PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش های برنامه Google Earth

*NashenaS*
29-12-2006, 19:43
سلام ...

من راستش از اینکه بی نهایت بار ازم درخواست راهنمایی در مورد دانلود . کرک . نحوه کار و ... با برنامه Google Earth شده یه کوچولو خسته شدم :tongue: ... بی نهایت هم که در این باره تاپیک زده شده... تصمیم داریم همه تاپیک ها رو یک جا متمرکز کنیم تا دوستان زودتر به نتیجه برسن...

بنابر این از هر گونه بحث در این مورد در جاهای دیگه خودداری کنین و همینجا بحث ها رو دنبال کنین...

Google Earth Pro رو خودم می زارم شاید به درد دوستان خورد:

Google Earth Pro

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Download Google Earth Pro

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون و موفق باشین. :)

sajad
29-12-2006, 20:21
آقاي محترم . معذرت مي خوام . چند تا مساله . درسته شما بسيار پر تجربه اين در فروم اما :
1- عكسي كه گذاشتين مال نسخه رايگان هست
2- تمام فايلهايي كه توي فروم هست همشون لاسنس مي خواد و بدون user و lisence نمي شه رفت توش .
3- علت تمام درخواست هاي زيادي كه مي شه اينهكه اصلا راه حل درستي ارايه نشده و تمام راها مثل فايال هاي : base.dll - kh20 و ... همشون از كار افتادن .
4- user و pass هايي كه هست همشون expire شدن .
5- بهتره تاپيكي به نام gogle earth pro باز شه تا ببيننيم آيا راه حلي وجود داره يا google هممون رو شكست مي ده .

*NashenaS*
29-12-2006, 21:25
سلام دوست عزیز...

1- عكسي كه گذاشتين مال نسخه رايگان هست
اگر عکس مشکل شما رو حل می کنه عکسش رو عوض می کنم!

2- تمام فايلهايي كه توي فروم هست همشون لاسنس مي خواد و بدون user و lisence نمي شه رفت توش .
3- علت تمام درخواست هاي زيادي كه مي شه اينهكه اصلا راه حل درستي ارايه نشده و تمام راها مثل فايال هاي : base.dll - kh20 و ... همشون از كار افتادن .
4- user و pass هايي كه هست همشون expire شدن .
دقیقا به همین دلیل هست که این تاپیک زده شده... برای ادغام همه تاپیک های پراکنده و به نتیجه رسیدن.

5- بهتره تاپيكي به نام gogle earth pro باز شه تا ببيننيم آيا راه حلي وجود داره يا google هممون رو شكست مي ده .
Thanx For Complement....

موفق باشین. :)

sajad
29-12-2006, 21:28
ممنون تز حسن نظرتون . آيا الان شما خودتون اين نسخه pro واقعي استفاده مي كنين ؟ و از همين فايلي كه من الان دانلود مي كنم استفاده كردين ؟

*NashenaS*
29-12-2006, 21:41
ممنون تز حسن نظرتون . آيا الان شما خودتون اين نسخه pro واقعي استفاده مي كنين ؟ و از همين فايلي كه من الان دانلود مي كنم استفاده كردين ؟

من در خونه این برنامه رو نصب ندارم اما در دانشگاه از همین برنامه استفاده می شد... پس جواب شما "نه" هست... این برنامه رو دانلود و امتحان نکردم اما منبعی که ازش این رو دانلود کردم نوشته بود Full and working...

در ضمن لطفا پست هایی که در تاپیک دیگه (لینک زیر) زده بودین رو به اینجا منتقل کنین (همه در یک پست بگنجه)... تا اونجا رو قفل کنم...

sajad
29-12-2006, 21:48
پس اينم كار نمي كنه . چون من تمام اين فايلها رو استفاده كردم . در ضمن پست ها رو بلد تيستم منتقل كنم . اميدوارم راهي براي اين معضل پيدا شه و همه هم شركت كنند

sajad
30-12-2006, 11:22
من فايل شما رو استفاده كردم . متاسفانه جواب نمي ده . لايسنس مي خواد .

انگار هيچ كسي هيچ راه حلي نداره

اين بحث بايد بالا بمونه تا اينكه معلوم شه راهي داره يا نه

Elfin-D
31-12-2006, 16:18
من فايل شما رو استفاده كردم . متاسفانه جواب نمي ده . لايسنس مي خواد .

انگار هيچ كسي هيچ راه حلي نداره

اين بحث بايد بالا بمونه تا اينكه معلوم شه راهي داره يا نه
عزیز دل
گوگل ارث مثل ساعت کار میکنه
گوگل ارث پرو مشکلات تحریمی داره و نه میشه از ایران کانکت شد و نه از خارج از ایران ,سرزمین ایران رو دید....
بهتره به پستهای بیهوده تاپیک رو از بحث اصلی خودش دور نکنید.
مخلصیم

sajad
31-12-2006, 17:15
ما هم مخلصيم . اما وقتي از نسخه trial استفاده مي كنيم . مي شه ايران رو ديد و از ايران هن كانكت شد . پس مساله تحريم نيست . قصد انحراف تاپيك هم نداشتم فقط مي خواستم اين همه پست و تاپيك كه زده شده آيا نتيجه اي دارن و مي شه از اين نرم افزار استفاده كرد يا نه ؟

Wisdom
12-03-2007, 13:41
تا الان 4 تا از نسخه هاي اين نرم افزار رو دانلود كردم ، هر كدوم يك مشكلي داشت
ولي تا الان به نتيجه نرسيدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشكل ريجستر شدن كه گويا خان اول بوده حل شد ، حال به خان دوم رسيدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لاگين نميشه ؟ آدرس سرور رو چي بزنم
مرسي

حسین_313
13-03-2007, 15:54
با سلام و خسته نباشید

من برنامه google earth pro رو دارم ولی هنگام اجرا!!!!!:

ازم پسورد و یوزر نیم میخاد
لطفا کمکم کنید

Wisdom
16-03-2007, 11:57
تا الان 4 تا از نسخه هاي اين نرم افزار رو دانلود كردم ، هر كدوم يك مشكلي داشت
ولي تا الان به نتيجه نرسيدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشكل ريجستر شدن كه گويا خان اول بوده حل شد ، حال به خان دوم رسيدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لاگين نميشه ؟ آدرس سرور رو چي بزنم
مرسي

بد جوري نياز هستش :41:

Elfin-D
16-03-2007, 18:04
بد جوري نياز هستش :41:
گوگل ای پی های ایران رو غیر فعال کرده...فعلا کاری نمیشه کرد
مخلصیم

Wisdom
16-03-2007, 18:12
گوگل ای پی های ایران رو غیر فعال کرده...فعلا کاری نمیشه کرد
مخلصیم

ممنون رضا جون
امروز ديگه بلند شدم رفتم خونه يكي از دوستان كه روي سيستمش نصب و قبلاً باهاش كار كرده بودم
اون جا هم همين مشكل رو داشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميخواستم از قابليت اندازه گيري با خط كش نرم افزار متراژ دقيق چند هكتار زمين رو در بيارم ؛ طرف هم كلي حال ميكرد و شاخ در مي اورد كه چه جوري بدون اينكه رفته باشم سر زمينش متراژ دقيقش رو بهش ميدادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه شانس داشتم اسمم شمس الله ميشد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
16-03-2007, 18:20
ممنون رضا جون
امروز ديگه بلند شدم رفتم خونه يكي از دوستان كه روي سيستمش نصب و قبلاً باهاش كار كرده بودم
اون جا هم همين مشكل رو داشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميخواستم از قابليت اندازه گيري با خط كش نرم افزار متراژ دقيق چند هكتار زمين رو در بيارم ؛ طرف هم كلي حال ميكرد و شاخ در مي اورد كه چه جوري بدون اينكه رفته باشم سر زمينش متراژ دقيقش رو بهش ميدادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه شانس داشتم اسمم شمس الله ميشد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من امتجان نکردم ولی شاید بشه با برنامه های تغییر آی پی راهش انداخت!شاید....

بهنازی
20-05-2007, 09:10
با سلام به خدمت شما من خیلی علاقه مند برنامه گوگل ارث هستم واز ورژن 3 استفاده میکنم چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
1-آخرین ورژنش چیه و چه ویژگیهایی داره.
2-چجوری میتونم نمای روبرو مثلا از برج ایفل رو ببینم من تو ورژن 3 که نتونستم؟
3-تو همه ورژنها بعضی شهرها وضوح خوبی ندارند
4-سوال مهم من اینه که بعد از یه مدت کلا هر چی که قبلا دیدی و میتونستی به صورت آفلاین هم دوباره ببینی پاک میشه مثل پاک شدن هیستوری توی ویندوز آیا این تنظیم خاصی نیاز داره؟یا اصلا میشه هر چه رو که دیدیم رو یه چجوری سیو کنیم وبعدا هر وقت که خواستیم ببینیم؟
ببخشید که زیاد شد من درد به در دنبال جواب اینها هستم خواهشا جواب بدن جبران میکنم.
باتشکر

piremard
21-05-2007, 11:25
با سلام به خدمت شما من خیلی علاقه مند برنامه گوگل ارث هستم واز ورژن 3 استفاده میکنم چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
1-آخرین ورژنش چیه و چه ویژگیهایی داره.
2-چجوری میتونم نمای روبرو مثلا از برج ایفل رو ببینم من تو ورژن 3 که نتونستم؟
3-تو همه ورژنها بعضی شهرها وضوح خوبی ندارند
4-سوال مهم من اینه که بعد از یه مدت کلا هر چی که قبلا دیدی و میتونستی به صورت آفلاین هم دوباره ببینی پاک میشه مثل پاک شدن هیستوری توی ویندوز آیا این تنظیم خاصی نیاز داره؟یا اصلا میشه هر چه رو که دیدیم رو یه چجوری سیو کنیم وبعدا هر وقت که خواستیم ببینیم؟
ببخشید که زیاد شد من درد به در دنبال جواب اینها هستم خواهشا جواب بدن جبران میکنم.
باتشکر

