PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توی ورد زمانیکه کلمه فارسی اشتباه نوشته می شه چطوری مثل انگلیسی میشه صحیحش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

Venus
13-06-2005, 11:45
با سلام به همه عزیزان:
توی ورد زمانیکه کلمه انگلیسی اشتباه نوشته می شه با کلیک راست صحیحش رو می ده این قابلیت رو برای کلمات فارسی هم میشه داشت ؟ چطوری ؟ ممنون از راهنماییهای خوبتون
منتظرم زود زود جواب بدین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siavash alavi
21-06-2005, 01:26
دوست عزيز
نرم افزار ورد داراي غلط ياب املاپي ميباشد
اگر زبان فارسي را براي اين نرم افزار معرفي نمايي و كليد اف 7 را بفشاري غلط ياب املايي فعال خواهد شد و براي اضافه كردن لغاتي كه در ديكشنري ورد موجود نيست بعد از راست كليك بايد گزينه اد را بزني
همه اين اعمال وقتي مثمر ثمر واقع ميگردد كه شما آفيس را با تمام امكانات نصب كرده باشي
امدورم جوابت را گرفته باشي

Shahin King
21-06-2005, 02:10
سياوش جان لوگوي بزرگتر نداشتي :D
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi87
21-06-2005, 13:52
venus,

يه شركت ايراني يه پچ براي اصلاح كلملت فارسي در ورد ارائه داده

ولي نميدون از كجا بگيري من خودم داشتم

تو انقلاب ريخته - يه سري بزن !!

:mrgreen:

Mehdi_Best
21-06-2005, 14:02
مهدي جان اون پچي كه شما مي گي اگه اشتباه نكنم براي اصلاح 4 حرف پ - چ - گ - ژ هست كه در بعضي از ويندوزهاي ايكس پي اشتباه تايپ مي شوند. فكر نمي كنم براي مشكل ونوس كارساز باشه. البته ممكنه كه من اشتباه كنم. شما اگه استفاده كردي اگه بگي دقيقا چه كاري انجام مي ده ممنون مي شم.
اما اگه فقط اون چهار حرف رو درست مي كنه من خودم يه پچ دارم كه دوست خوبم سودا نوشته و خيلي عالي كار مي كنه و در سيستم هاي مختلف استفاده كرده ام كه اگه بخواهيد آپلود مي كنم.

Navid
21-06-2005, 14:04
در ورد 2003 وقتي فارسي مي كنين بايد اين قابليت اضافه بشه . البته خيلي ناقصه . ولي خودتون مي تونين بهش كلمه اضافه كنين

Venus
21-06-2005, 16:10
دوست عزيز
نرم افزار ورد داراي غلط ياب املاپي ميباشد
اگر زبان فارسي را براي اين نرم افزار معرفي نمايي و كليد اف 7 را بفشاري غلط ياب املايي فعال خواهد شد و براي اضافه كردن لغاتي كه در ديكشنري ورد موجود نيست بعد از راست كليك بايد گزينه اد را بزني
همه اين اعمال وقتي مثمر ثمر واقع ميگردد كه شما آفيس را با تمام امكانات نصب كرده باشي
امدورم جوابت را گرفته باشي

سیاوش جان منظورت از معرفی زبان فارسی بغیر از اونی هست که تو کنترل پنل انجام میدیم؟ لطفا در کل دقیق توضیح بده .من از ورد XP استفاده می کنم .
از راهنمایی دیگر دوستان نیز ممنونم . :D

راستی مهدی جان تو که دست به اپلودت خوبه خوب لودش کن دیگه
ممنون :lol: :wink:

Beelzebub
21-06-2005, 17:09
شما برو سی دی سینا پک رو بگیر امکان غلط یابی ورد هم داره با
کلی امکانات دیگه. سه نوع است ساده-خانگی-حرفه ای
نسخه خانگی حدود 8 تومان و حرفهای 14 تومان

Mehdi_Best
21-06-2005, 17:12
ونوس جان آپلود كردم:

اين رو كه نصب كنيد با حروف پ - چ - گ - ژ و همينطور بزرگ نوشته شدن حرف ي مشكلي نخواهيد داشت.
همونطور كه گفتم اين برنامه رو دوست خوبم سودا نوشته اند.

mehdi87
21-06-2005, 17:57
آقا مهدي منظور من اين نبود

اين فايل مخصوص ورد كه زبان فارسي رو در اسپيلينگ ورد اضافه

ميكنه !!

