور راه نمیره؟ حرکت نمیکنه اصلا؟

من مراحل رو تموم کردم اما وقتی میام مرحله تاکسی رو برم مینویسه هیچ مسافری نیست !

یعنی نمیتونم 100 درصد کنم ؟

همه جا اینطوره؟ آخه معمولا جاهایی که خلوته اینطوره. اگه برید جای شلوغ هم همینطوره؟

R.P.G
26-10-2008, 09:40
سلام شاید درخواست تکراری باشه ولی شما ببخشید.

1_ یه ترینر خوب. 2_ کیلومتر شمار خوب.

مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییی.

یه ترینر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کیلومتر شمار که....:23:

برای کیلومتر شمار میتونین تو این تاپیک در خواست کنین:

Mehdi-HTC
26-10-2008, 11:26
آره.....موتوره به جای اینکه تریل باشه شده موتور گازی...
حرکت میکنه ولی سرعتش به اندازه موتور گازیه نه تریل...
وقتی میزنم دنبال قطار موتوره اصلا به قطار نمیرسه که بخواد آدمای روش رو بکشه......

HoJJaT_007
26-10-2008, 13:16
همه جا اینطوره؟ آخه معمولا جاهایی که خلوته اینطوره. اگه برید جای شلوغ هم همینطوره؟

بله !

بری میدون شهرم همینو میگه

Mehdi-HTC
26-10-2008, 15:09
آقا یکی لطف کنه سیو بعد از مرحله Bs رو بده...........

آقا من توی این سایت مبتدی هستم ...خواهش و تمنا رو بلد نیستم....
یکی اینجا مرد باشه سیو بعد از این مرحله رو واسه ما بزاره.......مرحله هم Bs هست همون چاقالوهه که سبز رنگه عینکیه.....

cj-afshin
26-10-2008, 19:26
ببین البته من اینو برای دوستم قبلا ایمیل کرده بودم ولی مراحلش همونه:
بیا این نرم افزار که برای جایگزینی حتما باید داشته باشی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طرز استفاده

قبل از هر کار ماشینی که می خوای جایگزین یک ماشین در بازی کنی هم نام کن

را باز کن gta3 درجایی که بازی ریخته شده رفته و models پس از دانلود ونصب به پوشه ی

تیک دار کن tools>sort>name پس از باز کردن در منوی بالا گزینه ی

کرده delete آن دو را (zr350.txd zr350.dff سپس اسم ماشین جایگزینی را پیدا کرده (مثلا

را زده سپس اون دوتا فایل که هم نام هستند یکی یکی انتخاب کن commands>add بعد در منوی بالا گزینه ی

را زده صبر کن تا بازسازی شده و پس از بازسازی شدن وارد بازی شده وحالشو ببر commands>Rebuild archive در آخرین مرحله در منوی بالا گزینه ی

یکم کلمه هاش عقب جلو هست اگه نمی تونی بخونی ایمیل بده تا برات بفرستم.

Mehdi-HTC
26-10-2008, 20:12
این که خیلی سخت شد...بابا بیخیال عوض شدن این موتور گازیه شدیم یکی سیو بعد از این مرحله رو به ما بده......مرحلـــــــــــــــ ـــــــــــه Bs بعدش رو به ما بدین مردم بس که گفتم.......یعنی کسی ندارــــــــــــــــه؟؟؟؟ ؟؟!!!!!!!

frnsh
26-10-2008, 23:45
آره.....موتوره به جای اینکه تریل باشه شده موتور گازی...
حرکت میکنه ولی سرعتش به اندازه موتور گازیه نه تریل...
وقتی میزنم دنبال قطار موتوره اصلا به قطار نمیرسه که بخواد آدمای روش رو بکشه......

مطمئنی نمیرسه؟ حتی اگه به هیچ جا نخوری؟ آخه مال منم خیلی سخت بود. نمیرسید به قطار مگر اینکه به هیچ جا نمیخوردم.
اگه مشکل از بازیت نباشه این کارو کن:
اولا که از مسیر کناری قطار برو و بالا رو جهت بگیر تا بزنیشون یا اینقدر به وسط قطار نزدیک شو تا Big Smoke بزنشون. حداقل یکیشونو بزنه. بعد هم باید برو یا جلوی قطار یا پشتش که اون یکی قطاره رد شه بعدشم همین کارو کن. بعدشم که یه مسیر بلندتر جلوته سریعتر از قطار خودتو به اونجا برسون و وقتی رفتی بالا با همون سرعتت برو. نترس که قطار یهو بهت نرسه. بعدم که خودت به کمک همون یارو دوستت بزنشون.

بله !

بری میدون شهرم همینو میگه

خب حتما بازیتون خرابه. فارسیه؟
به نظر من که دوباره نصبش کن.

Mehdi-HTC
27-10-2008, 11:07
عزیزم من توی این بازی دست فرمونم 20 هست....به هیچ جا هم که نخورم بازم نمیرسه....حالمو بدجوری گرفته.....
حتی بعضی موقع ها از چپ میرم که سر پیچ ازش رد بشم...بیگ هم یکیشونو یا خیلی زور بزنم 2 تاشونو بیشتر نمیرسه بکشه..... بعدش به سر بالایی که میرسه و از تونل رد میشیم که باید از جاده خاکی کناریه برم اصلا موتوره ازش بالا نمیره تا میاد جون بکنه بره بالا بیگ پیاده میشهو مرحله هم فینیش!!!!!! بابا سیو بعد از این مرحله رو بدیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــن.................. .....

R.P.G
27-10-2008, 11:20
عزیزم من توی این بازی دست فرمونم 20 هست....به هیچ جا هم که نخورم بازم نمیرسه....حالمو بدجوری گرفته.....
حتی بعضی موقع ها از چپ میرم که سر پیچ ازش رد بشم...بیگ هم یکیشونو یا خیلی زور بزنم 2 تاشونو بیشتر نمیرسه بکشه..... بعدش به سر بالایی که میرسه و از تونل رد میشیم که باید از جاده خاکی کناریه برم اصلا موتوره ازش بالا نمیره تا میاد جون بکنه بره بالا بیگ پیاده میشهو مرحله هم فینیش!!!!!! بابا سیو بعد از این مرحله رو بدیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــن.................. .....
فک کنم شما بتونین این موتور لعنتی رو عوض کنین.

تو این تاپیک برید و مطرح کنید:

avril3
27-10-2008, 18:09
دوستان نظرتون در مورد این عکس چیه ؟ کسی تا حالا این قسمت رو رفته؟
چون +18 هست می گذارم تو رپید

cj-afshin
27-10-2008, 19:58
دوستان نظرتون در مورد این عکس چیه ؟ کسی تا حالا این قسمت رو رفته؟
چون +18 هست می گذارم تو رپید

هرکی قبلا اینجا بوده می دونه:5:.بسته دیگه بحث هات کافی رو تموم کنید بیا .

بیا یک جای دیگه آپ کردم

کاملا تست کردم
کد:

اگه مشکل داشت بگید بازم آپ می کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش اجرا:
1.فایل را از حالت فشرده در بیارید
2.بازی را اجرا کرده
3.با کلید های tab+alt به طور موقت از بازی خارج شده
4.فایل خارج شده را باز کرده(یک پنجره داسی باز می شه).بعد می پرسه بردارم یا نه. شما y می زنید بعد دوتا enter زده
5.وارد بازی شده.بادوست خود بیرون رفته اگر راضی برگردونیدش شما را دعوت به قهوه می کند.بعد شما y زده و بقیه ماجرا.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

avril3
28-10-2008, 12:53
لینک مشکل داره .لطفا دوباره اپلود کنید

HoJJaT_007
28-10-2008, 14:57
این که خیلی سخت شد...بابا بیخیال عوض شدن این موتور گازیه شدیم یکی سیو بعد از این مرحله رو به ما بده......مرحلـــــــــــــــ ـــــــــــه Bs بعدش رو به ما بدین مردم بس که گفتم.......یعنی کسی ندارــــــــــــــــه؟؟؟؟ ؟؟!!!!!!!

بفرما :

خب حتما بازیتون خرابه. فارسیه؟
به نظر من که دوباره نصبش کن.

نه

از یه منبع معتبری خوندم که بعد از یه مرحله خاصی اینطوری میشه

در هر صورت من همه مراحلشو به غیر از تاکسی رفتم , بعد با ترینتر 100 درصد کردم !

الانم دارم الاف توی شهر میگردم .

واقعا وقتی آدم 100 % میکنه حوصلش سر میره .

بر خلاف Gta IV که باید تا اومدنش با این بگذرونیم

cj-afshin
28-10-2008, 19:48
لینک مشکل داره .لطفا دوباره اپلود کنید
بیا

mehran_286
28-10-2008, 20:47
دوستان سلام
من این بازی رو تموم کردم و تمام منطقه ها رو سبز کردم
ولی این ادم ها که هدبند ابی دارند تو شهر هستند و دیگر خبری از بنفشها و زرد ها نیست
چکارکنم این ادم ها برند ؟

R.P.G
29-10-2008, 08:26
دوستان سلام
من این بازی رو تموم کردم و تمام منطقه ها رو سبز کردم
ولی این ادم ها که هدبند ابی دارند تو شهر هستند و دیگر خبری از بنفشها و زرد ها نیست
چکارکنم این ادم ها برند ؟
ایـــنا رفیقای دوستتون Cesar هستن که نمیتونین از بین ببرینشون.:41:

HoJJaT_007
29-10-2008, 14:00
درسته اونا دوستای سزارن

اما یکمی تو محلشون بگردید میزننت!

mehran_286
29-10-2008, 19:11
اقا gta iivکی میاد من منتظرم

Mehdi-HTC
29-10-2008, 20:36
بیا

فایل Zip مشکل داره ..........:41::5:

بفرما :

سلام دوست من ....این که بازم همون مرحله هست.....مگه نباید توی قسمت سیو بازی و توی مای داکیومنت بریزم ؟ من ریختم تغییری که نکرد...بازم همون سیو مرحله هست که لود میکنم همون مرحله میاد.........

cj-afshin
29-10-2008, 22:34
فایل Zip مشکل داره ..........:41::5:
پسوندش زیپ نیست rar هست:41::5:

Mehdi-HTC
30-10-2008, 23:16
با این حال بازم اخطار میده....فایل رار رو باز میکنه اما اخطار زرد رنگ می ده....
اکسترکت هم نمیشه کرد....کاملا مشخصه که فایل خرابه.........

HoJJaT_007
31-10-2008, 00:31
gtasavegames.com

سیو همه مراحلو از اینجا بگیر

+ سیو های وایس سیتی و III

cj-afshin
31-10-2008, 20:55
با این حال بازم اخطار میده....فایل رار رو باز میکنه اما اخطار زرد رنگ می ده....
اکسترکت هم نمیشه کرد....کاملا مشخصه که فایل خرابه.........
اشتباه دانلود کردی احتمالا قبل از اینکه دانلود تموم بشه نشون داده ماله من هم بعضی مواقع اینجوری می شه.
یکباره دیگه دانلود کن.من همین الان دان کردم ولی درست بود.

Mehdi-HTC
31-10-2008, 22:19
Cj جان فایل درست شد...
ولی هرکاری می کنم نمیشه ؟؟؟
مگه وقتی پیشه یکی از همین دخترا میری بعد اون میگه که مثلا بیام سوار شم و بعد من Y میزنم سوار میشه اما اتفاق خاصی نمیفته....اگرم فقط دوست دخترم باید باشه که بازم با دوست دخترم رفتم بیرون بازم نشد ....راستی اون پنجره داس که باز میشه...y که میزنم با 2تا اینتر پنجره داس بسته میشه...میشه کامل توضیح بدین ؟؟؟ بازم ممنونم..........

mehran_286
01-11-2008, 16:13
دوستان کسی اطلاع نداره Iiiکی میاد ؟

Mehdi-HTC
01-11-2008, 18:56
دوستان کسی اطلاع نداره Iiiکی میاد ؟

اگر منظورتون GTA IV هست...به تاپیک مربوط به خودش برین اونجا خبرها به روز هست.......

virus2009
01-11-2008, 19:26

سیو اون مرحله رو بده تا برات ردش کنم و برات سیو مرحله بعد رو بزارم.

Mehdi-HTC
01-11-2008, 20:44
ویروس جون ممنونم....خورم حللش کردم....

حالا توی یه مرحله دیگه گیر کردم .... که یه جا بیگ و داداش سی جی بهش خیانت میکنن...
و توی یه پارکینگ دعوا شروع میشه که باید خودمو به اونجا برسونم....
همه آدما رو می کشم اما آخرش یه ماشین میاد که داخلش 2تا آدمن اونارو که میکشم ماشینشون زودی آتشین میگیره و منفجر میشه....بعد همینجور علامت قرمز بالای ماشین روشن هست و یکی از توی ماشین به صورت نامریی تیر اندازی میکنه هرچی با آرپی جی میزنم کسی که توی ماشین هست و نامریه اصلا نمیمیره و همینجوری الکی تیر میزنه......

tekken god
02-11-2008, 16:00
ویروس جون ممنونم....خورم حللش کردم....

