PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من با كارت گرافيك Msi Nx7600gs مشكل اساسي دارم!

efi
30-12-2006, 05:23
سلام

من تابستان يه كارت 7600 گرفتم كه بيشتر از يك هفته برام بيشتر كار نكرد و بعد وسط بازي بودم كه يكسري خطوط رنگي توي بازي بوجود اومدن كه تا حالا نديده بودم!!!! اما اين خطوط رنگي در دسكتاپ نيستند!!! فقط در بازي ها بوجود ميان !!!!

مشخصات سيستم من:

Cpu 3000 Amd
Mainboard Msi Neo4-f
Ram 1g Ocz
Power Supply 400w Acbel
Hdd 160 Maxtor

حالا واقعا تو گل گير كردم بدجوري !! كارتم گارانتي رايان بدر هستش كه دو بار بردم پيشش تست كرده با كامپيوتر خودش و گفته كه كارتم سالمه!!! فقط تنها كمكي كه كرده اينه كه دوتا درايور برام دانلود كرده هر دو تا رو من خودم دانلود كرده بودم! جالب اينه كه جواب هم ندادن!!!

اگه بخوايد ميتونم عكس مشكلم رو براتون آپلود كنم ! اما مثله اينكه اين اجازه رو ندارم !!!

يه پيشنهادي دربارهع مشكل من بديد لطفا

قربان شما
عرفان

efi
01-01-2007, 03:58
ساموليك

من الان يه چند روزي هستش كه همينجور بست نشستم و منتظر جوابهاي شما هستم! اما مثل اينكه هيچكس هيچ علاقه اي نداره كه كمك كنه !!!! آره؟؟؟؟؟:puke:

چرا پس؟

باي باي

byebye
01-01-2007, 06:34
اي بابا شما كه هنوز مشكلت حل نشده !!!
روي سيستم ديگه اگر جواب داده پس از سيستم خودته قطعات دونه دونه چك كن .
اگر روي سيستم ديگه هم همينجوره كه كارت ايراد داره اونم ايراد ريز فني كه يه جور تعمير كار بايد حل كنه ...
اصلا اين msi انگار يه چيزيش ميشه واسه اين 7600 يكي ديگه از بچه ها هم 7600 gt داشت دماش به 80 هم ميرسيد اما بقيه بردها
به50 هم نميرسند !!!

Ship Storm
01-01-2007, 06:51
سلام

من تابستان يه كارت 7600 گرفتم كه بيشتر از يك هفته برام بيشتر كار نكرد و بعد وسط بازي بودم كه يكسري خطوط رنگي توي بازي بوجود اومدن كه تا حالا نديده بودم!!!! اما اين خطوط رنگي در دسكتاپ نيستند!!! فقط در بازي ها بوجود ميان !!!!

مشخصات سيستم من:

Cpu 3000 Amd
Mainboard Msi Neo4-f
Ram 1g Ocz
Power Supply 400w Acbel
Hdd 160 Maxtor

حالا واقعا تو گل گير كردم بدجوري !! كارتم گارانتي رايان بدر هستش كه دو بار بردم پيشش تست كرده با كامپيوتر خودش و گفته كه كارتم سالمه!!! فقط تنها كمكي كه كرده اينه كه دوتا درايور برام دانلود كرده هر دو تا رو من خودم دانلود كرده بودم! جالب اينه كه جواب هم ندادن!!!

اگه بخوايد ميتونم عكس مشكلم رو براتون آپلود كنم ! اما مثله اينكه اين اجازه رو ندارم !!!

يه پيشنهادي دربارهع مشكل من بديد لطفا

قربان شما
عرفان

کارت گرافیک فن داره اگر دارد ببین کار میکنه یا سرعت دورش کم نشده بعدش
این مشکل برایمن هم وجود داشت یکبار دکمه ویندوز کیبرد را بزن تا از بازی بیاید بیرون بعدش روی بازی که در قسمت پایین Tasskbar کوچک شده کلیک کن تا دوباره اجرا شه وبزرگ شه ببین درست شده یا نه
امیدوارم درست بشه

Lord_theOne
01-01-2007, 08:23
ببين كدوم يكي از اينها است و درايورشو بگير
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با byebye هم موافقم

efi
02-01-2007, 12:14
سلام

آقا كارت من دماش در حالت عادي در 53 هستش و در بازي به 79 و حتي 80 هم ميرسه ! اما فكر نكنم كه از دماش باشه چون در دماي 55 هم كه وارد بازي ميشم باز هم مشكل وجود داره !

منظورم اينه كه من وقتي كه كامپيوتر رو روشن ميكنم و وارد بازي ميشم دماي كارت رو 55 هستش - بازهم مشكل وجود داره - نه اينكه به تدريج به وجود بياد!

يه راهي غير از بايوس كارت سراغ داريد كه گارانتي رو راضي كنه كارت رو عوض كنه؟

اگه حتي راضي بشن كه كارت رو تعويض كنن - چقدر طول ميكشه و چه جوريه؟

منم پيشنهاد ميكنم كه غير از مادربورد هاي ام اس آي هيچ محصول ديگه ايش رو نخريد !

چقدر هم منشي هاي شركت رايان بدر بي كلاس و بي ادب هستند ! اگه خواستيد دليلش رو هم ميگم.

قربون همگي
عرفان

amir_vel
13-01-2007, 16:14
سلام...آقا این مشکل برای من هم پیش اومده....من کارت گرافیک 7300 Gs دارم و در هر بازی که می روم...مثل بارون خطهایی به وجود می آید البته در رزولیشن 800 *600 ولی در رزولیشن 640 *480 مشکلی نداره مشخصات سیستمم هم بالاست علت چیست؟؟؟؟؟؟

zonealarm
13-01-2007, 19:09
به نظر منم مشکل مال داغ کردنشه.

در ضمن با اون جمله آخر آقا عرفان هم موافقم.

Lord_theOne
14-01-2007, 08:20
عزيز گفتم درايورتو آپديت كن ببين مشكلت حل مي شود

worya_sh
14-01-2007, 16:09
دوست من اگه کارت را روی سیستمه دیگه تست کردی و مشکلی نداره به نظر من پاورت برای این کارت ضعیفه.