PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto: San Andreas

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22

ADROIT
11-04-2008, 15:37
دوست عزیز! این طور بازی به هیچ وجه وجود نداره و این عنوان که مطرح میکنید کاملا تقلبی هست.

سری Grand Theft Auto به ترتیب انتشار برای PC عبارتند از:

Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: San Andreas

منظور من از gta 5.8 پچ super mod و ... بود که همه این ها رو میگن 5.8

Amin Asterix
11-04-2008, 15:43
مشکلش چیه؟احیانا آدماش تو خالی نیستن؟اون مشکلو گرافیک 128 منم داشت.یعنی خیلیا داشتن.همونه؟

ehsssssan
11-04-2008, 23:25
من پچ 5.5 استفاده ميكنم
خيلي خوب هستش
فقط رنگ قسمت هاي كويري سفيد شده.نه سفيد كامل مثلا مات

ehsssssan
11-04-2008, 23:27
اینو نگاه کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به این هم میگن باگ؟

منم بعضي بعضي اوقات 6% اوقات اينجوري ميشه.
بعد 1 ساعت هم برگردي همونجوري موندن

Oracle_Eldorado
11-04-2008, 23:31
خوب دیگه برای اینطور بازی به این همه عظمت اینطور مشکلاتی عادی هست .
البته اینو بگم این همه که من بازی کردم تاحالا اینطور مشکلی ندیدم !!!
تاحالا 4 بار از اول تا آخر بازی رو بردم .

ADROIT
12-04-2008, 13:53
بازی قفل میکنه و مجبور میشی ری استارت کنی خیابون ها میرن و خانه ها و فروشگاه ها یه دفه غیب میشن

ADROIT
12-04-2008, 14:15

ADROIT
12-04-2008, 14:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 502&h=720&w=1280&sz=209&hl=en&start=19&sig2=oJlLjqUAPUaRpuBWcAqwIg&um=1&tbnid=kMSLY3uYqN3J4M:&tbnh=84&tbnw=150&ei=3o8ASPDqGoyaeczv_SI&prev=/images%3Fq%3DNeed%2Bfor%2BSpeed%2BPro%2BStreet%26i mgsz%3Dxxlarge%26um%3D1%26hl%3Den%26sa%3DN

ADROIT
12-04-2008, 14:18

ADROIT
12-04-2008, 18:20
49656956568596856895559556956959

Danoosh Pichgahe
12-04-2008, 18:57
خب که چی؟ این همه عکس از پرو استریت اینم در تایپیک GTA ؟
برو در تایپیک مخصوص پرو استریت بعد 200000000 برابر عکس های باحال تر رو نگاه کن.
در ضمن GTA IV و Forza2 از همه بازی ها گرافیکشون بیشتره.

Najafloo.Farid
13-04-2008, 10:31
سلام،من تو مرحله 155 اونجایی که باید با کارل به ایستگاه راه آهن برم (سه نفر هم اونجا هستن )چی کار باید بکنم؟
تو اول مرحله هم که Cj می گه برم چندتا از بچه ها رو با خودم بیارم ، این بچه ها کجان؟

Danoosh Pichgahe
13-04-2008, 14:46
سلام،من تو مرحله 155 اونجایی که باید با کارل به ایستگاه راه آهن برم (سه نفر هم اونجا هستن )چی کار باید بکنم؟
تو اول مرحله هم که Cj می گه برم چندتا از بچه ها رو با خودم بیارم ، این بچه ها کجان؟

در اول به روی 4 نفر از فامیل ها (همون هایی که لباس سبز دارن)راست کلیک و سپس دکمه G را بزنید؛سپس اگر ان 3 نفر در بالای قطارند ؛انها را بکش ولی اگر نیستند؛یکمی در مورد ان مرحله توضیح کامل تری بده.

frnsh
14-04-2008, 13:23
اینو نگاه کنید

به این هم میگن باگ؟

چه باحاله.

جدید ترینه؟

frnsh
16-04-2008, 20:34

سلام
میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ آخه چندتا مرحله هست که کارل به ایستگاه راه آهن میره. سه نفر هم که دانوش گفت که چیکار کنی.

Crespo
16-04-2008, 22:44
سلام
من دو جا توي بازي گير كردم. يه جاي علامتD هستش به نام madd dogg. هموني كه خواننده رپ هستش و مي خواد خودشو پرت كته پائين. وقتي ميرم اصلاً يارو به من فرصت نميده. فرطي از اون بالا خودشو ميندازه. يه جاي ديگه هم توي كازينوي ووزي. (اون دلار سبز رنگ). بايد برم دنبال يه زنه. به=عد اون زنه ميره به يه فروشگاه ..سي. بعد كه در ميام ميرم دنبالش و اونم ميره توي خونش. بعدش ديگه نمي دونم بايد چيكار كنم. لطفاً يكي واسه اين دو مرحله كمكم كنه!

havas_1980
17-04-2008, 00:52
سلام
من دو جا توي بازي گير كردم. يه جاي علامتD هستش به نام madd dogg. هموني كه خواننده رپ هستش و مي خواد خودشو پرت كته پائين. وقتي ميرم اصلاً يارو به من فرصت نميده. فرطي از اون بالا خودشو ميندازه. يه جاي ديگه هم توي كازينوي ووزي. (اون دلار سبز رنگ). بايد برم دنبال يه زنه. به=عد اون زنه ميره به يه فروشگاه ..سي. بعد كه در ميام ميرم دنبالش و اونم ميره توي خونش. بعدش ديگه نمي دونم بايد چيكار كنم. لطفاً يكي واسه اين دو مرحله كمكم كنه!
دوست عزیز! اون مرحله اول راهش اینه که یک وانت همون طرفاست که پشتش کارتن گذاشته شده. سوارش میشید میایید پایین ساختمون نگر میدارید.
هر طرف اون رفت شما هم ماشین رو به همون طرف ببرید. وقتی که افتاد بلافاصله برسونیدش بیمارستان.
اما جواب قسمت دوم سوالتون اینه که وقتی اون دختر رفت خونه, همون جا منتظر باشید.
بلافاصله یه مرد (پیرمرد) که دستش ...(!) هست خودشو به خونه دختره میرسونه. اون مرد رو بزنید و اون ... رو بردارید و به جلوی در خونه برید...

ehsssssan
17-04-2008, 03:11
قتی که افتاد بلافاصله برسونیدش بیمارستان.

در هنگام رانندگي ماشين رو اين ور اونور نزني كه او پشت مدداگ نميره

Crespo
17-04-2008, 06:42
دوست عزیز! اون مرحله اول راهش اینه که یک وانت همون طرفاست که پشتش کارتن گذاشته شده. سوارش میشید میایید پایین ساختمون نگر میدارید.
هر طرف اون رفت شما هم ماشین رو به همون طرف ببرید. وقتی که افتاد بلافاصله برسونیدش بیمارستان.
اما جواب قسمت دوم سوالتون اینه که وقتی اون دختر رفت خونه, همون جا منتظر باشید.
بلافاصله یه مرد (پیرمرد) که دستش ...(!) هست خودشو به خونه دختره میرسونه. اون مرد رو بزنید و اون ... رو بردارید و به جلوی در خونه برید...

سلام
مر30
مرحله madd dogg، منم وانت رو ديدم. اما آخه فرصت نميده. بعد از اينكه صحبتهاي اون 2 نفر تموم ميش و من مي خوام برم سراغ وانت اون خودشو ميندازه. اصلاً فرصت نميده!!!!!!!!!!!!!!:18::41::2:

در ضمن، بابت مرحله زنه هم ممنون. اونو ردش كردم، اما باز يه جاي ديگه گير كردم! همون دلار سبز. ميگه برو به فرودگاه. وقتي ميرم بايد يه هواپيما بردارم و وقتي برمي دارم ميگه برو كنار يه درياچه. اونجا كه ميرم، هيچ علامتي نيست و نمي دونم چيكار كنم!

havas_1980
17-04-2008, 11:51
سلام
مر30
مرحله madd dogg، منم وانت رو ديدم. اما آخه فرصت نميده. بعد از اينكه صحبتهاي اون 2 نفر تموم ميش و من مي خوام برم سراغ وانت اون خودشو ميندازه. اصلاً فرصت نميده!!!!!!!!!!!!!!
...
فقط میتونم بگم که تو این قسمت که شما عنوان کردید به هیچ وجه وقت کم نمیارید.

...
در ضمن، بابت مرحله زنه هم ممنون. اونو ردش كردم، اما باز يه جاي ديگه گير كردم! همون دلار سبز. ميگه برو به فرودگاه. وقتي ميرم بايد يه هواپيما بردارم و وقتي برمي دارم ميگه برو كنار يه درياچه. اونجا كه ميرم، هيچ علامتي نيست و نمي دونم چيكار كنم!
تو این مرحله در فضای بالای دریاچه (بسیار بالا), یک حلقه قرمز رنگ وجود داره که باید با هواپیما از داخل اون رد بشید.
CJ خودشو از هواپیما پرت میکنه بیرون و شما باید با کنترل صحیح چتر نجات, در محل تعیین شده فرود بیایید.

farhad1122
17-04-2008, 13:21
سلام
دوست دخترهای cj به چه دردی می خورن؟؟؟ من همش می برمشون رستوران و ... ولی اونا چیکار میکنن برام؟؟؟
راستی من توی همون مرحله هواپیما هستم که کرسپو داخلش گیر کرده ، خیلی مونده تا بازی تموم بشه؟؟؟

ehsssssan
17-04-2008, 14:01
هواپيما يكي از ماحل جالب هست كه فكر كنم با اون هواپيما بايد تا جايي بري بالا كه يه حلقه قرمز هست و اونوقت از هواپيما با چتر مياي پايين و ميري دااخل موتور خونه سد و نميدوم بايد دريچه ي سد رو باز كني .البته اونجا وارد بشي مي فهمي.

farhad1122
17-04-2008, 15:34
هواپيما يكي از ماحل جالب هست كه فكر كنم با اون هواپيما بايد تا جايي بري بالا كه يه حلقه قرمز هست و اونوقت از هواپيما با چتر مياي پايين و ميري دااخل موتور خونه سد و نميدوم بايد دريچه ي سد رو باز كني .البته اونجا وارد بشي مي فهمي.
سلام
من خیلی وقته که این بازی رو پاک کرده بودم و حالا دوباره نصبش کردم و داخل این مرحله که قبلاً گیر کرده بودم هستم من به اون حلقه قرمز می رسم ولی باید چه دکمه ای رو بزنم تا از هواپیما بپرم بیرون؟؟؟؟؟( خیلی وقته این بازی رو انجام ندادم و بیشتر دکمه هاش یادم رفته)

havas_1980
17-04-2008, 15:38
سلام
دوست دخترهای cj به چه دردی می خورن؟؟؟ من همش می برمشون رستوران و ... ولی اونا چیکار میکنن برام؟؟؟

وقتی که اون نوار عاطفی به اندازه کافی پر بشه و شما دوست دختر تون رو به خونه اش برسونید اون شما رو به داخل خونه هدایت میکنه و ... آه (!)

سلام
راستی من توی همون مرحله هواپیما هستم که کرسپو داخلش گیر کرده ، خیلی مونده تا بازی تموم بشه؟؟؟تقریبا بازی داره تموم میشه... البته انجام ماموریت های فرعی هم بازی رو طولانی تر میکنه.

Amin Asterix
17-04-2008, 17:34
وقتی که اون نوار عاطفی به اندازه کافی پر بشه و شما دوست دختر تون رو به خونه اش برسونید اون شما رو به داخل خونه هدایت میکنه و ... آه (!)
تقریبا بازی داره تموم میشه... البته انجام ماموریت های فرعی هم بازی رو طولانی تر میکنه.

چه منحرف!!بابا اونا هم کارای مثبتی دارن.مثلا یکی ماشینتو تعمیر میکنه.یکی وقتی میری پلیس اسلحتو نمیگیرن.یکی میری بیمارستان کاریت ندارن و...
بنده های خدا مثبت تر از این حرفا بودنا:31:

havas_1980
17-04-2008, 17:39
چه منحرف!!بابا اونا هم کارای مثبتی دارن.مثلا یکی ماشینتو تعمیر میکنه.یکی وقتی میری پلیس اسلحتو نمیگیرن.یکی میری بیمارستان کاریت ندارن و...
بنده های خدا مثبت تر از این حرفا بودنا
تایید میشه. این موارد رو فراموش کردم عنوان کنم.

Crespo
17-04-2008, 20:27
فقط میتونم بگم که تو این قسمت که شما عنوان کردید به هیچ وجه وقت کم نمیارید.

تو این مرحله در فضای بالای دریاچه (بسیار بالا), یک حلقه قرمز رنگ وجود داره که باید با هواپیما از داخل اون رد بشید.
CJ خودشو از هواپیما پرت میکنه بیرون و شما باید با کنترل صحیح چتر نجات, در محل تعیین شده فرود بیایید.