حالا توی یه مرحله دیگه گیر کردم .... که یه جا بیگ و داداش سی جی بهش خیانت میکنن...
و توی یه پارکینگ دعوا شروع میشه که باید خودمو به اونجا برسونم....
همه آدما رو می کشم اما آخرش یه ماشین میاد که داخلش 2تا آدمن اونارو که میکشم ماشینشون زودی آتشین میگیره و منفجر میشه....بعد همینجور علامت قرمز بالای ماشین روشن هست و یکی از توی ماشین به صورت نامریی تیر اندازی میکنه هرچی با آرپی جی میزنم کسی که توی ماشین هست و نامریه اصلا نمیمیره و همینجوری الکی تیر میزنه......
سلام
فهمیدم کدوم مرحله رو می گی ؛ همون مرحله ای که بیگ اسموک و رایدر نه داداش سی جی یعنی سوییت هر حال بگم من این مرحله رو برای اوّلین بار همینجوری رد کردم و مشکلی واسم پیش نیومد ولی حالا که اینطوری می شه به ماشین آر چی جی نزن تا بیاد یه ج نزدیک خودتون پارک کنه بعد تا جایی که یادمه دو نفر ازش پیاده می شدند و راحت بکششون اگه هم نشد سیوتو آپلود کن خودم واست ردش کنم .
در ضمن شاید منظورت اینه که اونها از ماشین پیاده می شن بعد وقتی می میرن آتیش می گیره ؟ به هر حال اگه نشد سیوتو آپلود کن .
خدا نگهدار .

cj-afshin
03-11-2008, 20:01
توی مرحله ی آخر برای خراب کردن دیوار یک تانک وجود داره که آب از لولش بیرون میاد.اسمش چیه؟یا از کجا می شه توی بازی سوار آن شد؟

Mehdi-HTC
04-11-2008, 13:06
دوستان اون مرحله که با موتور سوار هواپیما میشیم...بعد من اون آدمارو میشکم چتر نجاتشم بر میدارم...بعد از اینکه چتر رو برداشتم باید چه کار کنم.........

Big-Boss
04-11-2008, 13:10
دوستان اون مرحله که با موتور سوار هواپیما میشیم...بعد من اون آدمارو میشکم چتر نجاتشم بر میدارم...بعد از اینکه چتر رو برداشتم باید چه کار کنم.........

باید از هواپیما بپری پایین

Mehdi-HTC
04-11-2008, 13:32
باید از هواپیما بپری پایین

خوب میپرم پایین اما میزنه میشن فیلد....یعنی باختم....باید یه کار دیگم انجام بدم..........

HoJJaT_007
04-11-2008, 13:34
عزیزم شما باید با موتور بری تو هواپیما , بعد بکشی همه رو چطرو ورداری , یه بسته انفجاری بندازی تو هواپیما و بپری بیرون (لازم نیست منفجر کنی!) خوش خود به خود منفجر میشه

Mehdi-HTC
04-11-2008, 13:38
عزیزم شما باید با موتور بری تو هواپیما , بعد بکشی همه رو چطرو ورداری , یه بسته انفجاری بندازی تو هواپیما و بپری بیرون (لازم نیست منفجر کنی!) خوش خود به خود منفجر میشه

اهان خوب بگو یه بسته انفجاری بزار....بسته انفجاری از همونایی هست که از دور میشه با کنترل منفجر کرد ؟؟؟

Ghaioom
04-11-2008, 13:48
اهان خوب بگو یه بسته انفجاری بزار....بسته انفجاری از همونایی هست که از دور میشه با کنترل منفجر کرد ؟؟؟
سلام
بله همونه کنترل از راه دور هست.

Mehdi-HTC
05-11-2008, 13:36
حالا یه مرحله دیگه گیر کردم.....همونی که شکل یه تاس بازی هست...
یهکی از مرحله هاش اینه که باید با هواپیما برم توی سینه ی یه جت.....وقتی رفتم توی اون دایره قرمز باید چیکار کنم ؟؟؟
چون وقنی از دایره ی بالای جت رد میشم دیگه نمیشه گرفتش و مرحله رو میبازم.....باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

HoJJaT_007
05-11-2008, 15:51
باید بپری توی هواپیما .

freefall هست اسم مرحله

Mehdi-HTC
05-11-2008, 20:38
ممنون ....راستی اون کافی که دوستان آدرس برنامه رو دادن من هرکاری کردم نشد....
دوستان فکر بد نکننا قصد فقط کنجکاویه..........لطفا درست آموزش بزارن ببینیم چجوریه......

cj-afshin
05-11-2008, 21:00
ممنون ....راستی اون کافی که دوستان آدرس برنامه رو دادن من هرکاری کردم نشد....
دوستان فکر بد نکننا قصد فقط کنجکاویه..........لطفا درست آموزش بزارن ببینیم چجوریه......
من خیلی تابلو نوشته بودم!!چطور مگه نتونستی اجرا کنی؟

HoJJaT_007
05-11-2008, 21:25
اگه میخوای موقع نصب کافه سیوات نپره این کارو کن :

اول از فایل script.img یه بک آپ بگیر .(توی خود بازی)

بعد script.img داخل پوشه کافه رو جایگزین کن روی اصلی .

حالا توی یکی از سیوای قبلی کلید alt+tab بزن و بیا بیرون و فایل سنسورید رو باز کن

یه پیام میاد بزن Y و سپس اینتر و بازم اینتر و تموم !

(تشکر یادت نره :D)

Mehdi-HTC
05-11-2008, 21:29
توی همین مرحله freefall توی دایره قرمز که میرم میپرم پایین هیچ اتفاقی نمیفته و بعدش سی جی میفته توی آب و بازی فینیش....20 دفعه رفتم.....وای وای....

بعدش واسه کافی من هرکاری کردم نشد یعنی دختره وقتی پیاده میشه بره خونه هیچ اتفاقی نمیفته و هیچی نمیگه......توی برنامه داس مانند Y با 2 تا اینتر میزنم و بعدش بسته میشه.........

virus2009
05-11-2008, 22:08
توی همین مرحله freefall توی دایره قرمز که میرم میپرم پایین هیچ اتفاقی نمیفته و بعدش سی جی میفته توی آب و بازی فینیش....20 دفعه رفتم.....وای وای....

بعدش واسه کافی من هرکاری کردم نشد یعنی دختره وقتی پیاده میشه بره خونه هیچ اتفاقی نمیفته و هیچی نمیگه......توی برنامه داس مانند Y با 2 تا اینتر میزنم و بعدش بسته میشه.........

موقعی که داری میری به سمت هواپیما باید نرسیده به هواپیما دور بزنی.
و هم جهت با هواپیما بری بعد یکم سرعتت رو کم کنی هواپیما بهت میرسه.
بعد بالای هواپیما داخل دایره قرمز باید حرکت کنی.
و بعد چند ثانیه cj خودش میپره رو هواپیما.
فقط مواظب باش وقتی رفتی تو هواپیما باید تیر اندازی کنی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SPY.07
07-11-2008, 17:17
سلام دوستان.
من شنیدم یه رمزی هست که میشه باهاش از تو ماشین به هر طرفی که بشه تیر اندازی کرد. آخه خودش فقط چپ و راست میزنه.
واقعا هست همچین چیزی یا الکیه؟
ممنون

cj-afshin
07-11-2008, 21:24
سلام دوستان.
من شنیدم یه رمزی هست که میشه باهاش از تو ماشین به هر طرفی که بشه تیر اندازی کرد. آخه خودش فقط چپ و راست میزنه.
واقعا هست همچین چیزی یا الکیه؟
ممنون
این هست "OUIQDMW"

محمد نامدار
07-11-2008, 23:16
نوشته شده توسط محمد نامدار
سلام
باید چکار کنم
خیلی کارم گیره
که البته یک دوستی این رمز را داده
این رمز رو بزن و برو روی حاله ی قرمز جلوی خونه بایست" BEKKNQV"(از ساعت 12 تا فکر کنم 20 )
ولی وقتی رمز را می زنی مشکلی در بازی پیدا می شه برای کنسل کردن آن چه کار باید کرد
که البته خودتان بیشتر می دانید مشکل چیه
ضمناً من یک بار رفتم در خونه کاری را انجام داد ولی از کارت خبر نشد چند بار باید این کار انجام بشه و آیا راه حل دیگه ای هست؟

Big-Boss
07-11-2008, 23:22
سلام
باید چکار کنم
خیلی کارم گیره
ولی وقتی رمز را می زنی مشکلی در بازی پیدا می شه برای کنسل کردن آن چه کار باید کرد
ضمناً من یک بار رفتم در خونه کاری را انجام داد ولی از کارت خبر نشد چند بار باید این کار انجام بشه و آیا راه حل دیگه ای هست؟

باید چند بار همین کارو تکراری کنی دختره رو ببری بیرون بگردونی
تا بهت اعتماد کنه و کارت ورودیه قسمت کارکنان هتل رو بهت بده!!!:21:

virus2009
08-11-2008, 11:51
سلام
باید چکار کنم
خیلی کارم گیره

یک راه دیگه هم هست:
دختره رو بکشی بعد بری تو خونش کارت رو برداری.

HoJJaT_007
08-11-2008, 13:59
هیچ کس متوجه سوال ایشون نشد !

ایشون پرسیدند لباسو از کجا بیاره !

جواب :

شما برو به رخنکن خونه هات یه جایی هستش (اسمشو یادم نیست) لباسای فرم رو اونجا میذاره + لباسای دوست دخترا میدن !

Gemp Suit بپوش و با Didlo باز برو در خونش (3 بار این کارو کنی حله!)

franch
08-11-2008, 18:23
سلام
اگه كسي از دوستان رمز stamina رو بده ممنون ميشم.

SPY.07
08-11-2008, 18:29
این هست "OUIQDMW"

خیلی ممنون. چه کد جالبیه، خیلی کاربرد داره. :46:

franch
08-11-2008, 23:26
سلام
اگه كسي از دوستان رمز stamina رو بده ممنون ميشم.
فكر كنم اگه به فارسي مينوشتم بهتر بود!!
كسي از دوستان رمز قدرت رو نداره؟؟

qo0oick
09-11-2008, 01:25
فكر كنم اگه به فارسي مينوشتم بهتر بود!!

كسي از دوستان رمز قدرت رو نداره؟؟
منظورت از Stamina رو نمی دونم ولی فکر کنم اون چیزی که می خوای این باشه
Armor, health, and money = hesoyam

franch
09-11-2008, 12:19
منظورت از Stamina رو نمی دونم ولی فکر کنم اون چیزی که می خوای این باشه
Armor, health, and money = hesoyam
اين كه رمز پول وسلامتيش هست!!!
منظورم از stamina همون چند تا گزينهاي هست كه كنار صفحه مينويسه(با فشار دادن L1) مثل fat يا muscle و...

virus2009
09-11-2008, 13:09
اين كه رمز پول وسلامتيش هست!!!
منظورم از stamina همون چند تا گزينهاي هست كه كنار صفحه مينويسه(با فشار دادن L1) مثل fat يا muscle و...

فکر کنم منظرت اینا باشن نــه:
Max Muscle: JYSDSOD
Max Respect: OGXSDAG
Fat: BTCDBCB

HoJJaT_007
09-11-2008, 13:45
ترینر 150 کاربرده دارم هر چی بخوای داره (از جمله قدرت و آب شش و...!)

میخوای؟

franch
09-11-2008, 13:54
فکر کنم منظرت اینا باشن نــه:
Max Muscle: JYSDSOD
Max Respect: OGXSDAG
Fat: BTCDBCB
اره ولي هيچ كدوم از اينايي كه نوشتي رمز max stamina نبود!

cj-afshin
09-11-2008, 19:15
اره ولي هيچ كدوم از اينايي كه نوشتي رمز max stamina نبود!
فکر نکنم داشته باشه ولی می گردم:46:

franch
10-11-2008, 12:22
فکر نکنم داشته باشه ولی می گردم:46:
چرا داره. من خودم دو سال پيش كه بازي رو تموم كردم تمام رمزهاي اون چهار پنج تا گزينه گوشه صفحه رو داشتم از جمله max stamina.
فكر كنم خودم بايد برم سرچ كنم تا پيدا بشه!

virus2009
10-11-2008, 13:39
من رمزش رو ندارم ولی ترینرش هست که max stamina رو داره.
اگه خواستی بگو تا بذارمش.

franch
10-11-2008, 13:46
من رمزش رو ندارم ولی ترینرش هست که max stamina رو داره.
اگه خواستی بگو تا بذارمش.
خوب اگه بذاري ممنون ميشم.

virus2009
10-11-2008, 16:00
خوب اگه بذاري ممنون ميشم.

بفرمایید اینم ترینر.
موقعی که دانلود کردید قسمت info رو بخونید.

