PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم اتصال گوشي نوكيا به سوني اريكسون بوسيله بلوتوث

BiBoss
01-01-2007, 19:43
چندي پيش اومدم يه فايلي رو ازطريق بولتوث از نوكيا 6270 به گوشي خودم (سوني اريكون و810 ) بفرستم ولي نوكيا گوشي منو نديد ولي برعكسش انجام شد يعني من از گوشيم به نوكيا ازطريق بلوتوث تونستم بفرستم

سوالم اينه كه آيا ايراد از گوشي منه يا نوكياي دوستم؟ و يا اينكه سيستم بلوتوث سوني اريكسون با نوكيا منطبق نيست؟

ممنون ميشم دوستان آگاه در اين مورد منو راهنمايي كنند.

Hamid110
01-01-2007, 20:05
سلام . .

دوست گرامی من در مورد گوشی های سونی اریکسون نمیدونم . .

اما گوشی های نوکیا در قسمت تنضیمات بلوتوسش ، قسمتی به نام My phone's visibility هستش که اگه اون رو از روی Shown to all به روی Hidden بزاری . . دیگه هیچ گوشی ای نمیتونه گوشیه نوکیا ی شما رو با بلوتوس پیدا کنه . .
حالا نمیدونم توی تنضیمات گوشی w810 هم همین قسمت ها هستش یا نه . .

در کل . . باید بگم .. که میشه فایل رد و بدل کرد . .

در ضمن تاپیک رو به قسمت کلوپ گوشی ها انتقال دادم . .

موفق باشید . .

Dr.Afzali
01-01-2007, 20:05
من فکر میکنم این ضعف کلا از ناحیه نوکیاست چون دقیقا همین مساله برای منم پیش اومده.من گوشیم کا 800 هست و برای چند نمونه نوکیا فرستادم ولی اونها نمیتونستند

metal_militia
01-01-2007, 23:17
من فکر میکنم این ضعف کلا از ناحیه نوکیاست چون دقیقا همین مساله برای منم پیش اومده.من گوشیم کا 800 هست و برای چند نمونه نوکیا فرستادم ولی اونها نمیتونستند

کاملا در اشتباهید و هیچ ربطی به نوکیا نداره !!!!!!!!!!!!!!

شاید فریم ویر اون درست نیست و همچنین مال شما

Hamid110
02-01-2007, 00:09

سلام . .

همانطور که متال جان گفتند . . گوشی نوکیا در این مورد هیچ مشکلی نداره . .

موفق باشید . .

J A V I D
02-01-2007, 00:25
احتمالا گوشیت hide بوده برو تو تنظیمات بلوتوث درستش کن

metal_militia
02-01-2007, 00:29
گوشی های سونی هم ایرادی ندارند فقط و800 سری اول ایراد داشت

شاید اون دیگه شانس شما هاست

و یا یک ویروس وین فایل به مموری کارت رفته و با فلدر سازی خودش تو محیط کامپیوتر کار گوشی رو خراب کرده

Dr.Afzali
03-01-2007, 05:06
من كه گفتم از ناحيه من مشكلي نبوده و ميفرستاده و اونها ميگرفتند ولي اونها نميتونستند به من بفرستند.من خودم با گوشي اونها كار نكردم پس شايد اونها بلد نبودن چطور بايد بفرستند.وگرنه من با گوشيهاي سوني راحت ميدم و ميگيرم و هيچ مشكلي نيست

BiBoss
10-01-2007, 20:37
سلام . .

دوست گرامی من در مورد گوشی های سونی اریکسون نمیدونم . .

اما گوشی های نوکیا در قسمت تنضیمات بلوتوسش ، قسمتی به نام My phone's visibility هستش که اگه اون رو از روی Shown to all به روی Hidden بزاری . . دیگه هیچ گوشی ای نمیتونه گوشیه نوکیا ی شما رو با بلوتوس پیدا کنه . .
حالا نمیدونم توی تنضیمات گوشی w810 هم همین قسمت ها هستش یا نه . .

در کل . . باید بگم .. که میشه فایل رد و بدل کرد . .

در ضمن تاپیک رو به قسمت کلوپ گوشی ها انتقال دادم . .

موفق باشید . .

ممنون از پاسختون... اما اين مورد رو چك كردم... هم گوشي خودم Show to all بود و هم گوشي نوكيايي كه ميخواستم بلوتوث كنم

BiBoss
10-01-2007, 20:46
گوشی های سونی هم ایرادی ندارند فقط و800 سری اول ایراد داشت

شاید اون دیگه شانس شما هاست

و یا یک ویروس وین فایل به مموری کارت رفته و با فلدر سازی خودش تو محیط کامپیوتر کار گوشی رو خراب کرده

متال جان از راحنمايي شما هم سپاسگذارم...

