PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فارسی کردن انتی ویروسها و فایروالها

Adel.p30
30-12-2006, 11:45
با سلام
همان طور که می دونید می تونید اینترنت سکیریتی کاسپرسکی رو فارسی کرد
ولی هنوز برای انتی ویروسش هنوز چیزی نیومده
خوب من هم گفتم اینجا نر م افزارهای امنیتی و فایروالها و کلا هر نرم افزار امنیتی دیگری را که زیاد کار برد داره رو فارسی کنیم
و حالا فوایدش این هست که کاربرانی که با زبان انگلیسی تا حدودی مشکل دارند بتونن به راحتی با نرم افزارهای فارسی کار کنند
دوم هم اینکه میتونیم این نرم افزارهای امنیتی رو در بستهای امنیتی پی سی ورلد به فروش برسه
حالا اگه کسی موافق و کاری از دستش پیش میاد اینجا بگه
مثلا یکی عکسها رو ویرایش کنه
یکی فایلها رو ویرایش کنه
به همین ترتیب...
من تا حدودی میدونم باید چی کار کنیم مثلا برای ویرایش فیلهل برای فارسی کردن در کاسپرسکی میشه فایلهای
.LOC بنوت پد میشه راحت ویرایش کرد
حالا هر که میتونه اعلام امادگی کنه
قربانتان
Adel.p30ا

mehdiney navaz
31-12-2006, 18:25
دوستان عزيزمن درسايتي نرم افزارجالبي ديدم كه محيط كاسپراسكاي رابه فارسي تبديل ميكند وخودم اينكارراانجام دادم جالب است ضمنا نرم افزاركاري است ازاميرگوران
لينك دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نحوه كاربانرم افزار:
بعد از دانلود فارسي ساز فايل هاي داخل آن را EXtract كنيد،سپس Kaspersky‌ را باز كنيد،وارد تنظيمات برنامه شويد.در قسمت Services ،تيك گزينه Enable Self-Defence‌ را برداريد،حال از ميان فايل هايي كه Extract‌ كرده ايد،آنهايي كه پسوند Loc‌ دارند را در آدرس زير كپي كنيد:
C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security\Skin\En
و آن دسته فايل هايي كه پسوند PNG دارند را در آدرس زير كپي كنيد:
C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky internet security\Skin\Images
حال گزينه Enable Self-Defence را دوباره روشن كنيد،حال يك بار برنامه را ببنديد و دوباره باز كنيد.اگر برنامه به شكل پايين در نيامد،بدانيد يك جاي كار را درست انجام نداده ايد

zendegi
31-12-2006, 18:48
mehdiney navaz جان ببخشید کدوم شکل پایین..............
آهان این شکلو میگی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی باید ویندوزتان هم به فارسی باشه به این صورت :

دستت درد نکنه خیلی جالب بود...........ببخشیدا............

shahedi
02-01-2007, 15:46
جون هر که دوست دارین انگلیسی شو برام آپلود کنید خواهش می کنم فوری
بابا من نمی دونستم این جوریه وقتی اسکن می کنی نام درایو ها را نمی نویسه دائم هنگ میکنه از دوستان خواهشمندم سریعتر به دادم برسند ممنون
زنگی جان من آن قسمت بالایی توضیحات را ندارم و نام درایور ها که اسکن می شد هم نیست من چه کنم؟ 18 فایل locبود و 2 فایل pngخوب؟؟؟؟

Adel.p30
02-01-2007, 18:03
سلام
شاهدی بفرمایید این هم فایلهای انگلیسیش:
وارد تنظيمات برنامه شويد.در قسمت Services ،تيك گزينه Enable Self-Defence‌ را برداريد،حال از ميان فايل هايي كه Extract‌ كرده ايد،آنهايي كه پسوند Loc‌ دارند را در آدرس زير كپي كنيد:
C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security\Skin\En
با پسوند سون زیپ هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
عکس ها رو اپلود نکردم چون دیگه هنگ کردن ربطی به عکس هاش نداره
قربانت
Adel.p30

shahedi
02-01-2007, 18:22
در حالی که کاسپر را کاملا از حالت فعال خارج کردم ارور می دهد و کپی نمی شود پوشه هم حذف نمی شود
منتظر راهنمایتان هستم
عکس را هم می گذارم

در ضمن کاسپر من در درایو جی است و
آنلاکر هم فایده نداشتقسمت
قسمت بالای توضیحاتی که زندگی گذاشته و نام درایو ها که کدام را اسکن می کند ندارم فقط مال من این طوره؟

shahedi
02-01-2007, 19:52
با هزار بد بختی از داخل ویندوز 98 فایل هایی که داده بودی ریختم ولی فقط انگلیسی شد چر دیگر محل اسکن درایو ها و تو ضیحات نیست
می شود pgnهای از دست رفته ره هم آپلود کنی آخر چرا اینجوریه؟

فکر کنم از pgn باشد که این ها را ندارم
تازه هنوز هست
اگر خود پوشه اسکین را برایم آپلود کنید خیلی به من لطف کرده اید چون خیلی ضروری است ریپیر هم فایده نداشت