LORD GAMES
14-11-2008, 14:56
سلام اگه میشه کل کدهای Gta SanAndreas با کاربرد هاشون رو توی یک فایل word بنویسید و اپ کنید ممنون میشم:31::12:

Big-Boss
14-11-2008, 15:00
سلام اگه میشه کل کدهای Gta SanAndreas با کاربرد هاشون رو توی یک فایل word بنویسید و اپ کنید ممنون میشم:31::12:
...وانسان گوگل را خلق کرد

اینها هم لینک جامعی از کدهای GTA SA برای شما

دیدم خیلی از دوستان دارن دنباله این کدها می گردن و هی سر این کدها با هم بحث دارن گفتم همشو یه جا بنویسم

GTA: San Andreas

Weapons, Health, Armor & Money
LXGIWYL = Weapon Set 1, Thug's Tools
PROFESSIONALSKIT = Weapon Set 2, Professional Tools
UZUMYMW = Weapon Set 3, Nutter Tools
HESOYAM = Health, Armor, $250k
BAGUVIX = Semi-Infinite Health
CVWKXAM = Infinite Oxygen
ANOSEONGLASS = Adrenaline Mode
FULLCLIP = Infinite Ammo, No Reload

Police, Stats & Gangs

TURNUPTHEHEAT = Increase Wanted Level Two Stars
TURNDOWNTHEHEAT = Clear Wanted Level
BTCDBCB = Fat
BUFFMEUP = Max Muscle
KVGYZQK = Skinny
AEZAKMI = Never Wanted
BRINGITON = Six Star Wanted Level
WORSHIPME = Max Respect
HELLOLADIES = Max S** Appeal
VKYPQCF = Max Stamina
PROFESSIONALKILLER = Hitman In All Weapon Stats
NATURALTALENT = Max All Vehicle Skill Stats

Spawning Objects

AIWPRTON = Spawn Rhino
OLDSPEEDDEMON = Spawn Bloodring Banger
JQNTDMH = Spawn Rancher
VROCKPOKEY = Spawn Racecar
VPJTQWV = Spawn Racecar
WHERESTHEFUNERAL = Spawn Romero
CELEBRITYSTATUS = Spawn Stretch
TRUEGRIME = Spawn Trashmaster
RZHSUEW = Spawn Caddy
JUMPJET = Spawn Hydra
KGGGDKP = Spawn Vortex Hovercraft
AIYPWZQP = Have Parachute
ROCKETMAN = Have Jetpack
OHDUDE = Spawn Hunter
FOURWHEELFUN = Spawn Quad
AMOMHRER = Spawn Tanker Truck
ITSALLBULL = Spawn Dozer
FLYINGTOSTUNT = Spawn Stunt Plane
MONSTERMASH = Spawn Monster

Vehicles
CPKTNWT = Blow Up All Cars
WHEELSONLYPLEASE = Invisible car
STICKLIKEGLUE = Perfect Handling
ZEIIVG = All green lights
YLTEICZ = Aggressive Drivers
LLQPFBN = Pink traffic
IOWDLAC = Black traffic
FLYINGFISH = Boats fly
EVERYONEISPOOR = Traffic is Cheap Cars
EVERYONEISRICH = Traffic is Fast Cars
CHITTYCHITTYBANGBANG = Cars Fly
JCNRUAD = Smash n' Boom
SPEEDFREAK = All Cars Have Nitro
BUBBLECARS = Cars Float Away When Hit
OUIQDMW = Free Aim While Driving
GHOSTTOWN = Reduced Traffic
FVTMNBZ = Traffic is Country Vehicles
BMTPWHR = Country Vehicles and Peds, Get Born 2 Truck Outfit

Gameplay

SPEEDITUP = Faster Gameplay
SLOWITDOWN = Slower Gameplay
AJLOJYQY = Peds Attack Each Other, Get Golf Club
BAGOWPG = Have a bounty on your head
FOOOXFT = Everyone is armed
GOODBYECRUELWORLD = Suicide
BLUESUEDESHOES = Elvis is Everywhere
BGLUAWML = Peds Attack You With Weapons, Rocket Launcher
LIFESABEACH= Beach Party
ONLYHOMIESALLOWED = Gang Members Everywhere
BIFBUZZ = Gangs Control the Streets
NINJATOWN = Ninja Theme
BEKKNQV = Slut Magnet
CJPHONEHOME = Huge Bunny Hop
KANGAROO = Mega Jump
STATEOFEMERGENCY = Riot Mode
CRAZYTOWN = Funhouse Theme
SJMAHPE = Recruit Anyone (9mm)
ROCKETMAYHEM = Recruit Anyone (Rockets)

Weather & Time

PLEASANTLYWARM = Sunny Weather
TOODAMNHOT = Very Sunny Weather
ALNSFMZO = Overcast Weather
AUIFRVQS = Rainy Weather
CFVFGMJ = Foggy Weather
YSOHNUL = Faster Clock
NIGHTPROWLER = Always Midnight
OFVIAC = Orange Sky 21:00
SCOTTISHSUMMER = Thunderstorm
CWJXUOC = Sandstorm

LORD GAMES
14-11-2008, 16:23
فارسیش نیست؟:31:

franch
14-11-2008, 16:33
اقا كسي رمزي نداره كه هوا برفي بشه؟!

Big-Boss
14-11-2008, 16:54
اقا كسي رمزي نداره كه هوا برفي بشه؟!

کلا برف در این بازی نیست (مگه این که ادیت کرده باشن یا بچی واسش زده باشن)

اما بقیه آب و هوا های دیگه رو اون قسمت آخر گذاشتم Weather& Time

ZURG
15-11-2008, 01:43
سلام به دوستان
لطفآمن رو راهنمايي كنيد كه چه جوري ميشه از اين فايل ها استفاده كرد
وبايد كجاي بازي بريزمش(هر دوي اينا اضافه كردن ماشينه)

qo0oick
15-11-2008, 02:11
سلام به دوستان
لطفآمن رو راهنمايي كنيد كه چه جوري ميشه از اين فايل ها استفاده كرد
وبايد كجاي بازي بريزمش(هر دوي اينا اضافه كردن ماشينه)

دوست عزیزم من یه زمانی همین GTA رو ادیت می کردم...
فایل ها با پسوند TFF و TXD برای Texture های داخل بازی هستند که در فایل اصلیه بازی قرار می گیرن(اسم فایل رو یادم نیست ولی بیشترین حجم رو داشت)..
با برنامه IMGTOOL این فایل هارو میتونی در فایل اصلی بازی جایگزین کنی....
در اولین عکس Texture متعلق به ماشین Turismo هستش... شما اگر فایل رو جایگزین کنی خواهی دید که در بازی ماشین Turismo ویرایش شده هست..
در این تاپیک کامل توضیح داده شده...:40:

franch
15-11-2008, 12:42
اقا كسي رمز ماشين كمباين رو داره؟

LORD GAMES
15-11-2008, 16:18
کسی کدی نداره که باهاش از رو موتور نیوفتی؟

Big-Boss
15-11-2008, 21:55
نبود؟ کسی نداشت؟ چرا کسی جواب نمیده؟ تو یک مرحله گیر کردم کمک کنین:42::45:

کدوم مرحله؟؟؟

cj-afshin
15-11-2008, 21:59
کسی کدی نداره که باهاش از رو موتور نیوفتی؟

اینه ouiqdmw

franch
15-11-2008, 23:31
اقا كسي رمز ماشين كمباين رو داره؟
يكي هم اگه دوست داره به سوال ما جواب بده!

qo0oick
16-11-2008, 01:45
يكي هم اگه دوست داره به سوال ما جواب بده!
منظورت از کمباین چیه؟ بیشتر توضیح بده تا بگم...

LORD GAMES
16-11-2008, 14:51
کدوم مرحله؟؟؟
og log اگه اشتباه نکرده باشم همون جایی که با موتور باید دنبال اون یارو بری

franch
16-11-2008, 14:58
منظورت از کمباین چیه؟ بیشتر توضیح بده تا بگم...
كمباين همون ماشيني كه تو مزرعه كار ميكنه.
يكي از دوست دخترهاش تو مزرعش داره ولي درهاش باز نميشه.

Big-Boss
16-11-2008, 15:03
og log اگه اشتباه نکرده باشم همون جایی که با موتور باید دنبال اون یارو بری

عجب مرحله با حالی هم هست !!!
شکا فقط حواست به جاده باشه و زیاد ازش دور نشو خودش بعدا یه جایی پیاده میشه!!! تا اونجا فقط تعقیبش کن

این جور کدها که گیم پلی رو عوض میکنه زیبایی بازی رو از بین می بره!

كمباين همون ماشيني كه تو مزرعه كار ميكنه.
يكي از دوست دخترهاش تو مزرعش داره ولي درهاش باز نميشه.

باهاش که چند بار قرار بزاری بعدش خودش کلیدش رو بهت میده

franch
16-11-2008, 15:31
باهاش که چند بار قرار بزاری بعدش خودش کلیدش رو بهت میده
ممنون.
ولي رمزي چيزي نداره كه ديگه نيازي هم به دختره نباشه؟!

HoJJaT_007
17-11-2008, 18:50
نه نداره .

cj-afshin
17-11-2008, 21:46
ممنون.
ولي رمزي چيزي نداره كه ديگه نيازي هم به دختره نباشه؟!
خب می تونی از Garage Editor استفاده کنی:13:

franch
18-11-2008, 12:15
خب می تونی از Garage Editor استفاده کنی:13:
ميشه بيشتر توضيح بدي؟

qo0oick
19-11-2008, 06:39
ميشه بيشتر توضيح بدي؟
دوست عزیز من اطلاع زیادی ندارم...
ولی با این برنامه میتونی ماشین های داخل Garage رو ادیت کنی...
مثلاً میگی Turismo رو بذار جای Combain....

HoJJaT_007
19-11-2008, 14:32
چه کاریه ؟

شما از ترینتر +151 استفاده کن

1- میتونی هر ماشینی که میخوای رو توی لیست انتخاب کنی بزنی وقتی Shift + 6 زدی اون ماشینه ظاهر شه

یا همین گاراژ ادیتور که میتونی حتی توی گاراژ قایق و هواپیما هم بذاری .

و + تلپورتر که بهترین امکان این ترینر هستش

سرچ کن پیدا میکنی .

tekken god
22-11-2008, 17:08
چه کاریه ؟

شما از ترینتر +151 استفاده کن

1- میتونی هر ماشینی که میخوای رو توی لیست انتخاب کنی بزنی وقتی shift + 6 زدی اون ماشینه ظاهر شه

یا همین گاراژ ادیتور که میتونی حتی توی گاراژ قایق و هواپیما هم بذاری .

و + تلپورتر که بهترین امکان این ترینر هستش

سرچ کن پیدا میکنی .

سلام
من بعد از مدّت ها اومدم و با این پست بر خوردم
خود من هم فقط با این مشکل داشتم
یعنی نمیدونم تلپورتر چی هست . میشه در مورد این هم توضیح بدهید . ممنون

LORD GAMES
24-11-2008, 18:03
سلام من بازی Gta SanAndreas فارسی شو دارم نسخه VNV Edition که اول بازی هم مینویسه از سری بازی های وی ان وی میخواستم ببینم کسی سیوی بعد از رد کردن اون مرحله رقص ماشین ها رو نداره برام اپ کنه ممنونش میشم

Big-Boss
24-11-2008, 18:12
سلام من بازی Gta SanAndreas فارسی شو دارم نسخه VNV Edition که اول بازی هم مینویسه از سری بازی های وی ان وی میخواستم ببینم کسی سیوی بعد از رد کردن اون مرحله رقص ماشین ها رو نداره برام اپ کنه ممنونش میشم

با keypad کار کن shift هم(شاید space) تو همون لحظه که فلش میاد بزن . مرحله ی سختی نیست چند بار که تمرین کنی یاد می گیری

LORD GAMES
24-11-2008, 21:08
با keypad کار کن shift هم(شاید space) تو همون لحظه که فلش میاد بزن . مرحله ی سختی نیست چند بار که تمرین کنی یاد می گیری
ما که هر کار کردیم نتونستیم shift رو هم میزنم مینویسه بد یواش بیا پایین یا تو سریعی (البته این ترجمشه حوصله نداشتم انگلیسی بنویسم) کسی نمیتونه کمک کنه

bersam
24-11-2008, 21:29
یه خورده سرعت عمل می خواد !!!!! همه توی این مرحله گیر می کنن !!!! ولی الان که ردش می کنم !!!!!! میبینم که چقدر ساده بوده !

HoJJaT_007
24-11-2008, 21:45
من اونو 1 ثانیه ای نشد رد کردم
با کلید های num سریع رد کنید

virus2009
25-11-2008, 05:31
سلام
من بعد از مدّت ها اومدم و با این پست بر خوردم
خود من هم فقط با این مشکل داشتم
یعنی نمیدونم تلپورتر چی هست . میشه در مورد این هم توضیح بدهید . ممنون

مال رفتن از یک سوی نقشه به سوی دیگر است.
تنها با زدن یک کلیک.
من یکی دارم اسمش sateleporter است.