سلام
مر30.
اما واسه مرحله madd dogg, باور كن اصلاً هيچي نمياد، تا صحبت اون دوتا آدم (همونايي كه مد داگ رو تحريك ميكنن تا بپره پائين) تموم ميشه، سريع خودشو ميندازه. يعني وقتي صحبت اونا cj رو نشون ميده. و پايين تصوير يه متن مياد و تصوير طوري هست كه cj‌پشتش به مد داگ هستش. و در همون لحظه مد داگ خودشو ميندازه.!!!!!!!!!!!!

farhad1122
17-04-2008, 20:55
بنده های خدا مثبت تر از این حرفا بودنا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

تایید میشه. این موارد رو فراموش کردم عنوان کنم.
سلام. ازتون ممنونم. به هر حال حالا هم کاربرد مثبت اونا رو می دونم هم کاربرد منفی شونو!!! یکی از دوست دخترهای cj گذاشت بیام تو خونش و یه کارت بهم داد و پایینش نوشت که کلید یک کازینو است. اما من نمی دونم این کازینو کجاست، میشه راهنمایی کنید؟
با تشکر

Oracle_Eldorado
17-04-2008, 21:21
سلام. ازتون ممنونم. به هر حال حالا هم کاربرد مثبت اونا رو می دونم هم کاربرد منفی شونو!!! یکی از دوست دخترهای cj گذاشت بیام تو خونش و یه کارت بهم داد و پایینش نوشت که کلید یک کازینو است. اما من نمی دونم این کازینو کجاست، میشه راهنمایی کنید؟
با تشکر

همون کازینویی که یه بار دنبالش کردی .
بعدشم شما فعلا احتیاجی نداری که اونجا بری.
شما اول باید یکمی رابطه CJ و اون دختره رو زیاد کنی که KeyCard اون کازینو رو بهت بده .

farhad1122
17-04-2008, 21:32
همون کازینویی که یه بار دنبالش کردی .
بعدشم شما فعلا احتیاجی نداری که اونجا بری.
شما اول باید یکمی رابطه CJ و اون دختره رو زیاد کنی که KeyCard اون کازینو رو بهت بده .
سلام
منظورم از کلید همون key card بود. الان اونو دارم. رابطه من با اون دختره الان در حداکثره!!! اون کازینویه که یه بار دنبالش کردم یادم نیست که کجاست اگه میشه یه کم آدرس بده. راستی قبلاً هم که می تونستم برم تو کازینو، الان که کارتو داده بهم چه فرقی کرده؟؟؟

Oracle_Eldorado
17-04-2008, 22:11
عزیزم لزومی نداره که شما یادتون باشه !
وقتی که اون KeyCard رو میگیری ، اون یارو کوره ( اسمش یادم نیست ) بهت زنگ میزنه و یه ماموریت جدید روی نقشه اضافه میشه . فکر کنم علامتش همون Dragon ( اژدها ) باشه .

farhad1122
18-04-2008, 07:39
عزیزم لزومی نداره که شما یادتون باشه !
وقتی که اون KeyCard رو میگیری ، اون یارو کوره ( اسمش یادم نیست ) بهت زنگ میزنه و یه ماموریت جدید روی نقشه اضافه میشه . فکر کنم علامتش همون Dragon ( اژدها ) باشه .
وقتی keycard رو گرفتم کسی بهم زنگ نزد!! راستی من توی اون مرحله که باید برم فرودگاه و یه هواپیما بردارم و باهاش از وسط یه حلقه رد بشم گیر کردم. وقتی از وسط حلقه رد می شم باید چه دکمه ای رو بزنم تا بپره بیرون؟؟ دیروز با کلی مکافات از وسط حلقه رد شدم بعد وسط صفحه بازی نوشت: go! ولی نمی دونستم باید چی رو بزنم تا بپره! لطفاً راهنمایی کنید. این مرحلش داره اعصابمو خرد می کنه!!!!:19:

aRThaS_08
18-04-2008, 09:44
چطوری میشه صندوق عقب یا کاپوت رو باز کرد ؟؟؟

Crespo
18-04-2008, 10:44
وقتی keycard رو گرفتم کسی بهم زنگ نزد!! راستی من توی اون مرحله که باید برم فرودگاه و یه هواپیما بردارم و باهاش از وسط یه حلقه رد بشم گیر کردم. وقتی از وسط حلقه رد می شم باید چه دکمه ای رو بزنم تا بپره بیرون؟؟ دیروز با کلی مکافات از وسط حلقه رد شدم بعد وسط صفحه بازی نوشت: go! ولی نمی دونستم باید چی رو بزنم تا بپره! لطفاً راهنمایی کنید. این مرحلش داره اعصابمو خرد می کنه!!!!:19:

دوست عزيز، اگه با گيم پد بازي ميكني، دكمه مربع (4). اگر هم با صفحه كليد، Enter يا F

Oracle_Eldorado
18-04-2008, 11:28
چطوری میشه صندوق عقب یا کاپوت رو باز کرد ؟؟؟

عزیزم فکر نکنم بشه !

farhad1122
18-04-2008, 21:10
دوست عزيز، اگه با گيم پد بازي ميكني، دكمه مربع (4). اگر هم با صفحه كليد، Enter يا F
خیلی ممنون که جواب دادید البته من با سعی و پشتکار زیاد همون موقع که از حلقه رد می شدم همه دکمه های صفحه کلید رو زدم تا بالاخره یکیش درست باشه و این عمل کارساز بود و cj پرید بیرون!!!! و مرحله رو پشت سر گذاشتم.:5:

aRThaS_08
19-04-2008, 07:30
چرا نمیشه کاپوت وصندوق عقب رو باز کرد ؟ میشه خوبشم میشه ببینید

اینم مدی که میتونه صندوق عقب و یا کاپوت رو باز کنه , چراغهای ماشین رو روشن و یا خاموش کنه , خود ماشین رو روشن خاموش کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

marta465
19-04-2008, 15:00
سلام بر وبچ.
یکی اینجا پیدا مشه به ما بگه روش سیو کردن وسط بازی Igi2 چه طوریه؟
دستون درد نکنه

farhad1122
19-04-2008, 17:05
سلام بر وبچ.
یکی اینجا پیدا مشه به ما بگه روش سیو کردن وسط بازی Igi2 چه طوریه؟
دستون درد نکنه
داخل تاپیک gta میگی راه سیو کردن بازی igi 2 چه جوریه!!!!!!!
شما باید در این تاپیک سوالتو مطرح کنی:

Danoosh Pichgahe
19-04-2008, 17:52
یه نفر فایل timecyc و water1 و water رو به من بده.(موجود در DATA).

farhad1122
19-04-2008, 19:42
سلام
تو یکی از تاپیک ها دیدم که نوشته بودن که اگر دوست دخترهای cj رو بکشیم یه ماموریت جدید برامون میاد! این صحت داره؟؟؟ اگه صحت داره لطفاً بگبن که کدوم دوست دخترو باید بکشیم؟!

Crespo
19-04-2008, 19:46
تو رو خدا يكي به من كمك كنه. من توي مرحله madd dogg گير كردم. نمي تونم ردش كنم. اينم سيوم. اگه كسي مي تونه كمكم كنه! اگرم كسي خواست ردش كنه، لطفاً فقط همين يه مرحله رو رد كنه.

meha
19-04-2008, 19:54

خب این مد را باید چه کار کرد؟
آموزش بدیدد...
لطفا

farhad1122
19-04-2008, 19:58
سلام
حالا اگه در صندوق عقب و کاپوت رو باز کنیم به چه دردی می خوره؟!!!!:31:

Oracle_Eldorado
19-04-2008, 20:02

عزیز دل با مد و پچ معلومه که میشه !!!
ولی من بازی ارجینال و بدون دستکاری رو گفتم .

سلام
حالا اگه در صندوق عقب و کاپوت رو باز کنیم به چه دردی می خوره؟!!!!
نمیدونم شاید میخوان جنس قاچاقی وارد کنند !

Amin Asterix
19-04-2008, 21:58
نمیدونم شاید میخوان جنس قاچاقی وارد کنند !
:31::31::31::31::31:

حالا از حق نگزریم GTA با این دستکاریا هم حال خودشو داره.مخصوصا رمزای عجق وجقش.پسر عمه ام یکی میزد مشتش قدرتی میشد میرفت پلیسا رو میزد شلیک میشدن تو شهر بعدی

Crespo
20-04-2008, 00:28
تو رو خدا يكي به من كمك كنه. من توي مرحله madd dogg گير كردم. نمي تونم ردش كنم. اينم سيوم. اگه كسي مي تونه كمكم كنه! اگرم كسي خواست ردش كنه، لطفاً فقط همين يه مرحله رو رد كنه.

يكي نيست به دادم برسه؟!!!!!!!!!!

aRThaS_08
20-04-2008, 09:13
شما ندیدید روی بعضی از ماشینهای توی بازی سیستم خفن بستند خوب این به همون درد میخوره حالا میریم سراغ آموزشش
محتویات فلدر cleo3 رو (خود فلدر نه) میریزیم کنار فایل exe بازی بعد محتویات فلدر فایلز رو میریزیم توی فلدر CLEO که توی محل نصب بازی هست حالا آموزش استفاده کردن در بازی
کلید y : روشن شدن چراغهای ماشین
کلید n : خاموش شدن چراغهای ماشین
کلید q : باز شدن صندوق عقب
کلیک چپ یا ctrl که در سمت چپ کیبرد قرار دارد : باز شدن کاپوت
کلید v : خاموش شدن ماشین

امیدوارم به دردتون بخوره

Amin Asterix
20-04-2008, 09:47
يكي نيست به دادم برسه؟!!!!!!!!!!
ندیدم.الان ردش میکنم اگر رد نکردی البته.صبر کن

Amin Asterix
20-04-2008, 10:20
خدایا توبه.چیکار کردی با بازیت؟این که شروع نشده میپره.در اصل باید بری اونور یک کامیونو برداری بیاری این بپره توش.اما ماشالا واسه تو تاپی میپره اون اول.
فک کنم اثرات رمز و ترینره.

havas_1980
20-04-2008, 14:35

دوست عزیز! کاملا معلوم هست که با Trainer و Cheat بازی رو ادامه دادین.
مجبورید بازی رو از نو شروع کنید با این وضع که من میبینم...

Amin Asterix
20-04-2008, 19:39
دوست عزیز! کاملا معلوم هست که با Trainer و Cheat بازی رو ادامه دادین.
مجبورید بازی رو از نو شروع کنید با این وضع که من میبینم...
حالا نه انقدر داغون.یادمه یکی این مرحله رو قبلا گذاشته بود براش رد کردم.سرچ کنه پیدا میشه.اما سیو خودش نیست!

farhad1122
20-04-2008, 19:51
سلام
تو یکی از تاپیک ها دیدم که نوشته بودن که اگر دوست دخترهای cj رو بکشیم یه ماموریت جدید برامون میاد! این صحت داره؟؟؟ اگه صحت داره لطفاً بگبن که کدوم دوست دخترو باید بکشیم؟!
هیچ کس نیست بتونه جواب بده؟:13:

namber_one
20-04-2008, 20:46
هیچ کس نیست بتونه جواب بده؟
نخیر
یه همچین چیزی نیست
خیالت راحت

aRThaS_08
21-04-2008, 09:56
هیچ کس نیست بتونه جواب بده؟:13:

اگه اونارو بکشی هم از امتیازی که با دوست بودن با اونا به دست اوردی(فکر بد نکنید منظورم امتیازهای خوبشونه) محروم میشی و هم یه قلب از نقشه بازی دیلیت میشه

farhad1122
21-04-2008, 19:14
اگه اونارو بکشی هم از امتیازی که با دوست بودن با اونا به دست اوردی(فکر بد نکنید منظورم امتیازهای خوبشونه) محروم میشی و هم یه قلب از نقشه بازی دیلیت میشه

نخیر
یه همچین چیزی نیست
خیالت راحت

سلام
از راهنمایی شما ممنونم. اون مرحله که باید چهار تا موتورسیکلت پلیس رو بالا کامیون ببریم یادتونه؟ من اونو رد کردم و حالا مرحله بعدشم که باید به یه جایی مثل یه پایگاه نظامی برم. تا می رسم به اونجا یه ماشین نظامی میاد بیرون. باید برم دنبالش و سوارش شم؟ یا اینکه تا در بازه برم تو؟ وقتی در باز بود رفتم تو نامردا بستنم به گلوله!!! میشه راهنمایی کنید که باید چی کار کنم؟؟

Oracle_Eldorado
21-04-2008, 21:11
عزیزم فکر کنم اونجا باید یه هلیکوپتر بدزدی .
باید خودتو برسونی به اون بالا که یه هلیکوپتر آبی هست .

farhad1122
21-04-2008, 21:29
عزیزم فکر کنم اونجا باید یه هلیکوپتر بدزدی .
باید خودتو برسونی به اون بالا که یه هلیکوپتر آبی هست .
ممنون از راهنماییت. ولی مشکل اینجاست که چطوری خودمو به اون هلی کوپتر برسونم! :31:تا می رم تو اونجا می بندنم به گلوله!

Amin Asterix
21-04-2008, 21:45
ممنون از راهنماییت. ولی مشکل اینجاست که چطوری خودمو به اون هلی کوپتر برسونم! :31:تا می رم تو اونجا می بندنم به گلوله!
برا همین بازی میکنی دیگه.برو یجوری پناه بگیر تا نزننت.اصولا از بالا و پایین تیر میاد اونجا.

Oracle_Eldorado
21-04-2008, 21:56
من اونجا رو با یه کد خیلی ساده رد کردم (:
اون کد جت پک ( JetPack ) رو زدم و مستقیم رفتم بالا !
البته اونم هزار تا بدبختی داشت . چون بازم آدم رو می بستن به گلوله .
شما میتونی از کنار دیوار ها رو بگیری و بری بالا .
دقیقا یادم نیست کجا هست ولی یکمی بگردی پیداش میکنی (;

merlin001
22-04-2008, 00:29
سلام رفقا. نمیدونم جایه درستی رو اتنخاب کردم یا نه ؟ به هر حال اگه سوالم رو باید اینجا مطرح نمیکردم ببخشین.
راستش من تازه GTASAN رو دانلود کردم. ( البته بعد از کلی دردسر) حالا که میخوام اجراش کنم تبلیغاتش میاد و بعد اون صفحه اولش که چند تا عکس هست و اسم بازی رو نوشته میاد و بعد خارج میشه و این ارور رو میده. جون من کسی میتونه کمکم کنه. با هزار و یک بدبختی تونست دانلودش کنم

farhad1122
22-04-2008, 19:35
من اونجا رو با یه کد خیلی ساده رد کردم (:
اون کد جت پک ( JetPack ) رو زدم و مستقیم رفتم بالا !
البته اونم هزار تا بدبختی داشت . چون بازم آدم رو می بستن به گلوله .
شما میتونی از کنار دیوار ها رو بگیری و بری بالا .
دقیقا یادم نیست کجا هست ولی یکمی بگردی پیداش میکنی (;
این مرحلش چقدر اعصاب خرد کنه!!! همه سربازا رو مثل آب خوردن می کشم و سوار هلی کوپتر میشم اما بعد که باید برم بالای یک ماشین و اونو بردارم خیلی سخته! تا با هلی کوپتر میام پایین فرطی می خوره به خونه ها و منفجر میشه! تازه یه بار هم که شانسی ماشینو بلند کردم وقتی که رفتم جایی که باید اونو می ذاشتم پایین هلی کوپتر منفجر شد و اعصابمو به هم ریخت!:41: اگه تا فردا نتونستم مرحله رو رد کنم اونو میدم به شما تا لطف کنین برام ردش کنین چون خیلی سخته!!
راستی من الان فقط دو تا دوست دختر دارم( منظورم داخل بازیه!) بقیه دوست دختر ها رو داخل مرحله های بعدی پیدا میکنم یا خودم باید جایی برم و با اونا دوست بشم؟

Oracle_Eldorado
22-04-2008, 19:41
عزیزم متاسفانه من بازی رو ندارم که بخوام کمکتون کنم .
شاید بقیه دوستان داشته باشند .
اما !
سعی کن خودت بری . وقتی خودت یه مرحله ی سخت رو رد میکنی واقعا لذت میبری .
این دیگه توصیه من بود !
اون مرحله هم اصلا سخت نیست .
فقط یکمی دقت میخواد .
موفق باشید .

farhad1122
22-04-2008, 19:47
عزیزم متاسفانه من بازی رو ندارم که بخوام کمکتون کنم .
شاید بقیه دوستان داشته باشند .
اما !
سعی کن خودت بری . وقتی خودت یه مرحله ی سخت رو رد میکنی واقعا لذت میبری .
این دیگه توصیه من بود !
اون مرحله هم اصلا سخت نیست .
فقط یکمی دقت میخواد .
موفق باشید .
باشه. تمام تلاشمو می کنم تا به توصیت عمل کنم. امیدوارم که بتونم خودم این مرحله رو رد کنم.
یه سوال هم داشتم: من الان فقط دو تا دوست دختر دارم( منظورم داخل بازیه!) بقیه دوست دختر ها رو داخل مرحله های بعدی پیدا میکنم یا خودم باید جایی برم و با اونا دوست بشم؟
با تشکر

Amin Asterix
22-04-2008, 20:58
چندبار میپرسی؟:دینه خودت باید پیدا کنی!تو چندجای شهر پخشن اینا.یا باید خودت پیدا کنی یا اگر نتونستی یک نقشه کامل گیر بیاری که جاشون توش باشه.
(یکیش رو میشه بدون نقشه آدرس داد.مدرسه رانندگیت.یک دختره وایساده.اون)

frnsh
23-04-2008, 17:53
سلام رفقا. نمیدونم جایه درستی رو اتنخاب کردم یا نه ؟ به هر حال اگه سوالم رو باید اینجا مطرح نمیکردم ببخشین.
راستش من تازه GTASAN رو دانلود کردم. ( البته بعد از کلی دردسر) حالا که میخوام اجراش کنم تبلیغاتش میاد و بعد اون صفحه اولش که چند تا عکس هست و اسم بازی رو نوشته میاد و بعد خارج میشه و این ارور رو میده. جون من کسی میتونه کمکم کنه. با هزار و یک بدبختی تونست دانلودش کنم

جاش خوبه سلام میرسونه.
منم همین مشکل رو داشتم. دقیقا بعد از اینکه اولش رفت همین جوری میشد. کارت گرافیکت چنده؟ من اون موقع که اینطوری شد کارت گرافیکم 32 بود. بعد که بردمش بالا این مشکل برطرف شد.

Consul 141
23-04-2008, 19:03
با سلام خدمت دوستان گلم...
من تو مرحله گرفتن گواهی نامه هواپیما گیر کردم...
اگه کسی سیو گیمش رو بذاره یه دنیا ازش ممنون میشم...
با تشکر از شما ....موفق باشید...

Amin Asterix
23-04-2008, 19:21
با سلام خدمت دوستان گلم...
من تو مرحله گرفتن گواهی نامه هواپیما گیر کردم...
اگه کسی سیو گیمش رو بذاره یه دنیا ازش ممنون میشم...
با تشکر از شما ....موفق باشید...
خوب سیوتون رو بزارین رد کنم.یا همین تاپیک رو بگرد هست.فک نکنم بیشتر از 5 صفحه لازم باشه بگردی.چند وقت پیش یکی خواست رد کردیم براش

Consul 141
23-04-2008, 20:40
سلام گلم هر چی تو صفحات قبل گشتم پیدا نکردم...
حتی سرچ هم کردم اما نتیجه دقیقی نگرفتم...
اگه آدرس صفحه اش رو پیدا کردی برام بذار...ممنون میشم...
با تشکر از شما ...موفق باشی...

Amin Asterix
23-04-2008, 20:48
دقیقا 348

Consul 141
23-04-2008, 20:51
سلام دوستان گلم...
این سیو مرحله گرفتن گواهی نامه هواپیماست...
ممنون میشم برام ردش کنید...
با تشکر از شما موفق باشید...

farhad1122
23-04-2008, 20:51
چندبار میپرسی؟:دینه خودت باید پیدا کنی!تو چندجای شهر پخشن اینا.یا باید خودت پیدا کنی یا اگر نتونستی یک نقشه کامل گیر بیاری که جاشون توش باشه.
(یکیش رو میشه بدون نقشه آدرس داد.مدرسه رانندگیت.یک دختره وایساده.اون)
از راهنماییت ممنون. من اون دختره که توی مدرسه رانندگیه رو پیدا کردم اما چطوری باید باهاش دوست بشم؟

Oracle_Eldorado
23-04-2008, 20:54
فکر کنم اول باید گواهی نامتو بگیری ! منم یکمی دردسر داشتم تا با اون دوست شدم .

Amin Asterix
23-04-2008, 21:02
از راهنماییت ممنون. من اون دختره که توی مدرسه رانندگیه رو پیدا کردم اما چطوری باید باهاش دوست بشم؟

به نظرم یک هیکل چاق می خواد.فک کنم enter رو باید جلوش بزنی.خوشش بیاد که تمومه و یک دو تا سوال میکنه.نیاد میگه چه لاغری یا چاقی.ببین چی می خواد دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اوراکل بیشتر اینا مشکشون تو هیکل بود تا اسکیل تا جایی که یادمه.

farhad1122
23-04-2008, 21:03
برای گرفتن گواهینامه باید در همه آزمون ها مدال طلا بگیرم؟ من همه آزمون ها رو انجام دادم و از بیشتر اون ها مدال طلا دارم و فقط یکی دو تاشو نقره و برنز گرفتم. الان گواهینامه دارم؟؟ یا باید بقیه آزمون ها رو هم طلا بگیرم؟

Consul 141
23-04-2008, 21:06
بیا اینم رد شده کل مدرسه هوایی:
اما سعی کن یاد بگیری.بدون یاد گرفتن هواپیما باید جدی جدی بازی رو من برات تموم کنم!!
سلام دوست گلم...
از زحمتت ممنون ولی لینکش داره این ارور رو میده

میشه جای دیگه آپلودش کنی...ممنون میشم...
موفق باشی...

farhad1122
23-04-2008, 21:06
به نظرم یک هیکل چاق می خواد.فک کنم enter رو باید جلوش بزنی.خوشش بیاد که تمومه و یک دو تا سوال میکنه.نیاد میگه چه لاغری یا چاقی.ببین چی می خواد دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من حوصله ندارم اینقدر بهش غذا بدم تا چاق شه کد تقلبشو دارین بزنم که چاق بشه؟

Amin Asterix
23-04-2008, 21:14
سلام دوست گلم...
از زحمتت ممنون ولی لینکش داره این ارور رو میده

میشه جای دیگه آپلودش کنی...ممنون میشم...
موفق باشی...
ای بابا من ندارم دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فردا هم دانشگاهم.احتمالا فردا تا شب رد میکنم.اگر کسی نرفت برات البته.
حداکثر جمعه صبح سیو خودت برات رد شده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Consul 141
23-04-2008, 21:22
خیلی ممنون Amin_Asterix عزیز...
منتظرم...

ehsssssan
24-04-2008, 02:25
بيا عزيزم اينم رد شده كامل آموزش خلباني بازم مشكل داشتي بگو

ehsssssan
24-04-2008, 02:30
براي دوست شدن با بعضي از اين دخترا لازم هست كه ماهيچه اي لاغر يا چاق باشين.اينجا براتون چندتا چيت كد ميذارم

چاق b t c d b c b
لاغر k v g y z q k
عضلاني b u f f m e u p

اينم بزنين هرگز گرسنه نميشي

a e d u w n v

بازي بدون پليس
a e z a k m i

دوستان اين حروف رو پشت سر هم و بدون وقفه بايد وارد كنين.
موفق باشين

merlin001
24-04-2008, 02:32
منم همین مشکل رو داشتم. دقیقا بعد از اینکه اولش رفت همین جوری میشد. کارت گرافیکت چنده؟ من اون موقع که اینطوری شد کارت گرافیکم 32 بود. بعد که بردمش بالا این مشکل برطرف شد.
من کارت گرافیکم 64 Ati هست مگه ساپورت نمیکنه؟
رم 256
سی پی یو 2.4
کودوم یک از قطعاتم ساپورت نمیکنه لطفا راهنمایی کنین
آخه منم خیلی دوست دارم بازی کنم

Oracle_Eldorado
24-04-2008, 06:11
عزیزم کارت گرافیکت خیلی پایینه .
اگه یه کارت رافیک Geforce MX 4000 داشته باشی میتونی راحت بازی کنی .

MDB_MICRO
24-04-2008, 07:59
من تو اون قسمتی که خواننده پاپ خودش رو پرت میکنه پایین گیر کردم
اصلا فرصت کاری برام نمیده
همین که میبینم یه وانت اومده اون طرف ایستاده خودش رو پرت میکنه پایین
از اون آقایانی که این جا رد کردن ما رو هم راهنمایی کنند

S@eid
24-04-2008, 09:23
والله ما وقت اضافه هم اووردیم ... اگه بلافاصله با شروع مرحله سوار وانت شی و بری توی محل مشخص شده وقت کم نمیاری عزیز ... نکنه شوما با وانت میری یه چرخی اون اطراف میزنی ؟!:31:

farhad1122
24-04-2008, 12:17
براي دوست شدن با بعضي از اين دخترا لازم هست كه ماهيچه اي لاغر يا چاق باشين.اينجا براتون چندتا چيت كد ميذارم

چاق b t c d b c b
لاغر k v g y z q k
عضلاني b u f f m e u p

اينم بزنين هرگز گرسنه نميشي

a e d u w n v

بازي بدون پليس
a e z a k m i

دوستان اين حروف رو پشت سر هم و بدون وقفه بايد وارد كنين.
موفق باشين
سلام
خیلی ممنون.

چرا همه توی این مرحله وقت کم میارن؟ من این مرحله رو خیلی راحت رد کردم بدون اینکه وقت کم بیارم. البته اگه قبلاً از ترینر استفاده کرده باشین ممکنه اینطوری بشه.

Amin Asterix
24-04-2008, 15:34

والله ما وقت اضافه هم اووردیم ... اگه بلافاصله با شروع مرحله سوار وانت شی و بری توی محل مشخص شده وقت کم نمیاری عزیز ... نکنه شوما با وانت میری یه چرخی اون اطراف میزنی ؟!:31:

سلام
خیلی ممنون.

چرا همه توی این مرحله وقت کم میارن؟ من این مرحله رو خیلی راحت رد کردم بدون اینکه وقت کم بیارم. البته اگه قبلاً از ترینر استفاده کرده باشین ممکنه اینطوری بشه.
مشخصه دلیل.اینا اثرات چیتها و ترینرای بازیه.شما سیو اون دوستمون کرسپو رو بگیرین میبینین.هم حرفشو میزنه میپره پایین.راهیم برای حلش نیست

Amin Asterix
24-04-2008, 16:01
سیو بعد مرحله هوایی درخواستی:

رد شد.ولی زیاد سخت نگرفتم همرو با برنز رد کردم.بعدا که یاد گرفتی بیا خودت طلاشو بگیر

MDB_MICRO
24-04-2008, 16:02
مشخصه دلیل.اینا اثرات چیتها و ترینرای بازیه.شما سیو اون دوستمون کرسپو رو بگیرین میبینین.هم حرفشو میزنه میپره پایین.راهیم برای حلش نیست

خیلی ممنون از راهنمایتان:10::11:

MDB_MICRO
24-04-2008, 16:05
راهی نیست که بدون استفاده از save دیگران این مشکل رو حل کنیم؟:31:

*PiNk PaNTHeR*
24-04-2008, 16:07
راهی نیست که بدون استفاده از save دیگران این مشکل رو حل کنیم؟:31:
خیر دوست عزیز.
البته استفاده از ترینر نیست بلکه بخاطر استفاده از چیت کد Riot هست.

Consul 141
24-04-2008, 16:40
سیو بعد مرحله هوایی درخواستی:

رد شد.ولی زیاد سخت نگرفتم همرو با برنز رد کردم.بعدا که یاد گرفتی بیا خودت طلاشو بگیر

خیلی ممنون دوست گلم...دستت طلاموفق باشی...

ehsssssan
24-04-2008, 17:24

سيوتو بذار من برات برم گلكم.

merlin001
25-04-2008, 00:21
دوست عزیز اگه زحمتی نباشه میخواستم بدونم اون کارت گرافیکی که میگی چنده. 128 یا 256 یا چنده؟
در ضمن میشه با 128 بازی کرد؟؟؟

Oracle_Eldorado
25-04-2008, 01:56
دوست عزیز اگه زحمتی نباشه میخواستم بدونم اون کارت گرافیکی که میگی چنده. 128 یا 256 یا چنده؟
در ضمن میشه با 128 بازی کرد؟؟؟

اون کارت گرافیک الآن 10 - 15 تومنه !
ولی اگه یه کارت گرافیک میخوای که خوب کار کنه بالای 100 تومنه .
به نظر من اینجا مشاوره کنی بهتره :

اول سیستمت رو بگو بعد تا قیمتی که میخوای .

ehsssssan
25-04-2008, 02:07
سيو نبود من فقط تا جمعه شب اينجام

vahidxxx
25-04-2008, 07:22
من تو مرحله مسابقات بالانس ماشين بر طبق فلشهاي جهتي انجام ميدم نميدونم چرا همش بد امتياز ميده .دگمه هاشم مكه همون num0.2.8.46. اينا نيستند

vahidxxx
25-04-2008, 07:23
:8::8::8::10::2:
آرش جان خيلي مخلصيم.
من تو مرحله مسابقات بالانس ماشين بر طبق فلشهاي جهتي انجام ميدم نميدونم چرا همش بد امتياز ميده .دگمه هاشم مكه همون num0.2.8.46. اينا نيستند

S@eid
25-04-2008, 09:04

عزیز این مرحله و مراحلی که با دوست دخترت میری که برقصی یه قلق خاصی دارن ... باید کشفش کنی ...
مثلا من همیشه قبل از این که علامت توی دایره قرار بگیره اون جهت رو میزدم و می تونستم امتیاز بگیرم و اینکه توجه کن پشت سرهم زدن علامت ها خیلی مهمه ، یعنی وقفه نداشته باشه ، سریع و پشت سر هم . اگر نتونستی ، سیوتو بزار یکی از رفقا برات رد کنه ما خودمون بازی رو نداریم . شرمنده .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin Asterix
25-04-2008, 09:54
سيوتو بذار من برات برم گلكم.
یک ساعت داریم میگیم اون مرحله به خاطر استفاده از چیت کد خراب شده حالا هی شما بگو سیو بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farhad1122
25-04-2008, 10:29
من برای دوست شدن با دخترها از کدهای لاغری و چاقی و عضلانی شدن استفاده کردم ولی وقتی که خواستم بازی رو سیو کنم بازی بهم هشدار داد که بازی رو سیو نکنم! اگه که با همین سیو بازی رو ادامه بدم در بازی مشکلی پیش میاد؟ (من فقط از همون سه تا کد که گفتم استفاده کردم)

Amin Asterix
25-04-2008, 10:56
من برای دوست شدن با دخترها از کدهای لاغری و چاقی و عضلانی شدن استفاده کردم ولی وقتی که خواستم بازی رو سیو کنم بازی بهم هشدار داد که بازی رو سیو نکنم! اگه که با همین سیو بازی رو ادامه بدم در بازی مشکلی پیش میاد؟ (من فقط از همون سه تا کد که گفتم استفاده کردم)
من زیاد تو کد و چیت این بازی وارد نیستم.اما بهت پیشنهاد میکنم سیواتو نگه داری.ممکنه مشکل دار بشه.البته مثکه مشکلش فقط تو اون مرحله مد داگه.حداقل بعد اون استفاده کن.
چیت کدم پلنگه گفت چیه دیگه.صفحه قبل بود به نظرم.از اون استفاده کردی؟
از این:

خیر دوست عزیز.

farhad1122
25-04-2008, 12:24
از این:
چی؟؟ متوجه نشدم چی گفتی.

ali_harry_potter
25-04-2008, 14:25

دوست عزیزم هیچ مشکلی پیش نمیاد اون اخطار میگه که ممکنه بعد از سیو کردن ( یه بار از بازی در اومدن و دباره بالا اوردن) اون چیت غیر فعال بشه ! البته چیت هایی که شما استفاده کردید هیچ اتفاقی براشون نمیافته! نگران نباشید بیتشر در مورد نا تمام کردن خون و سلاخ این اتفاق میافته.
موفق باشید.

Amin Asterix
25-04-2008, 14:41
چی؟؟ متوجه نشدم چی گفتی.
گفتم از چیت Riot استفاده کردین ؟من اصلا این چیت میتها رو بلد نیستم.
این دوستمون میگه اینا مشکل سازن حتما درست میگه::46:

دوست عزیزم هیچ مشکلی پیش نمیاد اون اخطار میگه که ممکنه بعد از سیو کردن ( یه بار از بازی در اومدن و دباره بالا اوردن) اون چیت غیر فعال بشه ! البته چیت هایی که شما استفاده کردید هیچ اتفاقی براشون نمیافته! نگران نباشید بیتشر در مورد نا تمام کردن خون و سلاخ این اتفاق میافته.
موفق باشید.

frnsh
25-04-2008, 15:37

رمزه every one is rich رو پشت سر هم بزنید. ماشینا که خوب شدن وقتی شوارشئن میشید جذبه رو زیاد میکنن و دخترها زود دوست میشن.

برای گرفتن گواهینامه باید در همه آزمون ها مدال طلا بگیرم؟ من همه آزمون ها رو انجام دادم و از بیشتر اون ها مدال طلا دارم و فقط یکی دو تاشو نقره و برنز گرفتم. الان گواهینامه دارم؟؟ یا باید بقیه آزمون ها رو هم طلا بگیرم؟

آره. قبولی.

من کارت گرافیکم 64 Ati هست مگه ساپورت نمیکنه؟
رم 256
سی پی یو 2.4
کودوم یک از قطعاتم ساپورت نمیکنه لطفا راهنمایی کنین
آخه منم خیلی دوست دارم بازی کنم

من کارت گرافیکمو 256 کردم جواب داد. رم 256 . سی پی یو 1.5 . جواب داد .اما الان سیستمم چیز دیگس.

گرافیکش چند میشه؟

چرا همه توی این مرحله وقت کم میارن؟ من این مرحله رو خیلی راحت رد کردم بدون اینکه وقت کم بیارم. البته اگه قبلاً از ترینر استفاده کرده باشین ممکنه اینطوری بشه.[/quote]

منم وقت کم نیووردم.

به هشتارش توجه نکن. الکیه. همون که ok داره دیگه؟

من زیاد تو کد و چیت این بازی وارد نیستم.اما بهت پیشنهاد میکنم سیواتو نگه داری.ممکنه مشکل دار بشه.البته مثکه مشکلش فقط تو اون مرحله مد داگه.حداقل بعد اون استفاده کن.
از این:

موفق باشید.

مئافقم. چیت ها اثری ندارن. من کل بازی رو با چیت رفتم و خیلی هم حال داد. همون ارور هم بعد از سیو کردن میومد. بازی رو هم با خوبی و خوشی تموم کردم. اما از ترینرش استفاده نکردم. شاید اون بد باشه. به نظر من از چیت استفاده کنین بهتره تا ترینر. من توی بازی قلعه 3 از ترینر چند بار استفاده کردم بازیم به هم ریخت.

ali_harry_potter
25-04-2008, 18:24
مئافقم. چیت ها اثری ندارن. من کل بازی رو با چیت رفتم و خیلی هم حال داد. همون ارور هم بعد از سیو کردن میومد. بازی رو هم با خوبی و خوشی تموم کردم. اما از ترینرش استفاده نکردم. شاید اون بد باشه. به نظر من از چیت استفاده کنین بهتره تا ترینر. من توی بازی قلعه 3 از ترینر چند بار استفاده کردم بازیم به هم ریخت.

دوست عزیزم حتما ترینرتون به ورژن بازی نمیخورد ولی بالا میاورد! ترینرتون pz نبود؟؟

من 2 بار با ترینر 1 بار بدون چیت و ترینر بازی رو تموم کردم و هیچ مشکلی پیش نیومده و نخواهد امد چون ربطی نداره.

frnsh
26-04-2008, 13:12
دوست عزیزم حتما ترینرتون به ورژن بازی نمیخورد ولی بالا میاورد! ترینرتون pz نبود؟؟

من 2 بار با ترینر 1 بار بدون چیت و ترینر بازی رو تموم کردم و هیچ مشکلی پیش نیومده و نخواهد امد چون ربطی نداره.

آره. pizza بود. نمیدونم. اما من با چیت خیلی راحت بودم. اما قلعه 3 چیت نداره. هرچی گشتم نداشت. ترینر جی تی ای سن اندریاس رو هم توی سی دی هام داشتم اما استفاده نکردم. اما من یکی که از ترینر خوشم نیومد. چون باید یه فایل باز کرد .

ali_harry_potter
26-04-2008, 21:05
برای قلعه منم این مشکلو داشتم رفتم از یه جا دیگه پیدا کردم!

چیت داشت (یه جا خونده بودم) پیدا کردم برای قلعه میزارم.

جی تی ای هم که چیتاش....!

frnsh
27-04-2008, 22:19
واقعا چیت داشت قلعه 3؟ ایول. میشه پ.خ بگی کجاس؟
جی تی ای هم که همش تو کار چیته. یه خربار فقط چیت داره.

ali_harry_potter
28-04-2008, 21:13
بله عزیز توی رایت کلیک یه چیزایی دیده بودم! فقط دو تا ولی به نظر من ترینر بهتره!

امروز به یاد 1000 سال پیش رابین هود رو بازی کردم ای حالی داد!

aRThaS_08
29-04-2008, 15:44
میبینم که iv کاروبار san رو کساد کرده . چرا قدیمیا دیگه نمیان

farhad1122
29-04-2008, 16:00
چی؟؟iv چیه؟

Amin Asterix
29-04-2008, 17:27
چی؟؟iv چیه؟
GTA 4.
4 رو یونانی مینویسن میشه IV.

frnsh
29-04-2008, 17:45
مگه اومده؟

Amin Asterix
29-04-2008, 17:53
شما فکر کنم اصلا تالار اصلی انجمن بازی رو نگاه نمیکنین.الان دقیقا 3 تاپیک پایینتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_harry_potter
29-04-2008, 21:10
بنده تو تاپیک اسایسن خوندم که اومده ولی حیف که برای pc به این زودی ها نمیاد!

خوب من چیتاشو توی رایت کلیک پیدا کردم ولی لینکا عض شده بود سعی میکنم لینکای درست رو پیدا کنم.

ممنون

farhad1122
30-04-2008, 12:47
GTA 4.
4 رو یونانی مینویسن میشه IV.
بله؛ ياد شيمي افتادم!

ali_harry_potter
30-04-2008, 21:26
بله؛ ياد شيمي افتادم!

اینجا هم به بحث درس خوندن و کنکور{گریه} رسید که اقا ول کنید در مورد بازی حرف بزنید!(عمرشو برای کنسول کرد الان 6 اومده دیگه فکر نکنم...!)

من که فعلا با این مشغولم

frnsh
02-05-2008, 18:20
شما فکر کنم اصلا تالار اصلی انجمن بازی رو نگاه نمیکنین.الان دقیقا 3 تاپیک پایینتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا زدید توی خال.نه من انجمنها رو نگاه نمیکنم. من تاپیکهای خوب رو سیو کردم.

MRTZ HSV
03-05-2008, 09:51
یکی با معرفت می خوام این مرحله gta رو برای من رد کنه بعد سیوش رو بزاره
دعاتون میکنم
کد:

a.salireza
03-05-2008, 10:18
iv اشتباهه. همون طور كه امين جان گفت يه عدد يوناني كه تقريبآ اين شكليه : IV . ولي iv نيست.:27:

Amin Asterix
03-05-2008, 11:35
یکی با معرفت می خوام این مرحله gta رو برای من رد کنه بعد سیوش رو بزاره
دعاتون میکنم
کد:

ببخشید چند بار رد کنیم؟همین دیروز یکی از بچه ها تو اون تاپیک رد کرد و گذاشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_harry_potter
03-05-2008, 21:37
خوب!

تک تک مراحل GTA5 رو میتونید دانلود کنید!
که سر و ته 97 مرحله است:

موفق و سربلند باشید.

ali_harry_potter
03-05-2008, 21:38
اگه مرحله ای جا مونده بگید!!!

به زودی ماشینای جدیدی رو میزارم! اگه وقت کنم!

aRThaS_08
07-05-2008, 19:06
ببخشبد میدونم عدد یونانیه . یعنی برای شماها پیش نیومده که کلمات رو با حروف بزرگ تایپ کنید ولی انجمن کوچیک کنه ؟؟؟

Oracle_Eldorado
07-05-2008, 20:47
ببخشبد میدونم عدد یونانیه . یعنی برای شماها پیش نیومده که کلمات رو با حروف بزرگ تایپ کنید ولی انجمن کوچیک کنه ؟؟؟

عزیزم الآن شما توی امضات با حروف بزرگ نوشتی !!!
یعنی الآن برای خودت کوچیک نشون میده ؟

TRIBAL WARS World12: K82(294|889

خوب!

تک تک مراحل GTA5 رو میتونید دانلود کنید!
که سر و ته 97 مرحله است:

موفق و سربلند باشید.

عزیزم اینجا لینک گذاشتن سایت دیگه به عنوان معرفی ممنوع هست .
میتونید سیو ها و پچ ها رو اینجا بزارید و از اون به عنوان منبع استفاده کنید .
با تشکر از زحمات شما .
موفق باشید .