من خودم سعي ميكنم پيدا كنم !!

اين برنامه رو كه ميگم يه شركت ايراني درست كرده كه گرامر فارسي رو به ورد اضافه

ميكنه و مشكل غلط يابي فارسي حل ميشه !!

Venus
21-06-2005, 18:24
mehdi87, جان :
لطفا هرچه زوتر این کار رو بکن. راستی این سیاه خوشکلا رو از کجا مافیا پیدا کرده که تو برداشتی!!:lol:

مهدی جان دست شما و سودا هم درد نکنه ( البته ویکس هست اگه درد گرفت :wink: ) خارج از شوخی بسیار ممنان :lol:

Navid
21-06-2005, 18:37
خب خانوم ورد 2003 تهيه كن كه اين مشكلات رو نداشته باشي . اين نرم افزار ها يا 100 تا مشكل دارن يا پولي هستن خفن !

Mehdi_Best
21-06-2005, 18:48
من هم نظر نويد جان رو تاييد مي كنم. وقتي ورد 2003 هست كي از ورژن هاي ديگه استفاده مي كنه؟
مگه اينكه بخواد در ويندوز 98 استفاده كنه كه خب طبيعتا از ورد 2000 به بالا در ويندوز 98 كار نمي كنه. اما براي ويندوز ايكس پي فقط 2003 خوبه.

Venus
21-06-2005, 19:05
خب خانوم ورد 2003 تهيه كن كه اين مشكلات رو نداشته باشي . اين نرم افزار ها يا 100 تا مشكل دارن يا پولي هستن خفن !

ببخشید یه اشتباه لپی رخ داد :shock: ورد من هم 2003 هست روی XP . پروفشناله . حالا مشکل چی می شه. :roll:

Soda
21-06-2005, 19:21
patch farsi مايكروسافت كه براي ورد 2003 داده رو نصب كن شايد كمكت كرد
چون ميگفت همين قابليت رو به ورد اضافه ميكنه
حدود شش مگابايت هم هست

Venus
21-06-2005, 19:34
soda, جان
اگه لینک بزاری که خیلی اقایی گرچه 6 مگه بالاخره یه جوری میگیرمش
ممنون . تا فردا :D

Navid
21-06-2005, 20:44
منم از اون اول تاپيك دارم همينو مي گم ....

mehdi87
21-06-2005, 20:54
soda,

درست ميگه اينم هست ميتوني از اين فايل هم استفاده كني

دانلود برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آموزش گام به گام نصب برنامه از خودسايت مايكروسافت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشكلي بود در خدمتم

اگه به امضا مافيا نگاه كني ميفهمي !! :mrgreen:

mehdi87
21-06-2005, 20:58
در ضمن اون فايلي كه من از اول گفتم كامل تر از اينه

سعي ميكنم اونوبرات پيدا كنم

شك نكن !! :mrgreen:

Mehdi_Best
22-06-2005, 09:25
اين پچي كه سودا جان گفتند رو اگه نصب كنيد تمام منوهاتون هم فارسي مي شه. در ضمن چون خود مايكروسافت انتشار داده به نظر من بهتر از بقيه پچهاي موجود در اين زمينه است.

Navid
22-06-2005, 10:31
مهدي جان پس ما اينجا چي داديم به ايشون ؟!

