PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل بزرگ با Deepfreezer

pedram_ashena
03-01-2007, 11:02
سلام من اين برنامه مسخره را نصب كردم/بعد نصب براي از بين بردنش پسوورد ميخواد كه من هيچ پسوردي بهش ندادم كه حالا دوباره بدم/بدون پسورد هم قبول نميكنه
حالا شما بگيد من چه كار كنم

sinasignal
03-01-2007, 12:32
سلام من اين برنامه مسخره را نصب كردم/بعد نصب براي از بين بردنش پسوورد ميخواد كه من هيچ پسوردي بهش ندادم كه حالا دوباره بدم/بدون پسورد هم قبول نميكنه
حالا شما بگيد من چه كار كنم

احتمالا پاسورد پیش فرضی داره . برو تو نوشته های همراه برنامه یه نیگاهی بنداز

pedram_ashena
03-01-2007, 14:00
نه خبر مرگش پسورد پيش فرض هم نداره
من از مجموعه همراه ويندوز ام ار تي فارسي نصبش كردم

chovalier
03-01-2007, 15:10
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزيز يه نيم نگاهي به اينجا بنداز:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram_ashena
03-01-2007, 19:04
دوستان من مجبور به fdiskشدم/اين برنامه واقعا ديوونه كننده است/خودي را از غريبه هيچ فرقي نميذاره
يه برنامه هست به نام unfreezeكه اگه سرچ كنيد پيدا مي كنيد اما من كه نتونستم باهاش كار كنم/جالبش اينجاست يه يارو تو كلرادو امريكا براي كامپيوترهاي مدرسه نصب كرده بود و پسووردو فراموش كرده بود من دلم براي اون بدبخت ميسوزه

chovalier
03-01-2007, 19:22
دوستان من مجبور به fdiskشدم/اين برنامه واقعا ديوونه كننده است/خودي را از غريبه هيچ فرقي نميذاره
يه برنامه هست به نام unfreezeكه اگه سرچ كنيد پيدا مي كنيد اما من كه نتونستم باهاش كار كنم/جالبش اينجاست يه يارو تو كلرادو امريكا براي كامپيوترهاي مدرسه نصب كرده بود و پسووردو فراموش كرده بود من دلم براي اون بدبخت ميسوزه

خب دوست عزيز خيلي خوشحالم كه مشكلتون حل شد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
آخه اين برنامه بيشتر يعني همواره توي كافي نت ها براي جلوگيري از خراب كاري بعضي ها استفاده ميشه.
به هر حال خوشحالم دوستان ديگه كه تشريف مي آرن ديگه درباره ي بحث هاي متفرقه لطفا بحث نفرمايند.
ضمنا قيمت اين نرم افزار:592 دلار آمریکا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram_ashena
22-02-2007, 22:20
Alt+ctrl+shift+f6
Pass:mrt
گزينه سوم Ok شود
ويندوز ريستارت شود
اين راه حل اين برنامه ارائه شده در Mrt است