PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كدومش رو دانلود كنم؟؟؟

tazevared2006
08-01-2007, 04:24
درخواست برنامه از كسي ندارم وگرنه ميرفتم تو تاپيك درخواست برنامه درخواست ميكردم. فقط ميخوام بدونم از اين همه برنامه اي كه براي ساخت تم سري 60 وجود داره كدومش رو دانلود كنم بهتره ؟

bidastar
08-01-2007, 13:06
به این پیشنهاد برادرانه گوش کن
برو تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و با دادن مدل گوشیت هر تمی که می خوای بگیر یا از هر سایت دیگه.
حجم نرم افزارهای ساخت تم زیاده(70 تا 100 مگابایت) و هزینه ی زیادی چه مالی و چه زمانی , می بره

tazevared2006
09-01-2007, 01:42
به این پیشنهاد برادرانه گوش کن
برو تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و با دادن مدل گوشیت هر تمی که می خوای بگیر یا از هر سایت دیگه.
حجم نرم افزارهای ساخت تم زیاده(70 تا 100 مگابایت) و هزینه ی زیادی چه مالی و چه زمانی , می بره

1-بايد از تو دوست عزيزم تشكر كنم كه به اين تاپيكم جواب دادي. اميد نداشتم كسي جوابم رو بده. رو اين حساب دوستت دارم هوارتا.
2-من تو اين سايت خيلي وقته كه عضو شدم دوست جونم.راستش يه عكس از صورت خودم دارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])كه ميخوام تبديل به تم موبايل كنم. براي همين هم دنبال بهترين برنامه و مجهزترين برنامه براي اين كار ميگردم. (اصلا وقت و هزينه اش برام مهم نيست)
حالا ميشه بگي از بين برنامه هاي موجود كدوم بهتر از همه ميتونه كمكم كنه ؟

bidastar
09-01-2007, 16:41
یه سری به اینجا بزن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]