LORD GAMES
25-11-2008, 16:32
یکی سیوی نداره خودش برام اپ کنه اعصاب برام نبود از بس این تو این مرحله مظخرف موندم:24::42::37::9:

franch
26-11-2008, 01:02
دوست عزيز سيو مرحله اخرشو دانلود كن خودتو راحت كن.
چند روز ديگه جي تي اي چهار مياد.

you_love_sky1
04-12-2008, 18:49
سلام.من تو مرحله ی اسپره زدن به دیوار مندم.نمیدونم با اسپره رنگ چه کار کنم؟لطفا راهنمایی کنید

Mohsen6558
17-12-2008, 22:42
سلام.من تو مرحله ی اسپره زدن به دیوار مندم.نمیدونم با اسپره رنگ چه کار کنم؟لطفا راهنمایی کنید
ساده هست شما می ری و جلوی اون رنگه وای میستی بعد اسپری رو می گیری نگه می داری تا عبارت تو رو روش بنویسه
بعدش اون طرف که می خوای بنویسی دو نفر وایستادن و نمی تونی می ری جلوشون و اسپری رو به صورتشون می زنی و تا اونا سرفه می کنن شما اون نوشته رو هم عوض می کنی به همین سادگی

keylogger
19-12-2008, 10:55
سلام
این Gta رو بچه ها یه پک تهران ساخته بودن واسش کسی سرغشو نداره !؟

Oracle_Eldorado
19-12-2008, 11:23
سلام
این Gta رو بچه ها یه پک تهران ساخته بودن واسش کسی سرغشو نداره !؟

اینجا یه سری گذاشتن »

ببین اونی که میخوای توش هست یا نه .

keylogger
19-12-2008, 13:28
متشکرم ولی پست های زیادی داره یه دونه رو با سرچ پیدا کردم ولی اون هم دانلود نمیشه میگم نمیدونی کی این پچ رو ساخته بود کلی حال میده gta رو تو تهران بازی کنی

Oracle_Eldorado
19-12-2008, 16:17
متشکرم ولی پست های زیادی داره یه دونه رو با سرچ پیدا کردم ولی اون هم دانلود نمیشه میگم نمیدونی کی این پچ رو ساخته بود کلی حال میده gta رو تو تهران بازی کنی

والا خیلی وقت پیش اینجا یه گروه درست کرده بودن به اسم ساخت gta تهران !
خیلی هم پیشرفت کردن ولی نمیدونم آخرش کارشون به کجا رسید .
خواستم واست لینک اون تاپیک رو بزارم پیداش نکردم .

mghaffari49
20-12-2008, 18:15
سلام.من يكم تازه كارم تو اين بازي،ببخشيد.چه جوري ميشه آهنگهاي دلخواه رو در حين بازي گوش كرد؟من آهنگهايي با فرمت هاي مختلف نظيرMP3,OGG,WMA زا امتحان كردم و آنها را درUserTracks كپي كردم.اما در بازي پخش نشد.مشكل كار از كجاست؟لطفا راهنمايي كنيد.

Oracle_Eldorado
20-12-2008, 18:21
سلام.من يكم تازه كارم تو اين بازي،ببخشيد.چه جوري ميشه آهنگهاي دلخواه رو در حين بازي گوش كرد؟من آهنگهايي با فرمت هاي مختلف نظيرMP3,OGG,WMA زا امتحان كردم و آنها را درUserTracks كپي كردم.اما در بازي پخش نشد.مشكل كار از كجاست؟لطفا راهنمايي كنيد.

دوست عزیز وقتی که آهنگ ها رو کپی کردی ، برو توی بازی ، تو قسمتی که لیست Radio ها میاد .
اونجا یه گزینه داره به اسم Scan ....
بقیش یادم نیست . :31:
ولی وقتی اونو بزنی درست میشه . :46:

Spaniuly
22-12-2008, 14:10

اولا لازم نیست خود آهنگ ها رو توی اون فولدر کپی کنی یه شورت کات هم ازشون بندازی کفاف می کنه بعد اینکه رفتی تو بازی باید سوار ماشین بشی بعد میری به قسمت ایستگاه رادیویی و از بین موج ها آخرین گزینه یا همون user track با اینتر زدن انتخاب می کنی برگردی به بازی می بینی اون آهنگ رو میخونه

senjin
29-12-2008, 11:00
سلام
کسی میتونه این مرحله رقص ماشین رو برام رد کنه . اینم سیوش فقط همین یه مرحله

ممنون

اینو رد کردم حالا یه سوال دیگه دارم چجوری میشه سریع از یک طرف نقشه رفت طرف دیگه؟

soltanarash
30-12-2008, 18:40
مرحله ی رقص ماشین برو تو option کلید رقص کن دکمه های جهت . انوقت راحتتر مسشه رفتش.

Amir Hossein
31-12-2008, 14:31
سلام
من يه مرحله رسيدم كه اصلا معلوم نيست بايد چه كار كني همونجايي كه ديگه همه مردم باهم ميجنگند و شهر به هم ميريزه
اينم سيوش

tekken god
31-12-2008, 14:40
سلام
کسی میتونه این مرحله رقص ماشین رو برام رد کنه . اینم سیوش فقط همین یه مرحله

ممنون

اینو رد کردم حالا یه سوال دیگه دارم چجوری میشه سریع از یک طرف نقشه رفت طرف دیگه؟
سلام
برای اینکه از یه جای نقشه بپری یه جای دیگه نیاز به gta sa crazy trainer داری که دوستان قبلا گذاشتند امّا برای راحتی شما یه بار دیگه می زارم

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ترینر رو باز کنید و برید تو بازی بعد دکمه alt و یکی از عدد های بالای حروف در کیبورد رو با هم فشار بده مثلا جلوی تفنگ فروشی alt و 1 رو فشار بده برو یه جای دیگه حالا tab رو با همون عدد فشار بده تا برگردی به همون جا مثلاً tab + 1
اگه درست نفهمیدی بگو تا بیشتر توضیح بدم
خدا حافظ

سلام
من يه مرحله رسيدم كه اصلا معلوم نيست بايد چه كار كني همونجايي كه ديگه همه مردم باهم ميجنگند و شهر به هم ميريزه
اينم سيوش

فعلاً ویندوز جدید ریختم gta پاک شده دیگه نمیتونم سیو رد کنم بهتره برا شما رو هم کسی رد نکنه چون آخرای بازی هستی خودت رد کنی بهتره
نمیدونم کدوم مرحله رو می گی ولی اگه اونی رو می گی که شهر آتیش گرفته و از خونه ها دود بلند می شه و مردم تلویزیون و از اینجور چیزا می دزدند و میری تو مرحله سوییت ولی نمیره داخل مرحله باید آنقدر محلّه هارو سبز کنی تا بهت اجازه وارد شدن به مرحله رو بده
اگه منظورت مرحله دیگه ای هست بیشتر توضیح بده
خدا حافظ

Amir Hossein
31-12-2008, 15:07
نه همينه. ميرم بجنگم ببينم چي ميشه:32:

Spaniuly
01-01-2009, 00:48
نه همينه. ميرم بجنگم ببينم چي ميشه:32:

دوست عزیز قرار نیست تنهایی بجنگی باید بری به جلوی خونت و اون پسرهایی که سبز پوشیدن و در واقع گنگ منبر های خودمونی هستند باهاشون باید حرف بزنی و ازشون بخوای به تو بپیوندن باید هدف بگیری دکمه yes بزنی بعد اونا میان به تو ملحق میشن وقتی یه 3 یا 4 تایی جمع کردی میری به قسمت های قرمز رنگ یا زرد رنگ و چند تا از گنگ منبرهای اون مناطق رو میکشی تا جنگ رو راه بندازی بعد باید 3 بار هجوم ها رو دفع کنی و اونجا رو تصرف کنی چند تا از قسمتها رو که تصرف کردی ماموریت اوکی میشه

tekken god
01-01-2009, 12:15
نه همينه. ميرم بجنگم ببينم چي ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif
دوست عزیز قرار نیست تنهایی بجنگی باید بری به جلوی خونت و اون پسرهایی که سبز پوشیدن و در واقع گنگ منبر های خودمونی هستند باهاشون باید حرف بزنی و ازشون بخوای به تو بپیوندن باید هدف بگیری دکمه yes بزنی بعد اونا میان به تو ملحق میشن وقتی یه 3 یا 4 تایی جمع کردی میری به قسمت های قرمز رنگ یا زرد رنگ و چند تا از گنگ منبرهای اون مناطق رو میکشی تا جنگ رو راه بندازی بعد باید 3 بار هجوم ها رو دفع کنی و اونجا رو تصرف کنی چند تا از قسمتها رو که تصرف کردی ماموریت اوکی میشه
بله روشی که شما می گید درسته ولی دکمه هاش رو من یه جور دیگه می زدم :
وقتی هدف می گرفتم اصلا yes و no نمیومد
من هدف رو که می گرفتم باید دکمه G رو فشار می دادم تا یارو میومد دنبالم
یادمه این روش رو تو یکی از همون مرحله های اوّلی آموزش می داد منم از اونجا یاد گرفتم در ضمن به جای G میشه یه دکمه ی دیگه رو بزنی ولی یادم نمیاد ولی مطمئنّم Y بود .
در ضمن از نظر من 3 نفر بیشتر جمع نکنیم بهتره چون 4 نفری ( یکی خودمون و 3 گنگ منبر ) تو یه ماشین جا می شیم امّا اگه بیشتر گنگ منبر جمع کنیم یا باید پیاده بریم یا باید سوار اتوبوس بشیم که خیلی آروم راه می ره و احتمال چپ شدنش خیلی زیاده
راستی بعضی وقت ها که اونا رو سوار ماشین می کنم تا یه پلیس از بغلم رد می شه یکیشون خودشو از ماشین پرت می کنه بیرون نمیدونین چرا ؟
خدا حافظ

sohil123456789
16-01-2009, 12:45
سلام من رمز بازی دارم ولی نمیدونم چطوری بفرستم

Spaniuly
16-01-2009, 13:16
سلام من رمز بازی دارم ولی نمیدونم چطوری بفرستم

باید موقع بازی با کیبورد بنویسی گوشه بالا مینویسه چیت اکتیو یه بار هم بنویسی غیر فعال میشه

Amir Hossein
24-01-2009, 21:52
بابا من همه جارو مال خودم كردم ولي بازم با اين يارو پيرهن سفيده ميرم بيرون نقشه هيچ جارو نشون نميده

Oracle_Eldorado
24-01-2009, 22:18
بابا من همه جارو مال خودم كردم ولي بازم با اين يارو پيرهن سفيده ميرم بيرون نقشه هيچ جارو نشون نميده

دوست من اون مرحله شما باید 2 نفر دیگه رو بندازی دنبال خودت !
برای این کار روی اونایی که لباس سبز پوشیدن ، کلیک راست رو نگه دار ، بعد دکمه ی g رو بزن .
وقتی شدین 4 برو سوار یه ماشین و ....
فکر کنم بعد از اون 2 مرحله دیگه مونده تا بازی تموم بشه .
یادش بخیر ... :20:

HoJJaT_007
25-01-2009, 12:53
واقعا یادش بخیر .

چه حال و هوایی داشتیم با این بازی .... اگه سن آندرس + Gta IV میشد با همون کوه و دشت و صحرا :D اون یه بازی خدا میشد !

