PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto: San Andreas

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

S A M
25-10-2007, 20:25
ميگم بچه هاي عزيز ميشه يكي سيو اين بازي رو بده اخه براي من شهر هاش ازاد نيست سيوش طوري باشه كه همه شهر ها ازاد باشه اخه اگه من در قسمت درخواست سيو و ترينر بگم سيوي ميدن كه فقط پولم زياده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منتظرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin Asterix
25-10-2007, 20:48
عزیز بازم اشتباس.یکبار خودت امتحان کن بعد بزار!این دفعه دوم بود من کلی وقت میزارم سر این.
============
توام دنبال پست دادن میگردیS A M؟مرد مومن میبینی تو همون پست قبلی ایشون سیو بازیو گذاشته باز میگی سیو بدین؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud_rh
26-10-2007, 14:20
عزیز بازم اشتباس.یکبار خودت امتحان کن بعد بزار!این دفعه دوم بود من کلی وقت میزارم سر این.
============
توام دنبال پست دادن میگردیS A M؟مرد مومن میبینی تو همون پست قبلی ایشون سیو بازیو گذاشته باز میگی سیو بدین؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به خدا خود امتحان کردم درسته همون مرحله هست . من همش دو تا سيو دارم و هر دو همون مرحله هست فقط جاشون فرق داره . اصلا من GTA San Andreas User Files رو برات ميزارم خودت ببين.
و يک عکس از جايي که تو نقشه گرفتم تو همون file به نام map گذاشتم .

اصلا بهت نمياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشي بيا:11: :7: ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amin Asterix
26-10-2007, 14:42
به خدا خود امتحان کردم درسته همون مرحله هست . من همش دو تا سيو دارم و هر دو همون مرحله هست فقط جاشون فرق داره . اصلا من GTA San Andreas User Files رو برات ميزارم خودت ببين.
و يک عکس از جايي که تو نقشه گرفتم تو همون file به نام map گذاشتم .

اصلا بهت نمياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشي بيا:11: :7: ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نه من از اونا نیستم فقط این S A M یک وقتایی میره رو اعصابم:19:
برم ببینم همینه یا نه.از وقتی gta رو تموم کدم دیگه بازی ندارم.این pes هم نا کرک بود:13:
راسی این فایلات فقط با موزیلا دانلود میشن چرا؟:19:

Amin Asterix
26-10-2007, 15:04
ماموریت انجام شد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید San Andreas User Files.rar

دیشبم من اشتباه کردم.تقصیر من بوده.ببخشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط این چه قیافه ای بود؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud_rh
26-10-2007, 15:04
ناکرک بود يعني چي؟
اون يکي سوالت رو نفهميدم؟

masoud_rh
26-10-2007, 15:10
يعني سرکار بوديم .:18::9::24:
اگر رد کردي برام بزار.

قيافه اي خودت چطري مگه.

S A M
26-10-2007, 17:15
اخه اون سيو كه تا اخرش نيست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin Asterix
26-10-2007, 17:27
يعني سرکار بوديم .:18::9::24:
اگر رد کردي برام بزار.

قيافه اي خودت چطري مگه.

ببخشید من گذاشتم اما لینکش قاطی شده:18:
قسمت آخرش از لینک اومده بیرون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سوال دیگه نکردم.آخه لباساشو در اووردی بنده خدا کلی آدم شده و تو کازینوها میچرخه بعد قیافش هنوز عین دزداس:27:.دیشب یجورایی جفتمون سرکار بودیم:19:(سیوای خودمم پاک شده و از این حرفا)
===========
SAM اگه تو نمیگی 3 شهر باز باشه؟کی گفتی بازی تموم شده باشه مرد مومن؟الکی بهونه نیار.

masoud_rh
26-10-2007, 17:49
من اين رو چي کار کنم چرا پسوندش rar. بايد پسوندش b. باشه
GTA San Andreas User Files.rar:18::18:

*PiNk PaNTHeR*
26-10-2007, 17:51
من اين رو چي کار کنم چرا پسوندش rar. بايد پسوندش b. باشه
GTA San Andreas User Files.rar:18::18:

از winrar استفاده کنید:

masoud_rh
26-10-2007, 18:23
ببخشید من گذاشتم اما لینکش قاطی شده:18:
قسمت آخرش از لینک اومده بیرون

سوال دیگه نکردم.آخه لباساشو در اووردی بنده خدا کلی آدم شده و تو کازینوها میچرخه بعد قیافش هنوز عین دزداس:27:.دیشب یجورایی جفتمون سرکار بودیم:19:(سیوای خودمم پاک شده و از این حرفا)
===========
SAM اگه تو نمیگی 3 شهر باز باشه؟کی گفتی بازی تموم شده باشه مرد مومن؟الکی بهونه نیار.

دستت درست حال دادي:10:

از winrar استفاده کنید:

ممنون از برنامه:46:

Amin Asterix
26-10-2007, 18:37
دستت درست حال دادي:10:

ممنون از برنامه:46:

خواهش.دیدم خودت فایل رو زیپ کردی منم زیپ تحویل دادم.خودت چجوری زیپ کردی که حالا توش موندی؟:46:البته این پلنگه بهت برنامه اش رو داد:31:

S A M
26-10-2007, 21:07
امين جون نوكرتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميگم شما سيوي ندارين كه تا اخرش رفته باشين؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
26-10-2007, 21:57
امين جون نوكرتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميگم شما سيوي ندارين كه تا اخرش رفته باشين؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عجب بابا!
نميخواي خودت تا آخرش بري؟:13:

frnsh
26-10-2007, 22:00
سلام
من فقط یه سیو دارم که اونم تموم شهرا بازه . میخواینش؟
ایناهاش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*PiNk PaNTHeR*
26-10-2007, 22:00

سیو 100% برای شما:

frnsh
27-10-2007, 15:44
pink panther جان این سیوت جریانش چیه؟ من که هرچی رفتم چیزی حالیم نشد :) اگه میشه بگید کجاش باید بریم؟
مرسی

*PiNk PaNTHeR*
27-10-2007, 15:51
pink panther جان این سیوت جریانش چیه؟ من که هرچی رفتم چیزی حالیم نشد :) اگه میشه بگید کجاش باید بریم؟
مرسی

سیو 100% یعنی دیگه راحل فرعی و اصلی تموم شده.;)

S A M
27-10-2007, 16:04
نه بابا تا اخرش رفتن حال نميده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مگي جون
راستي پلنگ اين سيو خودته يا از سايته اخه از سايت ها همه چرته

Maggy_P
27-10-2007, 16:07
نه بابا تا اخرش رفتن حال نميده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مگي جون
اتفاقا اگه خودت بري بيشتر حال ميده.....
منو بگو اونهمه رفته بودم همش پاك شد........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*PiNk PaNTHeR*
27-10-2007, 16:10

باز بیخود نظر دادی:13::13::13:
این سیو 5 ستاره گرفته و تمام مراحل اصلی و فرعی رد شدن و پیشروی کامل هست+تمام لباسها خریده شدن+تمام دوست دخترها زنده و 100% هستن+توی همه ی گارازها ماشین هست+10000000 پول داره+...
ازینجا دانلود کن اگه بلد نیستی از GTAG دانلود کنی:

frnsh
27-10-2007, 21:32
سیو 100% یعنی دیگه راحل فرعی و اصلی تموم شده.;)

میدونم اینو. اما در این سایت که دادید باید کجا برم:31:

frnsh
27-10-2007, 21:35
ببخشید مرسی جوابمو گرفتم.

S A M
28-10-2007, 20:20
ميگم من پيش بعضي از دوست دختر ها رفتم ولي معلوم نيست از كجا بايد وارد بشم
ميشه يكي بگه

ميگم چرا پسورد ميخواهد؟
چيجوري بايد دانلود كنم؟

the_god_of_3dsmax
29-10-2007, 00:07
سلام به همه
من خیلی وقت تو بحث بازی مازی نیستم می خواستم بدونم این gta جدیده که توش اولش یه یارو پیریه هستیم بعد آدمت عوض می شه و بعد از san andereas اومده و اسمش هم liberty city نیست اومده یا نه

Amin Asterix
29-10-2007, 00:19
نیومده.اون اسمش gta 4هست که برای ایکس باکس و ps3 میاد.ایشالا تا یک ماهه دیگه
تاپیکشم تو اخباره

the_god_of_3dsmax
29-10-2007, 00:24
اه برای pc نمیاد؟؟؟؟
شنیده بودم میادااااا

ali-07
29-10-2007, 08:09
میاد ولی حالا نمیاد

S A M
29-10-2007, 14:39
پلنگ جون اين سيوه رو چيجوري دانلود كنم؟

frnsh
29-10-2007, 20:37
منظورت هات کافیه؟

frnsh
02-11-2007, 16:07
سلام به همه.
آقا من توی این مرحله که باید با موتور بریم و به هواپیما برسیم شدیدا موندم. خیلی بد و سخته.
کسی قلقش رو بلده و به من بگه؟ هر کاری میکنم بهش نمیرسم. حتی وقتی که کیفیت بازی رو روی آخرین حد میذارم.
کمک

Amin Asterix
02-11-2007, 18:04
راهش زیاد سخت نیست.سعی کن سریع خودتو برسونی وسط(جایی که بشکه ها میان)
تیر نزن و حرکت اضافیم نکن به راحتی میرسی.
توی هواپیما هم تیر نزن...

frnsh
02-11-2007, 21:22
مرسی حالا میرم امتحان میکنم

frnsh
02-11-2007, 21:53
هر کاری میکنم بازم نمیشه.
همچنین اون مرحله از مافیا که باید با هواپیما بریم خیلی بالا و بالای یه هواپیمای دیگه. هر دو سختن. بی زحمت یکی زحمتش رو برام بکشه ممنون میشم.:6:
اون الماسه که مال مافیاس و مرحله ی باند پرواز هست:

Amin Asterix
02-11-2007, 23:07
قبل از هر چیز این نکته مهم رو بگم.اگه یکبار دیگه فایلشو آپ کنه بگه به من برم ردش کنم و قیافش اینجوری باشه من میدونم و اون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این لباای گل منگولیه دخترونه چیه تنه این کردی؟اه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3 تا از دوست دخترا رو هم نداری یا نیافتی
اینم سیوت:

MAXXX
02-11-2007, 23:37
سلام
یه سوال فرعی من کلا Gta بازی نمیکنم برا همین خبر ندارم
ولی مگه اون ویس سیتی 4 نبود و سان اندریانس 5 حالا این جدیده که قراره بیاد باز هم 5؟

Amin Asterix
02-11-2007, 23:52
5 نه 4:31:
خودت داری میگی وایس سیتی بود.ایرانیا میگفتن gta4.اینی که میاد gta 4 واقعیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اون وایس سیتیه واقعی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MAXXX
03-11-2007, 00:17
5 نه 4:31:
خودت داری میگی وایس سیتی بود.ایرانیا میگفتن gta4.اینی که میاد gta 4 واقعیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اون وایس سیتیه واقعی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس با این حساب سن آندریانس نسخه 3 بوده و این جدیده 4
آخه من بازی نمیکردم هی از زبون این و اون فهمیدم میگفتن به وایس سیتی gta4 :31::31:

S A M
03-11-2007, 10:25
ميگم كسي سيو اين بازي رو نداره كه تا اخر اخر رفته باشه؟

ali-07
03-11-2007, 13:06
نه فقط 1و2و3 داریم به همراه وایس سیتی و سن اندریس این جدیده هم 4یاIV

ali-07
03-11-2007, 13:10
اینم سیو کامل

frnsh
03-11-2007, 13:31
قبل از هر چیز این نکته مهم رو بگم.اگه یکبار دیگه فایلشو آپ کنه بگه به من برم ردش کنم و قیافش اینجوری باشه من میدونم و اون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این لباای گل منگولیه دخترونه چیه تنه این کردی؟اه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3 تا از دوست دخترا رو هم نداری یا نیافتی
اینم سیوت:

مرسی.
مهم اینه که خودم لباسمو دوست داشته باشم:31::31::31: لباسمو عوض کردی؟ میخوام بدونم سلیقت چطوریه؟ برام جالبه.
دوست دختر؟ چون بهشون محل نمیذارم. :5:

ali-07
03-11-2007, 13:35
بابا سیو کاملشو بازی کنید درسته کامله ولی فرعی هم هنوز داره تا صبح هم بازی کنید تموم نمیشه

frnsh
03-11-2007, 13:40
میگما این که نشد؟ مرسی اگه برام رفته بودی اما دنلود نمیشه یه فایل با اسم 1173c میاد که با فایلای دنلود جی تی ای نمیخونه.
راستی کی گفته که تو باید میرفتی که میگی من میدونم و اون؟ :6: راستی لباسای دخترونه برای پسرا بده نه من. هر کی یه سلیقه ای داره. :)

frnsh
03-11-2007, 13:43
بابا سیو کاملشو بازی کنید درسته کامله ولی فرعی هم هنوز داره تا صبح هم بازی کنید تموم نمیشه

موافقم.
میگما نمیتونی این امضاتو عوض کنی؟ آخه این که خیلی ضایع هست. هر جا که بری از دور چراغ میزنه که خطا داشتی.:31:

Amin Asterix
03-11-2007, 21:19
مرسی.
مهم اینه که خودم لباسمو دوست داشته باشم:31::31::31: لباسمو عوض کردی؟ میخوام بدونم سلیقت چطوریه؟ برام جالبه.
دوست دختر؟ چون بهشون محل نمیذارم. :5:

دوست دخترا برا من مهم بودن چون کار رمز رو برام میکردن...
لباسای مردونه.کت.تیشرتای سنگین.فوقش سوسولیش کن نه اینکه گل منگولی.کسه دیگه ای هم نمیره برات:27:
فایل درسته.همون جایی که خودت آپ کردیم آپ کردم.حالا میرم رپید شیر.عزیتاش پای خودن.البته اگر بخوای ادامه بدی:10:

علی 07 به نظرم 4 ارسالت الکی بود.همگی تکراری...

frnsh
03-11-2007, 22:06
دوست دخترا برا من مهم بودن چون کار رمز رو برام میکردن...
لباسای مردونه.کت.تیشرتای سنگین.فوقش سوسولیش کن نه اینکه گل منگولی.کسه دیگه ای هم نمیره برات:27:
فایل درسته.همون جایی که خودت آپ کردیم آپ کردم.حالا میرم رپید شیر.عزیتاش پای خودن.البته اگر بخوای ادامه بدی:10:

...