Mehdi_Best
22-06-2005, 11:27
نويد جان اوني كه شما لينك دادي هم همونه ديگه. من كه زحمت شما رو نديد نگرفتم نويد جان.

Navid
22-06-2005, 11:34
نه آخه من از اون اول گفتم كه از اين استفاده كنه ولي انگار هيچ كس نديد !

ولي به هر حال امروز حرف هاي ما رو نديده بگيريد زياد حال و حوصله ندارم !

Mehdi_Best
22-06-2005, 11:38
چي شده نويد جان؟ چرا حال و حوصله نداري؟ اتفاقي افتاده؟
كي باعث ناراحتيت شده؟ عكسشو بده جنازه تحويل بگير!
حالا دور از شوخي كاري از دست ما بر مي آد؟

-----------------------------------
دوستان عزيز ببخشيد كه خارج از بحث تاپيك پست دادم.

Navid
22-06-2005, 11:54
نه . مشكل خاصي نيست !
زود حل ميشه . اين خانومه هم نمي ياد ببينيم چي شد ! :wink:

Venus
22-06-2005, 12:10
منم از اون اول تاپيك دارم همينو مي گم ....

با تشکر از همه دوستان عزیز
نوید جان گفتی ولی نه اینجوری . LIP رو هم دارم ولی نمی خوام کل ورد فارسی بشه چون همین جوریش راحتتره ایا بدون فارسی کردن ورد میشه این قابلیت رو اضافه کرد یا نه.
باز ممنون از همه
اگه خسته ای فقط اره و نه بزار :D

Mehdi_Best
22-06-2005, 12:14
خيلي خوبه كه دوستاني كه مشكلي دارند و جوابي براي مشكلشون داده مي شه بيان و بگن كه مشكلشون حل شده يا نه كه اگه دوستان ديگه هم اون مشكل رو پيدا كردند بدونن راه حل داده شده خوبه يا نه.

Navid
22-06-2005, 12:16
والا من دقت نكردم كه ببينم ميشه فقط از اين قابليتش استفاده كرد يا نه . ولي مي تونين از اين قابليتش استفاده كنين و وقتي كارتون تموم شد دوباره محيط رو به انگليسي برگردونين

Mehdi_Best
22-06-2005, 12:28
من فكر نمي كنم اين كار امكان داشته باشه. چون دليل ارائه اين پچ از سوي مايكروسافت بيشتر فارسي سازي ورد بوده. اما امتحانش هم ضرري نداره. چون اگه نصب هم بكنيد به راحتي مي تونيد برش گردونيد.

mehdi87
22-06-2005, 21:22
با با يكي ما رو تحويل بگيره

1000 دفعه گفتم يه برنامه ايراني ديگه هم هست كه هيچ تغيري در منو هاي ورد نميده فقط اماكان غلط يابي فارسي رو اضافه ميكنه

خودم داشتم الان ندارم - اگر صبر كني برات پيدا ميكنم !!

تو اينترنت نيست !!

:roll: :mrgreen: :shock: :cry:

AHT
23-06-2005, 05:43
من هم نظر نويد جان رو تاييد مي كنم. وقتي ورد 2003 هست كي از ورژن هاي ديگه استفاده مي كنه؟
مگه اينكه بخواد در ويندوز 98 استفاده كنه كه خب طبيعتا از ورد 2000 به بالا در ويندوز 98 كار نمي كنه. اما براي ويندوز ايكس پي فقط 2003 خوبه.
مهدي جان من ورد XP 2002 هم در 98 نصب كردم و به راحتي كار ميكنه فقط موقع نصبش به جاي يك بار دوبار Restart ميكنه :wink:
ولي ورد 2003 در 98 نصب نميشه

Venus
23-06-2005, 07:32
di87"]با با يكي ما رو تحويل بگيره

1000 دفعه گفتم يه برنامه ايراني ديگه هم هست كه هيچ تغيري در منو هاي ورد نميده فقط اماكان غلط يابي فارسي رو اضافه ميكنه

تو اينترنت نيست !!