2- نسخه ی 3d map هنوز نیامده
3 - چون سایست تجاری این نقاط رو بی اعتبار کرده
مثلا در امریکا حتی سقف یک اتومبیل کوچک پیداست اما در ایران یک اتوبوس بزرگتر از چند میلیمتر نیست
چون نفع تجاری برای بهبود کیفیت نداره و خریدار نرم افزار هم از ایران ندارند
4 - این فایل رو ذخیره کنید dbCache.dat سرچ کنید پیداش می شه کجاست
c:\Documents and Settings\your user name\Application Data\Google\GoogleEarth

بهنازی
21-05-2007, 19:23
با تشکر از شما

بهنازی
29-05-2007, 10:48
piremard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ولی چرا این فایل تو کامپیوتر من تواین آدرسهF:\Documents and Settings\****\Local Settings\Application Data\Google\GoogleEarth و تو آدرسی که شما دادین فایلهایی با این اسم بودند.myplaces.backup-15-2-2007.kml----myplaces.kml.tmp اینها به چه دردی میخوره؟
با تشکر

piremard
29-05-2007, 13:05
فایل مزبور برای بخاطر آوردن فهرست ثبت شده مکان هاییست که شما انتخاب کردین
و فایل بک آپ همان برای ترمیم خودکار فایل اصلی در صورت ریست شدن سیستم در موقع کار با برنامه یا هر نوع خرابی ممکن است
بهتره شما کل محتوای فولدر گوگل ارث تون رو بک آپ بگیرید تا بعد از نصب مجدد سیستم عامل یا هر نوع جابجایی تنظیمات آن بشکل خودکار بازیابی شوند
خوش باشید

بهنازی
30-05-2007, 22:57
با تشکر از کمکتان

*PiNk PaNTHeR*
21-10-2007, 20:00
سلام.
ببخشید چرا جدیدا هرچی زووم میکنم من انیستراپیکش نیمره بالا و زمین محوه هنوز؟
من Adsl 512 داره.
قبلا این مشکل رو نداشتم :45:

piremard
21-10-2007, 21:36
روی کدوم منطقه ؟

*PiNk PaNTHeR*
22-10-2007, 20:13
روی کدوم منطقه ؟

تمام منطقه ها.
اصلا آنیستراپیک نداره هرچی زووم میکنم وایمیستم محوه:41:

piremard
22-10-2007, 21:16
تنظیمات دایرکت اکس رو تغییر دادین ؟
بیلد ورژنتون چیه؟

*PiNk PaNTHeR*
22-10-2007, 21:18
تنظیمات دایرکت اکس رو تغییر دادین ؟
بیلد ورژنتون چیه؟

سلام.
با دایرکت ایکس 10. هم معمولیش که روی Vista Ultimate هست.
Google Earth Plus:

Skyش هم همینطوره.

piremard
22-10-2007, 22:25
تنظیم Af برای شما رو high هست ؟

*PiNk PaNTHeR*
23-10-2007, 22:46
تنظیم Af برای شما رو high هست ؟

آره تا تهش گذاشتم اما بازهم مشکل داره.
امکان داره لیمیتی گذاشته باشن؟

piremard
23-10-2007, 22:55
آره تا تهش گذاشتم اما بازهم مشکل داره.
امکان داره لیمیتی گذاشته باشن؟

نه دوست من این مربوط گرافیک ویندوز و کارد گرافیک شماست
درایور رو آپ دیت کنید ببینید تصحیح می شه !
البته عکس قضیه هم ممکنه یعنی درایورتونو آپ کردید و حالا مشکل دار شده !

*PiNk PaNTHeR*
24-10-2007, 15:53
نه دوست من این مربوط گرافیک ویندوز و کارد گرافیک شماست
درایور رو آپ دیت کنید ببینید تصحیح می شه !
البته عکس قضیه هم ممکنه یعنی درایورتونو آپ کردید و حالا مشکل دار شده !

اهان من با تنظیمات اشتباه گرفتم.
متاسفانه کارت گرافیکم تقلبیه و درایوری برای ویندوز ویستا نداره:13:
برنامه رو دوباره نصب مکینم شاید کاری شد.
ممنون

cyrus_ln
18-02-2008, 11:02
چه جوری میشه یه مکان رو تو google earth نام گذاری کرد؟

Carl
18-02-2008, 14:41

اول روی جایی که می‌خوای نام‌گذاری کنی زوم می‌کنی، بعد Ctrl+Shift+P رو می‌زنی (از منوی Add گزینه Placemark)

و با دادن مشخصات لازم، اون محل نامگذاری می‌شه.

cyrus_ln
18-02-2008, 15:24
اول روی جایی که می‌خوای نام‌گذاری کنی زوم می‌کنی، بعد Ctrl+Shift+P رو می‌زنی (از منوی Add گزینه Placemark)

و با دادن مشخصات لازم، اون محل نامگذاری می‌شه.

ممنون دوست عزیز.
من همین کار رو کردم فقط می خوام بدونم وقتی که محلی نام گذاری میشه همیشه می مونه یعنی مثلا وقتی که من یه خیابون رو نام گذاری کردم کس دیگه ای که اون خیابون رو میبینه با همون نامی که من گذاشتم میبینه.