مرسی که برام رفتی.:31: حالا میرم چکش میکنم.
اااااااااا. تو چرا اینقدر به تیپ من گیر دادی؟:19:
یه سوال: دوست دخترا چطوری کار رمز میکنن؟:20:
و اینکه من توی ریپیدشیر آپ نکرده بودم. حالا مهم نیست.:31:
و عزیتاش پای خوردن یعنی چی؟ و بقیش؟
و این جمله هم یعنی چی؟ علی 07 به نظرم 4 ارسالت الکی بود.همگی تکراری

Amin Asterix
03-11-2007, 22:27
مرسی که برام رفتی.:31: حالا میرم چکش میکنم.
اااااااااا. تو چرا اینقدر به تیپ من گیر دادی؟:19:
یه سوال: دوست دخترا چطوری کار رمز میکنن؟:20:
و اینکه من توی ریپیدشیر آپ نکرده بودم. حالا مهم نیست.:31:
و عزیتاش پای خوردن یعنی چی؟ و بقیش؟
و این جمله هم یعنی چی؟ علی 07 به نظرم 4 ارسالت الکی بود.همگی تکراری

اونی که من قرمز کردم اشتباه تایپیه منه:31:.خواستم بگم از اذیتاش پای خودت:18:(رپید شیر اذیت زیاد مینه آخه)
اونیم که تو قرمز کردی... ایشون ارسالی که من جواب دادمو دوباره جواب داده و سیوم 2 صفحه قبل بو.گفتم الکیه.

عقل کل جان من دیشبو گفتم:31:.تو همون سایت آپ کردم.الان رفتم رپید شیر:27:
دوست دخترا:
مثلا وقتی بری زندان اسلحه هاتو نمیگیرن.یا بیمارستان.کاراشون کمه اما اندازه 2 تا رمز کار میکنه.:27:
البته یکیم که تعمیر گاه داشت.2 تا هم الکین:19:

frnsh
04-11-2007, 00:12
اونی که من قرمز کردم اشتباه تایپیه منه:31:.خواستم بگم از اذیتاش پای خودت:18:(رپید شیر اذیت زیاد مینه آخه)
اونیم که تو قرمز کردی... ایشون ارسالی که من جواب دادمو دوباره جواب داده و سیوم 2 صفحه قبل بو.گفتم الکیه.

عقل کل جان من دیشبو گفتم:31:.تو همون سایت آپ کردم.الان رفتم رپید شیر:27:
دوست دخترا:
مثلا وقتی بری زندان اسلحه هاتو نمیگیرن.یا بیمارستان.کاراشون کمه اما اندازه 2 تا رمز کار میکنه.:27:
البته یکیم که تعمیر گاه داشت.2 تا هم الکین:19:

نگفتی الکیه. راستی چرا دیشب الکیه رو دادی؟
راستی لباسمو عوض کردم. در هر صورت سلیقه ی من همینه که هست.
من همون دوست دختری رو دارم که به دردم میخوره منظورم برای بیمارستان هست اما با اون پلیسه نمیتونم دوست شم چون سخته. نمیدونم چیکار کنم.

S A M
04-11-2007, 08:22
اینم سیو کامل

دستت درد نكنه جيگر:8:

Amin Asterix
04-11-2007, 12:43
نگفتی الکیه. راستی چرا دیشب الکیه رو دادی؟
راستی لباسمو عوض کردم. در هر صورت سلیقه ی من همینه که هست.
من همون دوست دختری رو دارم که به دردم میخوره منظورم برای بیمارستان هست اما با اون پلیسه نمیتونم دوست شم چون سخته. نمیدونم چیکار کنم.

پلیسیه که آسونه.فکر کنم پیداش نکردی.تو اون دهکده کوچولو است که در شمال شمال نقشه است.نزدیک همون فرودگاهت که هست یکم برو چپ تو نقشه یک دهکده است.یک خونه هم توش داری.اون برای پلیسه.فقط باید چاق باشی که راحته:10:
من خودم همیشه وقتی اون لباس فروشی خفنه تو شهر 1 باز میشد میرفتم ازش لباس میخریدم.اونم فقط کت شلوار.رو هم 7 8 هزار دلار خرجت میشه:19:.من با 15 هزار دلار رفتم و با 8 تا برگشتم بیرون.غازه رو بار زدم.(من بدبختم:31:)

ولش کن بابا الکی ملکی رو:19:.ببینم بلدی دعوا راه بندازی...

ali-07
04-11-2007, 12:47
دعوا چی؟منظورتون چیه
دوستان بدی خوبی از ما دیدین حلال کنین خداحافظ

Amin Asterix
04-11-2007, 13:24
دعوا چی؟منظورتون چیه
دوستان بدی خوبی از ما دیدین حلال کنین خداحافظ

جان؟کجا؟به خاطر یک امضا می خوای قهر کنی؟:41:
بیخیال بابا کوتاه بیا:10:
من انقدر از این چیزا دیدم تو فروما

ali-07
04-11-2007, 13:36
نه به خاطر یک امضا نیست یعنی اصلا بحث سره امضا نیست اما همیشه بیاد همتون هستم اگه یکروزی برگشتم منو یادتون باشه

frnsh
04-11-2007, 14:41
پلیسیه که آسونه.فکر کنم پیداش نکردی.تو اون دهکده کوچولو است که در شمال شمال نقشه است.نزدیک همون فرودگاهت که هست یکم برو چپ تو نقشه یک دهکده است.یک خونه هم توش داری.اون برای پلیسه.فقط باید چاق باشی که راحته:10:
من خودم همیشه وقتی اون لباس فروشی خفنه تو شهر 1 باز میشد میرفتم ازش لباس میخریدم.اونم فقط کت شلوار.رو هم 7 8 هزار دلار خرجت میشه:19:.من با 15 هزار دلار رفتم و با 8 تا برگشتم بیرون.غازه رو بار زدم.(من بدبختم:31:)

ولش کن بابا الکی ملکی رو:19:.ببینم بلدی دعوا راه بندازی...

میدونم پلیسه کجاس. اما باهاش دوست شدن خیلی سخته هی ناز میکنه. لاغر میکنم ناز میکنه و چاق میشم هم همینجور. fat باید چقدر بشه؟ اگه چیز دیگه ای هم لازمه بگو.
بعد اینکه در مورد لباس. از کدوم لباس فروشی کت و شلوار بگیرم؟ و اسم کت و شلواره چیه؟ آخه خیلی دنبالش گشتم اما پیدا نکردم.

ali-07
04-11-2007, 14:52
اگه شمااون نقشه که چن صفحه قبل هست رو بگیری کارت حل میشه

frnsh
04-11-2007, 14:54
راستی اینجا رو هم یه چکی بکنید: ضرر نمیکنید: gta tehran city

frnsh
04-11-2007, 14:56
اگه شمااون نقشه که چن صفحه قبل هست رو بگیری کارت حل میشه

میشه بگی دقیقا کدوم صفحس؟
راستی در مورد رفتنت اگه از ما کاری بر میاد بگو:31:

ali-07
04-11-2007, 14:57
همین الان داشتم دنبالش میگشتم ولی یادم نیست از 200تا250اینا باید باشه

ali-07
04-11-2007, 15:06
بفرمایید امیدوارم بدردتون بخره

frnsh
04-11-2007, 15:39
ممنون. مطمئن باشید به دردم میخوره.

frnsh
05-11-2007, 15:10
چرا دوباره اینجا راکد شد؟

علیرضا
05-11-2007, 21:15
كجا راكد شد ؟
چي شد ؟
مگه من مردم ؟
در خدمت عموم اعضاي P30World هستيم !!!

sonyericsson_w
06-11-2007, 13:40
با سلام خدمت دوستان من تازه GTA رو شروع كردم راستش زياد خوشم نميومد ولي نميدومم اين رقص ماشينشو چطور رد كنم راستي چطوري بايد سوار كرد هر چي بوق ميزنم سوار نميشه ميگه do you wanna have a good time?
اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم

Maggy_P
06-11-2007, 13:59
با سلام خدمت دوستان من تازه GTA رو شروع كردم راستش زياد خوشم نميومد ولي نميدومم اين رقص ماشينشو چطور رد كنم راستي چطوري بايد سوار كرد هر چي بوق ميزنم سوار نميشه ميگه do you wanna have a good time?
شما بايد با قسمت اعداد جهت دار روي سمت راست كيبوردتون اونو رد كنيد هر فلشي كه روي دايره قرار گرفت شما همون جهت رو بزنيد :10:

frnsh
06-11-2007, 14:15

سلام
اولا اینکه در مورد این رقصه که خودمم توش از اول مشکل داشتم چون خیلی سخته و دادم بچه ها برن برام. آپلودش کن که بچه ها برات برن.
و در مورد سوار نشدن باید دکمه ی y رو بزنی که معنی yes میده و سوار میشه که اینم یه مشکل دیگه ی خودم بوده.:31:

Maggy_P
06-11-2007, 14:21
سلام
اولا اینکه در مورد این رقصه که خودمم توش از اول مشکل داشتم چون خیلی سخته و دادم بچه ها برن برام. آپلودش کن که بچه ها برات برن.
و در مورد سوار نشدن باید دکمه ی y رو بزنی که معنی yes میده و سوار میشه که اینم یه مشکل دیگه ی خودم بوده.:31:
اتفاقا اون قسمت رقصش كه خيلي راحته من كه خودم رفتم :18::27:

frnsh
06-11-2007, 14:42
اتفاقا اون قسمت رقصش كه خيلي راحته من كه خودم رفتم :18::27:

آره. اما من که از پسش برنیومدم فقط یه بار تونستم برمش (توی ماشینو میگم) اما بعدش قبل اینکه سیوش کنم برق رفت.:19::19::19: تازه با هزار مکافات رفته بودمو خواهر سی جی هم اومد و بهش تبریک گفت.
اما رقص توی ساحل دیگه غیر ممکن بود.
هردوشو دوستان عزیز برام رفتن که هنوزم ازشون ممنونم. :31::20:

Maggy_P
06-11-2007, 15:24
آره. اما من که از پسش برنیومدم فقط یه بار تونستم برمش (توی ماشینو میگم) اما بعدش قبل اینکه سیوش کنم برق رفت.:19::19::19: تازه با هزار مکافات رفته بودمو خواهر سی جی هم اومد و بهش تبریک گفت.
اما رقص توی ساحل دیگه غیر ممکن بود.
هردوشو دوستان عزیز برام رفتن که هنوزم ازشون ممنونم. :31::20:
ولي به نظر من كه خيييييييلي آسون بود اما براي هر كس فرق ميكنه :46::10:

پارتیزان
06-11-2007, 17:49
اینم یک اسلحه عالی

ali-07
07-11-2007, 16:48
اینو باید چیکار کنیم

sonyericsson_w
07-11-2007, 18:00
با تشكر بسيار از دوستان يه سري رمز هم دارم نميدونم جديده يا نه چون همه تاپيكو نخوندم
زنهاي خيابوني ميان دنبالت:bekknqv
ماكس س ك س:ehibxqs
ماكس رسپكت:ogxsdag
اكسيژن كاملهميشه:cvwkxam
ماكس رانندگي:vqimaha
بدمن پليس براي هميشه :aezakmi

frnsh
07-11-2007, 18:46
با تشكر بسيار از دوستان يه سري رمز هم دارم نميدونم جديده يا نه چون همه تاپيكو نخوندم

مرسی خیلی باحالن. البته هنوز نزدمشون. اما این آخری چه معنی میده؟ یعنی دیگه پلیس دنبالمون نمیاد؟:31:

Maggy_P
07-11-2007, 18:48
از اين چت ها زياد داره اين بازي خوب شما امتحان كن ببين عمل ميكنه يا نه
يادمه يه چيت بود براي چتر نجات منم براي اين كه ببينم كار ميكنه يا نه رفتم سوار هواپيما شدم وقتي رفتم اون بالا بالاها پريدم پايين چيتش هم طولاني بود تا اومدم تمام چيت رو بزنم افتاد زمين مرد!!!!!:27:

frnsh
07-11-2007, 18:54
اینم یک اسلحه عالی

راست میگه. اینا رو باید چیکار کنیم؟

Maggy_P
07-11-2007, 18:59
راست میگه. اینا رو باید چیکار کنیم؟
اينا رو فكر كنم بايد بريزيد توي قسمتي كه بازي رو ستاپ كرديد توي يكي از فولدراش :10:

frnsh
07-11-2007, 19:00
از اين چت ها زياد داره اين بازي خوب شما امتحان كن ببين عمل ميكنه يا نه
يادمه يه چيت بود براي چتر نجات منم براي اين كه ببينم كار ميكنه يا نه رفتم سوار هواپيما شدم وقتي رفتم اون بالا بالاها پريدم پايين چيتش هم طولاني بود تا اومدم تمام چيت رو بزنم افتاد زمين مرد!!!!!:27:

چه باحال. آره چیتش اینه: aiypwzqp
من خیلی چیت دارم اما اونایی که به درد میخوره ایناس:
پرواز ماشین: ripazha
سلامتی.ضد گلوله.پول: hesoyam
درجه تعقیبی کمتر: asnaeb
ماشینهای مدل بالا تو خیابون: eveyoneisrich
:31::31::31:

frnsh
07-11-2007, 19:05
اينا رو فكر كنم بايد بريزيد توي قسمتي كه بازي رو ستاپ كرديد توي يكي از فولدراش :10:

آره انگار. اما کجاش؟ هزار تا فولدر داره. خوب آدمو کنجکاو میکنن بعد غیبشون میزنه!:31: (شوخی بودها):31:

Maggy_P
07-11-2007, 19:11
آره انگار. اما کجاش؟ هزار تا فولدر داره. خوب آدمو کنجکاو میکنن بعد غیبشون میزنه!:31: (شوخی بودها):31:
مگه چند تا فولدر داره؟ تا جايي كه من يادمه 3 يا 4 تا بودن
بعدشم تو دانلود كن ببين پسوندش چيه توي هر فايلي كه از اين پسوند بود بريز توي اون :10:

frnsh
07-11-2007, 19:13
مگه چند تا فولدر داره؟ تا جايي كه من يادمه 3 يا 4 تا بودن
بعدشم تو دانلود كن ببين پسوندش چيه توي هر فايلي كه از اين پسوند بود بريز توي اون :10:

اینم راهیه. حالا میرم امتحان میکنم. راستی نگفت چند مگاس. چون من زیاد وقت ندارم.

