PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل عجيبي در مورد هارد 160

om_omid
13-06-2005, 00:28
سلام
اين مشكلي رو كه مطرح ميكنم تا حالا غير از كامپيوتر خودم توي 2 تا كامپيوتر ديگه هم ديدم
من روي دستگاه خودم هارد 160 مكستور دارم.كه بعد از نصب ويندوز 98 ملينيوم و ايكس پي حالا فيلهايي رو كه از طريق هارد به هارد يا سي دي روي هارد خودم كپي كنم (از طريق ويندوز ايكس پي)ويندوزهاي ديگر آنرا نميشناسند
يعني ويندوز 98 و ملينيومم آن فايلها را بصورت عجيب غريب نشان مي دهند و قادر به كپي باز يا حذف كردنشان نيستند.
البته در مورد بعضي از فايلها و فولدرها اينطوري است كه البته اصلا ربطي به نوع فايل يا فولدر ندارد
و گاهي اوقات البته خود ويندوز ايكس پي هم آنها را نميشناسد
و بهمشان ميزند
اين مشكلو در مورد 2 تا دستگاه ديگر با مشخصات مختلف هم ديدم(همه هارد 160 داشنتد)
اگه كسي ميدونه مشكل از كجاست راهنماييم كنه چون تا بحال مقداري از فايلهام بهيمن ترتيب غير قابل دسترس و حتي پاك شدند و احتمالا دوباره هم اين اتفاق ميافتد

مرسي

HamidFULL
22-06-2005, 23:37
دوست عزيز شما مطمئن هستيد که مشکل File Length نيست و فايل های شما اسم های فارسی نداشتند چون من همچين مشکلی تا حالا در Maxtor 160GB نديدم

om_omid
24-06-2005, 16:17
سلام
بله من دقيقا مطمپن هستم چون قبلا هم با اسامي فارسي و غيره اين مشكلو داشتم ولي مطمپن هستم كه ربطي به اسمها ندارد چون اخيرا دوباره چند مورد فولدر را به همين ترتيب بهم ريخت.كه همه انگليسي و حتي اسمهاي كوتاه داشتند.

masoud_35_teh
29-06-2005, 16:49
من هارد ساتا 160 مكستور دارم ولي همچين مشكلي ندارم.

AFTABQOM
30-06-2005, 15:46
سلام دوست عزيز احتمال خيلي قوي اسم فايلهاي شما فارسي ميباشد كه مشكل داريد و ضمنا ان را از حالت read only خارج كنيد