یادش بخیر . با جت پک میرفتیم بالای برجا پرت میکردیم خودمونو پایین :d چتر نجاتم بود . که تو IV نیست

Amir Hossein
29-01-2009, 08:22
تمووووووووووووووووووووووو م شد

Spaniuly
29-01-2009, 09:57
تمووووووووووووووووووووووو م شد

اگه بازی رو بیشتر بازی کنی خیلی هم نمیتونی بگی تموم شد شما مرحله End of Line رو تمم کردی درسته که سناریو بازی تموم شده ولی چیزای زیادی هست که میتونی ببینی و بدست بیاری بازی بی نهایتی هستش

HoJJaT_007
29-01-2009, 14:59
البته نه بی نهایت تر از Gta IV !

black-devil
12-02-2009, 17:36
من تویه مرحله هست که میگه اب یه ماشین یه حرکاتی مثل رقص انجام بدیم موندم، اصلا ماشینو نمیدونم چه جوری مثل اون تکون بدم؟

tekken god
13-02-2009, 14:58
من تویه مرحله هست که میگه اب یه ماشین یه حرکاتی مثل رقص انجام بدیم موندم، اصلا ماشینو نمیدونم چه جوری مثل اون تکون بدم؟
سلام
شما باید از فلش هایی که در سمت راست کیبورد شما قرار دارند استفاده کنید .
یعنی همون 8-4-6-2 .
ولی بعداً یه مرحله هست که باید خودتون برقصید بدون ماشین تو اون مرحله باید از فلش های اصلی کیبورد استفاده کنید .
خدانگهدار

Ali Alone
15-02-2009, 10:51
ببخشید جایی که باید با ماشین رقصید یعنی جایی که با دوستت سوار یک ماشین قدیمی میشی و میری جایی مه چند تا از همون ماشینا میرقصند و اول باید یک wager بخری و پایینش تند تند فلش میاد که وقتی اون فلشارو میزنم بالا میزنه bad , you are late باید چیکار کنم؟؟؟؟

Spaniuly
15-02-2009, 11:16
ببخشید جایی که باید با ماشین رقصید یعنی جایی که با دوستت سوار یک ماشین قدیمی میشی و میری جایی مه چند تا از همون ماشینا میرقصند و اول باید یک wager بخری و پایینش تند تند فلش میاد که وقتی اون فلشارو میزنم بالا میزنه bad , you are late باید چیکار کنم؟؟؟؟

اگه با دسته (Right Stick) اینکار رو می کنی احتمالا جاهاشون اشتباهی هست باید بری به تنظیمات دسته و invert اینا بکنی خلاصه باید توی بازی وقتی وایسادی دوربین درست حرکت کنه با آنالوگ سمت راست مثلا چپ رو بزنی به چپ بچرخه یا بالا رو بگیری دوربین بره بالا توی بعضی جوی استیک ها این درست تنظیم نیست و باید بری اون تنظیمات دسته رو که به آنالوگ راست مربوط میشه گزینه ها رو خاموش یا روشن کنی اونقدر که بالاخره نتیجه مطلوب بگیری

Ali Alone
17-02-2009, 14:27
مرسی دوست من ولی من دسته ندارم و با صفحه کلید بازی می کنم

Spaniuly
17-02-2009, 16:08
مرسی دوست من ولی من دسته ندارم و با صفحه کلید بازی می کنم
خوب پس با همون num pad ها میزنی دیگه 2 پایین 8 بالا 4 و 6 هم چپ و راست

*rafael*
15-03-2009, 14:25
من تو دو تا مرحله گیر کردم:
اولی key to her heart است که من تو ارضای دختره موندم.تا حالا بیشتر از 40 بار رفتم اما نمیتونم ارضاش کنم.
دومی stowaway است که با موتور باید بپری تو هواپیما.هر چی زور میزنم نزدیکشم نمیشه چه اینکه بهش برسه.
لطفا راهنماییم کنید...

Diego
15-03-2009, 17:08
اولی key to her heart است که من تو ارضای دختره موندم.تا حالا بیشتر از 40 بار رفتم اما نمیتونم ارضاش کنم.
دومی stowaway است که با موتور باید بپری تو هواپیما.هر چی زور میزنم نزدیکشم نمیشه چه اینکه بهش برسه.
لطفا راهنماییم کنید...
شما فایل save خودت رو واسه من تو سایت rapidshare آپلود کن.تا من واست ردش کنم.بعد من واست آپلود میکنم شما دانلودش کن و ادامه اش رو برو.

*rafael*
15-03-2009, 18:04
دستت درد نکنه Diego ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان:20:
اینم لینکش:

فقط یه چیز دیگه؛لطف کن تو مرحله key to her heart کارت رو بدست بیار بعد سیوشو واسم آپ کن.
دمت گرم:12:

Spaniuly
15-03-2009, 19:39
لطفا راهنماییم کنید...

براي وارد شدن به هواپيما بايد از بين اون بشكه ها لايي بكشي

Diego
15-03-2009, 23:15
دستت درد نکنه diego ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان:20:
اینم لینکش:

فقط یه چیز دیگه؛لطف کن تو مرحله key to her heart کارت رو بدست بیار بعد سیوشو واسم آپ کن.
دمت گرم:12:

خواهش میکنم دوست خوبم.فقط یه نکته و اون اینکه من 4 شنبه واست آپ میکنم.آخه اینجا دسترسی به سیستمم ندارم.(سیستمم تو شهریه که توش دانشجو هستم.):10:
---------------------------------------------------------------------------------------
ویرایش: آقا این رپیدشیر داره بازی در میاره:The server 701.rapidshare.com is momentarily not available. We are aware of this and are working to get this resolved.
یه جا دیگه آپلود کن.مثلا megaupload

mafia69
16-03-2009, 06:05
اه یادش بخیر/جی تی ای سان آندرس

من میگم یه نظر سنجی بزارین که جی تی سان آندرس و چندبار تموم کردین.

3بار
5بار
5 تا 10 بار
بالای 10بار

HoJJaT_007
16-03-2009, 11:03
من یه بار تموم کردم . بیشتر حال نمیداد . ولی خب با داستانش خیلی سرگرم بودیم :d خدایی اگه اون داستانو میاوردن با این امکانات IV به نظرم بهترین Gta میشد .

البته داستان IV هم بعد نیست . ولی هیچی SA نمیشه !

*rafael*
16-03-2009, 17:48
ویرایش: آقا این رپیدشیر داره بازی در میاره:The server 701.rapidshare.com is momentarily not available. We are aware of this and are working to get this resolved.
یه جا دیگه آپلود کن.مثلا megaupload[/quote]

اینم لینکهای جدید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو چند جا آپلود کردم تا بازم مشکلی پیش نیاد

*rafael*
16-03-2009, 17:54
اه یادش بخیر/جی تی ای سان آندرس

من میگم یه نظر سنجی بزارین که جی تی سان آندرس و چندبار تموم کردین.

3بار
5بار
5 تا 10 بار
بالای 10بار

از اساتیدی که gta sa رو تموم کردن خواهش می کنم تجرباتشون رو روو کنن تا ما هم استفاده ای ببریم

HoJJaT_007
16-03-2009, 21:09
شما باید ارضاشو بدست بیاری .

با همون لباس سیاه که مرحله قبلش میپوشی برو دم خونش و یه دیدلو (اون بنفشه) رو بگیر دستت .

راه دیگه :

دختررو بکش درم بشکون !

779
16-03-2009, 21:18
از اساتیدی که gta sa رو تموم کردن خواهش می کنم تجرباتشون رو روو کنن تا ما هم استفاده ای ببریم

این چیزا مهم نیست مهم اینکه 100% تموم کنی ( تمام کار ها رو بکنی ) که من توی همه ی نسخه های GTA 100% تموم کردم!!!
البته اون زمان هر موقع تموم میکردم یکدفعه ویندوزم ویروسی میشد و روز از نو روزی از نو ( البته اگه درست گفته باشم :دی )
فکر کنم بالای 5 بار تموم کردم!
اونم فقط به خاطر سیستمم آخرین بارم زمانی بود که gta iv اومده بود برای کنسول من برای اینکه اعصابم راحت باشه و حسودی نکنم رفتم یک بار دیگه تمومش کردم :دی :31:

Diego
16-03-2009, 23:36
من یه بار تموم کردم . بیشتر حال نمیداد . ولی خب با داستانش خیلی سرگرم بودیم :d خدایی اگه اون داستانو میاوردن با این امکانات iv به نظرم بهترین gta میشد .

البته داستان iv هم بعد نیست . ولی هیچی sa نمیشه !

شرمنده اینجا جاش نیست ولی iv چه امکاناتی در اختیار بازیکن میذاره؟

mafia69
17-03-2009, 04:16
من خودم بالای هفت هشت بار تمومش کردم.یه مدت بود مرحله هاش همرو از حفظ بودم.100 درصد/آره من 100 درصدشو رفتم.اون اسپری هارو تموم کرده بودم.و همینطور اون مرواریدای داخل آب.وقتی این دوتا تکمیل بشه.بالای سقف خونه هواپیما میاد و زیر پل هم یک تانک و تفنگای گنگشون عوض میشه.تمام دوست دخترارو براش گرفته بودم.هفت هشت تا بود.و اگه درجه ی دوستی با هر دختری به بالاترین حد خودش میرسید براش یک دست لباس عجیب به عنوان هدیه میگرفتن.و آخرشم یک لباس فروشی جدید باز میشد که کت های یک دست و قشنگ داشتش.

این عکس هم واسه اون موقع هاست که زیاد تمومش میکردم.دوربین و میدادم به دوستش تا ازش عکس بگیره منم با ژست های مختلف عکس دارم ازش.

B3HZ@D
17-03-2009, 05:15
شما باید ارضاشو بدست بیاری .

با همون لباس سیاه که مرحله قبلش میپوشی برو دم خونش و یه دیدلو (اون بنفشه) رو بگیر دستت .

راه دیگه :

دختررو بکش درم بشکون !

این قسمت مال کدوم مرحله است؟
تا حالا این ماموریت رو ندیدم و نرفتم

tekken god
17-03-2009, 09:14
این قسمت مال کدوم مرحله است؟
تا حالا این ماموریت رو ندیدم و نرفتم
سلام
این مرحله خیلی برام آشناست
چون خودمم خیلی سرش گیر بودم .
لینک رپید شیرش هم کار می کرد .
دیروز اومدم برم یادم رفته بود دفعه قبلی چجوری رفتم نتونستم ولی امروز انشالله ردش می کنم .
این مرحله با علامت دلار سبز تو کازینوی اون یارو کوره ( انقدر بازی نکردم اسمشو یادم رفته ! )
وجود داره که باید بری یه دختره رو که ماشین صورتی داره تعقیب کنی و یه سری عملیّات رو انجام بدی تا بتونی کارت رو از تخت خوابش برداری .
اون عملیّات تا جایی که یادمه اینا بودن :
1- بزنی بکشیش که من ابن کارو نکردم .
2- باهاش دوست بشی و اعمتادشو جلب کنی که من این کارو کردم ولی طول کشید .
در ضمن من یک بار با رمز این بازی را تمام کردم
بعد یکی ( که یادم نیست ) اومد اینجا گفت بدون رمز خیلی بیشتر حال می ده .
منم بدون رمز رفتم اواخرش تو اون مرحله که با سویت باید یه کلاش بگیریم و بالاسا رو بکشیم گیر کردم خیلی زیاد بودن ولی خیلی حال داد .
خدانگهدار

HoJJaT_007
17-03-2009, 10:12
کاز بالایی نکردید ! منم دو بار 100 درصد کردم .

---------

مراحل دزدی از کازینو - Whise (اگه درست نوشته باشم) همون مرد چینی که کور بود و دوست کارل بود و به کارل کلی کمک کرد (مقر اصلیش سن فرایو بود)

tekken god
17-03-2009, 10:34
بدون رمز ؟
من نگفتم کار شاقّی کردم ( البتّه اگه منظورتون من بودم )
تازه حیف من نمیدوستم بازی نمیتونیم تموم کنیم بعد صد در صد کنیم .
Taxi رو گذاشتم برای آخر امّآ ...
نشد که نشد چی کارش می شه کرد .
خدانگهدار

*rafael*
17-03-2009, 15:17
اگه به دوستان برنمیخوره لطف کنن ذکر خاطرات شیرینشون در بازی gta در تمام ورژن ها رو بیبخیال شن:42:
:19: یکی جواب منو بده ه ه ه ه ه:19:

Diego
18-03-2009, 14:17
اگه به دوستان برنمیخوره لطف کنن ذکر خاطرات شیرینشون در بازی gta در تمام ورژن ها رو بیبخیال شن:42:
:19: یکی جواب منو بده ه ه ه ه ه:19:

اقا واست رد کردم.

*rafael*
19-03-2009, 16:34
diego جان خیلی حال دادی دادا :11:
اما الان تو مرحله vertical bird گیر کردم.همونجایی که باید با جنگنده 4 تا کشتی رو بزنیم
وقتی نشونه قرمز شد شلیک میکنم اما انگار نه انگار
اگه حالشو داری لطفا واسم ردش کن:

اگه هم نه قلقشو بگو خودم ردش میکنم :46:

در ضمن سال نو رو بهت تبریک میگم:thumbsup:

tekken god
19-03-2009, 20:28
diego جان خیلی حال دادی دادا :11:
اما الان تو مرحله vertical bird گیر کردم.همونجایی که باید با جنگنده 4 تا کشتی رو بزنیم
وقتی نشونه قرمز شد شلیک میکنم اما انگار نه انگار
اگه حالشو داری لطفا واسم ردش کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه هم نه قلقشو بگو خودم ردش میکنم :46:

در ضمن سال نو رو بهت تبریک میگم:thumbsup:
سلام
قلقشو می گم خودت رد کن :
اوّل که سوار هواپیما نشدی همه ی هواپیما های دشمن رو با آر پی جی نابود کن .
راستی یه اسلحه گاوی هست که به جای آر پی جی میاد رمز هم نداره فقط یه جا گیر میاد خیلی خوبه یعنی عالیه اگه خواستی بگو جاشو بگم ( خودم کشف کردما ) ..... ادامه قلق ...... وقتی همه ی هواپیما ها که فکر کنم 3 یا 4 تا بودن رو نابود کردی سوار هواپیمای خودت شو و کنار اون ساحلی که قایقا هستن پیاده شو .
بعد با آر پی جی یا هر چیز دیگه ای که خواستی قایق ها رو نابود کن و بعد سوار هواپیمات شو .
بعد بهت می گه بری تو فرود گاه متروکه و قدیمی اونجا هواپیما رو پارک کنی و مرحله تـمـام .
خدانگهدار

HoJJaT_007
21-03-2009, 02:42
لطفا مردمو گمراه نکنید . Minigun توی سه جا گیر میاد و کسی هم کشفش نکرده

tekken god
21-03-2009, 12:27
لطفا مردمو گمراه نکنید . Minigun توی سه جا گیر میاد و کسی هم کشفش نکرده
شما می دونی کجا ؟
آخه من زیاد نگشتم اونم شانسی در یک اتّفاق توی مرحله ای که باید با سزار بری و کامیون بدزدی پیدا کردم که قضیّش مفصّله .
اگه می دونی به ما هم بگو حالشو ببریم .
ممنون
خدانگهدار

HoJJaT_007
21-03-2009, 13:49
یه سایتی بود که نقشه تمامی اسلحه ها رو داشتش با عکسش.

