PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فازسی سازی vbulletin

Mehran NZ
07-01-2007, 07:26
دوستان من نسخه null شده vbulletin رو دارم و می خوام توی local host ازش استفاده کنم ولی همش انگلیسیه می خواستم بدونم چطور باید فارسیش کنم ؟
این هم لینک اموزش نصب vbulletin روی local host
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه گله کوچولو هم از مدیرای محترم دارم که اصلا به این بخش توجه نمی شه به خدا حیفه فوروم به این توپی بخش مدیریت محتواش اینقدر ضعیف کار کنه

Mehran NZ
09-01-2007, 05:03
اوووووووه چقدر ما رو تحویل گرفتید دمتون گرم

matin2005ag
30-01-2007, 00:58
سلام دوست من يه فايل فارسي ساز هست بايد انو از طريق خود برنامه نصب كني اگه خواستي بگو واست بزارم

Mehran NZ
31-01-2007, 03:13
معلومه که می خوام اگه بدی واقعا لطف می کنی

matin2005ag
01-02-2007, 01:06
سلام دوست من فارسي ساز واست مي زارم البته فارسي ساز 3.6.4 اينجا نمي تونم لينك مستقيم نسخه نال شده را بزارم ولي يه لينك غير مستقيم مي زارم واست اگه خواستي تو اون سايت هست
لينك فارسي ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لينك دكمه فارسي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لينك غير مستقيم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehran NZ
01-02-2007, 03:35
سلام دوست من فارسي ساز واست مي زارم البته فارسي ساز 3.6.4 اينجا نمي تونم لينك مستقيم نسخه نال شده را بزارم ولي يه لينك غير مستقيم مي زارم واست اگه خواستي تو اون سايت هست
لينك فارسي ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لينك دكمه فارسي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لينك غير مستقيم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز یه دنیا تشکر
راستش من نسخه vBulletin_3.6.2 رو داشتم که شما لطف کردید بهترش رو دادی الان در حال دانلود هستم;)
سایت خوبیه و برنامه های خوبی داره ولی حیف که زبانش درست و حسابی نیست فکر کنم روسی باشه درسته؟

matin2005ag
01-02-2007, 03:50
راستي يادم رفت بگم نحوه فارسي سازي تو مقاله كه تو تاپيك اول كذاشتي هست

Mehran NZ
01-02-2007, 05:48
راستي يادم رفت بگم نحوه فارسي سازي تو مقاله كه تو تاپيك اول كذاشتي هست
اون لینک خرابه اگه دوستان می خوان بگن درستش کنم

rayanehkhabar
02-02-2007, 12:03
ممنون دوست عزیز بابت فارسی ساز