:roll: :mrgreen: :shock: :cry:b]mehdi87[/b], جان :
زود باش دیگه منتظرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
23-06-2005, 11:05
با با يكي ما رو تحويل بگيره

تو اينترنت نيست !!

:roll: :mrgreen: :shock: :cry:

مهدي جان ما اگه چيزي نگفتيم به خاطر اينه كه گفتي صبر كنيم!!! خب ما هم داريم صبر مي كنيم ديگه!!! پيداش كن و لينك بده!

Mehdi_Best
23-06-2005, 11:07
AHT جان سلام. من خودم امتحان نكرده بودم اما شنيده بودم كه ورد ايكس پي و 2003 رو اگه بخواي در ويندوز 98 نصب كني پيغام مي ده كه اين برنامه براي ويندوزهاي NT ساخته شده. اما اگه شما امتحان كرده و نصب كرده ايد پس حتما همينطوره كه شما مي فرماييد.

mehdi87
23-06-2005, 17:57
ما خيلي 4كريم

تو اينترنت پيداش نميكنم!!

بايد برم بخرمش

Mehdi_Best
24-06-2005, 15:59
پس برو بخرش!
شك نكن!!! (به قول خودت)!!! :mrgreen:

mehdi87
24-06-2005, 18:45
راستش عرض كنم خدمتون كه !

1- پول ...... !!!‌

2- جمعه هست امروز تعطيله !

3- فردا باز ميكنه !!

4- فردا هم كه باز كنه پول ندارم كه بخرم !!

برو بچ جم شين يه صندوق درست كنين

براي مستضعفين انجمن هاي پي سي ورلد پول جمع كنيم !

شك نكن ! ثواب داره !!

هنوز پيدا نكردم !!

نا اميد نشو !! :mrgreen:

Mehdi_Best
25-06-2005, 00:35
مهدي جان مطمئن باش اگه يك روز انجمن طنزهاي بي مزه و يخ ايجاد بشه تو مديرش خواهي شد!
شك نكن!!

در ضمن خودت گفتي كه بايد برم بخرمش!! من هم به همين خاطر گفتم برو بخر!
در مورد صندوق هم كه در يك تاپيك ديگه گفتم كه شماره حساب اعلام كني بچه ها كمك مي كنن كه يه لامپ بخري! حتما كمكت مي كنن! شك نكن!

mehdi87
25-06-2005, 00:53
من كه شك ندارم !!

بي مزه ام !! ولي همه هي ميگن بامزه اي

تو خيابون دارم را ميرم 0 دختره تا منو ميبينه ميگه چه قيافه با

مزه اي داري

خوب ميگي من چيكار كنم !!

حق دارم شك كنم !!

Mehdi_Best
25-06-2005, 02:08
مهدي جان حيف كه تاپيك داره بدجوري منحرف مي شه!!! :mrgreen: :wink:

Venus
25-06-2005, 14:12
di87"]با با يكي ما رو تحويل بگيره

تو اينترنت نيست !!

:roll: :mrgreen: :shock: :cry:b]mehdi87[/b], جان :
زود باش دیگه منتظرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه بابا این هم که لافو از اب در اومد :shock: :wink:

mehdi87
25-06-2005, 17:28
venus,

وقتي كه يه چيزي شما مي خواي كه تو اينترنت نيست !!

من بايد بيرون بگردم برات پيدا كنم و بخرم !!

خوب وقتي ميگرم دنبالشم !!

باشه !!

لاف !!! :cry:

ما بگو كه واسه كيا پا ميشميم ميريم انقلاب دنبال برنامه !!

واسه كيا ميري !!