اما 1- گوشي من و810 هستش نه و800 كه بگيم شانس من جزو سري خرابش باشه

2- اينكه گوشي من وين فايل نداره

3- همانطور كه پيشتر گفتم نه گوشي من و نه نوكيا هيچ يك hiden نبودند

راستي با يه گوشي 6600 هم امتحان كردم اونم همين ايراد رو داشت
با 6270 هم تست كردم ... بازم نتيجه منفي بود

اما به هردوشون فايل فرستادم
راستي با N-Gage هم تست كه كرده بودم (قبل تر از اين حرفا) مشگلي نبود و به راحتي بلوتوث مي كردم

تورو خدا خيالم رو راحت كنيد آيا ايراد از گوشي منه يا اينكه ايراد جاي ديگه ايه؟
نمي دونم مثلا عدم تطابق بلوتوث سوني اريكسون با نوكيا

Farshadd
12-01-2007, 23:10
من با w810 برای n70,n90,n91,6600,7610,6680 ارسال کردم مشکلی نداشته اما بعضی وقتا ویروس توی گوشی خودم بوده ارسال نکرده

amin_metal1370
13-01-2007, 20:29
متال جان از راحنمايي شما هم سپاسگذارم...

اما 1- گوشي من و810 هستش نه و800 كه بگيم شانس من جزو سري خرابش باشه

2- اينكه گوشي من وين فايل نداره

3- همانطور كه پيشتر گفتم نه گوشي من و نه نوكيا هيچ يك hiden نبودند

راستي با يه گوشي 6600 هم امتحان كردم اونم همين ايراد رو داشت
با 6270 هم تست كردم ... بازم نتيجه منفي بود

اما به هردوشون فايل فرستادم
راستي با N-Gage هم تست كه كرده بودم (قبل تر از اين حرفا) مشگلي نبود و به راحتي بلوتوث مي كردم

تورو خدا خيالم رو راحت كنيد آيا ايراد از گوشي منه يا اينكه ايراد جاي ديگه ايه؟
نمي دونم مثلا عدم تطابق بلوتوث سوني اريكسون با نوكيا
دوست من اصلاً تطبیق تو این مسئله وجونداره.چون بلوتوث یک تکنولوژی واحد هست و چیزی به عنوان بلوتوث نوکیا و یا غیره وجود نداره.بنابراین اینکه کلاً گوشی های نوکیا یا سونی اریکسون مشکل بلوتوث دارن حرف غلتیه.ممکنه تو گوشی ها یک سری مشکل داشته باشن به هر دلیلی(آی سی شون مشکل داره و یا ...)تو این مورد خاص فکر می کنم مشکل از کوشی شما باشه(با توجه به اینکه با چند تا گوشی دیگه هم امتحان کردید).بنظر من ببرید به یه نمایندگی یا گارانتی نشونش بدید بهتون میگن مشکلش چیه.موفق باشید

BiBoss
14-01-2007, 14:09
من با w810 برای n70,n90,n91,6600,7610,6680 ارسال کردم مشکلی نداشته اما بعضی وقتا ویروس توی گوشی خودم بوده ارسال نکرده

دوست عزيز ممنون از راهنمايي شما... اما مشگل من عدم ارسال نيس بلكه عدم دريافت از نوكيا هستش

دوست من اصلاً تطبیق تو این مسئله وجونداره.چون بلوتوث یک تکنولوژی واحد هست و چیزی به عنوان بلوتوث نوکیا و یا غیره وجود نداره.بنابراین اینکه کلاً گوشی های نوکیا یا سونی اریکسون مشکل بلوتوث دارن حرف غلتیه.ممکنه تو گوشی ها یک سری مشکل داشته باشن به هر دلیلی(آی سی شون مشکل داره و یا ...)تو این مورد خاص فکر می کنم مشکل از کوشی شما باشه(با توجه به اینکه با چند تا گوشی دیگه هم امتحان کردید).بنظر من ببرید به یه نمایندگی یا گارانتی نشونش بدید بهتون میگن مشکلش چیه.موفق باشید

ممنون از شما؛ سعي ميكنم حتما اين كاري كه گفتيد رو انجام بدم. اما يه سوالي كه هنوز حل نشده اينه كه اگه گوشي من ايراد داره چرا ارسال ميكنه؟ درصورتي كه تا جايي كه خودم باهاش مواجه شدم سوني اريكسون اگه ايراد داشته باشه يا بلوتوثش كار نمي كنه (نه ميفرسته و نه ميگيره) يا در سري دوربين دارش عكس روي مموري ذخيره نميشه.

با اين حال بازم ممنونم... انشاءالله خبرش رو همينجا ميذارم كه نمايندگي چي ميگه.

بازم اگه پيشنهاد يا نظري دارين ممنون ميشم بگيد