PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در رابطه با بالا نیومدن ویندوز

khaiyam
05-01-2007, 17:50
با سلام خدمت دوستان من کامپیوتر یک از دوستانم خراب شده بود یعنی تا اون صفحه ای که یوزر را انتخاب میکردیم بالا میومد اما موقعی که پسورد را میزدیم وارد یک صفحه سیاه میشودیم که می گفت فایل ها ادمینستور یا نیست یا مشکل داره و می گفت که مشکل را حل کنید من در باتدا از تو safe mode خواستم وارد شم که همین مشکل را داشت بعد اومدیم که ویندوز را عوض کنیم که ایتدا با سی دی ویندوز 98 وارد داس شدیم می خواستیم که فرمت کنیم گفت که درایوی وجود نداره که احتمالا به خاطر این بود که فرمت هاردشون NTFS بود بعد وارد ستاپ ویندوز XP شدیم که اونجا هم در جایی که انتخاب می کنیم که تو کدیم درایو نصب کنیم فقط درایو C بود بعد من گزینه Repair را انتخاب کردم در پاین که Repair تموم شد در جایی که می نویسه Windows XP is starting up هرچی صبر کردم با لا نیومد حالا مشکل کجاست من کلا چکار باید بکنم

toadstool
05-01-2007, 21:02
دوست عزيز وقتي با سي دي ويندوز XP بوت مي كنيد اگر روي سيستم شما ويندوزي بيابد به شما نشان مي دهد

و در اين مرحله مي توانيد آن را Repair كنيد و لي اگر مي خواهيد درايو را فرمت كرده و ويندوزي جديد بريزيد در اين

مرحله بايد كليد ESC را بفشاريد تا درايو هايتان را ببينيد و انتخاب كنيد اگر به نوشته هاي همون صفحه دقت

مي كرديد اين موضوع را متوجه مي شديد

khaiyam
06-01-2007, 12:36
شما اگر کامل مطالعه می کردید متوجه می شدید که گفتم

در جایی که انتخاب می کنیم که تو کدیم درایو نصب کنیم فقط درایو C بود
به نظر دوستان این ویروس نیست یا مشکل از سی پی یو یا رم نیست

toadstool
07-01-2007, 00:17
دوست عزیز اگر نوشته من را با دقت می خوندید می فهمیدید که ویروس نیست

شما چون یک ویندوز نصب شده دارید ابتدا به شما آن را نشان می دهد

که به احتمال زیاد در C نصب شده پس در این مرحله فقط C را میبینید

حالا اگر شما نمی خواهید ویندوز قبلی را Repair کنید ESC را بزنید