PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این ویروس رو با چی از بین ببرمش؟

Venus
08-01-2007, 15:54
سلام
با وجودی که اخرین ورژن نود 32 و اسپای ور داکتر رو سیستمم نصبه بازم میگه که این ویروس رو داره نمی دونم چیکار کنم یا با چی از بین ببرمش؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا هرچه سریعتر کمکممممممممم کنیدددددددد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PSW.x-virus Trojan

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

divoonejoon
08-01-2007, 16:31
ار لینک پایین دانلود کنید فایل زیپ رو و بعد از اکسترکت کردن برید تو فولدر SmitfraudFix و بعدش فایل smitfraudfix.cmd رو اجرا کنید و توی برنامه تحت داس که باز میشه 1 رو بزنید نا ویروس رو پیدا کنه . ..
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Venus
08-01-2007, 19:40
سلام
ممنون از توجهت اما با زدن 1 صفحه میره . در ضمن پیام صفحرو بخون مثل اینکه فایلیش کمه؟

Nvidia
08-01-2007, 19:42
سلام
ونوس جان یه عکس از محیط program files ات واسه من میزاری ؟ تا مستقیما بهت بگم که spyware خودت پاک کنی

divoonejoon
08-01-2007, 21:12
فکر نمی کنم مشکلی باشه من الان خودم تست کردم و صفحه مورد نظر باز شد...

دلیلشو پیدا کردم اون فایل process.exe توسط آنتی ویروس شما بعنوان ویروس شناخته می شه قبل از اجرای این برنامه ... انتی ویروس خودتون رو کاملا غیر فعال کنید تا جلوی اجرای process.exe رو نگیره ....

Venus
08-01-2007, 21:38
واقعا عجیبه پس چرا برا من قرمزه؟ کار نمیکنه؟

NVIDIA جان منظورت اینه:

اینم آلرت جدید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]