Maggy_P
07-11-2007, 19:16
اینم راهیه. حالا میرم امتحان میکنم. راستی نگفت چند مگاس. چون من زیاد وقت ندارم.
من كه دانلودش نكردم برو ببين مينويسه هميشه :46:

ali-07
07-11-2007, 19:28
اره من دنلود کردم ولی شما فهمیدین به ما هم بگین

masoud_rh
08-11-2007, 00:04
سلام دوستان من ديدم بازار رمز براي اين بازي رو داغ کرديد گفتم منم ي چند 100 تاي بزارم . :10:

masoud_rh
08-11-2007, 00:09
کسي ميدونه تو مرحله 98 يعني Los Desperados بايد چه کار کرد.

Amin Asterix
08-11-2007, 00:11
من عددی نمیدونم.توضیح بده تا بگم چیکار کنی.

ali-07
08-11-2007, 12:51
من فهمیدم ولی اسلحه جدیدیی نمیاد فقط قوی تر میشن تو date دنبال weaponبگردید و این جای گزین اون کنین راستی فکر کنم ادماش ذهم عوض شن

sonyericsson_w
08-11-2007, 12:51
مرسی خیلی باحالن. البته هنوز نزدمشون. اما این آخری چه معنی میده؟ یعنی دیگه پلیس دنبالمون نمیاد؟:31:

آره يعني هرچي هم آدم بكشي حتي پليس دنبالت نميان

sonyericsson_w
08-11-2007, 12:58
آقا من چون جديد شروع كردم نميدونم چطوري بايد هواپيما سوار شد لطفا راهنماييم كنيد
با تشكر

ali-07
08-11-2007, 14:08
یعنی چی باید یه هواپیما ببینی بعد اینترو بزن و سوار شو jumpjetرمز باهالیه جت بهت میده بعد باwبرو رو هوا و بعد کنترلش کن

ali-07
08-11-2007, 14:38
اینا بهترین رمز ها از نظر من

ripazhaپرواز ماشین

rocketman agbdlcidماشین fullclip تیرو ... تموم نمیشه aezakmiضد پلیس hesoyamپولو...

masoud_rh
08-11-2007, 16:07
سلام دوستان من ديدم بازار رمز براي اين بازي رو داغ کرديد گفتم منم ي چند 100 تاي بزارم . :10:

راستي اين رمز هاي که گذاشتم همش ترجمه فارسي شد

masoud_rh
08-11-2007, 16:27
من عددی نمیدونم.توضیح بده تا بگم چیکار کنی.

تو اين مرحله با cesar همون دوست خواهرش هست ي کار بايد ايجام بده ولي هيچ علامتي تو نقشه نيست.
اين هم يک عکس از مرحله.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\masod\My Documents\My Pictures\m1.jpg

ali-07
08-11-2007, 17:44
سوتو بزار برات رد کنیم

S@eid
08-11-2007, 19:56
تو اين مرحله با cesar همون دوست خواهرش هست ي کار بايد ايجام بده ولي هيچ علامتي تو نقشه نيست.
اين هم يک عکس از مرحله. باید همراه سزار و دو نفر دیگه سوار ماشین شی و بری به ایستگاه قطار ... اونجا تعدای از اعضای گروه رقیب رو که با مربع قرمز مشخص شدن بکشی و مرحله تمام ...

در مورد سوار کردن اون دو نفر باید بگم که جلوی خونه ( همون جایی که مرحله شروع میشه ) یه سری مرد با لباس های سبز تردد می کنن ( بچه محلاتون ) .
به طرف اونها نشونه می گیری و دکمه G رو میزنی ... از این به بعد اون دو نفر دنبالت میان و وقتی سوار ماشین بشی اون ها هم سوار ماشین میشن .

frnsh
08-11-2007, 21:18
من كه دانلودش نكردم برو ببين مينويسه هميشه :46:

منم دنلودش نکردم. حوصلش رو ندارم:31:

دارم بعد از عمری با استفاده از کمکای دوستان این بازی رو تموم میکنم.
اما میگم این مرحله که اسمش final line هست(اسمش رو مطمئن نیستم درسته) چقدر طولانیه!!!! بعد از هزار تا آدم کشتن تازه برو این سویت رو نجات بده. خیلی زوره. بعدش بازی تمومه دیگه یا یه مرحله ی دیگه هم داره؟

S@eid
09-11-2007, 00:15
دارم بعد از عمری با استفاده از کمکای دوستان این بازی رو تموم میکنم.
اما میگم این مرحله که اسمش final line هست(اسمش رو مطمئن نیستم درسته) چقدر طولانیه!!!! بعد از هزار تا آدم کشتن تازه برو این سویت رو نجات بده. خیلی زوره. بعدش بازی تمومه دیگه یا یه مرحله ی دیگه هم داره؟
نه دیگه اخریشه ! بعدش میره روی دمو و ...

برای راحت تر شدن مرحله اخر می تونی از کد کند کننده ی بازی استفاده کنی !

ali-07
09-11-2007, 10:59
کسی نفهمید این اسلحه ها رو باید چیکار کنیم

frnsh
09-11-2007, 18:22

سلام
مرسی. میگما این که قرمز کردم یعنی چی؟:31:

frnsh
09-11-2007, 18:25
یه سایت بهم معرفی کن که بتونم فایل وسیو رو آپ کنم.
اگه این مرحله رو رد کنی آخرشه

اینم چندتا سایت برای آپلود:

این یکی مال خود جی تی ای هست: بهتر از همشونه::31:

S A M
10-11-2007, 21:50
بهترينشون 4shared هست كه خيلي خوبه و من هميشه از اون استفاده ميكنم

ali-07
11-11-2007, 09:08
این از همه بهتره و همون که مال خود gtaهست

frnsh
11-11-2007, 21:45
نوشته شده توسط S@eid [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا اینو یکی به من بگه یعنی چی؟ اونجا که قرمز کردمو میگم.:31::20:

Amin Asterix
11-11-2007, 21:51
بابا منظورش اینه بعد از قطل اون یارو دموی آخر بازی میاد و بازی تموم میشه.میره رو دمو یعنی دمو میاد!:31:
بدتر شد...

frnsh
11-11-2007, 22:02
بابا منظورش اینه بعد از قطل اون یارو دموی آخر بازی میاد و بازی تموم میشه.میره رو دمو یعنی دمو میاد!:31:
بدتر شد...

دمو منظورت نوشته هایی هست که اسم سازندگانش نوشته و آخر بازی ها میاد؟
راستی چرا بدتر شد؟:31:
در ضمن قتل نه قطل.:31::19:

Amin Asterix
11-11-2007, 22:11
دمو منظورت نوشته هایی هست که اسم سازندگانش نوشته و آخر بازی ها میاد؟
راستی چرا بدتر شد؟:31:
در ضمن قتل نه قطل.:31::19:
قطل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه بابا دمو اینجا به معنیه اون فیلماس.چی بهش میگی خوب تو؟هر کی یچیزی میگه!آخر و اول همه مرحله ها دمو داشت.البته در اصل نباید بگیم دمو اما عادته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salar2010
12-11-2007, 15:47
سللام این نسخه فارسی GTA sun رو از کجا میتونم گیر بیارم البته منظورم voice فارسیش نیست منظورم ماشین و نقشه ها ومحله ها هستن که ماشیناش فارسی هستن و شهر ها و محله های جدید تبدیل شدن

ali-07
12-11-2007, 20:07
از هر جا که تونستی انقدر بگرد تا پیدا کنی

S A M
13-11-2007, 14:19
سللام این نسخه فارسی GTA sun رو از کجا میتونم گیر بیارم البته منظورم voice فارسیش نیست منظورم ماشین و نقشه ها ومحله ها هستن که ماشیناش فارسی هستن و شهر ها و محله های جدید تبدیل شدن

بيشتر جاها دارن فقط كافيه كه يه گشت درست و حسابي بزني

frnsh
13-11-2007, 22:56
قطل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه بابا دمو اینجا به معنیه اون فیلماس.چی بهش میگی خوب تو؟هر کی یچیزی میگه!آخر و اول همه مرحله ها دمو داشت.البته در اصل نباید بگیم دمو اما عادته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورت داستانه؟ که کارل و دوستاش میان حرف میزنن؟ فکر کنم فهمیدم اما مطمئن نیستم.:31: صد بار دیگه بگی میفهمم.:31:

frnsh
13-11-2007, 23:04

من فارسی جی تی ای رو دارم. یعنی زبونشون فارسیه. اما ماشینا نه.
یه جی تی ای تهران سی تی اومده که توی سی دی فروشی ها هست و ماشیناشم ایرانیه و همون وایس سی تی رو برداشته کرده فارسی. برای اطلاعات بیشتر در مورد تهران سی تی:

S A M
14-11-2007, 14:28
فارسيش زياد به درد نميخوره
ادامش هركي كه صحنه داره سياهه

Maggy_P
14-11-2007, 14:37
مگه فارسيش چطوريه؟ فارسي نسخه ي 4 كه به نظرم جالب بود كه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali-07
14-11-2007, 19:37
4نه وایسیتی ولی ساناندریس فارسی بدر نمیخوره

frnsh
14-11-2007, 20:23
4نه وایسیتی ولی ساناندریس فارسی بدر نمیخوره

فارسی سن آندریاس که بد نیست. فقط فارسی حرف میزنن.
اما خداییش آره خارجیش با کلاس تره و بیشتر حال میده.
خوش به حال این خارجیا که اینقدر زبونشون باحاله.:31::20:

Maggy_P
14-11-2007, 20:53
نه قربون زبون خدمون به خدا! (فارسي را پاس بداريم!)
اما من اين سن آندرس رو نديدم ( فارسيشو) كه ببينم چه جوريه

S A M
15-11-2007, 16:01
فارسي كه خوب هست
ولي همه لب در يا از پايين تا بالا سياهن
البته توي 4 كه اينجوري بود
و بعضي از مرحله ها گير داشت

علیرضا
15-11-2007, 19:22
"هر آنچه از اصلیت خود خارج شود به هم میریزد." علیرضا .

جداً هر چیزی که خارجکی باشه ، فارسیش کنن به هم میریزه ، کم ارزش میشه.
همین طور اگه یه چیز فارسی رو بخوان برگردونن به زبون خودشون به هم میریزه.

مثال:
ویندوز Xp فارسی !!!!
مکس پین فارسی !!
مافیا فارسی ( که با انگلیسیش زمین تا آسمون فرق داره )
فیلم آقا و خانم اسمیت ( این یکی دیگه داستان هاشون هم با هم فرق داره !!! )

S A M
15-11-2007, 19:41
"هر آنچه از اصلیت خود خارج شود به هم میریزد." علیرضا .

جداً هر چیزی که خارجکی باشه ، فارسیش کنن به هم میریزه ، کم ارزش میشه.
همین طور اگه یه چیز فارسی رو بخوان برگردونن به زبون خودشون به هم میریزه.

مثال:
ویندوز Xp فارسی !!!!
مکس پین فارسی !!
مافیا فارسی ( که با انگلیسیش زمین تا آسمون فرق داره )
فیلم آقا و خانم اسمیت ( این یکی دیگه داستان هاشون هم با هم فرق داره !!! )
خب توي اين همه كار كه اينجوري جواب داده و همه بد در اومدن پس چرا باز اينجوري ميكنن؟
فيلم اقا و خانوم اسميت فارسيش كه خيلي باحال بود؟

ali-07
15-11-2007, 21:31
وایسیتی که خداییش اگه فارسی نبود من نمیتونستم تمومش کنم ولی ساناندریس با فارسیش حال نکردم
راستی فارسی وایسیتی من هیچ اشکالی نداشت

mndst
15-11-2007, 21:51
من که از شماره 3 بازی را بازی کردم تا وایس سیتی و سن آندریاس. همه را هم 100٪ کردم اگه فارسی بودن می‌رفتم خودمو می‌کشتم. کلی کیفش به انگلیسی بودنشه. نه این بازی بازیای دیگم همینه.

راستی قضیه‌ی این چیه؟

ali-07
15-11-2007, 22:09
خیلی با حال بود

علیرضا
15-11-2007, 22:27
خب توي اين همه كار كه اينجوري جواب داده و همه بد در اومدن پس چرا باز اينجوري ميكنن؟
فيلم اقا و خانوم اسميت فارسيش كه خيلي باحال بود؟

چرا اتفاقاً خیلی حال کردم دیدم دوبله اش کردن. فیلم به اون باحالی !! با هنرنمایی آنجلینا جولی و براد پیت !
جدی میگم ، واقعاً لذت بردم ...ولی....
ولی اگه شما نسخه ی انگلیسیش رو هم ببینی و با زبان انگلیسی تا حد بالای متوسط آشنا باشی اونوقت زجر (ظجر ، ضجر ، ذجر ؟!؟!) می کشی.

