PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اين ديگه چه وضعشه ميخوان اينترنتو تو ايران جمع كنند

Ronaldiniho
20-06-2005, 13:35
واحد مركزی خبر- با توجه به مضراتی كه اينترنت دارد از قبيل تهاجم فرهنگی و وجود مصاديق فساد در آن، اينترنت برای هميشه در ايران قطع می‌شود.
آقای معتمدی وزير ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات در همايش تكنولوژی انفورماتيك و توسعه‌ی ارتباطات ديجيتال در جمع خبرنگاران افزود: ما پس از كارشناسی موضوع و ارتباط با نهادهای مختلف در اين رابطه به اين نتيجه رسيديم كه نبود اينترنت بيشتر به نفع و صلاح كشور است. در مشورت تلويحی كه با اعضای مجمع تشخيص مصلحت نظام كرديم آنها نيز با كليت موضوع موافقند.
وی گفت: قرار است طرحی در اين رابطه به مجلس تقديم شود كه كليه‌ی آی اس پی‌های سطح كشور در اسرع وقت جمع‌آوری شود.
وی افزود: ما زمان و هزينه‌ی زيادی صرف -------- ميلياردها صفحه‌ی وب كرديم و به اين نتيجه رسيديم كه اگر به طور كلی دسترسی به اينترنت را متوقف كنيم خيلی بهتر است و با توجه به مضراتی كه اينترنت دارد از قبيل تهاجم فرهنگی و وجود مصاديق فساد در آن، اينترنت را برای هميشه در ايران قطع كنيم. اين طور از باری كه قرار است در اين زمينه روی دوش قوه‌ی قضائيه نيز بيفتد، كاسته خواهد شد.
وی گفت: كشورهای ديگر خطوط پرسرعت اينترنت و بسيار ارزان و بعضاً رايگان در اختيار مردم قرار می‌دادند و ما با وجود كم كردن سرعت برای درآمد بيشتر مخابرات و بالا بردن دائمی هزينه‌ها و صدها مانعی كه سر راه كاربران قرار داديم، باز هم نتوانستيم از گسترش خطرناك و رشد سرطانی اينترنت در ايران بكاهيم و اين نااميدكننده بود.
وزير ارتباطات خاطرنشان كرد: با توجه به رشد سرطانی اينترنت در اروپا و آمريكا، شاهد عقب‌ماندگی علمی و تكنولوژيك آنان هستيم و هم‌اكنون جهان غرب به اين دلايل در فساد و انحطاط كامل به سر می برد و ما نمی‌خواهيم به سرنوشت آنان دچار شويم. البته تا آنها به اين هوشياری و درايت و آينده‌نگری ما برسند 250 سالی طول خواهد كشيد.
آقای معتمدی افزود: در اين مدت ما و چندين وزارت خانه و نهاد، افكار عمومی را به يكديگر پاس‌كاری می‌كرديم و واقعاً كسی شهامت علنی بر عهده گرفتن -------- را نداشت. نتيجه اين شد كه با قطع كامل اينترنت، چهره‌ی هيچ يك از نهادها مخدوش نخواهد شد و انتقادها نيز به طور كلی از بين خواهد رفت و فضای سالم‌تری به وجود خواهد آمد.
وی گفت: نقش بازدارنده‌ی وزارت ارتباطات و شركت مخابرات به جای نقش بيهوده‌ی توسعه‌دهنده و هدايت‌كننده، بسيار در اين مدت شايسته‌ی تحسين بوده و خوشحاليم كه جهانيان نيز متوجه اقدامات و زحمات ما در اين زمينه شده‌اند. همين گران كردن تلفن مانند گران شدن مواد مخدر خودش فشاری بر قشر مصرف‌كننده خواهد بود و موجب می‌شود كه آنها ترك كنند تا جامعه‌ای سالم‌تر داشته باشيم.
وزير ارتباطات در پاسخ به پرسش خبرنگاران كه تكليف آی اس پی‌ها و هزاران شغل ايجاد شده چه خواهد شد، پاسخ داد: مگر قبلاً چه كار می‌كردند؟ همان كار را بكنند. ما كه وزارت كار نيستيم. در بحث اطلاع‌رسانی نيز صدا و سيما و مطبوعات به اين خوبی داريم كه بايد قدرشان را بدانيم و دنبال موهوماتی مثل خبررسانی آن‌لاين و مفاسدی از اين قبيل نرويم.
آقای معتمدی در پايان از وبلاگ آریایی به خاطر نقل اين خبر و گفتگوی خيالی تشكر كرد.

