PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا میشه در سونی اریکسون codec برای پخش فایلهای AVI یا ... نصب کرد برای پخش با کیفیت کلیپهای ویدیوئی

rasoul_s
04-01-2007, 11:24
آیا میشه در سونی اریکسون codec برای پخش فایلهای AVI یا ... نصب کرد برای پخش با کیفیت کلیپهای ویدیوئی مثل اسمارت مووی تو نوکیا؟
یه برنامه باشه که بشه روی سونی اریکسون که کیفیت صدای خوبی داره کلیپهای تصویری رو با کیفیت ببینی

اگه باشه واقعا سونی اریکسون سالارتر از نوکیاست
اگه میشه لطفا میشه بذارین

doctor_apachi2
04-01-2007, 14:10
ميتوني اول تبديل كني.يه سر به اين تاپيك زير بزن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed1297
05-01-2007, 00:30
برای گوشی های جاوا که فکر نکنم باشه.ولی اگر به mp4 کانورت کنی و بتونی صداش رو با فرمت mp3 یا ACC بزاری فکر کنم جواب بده.

MaFia
05-01-2007, 00:31
کدک هاش هست برای موبایل
برای جاوا اما من ندیدم

Kolang
05-01-2007, 00:46
نه عزیز من
برای جاوا هنوز چنین برنامه هایی ساخته نشده
با همون پلیر ها باید بسازید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدون هیچ ارتقایی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rasoul_s
06-01-2007, 12:33
من این کارو کردم یعنی کلیپمو تبدیل به mp4 کردم ولی کیفیتش اصلا قابل مقایسه با اسمارت مووی نیست
کیفیتش رو تنظیم کردم حتی بیتریتش رو بالا تر از کلیپای اسمارت موی تنظیم کردم ولی رنگها به صورت لایه لایه

نشون داده میشن درس مثل اینکه با کارت گرافیک 256colour رو کامپیوتر بخوای فیلم ببینی
- البته من روی نوکیا امتحان کردم با برنامه total video converter که یک بخشش کامل مربوط به

فرمتهای موبایله
البته من کد رجیستر این برنامه رو ندارم و ورژن آزمایشیه -
ولی با تمام این اوصاف نمیشه کیفیت صدای خوب سونی اریکسون رونسبت به نوکیا ندیده گرفت - و فک میکنم

سونی اریکسون با همین کیفت ویدیویی به نوکیا ترجیح داشته باشه
البته در مورد نسلهای جدید نوکیا حرف نمیزنم چون فک میکنم این مشکل تو نسلای جدید نوکیا برطرف شده

doctor_apachi2
06-01-2007, 15:11
دوستان عزيز من.اينقدر كه بحث نداره.من به همون روشي كه آموزشش رو گذاشتم يه كليپ رو تبديل كردم به با كيفيتي كه دقيقا مثل كامپيوتره.يه ذره وقت صرف كنيد آموزش زير رو انجام بديد.به خدا از همه روشها بهتره.با بالاترين كيفيت كه حتي تو نوكيا هم نميشه ديد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا هي بگيد فايده نداره.!

rasoul_s
08-01-2007, 14:39
ممنون آپاچی جان - من حتما امتحان میکنم ولی مشکل رو اون برنامه 30 مگیه که باید برم کافینت دانلود کنم

ولی انصافا هیچی جای اسمارت مووی رو نمیگیره - خیلی راحت فقط فایلتو ایمپورت میکنی هر چن تا بخوای ، دکمه convert رو میزنی سر سوت ثانیه تبدیل میکنه میفرستی تو گوشی - با چه کیفیتی

آقا راستی - یه سوال کیفیت W700 با W800 از نظر صدا و تصویر فرقی نمیکنه ؟؟