Crespo
07-05-2008, 21:48
سلام.
يكي لطف ميكنه و دو مرحله از اين سيو رو برام بره

يكي مرحله madd dogg كه با علامت D مشخصه و اون يكي هم اون مكعب سفيد رنگ رو. بايد با هواپيما بريم و از داخلي يه دايره قرمز كه به دنبال يه هواپيما يه ديگه هست رد بشيم. ميشه فقط همين دو مرحله رو واسم رد كنين؟

Danoosh Pichgahe
08-05-2008, 22:57
راستی هیچی هیچی اصلا افراد قدیمی حرف نمیزنن و فقط افراد در مورد Gta Iv حرف میزنن؛آقا احسان این جا نیومد؛آخه گفته بود چه طوری میشه سرعت ماشین راهمزمان ثابت داشت؛خب منم گفتم اون مد رو درست میکنم؛حالا با یه نفر دیگه این کار رو کردم؛اگه اقا احسان بان اینجا؛من به شم لینک دانلودش رو میدهم.

S A A M
09-05-2008, 08:55
اين هم مد جديد بازي 2008

Grand Theft Auto San Andreas Smakkie MOD 2008

Cars:
ZR-350 - Mazda RX-7 Veilside (With Neon)
Intruder - BMW 760Li
Buffalo - Dodge Challanger (Tunable)
Banshee - BMW M6 Cabrio
Stretch - Hummer H2 Limo
Police Ranger - Hummer H2 Police
Police VG - Lamborghini Gallardo Police
Police SF - Pontiac GTO Police
Huntley - Chevrolet Suburgan DUB
Roadtrain - Scania 164L 580 V8
Super GT - Lamborghini Murcielago
Hustler - Ford 5 Window (Hot Rod)
Jester - Audi R8
Caddy - Vespa Ape
Cheetah - Audi A8 Tuned
Quad - Yamaha YFZ 450
Mower - Tuned Mower
Sabre - Chevelle SS 454
Voodoo - Tuned Aston Martin DB9
Uranus - Nissan Silvia Tuned
Feltzer - Mercedes 500K
Elegant - Mercedes CLS500
Monster - Humster (Hummer Monstertruck)
Dozer - Caterpillar T530
Bullet - Bugatti Veyron
Vincent - Bentley Arnage
Rhino - Tiger Tank (WW II)
Merit - Jaguar XJ8
HotringRacer A - Shelby Mustang GT500

Bikes:
Freeway - Nice Chopper
Police Bike - Harley Davidson Police
Faggio - Mini Bike
Pizzaboy - Mini Dirt Bike
BF400 - Other Bike
FRC 900 - FRC 1200
BMX - Lowrider BMW
Sanchez - Honda CR 125R

Helicopters + Airplanes:
Cargo Bob - Big Bob
Police Heli - UFO
Rustler - P38 Lightning
AT400 - AT400 With Interior
Hydra - F-15 Jet

Weapons:
Brass Knuckles - Golden Brass Knuckles
Katana - Golden Katana
Grenade - Pokeball
Satchel charge - C4
Cold 45 - Revolver
Combat shotgun - Franchi Spas 12
Double Wierd Weapon Mod (Double M4, AK47, 9MM, Desert Eagle)

Others:
Jetpack - Girl Jetpack
Back Tattoo - Steve-o Tattoo
Jetski
Billboards with ---- girls
دانلود:

Danoosh Pichgahe
09-05-2008, 09:23
اين هم مد جديد بازي 2008

Grand Theft Auto San Andreas Smakkie MOD 2008

دانلود:

چیز جالبیه اما چرا برای موتور پلیس هارلی دیوید سون گذاشتن؟
در هر حال برای دانوش سیتی هم از این ماشین ها استفاده شده منتهی با پلی جن هایر و اما رچا سازنده فایل هایی نظیر TimeSyc.dat/Ped.DAT/Pedgrp/cargrp/MAIN.CSM/Script.imgو نظیر این هارو عوض نکرد؟

Crespo
09-05-2008, 10:20
چرا اسم تاپيك رو گذاشتين جواب به سئوالات وقتي كه حتي توضيح نميدين. بابا تو رو خدا يكي كمك كنه.

Amin Asterix
09-05-2008, 11:20
چرا اسم تاپيك رو گذاشتين جواب به سئوالات وقتي كه حتي توضيح نميدين. بابا تو رو خدا يكي كمك كنه.
من قبلا سیو شما رو رفتم دیدم و گفتمم مشکل داره و رد نمیشه!!دوباره هم بگم؟

Oracle_Eldorado
09-05-2008, 11:51
من قبلا سیو شما رو رفتم دیدم و گفتمم مشکل داره و رد نمیشه!!دوباره هم بگم؟

مشکلش چیه ؟
حیف که خودم سیدی نصب بازی رو ندارم وگرنه کمک میکردم ...

Amin Asterix
09-05-2008, 12:08

Crespo
09-05-2008, 14:40
ببخشين. من يه مدتي نبودم. آره. من با ترينر رد مي كردم. تو رو خدا كمك كنيد. نميشه كه اين همه رو از اول برم!!!! :41::41::41::41::41:

Amin Asterix
09-05-2008, 14:49
خیر دوست عزیز.

گفتن به خاطر استفاده از این هست.و راهیم نداره.کلا چند صفحه راجع بهش بحث بود.فک کنم صفحه قبل یک نفر یک لینک گذاشت که سیو تک تک مراحلو داشت.برین اونجا و سیوو بگیرین.راهی نیست

Dr_iQ
10-05-2008, 19:00
اينم سيو كلي اين بازي(GTA SA) :

frnsh
10-05-2008, 22:43
ببخشين. من يه مدتي نبودم. آره. من با ترينر رد مي كردم. تو رو خدا كمك كنيد. نميشه كه اين همه رو از اول برم!!!! :41::41::41::41::41:

نمیشه. اگه میشه یه بار دیگه بذارین.

مشکلش چیه ؟
حیف که خودم سیدی نصب بازی رو ندارم وگرنه کمک میکردم ...

مشکلش توی اجراش نیست. وقتی میخوایم بریم که یکی از مراحلش رو بریم قفل میکنه. برای من که کارم به CTRL+ALT+DEL کشید!!

Crespo
11-05-2008, 00:10
نمیشه. اگه میشه یه بار دیگه بذارین.

بفرما:

frnsh
11-05-2008, 12:56
بازم نشد.مثل همون قبلی خود بازی میاد اما وقتی میرم توی مرحله میمونه روش و قفل میکنه. یا مشکل از سیوتونه یا از بازیتون. شایدم مشکل دیگه. نمیشه یکی دیگه هم اینو چک کنه ببینه میشه یا نه؟

arbod2
11-05-2008, 15:56
سلام به همه دوستان.من تازه امروز عضو شدم.يه مشگلي تو gta5 دارم.الان اونجايي هستم كه توي شهر هرج و مرج زيادي و cj &cesar بايد چند نفر رو سوار ماشين كنن اما اصلا نميدونم چجوري.لطفا راهنماييم كنين در ضمن بايد بگم من با كامپوتر بازي ميكنم

Rude Boy
11-05-2008, 19:03
سلام به همه دوستان.من تازه امروز عضو شدم.يه مشگلي تو gta5 دارم.الان اونجايي هستم كه توي شهر هرج و مرج زيادي و cj &cesar بايد چند نفر رو سوار ماشين كنن اما اصلا نميدونم چجوري.لطفا راهنماييم كنين در ضمن بايد بگم من با كامپوتر بازي ميكنم

من یکم اونجا ها درگیری ایجاد می کردم و بعد می رفتم پیششون و با اونا یسری را باید می کشتیم !

البته این راه اصولی نیست اما من حدود 7 بار تموم کردم و همش هم همینطوری رفتم ....

Crespo
11-05-2008, 19:27
سلام.
من اون سايتي كه سيو مراحل رو به صورت تك تك داشت رفتم و سيو مد داگ رو گرفتم. ولي اون كلي مرحله نرفته داره و كلي خونه نخريده. در كل سيو خودم خيلي بهتره. راهي نيست كه قسمت مد داگگ اون سيو رو روي سيو خودم بريزم. لپ كلام اينكه من يه جوري اين مرحله رو روي سيو خودم رد كنم

arbod2
12-05-2008, 11:29
سلام مجدد.با تشكر از ostad-game .من هم هين كارو كردم و تا جايي كه بهم اعلام كرد ميتونم 7 نفر رو سوار كنم رفتم.اما نميدونم اونارو چجوري بايد سوار كنم

arbod2
12-05-2008, 11:40
ميشه يكي به من بگه چجوري بايد از save game استفاده كرد؟منظورم اين لينك هايي كه بالا هم هست

Rude Boy
12-05-2008, 15:20
سلام مجدد.با تشكر از ostad-game .من هم هين كارو كردم و تا جايي كه بهم اعلام كرد ميتونم 7 نفر رو سوار كنم رفتم.اما نميدونم اونارو چجوري بايد سوار كنم

قابل نداشت !
دیگه کسی را نباید سوار کنی .... برو کنار اون سه تا که دستمال زرد به سرشون هست ، بعد رایت کلیک را بگیر طرفشون و اگه اشتباه نکنم کلید G یا E یا Q را بزن !
بعد خودش می گه چیکار باید بکنی....

ببخشید که دقیق نمی تونم بگم چون خیلی وقته بازی نکردم .

Rude Boy
12-05-2008, 15:22

قابل نداشت !
دیگه کسی را نباید سوار کنی .... برو کنار اون سه تا که دستمال زرد به سرشون هست ، بعد رایت کلیک را بگیر طرفشون و اگه اشتباه نکنم کلید G یا E یا Q را بزن !
بعد خودش می گه چیکار باید بکنی....

ببخشید که دقیق نمی تونم بگم چون خیلی وقته بازی نکردم .

aRThaS_08
13-05-2008, 17:24
باید کلید G رو بزنه و رایت کلیک هم تنها راه نیست میتونه با کپس لاک هم اینکار رو بکنه

frnsh
13-05-2008, 23:03
سلام.
من اون سايتي كه سيو مراحل رو به صورت تك تك داشت رفتم و سيو مد داگ رو گرفتم. ولي اون كلي مرحله نرفته داره و كلي خونه نخريده. در كل سيو خودم خيلي بهتره. راهي نيست كه قسمت مد داگگ اون سيو رو روي سيو خودم بريزم. لپ كلام اينكه من يه جوري اين مرحله رو روي سيو خودم رد كنم

خب توی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپ کنی بهتر نیست؟ من همیشه همه ی فایلامو اونجا آپلود میکنم خوبه.

باید کلید G رو بزنه و رایت کلیک هم تنها راه نیست میتونه با کپس لاک هم اینکار رو بکنه

همون دکمه که توی تنضیمات نوشته که گروپ رو میاره طرف خودش (البته معنیش اینه:31:)

mahammad_reza
14-05-2008, 10:35
سلام
من چند تا سوال وچندتا درخواست در مورد بازيGTA SanAndereas دارم چون حجم تايپيک زياد بود نتونستم بخونم

چطوري ميتونم با دخترهاي تو بازي ارتباط برقرار کنم؟
کدوم مراحل مراحل اصلي است؟
چند تا کد کامل که پليس نتونه بگيرمون و جونم کامل باشه و ماشين خراب نشه ومهماتم کامل باشه

بهترين وکامل ترين ترينر بازي

وسيو کامل بازي رو ميخوام .

mahammad_reza
15-05-2008, 11:10
سلام
من چند تا سوال وچندتا درخواست در مورد بازيGTA SanAndereas دارم چون حجم تايپيک زياد بود نتونستم بخونم

چند تا کد کامل که پليس نتونه بگيرمون و جونم کامل باشه و ماشين خراب نشه ومهماتم کامل باشه

یکی کمک کنـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــه.

HamedHard
15-05-2008, 13:30
یکی کمک کنـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــه.

اينم سيو كامل بازي كه مال خودم هست:

Rude Boy
15-05-2008, 15:26

با وجود اینکه خیلی وقته بازی نکردم اینا را یادمه : (اگه اشتباه بود ببخشید )
UZUMYMW اسلحه های خفن
AEZAKMI حذف مزاحمت پلیس در بازی
HESOYAM پر کردن خون(healt) و مقداری پول و جلیقه ضد گلوله(armor) در ضمن اگه سوار ماشین باشی و بزنی ماشینت نو می شه ....

aRThaS_08
16-05-2008, 08:32
BAGUVIX هم وقتی که کسی بهت شلیک میکنه جونت کم نمیشه
WANRLTW هم تیرهای اسلحه رو بی نهایت میکنه
در ضمن hesoyam جلیقه رو زیاد میکنه که زیاد به درد نمیخوره

frnsh
16-05-2008, 16:23
سلام

اگه منظورت دوست دختراس که با قلب توی نقشه مشخصن باید بری در خونشون و کاری که میخوان رو انجام بدی مثل بردنشون به یه غذا خوری.

اون مراحلی که عکسشون مثل جام و تریلر هست و اکثرا حروف نیشتن رو نرو. بقیه اصلین.

mahammad_reza
17-05-2008, 10:18
ممنون از راهنمایی شما دوستان گل
حالا اگه میشه کاملترین ترینر بازی رو هم بزارین

aRThaS_08
17-05-2008, 18:17
بازی ترینرهای خیلی زیادی داره میتونی بری اینجا و اونی که دوست داری رو دان کنی

frnsh
18-05-2008, 22:00
به نظر من اگه با چیت برید بهتره. ترینرها یه کم قاطی دارن. توی گوگل چیت سرچ کنین میاد.

aRThaS_08
19-05-2008, 06:39
توی همین تاپیک هم 200بار چیتها گذاشته شده

Crespo
19-05-2008, 09:01
سلام.
ترينر يا چيتي هست كه من بنويسم يا اجرا كنم، تا خودش مرحله madd dogg رو رد كنه؟
بابا، تو رو خدا كمك كنين. من نمي خوام سيو خودم رو از دست بدم. راهي نيست يه مرحله بيام عقبتر و بعدش از نو بدون ترينر برم؟

mojtaba007
19-05-2008, 16:04
دوستان من در این مرحله گیر کردم

از دوستان خواهش دارم ایم مراحل را برای من رد کنند

یه جایی باید یه ادم را از خودکشی نجات بدم
یه جایی باید سوار هواپیما بشم و از رادار فرار کنم
یک جای دیگه باید سوار هواپیما بشم و...
کلا هر مرحله ای که هست یک مرحله را رد کنید

باور کنید هر کار میکنم نمیشه

vodka
19-05-2008, 22:39
3تا سوال در مورد این بازی دارم.
1.چه جوری با کسایی که معرفی کردین دوست شد؟
2.برای سوار کردن دخترا... باید چیکار کرد؟کاریم میشه کرد یا فقط میشه سوار ماشین کرد دور زد؟(بی ادبی نشه ها خوب سوال پیش میاد دیگه (-:)
3.پك ضد سانسور چیه؟

S@eid
20-05-2008, 09:11
.چه جوری با کسایی که معرفی کردین دوست شد؟توی همین تاپیک سرچ کنید ...

.برای سوار کردن دخترا... باید چیکار کرد؟کاریم میشه کرد یا فقط میشه سوار ماشین کرد دور زد؟(بی ادبی نشه ها خوب سوال پیش میاد دیگه (-کدوم دخترها ... دوست دخترهای اصلی یا خانوم های فرعی ...

.پك ضد سانسور چیه؟ _توی همین تاپیک سرچ کنید ...

vodka
20-05-2008, 11:14
این که همش شد سرچ!!!Ok.سرچ میکنیم 367صفحه رو.ایشالا تا 1سال دیگه پیدا میشه.
فرعی رو میگم.فهمیدم چهطور میشه سوار کرد ولی کاری میشه کرد باهاشون یا نه رو نمیدونم.

vodka
20-05-2008, 11:19
حالا یه سوال:
سيو گيم های خودمون رو درگ میکنیم روي اون پچ ضد سانسور یا باید سيو گيم 100% بچه ها رو دانلود کنم؟

vodka
20-05-2008, 11:25
شرمنده پست زیاد شد.اشتباها دوتا شد مجبور شدم یه سوالم اینجا بپرسم.
یکی آدرس کافه رو به ما میده؟

aRThaS_08
20-05-2008, 11:37
فرعی رو میگم.فهمیدم چهطور میشه سوار کرد ولی کاری میشه کرد باهاشون یا نه رو نمیدونم.

زشته این چیزها رو لطفا توی پ.خ بپرسید تا احتمالا اخطار نگیریم

vodka
20-05-2008, 11:58
عزیز من مگه فیلم واقعیه که بخواهیم اخطار بگیریم؟انیمیشنه.ok چشم.لطفا تو پست خصوصی جواب منو بدند اساتید.

mojtaba007
20-05-2008, 12:02
دوستان من در این مرحله گیر کردم

از دوستان خواهش دارم ایم مراحل را برای من رد کنند

یه جایی باید یه ادم را از خودکشی نجات بدم
یه جایی باید سوار هواپیما بشم و از رادار فرار کنم
یک جای دیگه باید سوار هواپیما بشم و...
کلا هر مرحله ای که هست یک مرحله را رد کنید

باور کنید هر کار میکنم نمیشه

کمکم کنید جای دوری نمیره
هر کاری میکنم نمیشه

taksa2000
20-05-2008, 12:16
سلام دوستان عزیز من بازی mad cars را دانلود کردم اما پسورد ندارم اگه ممکنه راهنمایی کنید اگه پسورد بازی را دارید برام بزارید ممنون میشم.

vodka
21-05-2008, 08:06
بچه ها کجایین پس؟
چه جوری ببرم رستوران؟آخه رستوران کجاست؟(رستوران که جای بدی نیست!)

Amin Asterix
21-05-2008, 10:58
کمکم کنید جای دوری نمیره
هر کاری میکنم نمیشه
بابا مراحلت زیاده.در ضمن احتمالا سیوتون خرابه باید از اول برین.چون اون مرحله مد داگ خیلی آسونه.اگر خودشو سریع میندازه پایین به خاطر استفاده از رمزایی هست که زدین. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها کجایین پس؟
چه جوری ببرم رستوران؟آخه رستوران کجاست؟(رستوران که جای بدی نیست!)
بابا وقتی دوستتو سوار کردی نقشه رو بزن.همه اش علامت داره.فقط حواست باشه یارو خوشش بیاد والا بدتر میشه

vodka
21-05-2008, 11:04
مرسی دوست جان.آدرس کافه های ... که تو نقشه نیست رو از کجا باید گیر بیارم؟

GTA-SanAndreas
21-05-2008, 12:14
دوستان من تو نقشم هیچ هودی نیست!

یعنی من میتونم برم منطقه های مختلف و بالاس ها و واگوس ها رو ببینم ولی نقشم رنگی نیست و بعلاوه وقتی میرم هود تصرف کنم (یا همون جنگ گروه ها) یه عده دشمن میکشم بقیه بالاس ها فرار میکنن! بعد نقشم چشمک نمیزنه!
ورژن جی تی ای سان آندریاس من اینه:
Grand Thift Auto - San Andreas2 Farsi Edition

اینم عکس

frnsh
21-05-2008, 12:59

یعنی من میتونم برم منطقه های مختلف و بالاس ها و واگوس ها رو ببینم ولی نقشم رنگی نیست و بعلاوه وقتی میرم هود تصرف کنم (یا همون جنگ گروه ها) یه عده دشمن میکشم بقیه بالاس ها فرار میکنن! بعد نقشم چشمک نمیزنه!

اینم عکس

خوب باید بیشتر ازشون بکشی. بعد چشم میزنه. اگه اصلا صفحه رنگی نیست یعنی یه مرحله ای هستین که به این کار نیازی نیست و منطقه ها رو نشون نمیده. باید صبر کنی تا مرحله آخر.

مرسی دوست جان.آدرس کافه های ... که تو نقشه نیست رو از کجا باید گیر بیارم؟

کافه یا جایی که غذا بخورین یا جایی که بستنی بخورین؟ همشون توی نقشه هست دیگه. غیر از اونا دیگه نیست. فقط سالن رقص و توی همین مایه ها عکس توی نقشه ندارن.

GTA-SanAndreas
21-05-2008, 14:08
خوب باید بیشتر ازشون بکشی. بعد چشم میزنه. اگه اصلا صفحه رنگی نیست یعنی یه مرحله ای هستین که به این کار نیازی نیست و منطقه ها رو نشون نمیده. باید صبر کنی تا مرحله آخر.

کافه یا جایی که غذا بخورین یا جایی که بستنی بخورین؟ همشون توی نقشه هست دیگه. غیر از اونا دیگه نیست. فقط سالن رقص و توی همین مایه ها عکس توی نقشه ندارن.

من یک ساعت رفتم اونجا همه بالاس ها رو کشتم منتظر موندم 30 دقیقه یک ساعت یه گروه دیگه ظاهر شدن! تیر اندازی کردم بجای دفاع فرار کردند!

من میگم نقشم اصلا رنگی نیستش! همونطوری که عکس گرفتم

مرحله HOME INVISON رو رد کردم همین چند دقیقه پیش یعنی یه مرحله بعد از اون مرحله ای که باید بری خونه این پیرمرده. از اول بازی هیچ رنگی نبود!

مرحله آخر؟! بابا یه مرحله هست باید بری GLEN PARK رو تصرف کنی ... اون چی ؟

vodka
21-05-2008, 16:07
سالن رقص و توی همین مایه ها رو میخوام.باید چه جوری پیداشون کنم؟
راستی اگه بخوام آهنگهایی که خودم میخوام تو ضبط ماشی بخونه باید بریزم تو پوشه User Tracks درسته؟پس چرا من میریزم نمیخونه؟پسوند خاصی میخواد؟

GTA-SanAndreas
21-05-2008, 19:53
من یک ساعت رفتم اونجا همه بالاس ها رو کشتم منتظر موندم 30 دقیقه یک ساعت یه گروه دیگه ظاهر شدن! تیر اندازی کردم بجای دفاع فرار کردند! من میگم نقشم اصلا رنگی نیستش! همونطوری که عکس گرفتم مرحله Home Invison رو رد کردم همین چند دقیقه پیش یعنی یه مرحله بعد از اون مرحله ای که باید بری خونه این پیرمرده. از اول بازی هیچ رنگی نبود! مرحله آخر؟! بابا یه مرحله هست باید بری Glen Park رو تصرف کنی ... اون چی ؟

کمک کنید کـــــمـــک

Amin Asterix
21-05-2008, 20:22
راستی اگه بخوام آهنگهایی که خودم میخوام تو ضبط ماشی بخونه باید بریزم تو پوشه User Tracks درسته؟پس چرا من میریزم نمیخونه؟پسوند خاصی میخواد؟
سوار ماشین که شدی برو تو شبکه user track تو رادیوت.باید بخونه!!

به سختی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کاری نداره برادر.هر دری که باز شد برو توش ببین چیه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کمک کنید کـــــمـــک
از همون مرحله اول که هود نداریم!!یبار آخر بازی هست.یبارم همون وسطاش.شاید شما نرسیدی خوب

aRThaS_08
21-05-2008, 20:26
جواب به امین و ولکا:
نخیر عزیزم همینطوری که نمیخونه باید بره اسکن کنه
در ضمن شورتکات بزاری بهتره

vodka
21-05-2008, 20:46
سوار ماشین که شدی برو تو شبکه user track تو رادیوت.باید بخونه!!

به سختی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کاری نداره برادر.هر دری که باز شد برو توش ببین چیه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه نمیخونه!!

ای بابا عجب دردسری

جواب به امین و ولکا:

اگه منظورت از ولکا منم(ودکا) پس باید چیکار کنم؟شما یه راه بگو!

Amin Asterix
21-05-2008, 20:49
جواب به امین و ولکا:
چی؟چیو اسکن کنه؟
راستی شاید تو این نقشه های کامل بازیم باشه

GTA-SanAndreas
21-05-2008, 20:55
آقا او کی . من میرم مراحل بازی تموم کنم یه ترینر توپ دارم که حدود 120 تا کار انجام میده! هر کس خواست بده بذارم.

راستی یه توصیه خوب:

با چند نفر از بچه های گروو استرت برید به جنگ بالاس ها سعی کنید افرادی که میبرید سلاح داشته باشند من 6-7 نفرو جمع کردم توی اتوبوس (میشه) بعدش بردم توی منطقه اون بالاس های عوضی پیاده کردم یه جنگی شد! بعدش چند نفر از اعضای گروو استریت ظاهر شدن و بعد دوباره بالاس ها!

راستی ورژن فارسیش فرق داره؟ ولی خیلی باحاله این رایدر توی نسخه انگلیسی همش بهت میگه آشغال؟!:d

mojtaba007
21-05-2008, 22:07
بابا مراحلت زیاده.در ضمن احتمالا سیوتون خرابه باید از اول برین.چون اون مرحله مد داگ خیلی آسونه.اگر خودشو سریع میندازه پایین به خاطر استفاده از رمزایی هست که زدین. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی چه از اول برم
هیچ راهی وجود نداره
کسی save از این مرحله نداره

Amin Asterix
21-05-2008, 22:46
یعنی چه از اول برم
هیچ راهی وجود نداره

یکی اینو گذاشته بود.توش تمام مراحل سیواش هست.

البته گفتم.اگر تو مرحله مد داگ قبل از هر کاری یارو خودشو میندازه پایین این مشکلو دارین.اگر نه مرحله درسته من رد میکنم جمعه

Crespo
22-05-2008, 06:45
یعنی چه از اول برم
هیچ راهی وجود نداره

شما هم مثل من توي مرحله madd dogg گير كردي.
بابا، تو رو خدا يه جون مردي پيدا بشه و يه راهي رو معرفي كنه.

aRThaS_08
22-05-2008, 10:18
چی؟چیو اسکن کنه؟

باید بره توی Options بعد بره توی Audio Setup بعد User Track Options بعد Scan User Tracks
یعنی
Options=>Audio Setup=>User Track Options=>Scan User Tracks

vodka
22-05-2008, 17:11
باید بره توی Options بعد بره توی Audio Setup بعد User Track Options بعد Scan User Tracks
یعنی
Options=>Audio Setup=>User Track Options=>Scan User Tracks

مرسی.:10:امیدوارم کار کنه.

red stars
22-05-2008, 18:11

اینم عکس

تو تازه اول بازي كو تا آخر بازي

mojtaba007
23-05-2008, 08:50
شما هم مثل من توي مرحله madd dogg گير كردي.
بابا، تو رو خدا يه جون مردي پيدا بشه و يه راهي رو معرفي كنه.
دوست عزیز یادت باشه وقتی این مرحله را رد کردی سیو بازی را به من هم بدی...ok

vodka
23-05-2008, 09:43
این مرحله ی madd dogg چیه که همه توش گیر کردن؟میشه یه کم توضیح بدین من ببینم رد کردم یا هنوز نرسیدم بهش؟
راستی من تو نقشم به اون صورت مرحله ای نمیبینم.باید چیکار کنم مرحله ی جدید باز شه؟

Crespo
23-05-2008, 11:33
دوست عزیز یادت باشه وقتی این مرحله را رد کردی سیو بازی را به من هم بدی...ok

من خودم توش موندم. اونوقت شما ميگي رد كردم به شما هم بدم؟!!!!!!!!!!!

