PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری می خواستم واسه درست کردن موتور جوستجوگر برای چند صفحه یک سایت

armin_goooodboy
13-06-2005, 10:17
با سلام
یه نرم افزار می خوام واسه اینکه تویه سایتم یه موتور جستجوگر بذارم
با نرم افزار Search Engine Builder Standard کار کردم
فارسی رو ساپورت نمی کنه و ...
اگه یه نرم افزار خوب واسه این کار دارید ممنون می شم بذارید

armin_goooodboy
21-06-2005, 14:56
آقا يكي نيست به ما كمك كنه؟

Navid
21-06-2005, 15:05
از گوگل استفاده كن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

armin_goooodboy
21-06-2005, 15:19
عزيز جستجوي گوگل مگه همه سايت ها رو ژيدا نمي كنه
من مي خوام فقط مطالب كل صفحات سايت خودمو ژيدا كنه

Nesta
21-06-2005, 15:30
سلام آقا نوید شما جواب چیو میدی ؟
ایشون می‌خواد تو سایت جستجو کنه مثلا اگه در ارشیو خود برنامه ای داشت می‌خواد اسمش رو حالا چه به صورت فارسی‌ و چه به صورت انگلیسی‌ بتونه که پیدا کنه.
دوست عزیز شما با اینا هم امتحان کن search engine Composer 5.0 و از این Search Engine Builder Professional v1.97
اگه مشگل حال نشد باید کد نویسی‌ بکنی‌ البته من دقیق نمیدونم .

Navid
21-06-2005, 16:03
با اين كار گوگل دو گزينه به شما مي ده .
1- جستجو در كل اينترنت
2- جستجو در سايت شما

Nesta
21-06-2005, 16:17
سلام بله ولی‌ اون برای کار خودش هست تا درست راه انداختن کار شما می‌خواد باز دید کننده هاش بالا بره ولی‌ عمل جستجو درست انجام نمیده در سایت شما.البته برای این که از سایت خود بخواهیم بریم به سایت گوگل بله خوب هست ولی‌ برای جستجو در سایت خود خوب نیست.
متشکر،

ali.
21-06-2005, 19:14
دقيقا حق با آقاي نستا هستش. اين جستجو گر شما رو به گوگل وابسته ميكنه.
در اين آدرس برنامه هاي مختلف و متنوعي براي ايجاد جستجوگر در سايت موجودن كه كليه آنها با php نوشته شدن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد. :wink:

Nesta
21-06-2005, 19:36
سلام و با تشکر از شما علی‌ جان
راستی‌ آقا این دوست ما میگه من می‌خوام فارسی‌ رو پشتیبانی‌ کنه آیا شما میدونین که این سایتی‌ که شما دادید کار این دوستمون رو راه میندازه یا نه؟

armin_goooodboy
21-06-2005, 19:59
از همگی دوستان ممنونم
اما اگه لطف کنید و بگید فارسی رو هم ساپورت می کنه یا نه ممنون می شم
مرسی

ali.
21-06-2005, 20:56
دوستان در اين آدرس كلي موتور هستش كه هر يك خصوصيات خاص خودشون رو دارن و حتما هم بايد در هوست شما نصب بشن اكثرشون هم از ديتا بيس استفاده ميكنن.
من از چند نمونه آنها كه در حال حاضر اسمشون رو نميدونم استفاده كردم و خوشبختانه فارسي رو هم پشتيباني ميكردن.
موفق باشيد :wink:

armin_goooodboy
21-06-2005, 23:33
علی جان قربونت
من هنوز امتحانشون نکردم
راستش اصلا نمی دونم چیکارشون کنم
فرض بر اینکه صفحاتی که داره رو ریختم تو هاستم
خوب میخوام تو صفحاتم search بذارم چی؟
:oops:

tohave
22-06-2005, 00:32
سلام

برنامه دومي كه Nesta معرفي كرده بد نيست. البته كمي كار ميخواد. در ضمن بايد ديتابيس هم داشته باشي تا بتوني سيرچ كني

Roozedidar
22-06-2005, 03:39
با سلام
یه نرم افزار می خوام واسه اینکه تویه سایتم یه موتور جستجوگر بذارم
با نرم افزار Search Engine Builder Standard کار کردم
فارسی رو ساپورت نمی کنه و ...
اگه یه نرم افزار خوب واسه این کار دارید ممنون می شم بذارید

سلام عزيز

من خودم از نرم افزار كمك گرفتم براي ساخت موتور جستجو ولي شما يه سر به اين آدرس بزن. من نمونه كارشو ديدم خوب كار ميكنه و به راحتي فارسي رو ساپورت مي كنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي...

Nesta
22-06-2005, 03:57
سلام برادر شما آز نرم افزار کمک گرفتید .اسمش کدوم هست که فارسی‌ رو هم پشتیبانی‌ می‌ کنه .

Roozedidar
22-06-2005, 06:01
سلام برادر شما آز نرم افزار کمک گرفتید .اسمش کدوم هست که فارسی‌ رو هم پشتیبانی‌ می‌ کنه .

سلام برادر محترم
عزيز بهتره يه بار ديگه بخونيد كه من چي نوشتم. بنده اسمي از ساپورت فارسي نيوردم. براي همينم گفتم ايشون بره به سايت مورد نظر كه معرفي كردم...

armin_goooodboy
22-06-2005, 09:39
دمت گرم روز دیدار

Roozedidar
22-06-2005, 12:18
دمت گرم روز دیدار

خواهش مي كنم عزيز...

Nesta
22-06-2005, 14:00

سلام برادر محترم
عزيز بهتره يه بار ديگه بخونيد كه من چي نوشتم. بنده اسمي از ساپورت فارسي نيوردم. براي همينم گفتم ايشون بره به سايت مورد نظر كه معرفي كردم...
جمله
سلام عزيز

من خودم از نرم افزار كمك گرفتم براي ساخت موتور جستجو ولي شما يه سر به اين آدرس بزن. من نمونه كارشو ديدم خوب كار ميكنه و به راحتي فارسي رو ساپورت مي كنه.
خوب این آقا هم نرم افزار داره ولی‌ مشگل پشتیبانی‌ هست دیگه شما فرمودید که من با نرم افزار کار می‌کنم .خوب شما وقتی‌ میگین خیال می‌کنیم که فارسی‌ رو پشتیبانی‌ می‌کنه با توجو به این که 2 تا برنامه معرفی‌ شده و فارسی‌ پشتیبانی‌ نشده .

Roozedidar
22-06-2005, 14:04

سلام برادر محترم
جمله
سلام عزيز

خوب این آقا هم نرم افزار داره ولی‌ مشگل پشتیبانی‌ هست دیگه شما فرمودید که من با نرم افزار کار می‌کنم .خوب شما وقتی‌ میگین خیال می‌کنیم که فارسی‌ رو پشتیبانی‌ می‌کنه با توجو به این که 2 تا برنامه معرفی‌ شده و فارسی‌ پشتیبانی‌ نشده .

اون كسي كه مشكل داشت گرفت من چي ميگم...