Adel.p30
03-01-2007, 08:57
با سلام شاهدی
اول دوست عزیز اگه به خواهی چیزی رو روی فایلهای کاسپرسکی بریزی باید وارد محیط safe mode بشید
چون اونجا انتی ویروس کاملا غیرفعال هست
این هم کلا پوشه ی اسکین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ابتدا وارد safe mode
و بعد اون پوشه ی اسکین رو که در حالت فشرده است اکسترکت کنید
و اون پوشه ی اسکین استخراج شده رو بریزید روی اون پوشه ی اسکین کاسپرسکس
ضمنا این فولدر اسکین رو که دانلود کردید قبلی که اوررایتش کنید روی پوشه ی اسکین کاسپرسکی یه کپی ازش در جای دیگر هارد بگیر لازم میشه
قربانت
Adel.p30

shahedi
03-01-2007, 11:14
با سلام خدمت عادل جان
از زحمتی که کشیدی بسار ممنون هستم لطف کردی اما مثل این که فایده ای ندارد .تاثیری نداشت شاید عدم تطابق ورژن ها باعث شده به هر حال سپاس. دیگر راهی به ذهن خودم نمی رسه اگه دوستان راهی می دونستنن منتظرشونم.... راستی وقتی اسکین را نصب کردم دیگر در ر نوار وضعیت نبود .در نهایت همان پشتیبانی را که گرفته بودم جایگزین نمودم ولی...
به دوستانی که ورژن6.0.0.29 دارند توصیه می کنم اسکین نامبرده را نصب نکنند

zendegi
03-01-2007, 12:50
شاهدی جان ببخشید من مثل اینکه دیر رسیدم بازم معذرت میخوام........
برای من ورژن 6.0.1.411 هستش ....شما درست حدس زدی این به خاطر تفاوت ورژنهاست حالا ببینم من میتونم کاری برات بکنم :
اول این دانلود کن:
بعد کاسپر رو باز کن و همانطور که دوستان دیگه گفتند تیک Enable Self-Defenc رو بردار و بعد اون دو تا پوشه ای رو که برات آپ کردم رو در مسیر C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 6.0\Skin بریز البته به نظر من قبلش پوشه های en و images رو که در اون مسیر هستند رو پاک کن بعد جدیدا رو که برات گذاشتم بریز بعد دوباره تیک Enable Self-Defenc رو بذار و بعد یه بار ریست کن ....امیدوارم که درست بشه .....
البته من بعید میدونم چون ورژنها فرق میکنه اگه یکی از دوستانی که ورژن شما رو دارند این دوتا پوشه رو برات آپ کنند و شما در مسیر مربوطه بریزی حتما درست میشه وگرنه به نظر من مجبوری که کاسپر رو ریموو کنی به طور کلی و دوباره نصبش کنی .....اگه بازم کمکی ازمن برمیاد در خدمتم .......با تشکر و معذرت خواهی بابت دیر رسیدنم به این تاپیک چون برام پیغام خصوصی گذاشته بودی ولی من دیر اونو دیدم ..........
البته من خودم چون می ترسیدم که مشکلی برام پیش بیاد قبلش از اون پوشه ها یه کپی گرفتم و بعد اقدام به فارسی کردنش کردم که یه موقع برام درد سر نشه ولی من با چون با انگلیسی بیشتر حال میکنم فقط برای چند دقیقه فارسی بود دوباره به انگلیسی برگردوندم......

shahedi
04-01-2007, 11:09
زندگی جان از شما ممنون
ولی انگار فقط با ورژن خودش مطابقت دارد در تایپیک اختصاصی کاسپر در خواست داده ام ببینم چی می شه
راستی اگر خواستم یونیستال کنم می خواستم بدونم با آپدیت هاش چی کار کنم یعنی در کجا قرار داره و بعدا چه جوری بهش اضافه کنم
با سپاس مجدد

amirgooran
04-01-2007, 13:55
زندگی جان از شما ممنون
ولی انگار فقط با ورژن خودش مطابقت دارد در تایپیک اختصاصی کاسپر در خواست داده ام ببینم چی می شه
راستی اگر خواستم یونیستال کنم می خواستم بدونم با آپدیت هاش چی کار کنم یعنی در کجا قرار داره و بعدا چه جوری بهش اضافه کنم
با سپاس مجدد

لازم نيست برنامه رو به طور كامل پاك كني و دوباره نصب كني،بهتره اين كارو بكني
اول برنامه رو كاملا ببند
اول برو منوي استارت گزينه All Pograms بعد برو Kaspersky internet security 6.0بعد هم Modify,repair and remove رو بزن ،حالا گزينه repair و سپس next رو بزن،تمامي فايل ها جايگزين مي شوند،در ضمن تاكيد مي كنم هيچ كس اين فايل ها را در ورژن ديگري از كسپرسكي كپي نكنه،اگر هم مي خواد اين كارو بكنه،مي تونيد از اين روش استفاده كنيد:
ابتدا كليه محتويات پوشه Skin را در جايي ديگر از هارد خود كپي كنيد،سپس فايل هاي اون فارسي ساز رو در پوشه Skin كپي شده،جايگزين كرده
وارد تنظيمات Kaspersky شويد در قسمت Appearane گزينه Browse را بزنيد و در اين قسمت آن پوشه Skin كپي شده را انتخاب كنيد.

12890
05-01-2007, 17:45
در آنتی ویروس من جواب داد با تشکر

shahedi
06-01-2007, 10:35
امیر جان اولین کاری که کرده بودم همین بود ولی جواب نداد به کمک حامد جان که برایم دو پوشه ی نام برده را آپلود نمودن مشکلم حل شد از ایشان سپاسگذارم