دوتاش توی لاس ونتروس بود یکیش توی سن فرایو

فقط یادمه یکیش توی جنوب لاس ونتروس بود همون جایی که یه ساختمون هست . باید با جت پک میرفتی بالاش.

tekken god
21-03-2009, 15:36
سلام
من اونی که تو سن فرایو بود رو پیدا کردم تو ریل قطار باید با جت پک یه خورده می گشتی تا پیدا می شد .
ولی اینم امتحان می کنم ببینم پیداش می کنم یا نه .
ممنون
خدانگهدار

HoJJaT_007
21-03-2009, 16:26
ساختمونه نیمه کاره هستشا

matr!x_2008
27-03-2009, 13:52
سلام

رمز جت پک چیه؟

Big-Boss
27-03-2009, 14:15
سلام

رمز جت پک چیه؟

yecjaa :46:

mjpt1
05-05-2009, 21:05
آقا چطوری باید با دخترا دوست بشم

Spaniuly
05-05-2009, 23:08
آقا چطوری باید با دخترا دوست بشم

با 2 تاشون مجبوري دوست بشي كه توي ماموريت هست يكي دنيس هست كه خونش زير پل گرو استريت هست يكيشم توي لاس ونچر هست. 4 تا هم توي شهر پراكنده هستند كه بايد ويژگي هاي خاصي داشته باشيد تا بتونيد دوست بشيد يكيشون مي خواد كه خوش تيپ باشيد يا براي يكي بايد s e x appeal شما بالا باشه يكي ميگه كه بايد هيكل بدنساز داشته باشي توي نقشه مرجع هم مي توني جاي دختر ها رو پيدا كني يكش توي اون حومه كه كاتالينا رو براي اولين بار ملاقات مي كنيد بالاي يه ساختمون كه كنار يك فروشگاه اسلحه هست داره تمرين تيراندازي مي كنه يكيش داخل ساختمون آموزشگاه رانندگي هست

farhad1122
28-05-2009, 17:31
سلام
توی مرحله n.o.e هواپیما رو باید از کجا ببرم که با موشک منو نزنن؟؟؟ محدوده ی رادار کجاست؟ اگه لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم.

hoseinpb
28-05-2009, 19:25
باید نزدیک زمین پرواز کنی تا رادار نبیندت. بهتره از طرف سد بری شمال بعد از روی دریا (یه مسیر L شکل) بری تا انجیل پیت.
حالا رفتنش چیزی نیست از اون حلقه رد شدن خلبان می خواد!

farhad1122
30-05-2009, 10:41
باید نزدیک زمین پرواز کنی تا رادار نبیندت. بهتره از طرف سد بری شمال بعد از روی دریا (یه مسیر L شکل) بری تا انجیل پیت.
حالا رفتنش چیزی نیست از اون حلقه رد شدن خلبان می خواد!
از راهنماییت ممنون. به زور تونستم خودم رو به اون حلقه برسونم ولی رد شدن از اون حلقه به نظرم خیلی راحت تر از پایین نگه داشتن ارتفاعه چون همون دفعه اول که رسیدم تونستم از حلقه رد شم ولی بعدش تو راه برگشت فرتی با موشک زدنم! البته هنوز نتونستم مرحله رو رد کنم چون خیلی سخته ولی راهنماییت خیلی بهم کمک کرد. ممنون:11:

hoseinpb
02-06-2009, 16:18
خواش میکنم.
من چون خودم همیشه تو رد شدن از حلقه ها ایراد داشتم(چه تو آموزشگاه خلبانی و چه تو مرحله ها) گفتم شاید واسه شما هم سخت باشه.

farhad1122
10-06-2009, 17:10
سلام
من دو هفته است هر وقت حالشو دارم ،سعی می کنم این مرحله لعنتی رو ردش کنم اما نمیشه!!! دیگه داره اعصابم خرد میشه. می خوام سیوم رو بذارم که اگه یکی از دوستان وقت و حوصلشو داره این مرحله( مرحله n.o.e) رو لطف کنه برام ردش کنه. فقط من نمی دونم چطوری باید سیومو اینجا بذارم، اگه میشه بگید تا بعد سیومو بذارم.

tekken god
10-06-2009, 20:15
سلام
من دو هفته است هر وقت حالشو دارم ،سعی می کنم این مرحله لعنتی رو ردش کنم اما نمیشه!!! دیگه داره اعصابم خرد میشه. می خوام سیوم رو بذارم که اگه یکی از دوستان وقت و حوصلشو داره این مرحله( مرحله n.o.e) رو لطف کنه برام ردش کنه. فقط من نمی دونم چطوری باید سیومو اینجا بذارم، اگه میشه بگید تا بعد سیومو بذارم.

سلام
تو مای دایکیومنت تو Gta san andreas user files سیو هات رو گذاشته .
من می گردم سی دی بازیم پیدا شد رد می کنم برات

farhad1122
10-06-2009, 20:39
سلام
تو مای دایکیومنت تو Gta san andreas user files سیو هات رو گذاشته .
من می گردم سی دی بازیم پیدا شد رد می کنم برات
ممنون، اما سیوهامو می دونستم کجاست منظورم این بود که نمی دونم چطوری بذارمش تو p30world

tekken god
11-06-2009, 15:12
ممنون، اما سیوهامو می دونستم کجاست منظورم این بود که نمی دونم چطوری بذارمش تو p30world
خواهش می کنم .
خوب باید اوّل سیو هاتونو تو یه سایت مثل رپیدشیر :

آپلود کنید بعد یه لینک بهتون می ده به اسم Direct link ، که اونو باید بذارین اینجا .
مؤفّق باشید .

farhad1122
11-06-2009, 15:23
خواهش می کنم .
خوب باید اوّل سیو هاتونو تو یه سایت مثل رپیدشیر :

آپلود کنید بعد یه لینک بهتون می ده به اسم Direct link ، که اونو باید بذارین اینجا .
مؤفّق باشید .
سلام
بازم از راهنماییت ممنون. اینم لینک مرحله n.o.e

از دوستان خواهش می کنم که هر کی وقت و حوصلشو داشت این مرحله رو برام ردش کنه.

بازم سلام
بالاخره بعد از کلی مکافات خودم تونستم این مرحله رو برم و دیگه نیازی نیست که این مرحله رو برام ردش کنید.(اما با این حال از راهنمایی ها و کمک هاتون در این مدت خیلی ممنونم) اما الان توی مرحله بعدشم. این مرحله من با موتور میرم تو هواپیما و هر کی توشه رو می کشم و بعد یه چتر نجات بهم می ده ، بعدش باید چی کار کنم؟ چون وقتی می پرم بیرون می بازم.

vahid0801
11-06-2009, 16:58
سلام.
کسی تا حالا به اون مرحله رسیده که با سی جی با شوهر خواهرش سزار میان بیرون و تو شهر اشوبه.باید چند نفر رو واسه جنگ استخدام کنه.
یعنی باهاشون حرف بزنه بیان تو گروه.؟تو جزیره 1.بعد از اینکه سه تا جزیره رو رد کردی برمیگردی جزیره 1 و میرسیم به این مرحله.
تا حالا دوبار اومدم تا اونجا اما سیوام پاک شدن.میخوام از اول شروع کنم.

ممنون

Oracle_Eldorado
11-06-2009, 17:08
بازم سلام
بالاخره بعد از کلی مکافات خودم تونستم این مرحله رو برم و دیگه نیازی نیست که این مرحله رو برام ردش کنید.(اما با این حال از راهنمایی ها و کمک هاتون در این مدت خیلی ممنونم) اما الان توی مرحله بعدشم. این مرحله من با موتور میرم تو هواپیما و هر کی توشه رو می کشم و بعد یه چتر نجات بهم می ده ، بعدش باید چی کار کنم؟ چون وقتی می پرم بیرون می بازم.

شما باید وقتی چتر نجات رو گرفتی ، یدونه از اون بمب هایی که کنترل داره رو بندازی تو هواپیما بعد از هواپیما بپری پایین . :46:

farhad1122
12-06-2009, 12:46
شما باید وقتی چتر نجات رو گرفتی ، یدونه از اون بمب هایی که کنترل داره رو بندازی تو هواپیما بعد از هواپیما بپری پایین . :46:
سلام
از راهنماییت ممنون. :11: الان چند مرحله بعدش باز گیر کردم. توی مرحله home coming که cj دوباره به شهر اول بازی برمی گرده و میره دنبال sweet و بعدش با هم میرن خونه ای که اول بازی در اختیار cj بود. اون محله الان دست گروه های بنفش رنگ افتاده. چند نفر رو مشخص کرده که بکشم، من اونا رو می کشم اما مرحله تموم نمیشه. من نمی دونم توی این مرحله دقیقا باید چی کار کنم. اگه میشه راهنمایی کنید.

havas_1980
12-06-2009, 19:50
سلام
از راهنماییت ممنون. :11: الان چند مرحله بعدش باز گیر کردم. توی مرحله home coming که cj دوباره به شهر اول بازی برمی گرده و میره دنبال sweet و بعدش با هم میرن خونه ای که اول بازی در اختیار cj بود. اون محله الان دست گروه های بنفش رنگ افتاده. چند نفر رو مشخص کرده که بکشم، من اونا رو می کشم اما مرحله تموم نمیشه. من نمی دونم توی این مرحله دقیقا باید چی کار کنم. اگه میشه راهنمایی کنید.وقتی که محله خودتون رو دوباره پس می گیرین و سبز میشه, فکر میکنم یک نفر دیگه هم همون اطراف هست که باید بکشین. (قرمز رنگ تو نقشه معلومه) بعدش این ماموریت تموم میشه.

farhad1122
15-06-2009, 11:40
سلام.
کسی تا حالا به اون مرحله رسیده که با سی جی با شوهر خواهرش سزار میان بیرون و تو شهر اشوبه.باید چند نفر رو واسه جنگ استخدام کنه.
یعنی باهاشون حرف بزنه بیان تو گروه.؟تو جزیره 1.بعد از اینکه سه تا جزیره رو رد کردی برمیگردی جزیره 1 و میرسیم به این مرحله.
تا حالا دوبار اومدم تا اونجا اما سیوام پاک شدن.میخوام از اول شروع کنم.

ممنون
من خودم تازه این مرحله رو رد کردم. باید بری نزدیک یکی از افراد گروه های سبز رنگ و کلید سمت راست موس رو نگه داری تا یه فلش سبز رنگ بیاد روی سر اون و بعد دکمه h رو بزنی. دو نفر رو همین طوری انتخاب می کنی تا با خودت و سزار بشین 4 نفر. بعدش هم یه مکانی مشخص میکنه که باید بری اونجا و یه سری خلافکار بکشی و مرحله تموم میشه.