:cry:

Mehdi_Best
25-06-2005, 17:34
مهدي جان يك بار ديگه پستهاي قبلي خودت رو بخون كه ببيني ونوس حق داره يا نه. آخه خودت راه به راه پست مي دادي كه من دارم چرا كسي محل نمي زاره و ... اما بعد از كلي سركار گذاشتن مي گي ندارم و روي اينترنت نيست و از اين حرفها.

mehdi87
25-06-2005, 22:20
با لاخره خريدمش !

ولي حجمش خيلي زيادي 57 MB و من نيمتونم براتون آپبود كنم !!

لطف كن آدرستون رو بري من بفرستيد تا براتون پس كنم !!

Navid
25-06-2005, 22:25
مهدی جان من آدرسمو بنویسم برام پست می کنی ؟ ( تو pm بهم بگو )

Roozedidar
26-06-2005, 00:08
ونوس جان من مدت زيادي هست از همين پچي كه نويد جان معرفي كرد استفاده مي كنم هيچ مشكلي نداره و ورد رو فارسي نميكنه فقط امكانات فارسي از جمله همين غلط ياب رو اضافه مي كنه شما نيازي به برنامه ديگه اي نداري عزيز...

Venus
26-06-2005, 10:10
با لاخره خريدمش !

ولي حجمش خيلي زيادي 57 MB و من نيمتونم براتون آپبود كنم !!

لطف كن آدرستون رو بري من بفرستيد تا براتون پس كنم !!

اين ديگه جالب شد!!!! فکر کنم اگه اسم دقيقشو بگي راحتر باشه تهيش کنم. اخه گناه داري خرجت ميره بالا[ت :lol:

Roozedidar, جان ممنون از راهنماییت : :D

Roozedidar
26-06-2005, 10:21
Roozedidar, جان ممنون از راهنماییت

خواهش ميكنم عزيز...

Mehdi_Best
26-06-2005, 11:08
نويد جان دستت درد نكنه! ما اين همه مخ آقا مهدي رو زديم حالا مي خواي برا شما بفرسته؟!!! :mrgreen: :wink:
حالا دور از شوخي اگه اين آقا مهدي بخواد براي همه بفرسته كه نمي شه!!! يه فكر اساسي بايد كرد.

Mehdi_Best
26-06-2005, 11:10
ونوس جان من مدت زيادي هست از همين پچي كه نويد جان معرفي كرد استفاده مي كنم هيچ مشكلي نداره و ورد رو فارسي نميكنه فقط امكانات فارسي از جمله همين غلط ياب رو اضافه مي كنه شما نيازي به برنامه ديگه اي نداري عزيز...

كامران جان من خودم اين پچ رو كه مايكروسافت داده رو نصب كرده ام. تمام منوها رو فارسي مي كنه شما چطور مي گي فارسي نمي كنه؟

Navid
26-06-2005, 12:45
نويد جان دستت درد نكنه! ما اين همه مخ آقا مهدي رو زديم حالا مي خواي برا شما بفرسته؟!!! :mrgreen: :wink:
حالا دور از شوخي اگه اين آقا مهدي بخواد براي همه بفرسته كه نمي شه!!! يه فكر اساسي بايد كرد.

یه قضیه ای بود می خواستم به مهدی بگم ( مهدی شک نکن ! ) . :D
حالا مگه چند نفر لازم دارند ؟ اگه تعداد بالا باشه یه فکری می کنیم :wink:

mpsjavad
26-06-2005, 14:38
با سلام ..

دوست عزيز روز ديدار , شما اگه بسته الحاقي مايكروسافت رو كه مشهور به LIP هست با موفقيت نصب كرده باشيد با رفتن به ادرس زير ميتونيد منوه هاي 4 برنامه Word & Excel & Power Point & Outlook express رو به صورت فارسي داشته باشيد . البته براي افيس ويرايش 2003 .