که چرا این تیکه اش سانsoor شد ؟ چرا این تیکه رو یه چیز دیگه معنی کردن ؟ ای بابا چرا چرت و پرت میگه طرف؟
به جان خودم داستان هاشون هم با هم فرق می کنن !

یا مثلاً تو بازی یه تیکه به زبون انگلیسی میندازه که فقط و فقط تو همون زبونه که تیکه هه باحال و خنده دار میشه.
من دقت کردم دیگه ، توی بازی ها ، توی صدا و سیما ، توی زیرنویس فیلم ها ، تو کتاب ها این اتفاق ها میفتن.
هم مترجم بلد نیست معادل درست و حسابی براش درست کنه ، هم اینکه دوبلور نمیتونه اون حس بازیگر یا شخصیت بازی رو منتقل کنه و معمولاً خیلی خشک دوبله میشه.
شرکتی بود به نام .... یک عده آدم بودن که میشستن تا بازی جدید بیاد بیرون و دوبله اش کنن... هر وقت بازی جدید دوبله شده ای از این شرکت میومد بیرون ، می دونستی که صدای نقش اول بازی چجوری خواهد بود !! ( یک نفر بود ، اون همیشه صدای شخصیت های اصلی رو دوبله می کرد !!)
فقط و فقط و فقط من یک جا دیدم که این رو رعایت کرده بودن. اون هم کار یکی از زیرنویس کننده های فیلم بود. که واقعاً کارش درست بود ، خدا خیرش بده .

چی مثال بزنم آخه ؟
آهان !
حتماً شده که یک جایی یک ویندوز فارسی ببینید دیگه ؟
یا یک برنامه ای که فارسی باشه...
ببینم ... ترجیح میدید به جای واژه ی زیبای" Cancel " بیان واژه ی " لغو" ... یا به جای "Apply" واژه ی " به کار بستن" رو روی دکمه های برنامه بنویسن ؟

من میگم هر چیزی جای خودش.

خیلی لذت میبرم ببینم که یک بازی به زبان شیرین فارسی دوبله شده ولی گاهی وقت ها این شیرینی رو به بی مزگی تبدیل می کنن.
یه دلیل دیگه هم اینه که اگه قرار بود من همش بازی های فارسی رو انجام بدم ، الان اینقدر تو زبان انگلیسیم تأثیر نمیزاشت.

شرمنده این پستی که نوشتم 20 بار ویرایش کردم !! اگه مفهوم رو نمیرسونه ، حق دارید ! خودم هم نفهمیدم چی نوشتم !

S A M
16-11-2007, 10:19
چرا اتفاقاً خیلی حال کردم دیدم دوبله اش کردن. فیلم به اون باحالی !! با هنرنمایی آنجلینا جولی و براد پیت !
جدی میگم ، واقعاً لذت بردم ...ولی....
ولی اگه شما نسخه ی انگلیسیش رو هم ببینی و با زبان انگلیسی تا حد بالای متوسط آشنا باشی اونوقت زجر (ظجر ، ضجر ، ذجر ؟!؟!) می کشی.

که چرا این تیکه اش سانsoor شد ؟ چرا این تیکه رو یه چیز دیگه معنی کردن ؟ ای بابا چرا چرت و پرت میگه طرف؟
به جان خودم داستان هاشون هم با هم فرق می کنن !

یا مثلاً تو بازی یه تیکه به زبون انگلیسی میندازه که فقط و فقط تو همون زبونه که تیکه هه باحال و خنده دار میشه.
من دقت کردم دیگه ، توی بازی ها ، توی صدا و سیما ، توی زیرنویس فیلم ها ، تو کتاب ها این اتفاق ها میفتن.
هم مترجم بلد نیست معادل درست و حسابی براش درست کنه ، هم اینکه دوبلور نمیتونه اون حس بازیگر یا شخصیت بازی رو منتقل کنه و معمولاً خیلی خشک دوبله میشه.
شرکتی بود به نام .... یک عده آدم بودن که میشستن تا بازی جدید بیاد بیرون و دوبله اش کنن... هر وقت بازی جدید دوبله شده ای از این شرکت میومد بیرون ، می دونستی که صدای نقش اول بازی چجوری خواهد بود !! ( یک نفر بود ، اون همیشه صدای شخصیت های اصلی رو دوبله می کرد !!)
فقط و فقط و فقط من یک جا دیدم که این رو رعایت کرده بودن. اون هم کار یکی از زیرنویس کننده های فیلم بود. که واقعاً کارش درست بود ، خدا خیرش بده .

چی مثال بزنم آخه ؟
آهان !
حتماً شده که یک جایی یک ویندوز فارسی ببینید دیگه ؟
یا یک برنامه ای که فارسی باشه...
ببینم ... ترجیح میدید به جای واژه ی زیبای" Cancel " بیان واژه ی " لغو" ... یا به جای "Apply" واژه ی " به کار بستن" رو روی دکمه های برنامه بنویسن ؟

من میگم هر چیزی جای خودش.

خیلی لذت میبرم ببینم که یک بازی به زبان شیرین فارسی دوبله شده ولی گاهی وقت ها این شیرینی رو به بی مزگی تبدیل می کنن.
یه دلیل دیگه هم اینه که اگه قرار بود من همش بازی های فارسی رو انجام بدم ، الان اینقدر تو زبان انگلیسیم تأثیر نمیزاشت.

شرمنده این پستی که نوشتم 20 بار ویرایش کردم !! اگه مفهوم رو نمیرسونه ، حق دارید ! خودم هم نفهمیدم چی نوشتم !

من كه انگليسيم زياد خوب نيست و حوصله نگاه كردمنم ندارم ولي چند باري كه توي كتابا نگاه كردم ديدم كه واقعا اگه اون كلمه انگليسي رو مينوشتن خيلي بهتر بود تا اين مضخرفاتو:8:
حتي توي بعضي از كتاب هاي معروف هم سانسور وجود داره و يكدفعه نميفهميم چي شدش:41:

Maggy_P
16-11-2007, 17:25
من که از شماره 3 بازی را بازی کردم تا وایس سیتی و سن آندریاس. همه را هم 100٪ کردم اگه فارسی بودن می‌رفتم خودمو می‌کشتم. کلی کیفش به انگلیسی بودنشه. نه این بازی بازیای دیگم همینه.

راستی قضیه‌ی این چیه؟

اين ديگه چيه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كنارشم عربي نوشته!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
19-11-2007, 20:12
فارسي كه خوب هست
ولي همه لب در يا از پايين تا بالا سياهن
البته توي 4 كه اينجوري بود
و بعضي از مرحله ها گير داشت

سلام
نه من که سن آندریاسم اصلا مشکل در مورد س ا ن س و ر نداره مگر اینکه توی طرز حرف زدنشون مشکل داشته باشن که س ا ن س و ر کرده باشه.
ولی واقعا که بیکلاسه و من با لیبرتی سیتی و وایس سیتی چون انگلیسی بودن بیشتر حال کردم. با اینکه سن آندریاس از همش باحال تره.:19:

frnsh
19-11-2007, 20:14
خیلی عکس باحالیه. چی میشد ما هم اینجوری میومدیم یه جی تی ای جدید میزدیم؟!!!!!
مطمئن باشید همه میومدن بازی میکردنش و حتی صادر هم میکردیم!
قیمتش هم من میذارم 2.000.000 . کپی و رایت هم نداره (پیگرد قانونی داره)

S A M
19-11-2007, 21:09
اگه اينجوري باشه كه ديگه كسي نميخره:13:
يكم ارزون ترش كن دادا:20:

mohsen57
20-11-2007, 02:26
میگم توی سن آندریاس وقتی پیاده هستم با کلیدهای UP , Down جلو و عقب میره ولی وقتی سوار ماشین یا موتور میشم دیگه با Up , Down جلو و عقب نمیره و بجاش باید w , s استفاده کنم که من عادت ندارم هرچی توی تنظیماتش دستکاری کردن نشد که نشد.

S A M
20-11-2007, 08:54
برو همون جا كه نوشته w جلوش يه جا ديگه هست وقتي وا شد توش دكمه مورد نظرو بزن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shayatineh_sorkh
20-11-2007, 10:26
راستي عزيزان كسي اين بازي رو با فايلي كه سكسشو باز مي كنه تا آخر رفته .اگه رفته لطفا سيوشو بزاره چون وقتي تو اين حالت بازي ميكني سيوهاي معمولي عمل نميكنه.

Amin Asterix
20-11-2007, 11:58
بالاخره موفق شدی اینو تموم کنی؟:19:
2 ماه گذشتا:31:

mohsen57
20-11-2007, 12:03
نمیشه
Gta4 میشه ولی 5 نمیشه. شما تست کنید ببینید میشه یا نه؟

Amin Asterix
20-11-2007, 12:14
نمیشه
Gta4 میشه ولی 5 نمیشه. شما تست کنید ببینید میشه یا نه؟
چی شده الان؟چی نمیشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen57
20-11-2007, 12:19
آها. پیداش کردم من یه جا دیگه رو تغییر داده بودم.

frnsh
21-11-2007, 16:59
اگه اينجوري باشه كه ديگه كسي نميخره:13:
يكم ارزون ترش كن دادا:20:

باشه حالا که شما گفتی ok. بیا بیا ارزونش کردم (بعدنم حراجش میکنم) قیمتش رسید به 1.999.999 .
خوب شد حالا؟ حالا دیگه باید بخریدا.:31:

frnsh
21-11-2007, 17:15
بالاخره موفق شدی اینو تموم کنی؟:19:
2 ماه گذشتا:31:

نه بابا. هنوز نرفتمش. خیلی وقته سرش نرفتم چون توی امتحاناس. حالا هم که مسابقه های ورزشی هست و وای که من کی میخوام تمومش کنم. حالا هر وقت شد میرم تو ناراحت من نباش.:31:
نکنه تا عید طول بکشه؟:19::18:

S A M
21-11-2007, 19:08
باشه حالا که شما گفتی ok. بیا بیا ارزونش کردم (بعدنم حراجش میکنم) قیمتش رسید به 1.999.999 .
خوب شد حالا؟ حالا دیگه باید بخریدا.:31:

بازم گرونه
نميخريم تا بره تو بازار سياهه:21:

Maggy_P
21-11-2007, 20:56
نه بابا. هنوز نرفتمش. خیلی وقته سرش نرفتم چون توی امتحاناس. حالا هم که مسابقه های ورزشی هست و وای که من کی میخوام تمومش کنم. حالا هر وقت شد میرم تو ناراحت من نباش.:31:
نکنه تا عید طول بکشه؟:19::18:
اين طور كه پيش بري تا عيدم طول ميكشه من اگه جاي تو بودم سه سوته تمومش ميكردم:27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

namber_one
22-11-2007, 17:30
من كه كاره اي نيستم
ولي ميترسم تايپيكو به خاطر پستهاي الكي ببندن.

frnsh
22-11-2007, 20:22
باشه مرسی از اخطارتون.
اما ما که داریم در مورد تموم یا تموم نکردن بازی حرف میزنیم.
و در مورد اون عکسه هم داشتیم روی بازیش (که توی مایه های gta san andreas هست) قیمت میذاشتیم.
پس مدیرا نمیتونن بیمورد اخطار بدن و مثل سیمز ازمون پست کم کنن و تاپیکو ببندن. :6:

frnsh
22-11-2007, 20:29
باشه حالا به خاطر شما هم که شده آتیش به مالم میزنم بیا ببر به قیمت 11111111111111111111111. خوب حالا که 9 ها رو 1 کردم ببرید دیگه وگرنه زیادش میکنما.
توی بازی cashflow اگه بازی کرده باشید یه قسمتیش سهام ها میره بالا و یا میاد پایین (به صورت نمودار) حالا هم نمودار این محصول با ارزش اومده پایین و شما هم نمیدونید که بعدا میره بالا یا میاد پایین.
امیدوارم از راهنمایی من در این مورد درس گرفته باشید. :6:

S A M
22-11-2007, 21:13
باشه حالا به خاطر شما هم که شده آتیش به مالم میزنم بیا ببر به قیمت 11111111111111111111111. خوب حالا که 9 ها رو 1 کردم ببرید دیگه وگرنه زیادش میکنما.
توی بازی cashflow اگه بازی کرده باشید یه قسمتیش سهام ها میره بالا و یا میاد پایین (به صورت نمودار) حالا هم نمودار این محصول با ارزش اومده پایین و شما هم نمیدونید که بعدا میره بالا یا میاد پایین.
امیدوارم از راهنمایی من در این مورد درس گرفته باشید. :6:
اصلا ما نميخريم
ميريم COD4 بازي ميكنيم:20::8::27:

frnsh
23-11-2007, 18:35
اصلا ما نميخريم
ميريم COD4 بازي ميكنيم:20::8::27:

باشه باشه. حالا که نمیخرید میرم جاهای دیگه تبلیغش رو میکنم.
خب کسی ازم نمیخره.
باشه رایتیشو میدم 1500 تومان. البته اگه کارت گرافیکتون حداقل 4000 و رمتون هم 7000 باشه به سیستمتون میخواره.:31:

Maggy_P
23-11-2007, 18:41
بيخيال ديگه اين بحث رو ادامه نديد بريم سر يه بحث ديگه

بچه ها توي اين جي تي اي شما از كدوم شخصيت بيشتر خوشتون ميومد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rasoolnazary
23-11-2007, 20:55
salam man mikham bedoonbam ramzaroo che joore mishe vared kard man taze varedam

S A M
23-11-2007, 20:58
برو توي بازي واردش كن
من از اون دختره كه توي جنگله:27:
الانه كه تاپيك پاك بشه:31::8:

علیرضا
23-11-2007, 21:21
بچه ها !
جوووون من !
انقدر حاشيه نرين ..
بزارين تاپيك بعد از عمري باز هم پا بر جا بمونه.

تا موقعي كه يكي چيزي پيدا نكنه كه ارزش بحث كردن داشته باشه ، خواهشاً از دادن پست هايي كه تاپيك رو منحرف مي كنه جداً خودداري كنيد.
خواهش مي كنم.