سلام
من چند تا مرحله بعد از home coming گیر کردم. این مرحله من میرم جلوی خونه sweet اما اینو برام مینویسه: you need to take over more gang territories around los santos
من درست منظورشو نفهمیدم. اگه میشه راهنمایی کنید که باید چی کار کنم. ممنون

Big-Boss
19-06-2009, 12:54
سلام
من چند تا مرحله بعد از home coming گیر کردم. این مرحله من میرم جلوی خونه sweet اما اینو برام مینویسه: you need to take over more gang territories around los santos
من درست منظورشو نفهمیدم. اگه میشه راهنمایی کنید که باید چی کار کنم. ممنون

باید مناطق بیشتری رو از گروه های دیگه تصاحب کنی و به رنگ سبز دربیاری

farhad1122
19-06-2009, 22:42
باید مناطق بیشتری رو از گروه های دیگه تصاحب کنی و به رنگ سبز دربیاری
سلام
از راهنماییت ممنون. بالاخره بازی رو تموم کردم. از راهنمایی های همه کسانی که تو این مدت کمکم کردن تا بتونم بازی رو تموم کنم، خیلی ممنونم.:11:

layla-p
20-06-2009, 12:26
من بازي را تموم كردم اما بازي را پاك كردم اخه سيستم جا نداشت حالا توسيوشو ميزاري.

farhad1122
20-06-2009, 14:02
من بازي را تموم كردم اما بازي را پاك كردم اخه سيستم جا نداشت حالا توسيوشو ميزاري.
اینم سیو:

عاليه دستت درد نكنه.
خواهش می کنم. فقط من بی دقتی کردم سیو مرحله یکی مونده به آخر رو گذاشته بودم. این که الان گذاشتم سیو تموم شده ی بازیه. موفق باشید

a.z.p.z
20-06-2009, 15:20
سلام دوستان ببخشید یه سیو میخوام از اونجایی که جنگ گانگستری بین گروه ها هست یدونه قبلا دانلود کرده بودم ولی پیدا نکردمش!
ممنون

Javadgenral
20-06-2009, 15:40
بابا اینا چیه ؟ اینجا که جای سیو گیم نیست . خخخخخخخخخ . ! این بازی دیگه کارش تمامه تا وقتی iv هستش .

a.z.p.z
20-06-2009, 15:45
چطوری جوادنبودی !!!
1:اینجا هرچی که برای سان اندریس هست مربوط میشه!!
در ضمن کی میگه تا ایوی هست سان اندریس کارش تمومه؟ سان اندریس هم خاطرات خودشو داره !!!!
من که منتظر جی تی ای جدید یعنی جی تی ای 5 هستم (ولی این راکستار نباید مثل ایوی وحشیانه پورتش کنه)

Javadgenral
20-06-2009, 15:51
چطوری جوادنبودی !!!
1:اینجا هرچی که برای سان اندریس هست مربوط میشه!!
در ضمن کی میگه تا ایوی هست سان اندریس کارش تمومه؟ سان اندریس هم خاطرات خودشو داره !!!!
من که منتظر جی تی ای جدید یعنی جی تی ای 5 هستم (ولی این راکستار نباید مثل ایوی وحشیانه پورتش کنه)

بله . با عرض پوزش من فکر کردم این تاپکیک ( ادیت و پچ برای سان اندریاس ) هست . شرمنده .....
:10:

SnoWall
21-06-2009, 08:57
منم با a.z.p.z موافقم این بازی هیچ وقت قدیمی نمیشه... الآن GTA online /SAM ترکونده. اونایی که ADSL دارن و یکبار این رو امتحان کردن میفهمند که من چی میگم... ( چون تا امتحانش نکنی نمیفهمی چیه و چقدر باحاله؟)

a.z.p.z
22-06-2009, 14:31
همون گانگستر رو میگی؟
من هنوز موفق نشدم دانلودش کنم !!
دوباره از فردا میخوام بزنم تو کار جی تی ای سان اندریس تا وقتی که جی تی ای جدید !!!!
//////////////
دو سوال داشتم !
1:اون پچ ساسنور رو باید تو کدوم مسیر بریزم؟
2:خیلی ممنونم

hoseinpb
25-06-2009, 17:42
الآن GTA online /SAM ترکونده
خب سان آندریاس آنلاین رو از کجا میشه آورد!؟
---------------------------------------------------------------------

اون پچ ساسنور رو باید تو کدوم مسیر بریزم؟
از اینجا می تونی دانلود کنی: freewebs.com/farshid-gta/download.htm
توضیحات و راه نصبش هم: farshidgta.blogfa.com/post-11.aspx

japrap
27-06-2009, 12:54
فایل آموزش کامل GTA SA
مراحل-شخصیت ها -دوست دختر ها-چگونگی100% شدن-مراحل جانبی -لینکهای بدرد بخور و... 185 صفحه
توسط Farshid GTA
به همراه یک نقشه ی باحال
رو میتونین از بخش دانلود سایت خود آقا فرشید دانلود کنین!
اولین فایل این صفحه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4.24mb

يكي اينو آپ كنه !!!!

amin11370
27-06-2009, 17:56
يكي اينو آپ كنه !!!!

لینک که هنوز کار میکنه

Lovelyman
28-06-2009, 00:11
من بعد مدتها دوباره دارم بازی میکنم یه سوال چه طوری با دختر ها دوست میشد؟ :ی

frnsh
28-06-2009, 10:11
فقط اون دخترا که بالای سرشون آبی داره دوست میشه. برای هرکدوم باید خصوصیات خاصی داشته باشین تا باهاتون دوست شن.

Lovelyman
28-06-2009, 10:19
برای هرکدوم باید خصوصیات خاصی داشته باشین
عزیز من قبلا بازی رو همون اوایل تموم کردم الان بیکارم دارم بازی میکنم یادم رفته وگرنه میدونم دختر آبی هست!!! این خصوصیات و دکمه ی برای دوستی چی بود؟!

Mahsajoon
28-06-2009, 13:44
سلام
من میخوام آهنگهای gta san andreas را استخراج کنم(gta 5)
تو اینترنت سرچ کردم برنامه ی GTA_SA_Music_Extractor را گیر آوردم
حالا نمیدونم باید چطوری آهنگهای این بازی را از طریق این برنامه استخراج کنم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
اگه کسی با چنین برنامه ای کار کرده لطفاً راهنمایی کنه
مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

tekken god
28-06-2009, 18:28
خوب این کارو که کردم یادم نیست چجوری بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
امّا فکر کنم باید از تو برنامه بری وحلّ نصب بازی تو پوشه Audio بعد هم نمیدونم فکر کنم یه پوشه بود اوّلش S داشت ، البتّه فکر کنم .
ولی بدون آهنگاش تو خود بازی خیلی حال می ده ولی بیرون بازی اصلاً قشنگ نیست !

taro
07-07-2009, 19:28
كسي نميدونه توي پلاي استيشن 2 چه جوري دوست دختر پيدا كنم ؟

japrap
08-07-2009, 09:29
مرحله ي black project من اصلا اجرا نميشه يعني بهم ماموريتي نمي دن خواهشا يكي ببينه اين چشه !!
اينم سيوهاي من :

Diego
08-07-2009, 10:01
مرحله ي black project من اصلا اجرا نميشه يعني بهم ماموريتي نمي دن خواهشا يكي ببينه اين چشه !!
اينم سيوهاي من :

یه ساعت مشخصی داره که باید توی اون زمان واسه ماموریت بری

pouria007
08-07-2009, 10:06
سیو گیم مرحله end of the line همون که توش باید big smoke رو بکشیم رو می خوام

japrap
08-07-2009, 16:17
یه ساعت مشخصی داره که باید توی اون زمان واسه ماموریت بری
عزيز ، من بين 20 تا 6 مي رم ولي شما به سيو من يه نگاه بنداز يه نفر بهم ميگه ماموريت بهت نمي ديم حالا برو سيو را ببين ( اين يه مشكل عجيبه هيچ جا اينجوريشو نديدم ):10:

V A H í D
08-07-2009, 16:36
عزيز ، من بين 20 تا 6 مي رم ولي شما به سيو من يه نگاه بنداز يه نفر بهم ميگه ماموريت بهت نمي ديم حالا برو سيو را ببين ( اين يه مشكل عجيبه هيچ جا اينجوريشو نديدم ):10:

فک کنم باید خلبانیت رو بالا ببری !

سیو گیم مرحله end of the line همون که توش باید big smoke رو بکشیم رو می خوام

taro
08-07-2009, 20:39
كسي جواب منو نداد

كسي نميدونه توي پلاي استيشن 2 چه جوري دوست دختر پيدا كنم ؟

V A H í D
08-07-2009, 21:28
كسي جواب منو نداد
اوولیش رو که باید مرحله بری تا باز شه ! بعدیاش هم یکی توی اون دشته بود یکی هم توی نقشه بالا چپ ( بقیش هم یادم نیست !! :دي )

Senator_Offline
08-07-2009, 23:29
دوستان کسی سیو داره از اولین ماموریت در شهر 2 هر کی بذاره یه عمر دعاش میکنم.

V A H í D
08-07-2009, 23:37
اسمش رو یادم نیست ! اگه اسمش رو بگی برات می زارم !

Senator_Offline
08-07-2009, 23:40
والا منم نمیدونم چون مدت هاست بازی نکردم بعد از اخرین مامورت تو los santos
یک ماموریتی بود با ماشین دنبال یه هلیکوپتر میریم تا شهر2.

Diego
09-07-2009, 09:23

اسم شهرش چیه؟ angel pine? اگه اونه که باید بری یه شاهد رو واسه پلیسها بکشی و از جسدش عکس بگیری.

japrap
09-07-2009, 10:17
من هر كاري مي كنم بازم مرحله ي black project اجرا نميشه

.:PAR3A:.
09-07-2009, 10:49
من رو اون مرحله موندم که با اسموک رو موتور سوار میشی و باید 4 نفر بالای قطارو بکشی. اون قدر دنبال قطار میرم تابه مرز شهر میرسه.

a.z.p.z
09-07-2009, 16:00
دوستان من امروز اومدم پس از سالها این بازی ور نصب کردم 5 تا سی دی بود نصب کردم دایرکت اکس هم نصب کردم ستاپ رو هم انجام دادم کرکم کپی کردم ولی وقتی میرم رو پلی میگه سی دی رو بذار توش تا اجرا بشه منم هر 5 تا سی دی رو گذاشتم ولی باز
همین طوری شد !!! مشکل چیه ؟ اخه قبلا نصبش کرده بودم !!
راستی اگه کرک هم در درایو سی و هم در اون فولدری که بازی رو نصب کرده باشم کپی کردما!!

Senator_Offline
09-07-2009, 16:23
اسم شهرش چیه؟ angel pine? اگه اونه که باید بری یه شاهد رو واسه پلیسها بکشی و از جسدش عکس بگیری.
نه دوست عزیز من تا حالا سه بار یازیو تموم کردم الانم هیچ سیوی ندارم تنها سیوی که میخوام سیوی که برای اولین بارکارل وارده شهر 2 اسمش یادم رفت( شهری که توش گواهینامه رانندگی میگیره)میشه.
از اولین ماموریت تو اون شهر.

taro
09-07-2009, 17:22
اوولیش رو که باید مرحله بری تا باز شه ! بعدیاش هم یکی توی اون دشته بود یکی هم توی نقشه بالا چپ ( بقیش هم یادم نیست !! :دي )

متوجه نشدي غزيز

ببين مرحله ها رو من رد ميكم

ولي ميگم مثلا ميرم جلوي يه دختر بوق ميزنم يه سوال ازم ميپرسه ولي توي پلي استيشن 2 نميدونم بايد چه دكمه اي رو بزنم تا قبول كنم

چيكار كنم ؟؟

a.z.p.z
09-07-2009, 17:39
اقا یکی به من بدبخت کمک کنه !!

tekken god
09-07-2009, 18:08
دوستان من امروز اومدم پس از سالها این بازی ور نصب کردم 5 تا سی دی بود نصب کردم دایرکت اکس هم نصب کردم ستاپ رو هم انجام دادم کرکم کپی کردم ولی وقتی میرم رو پلی میگه سی دی رو بذار توش تا اجرا بشه منم هر 5 تا سی دی رو گذاشتم ولی باز
همین طوری شد !!! مشکل چیه ؟ اخه قبلا نصبش کرده بودم !!
راستی اگه کرک هم در درایو سی و هم در اون فولدری که بازی رو نصب کرده باشم کپی کردما!!

اقا یکی به من بدبخت کمک کنه !!
مطمئنّی کرک کپی شده ؟ مثلاً اشباهی به جای اون yes to all و yes بخوای yes رو بزنی اشتباهی دستت بخوره رو no !!!
اگه مطمئنّی که جای درستی کپی کردی و کرک کپی شده ؛
مطمئنّی کرک سالمه ؟

a.z.p.z
09-07-2009, 21:04
نگاه کنید من یه کرک رو در اون فولدری که بازی رو نصب کردم ریختم
بعد وقتی بازی رو نصب کردم رفتم واسه setup مسیر ستاپ رو درایو سی راکستارگیم زدم !!!
بعد کرک رو هم در اون فولدر نصب بازی کپی کردم هم در درایو سی !!

hiwas
11-07-2009, 08:33
چرا هیشکی جواب نمیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!:32::exclamati:devil:

منم همینجا مونده بودم.
رمز کپسول پرواز رو بزن (اول سوار موتور شو بعد بیا پایین و رمز رو بزن) بعد با اون کپسول برو بالی قطار همشونو بکش بعدش برو سموک رو وردار ببر خونش .
من اینطوری ردش کردم.

japrap
11-07-2009, 10:40
دوستان خواهشا يكي به من بگه چرا مرحله ي black project من اينجوري اجرا ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينم سيوهام

هيچكس نيست به سوال من پاسخ بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tekken god
12-07-2009, 12:05
هيچكس نيست به سوال من پاسخ بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین دوست من gta san andreas مال خیلی وقت پیشه و اکثر افراد طرفدار این بازی ، بازی رو تموم کردن .
ولی خوب وقتی که میبینیم بازی رو تموم کردیم و هارد رو بی خودی اشغال کرده اونو پاکش می کنیم .
بذار من این بازی به دستم برسه حتماً کمکت می کنم .
مؤفّق باشی .

japrap
12-07-2009, 13:43
ببین دوست من gta san andreas مال خیلی وقت پیشه و اکثر افراد طرفدار این بازی ، بازی رو تموم کردن .
ولی خوب وقتی که میبینیم بازی رو تموم کردیم و هارد رو بی خودی اشغال کرده اونو پاکش می کنیم .
بذار من این بازی به دستم برسه حتماً کمکت می کنم .
مؤفّق باشی .
حرف شما كاملا درست است بهمين دليل من از اين مرحله (و مشكل آن) يه فيلم گرفتم اگه ميشه اين فيلمو ببينيد و بمن بگيد مشكلش چيه (در ضمن براي شنيدن صدا بايد volume تا آخر باشد)

tekken god
12-07-2009, 18:50
حرف شما كاملا درست است بهمين دليل من از اين مرحله (و مشكل آن) يه فيلم گرفتم اگه ميشه اين فيلمو ببينيد و بمن بگيد مشكلش چيه (در ضمن براي شنيدن صدا بايد volume تا آخر باشد)

