PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مايكروسافت عجب حسوديه

Ali_k
10-06-2005, 07:37
دوستان عزيز خودتون يه نگاه بكنيد و قضاوت كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nesta
10-06-2005, 13:59
سلام علی‌ جان آره بابا تو اون که شاکی‌ نیست هم حسود هست هم بیخود هم پر ادعا کلا هر چی‌ تبلیغ میکن شما باید بر عکس کنی‌

sayedreza
11-06-2005, 00:07
سلام
علی جون من مغزم ترکید آخرشم نفهمیدم چی به چیه آخه فکر من آی کیو رو نمیکنی توضیحی نمیدی :mrgreen: :wink:

Mehdi_Best
11-06-2005, 00:18
علي جان منظورت استفاده از tab browse در IE7 هست؟
البته به نظر من عملكرد خوب و كاربر پسند يك امكان در يك محصول و استفاده از اون در محصولات ديگه خوبه و نمي شه اسمش رو حسودي گذاشت اما اين كه مايكروسافت مي گفت اين امكان باعث پايين آمدن امنيت IE مي شه ولي حالا خودش اون رو استفاده كرده جاي تعجب و سؤال داره!!! البته از مدتها پيش وعده داده بود كه در IE7 اين امكان رو اضافه مي كنه شايد بتونه دوباره كاربران از دست داده خودش رو كه به فايرفكس و اپرا رو آورده اند به دست بياره ، ولي غافل از اينه كه ما مي گيم خر نمي خواهيم پالون خر عوض مي شه!!! :mrgreen:

Ali_k
12-06-2005, 06:11
سلام خدمت دوستان .منظورم همون تب بروسر وهمچنين خوده IEهستش كه قشنگ انگار از رو فاير فوكس كپي كرده . كاشكي موزيلا ازش شكايت كنه :wink:

Mehdi_Best
12-06-2005, 09:18
آخه tab browse كه به اسم موزيلا ثبت نشده كه بخواد شكايت كنه. اپرا - مكستون - نت اسكيپ و اكثر مرورگرهاي ديگه هم از اين امكان استفاده مي كنند.
البته خودت مي دوني كه من طرفدار IE و مايكروسافت نيستم اما نبايد حق رو زير پا گذاشت.
در همه جا وقتي يه امكان جديد عملكرد خوبي داشته باشه شركت هاي رقيب هم سعي مي كنند كه به تكنولوژي اون دست پيدا كنند.

farhad resalati
12-06-2005, 11:19
عزیز این که به همه اشکار هست که یه تقلید بیشتر نیست ماکروسافت کارهای بدتر از این رو کرده و همینtab browseابتکار رو اگه حفظش نمیکردن مایکروسافت میدزدید خلاصه دزد ابتکارات و فن اوری هاییهست که هنوز نیومده به بازار به نام خودش میزنه

مهمان
12-06-2005, 14:37
سلام
دوستان دعوا نکنيد.
همين که مايکروسافت قدرت تغيير داشته خودش کلي حرفه.
همين که قدرت تقليد داره و هيچ کس هم نميتونه چيزي بهش بگه!!!
اگر هم از مايکروسافت بدتون مياد ميتونين از سيستم عاملش استفاده نکنيد و از لينوکس يا سولاريس و يا ديگر سيستم عاملها استفاده کنيد :mrgreen:

Nesta
12-06-2005, 14:50
سلام امیر جان من منظورت رو نفهمیدم نکنه تو هم طرفدار این شرکت هستی‌ ؟
اگه باشی‌ که از شما بعید هست همون C# هم که باید مال برلند میشد مگه تقلید کار خوبی‌؟
میگن تقلید کار میمون هستو اینا .

Nesta
12-06-2005, 14:50
سلام امیر جان من منظورت رو نفهمیدم نکنه تو هم طرفدار این شرکت هستی‌ ؟
اگه باشی‌ که از شما بعید هست همون C# هم که باید مال برلند میشد مگه تقلید کار خوبی‌؟
میگن تقلید کار میمون هستو اینا .

مهمان
12-06-2005, 19:38
سلام
دوست عزيز وقتي من از نرم افزارهاي مايکروسافت استفاده مي کنم ديگه خيلي نامرديه که بخوام بگم شرکت به درد نخوري هست.
وقتي بيشتر نرم افزارهايي که استفاده مي کنم تحت ويندوز هست پس چرا بيخودي طرفداري شرکتي خاص را بکنيم.
حتما شما هم شرکت بورلند را قبول داريد!!!

Mehdi_Best
12-06-2005, 19:44
امير جان شما مي گي برنامه هايي كه استفاده مي كني تحت ويندوزه اما ساخت شركت مايكروسافت كه نيست!! پس دليلي نداره بخواهيم طرفداري از اين شركت انحصارطلب بكنيم.

مهمان
12-06-2005, 19:49
سلام
دوست عزيز اکثر برنامه هايي که نوشته مي شوند مخصوص محيط ويندوز مي باشد.
اکثر برنامه ها از توابعي استفاده مي کنند که مستقيما يا به صورت غير مستقيم از API ويندوز بهره مي برند.
طبق آخرين آمارها نرم افزارها و برنامه هايي که نوشته مي شوند متعلق به سيستم عامل ويندوز مي باشد.
پس نميشه قدرت اين شرکت را فراموش کرد.

Mehdi_Best
12-06-2005, 19:58
امير جان كسي منكر قدرت مايكروسافت نيست. اگه كسي اين حرف رو بزنه يعني يا خودش مشكل داره يا داره كوركورانه حرفي رو مي زنه. اما اين كه اكثر برنامه ها تحت ويندوز هستند به خاطر اينه كه ويندوز پركاربرترين سيستم عامل در سطح دنيا است. خب طبيعتا شركت هاي سازنده برنامه ها هم تحت ويندوز برنامه نويسي مي كنند.
در مورد مايكروسافت و خوب و بد بودنش هم در يك تاپيك كلي بحث شده. اگه يه سري اونجا بزني بد نيست.

مهمان
12-06-2005, 20:01
سلام مهدي جان
من کاري به خوب يا بد بودن مايکروسافت ندارم.
اما اين بي انصافيه وقتي از يک برنامه تحت سيستم عامل مايکروسافت استفاده مي کنيم و کارمون راه ميفته بد پشت سرش هزار جور غيبت و بد حرف بزنيم.
من با بد حرف زدن کاملا مخالفم.
هميشه محبت و مهر را دوست داشته و خواهم داشت.

Mehdi_Best
12-06-2005, 20:35
امير جان حرف حساب جواب نداره. در مقابل حرف حسابت فقط بايد بگم كه ما اشتباه كرديم كه نمك رو خورديم و نمكدون رو شكستيم.
البته اگه دقت كرده باشي در اين تاپيك من از كار مايكروسافت در اضافه كردن امكان tab browse به IE7 دفاع كردم.