Amin Asterix
23-05-2008, 12:21
این مرحله ی madd dogg چیه که همه توش گیر کردن؟میشه یه کم توضیح بدین من ببینم رد کردم یا هنوز نرسیدم بهش؟
راستی من تو نقشم به اون صورت مرحله ای نمیبینم.باید چیکار کنم مرحله ی جدید باز شه؟
همون که یارو در حال خودکشی بالا پشت بوم.مرحله اش هیچی نداره.یک رمزی باعث خرابیش میشه.یارو قبل از شروع مرحله میپره پایین!!
باید رد کنی تا اونا رو بهت بده.

H_N_2007
23-05-2008, 13:53
اموزش مرحله اون رپره یعنی Madd Dogg
(این بلا ها رو کارل سر Madd Dogg آورده با دزدیند دفترچه اشعارشو و کشتن مدیر برنامه هاش)
شما باید سریع بگردین تو اون نزدیکا یه وانت هست که رانندش داره صحبت میکنه با تلفن.

شما اونو وردار و بیا به جایی که امکان سقوط مدد داگگ هست بیا.

حالا Madd Dogg تلو تلو میخوره و میفته با استفاده از کلید های UP و DOWN وانتو تغییر مسیر بدید از دکمه های چپ و راست استفاده نکنید.

همزمان با سقوط مدد داگگ وانتو تکون دهید و سپس یک نما از بالا داریم که موقعیت وانت و مدد داگگ را نشان میدهد که فرصت خوبی برای تغییر مکان است اگر وانت جای درست باشد Madd Dogg میفته روی کارتونای خالی و زنده میمونه

حال با دقت وانتو به سمت بیمارستان برانید و اگر به جایی برخورد کردید Madd Dogg می افتد و می بازید.

منبع آموزش کامل مراحل بازی به زبان فارسی

frnsh
23-05-2008, 15:12
من یک ساعت رفتم اونجا همه بالاس ها رو کشتم منتظر موندم 30 دقیقه یک ساعت یه گروه دیگه ظاهر شدن! تیر اندازی کردم بجای دفاع فرار کردند!

من میگم نقشم اصلا رنگی نیستش! همونطوری که عکس گرفتم

مرحله HOME INVISON رو رد کردم همین چند دقیقه پیش یعنی یه مرحله بعد از اون مرحله ای که باید بری خونه این پیرمرده. از اول بازی هیچ رنگی نبود!

مرحله آخر؟! بابا یه مرحله هست باید بری GLEN PARK رو تصرف کنی ... اون چی ؟

عکس رو من ندیدم. اما اگه رنگی نست چطوری میخاوید که یه منطقه رو بگیرید؟

سالن رقص دور و ور همونجاس که اولین بار خونه رو دادن بهتون. جلوشم دو تا جام هست که خیلی بزرگن و ازشون آتیش میاد.
توی قسمت mp3 نیست؟

(این بلا ها رو کارل سر Madd Dogg آورده با دزدیند دفترچه اشعارشو و کشتن مدیر برنامه هاش)
شما باید سریع بگردین تو اون نزدیکا یه وانت هست که رانندش داره صحبت میکنه با تلفن.

حالا Madd Dogg تلو تلو میخوره و میفته با استفاده از کلید های UP و DOWN وانتو تغییر مسیر بدید از دکمه های چپ و راست استفاده نکنید.

همزمان با سقوط مدد داگگ وانتو تکون دهید و سپس یک نما از بالا داریم که موقعیت وانت و مدد داگگ را نشان میدهد که فرصت خوبی برای تغییر مکان است اگر وانت جای درست باشد Madd Dogg میفته روی کارتونای خالی و زنده میمونه

حال با دقت وانتو به سمت بیمارستان برانید و اگر به جایی برخورد کردید Madd Dogg می افتد و می بازید.

ایول. راستی من بگم که نباید ماشین رو چپ و راست کنین. من که فقط جلو و عقبش کردم و شد.
راستی من بازی رو همش با چیت رفتم اما مشکلی توی این مرحله برام ایجاد نشد. انواع و اقسام چیتها رو هم زدم اما ترینر نزدم اصلا. کسایی که این مرحله براشون تند میگذره با ترینر رفتن؟

vodka
23-05-2008, 15:20
Amin_Asterix جان مرسی.این مرحله ی madd dogg آخراست؟آخه من هنوز بهش نرسیدم.
الان دیگه مرحله ی خاصی تو نقشم نیست فقط مراحل رکورد زنی با قایق و هواپیما و ماشین و اینجور چیزاست که همرو رد کردم ولی آرمشون(S) هنوز رد نشد.چه کنم؟
مرسی frnsh جان.

Crespo
23-05-2008, 19:41

ممنون از راهنمائيتون دوست عزيز. اما من نحوه رد كردنش ياد دارم. مشكلم اين كه تا ميام برم ماشين رو بردارم خودشو ميندازه پائين.

عکس رو من ندیدم. اما اگه رنگی نست چطوری میخاوید که یه منطقه رو بگیرید؟

سالن رقص دور و ور همونجاس که اولین بار خونه رو دادن بهتون. جلوشم دو تا جام هست که خیلی بزرگن و ازشون آتیش میاد.
توی قسمت mp3 نیست؟

ایول. راستی من بگم که نباید ماشین رو چپ و راست کنین. من که فقط جلو و عقبش کردم و شد.
راستی من بازی رو همش با چیت رفتم اما مشکلی توی این مرحله برام ایجاد نشد. انواع و اقسام چیتها رو هم زدم اما ترینر نزدم اصلا. کسایی که این مرحله براشون تند میگذره با ترینر رفتن؟

آره. من با ترينر رفتم. اينم از اثرات ترينر هستش، متاسفانه!

mehran_cry2004
23-05-2008, 20:53
جی تی ای 6 هنوز نیومده ؟ کی میاد ؟ کسی می دونه ؟ :8::10:

havas_1980
23-05-2008, 21:22
جی تی ای 6 هنوز نیومده ؟ کی میاد ؟ کسی می دونه ؟
دوست عزیز! بازی با عنوان Grand Theft Auto 6 وجود نداره.
جدیدترین قسمت این سری با نام Grand Theft Auto IV برای X360 و PS3 فعلا منتشر شده و برای PC فعلا خبری نیست.

توضیح: Grand Theft Auto: Vice City و Grand Theft Auto: San Andreas به نوعی ادامه Grand Theft Auto III بوده اند.
که در ایران متاسفانه با نام Grand Theft Auto 4 و Grand Theft Auto 5 منتشر شدند. (سه گانه در نظر بگیرید)

alishahvali
24-05-2008, 11:44
سلام دوستان
از يه جايي فهميدم كه وقتي يكي را ميكشي ميشه اونو به يه قبرستون ببري و دفنش كني اگه درسته بگيد چطوري.
ممنون ميشم

frnsh
24-05-2008, 21:20
Amin_Asterix جان مرسی.این مرحله ی madd dogg آخراست؟آخه من هنوز بهش نرسیدم.
الان دیگه مرحله ی خاصی تو نقشم نیست فقط مراحل رکورد زنی با قایق و هواپیما و ماشین و اینجور چیزاست که همرو رد کردم ولی آرمشون(S) هنوز رد نشد.چه کنم؟
مرسی frnsh جان.

نه. آخر نیست. حالا حالاها مونده. شما که هنوز شهر سوم رو کشف نکردی هان؟
باید باشه. مگر اینکه صبر کنی تا مراحل خودشون بیاد. همینا رو انجام بده کامل.

Crespo
24-05-2008, 21:39
من كه از روي سيو وبلاگ آبنبات چوبي مرحله مد داگ رو رفتم. اما مجبور شدم كلي مرحله ديگه رو هم دوباره برم، اما مي ارزيد. خوشحالم كه مشكلم حل شد!

Lamanta
25-05-2008, 00:06
سلام
من تویه یه مر حله گیریدم .
اون آخراشه رو نقشه میری تو علامت $ که زرد رنگه بعد میری دنبال یه زنه بعد زنه میره تو --- shop بعد باید تعقیبش کنی تا خونه بعدش رو دیگه نمی دونم باید چیکار کنم گیر کردم !

havas_1980
25-05-2008, 00:25
سلام
من تویه یه مر حله گیریدم .
اون آخراشه رو نقشه میری تو علامت $ که زرد رنگه بعد میری دنبال یه زنه بعد زنه میره تو --- shop بعد باید تعقیبش کنی تا خونه بعدش رو دیگه نمی دونم باید چیکار کنم گیر کردم !
وقتی اون دختر رفت خونه, همون جا منتظر باشید.

Crespo
25-05-2008, 07:25
يه سئوال.
اون دلارهاي قرمز كه مربوط به آموزشگاه هاي تعليم رانندگي و پر واز و قايق سرواري هست، جزء مراحل اصلي بازي محسوب ميشن؟

e X e
25-05-2008, 11:34
بچه ها هرکی هرجایی گیر کرده سیوش رو بزاره تا من واسش رد کنم .
من هروقت بیکار میشم 2 روزه تمومش میکنم!
همه ی مراحل رو هم حفظ هستم .
در کل اگه خواستید در خدمتم .

e X e
25-05-2008, 11:35
راستی کسی بلده که چطوری میشه آهنگهای مورد نظر رو روی رادیو بازی اضافه کرد ؟
من توی 2 ورژن قبل بلد بودم .
ولی توی این هرکاری میکنم نمیشه .

sodoko
25-05-2008, 12:30
خواهش می کنم یکی برام فایلای اصلی script.img و main.scm رو برام بزاره

باتشکر از همتون

vodka
25-05-2008, 19:15
نه. آخر نیست. حالا حالاها مونده. شما که هنوز شهر سوم رو کشف نکردی هان؟
باید باشه. مگر اینکه صبر کنی تا مراحل خودشون بیاد. همینا رو انجام بده کامل.

همه ی شهرها بازه.فقط خونه های شهر آخری فعلا قابل خرید نیستن.
الان چی شد؟من مرحله میخوام.

vahid_vaezinia
25-05-2008, 19:21
راستی کسی بلده که چطوری میشه آهنگهای مورد نظر رو روی رادیو بازی اضافه کرد ؟
من توی 2 ورژن قبل بلد بودم .
ولی توی این هرکاری میکنم نمیشه .

باید آهنگ های مورد نظرت رو در آدرس زیر کپی کنی :

بعد از داخل بازی آهنگ ها رو اسکن کنی و بعد به قول خارجی ها لذت ببری!!! (یعنی پایان)

Crespo
25-05-2008, 19:39
خوب من يه جايي گير كردم.
من توي قصر مد داگ هستم و خيلي از شخصياتا هم هستن. هم دارن تلويزيون نيگاه مي كنن و خبر تبرعه شدن پليساي خلفكار رو ميشنون. بعد CJ‌با برادرش دارن توي خونه خودش در مورد محلشون صحبت مي كنه كه يهو Cesar (شوهر خواهر CJ) از راه مياد و ميگه كه بايد CJ كمكش كنه تا محلشون رو پاكسازي كنه. بعد كه مرحله شروع ميشه هيچ علامتي رو صفحه نيست. مردم تلويزيون توي دستشونه، ماشينا منفجر ميشن، خلاصه وضع خيلي خرابه!

MeMri
25-05-2008, 20:08
اگر کسی مرحله رقص ماشین و رقص ساحل رو رد کنه یه عالمه دعاش می کنم!سیو بازی هم گذاشتم!

با تشکر!

vodka
26-05-2008, 08:13
یه سوال:مرحله ی رقص ماشین یا کلاس هواپیما یا... تو هر شهر جداگانه وجود دارن؟چون من این مراحل رو رد کرده بودم ولی الان دوباره این مراحل رو رد نشده دارم.

aRThaS_08
26-05-2008, 10:27
رقص ماشین که راحته !!!
باید با اعداد 2 4 6 8 کنار کیبرد ماشینتو بالا و پایین کنی !!!

mehran_cry2004
26-05-2008, 13:28
راستی برادرا ، کسی می دونه چطور میشه آهنگ هایی که از رادیو بخش میشه رو به دست آورد ؟ از بعضی از آهنگ های K Rose ، Play Back FM و Radio Los Santos خیلی خوشم اومده ... :8::27::11:

MeMri
26-05-2008, 16:45
رقص ماشین که راحته !!!
باید با اعداد 2 4 6 8 کنار کیبرد ماشینتو بالا و پایین کنی !!!

ما که نتونستیم بریم:41: شما برو ما هم دعات کنیم:27::40:

Crespo
26-05-2008, 19:33
خوب من يه جايي گير كردم.
من توي قصر مد داگ هستم و خيلي از شخصياتا هم هستن. هم دارن تلويزيون نيگاه مي كنن و خبر تبرعه شدن پليساي خلفكار رو ميشنون. بعد CJ‌با برادرش دارن توي خونه خودش در مورد محلشون صحبت مي كنه كه يهو Cesar (شوهر خواهر CJ) از راه مياد و ميگه كه بايد CJ كمكش كنه تا محلشون رو پاكسازي كنه. بعد كه مرحله شروع ميشه هيچ علامتي رو صفحه نيست. مردم تلويزيون توي دستشونه، ماشينا منفجر ميشن، خلاصه وضع خيلي خرابه!
يكي كمك كنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:

Amin Asterix
26-05-2008, 19:44
يكي كمك كنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:
ها؟سیوتو بزار ببینیم کجایی.من یادم نمیاد اونجا باید چیکار کرد.شاید باید میرفتی منطقه ها رو میگرفتی.ها؟؟یادم نیست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

e X e
27-05-2008, 18:10
اینم سیوی که دوستان نیاز دارن :
سیو بعد از رقص ماشین و رقص در ساحل :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط Slot 3 رو خالی بزار چون من اینو روی 3 سیو کردم .
احتیاجی هم نیست سیو قبلیتو پاک کنی .
پس خواهشا یکمی مارو دعا کن که این امتحان های آخر ترم نیوفتیم .