از توجه تون ممنون .

select
24-11-2007, 02:12
سلام من برای دوست شدن با اون دختری که در حال تیر اندازیه باید چیکار کنم وقتی میرم پیشش پیقام زیر رو میده

Maggy_P
24-11-2007, 14:36
برو توي بازي واردش كن
من از اون دختره كه توي جنگله:27:
الانه كه تاپيك پاك بشه:31::8:
همون چاقو كشه؟ لاته؟!:18:
خوب زير آبتو ميزنه حال گيريه:27:

S A M
24-11-2007, 15:40
همون چاقو كشه؟ لاته؟!:18:
خوب زير آبتو ميزنه حال گيريه:27:

اره
خيلي حال ميده
خب بقيه هم نظرشونو بگن ديگه در ضمن علي رضا جون چشم ديگه هرگز تكرار نميشه:20:

Hossein bandarie
24-11-2007, 16:38
دوستان تو يه مرحله گير كردم . با اسموك وارد يه ساختمان ميشيم و بعد از خروج يه انيميشن نشون ميده كه اسموك موتور ميرونه و cj پشت سرشه . بعد هم موتور منفجر ميشه و ماموريت شكست ميخوره . اينجا بايد چكار كنم ؟

Maggy_P
24-11-2007, 18:09
دوستان تو يه مرحله گير كردم . با اسموك وارد يه ساختمان ميشيم و بعد از خروج يه انيميشن نشون ميده كه اسموك موتور ميرونه و cj پشت سرشه . بعد هم موتور منفجر ميشه و ماموريت شكست ميخوره . اينجا بايد چكار كنم ؟
خوب شما نبايد بزاري موتو منفجر بشه :18:
بايد نزاري دشمن زياد بهت زير بزنه تا موتور منفجر نشه:10:

Maggy_P
24-11-2007, 18:13
اره
خيلي حال ميده
منم اولش از اون خوشم ميومد مخصوصا اونجاهايي كه بهمون تيكه مينداخت ميزد توي سرمون!:27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما اونجايي كه زود ما رو انداخت دور:2:...........
تازه روشم كم كرديم با مسابقه ي ماشين:21:
اما ديگه رفت كه رفت:18:
خيلي پرو بود اينهمه براش حمالي كرديما:19:

من خودم از اون يارو چينيه خوشم ميومد:27:

S A M
24-11-2007, 18:43
منم اولش از اون خوشم ميومد مخصوصا اونجاهايي كه بهمون تيكه مينداخت ميزد توي سرمون!:27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما اونجايي كه زود ما رو انداخت دور:2:...........
تازه روشم كم كرديم با مسابقه ي ماشين:21:
اما ديگه رفت كه رفت:18:
خيلي پرو بود اينهمه براش حمالي كرديما:19:

من خودم از اون يارو چينيه خوشم ميومد:27:

من كه بازيو نرفته بودم و خوشحال شدم كه داستانشو شنيدم ولي از جايي كه اون زندگي ميكرد و حالاتش خيلي خوشم مياد دي

Maggy_P
24-11-2007, 19:05
من كه بازيو نرفته بودم و خوشحال شدم كه داستانشو شنيدم ولي از جايي كه اون زندگي ميكرد و حالاتش خيلي خوشم مياد دي
يعني شما نرفتيش:18:
پس از كجا ميشناسي اونو؟

frnsh
24-11-2007, 20:53
من که چیزی از حرفای شما دستگیرم نشد.
من خودم از کاتالینا خوشم میاد. خیلی به نظر قوی میاد و لاته. منظور شما همین بود؟ آها ببخشید انگار منظورتون کاتالیناست. آره مسابقه ی ماشین حالشو گرفت. بدبخت.چه ضدحالی خورد با این کارل بی احساس و یخ و نچسب. کارل مثل تفلون میمونه. همش ضدحال میزنه.

علیرضا
24-11-2007, 22:18
اره
خيلي حال ميده

بابا حالا مگه چي شده... هرگز تكرار نميشه چيه ؟ ما يه حرفي زديم ... جدي نگيريد !!:11:

من هم از كاتالينا خوشم مياد !!
همه ي حرف ها رو شما زديد ولي من بگم كه آخر همه ي اين حرفها ، كاتالينا باز هم كارل رو دوست داشت !
ميگي نه ...؟

Hossein bandarie
24-11-2007, 22:24
خوب شما نبايد بزاري موتو منفجر بشه :18:
بايد نزاري دشمن زياد بهت زير بزنه تا موتور منفجر نشه:10:

بله درسته . ولي گفتم انيميشن . اين قسمت رو به صورت انيميشن نشون ميده و cj در كنترل من نيست .

etian
25-11-2007, 01:58
درست میگن تو پشت موتوری باید با اسلحه به بقیه شلیک کنی و نزاری زیاد بهتون نزدیک شن برای من که اینطوری بود.

Actros
25-11-2007, 03:22
سلام من برای دوست شدن با اون دختری که در حال تیر اندازیه باید چیکار کنم وقتی میرم پیشش پیقام زیر رو میده

یادم نیست ولی فک کنم باید لاغر بشی

select
25-11-2007, 04:49
من اول رفتم پیش اون دختره ، گفت خیلی لاغری ،منم رفتم غذا خوردم تا چاغ شودم بد رفتم پیشش اون پیغام بالا رو داد حالا نمیدونم باید چیکار کنم اگه کمک کنین ممنون میشم

mohsen57
25-11-2007, 14:45
یکی از مراحل اولیه بازی باید یه ماشین وردارم و برم به کلوپ ماشین سواری(همون ماشینی که با کلید 2 میپره) ولی انجا هرچی با ماشین میپرم برنده نمیشم!

Maggy_P
25-11-2007, 15:46
من اول رفتم پیش اون دختره ، گفت خیلی لاغری ،منم رفتم غذا خوردم تا چاغ شودم بد رفتم پیشش اون پیغام بالا رو داد حالا نمیدونم باید چیکار کنم اگه کمک کنین ممنون میشم
ببين نه بايد چاق باشي نه لاغر بايد متوسط كمي به لاغر باشي:10:

Maggy_P
25-11-2007, 15:47
یکی از مراحل اولیه بازی باید یه ماشین وردارم و برم به کلوپ ماشین سواری(همون ماشینی که با کلید 2 میپره) ولی انجا هرچی با ماشین میپرم برنده نمیشم!
بايد با اون شماره هاي روي كيبوردت كه سمت راسته و جهت داره جهتاش رو فشار بدي درست ميشه:10:

Maggy_P
25-11-2007, 15:49
بله درسته . ولي گفتم انيميشن . اين قسمت رو به صورت انيميشن نشون ميده و cj در كنترل من نيست .
خوب چون قبلش به موتور سيكلت زياد تير خورده بوده يه انيميشن از صحنه ي انفجار نشون ميده:27:

Amin Asterix
25-11-2007, 16:03
یادم نیست ولی فک کنم باید لاغر بشی

ببين نه بايد چاق باشي نه لاغر بايد متوسط كمي به لاغر باشي:10:

اگر بحثتون سر اون تیر اندازس که راهش این نیست.باید عضله هاتو آب کنی.بعد با یک ماشین با کلاس بری سراغش:46:

Hossein bandarie
25-11-2007, 16:18
درست میگن تو پشت موتوری باید با اسلحه به بقیه شلیک کنی و نزاری زیاد بهتون نزدیک شن برای من که اینطوری بود.

ولي متاسفانه براي من اينطوري نيست و با نشون دادن اين انيميشن هيچ كاري نميشه كرد . حتي با فشردن Space Bar هم از انيميشن رد نميشه .

Hossein bandarie
25-11-2007, 16:34
خوب چون قبلش به موتور سيكلت زياد تير خورده بوده يه انيميشن از صحنه ي انفجار نشون ميده:27:

نه به محض كشته شدن تمام افراد داخل ساختمان اين انيميشن شروع ميشه . اسموك ميگه ميخوام تلافي كنم و سوار موتور ميشه . كارل هم پشت سرش ميشينه . بعد از پاركينگ مياند بيرون و بوووووووووووووووم .
شايد اين هم براتون جالب باشه . Trainer+151

Maggy_P
25-11-2007, 16:42
شما اگه با ترينر بري اينطوري ميشه اگه اشتباه نكنم با ترينر ميري آره؟

frnsh
25-11-2007, 20:30
شماها دقیقا کدوم مرحله رو میگید؟ فکر کنم رفته باشمش چون خیلی از مراحل رو دادم برام رفتن. :)
و اینکه برای اون دختره من خودمم باهاش دوست نشدم اما بعد از اینکه لاغر کردید فکر کنم ehibxqs رو بزنید خوب باشه چون جذبه رو زیاد میکنه به جای اینکه سوار ماشین مدل بالا بشید.
در مورد رقص با ماشین اگه نتونی بریش رقص توی ساحل رو هم نمیتونی بری چون سخت ترهو من خودم دادم برام رفتن. به نظر من شما هم همین کارو بکنی بهتره.

Maggy_P
25-11-2007, 20:51
شماها دقیقا کدوم مرحله رو میگید؟ فکر کنم رفته باشمش چون خیلی از مراحل رو دادم برام رفتن. :)
و اینکه برای اون دختره من خودمم باهاش دوست نشدم اما بعد از اینکه لاغر کردید فکر کنم ehibxqs رو بزنید خوب باشه چون جذبه رو زیاد میکنه به جای اینکه سوار ماشین مدل بالا بشید.
در مورد رقص با ماشین اگه نتونی بریش رقص توی ساحل رو هم نمیتونی بری چون سخت ترهو من خودم دادم برام رفتن. به نظر من شما هم همین کارو بکنی بهتره.
من بايد بگم كه فرنوش جان با نظرتون مخالفم اگه شما واقعا يه بازي رو دوست داشته باشي و خوشت بياد نبايد بدي كسي برات بره من كه خودم اين طوريم تا خودم نرم ولش نميكنم انقدر ميرم تا موفق بشم:10:
هيچ وقت اين كارو نكن چون اصلا وقتي يه بازي رو تا آخرش خودت بري كيفش خيلي بيشتره:8:

Hossein bandarie
26-11-2007, 11:03
شما اگه با ترينر بري اينطوري ميشه اگه اشتباه نكنم با ترينر ميري آره؟

بله ترينر داره . يه بار بدون ترينر امتحان كنم ببينم چي ميشه .
اين هم راهنماي كل مراحل

Hamed-Beckham
26-11-2007, 12:13
با سلام !
من شخصآ همه ی مراحل رو تو پلی استیشن 2 رفتم !
اگه یادم باشه مراحلش حتمآ کمک می کنم ! :46:

Maggy_P
26-11-2007, 14:31
بله ترينر داره . يه بار بدون ترينر امتحان كنم ببينم چي ميشه .
اين هم راهنماي كل مراحل

اگه بدون ترينر بري مشكلت حله:10:
اما اگه بازم نشد قطعا بازيت مشكل داره كه به احتمال 99 درصد درست ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
26-11-2007, 20:22
من بايد بگم كه فرنوش جان با نظرتون مخالفم اگه شما واقعا يه بازي رو دوست داشته باشي و خوشت بياد نبايد بدي كسي برات بره من كه خودم اين طوريم تا خودم نرم ولش نميكنم انقدر ميرم تا موفق بشم:10:
هيچ وقت اين كارو نكن چون اصلا وقتي يه بازي رو تا آخرش خودت بري كيفش خيلي بيشتره:8:

آره. اما من اگه آمارش رو بگیرم(خیلی از درس آمار خوشم میاد هم جا هم بهم گیر میده) من فقط دو مرحله رقص رو با یه مرحله که توی شهر دوم بود و در ماکت باید با اون هلی کوپتره میرفتیم و چند تا دیگه که فکر کنم روی هم رفته 5 یا 6 مرحله شد رو دادم برام رفتن.
من مشکلات درسیمو خودم زورم رو میزنم تا حلشون کنم اما در مورد بازی طاقت ندارم که هی زور بزنم.:31:

frnsh
26-11-2007, 20:27
یکی به من بگه که شما کدوم مرحله رو میگید. :6:

Maggy_P
26-11-2007, 22:04
یکی به من بگه که شما کدوم مرحله رو میگید. :6:
همون مرحله هه رو ميگن كه سوار يه موتور سيكلت ميشديم با چند نفر از همكارها:27: بعدش از پشت با ماشين موتور ميوفتادن دنبالمون هي تير ميزدن ما هم هي تير ميزديم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همون جا كه اولش با اون يارو (اسمش يادم نبيد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) وارد يه ساختموني ميشي كه بايد دشمنا رو از بين ببري و بعدش سوار همون موتوره كه اون بالا توضيحش دادم ميشيم:46:
ايشون ميگن تا سوار موتوره ميشن موتور منفجر ميشه:18:
در حالي كه من خودم هر وقت موتورم جونش تا ته كم ميشد اونوقت منفجر ميشد:13:

Amin Asterix
26-11-2007, 22:07
همون مرحله هه رو ميگن كه سوار يه موتور سيكلت ميشديم با چند نفر از همكارها:27: بعدش از پشت با ماشين موتور ميوفتادن دنبالمون هي تير ميزدن ما هم هي تير ميزديم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همون جا كه اولش با اون يارو (اسمش يادم نبيد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) وارد يه ساختموني ميشي كه بايد دشمنا رو از بين ببري و بعدش سوار همون موتوره كه اون بالا توضيحش دادم ميشيم:46:

تایید میشه.اسم اون یارو هم بیگ اسموکه.:10:
نباید بترکه

Hamed-Beckham
27-11-2007, 09:29

میدونید چرا میترکه ؟ :31: چون از چیت استفاده می کنه ! :46:

Hossein bandarie
27-11-2007, 10:23
اگه بدون ترينر بري مشكلت حله:10:
اما اگه بازم نشد قطعا بازيت مشكل داره كه به احتمال 99 درصد درست ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله بدون ترينر رد شد . ممنون دوستان .

mndst
27-11-2007, 15:39
بچه‌ها شماSA GTA چند نفره هم بازی می‌کنید؟

من اولا همش برا پول تو سرور Neantertall مواد می‌فروختم.

