PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي - چطوري ميشه وارد سيستمي شد كه پسورد داره

dashreza
10-06-2005, 18:27
سر كار يه كامپيوتر داريم كه پسورد داره ميخام بدونم چطوري ميشه واردش شد ضمن اينكه قبل از اينكه ويندوز بالا بياد پسورد ميخاد . البته من نميتونم كيس رو باز كنم چون ليبل داره .منتظر اهنمايي هستم

Mehdi_Best
11-06-2005, 00:28
قبلا يك سري مادربوردهايي بود كه با زدن 8 تا ستاره وارد سيستم مي شديم يا با زدن پسورد farrid اما در حال حاضر من روش خاصي بلد نيستم در مورد وارد شدن بدون دانستن پسورد سيستم.

Erfaan
11-06-2005, 04:39
بر روي مادر بورد كامپيوتر من هم يك پسورد7 رقمي است ولي وقتي عدد 1 را مي زنم وارد ويندوز مي شود.
پسوردش را هم بارها از طريق زير عوض كرده ام
همان اول كليد delete را از كيبرد مي زنم و وارد ستاپ مادر برد مي شوم.

rootnt
11-06-2005, 06:30
خوب مطمپن باشيد كه روي آونجا هم پسورد ميذارن.
درسته داش رضا؟

dashreza
11-06-2005, 19:58
سلام
نظرتون راجع به شاه كليد ها چيه به نظرتون ميشه با اونا باز كرد
بابا كسي نيست مارو راهنمايي كنه .
قضيه حياتيه

dashreza
11-06-2005, 20:17
ستاپ هم پسورد داره .
وقتي با زدن كنترل + الت + دليت وارد ستاپ ميشم اونجا هم پسورد ميخاد
وقتي كامپيوتر رو روشن ميكنم قبل از اينكه ويندوز بالا بياد پسورد ميخاد . خوندن پسورد رو از ستاپ برداشتن و روي سيستم گذاشتن
بلاخره بايد يه راهي باشه واسه اونايي كه پسورد رو فراموش ميكنن

Mehdi_Best
11-06-2005, 20:26
اين كه يه چيزه مشخصه كه وقتي روي سيستم پسورد مي زارن حتما روي ستاپ هم پسورد گذاشتن!
گذاشتن پسورد روي سيستم در حالي كه ستاپ پسورد نداره يه كار احمقانه است. چون در اون صورت به راحتي پسورد سيستم هم برداشته مي شه.

dashreza
11-06-2005, 20:49
مهدي جان رهي هست واسه پيدا كردن پسورد يا نه
به نظر تو اگه سيستم روشن باشه چي اون موقع ميشه فهميد يا نه

Mehdi_Best
11-06-2005, 21:31
من سعي مي كنم يه بررسي كنم ببينم راهي داره يا نه. اما خودم نمي دونم. اگه راهي پيدا كردم حتما مي نويسم اينجا.

rootnt
12-06-2005, 05:46
سلام.
ببين هيچ جور نميشه.
مگر اينكه يا شما زرنگ باشي يا اونها اشتباه كرده باشن.
يا شما يه جور بتوني باتري سيستم رو براي چند ثانيه در بياري يا اونها اشتباه كرده باشن و فرست بوت رو روي سي دي يا فلاپي گذاشته باشن.
حالا ببين كدومش ممكنه؟

dashreza
12-06-2005, 08:42
باطري سيستم رو كه نميتونم در بيارم اما دومي رو بايد امتحان كنم .
راجع به شاه كليد ها چيزي ميدوني

Mehdi_Best
12-06-2005, 09:14
mamad_tnt جان دقت نكردي داداش!
دوستمون همون اول گفته بودند كه نمي تونند پشت كيس رو باز كنند. چون معمولا در اينطور جاها كيس رو با برچسب هاي مخصوص پلمپ مي كنند.
در مورد بوت با سي دي يا فلاپي هم من تعجب مي كنم كه شما چطور اين حرف رو زدي!
ايشون پسورد سيستم رو مي خواهند. وقتي شما پسورد سيستم رو نمي دوني با فلاپي و سي دي و غيره هم نمي توني سيستم رو لود كني!

rootnt
13-06-2005, 06:34
آقا مهدي خوب منم اولش عرض كردم كه هيچ جور نميشه.
مگر اينكه بتونن از اشتباهات اونها استفاده كنند(كه در پست قبلي گفتم) حالا اگر اشتباهي نكرده بودن كه هيچي ديگه.

dashreza
21-06-2005, 20:43
سلام
اقا چي شد
يعني هيچ راه نرم افزاري وجود نداره كه وارد بشم
من جايي خونده بودم كه شاه كليد هست و روي بعضي مادربرد ها كارايي داره

Mehdi_Best
22-06-2005, 09:23
رضا جان اگه در پست هاي قبلي من دقت كني مي بيني كه گفته ام در بعضي مادربوردهاي قديمي اين امكان وجود داشت اما در مادربوردهاي جديد من نشنيدم كه چنين پسوردي وجود داشته باشه.

rootnt
02-07-2005, 22:04
داش رضا به اين صورت هيچ راهي وجود نداره.
تنها راهي كه ميتونه وجود داشته باشه اينه كه توي رجيستري ويندوز دست ببري.
كه معمولا اون هم كار نميكنه ولي برنامه هايي وجود داره كه ميتونه كاري كنه كه رجيستري به حرفت گوش كنه و اون برنامه ها هم بصورت نصب شدن نيست مثل بوتر هاي ياهو.
شما بگو ببينم
رجيستري اون سيستم وقتي اجراش ميكنيد اصلا نمياد يا اولش مياد ولي ايجاد تغيير در اون امكان پذير نيست؟

dashreza
02-07-2005, 22:36
ممدجون
پسورد چك رو روي سيستم گذاشتن
قبل از اينكه ويندوز بوت بشه پسورد ميخاد

sa3er
02-07-2005, 23:15
اين پسوردهای default رو امتحان کنيد:

به مدل مادربردها توجه کنيد..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sa3er
02-07-2005, 23:29
در ضمن پيشنهاد می کنم حتما يه سری به سايت سازنده مادر برد تون هم بزنيد...

rootnt
03-07-2005, 06:12
همونطور كه گفتم شايد فقط بتوني از طريق رجيستري پسورد ويندوز رو عوض كنيد كه اون هم معمولا از كار مياندازن ولي برنامه هايي هست كه به شما اجازه ميده به رجيستري دسترسي پيدا كنيد.

dashreza
05-07-2005, 22:50
ميشه برنامه اي معرفي كني كه بتونه پسورد بايوس رو هك كنه

sa3er
05-07-2005, 23:30
ميشه برنامه اي معرفي كني كه بتونه پسورد بايوس رو هك كنه

اصلا شما تا پسورد ورودی سيستم که توسط bios تنظيم شده را وارد نکنی کامپيوتر بالا نمی ياد که بتونی برنامه ای اجرا کنی ... و الا با همون دستور debug به راحتی ميشد از کار انداختش و ديگه احتياج به برنامه نبود که...

شب خوش.

rootnt
06-07-2005, 07:11
سلام.
آقا بذار من مخلص کلام رو بگم دیگه.
شما توی همین انجمن های پی سی ورلد بگرد یه جا در مورد رجیستری ویندوز بحث شده و آموزش داده که چطوری میشه پسورد ویندوز رو عوض کرد.
خوب حالا وقتی سیستم شما دارای محدودیت باشه نمیتونید در رجیستری تغییر ایجاد کنید
حالا من یه برنامه معرفی میکنم که فکر میکنم به درد این کار میخوره
اسم برنامه reg.exe هستش
اين برنامه بصورت خط فرمانه و چون ديگه احتياج به نصب نداره فكر ميكنم كار رو انجام ميده
من ورژن 2 اون رو دارم كه فقط مال ويندوز 2000 هستش ولي ورژن 3 اون هم توي 2000 و هم توي xp كار ميكنه.
من اطلاعات رو دادم انشاالله كه بدردتون بخوره
و خودتون هم بگرديد ورژن 3 اون رو پيدا كنيد
همين reg.exe v2 رو آپلود كردم دانلود كنيد ببينيد چطوره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امین.پ
06-07-2005, 10:22
من يه راهي پيشناهاد مي كنم ولي نخندين:
اگه شما بتونيد برق كيس رو از همه دستگاهها جدا كني و كابل برقش هم در بياري ديگه احتياجي به در آوردن باطري نداري فقط همه اونا رو جدا كن و بعد ميتوني با يه تيكه سيم كوچيك شاخك هاي داخل سوكت كابل رو به هم متصل كني كه برق ذخيره شده توي پاور خالي بشه.(هر كي داخل پاور رو ديده باشه ميدونه كه توش برق به وسيله خازن ذخيره ميشه پس با اين كار خازن ها خالي ميشن و به قول معروف تعادل برق ذخيره شده توي سيستم به هم ميخوره و باعث ضعيف شدن باطري ميشه)بعد سعي كن 3-4 بار با زدن كليد روشن كامپوتر باطري رو ضعيفتر كني. با اين كارا ميتوني آخرش باطري رو خالي كني كه باعث ميشه پسورد بايوس پاك بشه.
موفق باشي

Amir_P30
06-07-2005, 12:15
آقايون مقاله هك كردن پسورد بايوس هست:

ضمنا حرفهاي ساسر عزيز كاملا درسته
شاه كليد هاي ايشون رو هم تست كنيد

Erfaan
07-07-2005, 03:44
بر روي مادر بورد كامپيوتر من هم يك پسورد7 رقمي است ولي وقتي عدد 1 را مي زنم وارد ويندوز مي شود.
پسوردش را هم بارها از طريق زير عوض كرده ام
همان اول كليد delete را از كيبرد مي زنم و وارد ستاپ مادر برد مي شوم.
--------------------------------------------------------------------------------------------
[color=red[size=18]]آقا بالاخره مي گيد چرا ستاپ مادر برد من با يك عدد 1 باز مي شود در صورتي كه يك رمز 7 رقمي دارد. من كه از حرفهاي شما چيزي كشف نكردم

امیر خوشنود
07-07-2005, 14:08
يه سري به اين لينك بزن و كليدها رو امتحان كن

احتمالا يكيش كار ميكنه.