در مورد اون نرم افزاري كه دوست مون مهدي 87 , گفتن اگه كسي ميتونه اون رو اپلود كنه تا بقيه كه اينترنت پر سرعت دارن بهره مند بشن و براي ما هم كه با ديال اپ حال ميكنيم همون اسم برنامه و شركت توضيع كننده نرم افزار كافيه :mrgreen: بقيه كار ها با خودمون :wink:

Roozedidar
26-06-2005, 19:52
كامران جان من خودم اين پچ رو كه مايكروسافت داده رو نصب كرده ام. تمام منوها رو فارسي مي كنه شما چطور مي گي فارسي نمي كنه؟

عزيز فارسي نمي كنه مگر اينكه به قول آقا جواد شما بخواي كه همونطور كه آمزش داده ميتوني فارسيش كني.

با سلام ..

دوست عزيز روز ديدار , شما اگه بسته الحاقي مايكروسافت رو كه مشهور به LIP هست با موفقيت نصب كرده باشيد با رفتن به ادرس زير ميتونيد منوه هاي 4 برنامه Word & Excel & Power Point & Outlook express رو به صورت فارسي داشته باشيد . البته براي افيس ويرايش 2003 .

جواد جان ممنون اين خودش شد يه آموزش توپ. من كلا با آمزشش هاي عكس دار حال ميكنم عزيز. اما من ايران كه بودم ترجيح ميدادم منوها انگليسي باشه چه برسه به اينجا. ولي بازم به اندازه يه سر سوزن از ارزش كار شما كم نميشه واقعا ممنونم براي زحمتي كه كشيدي...

mehdi87
26-06-2005, 20:55
mpsjavad,

دلاور من اينو همون اول معرفي كردم venus, اينو

نيمخواد !!

شك نكن !!

navid_kashani, من به خودت شك دارم !! ميدوني كه !!

venus, اگه بخواي از اينترنت بگيري كه نيست !!

ولي اگه بخواي ار بيرو بگيري بايد بگي !!

Office XP رو ميخوام ماله شركت رايان گستر !!

اميدوارم پيدا كني‌ !!

Navid
26-06-2005, 23:05
آقا اگه تقاضا بالا هست ما یه کاری کنیم . مثلا مهدی جان این سی دی رو بیاره پیش من . من یه آدرس می دم دوستان بیان مغازه تحویل بگیرن .

mehdi87
26-06-2005, 23:14
من كه حاضرم بيارم !!

Venus
27-06-2005, 13:48
آقا اگه تقاضا بالا هست ما یه کاری کنیم . مثلا مهدی جان این سی دی رو بیاره پیش من . من یه آدرس می دم دوستان بیان مغازه تحویل بگیرن .

نوید جان این برا تهرونیاست بقیه چطوری بکوبن بیان اونجا برا سی دی :shock:
به هر حال ممنون از لطفت

mehvdi 87 جان : چرا امیدواری . مگه نایابه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ .
من فقط این قابلیت رو می خوام نه کل office

Navid
27-06-2005, 15:23
خب شما می گی ما چی کار کنیم ! دوستان شهرستانی باید یه فکری بکنند ....

Mehdi_Best
27-06-2005, 19:37
مگه اين سي دي چي هست كه فقط در تهران باشه؟ الان هر چي بخواي در شهرستان ها هم پيدا مي شه.

mehdi87
27-06-2005, 23:13
آخه با اومدن پچ مايكروسافت كسي ديگه از اون استفاده نميكنه !

در ضمن اون برنامه ماله Office Xp hast نه 2003

حالا من چي كار كنم !!

Mehdi_Best
28-06-2005, 07:18
مهدي جان به نظر من يه كلام اين ضرب المثل رو بگو و خودت رو خلاص كن:

نه خاني اومده ، نه خاني رفته!!!!

اول يه چيزي گفتي بعد يواش يواش تبديل شد به اينكه بايد سي دي رو بخرم و الان هم كه مي گي براي 2003 نيست و همينطور ادامه پيدا كنه فكر كنم در پست بعديت بگي كه اصلا اين براي لينوكس هست و در ويندوز كار نمي كنه!!!! :mrgreen:

mehdi87
28-06-2005, 19:15
راستش اين ضرب المثل رو يادم رفته بود !

mehdi_best, جان اصلان نظرت چيه اين تاپيك قفل شه !