یه مدتم تو سرور Godfather با یه سری از بچه ها پلیس بودیم. بعد یه روز هممون با هم از پلیس اومدیم بیرونو برای خودمون یه گنگ راه انداختیم. بعد یه روز نمی‌دونم یکی از بچه ‌ها یه کاری کرد هممونو بن کردن.

از اون موقع به بعد بازی نکردم . یادش بخیر.

light
27-11-2007, 16:44
Gta آنلاين ميشه بازي كرد ؟

rasoolnazary
27-11-2007, 16:44
سلام بهبخشید من میخواستم بدونم من تو ماشین برنده شدم (رقص)بعد داداشه میگه باید بریم قبرستون اون ogهارو بکشیم اما میگه ما به کمک نیاز داریم من همه کار کردم اما نشد باید چی کار کنم؟؟؟! لطفآفوری

Maggy_P
27-11-2007, 16:48
سلام بهبخشید من میخواستم بدونم من تو ماشین برنده شدم (رقص)بعد داداشه میگه باید بریم قبرستون اون ogهارو بکشیم اما میگه ما به کمک نیاز داریم من همه کار کردم اما نشد باید چی کار کنم؟؟؟! لطفآفوری
دقيقا كدوم قسمته؟ ميشه يه عكسي ازش بزاري؟:46:

frnsh
27-11-2007, 21:25

کمک منظورش اینه که روی سبزها که از گروه خودمونن هدف گیری کن و بعد g رو بزن تا بیان دنبالتون.

مگه میشه آنلاین بازی کرد؟ این بازه که مرحله ای یا مسابقه ای نیست.

hosinjon1
28-11-2007, 07:09
خواهش میکنم مپ تهران و نرم افزار ساخت مپ رو دوباره واسم آپلواد کنید لینکش خرابه hosinjon1@yahoo.com GTA.san

shayatineh_sorkh
29-11-2007, 01:34
سلام به همگي سوال داشتين و هر فايلي از gta خواستين در خدمتم.

mndst
29-11-2007, 11:20
Gta آنلاين ميشه بازي كرد ؟

این برنامه قابلیت چند نفره کردن بازیا اضافه می‌کنه.

در مورد چگونگی چند نفره بودنش هم باید بگم انواع مختلی از رور‌ها هست.

نوع سادش مثلا این بود که ما باهاش توی شبکه خونگی مون با هم بازی می‌کردم که خیلی حال می‌داد ولی فقط در این حد بود که دنبال هم راه میافتادیم همدیگه رو می‌کشتیم و هر کی رو می‌کشتیم پولاش مال ما می شد. آخر سر هر کی بیشتر پول داشت اون برنده می‌شد.

البته می‌تونستی تو کازینو ها هم برای پول قمار کنی.

ولی یه سرورایی هم بودن که خیلی امکانات داشتن مثل سرور Godfather که امکاناتش خیلی گسترده بود.
(گواهی نامه می‌گیری، شغل انتخاب می‌کنی ، خونه می‌خری، مغازه می‌خری، خونه‌های دیگتو کرایه می‌دی،پولاتو می‌زاری تو بانک (اگه بزاری تو بانک نمی‌تونن بکشنت ببرن، تازه هر چند وقت یه بار به پولت سودهم تعلق می‌گیره.) عضو یکی از خانواده‌های مهم (که زیر شاخه یاکوزا یا لا کوستا نوسترا هستن) می‌شی، مهارتهاتو افزایش می‌دی، شهردار انتخاب می‌کنن، برای ازدواج کردن به شاهد نیاز داری و ...)

اطلاعات بیشتر در مورد اونم چون خیلی طولانیه، حال ندارم ترجمه کنم؛ می ذارم هر‌کی انگلیسیش خوبه دیگران را هم مستفیذ کنه:

Mode information:

Static Factions:
- Police Department
- FBI/ATF Team.
- National Guard.
- Medical Department (Ambulances & Firemen).
- La Cosa Nostra.
- Yakuza.
- Mayor.
- Hitman Agency.
- CNN Studio.
- Taxi Cab Company.
- School Instructors (License system).

Tutorial:
- Will react only if you registered a new account.
- You must fill in your --- (Male / Female).
- You must fill in your birthdate (Will automaticly calculate what age you are).
- You must fill in your Origin (Based on this, you will spawn somewhere in SA).
- After all the filling in options, you will get a tutorial containing rules etc..

Leader System (Dynamic):
- Admin can appoint a player that will then Lead a Faction (of above).
- Leader can invite Civilians (With faulty check system in it).
- Leader can kick players out.
- Leader can assign Ranks to his Members.
- As soon a Leader invites a Civilian, it will check what that Civilian will become and teleports him somewhere, where the Civilian can choose a skin that comes with that Faction.

Family System (Dynamic):
- This is done by the 2 Organisation Leader (La Cosa Nostra & Yakuza).
- Both the Organisations can recruit 5 families.
- Both the Organisations can delete their own Families.
- Players can check which families are created, and who's the Leader of it.
- Players can check which players are in a family.
- Leaders of a Family can adjust anything they like (Name / MOTD / Color / Spawn).
- Leaders can Invite / Uninvite players or give them a Rank.

Turf System (Needs some tweaks..) (Dynamic):
- There are several turfs that can be given to Families by Organistaion Leaders.
- As soon a Family get's a Turf, it will become their Color (Not fully working i think as they keep being grey).

House System:
- Still in because it was so nicely created by Astro.

Business System (Looks like Astro's, but is rewritten plus different functions):
- Uses products instead of Components & Products.
- Owner name will be shown when entering the icon.
- Extortioner name will be shown when entering the icon.
- Coordinates of going in and out will be saved.
- Level requirement active aswell.
- Basicly some of the stuff that Astro had, only i reduced it and went to Products and added Extortion.

Extortion System:
- Owners of a Business can assign a player as the business's extortioner.
- Owners of a Business can also delete the extortioner of their business.
- As soon a Business earns money, and it has an extortioner it will check if the extortioner is online and will give him 10% of the earnings the Business is about to get.

Karting System (Business):
- Located at the docks, and as soon 2 players or more are in a kart, there will be a message after 15 seconds that a race will start (Message will only be send who is in a kart).
- Automatictly ends the Kart Round after 4 minutes (Just some extra security).
- Checks whoever gets 1st / 2nd / 3rd.
- Checks if more then 2 people are still racing during a Kart Round, if not, the Round will be ended.

Paintball System (Business):
- Located at San Fierro, and as soon 2 players or more are in the Painball Arena, there will be a message after 15 seconds that a fight will start (Message will only be send who is in the area).
- Automatictly ends the Paintball Round after 4 minutes and will announce the Winner.

IRC System (NO not real, just for private channels) (Dynamic):
- Admins can assign a Channel to any player, and that player will then lead that Channel.
- Leader of a channel can set the MOTD / Set a Password / Set if a a Password is needed to come in or not / Lock the Channel / Kick someone.
- As soon you try to join a Channel, it will check if you need a Password or not.
- If you join or leave, everyone in that Channel will receive a message.
- Players can check how many players are in a Channel, and who the leader is of a Channel.
- Players use /i to talk in their Channel.

Mayor System:
- Only 1 mayor, assigned by an Admin.
- Mayor can set the Tax, that will be paid by every player online at PayDay.
- Mayor can give some of the Tax away to every online Cop / FBI / National Guard automaticly (Since Cops etc... have a bad income).

Prison System (Area51):
- Cops / FBI / National Guard can "deliver" players to Fort Demorgan (Area51) and that players is in jail for 1 hour at least.
- Players can't leave the Fort (Should be adjusted perhaps for more fun).
- National Guard (they were guarding the Fort in Godfather Server) can use the Security Building and use 6 cameras for activity.

Marriage System:
- Players can marry each other and share their House & Business.
- Players can divorce each other (One of them will have no House & Business).
- Players can propose to other players.
- Players need a witness in order to Marry.
- Players marry at the church in San Fierro.

Newpaper System (Dynamic):
- A maximum of 10 papers can be created.
- The Newspaper Faction can create a title and lines as a newspaper and it will be saved automaticly.
- Paper Boys can deliver created Newspapers at the Paper Building to players.
- Paper Boys & Newspaper Faction can check if there are any Newspapers.
- Players can read a Newspaper.

Skill System:

Job System:
- Scatterd around LS and SF their are several locations where Civilians can get a job.
- The Job information and name will be shown as soon you walk into the icon.
- You can only get a job if you don't have one yet, and are not in a Family / Faction.
- As soon you accept the job, you get a Job Contract, which you have to forfill for at least 5 hours (ingame time) untill you can quit it.
- When you have a Job, you have access to several commands.
Detective: /find.
Lawyer: /free.
Whore: /---.
Drugs Dealer: /selldrugs.
Car Jacker: Jack any car & /dropcar (sell a car).
Car Mechanic: /repair /refill /duty.
Bodyguard: /guard.
Arms Dealer: /materials /sellgun.
Car Dealer: /sellcar.
Boxer: /boxstats /fight.
Paperboy: /papers /bring /deliver.

CK (Character Kill) System (Dynamic):
- There are only 10 spaces available, if full the CK can't be requested.
- Players can request a Character Kill on someone else, and must be accepted by an Admin.
- Admins can delete the CK out of the list if they don't agree.
- As soon an Admin allows a CK, the system will check if both those players are online.
- If the player kills the other player that he / she wanted to CK, that player is CK'd and can't login on that account anymore.
- If the player that is about to be CK'd, but kills the player that requested the CK, that player instead is CK'd and got pwned and has same result as above.

License System (An idea by someone on the Godfather Forum, thats why it's created this way, noy my own way):
- License Faction can RP their lessons, and eventually give one of the Licenses available (Driving / Flying / Sailing / Fishing / Weapon).
- License Faction can start a lesson (Car / Plane) with a player so he / she can enter that vehicle (Else that vehicle is locked).
- License Faction can easily stop the lesson.
- Cops / FBI / National Guard can take away players Licenses.
- Players can show their Licenses to other players.

Drinking System:
- Players can drink at several pubs and special places.
- Players can choose several things to drink.
- Drinks that contain alcohol can eventually get you drunk for a while.
- If a player is drunk, he will walk drunk every xx seconds (Can be adjusted if you like).
- If a player is drunk and drives the car will change position every xx seconds.

Boxing System:
- Players that have the Boxing job can fight against each other.
- It checks if the ring is not taken at the moment.
- If players win, they will earn Points in their Boxing Skill.
- Players can get several titles the more they fight (Can be adjusted if you like).
- Players can check how many fights they won & lost, and see who is the current champion.
- If a player beats the current champion, there will be a News Message that he's the new champion.
- As soon the champion will fight, the fight will be announced in a News Message and the waiting time for the round to begin will be 60 seconds (normally it's 20 seconds).

Service System:
- Players can call for a Taxi / Bus / Medic / Mechanic to help them out.
- System checks if the Faction that is being called, if anyone is on duty.
- Those Factions that can be called, can choose if they accept the call or not.
- As soon a call get's accepted, the accepter get's a checkpoint to the caller untill he reached that player.

Tie & Tazer System:
- Only Family Members / Leaders can use the Tie and Untie functions.
- You can only Tie someone while both the players are in a car (Just RP the player in, point a gun or something).
- If the player that's being tied is tied for 3 minutes, the rope will get lose and the player is free.
- Only Cops / FBI / National Guard can use the Tazing function.
- If a player get's tazed he will be stunned for x seconds + after effect (bit weird walking).

Taxi & Bus System:
- Check if you are in one of the 2 factions and are in a Taxi or a Bus.
- Busses can only use a static fare, that will be paid immediately when a player enters the bus.
- Bus Driver and the passenger will both get a message they paid, and how much.
- Taxi's can set a fare, that will be paid every xx seconds, since taxi's use a taxi meter in real life too.
- Fare and new fare increasing time will be shown on top of the screen.
- The total fare amount will be paid to the Taxi Driver as soon the passenger steps out.

Hit Contract System:
- Hitman Agency faction can use a portable computer to: See news / Get a contract / Assign a contract to a hitman (Rank needed) / Order a weapon package / Check the ranks of online Hitmen.
- Before a contract can be given to a Hitman, there needs to be searched for a contract (automaticly search).

Weapon Creation System:
- The Arms Dealer job can gather packages, that can later be transformed into Materials.
- With Materials Arms Dealers can create weapons, and sell them to players.

Fishing (An idea of Cops & Robbers):
- Checks if you have a fishing License or not, or you will commit a crime.
- Checks if you have caught to many fishes in to little time, since you can sell the fishes and players will do this all the time to get rich.
- Checks what Level your Fishing Skill is, based on this you can catch better fishes.
- You can see how many fishes you have caught and which.
- You can throw back your last caught fish.
- You can throw all your caught fishes away.
- You can release your last caught fish.

Cooking:
- You can cook several things, like fishes and stuff from the 24/7.
- You can see what you have cooked and how many space you have left.
- You can eat whatever you have cooked.

Ingame Mission Creating System (Dynamic):
- Works only if you are an Admin.
- Admins can easily save and load a new Mission.
- You can create text messages & Game text messages.
- You can save the coordinates where players need to go to.
- You can give a title to your Mission.
- You can give a reward to your Mission if a player succeeds to finish it.
- You can choose if the players will receive checkpoints, or not (If not then they really have to search and it's all based on RP).
- Players can only do a mission once, even if the mission get's reloaded, since the number of the mission get's saved into the players account.
- When a new Mission get's loaded, players can go to the Mission Building and start their Mission.