Šepehr
20-06-2005, 20:16
واقعا کم مونده همین کارو کنن!!
با حال بود
مرسی

ZiTaNiX
20-06-2005, 21:03
کی میتونه اینترنت رو تو ایران جمع کنه؟
حرفا میزینی ها
تازه دارن یه کاری میکنن ملت بیشتر استفاده کنن
:lol:

Mehdi_Best
20-06-2005, 23:21
کی میتونه اینترنت رو تو ایران جمع کنه؟
حرفا میزینی ها
تازه دارن یه کاری میکنن ملت بیشتر استفاده کنن
:lol:

دوست عزيزم مثل اينكه اين جمله آخر رو نخوندي ها!!!

آقای معتمدی در پايان از وبلاگ آریایی به خاطر نقل اين خبر و گفتگوی خيالی تشكر كرد.

arkadas
20-06-2005, 23:43
اگرم خدای نکرده روزی این کار بشه مجبوریم خودمون تو خونه هامون یه دیش بزاریم :mrgreen: :mrgreen:

Shahin King
21-06-2005, 01:49
سلام
از اين خبرا نيست مطمعا باشين 8)
قربانتان : شاهين كينگ

Blue Rose
21-06-2005, 03:29
آقا قلب ما با باطري كار ميكنه
چرا از اينجور شوخيها با ما ميكني
:lol: :lol: :lol:

Ali_k
21-06-2005, 03:45
به نكته ي خوبي اشاره كردي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HIPOTALAMOS
21-06-2005, 03:51
من هم هستم :mrgreen:

Ronaldiniho
21-06-2005, 10:55
دوستان فكر نكنيد خودم نخوندم چرا من كامل خوندم و فهميدم كه الكيه فقط ميخواستم عكس العمل شما رو ببينم

Mehdi_Best
21-06-2005, 11:46
امين جان من منظورم شما نبودي. دوست خوبمون zitanix گويا اون جمله رو نديده بود من به ايشون گفتم.

Venus
21-06-2005, 16:07
اگرم خدای نکرده روزی این کار بشه مجبوریم خودمون تو خونه هامون یه دیش بزاریم :mrgreen: :mrgreen:

میل عزیز اگه انجام این کارو بلدی و از سیر تا پیاز توضیح بدی که خیلیییییییییی باحالی . یه جوری ردیفش کن.
ممنون زود باش :lol:

Mehdi_Best
21-06-2005, 17:06
ونوس خانم اين كار ممنوعه!!!! اگه دنبال شر مي گردي برو دنبالش!! :mrgreen:

Venus
21-06-2005, 18:14
اقا بی خیال ممنوعیش :shock: خرجش زیاد نباشه که فکر می کنم هست :D

Mehdi_Best
21-06-2005, 18:57
مشكل اينه كه خرجش هم زياده. به درد خونه نمي خوره! البته دوستاني كه اطلاع بيشتري دارند توضيح بدهند ممنون مي شيم.

ali.
21-06-2005, 19:08
مطمپن باشيد اگه چنين كاري رو عملي كنن در ايران يك انقلاب روي خواهد داد. چون اين بار اين عمل زشت فقط متوجه جوانان كه خود ما باشيم خواهد بود.
به نظر من عملي كردن اين موضوع امكان ناپذيره. :wink:

mahan
21-06-2005, 22:17
بازم كه بحث رو سياسي كردين بابا ... يه مطلب شوخي بود همين در ضمن آقاي اميدي پست شما حذف شد
:!:

AHT
21-06-2005, 22:18
طنز بامزه اي بود

arkadas
23-06-2005, 03:22
ونوس جان توی قانون این کار جرم خیلی سنگینیه و حبس هم براش پیشبینی شده خرجش هم کم نیست ولی وقتی ادم مجبور بشه این کارو می کنه.

یک سری مسایل هم هست که به دلیل نکات امنیتی!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمی تونم بگم.

