PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه برای کتابخانه

zeynal
01-01-2007, 22:09
ــــــلام
عرض شود حضور دوستان که نیازمند به یک برنامه جهت کتابخانه یک واحد آموزشی هستم
میخوام اسامی کسانیکه کتاب رو امانت بردن رو داشته باشم چه تاریخی بردن چه تاریخی باید بیارن و اینکه مشخصات کتاب در اون نوشته بشه نویسنده تاریخ انتشار و کلا در مورد کتابخانه و مدیریت اون باشه
البته سرچ زدم ولی چیزی که نیازم رو مرتفع کنه گیرم نیومد
ممنون اگه کسی معرفی کنه

زنده باشید وبرقرار

.

WooKMaN
01-01-2007, 22:54
Small Library Organizer Pro 1.5

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

10MB

Screenshots:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zeynal
02-01-2007, 01:40
ـــــلام
عرض شود حضورتون که دستت بی بلا بابت زحمتی که کشیدی ولی اگه قبل از دانلود یه توضیح کوچولو هم راجع باین برنامه بدی حسابی شرمندمون کردی خداییش ، برای اینکه با این سرعتهای فوق سرعت نوری که من دارم اگه قبل از دانلود بدونم چی رو دانلود میکنم و اینکه ایا به کارم میاد یا نه بهتره
ببینم میشه توی این برنامه فارسی هم نوشت؟
در کل چجوریاست؟
پیشاپیش ازت ممنونم و قدردانی میکنم رفیق

.

soleares
02-01-2007, 13:03
با اکسس نمیشه ؟

Elfin-D
02-01-2007, 21:53
با اکسس نمیشه ؟
نرم افزار خواستن نه راهنمایی!
آخریش باشه لطفا
از این به بعد پستهای از این دست از شما پاک میشه
مخلصیم

majjidd
02-01-2007, 23:26
نرم افزار خواستن نه راهنمایی!
آخریش باشه لطفا
از این به بعد پستهای از این دست از شما پاک میشه
مخلصیم
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون بنده خدا دنبال یک نرم افزار میگشت اونوقت ببخشید پس اکسس چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سخت افزاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من همین الان چنتا پست شما رو دیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو همه پستهات همش میگی این نه او یا از ای حرفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما بجای این که تعداد پستهاتو زیاد کنی که خودت گفتی تعداد پست مهم نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان من به این نتیجه رسیدم که برای شما تعدلد پستها خیلی مهمه که همش میزنی تو خاکی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه خودت میدونی چه نرم افزاری استفاده کنه خوب بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از wookman خیلی خوشم میاد چون 90% پستهاش کوتاه و اسم نرم افزار یا لینکشو میزاره اما شما با اینکه همکار انجمن هم هستید ....
اگه مدیری و اختیار پاک کردن پست رو داری اول پستهایی که میزنن تو خاکی رو پاک کن بعد علتشو با لینک نرم افزار لازم رو بزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر
مجید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zeynal
03-01-2007, 01:30
ــــــلام
عرض شود حضورتون که جون مادرتون بیخیال بشید، بذارید یه شیرپاک خورده بیاد یه لینکی چیزی بذاره مارو ازین سردرگمی نجات بده !
منه بدبخت چه گناهی کردم که هروقت یه نرم افزاری چیزی خواستم تاپیکی زدم یا توش جماعت به هم گیردادن یا یه عزیزی اومد گفت: جالب بید ولی تکراری بید !

آقایون/خانوما
من یه نرم افزار میخوام برای مدیریت کتابخونه برای استفاده در یک واحد آموزشی ( مدرسه)، اسم کتاب نویسنده تعداد چاپ و موضوع کتاب رو توش بنویسن کسی که این کتاب رو میبره اسمش رو بگیره هر روزی هم که خواستن ببین چه کتابهایی دست کیه بهشون بگه... عنایت بفرمایید یه برنامه فارسی باشه بهتره
دستتون بی بلا

.

Elfin-D
03-01-2007, 10:10
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون بنده خدا دنبال یک نرم افزار میگشت اونوقت ببخشید پس اکسس چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سخت افزاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من همین الان چنتا پست شما رو دیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو همه پستهات همش میگی این نه او یا از ای حرفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما بجای این که تعداد پستهاتو زیاد کنی که خودت گفتی تعداد پست مهم نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان من به این نتیجه رسیدم که برای شما تعدلد پستها خیلی مهمه که همش میزنی تو خاکی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه خودت میدونی چه نرم افزاری استفاده کنه خوب بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از wookman خیلی خوشم میاد چون 90% پستهاش کوتاه و اسم نرم افزار یا لینکشو میزاره اما شما با اینکه همکار انجمن هم هستید ....
اگه مدیری و اختیار پاک کردن پست رو داری اول پستهایی که میزنن تو خاکی رو پاک کن بعد علتشو با لینک نرم افزار لازم رو بزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر
مجید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
با خوندن پستتون درست متوجه نشدم که منظورتون منم یا کس دیگه ای....
با فرض اینکه منظورتون منم لازم میدونم این توضیح رو بدم که من در 4 انجمنی که زیر دستم هست بیشتر سعی بر مدیریت دارم ،نه پاسخ به سوالات
اون دوستمون هم خودشون میدونن که کارشون از تذکر گدشته ولی من بازم دارم باهاشون مدارا میکنم و به اخطارهای جزئی بسنده کردم.
اگر حرف و سخن و انتقادی هست یا در انجمن پیشنهادات مطرح بشه یا در پیغام خصوصی و بیش از این اینجا به کج راه نره
مخلصیم

WooKMaN
03-01-2007, 20:38
ـــــلام
عرض شود حضورتون که دستت بی بلا بابت زحمتی که کشیدی ولی اگه قبل از دانلود یه توضیح کوچولو هم راجع باین برنامه بدی حسابی شرمندمون کردی خداییش ، برای اینکه با این سرعتهای فوق سرعت نوری که من دارم اگه قبل از دانلود بدونم چی رو دانلود میکنم و اینکه ایا به کارم میاد یا نه بهتره
ببینم میشه توی این برنامه فارسی هم نوشت؟
در کل چجوریاست؟
پیشاپیش ازت ممنونم و قدردانی میکنم رفیق

.

زينال جان از اونجا كه مطمئن نيستم فارسي رو ساپورت كنه ، لينك صفحه مربوط به اين برنامه رو ميزارم خودت يه نگاهي بنداز :

البته فكر كنم با نصب kbdfa مشكل فارسي نويسي تو اين برنامه حل شه :