Premium Account System (Bonus Features for players):
- Your Interest Rate (for each PayDay payment) goes up.
- Your Gas Can (from /get fuel) will be saved into your account.
- You can block Whispers.
- You can turn your Phone on / off.
- You spawn with full health.
- You can quit a job at 1 hour played, instead of 5.
- You are able to get better house cars.
- You will receive your saved weapons on login and after using /tv.
- Every 5 PayDay's you have you'll get an extra Respect Point.
- If you use /buylevel and you have more Respect Points then the level costs, you will get them back to advance youself to the process of the next level.
- On every PayDay, you will get your normal PayCheck, plus half of it as a Bonus.

select
29-11-2007, 12:31
از راهنمایی تون ممنون . حالا کسی بلده بگه چه جوری میشه عضله های بدن رو آب کرد (چه با رمز چه بی رمز)

Maggy_P
29-11-2007, 13:18
اگه زياد بدويي يا شنا كني آب ميشه!

S@eid
29-11-2007, 20:35
از راهنمایی تون ممنون . حالا کسی بلده بگه چه جوری میشه عضله های بدن رو آب کرد (چه با رمز چه بی رمز)

اگه زياد بدويي يا شنا كني آب ميشه!Maggy_P جان دویدن و شنا کردن باعث لاغر شدن میشه ولی فکر نمی کنم عضله ها رو اب کنه !

در هر صورت شما این کد رو بزن ببین علاوه بر اینکه لاغر میشی عضلاتت هم اب میشه یا نه . خودم هم مطمئن نیستم .

KVGYZQK

Amin Asterix
29-11-2007, 20:55
Maggy_P جان دویدن و شنا کردن باعث لاغر شدن میشه ولی فکر نمی کنم عضله ها رو اب کنه !

در هر صورت شما این کد رو بزن ببین علاوه بر اینکه لاغر میشی عضلاتت هم اب میشه یا نه . خودم هم مطمئن نیستم .

KVGYZQK
اتفاقا آب میشه.اصلا غذا خوردن برا همینه!!وقتی fat تموم شه از عضله ها کم میکنه.غذا می خورن که عضلشون کم نشه

ali-07
29-11-2007, 21:21
بگردین توتاژیک بیان چند نفره gtaبازی کنیم تمامی اطلاعات هست
در ضمن اگر بون رمز بخوای عضله اب کنی کافی غذا نخوری

frnsh
29-11-2007, 21:42
بگردین توتاژیک بیان چند نفره gtaبازی کنیم تمامی اطلاعات هست
در ضمن اگر بون رمز بخوای عضله اب کنی کافی غذا نخوری

میگما ما که اینترنتامون سریع نیست.
من خودم سرعتم 115 هست اما برای دنلود یه فایل 20 مگایی حدود 30 دقیقه وقتم رو میگیره حالا شما میگی بیایم بازی کنیم؟:19:

ali-07
29-11-2007, 21:51
درست متوجه نشدین اسم تاپیک اینه

ali-07
29-11-2007, 21:52
راستی این امضا اقا امین یعنی چی؟

Maggy_P
29-11-2007, 22:50
Maggy_P جان دویدن و شنا کردن باعث لاغر شدن میشه ولی فکر نمی کنم عضله ها رو اب کنه !

KVGYZQK
نه به خدا آب ميكنه من هميشه اين طوري عضلاتشو كم ميكردم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S@eid
30-11-2007, 00:38
اتفاقا آب میشه.اصلا غذا خوردن برا همینه!!وقتی fat تموم شه از عضله ها کم میکنه.غذا می خورن که عضلشون کم نشه

نه به خدا آب ميكنه من هميشه اين طوري عضلاتشو كم ميكردم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون رفقا ... کم اطلاعی من رو به حرفه ای بودن خودتون ببخشید !

*Necromancer
30-11-2007, 06:28
تمGTAرو با شعرش شنیدین؟

I3 E L O \/ E D
30-11-2007, 11:31
سلام.
من با نسخه ی فارسی با چیت این بازیرو خودم تموم کردم.
کی میگه نسخه ی فارسیش سانSoor شده؟
اصلا هم سانسور نشده.
مثل نسخه ی انگلیسیشه تازه از اونم بهتر
بعد از اینکه بازی تموم میشه دیگه هیچ مرحله ای نیست؟
یعنی فقط باید بری ولگردی؟
کسی تونسته کل مناطق لوس سانتوس رو بگیره؟
اگه بتونی چی میشه؟
اصلا این کاتالینا که هی به کارل زنگ میزنه فحش میده راهی هست باهاش دوست شد؟
در ضمن یکی روش کار با هات کافه رو برای من توضیح بده.
مرسی.

Ahmaad
30-11-2007, 13:37
سلاممم

کسی لیست آهنگ های این بازی رو داره ؟؟
البته منظورم Gta Vnvgamesهست! همون نسخه ایرانیش!
من فقط می خوام بدونم اون آهنگ هایی که از علیرضا افتخاری تو این بازی هست اسمشون چیه و از کدوم البوم ان؟؟؟؟
کسی می تونه کمک کنه لطفاا ؟؟؟
اگه اسم آهنگ و البوم رو هم نمی دونین شعرش رو هم بدونین بگین خوبه!
ممنون:27:

frnsh
30-11-2007, 19:56
سلام.
من با نسخه ی فارسی با چیت این بازیرو خودم تموم کردم.
کی میگه نسخه ی فارسیش سانSoor شده؟
اصلا هم سانسور نشده.
مثل نسخه ی انگلیسیشه تازه از اونم بهتر
بعد از اینکه بازی تموم میشه دیگه هیچ مرحله ای نیست؟
یعنی فقط باید بری ولگردی؟
کسی تونسته کل مناطق لوس سانتوس رو بگیره؟
اگه بتونی چی میشه؟
اصلا این کاتالینا که هی به کارل زنگ میزنه فحش میده راهی هست باهاش دوست شد؟
در ضمن یکی روش کار با هات کافه رو برای من توضیح بده.
مرسی.

سلام
آره منم دارم با نسخه ی فارسی بازی میکنم و هیچ فرقی نداره با انگلیسیش.(غیر از زبونشون)
نه بعد از مرحله آخر چیزی نیست. اما شما الان دقیقا کجایید؟ منظورم کدوم مرحله؟ چون بعد از مرحله آخر دمو میاد.
آره کلش رو میشه گرفت اما من یکی نگرفتم.:31:
کاتالینا رو من تلاش کردم اما نشد باهاش دوست شد. چون توی داستانه که با هم دوست نشن. چون کارل خیلی بی ذوقه:19:
در مورد هات کافی هم و خداوند سرچ را آفرید.:31:(من اطلاعی ندارم)

Maggy_P
01-12-2007, 06:48
سلام
آره منم دارم با نسخه ی فارسی بازی میکنم و هیچ فرقی نداره با انگلیسیش.(غیر از زبونشون)
نه بعد از مرحله آخر چیزی نیست. اما شما الان دقیقا کجایید؟ منظورم کدوم مرحله؟ چون بعد از مرحله آخر دمو میاد.
آره کلش رو میشه گرفت اما من یکی نگرفتم.:31:
کاتالینا رو من تلاش کردم اما نشد باهاش دوست شد. چون توی داستانه که با هم دوست نشن. چون کارل خیلی بی ذوقه:19:
در مورد هات کافی هم و خداوند سرچ را آفرید.:31:(من اطلاعی ندارم)
كاتالينا كه يهو حالتو ميگيره:27: اصلا نميشه باهاش دوست شد
در مورد هات كافي ميشه يكم دقيق تر بگي چي رو ميخواي؟:10:

mndst
01-12-2007, 14:20
اگه زياد بدويي يا شنا كني آب ميشه!

آره منم برا اینکه با اون دختره دوس شم مجبور شدم عضله هامو آب کنم. دکمه کیبردو چسبوندم گذاشتم شنا کنه. رفتم یه فیلم دیدم. هم عظله‌هاش آب شد همم تمام نفشه یدفه برام روشن شد. (وقتی خیلی بیرون از نقشه شنا کنی این اتفاق میافته!)

من فقط می خوام بدونم اون آهنگ هایی که از علیرضا افتخاری تو این بازی هست اسمشون چیه و از کدوم البوم ان؟؟؟؟

وای خدا. جی تی ای با صای علیرضا افتخاری؟ :headphone
کلی خندیدم lol
مثلا تفنگو میزاری رو مغز طرف ....وااااهاهاهاهااا آآآآآی آی آی آی آی....

در مورد هات كافي ميشه يكم دقيق تر بگي چي رو ميخواي؟:10:
فکر نکنم بتونه دقیق تر بگه :27: شما خودت یه سرچی بزن (hot coffee)...

Amin Asterix
01-12-2007, 18:24
آره منم برا اینکه با اون دختره دوس شم مجبور شدم عضله هامو آب کنم. دکمه کیبردو چسبوندم گذاشتم شنا کنه. رفتم یه فیلم دیدم. هم عظله‌هاش آب شد همم تمام نفشه یدفه برام روشن شد. (وقتی خیلی بیرون از نقشه شنا کنی این اتفاق میافته!)

وای خدا. جی تی ای با صای علیرضا افتخاری؟ :headphone
کلی خندیدم lol
مثلا تفنگو میزاری رو مغز طرف ....وااااهاهاهاهااا آآآآآی آی آی آی آی....

فکر نکنم بتونه دقیق تر بگه :27: شما خودت یه سرچی بزن (hot coffee)...
فکر کنم منظورش این بود که مشکلشو واضح بگه تا رفع کنه:46:

افتخاریم تو ماشین باید باشه.تو خیابون که آهنگ نداشت بازی!!!

mndst
01-12-2007, 19:09
افتخاریم تو ماشین باید باشه.تو خیابون که آهنگ نداشت بازی!!!

حالا
زیاد دقیق نشیم. منظورم القای این احساس بود که اینا کلا با هم تضاد دارن.

Amin Asterix
01-12-2007, 19:21
حالا
زیاد دقیق نشیم. منظورم القای این احساس بود که اینا کلا با هم تضاد دارن.
نه دیگه ارشاد میشیم:27::2:

Ahmaad
02-12-2007, 20:52
من چی گفتم! :)) شما چی می گین!

بیخیال خودم پیدا کردم! آهنگ های قدح و تو ندیدی مرا و فکر کنم زیر چطر باران! از البوم تو میایی :d

frnsh
08-12-2007, 19:48
چقدر کلنجار میرید. فارسیش اینجاست:

mohamad2998
09-12-2007, 02:24
بچه ها من تو مرحلهkey to her heart گير كردم.نميدونم بايد چكار كرد.اگه ميتونيد راهنمايي كنيد چكار بايد بكنم؟

S@eid
09-12-2007, 10:37
بچه ها من تو مرحلهkey to her heart گير كردم.نميدونم بايد چكار كرد.اگه ميتونيد راهنمايي كنيد چكار بايد بكنم؟
توی عکس زیر توضیح این مرحله هست !

ali_metal_357
09-12-2007, 15:34
بازی خوبی بود یادش یخیر

arnold_ab
09-12-2007, 15:45
بازی خوبی بود یادش یخیر
بازی خوبی بود وهست.

Maggy_P
09-12-2007, 21:30
بازی خوبی بود وهست.
بله :46:
ولي من متاسفانه توي اين بازي شانس نياوردم
كامپيوترم ويروس گرفته بود (مهر) مجبور شدم هاردمو از اول پاك كنم:19::19::19:
براي همين نصفه رفتم:19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما كلا بازي بسيار جذابيه:10:

mohamad2998
10-12-2007, 01:47
[توی عکس زیر توضیح این مرحله هست !

کد:

اينارو ميدونم بگيد موقع كار با اون زن بايد چكار كنم و از چه دكمه هايي استفاده كنم.

frnsh
10-12-2007, 19:25

دقیقا کجاست؟ میتونی یکم بیشتر توضیح بدی؟ توی کدوم شهره؟:31:

mohamad2998
11-12-2007, 01:20
همون مرحله كه يه زن رو بايد تعقيب كني و وارد خونش بشي. بعد بايد اونجا باهاش ..... داشته باشي كه من نميدونم از كدوم كليد استفاده كنم.

frnsh
11-12-2007, 19:56
اون عکسه که از مرحله دادی چرا نمیاد؟
من نمیفهمم. کدوم شهره؟ :6: :6:

sonyericsson_w
13-12-2007, 13:07
سلام
ميگم اون مرحله اي كه بايد يه هواپيما برداري و روي منطقه مشخص شده با چتر بپري گير كردم هرچي Inter يا F ميزنم نميپره لطفا راهنماييم كنيد
با تشكر

frnsh
13-12-2007, 19:42
سلام
ميگم اون مرحله اي كه بايد يه هواپيما برداري و روي منطقه مشخص شده با چتر بپري گير كردم هرچي Inter يا F ميزنم نميپره لطفا راهنماييم كنيد
با تشكر

باید بشه که از هواپیما خارج شی. مگه میشه کار نکنه. دوباره برو توی تنضیماتش شاید دگمش عوض شده.
اگه بازم نشد . هستیم:31:

Maggy_P
14-12-2007, 14:20
باید بشه که از هواپیما خارج شی. مگه میشه کار نکنه. دوباره برو توی تنضیماتش شاید دگمش عوض شده.
اگه بازم نشد . هستیم:31:
مگه ميشه!:18: بايد بتوني بپري بيرون![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يادش بخير يه بار من خير سرم پريدم از هواپيما بيرون تا اومدم چتره رو باز كنم (چتره باز نميشد!) افتاد زمين مرد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
14-12-2007, 19:09
مگه ميشه!:18: بايد بتوني بپري بيرون![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يادش بخير يه بار من خير سرم پريدم از هواپيما بيرون تا اومدم چتره رو باز كنم (چتره باز نميشد!) افتاد زمين مرد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخیییییی. من دقیقا خداییش نمیدونم کجا رو میگن. شاید اونجاس که برمیگردیم شهر اول و میخوایم اون گروه زرد رو بکشیم. ؟؟ همونه؟

Balrog
14-12-2007, 20:02
ديالوگ‌هاى بازى خيلى خنده‌داره.
حتما زيرنويس‌ها رو به دقت بخونيد و لذت ببريد!