Ali_k
23-06-2005, 04:34
یک سری مسایل هم هست که به دلیل نکات امنیتی!!!!! نمی تونم بگم.
ميل كوچولو جان نكنه شمام مثل شاهين جان تو وزارت دفاعي . اطلاعاتي .جاي هستيد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir abbas
23-06-2005, 06:40
راستی چرا همه وبلاگها و سایتها از بحث سیاسی وحشت دارند

آقا اگر بحث شما سالم باشه و به کسی به احترامی نشه چه جای نگرانیه ؟
البته این وحشت فقط برای این سایت نیست . کلا تمامی فورمها و سایتها از بحث سیاسی میترسن

Babak
23-06-2005, 09:15
نه سايت ها بلکه فروم ها
يه سايت يه مسول مشخص داره حرفی هم که ميزنه بهش اعتقاد و پای حرفش هم وا ميسته
اما فروم معلوم نيست يوسر ها چه جور آدم هايي هستن
جدا از اينکه ادمين ها همش بايد بشينن تند روی ها رو پاک کنن بدش منتظر بمونن که واسه همون پاک کردن چند تا تيکه هم بهشون انداخته بشه
و تازه يه مأمور همون موقع مطلب رو ميبينه و فروم -----

کار جمعی و اداره يه گروه اون هم در يک فضای بسته اجتماعی خيلی سخته

Mehdi_Best
23-06-2005, 12:49
نه سايت ها بلکه فروم ها
يه سايت يه مسول مشخص داره حرفی هم که ميزنه بهش اعتقاد و پای حرفش هم وا ميسته
اما فروم معلوم نيست يوسر ها چه جور آدم هايي هستن
جدا از اينکه ادمين ها همش بايد بشينن تند روی ها رو پاک کنن بدش منتظر بمونن که واسه همون پاک کردن چند تا تيکه هم بهشون انداخته بشه
و تازه يه مأمور همون موقع مطلب رو ميبينه و فروم -----

کار جمعی و اداره يه گروه اون هم در يک فضای بسته اجتماعی خيلی سخته

تمام حرفهاي بابك جان رو كاملا قبول دارم به علاوه اينكه اين فروم انجمن تخصصي كامپيوتر هست و بحث سياسي ممكنه حتي بين اعضا اختلاف نظر و كدورت پيش بياره.

Roham
23-06-2005, 13:41
طنز جالبي بود. ولي حتي اگه جمله آخر رو هم نمي نوشتين معلوم بود كه اين متن در حقيقت حكم طنز و تا حدي انتقاد داشته باشه. لحن و سبك صحبت يك وزير هيچ وقت اينجوري نيست. در واقع بيشتر شبيه اينه كه يه آدم بي سواد بخواد اداي يه متخصص ناسا رو در بياره. ولي خب اين طوري كه اينا دارن پيش ميرن بعيد نيست يه روزي يه همچين مطلبي رو بشنويم.... :roll:

Navid
23-06-2005, 14:11
اصلا این کار نشدنی یه ! هر قدر هم اینا بخوان ادامه بدن نمی تونن اینترنت رو جمع کنن . تلاش اینا برعکس هست . اینا می خوان اینترنت رو گسترش بدن و گرنه این همه پول برای وارد کردن تکنولوژی DSL خرج نمی کردند . هر کشوری دوست داره تعداد نفراتی که از اینترنت استفاده می کنند بالا بره . چون نشان دهنده پیشرفت و سطح کلاس مردمان اون کشور هست . من وقتی اولین بار این تیتر رو خوندم فهمیدم که جوکی بیش نیست !

arkadas
24-06-2005, 00:05
ميل كوچولو جان نكنه شمام مثل شاهين جان تو وزارت دفاعي . اطلاعاتي .جاي هستيد؟

نه والا،ما این کاره نیستیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shahin King
24-06-2005, 01:30
شاهين جان تو وزارت دفاعي

آقا از ما يه هيولا نسازين ديگه من خاك پايي همه شما پي سي ورلدي هاي با صفام .

وزارت دفاع و اطلاعات كارشون از هم جداس. 8)

Mehdi_Best
24-06-2005, 16:15
بحث چي بود و چي شد!!!! :shock:

Shahin King
25-06-2005, 01:29
مهدي جان شرمنده :cry:
قربانت : شاهين كينگ

Ronaldiniho
25-06-2005, 19:50
چه بحثي شد اين قطع اينترنت تو ايران
بازم سعي ميكنم از اين مطالب جنال بر انگيز بدم
خيلي با حاله :twisted:

Mehdi_Best
25-06-2005, 20:03
اما ديگه وقتشه كه قفل بشه چون خيلي از بحث منحرف شده. در ضمن براي يك مصاحبه خيالي بيشتر از اين هم ديگه جالب نيست كه ادامه پيدا كنه.