من فیلم رو کاملاً دیدم امّا تا حالا من همچین مشکلی نداشتم .
شاید این مرحله به چیز های خاصی احتیاج داره ( مثلاً اندام باحال D: )
ولی من تا حالا همچین مشکلی نداشتم .
یه راهنما بود توی یه وبلاگ به اسم farshid gta تو گوگل سرچ کن حتماً پیدا می کنی حجمش هم 4-5 مگ بود .
شاید اون بتونه یه کمکی بهت بکنه .
مؤفّق باشی

japrap
13-07-2009, 07:58
من فیلم رو کاملاً دیدم امّا تا حالا من همچین مشکلی نداشتم .
شاید این مرحله به چیز های خاصی احتیاج داره ( مثلاً اندام باحال D: )
ولی من تا حالا همچین مشکلی نداشتم .
یه راهنما بود توی یه وبلاگ به اسم farshid gta تو گوگل سرچ کن حتماً پیدا می کنی حجمش هم 4-5 مگ بود .
شاید اون بتونه یه کمکی بهت بکنه .
مؤفّق باشی
اونو داشتم ولي تو اونم چيزي گفته نشده

من SAVE مرحله ي stowaway را دانلود كردم ولي متاسفانه چون در تاريخ 2005/08/12 modified شده روي كامپيوتر من اجرا نميشه
حالا كسي برنامه اي داره كه اينmodified را تغيير بدم يا سيوي داره كه تاريخ آن 2009/7/13 باشه (سيو مربوط به مرحله ي stowaway باشه)؟؟؟؟؟

bahman26
13-07-2009, 11:28
دوستان تو مرحله madd dogg که یارو داره خودشو از پشت بام می اندازه پایین چه کار باید کرد ؟
ممنون

Diego
13-07-2009, 12:22
دوستان تو مرحله madd dogg که یارو داره خودشو از پشت بام می اندازه پایین چه کار باید کرد ؟
ممنون

یه وانت اون نزدیکی ها هست باید بری اونو برداری بیای جایی که قراره mad dog فرود بیاد...بعد باید طوری ماشین رو چپ و رایت ببری تا وقتی maddog میوفته دقیقا توی وانت فرود بیاد بعدش ببریش بیمارستان.(بدون اینکه ماشین رو جایی بزنی)

bahman26
15-07-2009, 10:17
یه وانت اون نزدیکی ها هست باید بری اونو برداری بیای جایی که قراره mad dog فرود بیاد...بعد باید طوری ماشین رو چپ و رایت ببری تا وقتی maddog میوفته دقیقا توی وانت فرود بیاد بعدش ببریش بیمارستان.(بدون اینکه ماشین رو جایی بزنی)

تا می خام برم سوار شم mission failed میشه :41:
همون وانته که پشتش کارتونه ؟:31:

taro
04-08-2009, 18:34
چرا كسي جوااااااب منو توي صفحه 473 نميدههههه ؟؟؟

منتظرم

frnsh
07-08-2009, 21:05
سلام
میشه یه عزیزی یه سیوی رو برام بذاره که 3 تا شهر توش باز باشه؟
ممنون میشم

ali-07
10-08-2009, 19:18
ممنون

اگر از TRAINER استفاده كرده باشيد بايد بگم كه نميتونيد ردش كنيد اگر هم نه بايد همين كارايي كه دوستمون گفت انجام بدين،از TRAINERاستفاده كرديد؟::20:
راستي از بچه ها كسي جاهاي مخفي بازي و كارهاي مخفي بازي رو بلده مثلا يادمه زماني كه ميرفتي توي CLUB يه كاري ميكرديم ميرفت توي يه دنياي ديگه يا چيزايي توي همين مايه ها كسي چيزي يادش هست؟

majid_sd2009
11-08-2009, 23:45
سلام
میشه یه عزیزی یه سیوی رو برام بذاره که 3 تا شهر توش باز باشه؟
ممنون میشم
سلام شما تو این قسمت میگفتید بهتر بود

ولی حالا من همینجا میزارم.اینم سیو

humankhan
12-08-2009, 11:19
من چند تا سوال دارم:
1- قبلنا وقتی ماشین های جدید نصب می کردم مشکلی پیش نمی یومد ولی الان وقتی یه ماشین جدید می زنم بازی تند تند گیر می کنه مشکل از چیه؟ دایرت ایکس هم دارم
2-من یه بار بازی رو تموم کردم که آخرین ماموریتم کشتن اون پلیس سفید پوست بود ولی هیچی بعدش نیومد ولی دوستم نمی دونم راست می گه یا نه می گه بعده اینکه تموم می کنی همه جا سبز می شه بالاسا کشته می شن و.... می خوام بدونم راست می گه یا نه؟ بعده اینکه بازی رو تموم می کنیم چی می شه؟

مثلا يادمه زماني كه ميرفتي توي CLUB يه كاري ميكرديم ميرفت توي يه دنياي ديگه يا چيزايي توي همين مايه ها كسي چيزي يادش هست؟

این کجاست؟؟؟؟؟؟؟:18::18::18:

tekken god
12-08-2009, 14:13
1- نه همچین چیزی نمی شه خودتون باید بالاس ها رو نابود کنید
2- یادمه با جت پک باید یه کارایی می کردیم ولی زیاد به درد نمی خوره منظور دوستمون از یه دنیای دیگه این نبود که شهر جدیدی باز می شه :d می ره یه جا سیاهو سفید نه دیواری نه چیزی !
-------------------------
1 جواب سؤال 2 پست اوّل humankhan بود .
2- جواب پست 2 ایشون سؤال 1 رو نمی دونم
مؤفّق باشید

humankhan
13-08-2009, 18:09
1- نه همچین چیزی نمی شه خودتون باید بالاس ها رو نابود کنید
2- یادمه با جت پک باید یه کارایی می کردیم ولی زیاد به درد نمی خوره منظور دوستمون از یه دنیای دیگه این نبود که شهر جدیدی باز می شه :d می ره یه جا سیاهو سفید نه دیواری نه چیزی !
-------------------------
1 جواب سؤال 2 پست اوّل humankhan بود .
2- جواب پست 2 ایشون سؤال 1 رو نمی دونم
مؤفّق باشید
داداش ممنون ولی کاش می گفتی بعده اینکه من مرحله ها رو تموم کردم چرا هیچی نیومد یعنی مثل gta vc هست که بعده تموم کردن هیچی نمی شه؟؟؟

tekken god
14-08-2009, 10:53
داداش ممنون ولی کاش می گفتی بعده اینکه من مرحله ها رو تموم کردم چرا هیچی نیومد یعنی مثل gta vc هست که بعده تموم کردن هیچی نمی شه؟؟؟
نه دیگه وقتی بازیو تموم می کنی دمو نشون می ده بعد هم تیتراژ آخر بازی رو می ذاره به صورتی که تابلو هست که بازی تموم شده !
در ضمن تا جایی که یادمه اون پلیسه سیاه پوست بود نه ؟:d
مطمئنّی بازیو تموم کردی ؟ تو مرحله آخر بیگ اسموک رو می کشی و بعد اون پلیسه رو ؛ این کارو کردی ؟

ali-07
14-08-2009, 19:23

بعد اينكه BIG SMOKE رو بكشي بازم چنتا مرحله فرعي هست كه ميتوني اونا رد كني:46:

I3 E L O \/ E D
14-08-2009, 20:00
بعد اينكه BIG SMOKE رو بكشي بازم چنتا مرحله فرعي هست كه ميتوني اونا رد كني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونا رو که قبل از کشتن اونم میتونی رد کنی

farshad_pes9
17-08-2009, 13:02
سلام.دوستان چند تا سوال.اول اینکه قبل از gta iv همین gta san andreas هست؟دوم چرا یه دفعه gta iv گرافیکش نسبت به نسخه قبل اینقدر رفت بالا که تقریبا یه ابر رایانه میخواد؟و سوم چون gta san andreas توی بازار نیست لینک سالم دارین برای دانلود.من به فایل فشرده گرفتم از این 64 کیلو بایتی 8 ساعت موندم اما کار نکرد.ممنون میشم یه لینک بدین واسه دانلود که امتحان شده باشه و سالم.

Azerbaycan
17-08-2009, 13:23
سلام.دوستان چند تا سوال.اول اینکه قبل از gta iv همین gta san andreas هست؟دوم چرا یه دفعه gta iv گرافیکش نسبت به نسخه قبل اینقدر رفت بالا که تقریبا یه ابر رایانه میخواد؟و سوم چون gta san andreas توی بازار نیست لینک سالم دارین برای دانلود.من به فایل فشرده گرفتم از این 64 کیلو بایتی 8 ساعت موندم اما کار نکرد.ممنون میشم یه لینک بدین واسه دانلود که امتحان شده باشه و سالم.
نه دوست عزیز GTA IV نسخه جدید بازی سری GTA هستش. و اشاره شما نسبت به گرافیک بازی اصلا منتگی نیست! چون GTA IV اصلا ابر رایانه نمیخواد ولی باید سیستمتون بقول معروف بروز باشه واینکه GTA IV رو هر سیستم حتی گردن کلفت ترین سیستم ها مشکل داره بخاطره اینه که از پلی استیشن 3 پورت شده!
یعنی ساختار بازی اصلا برای سخت افزارهای PC نیست. همین

farshad_pes9
17-08-2009, 17:07
سلام.منظور من از ابر رايانه اين بود كه گفتم شايد رو سيستم هاي قويتر درست اجرا بشه حالا كه شما اينجوري ميگي.در مورد gta iv ميدونم اخرين نسخه بازي منظورم اين بود قبلش san andreas بود بعد iv اومد.لينك كسي نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون كه جواب دادين

bahman26
18-08-2009, 12:08
اگر از TRAINER استفاده كرده باشيد بايد بگم كه نميتونيد ردش كنيد اگر هم نه بايد همين كارايي كه دوستمون گفت انجام بدين،از TRAINERاستفاده كرديد؟::20:
دوست عزیز من از نسخه کنسول استفاده میکنم
ولی از cheat code زیاد استفاده کردم چون موقع سیو هم warnning میده
بازم میگم من تو مرحله madd dogg گیرکردم
ps2 هستش سیو هم نذارید
ممنون

humankhan
19-08-2009, 18:13
نه دیگه وقتی بازیو تموم می کنی دمو نشون می ده بعد هم تیتراژ آخر بازی رو می ذاره به صورتی که تابلو هست که بازی تموم شده !
در ضمن تا جایی که یادمه اون پلیسه سیاه پوست بود نه ؟:d
مطمئنّی بازیو تموم کردی ؟ تو مرحله آخر بیگ اسموک رو می کشی و بعد اون پلیسه رو ؛ این کارو کردی ؟
نه داداش من اصلا تو این مونده بودم که چرا رایدر رو می کشیم ولی بیگ اسمک رو نه ولی من بعده اینکه پلیس سفید پوست رو کشتم دیگه هیشکی ماموریت نداد این چه کاریه؟>؟؟؟؟؟؟؟

light
20-08-2009, 22:22
چجوري ميتونم San Andreas رو بصورت شبكه اي بازي كنم ؟

humankhan
22-08-2009, 10:38
ولی بگم من چون با ترینر بازی می کردم نمی تونستم Madd Dog رو تموم کنم شاید واسه همین دیگه ماموریتی نیومد

a.z.p.z
22-08-2009, 12:34
دوستان میشه یه ترینر صحیح واسه دانلود بذارید من 100 تا ترینر دانلود کردم ولی همیش مشکل داره با بازی اصلا نمیشه درست باهاش بازی کرد !!! .... ممنون میشم یک ترینر درست واسه دانلود بذارید ..

Amir Hossein
22-08-2009, 17:48
دوستان میشه یه ترینر صحیح واسه دانلود بذارید من 100 تا ترینر دانلود کردم ولی همیش مشکل داره با بازی اصلا نمیشه درست باهاش بازی کرد !!! .... ممنون میشم یک ترینر درست واسه دانلود بذارید ..

hajemadi
23-08-2009, 15:15
چندتا ترینر می خواستم

tommy vercetti
23-08-2009, 20:04
سلام بچه ها ، من یه نظری دارم .
ما می تونیم یه بخشی رو درست کنیم و هرکس عکس های جالبی رو که از بازی گرفته بذاره . نظرم چطوره ، بدرد می خوره ؟؟؟:20:

tommy vercetti
25-08-2009, 10:19
ببخشید من تویه مرحله هست ، رقص ماشین ها گیر کردم !!!:31:
راهنماییم کنین باید چه کار کنم ؟؟؟