راستى، اين شماره يه نقشه‌ى كامل نداره؟
من اصلا نمى‌تونم آدرس‌ها رو به خاطر بسپارم، چه تو دنياى واقعى، چه تو دنياى مجازى...

frnsh
14-12-2007, 22:09
چرا نقشه داره. توی منو که برید یه قسمت map نوشته. :6: اونوقت میتونید حفظ کنید :)
من بازیم فارسیه. آره دیالوگهاشون خیلی باحالن.

Balrog
14-12-2007, 23:17
آها، پس من نديدم.
يه نقشه به همراه تموم جزئيات تو اين آدرس هست كه حرف نداره:

نسخه‌ى اصلى منظورم بود.

frnsh
17-12-2007, 13:27
چه خوب. اما من یه فایل دیگه دارم که همینجوری هاس. اما نمیدونم چرا هر کاری میکنم نمیتونم بذارمش اینجا. حجمش خیلیه.

Balrog
17-12-2007, 13:54
تو مرحله‌ى دزديدن ونى كه توش باند هست من تمام حركات رو درست انجام مى‌دم و 2500 امتياز رو هم مى‌گيرم، اما وقتى مى‌يام بيرون يارو مى‌گه بايد بيشتر تمرين كنى!
چرا؟

S@eid
17-12-2007, 17:54
تو مرحله‌ى دزديدن ونى كه توش باند هست من تمام حركات رو درست انجام مى‌دم و 2500 امتياز رو هم مى‌گيرم، اما وقتى مى‌يام بيرون يارو مى‌گه بايد بيشتر تمرين كنى!
چرا؟اسم مرحله رو می گی ؟

Balrog
18-12-2007, 01:29
همون مرحله كه لب ساحل پارتى گرفتن...

Maggy_P
18-12-2007, 15:23
همون مرحله كه لب ساحل پارتى گرفتن...

خوب اون مرحله كه اتفاقا خيلي راحته از رقص ماشين ها كه راحت تره
اما نميدونم چرا براي شما اين طوري ميشه ببينيد اگه وقتي رقص تموم شد او كنار مينويسه بد يا خوب
اگر نوشته باشه بد اين طوري ميشه:10:
به امتياز هم ربطي نداره

sonyericsson_w
20-12-2007, 12:48
با اينتر از همه وسيله اي خارج ميشه جز هواپيما ولي با اينتر از جتي كه با رمز مياد خارج ميشه

rayanehkhabar
23-12-2007, 19:42
سلام.
دوتا سوال داشتم.
1. سیو بعد از رقص ماشین را می خواستم. نگید برو سرچ کن 300 تا صفحه است و من حدود 50 تاش را سرچ کردم مخم سوت کشید.
2. وقتی هلی کوپتر یا هواپیما سوار میشم بعد از زدن دکمه w که اوج گرفت چطوری به جلو حرکت کنم؟ وقتی با دکمه جلوی کیبورد یا گیم پد را وی زنم یکم جلو میره ولی به صورت عمودی در میاد و اگر همینطور اون دکمه را نگه دارم سقوط میکنه.

rayanehkhabar
23-12-2007, 19:49
من شنیدم توی این بازی میشه کار بد هم کرد (کارهای غیر اخلاقی و مخالف با شئونات اسلام و مسائل مربوط به ... !)
چطوری و کجا؟
چون عکس های کارل را با یه خانوم دیده بودم البته اون اوایل که بازی تازه اومده بود اون موقع من سرباز بودم و وقت بازی نداشتم.

Balrog
24-12-2007, 03:37
هلى‌كوپتر كجا گير مى‌ياد بچه‌ها؟
از گشت و گذار با ماشين و موتور تو اين نقشه‌ى به اين بزرگى واقعا خسته شدم!

من شنیدم توی این بازی میشه کار بد هم کرد (کارهای غیر اخلاقی و مخالف با شئونات اسلام و مسائل مربوط به ... !)
چطوری و کجا؟
چون عکس های کارل را با یه خانوم دیده بودم البته اون اوایل که بازی تازه اومده بود اون موقع من سرباز بودم و وقت بازی نداشتم.
Patchى هست به نام Hot Coffee...

S@eid
24-12-2007, 10:32
هلى‌كوپتر كجا گير مى‌ياد بچه‌ها؟
از گشت و گذار با ماشين و موتور تو اين نقشه‌ى به اين بزرگى واقعا خسته شدم!
این کد رو بزنی هلی کوپتر میاد جلوی روت !

Ohdude

یه پیشنهاد . به نظر من به جای هلی کوپتر از جنگنده استفاده کن ... سرعتش خیلی بیشتره .

JumpJet

تو بعضی از مراحل هم " جت پک " کاربردی تره ...

YECGAA

havas_1980
24-12-2007, 11:33
این بازی در یک مرحله خاص در windows vista کراش میکنه! مرحله ای رو میگم که باید باشعل افکن , مزرعه کراک رو آتیش بزنی... کسی به این مشکل برخورده!

rayanehkhabar
24-12-2007, 16:28
وقتی هلی کوپتر یا هواپیما سوار میشم بعد از زدن دکمه w که اوج گرفت چطوری به جلو حرکت کنم؟ وقتی با دکمه جلوی کیبورد یا گیم پد را وی زنم یکم جلو میره ولی به صورت عمودی در میاد و اگر همینطور اون دکمه را نگه دارم سقوط میکنه.

Balrog
25-12-2007, 01:41
این کد رو بزنی هلی کوپتر میاد جلوی روت !

Ohdude

یه پیشنهاد . به نظر من به جای هلی کوپتر از جنگنده استفاده کن ... سرعتش خیلی بیشتره .

JumpJet

تو بعضی از مراحل هم " جت پک " کاربردی تره ...

YECGAA
ممنون.
بدون تقلب نمى‌‌شه اين‌ها رو بدست آورد؟

S@eid
25-12-2007, 08:44
ممنون.
بدون تقلب نمى‌‌شه اين‌ها رو بدست آورد؟چون هلی کوپتر و جنگنده نظامی هستند احتمالا توی مناطق نظامی پیداشون می کنی ولی مشکل اینجاست که اگه وارد مناطق حفاظت شده ( نظامی ) بشی با موشک می زننت . البته مطمئن نیستم ! دو تا منطقه ی حفاظت شده داریم . توی عکس برات مشخص کردم .

ضمنا اگر توی مرحله ی اموزش خلبانی تمام توی تمام رشته ها طلا بگیری که خیلی هم سخت هست این هلیکوپتر توی فرودگاهت وارد میشه !

rayanehkhabar
25-12-2007, 19:46
آقا کسی نیست جواب ما رو بده؟

وقتی هلی کوپتر یا هواپیما سوار میشم بعد از زدن دکمه w که اوج گرفت چطوری به جلو حرکت کنم؟ وقتی با دکمه جلوی کیبورد یا گیم پد را وی زنم یکم جلو میره ولی به صورت عمودی در میاد و اگر همینطور اون دکمه را نگه دارم سقوط میکنه.

در ضمن یه سوال دیگه:

ترینری یا کدی نیست که با استفاده از اون یه مرحله خود به خود رد بشه؟

Oracle_Eldorado
25-12-2007, 22:41
آقا کسی نیست جواب ما رو بده؟

در ضمن یه سوال دیگه:

ترینری یا کدی نیست که با استفاده از اون یه مرحله خود به خود رد بشه؟

دوست عزیز ببین ،
هلی کوپتر وقتی W رو میگیری اوج میگیره و بالا میاد . برای رو به جلو حرکت کردن هم باید دکمه ی Up Arrow یا همون فلش بالا رو در کیبورد یه چند ثانیه نگه داری تا هلیکوپتر به زاوه 45 خم بشه . متاسفانه تنها راهش اینه . زیاد فلش بالا رو نگیر . یکمی تمرین کنی دستت روون میشه .
اما در مورد هواپیما فرق داره . چون 2 نوع هواپیما داره . یکی که همون جت هست که تیر و موشک داره ، یکی هم هواپیماهای قدیمی یا مسافر بری هست .
هواپیماهای جت اول باید مثل هلیکوپتر W رو بگیری که هواپیما بلند بشه . بعد که بلند شد در کیبورد دکمه ی 8 در قسمت سمت راست کیبورد رو یه چند ثانیه نگه داری . بعد رو به جلو حرکت میکنه .
هواپیماهای مسافر بری برای اینکه باهاشون رو به جلو حرکت کنی نیاز به فضاهای زیاد داره که هواپیما قبل از پرواز اوج بگیره . وقتی که اوج گرفت همون دکمه ی فلش بالا رو یواش یواش میزنی و هوا پیما بلند میشه .
هر جا گیر کردی بگو .
موفق باشی , O R A C L E

S@eid
26-12-2007, 00:06
دوست عزیز ببین ،
هلی کوپتر وقتی W رو میگیری اوج میگیره و بالا میاد . برای رو به جلو حرکت کردن هم باید دکمه ی Up Arrow یا همون فلش بالا رو در کیبورد یه چند ثانیه نگه داری تا هلیکوپتر به زاوه 45 خم بشه . متاسفانه تنها راهش اینه . زیاد فلش بالا رو نگیر . یکمی تمرین کنی دستت روون میشه .
اما در مورد هواپیما فرق داره . چون 2 نوع هواپیما داره . یکی که همون جت هست که تیر و موشک داره ، یکی هم هواپیماهای قدیمی یا مسافر بری هست .
هواپیماهای جت اول باید مثل هلیکوپتر W رو بگیری که هواپیما بلند بشه . بعد که بلند شد در کیبورد دکمه ی 8 در قسمت سمت راست کیبورد رو یه چند ثانیه نگه داری . بعد رو به جلو حرکت میکنه .
هواپیماهای مسافر بری برای اینکه باهاشون رو به جلو حرکت کنی نیاز به فضاهای زیاد داره که هواپیما قبل از پرواز اوج بگیره . وقتی که اوج گرفت همون دکمه ی فلش بالا رو یواش یواش میزنی و هوا پیما بلند میشه .
هر جا گیر کردی بگو .

+

وقتی با جنگنده اوج گرفتی دکمه ی 2 رو بزن تا چرخ ها بسته بشن ! تازه اون موقع سرعت واقعی شو می بینی ...

rayanehkhabar
26-12-2007, 11:12
دوستان ممنون از راهنمایهاتون ولی وقتی دکمه های 8 و 9 سمت راست کیبورد را میزنم زاویه مشاهده دوربین چرخیده میشه مثلا با زدن 8 دوربین می چرخه میاد بالای سر هواپیما و با زدن 2 میره پشت سر هواپیما.
دکمه ها را هم دستکاری نکردم.

Oracle_Eldorado
26-12-2007, 13:52
+

وقتی با جنگنده اوج گرفتی دکمه ی 2 رو بزن تا چرخ ها بسته بشن ! تازه اون موقع سرعت واقعی شو می بینی ...

دوست عزیز 2 نه + سمت راست کیبورد .

دوستان ممنون از راهنمایهاتون ولی وقتی دکمه های 8 و 9 سمت راست کیبورد را میزنم زاویه مشاهده دوربین چرخیده میشه مثلا با زدن 8 دوربین می چرخه میاد بالای سر هواپیما و با زدن 2 میره پشت سر هواپیما.
دکمه ها را هم دستکاری نکردم.

دوست عزیز همونطور که گفتم باید دکمه ی 8 رو چند ثانیه نگهداری .
اگه دیدی بازم نشد پس حتما شما دکمه ها رو دستکاری کردی چون حالت پیشفرض دکمه ها همینه .

Balrog
26-12-2007, 14:43
در مورد جنگنده‌ى عمود پرواز:
با Caps Lock چرخ‌هاش باز و بسته مى‌شه.
موتورهاى هواپيما با كليدهاى 2 Num و 8 Num تغيير زاويه مى‌ده (حالت عمودى و افقى) و با كليدهاى ↑ و ↓ هم قدرت موتور زياد و كم مى‌شه.
E و Q: حركت به راست و چپ (هم روى زمين كاربرد داره، هم تو هوا.)
W و S: جهت شيرجه و صعود
→ و ←: چرخش هواپيما حول محور طولى
با زدن Alt موشك شليك مى‌شه. اگه قبل از شليك، Space رو نگه دارين مى‌تونيد هدف‌گيرى كنيد؛ به اين صورت كه اگه هدفى در اطرافتون وجود داشته باشه يه دايره‌ى سبز مى‌ياد روش كه با قرار گرفتن تو موقعيت مناسب، رنگ دايره قرمز مى‌شه (قفل كردن).
Ctrl براى رها كردن Flare كاربرد داره؛ اين طورى موشك‌هايى كه به سمتتون شليك مى‌شه (اگه موشكى به سمتتون بياد، تو رادار مى‌بينيدش) رو مى‌تونيد منحرف كنيد.

S@eid
26-12-2007, 15:09
دکمه ی 2 رو بزن
دوست عزیز 2 نه + سمت راست کیبورد .

با Caps Lock چرخ‌هاش باز و بسته مى‌شه.با این اوصاف ، حالا پیدا کن پرتقال فروش رو ! :31:

B L A S T E R
27-12-2007, 10:03
ترینری وایه gta هست که اگه یه مرحله رو نخواستی یا نتونستی بری رو رد کنه.؟؟یعنی اون مرحله رو نریم

arnold_ab
27-12-2007, 10:26
ترینری وایه gta هست که اگه یه مرحله رو نخواستی یا نتونستی بری رو رد کنه.؟؟یعنی اون مرحله رو نریم
نه دوست عزیز نیست.

shayatineh_sorkh
27-12-2007, 12:42
يه كد مي زني كه زناي خيا باني جمع ميشن و دستشون dick مصنويي هستش چي طوري مي شه با اونا ارتباط xxx داشت غير از سوار كردن اونا تو ماشين.