PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی انجمن سيستم هاي مديريت محتوا

kambiz_g
04-01-2007, 02:45
ناراحت نشيد
ولي من تو اين چند روز 2 تا سوال پرسيدم كه هيچ كدوم جواب داده نشده
تنها چيزي كه توي اين انجمن انجام ميشه وجوابش رو ميدن اينه كه كدوم بهتره كافيه يه سرچ كنيد وببينيد چند تا از اين تايپيك هاي مسخره ايجاد شده ومتاسفانه همه در اين مواقع عقل كل ميشن ولي موقع سوالهاي تخصصي كه ميرسه متاسفانه هيچ كس نيست كه جواب بده به نظر من يه تايپيك با موضوع مهم ايجاد كنيد ودر اون تمام قابليت هاي سيستم هاي مديريت محتوا رو بگيد واون رو موضوع مهم كنيد تا اين همه فروم شلوغ نشه و وقت كنيد جواب كاربرهاي ديگه رو بديد در مورد عنوان تايپك هم معذرت مي خوام ولي عنواني از اين بهتر پيدا نكردم

kambiz_g
04-01-2007, 19:01
وجالبش اينه كه الان كه يه روزه از اين پست گذشته هنوز هيچ كدوم از مديرا اينو ندبدن

mir@
04-01-2007, 21:43
عزیزم اگه می دیدن که الآن اخراج شده بودی.
و حق هم دارن اخراجت کنن چون در بسیاری موارد همین انجمن منو کمک کرده.

rsh
04-01-2007, 22:14
دوست من بهتره عنوانی که انتخواب میکنی طوری باشه که بشه منظورتو بفهمیم

Nvidia
04-01-2007, 22:14
برادر لینک بزار ببینیم میتونم کمکت کنم

nightmare
04-01-2007, 23:01
وجالبش اينه كه الان كه يه روزه از اين پست گذشته هنوز هيچ كدوم از مديرا اينو ندبدنسلام دوست عزیز ...
در مورد این حرفت عرض کنم

مدیران و همکاران انجمن ربات نیستن که همیشه آنلاین باشن و تاپیک ها رو بررسی کنن .

ناراحت نشيد
ولي من تو اين چند روز 2 تا سوال پرسيدم كه هيچ كدوم جواب داده نشده
تنها چيزي كه توي اين انجمن انجام ميشه وجوابش رو ميدن اينه كه كدوم بهتره كافيه يه سرچ كنيد وببينيد چند تا از اين تايپيك هاي مسخره ايجاد شده ومتاسفانه همه در اين مواقع عقل كل ميشن ولي موقع سوالهاي تخصصي كه ميرسه متاسفانه هيچ كس نيست كه جواب بده به نظر من يه تايپيك با موضوع مهم ايجاد كنيد ودر اون تمام قابليت هاي سيستم هاي مديريت محتوا رو بگيد واون رو موضوع مهم كنيد تا اين همه فروم شلوغ نشه و وقت كنيد جواب كاربرهاي ديگه رو بديد در مورد عنوان تايپك هم معذرت مي خوام ولي عنواني از اين بهتر پيدا نكردمدلیلی نیست ما ناراحت بشیم عزیز . اینکه بعضی سئوالات تخصصی هست و کسی جواب نمیده ، دلیل بر این نیست که بی توجهی میشه . مسلما هر کسی تخصص نداره در یه زمینه ، و شاید خیلی ها باشن که تخصص دارن و در فروم نیستن . در مورد ایجاد تاپیک منحصر ، اگر نیاز بود مدیران این کارو می کردن . اینجا انجمن محتوا درست شده ، چون همه ی موضوعات مربوط به هم نیستن تا توی یه تاپیک قرار بگیرن .

اما باز هم شما میتونید در قسمت پیشنهادات و انتقادات سایت درخواستتون رو مطرح کنید .
خود من این کار رو کردم و پیشنهاد دادم تا بررسی بشه چرا بعضی انجمن ها فعال نیستن .
( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

اما با تمام این وجود ، فکر نمی کنم درست باشه که شما به انجمن لقب مسخره بدید چون جواب شما رو نداده .

اینجا خیلی ها جوابشون رو میگیرن ، خیلی ها هم مدتی طول میکشه یا اصلا جوابی نمی گیرن . بهر حال اینا شرایط هر انجمنی میتونه باشه .... که ما باید یا باهاشون سازگار بشیم ، یا ازش بگذریم .

" عنوان تاپیک ویرایش شد "

تا بعد .....

kambiz_g
05-01-2007, 00:24
راستش خودمم از عنواني كه انتخاب كرده بودم پشيمون شدم اما چه كنم كه عنوان قابل ويرايش نبود اگه كسي از بچه هاي انجمن ناراحت شده معذرت مي خوام

mghomeishy2010
06-01-2007, 13:16
خيلي دمت قـــــيژ