بريم دنبال كارمون !

جدا از اين جلو تر نمي رم ! ولي چيكار كنم ! اگر صبر كني حدود 1 ماه ديگه كه من --- ميخرم (شايدم نخرم) آپولد ميكنم دانلود كن !

مهمان
28-06-2005, 22:34
سلام دوستان
اگر patch براي 2003 را دانلود مي کنيد و استفاده مي کنيد سعي کنيد واژه هاي عربي را به ديکشنري خود اضافه نکنيد.
زبان پارسي خيلي فراتر از اين حرفهاست که زبان عربي بخواهد با زبان پارسي قاطي بشه.
يا علي

Mehdi_Best
29-06-2005, 00:50
مهدي جان نه به اون موقع كه مي گفتي پول ندارم براي اتاقم لامپ بخرم نه به حالا كه مي خواهي --- بخري!!!! قسم حضرت عباست رو باور كنيم يا دم خروس رو؟!!! :mrgreen: :wink:

Mehdi_Best
29-06-2005, 00:54
سلام دوستان
اگر patch براي 2003 را دانلود مي کنيد و استفاده مي کنيد سعي کنيد واژه هاي عربي را به ديکشنري خود اضافه نکنيد.
زبان پارسي خيلي فراتر از اين حرفهاست که زبان عربي بخواهد با زبان پارسي قاطي بشه.
يا علي

امير جان زبان فارسي با زبان عربي در بعضي قسمت ها طوري به هم آميخته شده اند كه جداشدنش غيرممكن هست. در ضمن زبان عربي هم زبان قرآن است و قابل احترام.
در ضمن اگه بحث منحرف نشه خواستم بگم كه نه به اون اشكال گرفتنت به لوگوهاي غير اسلامي!!! و نه به اين ايرادهاي عجيب كه در مورد زبان فارسي و عربي مي گيري!!! :wink:

مهمان
29-06-2005, 05:28
سلام
دوست عزيز مهدي جان
بايد بگم که زبان عربي قابل احترام هست اما عربها که اينگونه با مردم کشور ما با اعتقاد ما و با مليت ما رفتار مي کنند قابل احترام نيستند.
پس لزومي نداره از عربهاي نامرد طرفداري کنيم.

Venus
29-06-2005, 06:57
جدا از اين جلو تر نمي رم ! ولي چيكار كنم ! اگر صبر كني حدود 1 ماه ديگه كه من --- ميخرم (شايدم نخرم) آپولد ميكنم دانلود كن !

mehdi87, جان مطمئنی بچه تهرونی؟؟؟- آخه یه خورده زیادی لاف می یای :wink:

راستی ببخشید تاپیک در مورد چی بود؟؟؟ :lol: ایرانیا - عربا؟ زبوناشون؟ و یا ؟؟؟؟؟!!!!

Mehdi_Best
29-06-2005, 07:49
امير جان من قصد دفاع از عربها رو نداشتم فقط منظورم زبان عربي بود كه زبان ديني ماست. مگه نماز رو به عربي نمي خونيم؟ مگه قرآن به عربي نيست؟ اما دليل نمي شه به دليل رفتار اهانت آميز كشورهاي عربي ما زبان عربي رو زير سؤال ببريم.
به هر حال ببخشيد كه تاپيك هم داره منحرف مي شه!

mehdi87
29-06-2005, 20:33
venus, شك نكن كه بچه تهرانم !

ولي حق بده به من هر راهي كه گفتم كه اينو به دست بچه برسونم

باهاش مخالفت شد !

ميگي من چي كار كنم ! با اين سرعت 55 MB رو آپلود كنم ! :mrgreen: