PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا كمكم كنيد

kourosh_sos
31-12-2006, 01:24
سلام عرض ميكنم خدمت دوست عزيزم
من يه چندتا فايل صوتي دارم كه يادم نمياد از روي cd mp3 روي هاردم ريختم يا از cd audio خلاصه هركدوم بود من اينارو تا چند وقت پيش گوش ميكردم امروز كه آمدم سراغ اين فايل ها ديدم كه آيكونشون تغيير كرده بود و با هر پليري هم كه باز ميكردم همراه با باز شدن پلير يه صفحه از برنامه internet explorer باز ميشه بعد اومدم پسوندشو نگاه كردم كه ديگه خيلي تعجي كردم پسوندش wma بود مگه اين پسوند براي فايل هاي تصويري نيست البته بگم پسوند فايل هارو قبل از پيش اومدن اين مشكل نميدونستم چي بود ولي هر چي بود اين فايل ها صوتي بود حالا بايد چيكار كنم تا فايل هام درست شوند آخه خيلي مهم هست ممنون ميشم كمكم كنيد

chovalier
31-12-2006, 01:35
سلام عرض ميكنم خدمت دوست عزيزم
من يه چندتا فايل صوتي دارم كه يادم نمياد از روي cd mp3 روي هاردم ريختم يا از cd audio خلاصه هركدوم بود من اينارو تا چند وقت پيش گوش ميكردم امروز كه آمدم سراغ اين فايل ها ديدم كه آيكونشون تغيير كرده بود و با هر پليري هم كه باز ميكردم همراه با باز شدن پلير يه صفحه از برنامه internet explorer باز ميشه بعد اومدم پسوندشو نگاه كردم كه ديگه خيلي تعجي كردم پسوندش wma بود مگه اين پسوند براي فايل هاي تصويري نيست البته بگم پسوند فايل هارو قبل از پيش اومدن اين مشكل نميدونستم چي بود ولي هر چي بود اين فايل ها صوتي بود حالا بايد چيكار كنم تا فايل هام درست شوند آخه خيلي مهم هست ممنون ميشم كمكم كنيد

سلام دوست خوبم
عزیز می شه یه عکس از آیکنش بزارید و بفرمایید که آخرین بار با کدوم پلیر باز کردید؟
ممنونم:)

Balrog
31-12-2006, 02:40
پسوندشو نگاه كردم كه ديگه خيلي تعجي كردم پسوندش wma بود مگه اين پسوند براي فايل هاي تصويري نيست
wma: Windows Media Audio! حالا اين چه ربطى به فايل‌هاى تصويرى داره؟! :blink:

chovalier
31-12-2006, 02:55

سلام عزیز
تصویری هم می تونه باشه:)

Balrog
31-12-2006, 03:07
سلام عزیز
تصویری هم می تونه باشه:)
فايل wmv كه فقط صدا داشته باشه ديده بوديم، ولى اينى كه شما گفتى در نوع خودش جالبه!! :blink:

chovalier
31-12-2006, 10:59
فايل wmv كه فقط صدا داشته باشه ديده بوديم، ولى اينى كه شما گفتى در نوع خودش جالبه!! :blink:
آره خب الان از چند نفر ديگه پرسيدم نمي دونستن آشنا شدن ولي خب درواقع اگه عزيز دل شما رو هاردت يكي از اينا داشته باشي مث من باورت مي شه:) :rolleye:
بعدم فرمت دقيق اين فايل ها اينه:
Windows Media Audio / Video File
موفق باشي...:happy:

kourosh_sos
31-12-2006, 20:14
به اينترنت كه وصل بودم يكي از اين فايل هارو باز كردم صفحه اينترنت اكسپلورر منو به يك لينك بصورت اتو هدايت كرد كه به مايكروسافت وصل شدم ودر اون صفحه يك دگمه به نام فايل دانلود بود روش كليك كردم خودش فايلو دانلود كرد و مشكل حل شد حالا نميدونم چي شده بود كه قاطي كرده بود مايكروسافته ديگه كاريش نميشه كرد

kourosh_sos
31-12-2006, 20:18

دوست عزيز ببخشيدا من اينجوري ميگم هر چيزيرو ميشه به هم ربط داد منم الان اينو با سيم رابط ربطش دادم شما اگه بدوني اين فرمت معمولا براي فايل هاي تصويري است وبا برنامه Windows Movie Maker ساخته ميشه حالا شما يه فايلي صوتي هم اگه با اين برنامه ذخيره کني ميتونه پسوندش اين باشه افتاد الان

Balrog
31-12-2006, 23:49
دوست عزيز ببخشيدا من اينجوري ميگم هر چيزيرو ميشه به هم ربط داد منم الان اينو با سيم رابط ربطش دادم شما اگه بدوني اين فرمت معمولا براي فايل هاي تصويري است وبا برنامه Windows Movie Maker ساخته ميشه حالا شما يه فايلي صوتي هم اگه با اين برنامه ذخيره کني ميتونه پسوندش اين باشه افتاد الان
‏[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين فرمت معمولا براى فايل‌هاى تصويرى هست؟! پس wmv اين وسط هويجه؟!

Balrog
31-12-2006, 23:53
آره خب الان از چند نفر ديگه پرسيدم نمي دونستن آشنا شدن ولي خب درواقع اگه عزيز دل شما رو هاردت يكي از اينا داشته باشي مث من باورت مي شه:) :rolleye:
بعدم فرمت دقيق اين فايل ها اينه:
Windows Media Audio / Video File
موفق باشي...:happy:
شايد اسم فايل اشتباهه، مثل اينكه يه فايل bmp رو تغيير نام بدى به jpg...

chovalier
01-01-2007, 17:04
شايد اسم فايل اشتباهه، مثل اينكه يه فايل bmp رو تغيير نام بدى به jpg...

کوروش جون یکم آروم تر و لطیف تر صحبت بفرمایید ممنونم
================================
نه عزیز مطمئنم شما یکی از اینا رو دانلود بفرمایید شاید عجیب باشه ولی خب ممکنه:)
================================================
ضمنا دوستان خوشحالم که مشکل دوستمون حل شد.
فعلا بحث های متفرقه توی تاپیک مطرح نکنیم درباره ی اون فرمت هم می تونیم یه تاپیک بزنیم.
پس فعلا تاپیک آرشیو !

MnMN
26-01-2007, 12:51
با سلام
آقایان توجه کنند که وقتی CD Audio و... را با مدیا پلیر تبدیل می کنند اول تو مدیا پلیر بروند به این آدرس:
Tools\Option\Rip music
و در این قسمت Copy protect music را تیکشو بردارند، بعد عملیات تبدیل را انجام بدند که وقتی فایلها رو تو کامپیوتر کس دیگه بردند یا ویندوز را عوض کردند اجرا بشه.

موفق باشید.
:laughing: