PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد رایت در دی وی دی؟

Free_swallow
03-01-2007, 17:23
سلام
سه تا سیدی بازی هست که بصورت 3 تا امیج من می تونم این 3 تا بجای 3 تا سیدی روی یک دی وی دی رایت کنم!
اگه می شه با چه نرم افزاری و در اجرای بازی که مشکلی پیش نمی یاد!

Free_swallow
04-01-2007, 16:54
بچه ها کسی نمی دونست!

iranspg
04-01-2007, 17:21
سلام
سه تا سیدی بازی هست که بصورت 3 تا امیج من می تونم این 3 تا بجای 3 تا سیدی روی یک دی وی دی رایت کنم!
اگه می شه با چه نرم افزاری و در اجرای بازی که مشکلی پیش نمی یاد!

دوست عزیز میتونی تا حجم 4.7Gb گیگابایت روی یک دی وی دی معمولی رایت کنی. این کاری هم که میگی میشه.

اگه بازی تا حالا از روی ایمیج های سی دی اجرا میشده حالا هم میتونی روی دی وی دی با 2 تا 3 برابر سرعت سی دی رام از ایمیج ها استفاده کنی. ولی اگه ایمیج ها رو از روی هارد اجرا میکنی ممکنه که توی سرعت دچار مشکل بشی.

در کل برای رایت دی وی دی ها هم میتونی از نرم افزار نرو (Nero Burning ROM) استفاده کنی. اگه احتیاج به تبدیل ایمیج ها داری از نرم افزار UltraISO استفاده کن. کارایی و سرعت خوبی داره.

Free_swallow
04-01-2007, 17:37
دوست عزیز میتونی تا حجم 4.7Gb گیگابایت روی یک دی وی دی معمولی رایت کنی. این کاری هم که میگی میشه.

اگه بازی تا حالا از روی ایمیج های سی دی اجرا میشده حالا هم میتونی روی دی وی دی با 2 تا 3 برابر سرعت سی دی رام از ایمیج ها استفاده کنی. ولی اگه ایمیج ها رو از روی هارد اجرا میکنی ممکنه که توی سرعت دچار مشکل بشی.

در کل برای رایت دی وی دی ها هم میتونی از نرم افزار نرو (Nero Burning ROM) استفاده کنی. اگه احتیاج به تبدیل ایمیج ها داری از نرم افزار UltraISO استفاده کن. کارایی و سرعت خوبی داره.

سلام
اخه می دونی مشکل کجاست! اول بگم ایمیج ها روی هارد 3 تا برای یک بازی! حالا با نرم افزار نرو هربار فقط اجازه می ده یک ایمیج انتخاب کنی! و معمولا هم بعد از رایت دی وی دی می بنده!؟؟؟

iranspg
04-01-2007, 18:09
پسوند ایمیج ها چیه ؟
با چه نرم افزاری ایمیج گرفتی ؟

Free_swallow
05-01-2007, 12:28
پسوند ایمیج ها چیه ؟

با چه نرم افزاری ایمیج گرفتی ؟

سلام
ISO هستند من ایمیج نگرفتم! خ.دش از اول بصورت ایمیج بوده