MeMri
27-05-2008, 19:59
اینم سیوی که دوستان نیاز دارن :
سیو بعد از رقص ماشین و رقص در ساحل :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط Slot 3 رو خالی بزار چون من اینو روی 3 سیو کردم .
احتیاجی هم نیست سیو قبلیتو پاک کنی .
پس خواهشا یکمی مارو دعا کن که این امتحان های آخر ترم نیوفتیم .

داداش دستت درد نکنه!ایشالله 20 شی ،تجدیدی چیه !!!

e X e
27-05-2008, 21:04
خواهش میکنم .
20 که نمیشم ولی امیدوارم نیوفتم چون امتحانات نهایینه !
در کل اگه بازم جایی گیر کردین بگید تا رد کنم ...

frnsh
28-05-2008, 18:41
وقتی اون دختر رفت خونه, همون جا منتظر باشید.

من تا حالا همچین مرحله ای ندیدم!! توی فارسیش سانشورش میکنن؟ مال من فارسیه.

يه سئوال.
اون دلارهاي قرمز كه مربوط به آموزشگاه هاي تعليم رانندگي و پر واز و قايق سرواري هست، جزء مراحل اصلي بازي محسوب ميشن؟

تقریبا. ماشین و پروازه اصلین. اما قایق سواری و دوچرخه اصلی نیستن. برای مثال هستن!

همه ی شهرها بازه.فقط خونه های شهر آخری فعلا قابل خرید نیستن.
الان چی شد؟من مرحله میخوام.

من یادم نمیاد. میشه سیوتونو بذاری ببینم کجاس؟

Crespo
29-05-2008, 01:51
سلام
من توي قصر مد داگ هستم و خيلي از شخصياتا هم هستن. همه دارن تلويزيون نيگاه مي كنن و خبر تبرعه شدن پليساي خلفكار رو ميشنون. بعد CJ‌ با برادرش دارن توي خونه خودش (S) در مورد محلشون صحبت مي كنه كه يهو Cesar (شوهر خواهر CJ) از راه مياد و ميگه كه بايد CJ كمكش كنه تا محلشون رو پاكسازي كنه. بعد كه مرحله شروع ميشه هيچ علامتي رو صفحه نيست. مردم تلويزيون توي دستشونه، ماشينا منفجر ميشن، خلاصه وضع خيلي خرابه!
اونجايي كه من گير كردم يه علامت S هستش. و وقتي ميرم گوشه تصوير مينويسه: Los Desperados.
اينم سيوم:

خواهشاً تا حد امكان ردش نكنيد. فقط بگين چيكار كنم.
-----------------------
راستي، يه سئوال بي ربط. كسي TMNT (لاك پشتهاي نينجا) رو بازي كرده؟
من توي مرحله آخرش گير كردم. نمي دونم اون رئيس اصلي رو چجوري بايد بكشم!

sodoko
29-05-2008, 10:15
آقا من فایلهای اصلی main.scm و script.img بازی gta 5 رو که در مسیر (D:\Program Files\Cyber\GrantTheftAuto San Andreas Persian\data\) هستش رو میخوام چون پاکشده خواهش می کنم یکی برام بزاره
فقط خواهش می کنم که فایلهای اصلیش باشه نه فایلهای hot cof
با تشکر

sodoko
29-05-2008, 18:14
خواهش می کنم یکی جواب منو بده

mehran_cry2004
29-05-2008, 20:54
راستی برادرا ، کسی می دونه چطور میشه آهنگ هایی که از رادیو بخش میشه رو به دست آورد ؟ از بعضی از آهنگ های K Rose ، Play Back FM و Radio Los Santos خیلی خوشم اومده ... :8::27::19::40:

frnsh
29-05-2008, 23:04
سلام
من توي قصر مد داگ هستم و خيلي از شخصياتا هم هستن. همه دارن تلويزيون نيگاه مي كنن و خبر تبرعه شدن پليساي خلفكار رو ميشنون. بعد CJ‌ با برادرش دارن توي خونه خودش (S) در مورد محلشون صحبت مي كنه كه يهو Cesar (شوهر خواهر CJ) از راه مياد و ميگه كه بايد CJ كمكش كنه تا محلشون رو پاكسازي كنه. بعد كه مرحله شروع ميشه هيچ علامتي رو صفحه نيست. مردم تلويزيون توي دستشونه، ماشينا منفجر ميشن، خلاصه وضع خيلي خرابه!
اونجايي كه من گير كردم يه علامت S هستش. و وقتي ميرم گوشه تصوير مينويسه: Los Desperados.
اينم سيوم:

خواهشاً تا حد امكان ردش نكنيد. فقط بگين چيكار كنم.
-----------------------
راستي، يه سئوال بي ربط. كسي TMNT (لاك پشتهاي نينجا) رو بازي كرده؟
من توي مرحله آخرش گير كردم. نمي دونم اون رئيس اصلي رو چجوري بايد بكشم!

من سیوت رو گرفتم. حالا مارم ببینم چیه. راستی اگه دیر بشه sorry. امتحاناس دیگه:31:

آقا من فایلهای اصلی main.scm و script.img بازی gta 5 رو که در مسیر (D:\Program Files\Cyber\GrantTheftAuto San Andreas Persian\data\) هستش رو میخوام چون پاکشده خواهش می کنم یکی برام بزاره
فقط خواهش می کنم که فایلهای اصلیش باشه نه فایلهای hot cof
با تشکر

شما بازی رو توی درایو ویندوز میریزی؟ من یه درایو دیگه ریختم. به این آدرس که گفتی رفتم اما نبود. توی program files فایل cyberlink دارم نه cyber. و اینکه ویندوز شما چیه؟

H_N_2007
30-05-2008, 01:25
کرسپو جان شهر آشوب شده! همه قیام کردند ! شما باید بری و منطقه آزتک ها رو ( همون منطقه سزار) رو از واگوس ها پس بگیری!

نکته: سزار شوهر خواهد کارل نیست بلکه نامزد کندل (خواهر کاذل جانسونه) که در آخر از کندل جواب مثبت میگیره!

sodoko
30-05-2008, 07:34
frnsh جان فرقی نداره همونه فقط شما برو به محل نصب بازی همین

Crespo
30-05-2008, 09:47
کرسپو جان شهر آشوب شده! همه قیام کردند ! شما باید بری و منطقه آزتک ها رو ( همون منطقه سزار) رو از واگوس ها پس بگیری!

نکته: سزار شوهر خواهد کارل نیست بلکه نامزد کندل (خواهر کاذل جانسونه) که در آخر از کندل جواب مثبت میگیره!

ممنون از راهنمائيت دوست عزيز. ولي ميشه بگي منطقه سزار كجاست؟ واگوس ها، كيا هستن؟!!!:13:

mahammad_reza
30-05-2008, 14:04
سلام من تو مرحله ای باید هواپیما سواری یاد بگری گیر کردم میشه سیو اونو به من بدید.

havas_1980
30-05-2008, 14:28
سلام من تو مرحله ای باید هواپیما سواری یاد بگری گیر کردم میشه سیو اونو به من بدید.شما سیو بازی رو بزارید تا بقیه دوستان اون قسمت رو برای شما رد کنند.
(لذتش به اینه که خودتون این قسمت رو یاد بگیرید و تموم کنید چون در مراحل جلوتر باز هم باید هواپیما هدایت کنید.)

frnsh
30-05-2008, 15:55
frnsh جان فرقی نداره همونه فقط شما برو به محل نصب بازی همین

پیداش کردم. آدرسش این بود: G:\Games\Gta SanAndreas\data\script برای من.

خدمت شوما:

من سایت خوب برای آپلود ندارم. اینم یکی دیگه توی ویکی پدیا: فقط نمیدونم کدومش میشه:

download_page.php?id=36136

اگه نشد یه سایت خوب بهم معرفی کنین.

mehran_cry2004
30-05-2008, 21:27
سلام اخوی ها ، رادیوهای جی تی ای 5 رو از کجا پیدا کرد ، آهنگ هاشو چه طوری میشه گیر آورد ؟

Music Stations

1.1 Bounce FM
1.2 CSR 103:9
1.3 K-DST
1.4 K-Jah West
1.5 K Rose
1.6 Master Sounds 98.3
1.7 Playback FM
1.8 Radio Los Santos
1.9 Radio X
1.10 SF-UR

sodoko
31-05-2008, 11:16
frnsh جان دستت درد نکنه خیلی ممنون

L_NAZ
31-05-2008, 11:30
با Psp هم میشه بازی کرد؟

frnsh
02-06-2008, 00:52
frnsh جان دستت درد نکنه خیلی ممنون

خواهش میکنم. کاری نداشت.

با Psp هم میشه بازی کرد؟

psp چیه؟ منظورت یه وسیله بازی مثل پلی هست؟

musketeer
02-06-2008, 09:06
با Psp هم میشه بازی کرد؟
PSP دو تا نسخه GTA داره. ولی فکر نکنم San Andreas رو داشته باشه. به نظرم فقط لایبرتی سیتی و وایس سیتی رو داره.

اگه شوخی نمیکنی(!) باید بگم psp مخفف کلمه ی PlayStation Portable هست. برای اطلاعات بیشتر به تاپیکش تو همین فروم یا سایت سونی مراجعه کنید
* فکر نمی کردم کسی باشه که ندونه psp چیه!!

L_NAZ
02-06-2008, 09:09
خواهش میکنم. کاری نداشت.

Play Station Portable

H_N_2007
02-06-2008, 15:28
ممنون از راهنمائيت دوست عزيز. ولي ميشه بگي منطقه سزار كجاست؟ واگوس ها، كيا هستن؟!!!:13:

واگوس ها همون عوضی های(!) زرد رنگ هستند !

منطقه سزار هم معمولا توی شرق لس سانتوس هست

مرگ بر بالاس ها و واگوس ها!

Crespo
02-06-2008, 22:06
واگوس ها همون عوضی های(!) زرد رنگ هستند !

منطقه سزار هم معمولا توی شرق لس سانتوس هست

مرگ بر بالاس ها و واگوس ها!

مر30. اميدوارم بتونم ردش كنم!

armin_1242000
03-06-2008, 10:25
می خوام آنلاین بازی کنم اما پاسوورد می خواد خواهش می کونم کمک کنید

frnsh
03-06-2008, 11:41
PSP دو تا نسخه GTA داره. ولی فکر نکنم San Andreas رو داشته باشه. به نظرم فقط لایبرتی سیتی و وایس سیتی رو داره.

اگه شوخی نمیکنی(!) باید بگم psp مخفف کلمه ی PlayStation Portable هست. برای اطلاعات بیشتر به تاپیکش تو همین فروم یا سایت سونی مراجعه کنید
* فکر نمی کردم کسی باشه که ندونه psp چیه!!

حالا باور کردی؟ من یکی که تا حالا اینو نشنیده بودم. اما حالا فهمیدم:31:

H_N_2007
03-06-2008, 11:48
مر30. اميدوارم بتونم ردش كنم!

در طی جنگ خونسردیتو حفظ کن!

اگه از ترینر استفاده میکنی راحت با یه مینی گان برو همه رو درو کن!

اگه از ترینر استفاده میکنی و مینی گان داری برو وسط همه رو درو کن امام مواظب باش

اگه از ترینر استفاده نمیکنی و مینی گان نداری باید بری یه جای خوب موضع بگیری تا نمیری!

Crespo
04-06-2008, 00:10
در طی جنگ خونسردیتو حفظ کن!

اگه از ترینر استفاده میکنی راحت با یه مینی گان برو همه رو درو کن!

اگه از ترینر استفاده میکنی و مینی گان داری برو وسط همه رو درو کن امام مواظب باش

اگه از ترینر استفاده نمیکنی و مینی گان نداری باید بری یه جای خوب موضع بگیری تا نمیری!

من رفتم همون جايي كه گفتي. (شرق لوس سانتوس، ايستگاه راه آهن.) اونجا 3تا از دوستاي Cesar رو پيدا كردم. اما اونا همونجا عين بت ميمونن و هيچ غلطي نمي كنن. تو رو خدا كمكم كني. (در ضمن با ترينر ميرم.) اگه ميشه جايي رو كه بايد برم و افرادي رو كه بايد بكشم، عكسشون رو بذار

bahdar
04-06-2008, 20:41
سلام دوستان.ببخشید وسط بحثتون.
گروه مخصوص GTA San Andreas افتتاح شد.به آدرس زیر بروید:

ممنون.

H_N_2007
06-06-2008, 16:10
کرسپو جان شما اول اول باید دو نفر از اعضای گروه سبز رنگو که ترجیحا اسلحه داشته باشند به خدمت بگیری و بعد بری ایستگاه راه آهن

Crespo
06-06-2008, 16:14
کرسپو جان شما اول اول باید دو نفر از اعضای گروه سبز رنگو که ترجیحا اسلحه داشته باشند به خدمت بگیری و بعد بری ایستگاه راه آهن

اگه ميشه شما اين اي دي منو اد كن تا با شما صحبت كنم.
Ali_Setayesh_Cheghade_Nazin

I3 E L O \/ E D
06-06-2008, 16:46
سلام.
من این بازی رو با چیت (همشون ها) تموم کردم.
اما هیچ مشکلی نداشتم!
پس قضیه چیه وقتی چیت میزنی سیو میکنی اخطار میده؟!