PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غير فعال شدن استند باي ويندوز

jak_1300
07-01-2007, 09:14
سلام بچه ها مدتي هست كه سيستمم يعني ويندوزه سيستمم در قسمت shut down گزينه stand by غير فعال شده جريان چيه توروخدا اين مسئله كمي حيثتي هم هست چون بايد به يكي كه از ما حساب ميبره جواب بديم اگه كسي ميدونه جريان چيه كمكم كنه ممنونش ميشم بخدا.

jak_1300
07-01-2007, 09:19
اميد اينكه دوستي باشه كه جوابي به من بده من منتظر هستم در ضمن من از شنبه تا چهارشنبه همواره از 8 صبح تا 6 بعد از ظهر آنلاين هستم با آيديه erfan_lcd در ياهو مسنجر

++PC
07-01-2007, 09:20
با سلام

این مشکل زمانی پیش می آید که درایور یکی از سخت افزارها نصب نشده باشد و یا اینکه دچار مشکل شده باشد
به احتمال خیلی زیاد مربوط به درایور کارت گرافیکی سیستم باشد. بنابراین درایور کارت گرافیک را مجدداً نصب کنید تا مشکل غیر فعال بودن stand by حل شود.

بای

jak_1300
07-01-2007, 09:25
با سلام

این مشکل زمانی پیش می آبد که درایور یکی از سخت افزارها نصب نشده باشد و یا اینکه دچار مشکل شده باشد
به احتمال خیلی زیاد مربوط به درایور کارت گرافیکی سیستم باشد. بنابراین درایور کارت گرافیک را مجدداً نصب کنید تا مشکل غیر فعال بودن stand by حل شود.

بای

آقا مرسي دستتون درد نكنه كه زود جواب دادين اما گرافيك نصبه چيزي كه نصب نيست كارت صدا هستش كه اونم آنبورده و هنوز نصبش نكردم يعني امكان داره مشكل از كارت صدا باشه

++PC
07-01-2007, 09:31
اگه قبلاً در حالی که درایور کارت صوتی نصب نبوده سیستمتون مشکل نداشته, احتمالش خیلی کمه
در هر صورت پیشنهاد می کنم درایور کارت گرافیک رو uninstall و دوباره نصب کنید.

jak_1300
07-01-2007, 09:59
اگه قبلاً در حالی که درایور کارت صوتی نصب نبوده سیستمتون مشکل نداشته, احتمالش خیلی کمه
در هر صورت پیشنهاد می کنم درایور کارت گرافیک رو uninstall و دوباره نصب کنید.

مرسي دوسته من ولي اگه درست نشد چي