یه سوال دیگه
مگه فرق نسخه pro با نسخه معمولی در این نیست که pro عکسها رو با وضوح بیشتر و از نزدیکتر نشون میده؟
من هم نسخه معمولی رو نصب کردم و هم نسخه pro هیچ فرقی با هم ندارن.
در ضمن من نزدیک 2 سال پیش این برنامه رو امتحان کردم و حتی تونستم حیاط خونمون رو ببینم ولی الان به زور میشه خونه رو تشخیص داد چه برسه به حیاط مشکل از چیه؟؟؟

باران
19-02-2008, 11:26
با سلام من هم میخواستم فرق نسخه free و pro بدونم با تشکر

Carl
26-02-2008, 16:23
ممنون دوست عزیز.
من همین کار رو کردم فقط می خوام بدونم وقتی که محلی نام گذاری میشه همیشه می مونه یعنی مثلا وقتی که من یه خیابون رو نام گذاری کردم کس دیگه ای که اون خیابون رو میبینه با همون نامی که من گذاشتم میبینه.
نه، فقط خودت می‌تونی اونو ببینی، خودمم هنوز راهی برای این موضوع پیدا نکردم،

اما فکر می‌کنم ربطی به گزینه‌ی File>Share/post داشته باشه :46:

یه سوال دیگه
مگه فرق نسخه pro با نسخه معمولی در این نیست که pro عکسها رو با وضوح بیشتر و از نزدیکتر نشون میده؟
من هم نسخه معمولی رو نصب کردم و هم نسخه pro هیچ فرقی با هم ندارن.
در ضمن من نزدیک 2 سال پیش این برنامه رو امتحان کردم و حتی تونستم حیاط خونمون رو ببینم ولی الان به زور میشه خونه رو تشخیص داد چه برسه به حیاط مشکل از چیه؟؟؟
اولیه رو من جایی نشنیدم که کیفیت عکس‌های نسخه پرو بیش‌تر از نسخه رایگانش باشه.

شاید گوگل اطلاعات مربوط به منطقه شما رو حذف کرده باشه؛ شما مختصات جایی رو که می‌خوای بده تا من امتحان کنم، شاید مشکل از گوگل ارث شما باشه:46:

با سلام من هم میخواستم فرق نسخه free و pro بدونم با تشکر
اینجا کامل نوشته:

HAMID-3138
28-02-2008, 06:03
سلام عرض میکنم خدمت گوگلیهای حرفه ای
آقا ما که هر چه این پستهارو خوندیم چیزی یاد نگرفتیم منظورم اینه که هنوز نمیتونم با گوگل کار کنم
اگه بخواییم یه مکان تو یه کشور رو دقیقا از جلو ببنیم چه کار باید بکنم
آقا اصلا ٌ کمی آموزش بدید ببینیم که باید چطوری وارد بشیم و نکات مهمش چیه ؟
ببخشید

persia007
29-02-2008, 00:11

يه سايتي بود اسمشو يادم نسيت.. بايد تو اون سايت عضو مي شدي و مشخصات و توضيحاتت رو اونجا مي نوشتي... لينك سايت رو از روي همينايي كه اسم مكانها رو نوشتن پيدا كردم

HAMID-3138
29-02-2008, 01:25
من نمیتونم با گوگل ارث چطوری کارکنم اگه ممکنه راهنمایی کنید

Mr.Lover
29-02-2008, 14:57
يه سايتي بود اسمشو يادم نسيت.. بايد تو اون سايت عضو مي شدي و مشخصات و توضيحاتت رو اونجا مي نوشتي... لينك سايت رو از روي همينايي كه اسم مكانها رو نوشتن پيدا كردم

سلام
به نظر من منظور شما سایت Panoramio هست.

البته من هم خیلی علاقه داشتم که مکانهایی رو در گوگل ارث معرفی کنم و حتی عکسی از اون محل رو قرار بدم.
کارهایی که دوستان نیز در پست های قبلی گفته بودند رو انجام دادم ولی اطمینان نداشتم که جاهایی رو که معرفی کردم بقیه هم می بینند یا نــه!
تا این که به سایتی که در بالا اشاره کردم، مراجعه کردم و دیدم عکسی رو که از یک محل خاص قرار دادم تا حالا 17 نفــر مشاهده کردند.
کار خیلی جالبیه.

موفق باشید.
:10:

ashkanx
04-03-2008, 22:56
سلام، يه سوال داشتم، اگه کسی بتونه کمک کنه کلی ممنون ميشم،
اما سوال اگه تو گوگل ارث يه مکانی رو انتخاب کنی و نام گذاری کنی و بدش بخوای يه
فايل pdf ,word,... هم بهش مرتبط کنی به طوری که اگه روش کليک کنی اون فايل باز بشه، چه شکلی ميشه اينکارو انجام داد، تو نسخه مجانيش که من چيزی پيدا نکردم فقط ميشه عکس اضافه کرد. کسی چيزی ميدونه،
شايد تو google earth pro بشه؟

djjamal
08-03-2008, 18:12
سلام دوستان من نرم افزار رو نصب کردم این نرمافزار یه user name وlisence key می خواد لطفا" راهنمایی کنید چی کار کنم و لطفا" آموزش کار با نرم افزار رو هم بزارین.

kamran2000
08-03-2008, 18:36
سلام . كسي Google Earth Pro v4.2.0205.5730 داره؟
اگر دارين لينك دانلودش رو بزارين.

kamran2000
09-03-2008, 17:18
چرا توي Google Earth هم خليج فارس داريم هم خليج عربي؟

عکس داخل کد قرار گرفت
Jalal

amiri776
10-03-2008, 22:16
دوستان عزیز سلام!
آیا شما عزیزان میدونید که تصاویر گوگل ارث را چطور میشه آپدیت کرد؟ این تصاویر ماله 4 ساله قبله

Carl
11-03-2008, 17:44
دوستان عزیز سلام!
آیا شما عزیزان میدونید که تصاویر گوگل ارث را چطور میشه آپدیت کرد؟ این تصاویر ماله 4 ساله قبله
تصاویر رو خود گوگل باید آپدیت کنه و ما به عنوان کاربرا نمی‌تونیم اینکارو انجام بدیم.

majid-ar
13-04-2008, 01:21
سلام.

کل پستا رو خوندم ولی نفهمیدم چطوری میشه یه نقطه رو مشخص کرد و عکس ازش گذاشت.

کسی میدونه؟

MEHDI_SAYAH
13-04-2008, 13:02
سلام دوستان
من ویندوز عوض کردم ولی فایل dbCache.dat رو نگه داشتم اون رو توی پوشه C:\Documents and Settings\mehdi_sayah\Local Settings\Application Data\Google\GoogleEarth کپی کردم ولی تصاویر قبلیم بازیابی نشد . دلیلش چیه؟
این فایل حدود 700mb حجمشه بیچاره میشم اگه بر نگرده.

MEHDI_SAYAH
19-04-2008, 13:45
یکی از سوالات رایج دوستان در مورد ثبت یک مکان در google earth بوده که من چیزایی رو که میدونم میگم.
1- شما باید تو سایت زیر عضو بشین

( وقتی وارد سایت شدین روی گزینه new user کلیک کنید ،بقیه رو هم که خودتون بلدین )
2- تو محیط برنامه (google earth) روی add placemark کلیک کنید و مکان نما رو روی محل مورد نظر قرار بدین.
3- نام مکان رو در قسمت name از پنجره باز شده بنویسین (سعی کنین هم فارسی وهم انگلیسی باشه)
4- گوگل فقط پستهایی رو قبول میکنه که به قول خودش مفید باشه ،پس باید در قسمت Description حدود یک خط توضیح داشته باشه. مثلا لینک wikipedia رو میزارین و ok رو میزنین.
5- روی آیکون ساخته شده کلیک راست و بعد share / post رو میزنین.
اتوماتیک وارد سایت بالا میشین ، continue و ...
محل مورد نظر شما ثبت شد.
البته برای دیدن google earth community ها باید در کادر layers قسمت gallery گزینه google earth community رو تیک بزنین.
اینم دو تا post برای مثال

در مورد دومی نمیدونم که آیکون پارک ثبت شده یا نه ،لطفا بهم بگین.
برای ثبت عکس هم اگه مایل بودین توضیح بدم.

mnrhm
09-05-2008, 13:08
سلام
جایی هست که فایلهای dbcache , dbCache.dat.index رو مثلا روی سی دی بفروشه که بخریم و تو فولد گوگل ارث paste کنیم و بتونیم بدون نیاز به اینترنت مثلا کل تصاویر گوگل ارث رو داشته باشیم

MEHDI_SAYAH
10-05-2008, 23:57
سلام
جایی هست که فایلهای dbcache , dbCache.dat.index رو مثلا روی سی دی بفروشه که بخریم و تو فولد گوگل ارث paste کنیم و بتونیم بدون نیاز به اینترنت مثلا کل تصاویر گوگل ارث رو داشته باشیم
اگر هم باشه من که که هنوز موفق نشدم با این فایل کاری بکنم

شیدا
14-05-2008, 19:33
سلام
چطوری می تونیم وقتی Google Earth هستیم
فعالیتهایی که انجام می دیم و جاهایی رو که می بینیم بعد از
دیسکانیت شدن ، دوباره ببینیم

Friendship
15-07-2008, 09:20
سلام
من نقشه ها دانلود کردم ولی زومش خوب نیست
امکان داره دقیق تر نشون داده بشه؟
مثلآ یه منبع آب دیده نمیشه
ممنون

lord_ashkan_z
15-07-2008, 11:30
بستگي به ميزان دقت در عكس برداري ماهواره اي داره.
مثلا در ايران به زحمت مي توني ساختمان هايش را ببيني(يه كم اغراق) اين توي تهران هست. حالا توي شهر هاي ديگه بگردي همونش هم ديده نمي شه. حتي براي پيدا كردن شهر هاي كوچك اصلا جز ليست شهرها نيست و خودت بايد به طور دستي پيدا يش كني.

ولي درمورد كشورهايي مثل آمريكا كه اين كار خودشون عكس ها آنقدر دقيق هستند كه مي تواني نوع ماشين ها هم تشخيص بدهي

Friendship
15-07-2008, 15:13
بله دیدم که در آمریکا دقیق است
آیا نسخه ی حرفه ی 400 دلاری ایران رو دقیق نشون میده؟

lord_ashkan_z
15-07-2008, 15:20
فرقي نمي كنه.

بستگي به نحوه تصوير برداري داره. نه به نسخه.

بازگشت سوم
18-07-2008, 11:07
آيا تصاوير گوگل ارث بروز ميشه يا هنوز همون عكسهاي چند سال پيش رو كه ماهواره گرفته نشون ميده من چند بار خونمون رو باهاش آوردم اما همش تكراري و مال چند سال پيشه.
يه سوال ديگه: آيا تصاوير گوگل ارث توسط يك ماهواره گرفته ميشه يا چند ماهواره و اسم ماهواره ها چيه ؟

lord_ashkan_z
18-07-2008, 17:12
نه ، بخ روز نميشه. همش تكراري.

اينه ها يك بار توسط ماهواره هاي مختلف كه هر كدام روي منطقه اي خاص قرار دارند گرفته شده و به روز نميشه. البته خوب اون سيستم جاسوسي امريكا و ... گزارش لحظه به لحظه از تمام نقاط دنيا و با كيفيت بسيار بالا دارند.

در ضمن بايد در تاپيك مخصوص ش مي پرسيدي

بازگشت سوم
18-07-2008, 23:49
خودتون تصورش رو بكنيد حجم تمام عكسهاي گوگل ارث اگه تمام نقاط زمين رو تا حداكثر ممكن زوم كنيد چقدرميشه سرسام آوره حتما بخاطره همينه كه عكسهاي گوگل ارث اپديت نميشه حالا شايد تا چند سال ديگه
يه كاري انجام بدن اما خيلي سخته راستي برنامه nasa word wind رو كي تست كرده ميگن اون برنامه
نسبت به گوگل ارث زوم بيشتري انجام ميده درسته؟من اونو نصب كردم اما ظاهرا به اينترنت پر سرعت احتياج داره نتونستم چيزي باهاش بيارم.

Ghaioom
19-07-2008, 07:35
سلام
جاش آدرس زیر بید.
بحث و درخواست های مربوط به Google Earth ( 1 2 3 4 5 ... آخرين صفحه)

bahareh655
13-08-2008, 22:22
سلام

من می خواستم بدونم اون فايل های kml يا kmz كه گوگل برای دانلود ميذاره،چی هستن؟

خودم چند تاشو دانلود كردم،يعنی اگه مال تمام مناطق دنيا رو آدم روی چندتا DVD به صورت ديتابيس داشته باشه،نيازی نيست كه برای ديدن مناطق مختلف تو گوگل ارث،كانكت باشه؟

يه پيشنهاد هم داشتم : اين كه كسايی كه با قسمتهای مختلف نرم افزار كار كردن(ور رفتن!) و چيز خاصی رو تو اين نرم افزار بلدن،لطف كنن برای كسايی مثل من كه جديداً دارن از اين نرم افزار استفاده می كنن،توضيح بدن!

يه آموزش كلی هم اگه باشه بد نيست!

با تشكر

majid-ar
14-08-2008, 10:33
سلام

من می خواستم بدونم اون فايل های kml يا kmz كه گوگل برای دانلود ميذاره،چی هستن؟

خودم چند تاشو دانلود كردم،يعنی اگه مال تمام مناطق دنيا رو آدم روی چندتا DVD به صورت ديتابيس داشته باشه،نيازی نيست كه برای ديدن مناطق مختلف تو گوگل ارث،كانكت باشه؟

يه پيشنهاد هم داشتم : اين كه كسايی كه با قسمتهای مختلف نرم افزار كار كردن(ور رفتن!) و چيز خاصی رو تو اين نرم افزار بلدن،لطف كنن برای كسايی مثل من كه جديداً دارن از اين نرم افزار استفاده می كنن،توضيح بدن!

يه آموزش كلی هم اگه باشه بد نيست!

با تشكر

پسوندای kmz و kml فقط نشون دهنده یه نقطه خاصی هستنت.یعنی فقط یه مختصات رو نگه میدارن.

برای آموزش گوگل ارث هم این کتاب هست:

انگلیسه ، 14 مگ حجمش

پسورد: xdownx.org

hosein66
22-08-2008, 00:08
این همونیه که به زبان انگلیسی نوشته شده اینو دیده ام ولی کاش یکی پیدا بشه اونو ترجمه کنه

saeed35
08-09-2008, 11:36
مدتیه بعد از اجرای گوگل ارت ،بعد از حدودا 2 دقیقه محیط تبدیل به شب میشود.و عوارض روی زمین غیر قابل رویت میگردد.آیا این مشکل مربوط به سایت گوگل ارت است و یا مشکل از تنظیم نرم افزار من.در ضمن چندین بار نیز اقدام به تعویض نرم افزار نموده ام، ولی چاره ای نشده .از متخصصین امر تقاضا دارم راهنمایی فرمایند. با تشکر

saeed35
13-09-2008, 12:05
مدتیه بعد از اجرای گوگل ارت ،بعد از حدودا 2 دقیقه محیط تبدیل به شب میشود.و عوارض روی زمین غیر قابل رویت میگردد.آیا این مشکل مربوط به سایت گوگل ارت است و یا مشکل از تنظیم نرم افزار من.در ضمن چندین بار نیز اقدام به تعویض نرم افزار نموده ام، ولی چاره ای نشده .از متخصصین امر تقاضا دارم راهنمایی فرمایند. با تشکر

خودم مشکل رو حل کردم .احتمالا از ویندوز و یا فایلی مزاحم که از طرف گوگل فرستاده شده بود که در سیستم مقیم شده بود.با نوسازی ویندوز که قبل از مشکل بک آپ گرفته بودم، حل شد.ولی جا داشت اسا تید محتم ،یه محلی میذاشتند ،لا اقل یه جواب نمیدانم میدادند، حتی لا اقل یک مورد. بگذریم ،امیدوارم اگر مشکل اینچنانی برای دوستان پیش آمد ،تایپینگ فوق مثمر ثمر واقع باشد.:11:

meysammehrpooya
06-11-2008, 13:52
لطفآ اگه میشه کرک Google Earth Pro2008 را برام بزارید مرسی عزیزم

samandarx
19-12-2008, 15:37
شاید تا به حال تکه های پازل مانندی را که مثل وصله های یک لباس مندرس به نظر میان توجه شما را جلب کرده باشه.اینها در حقیقت همان وصله یا

patch هستن.این پچ ها در کنار هم تمام نقاط زمین را مورد پوشش قرار می دن.از لحاظ وضوح و رزلوشن و همچنین از لحاظ زمان تصویر برداری

با هم برابر نیستن حتی اونایی که کنار هم قرار دارن.مرتب به روز می شن و خیلی از اوقات روی هم overlap می شن (کناره های هم را میپوشانند

وروی هم می افتن ). یادمان باشد که که این یک برنامه تجاریست و تمام کارها و تصمیماش بر اساس سود مالیست.پس renew یا نوسازی پچ ها

منطبق بر تعداد رجوع به یک منطقه خاص است."گوگل بازها"ی حرفه ای وقتی میخوان که پچ یک منطقه خاص تقویت بشه به تعداد زیاد و مکرر و با

یوزرهای مختلف روی اون ناحیه زوم می کنن و بعد از مدتی ( معمولآ بیش از شش ماه ) نتیجه را می بینن.دلیل این زمان طولانی هم مشخص است

:باید تعداد رجوع به یک منطقه از یک مرزی بگذره(اون مرز برای کاربرها معلوم نیست).بعد به یکی از ماهواره های مناسب ناسا (طرف قرارداد با

گوگل ارث) ارسال بشه.و تصاویر گرفته شده و ارسال شده به زمین تجزیه تحلیل و آماده بشه ودر آخر پچ نهایی تهیه بشه و به

دیتابیس(database) گوگل ارث اضافه بشه.اونوقت یکبار که دوباره روی اون منطقه میری می بینی که یه پچ خوشکل روی منطقه هست.حالا یه

پیشنهاد برای اونایی که عصبانی هستن از اینکه با ورژن های مختلف گوگل ارث مشکل رجیتریشن(registeration) دارن : دوستان تنها ورژنی

که تو ایران تحریم شده بدون کوچکترین مشکلی جواب میده و کار می کنه و نیازی هم به سریال و کرک وغیره نداره یکی از ورژن های پورتابل (portable) گوگل ارث است .اگر در تهیه اون احینآ

مشکل داشتین بگین تا آپلود کنم.امید وارم مفید بوده باشه.samandarx

jahanifara
22-12-2008, 09:28
یکی از سوالات رایج دوستان در مورد ثبت یک مکان در google earth بوده که من چیزایی رو که میدونم میگم.
1- شما باید تو سایت زیر عضو بشین

( وقتی وارد سایت شدین روی گزینه new user کلیک کنید ،بقیه رو هم که خودتون بلدین )
2- تو محیط برنامه (google earth) روی add placemark کلیک کنید و مکان نما رو روی محل مورد نظر قرار بدین.
3- نام مکان رو در قسمت name از پنجره باز شده بنویسین (سعی کنین هم فارسی وهم انگلیسی باشه)
4- گوگل فقط پستهایی رو قبول میکنه که به قول خودش مفید باشه ،پس باید در قسمت description حدود یک خط توضیح داشته باشه. مثلا لینک wikipedia رو میزارین و ok رو میزنین.
5- روی آیکون ساخته شده کلیک راست و بعد share / post رو میزنین.
اتوماتیک وارد سایت بالا میشین ، continue و ...
محل مورد نظر شما ثبت شد.
البته برای دیدن google earth community ها باید در کادر layers قسمت gallery گزینه google earth community رو تیک بزنین.
اینم دو تا post برای مثال

در مورد دومی نمیدونم که آیکون پارک ثبت شده یا نه ،لطفا بهم بگین.
برای ثبت عکس هم اگه مایل بودین توضیح بدم.
با تشكر
لطفا در مورد ثبت عكس هم توضيح بدين

movaghat123
06-01-2009, 15:42
سلام دوستان.ببخشید اگه سوالها تکراری بود!
یک تاپیک زدم که بستنش و گفتن از اینجا بپرس:

اولین سوالم اینه که چطور میشه جاهایی رو که در Google Earth دیدی سیو کرد؟! جوری که با آفلاین شدن...پاک کردن History...و حتی عوض کردن ویندوز![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif بشه دوباره دیدشون!

سوال دومم هم در مورد Placemark بود.
میخاستم توضیح بدین که مثلا من چطوری میتونم از Placemark استفاده کنم. جوری که برای همه قابل دیدن باشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif...اصلا همچین چیزی میشه!
ممنون میشم کامل توضیح بدین

Honradez
18-01-2009, 19:10
سلام. خسته نباشيد.

گوگل ارث يك بخش داره به اسم Movie Maker كه در منوي Tools قرار داره. وقتي من در كادر جستجوي سمت چپ، مثلا نام ايران را (البته به انگليسي) وارد كنم و سپس Movie Maker را باز، و بعد روي Record Tour كليك كنم، يك فيلم نشون مي‌ده كه از جاي قبلي من، مياد و مي‌ره روي ايران Zoom مي‌كنه. اين قابليت خوبي براي ساختن مستند هست، ولي يك مشكل وجود داره: وقتي من يك فايل ويديويي رو ضبط مي‌كنم، فايل نهايي كه Save مي‌كنه خرابه. حجمش 0 بايت هست و باز نمي‌شه.

ممنون مي‌شم اگر از دوستان كسي اطلاعاتي در اين زمينه داره، به من كمك كنه.

ورژن نرم‌افزار من، اين هست:

تندرست باشيد. :46:

Honradez
19-01-2009, 12:27
پس چي شد؟!

81137037
04-02-2009, 00:30
یه جوونمرد پیدا نمیشه که نسخه کامل 5 بتای این نرم افزار رو بزاره برا ما؟
ورژن 5 بتا، فقط یه فایل 500 کیلویی میده به آدم و بوسیله اون ستاپشو دانلود میکنه که به ایران اجازه نمیده!

Grand
13-02-2009, 18:38
سلام

کسی میدونه چرا کیفیت نسخه‏های جدید گوگل ارث این قدر بد شده؟

من قبلاً از نسخه چهار استفاده میکردم کیفیت عکسهاش عالی بود اما نسخه پنج خیلی داغونه!

این عکس نسخه چهار هست (2007):

این هم کیفیت نسخه پنج (2009):

این هم عکس تنظیمات برنامه:

!!!

به نظر شما موضوع چیه؟!

Grand
13-02-2009, 19:34
یه جوونمرد پیدا نمیشه که نسخه کامل 5 بتای این نرم افزار رو بزاره برا ما؟
ورژن 5 بتا، فقط یه فایل 500 کیلویی میده به آدم و بوسیله اون ستاپشو دانلود میکنه که به ایران اجازه نمیده!

اول از همه فایلی رو که براتون گذاشتم دانلود کنید:

حالا فایل رو از حالت زیپ خارج کنید. و وارد پوشه Google Earth 5 Beta بشید:

برنامه 6.80 رو در حالی که آنلاین هستید اجرا کنید، بعد از چند لحظه برنامه با موفقیت شروع به کار میکنه. همانند تصویر زیر:

حالا برنامه Google Updater رو از درون پوشه اجرا کنید و وارد تب Preferences شوید:

ابتدا بر روی گزینه Advanced Options و سپس بر روی Set up Proxy کلیک کنید

پنجره باز شده را همانند تصویر زیر پر کنید:

حالا تغییرات را ذخیره (Save) کنید. هم در پنجره Connection Settings و هم در تب Preferences.

در آخر هم به تب Current Status برید و دانلود را آغاز کنید:

به همین سادگی...

Grand
14-02-2009, 14:24
کسی جواب پست 72 رو نمیدونه؟!

SHOREH
15-02-2009, 20:39
آقا کارت درسته
فقط ایران وایرانی

Reza Azimy_RW
19-02-2009, 13:53
سلام

ببخشيد من يک مودم ADSL 35 تومني خريدم و ميخوام يک اشتراک با سرعت 512 بخرم
با اين سرعت ميشه از Google Earth استفاده کرد ؟
شهر هاي ايران رو ميشه ديد ؟
تا چه فاصله ميشه زوم کرد ؟
به طور زنده نشون ميده ؟
چقدر طول ميکشه تا زوم کني ؟
توي شب نشون ميده ؟
خيلي خيلي ممنون ميشم جواب بديد

el2a
20-02-2009, 12:12
سلام به همگی
چرا تو گوگل ارث نمیشه ساختمونای و محیطهای سه بعدی رو دید؟
بهتره بگم کجا و چطوری میشه دید؟
ممنون

Grand
20-02-2009, 14:29
سلام

ببخشيد من يک مودم adsl 35 تومني خريدم و ميخوام يک اشتراک با سرعت 512 بخرم
با اين سرعت ميشه از google earth استفاده کرد ؟
شهر هاي ايران رو ميشه ديد ؟
تا چه فاصله ميشه زوم کرد ؟
به طور زنده نشون ميده ؟
چقدر طول ميکشه تا زوم کني ؟
توي شب نشون ميده ؟
خيلي خيلي ممنون ميشم جواب بديد

بله میشه. من با 128 باهاش کار میکنم.
بله تمام ایران رو میشه دید، حتی بیابون‏ها.
بستگی به شهرش داره که چقدر گوگل براش ارزش قائل شده. مثلاً تهران تا جایی میشه زوم کرد که رنگ ماشین‏های سواری قابل تشخیص هست.
نه زنده نیست معمولاً عکس شهرهای ایران مربوط به 3 چهار سال پیش هست.
بستگی به سرعتت داره.
جدیداً میشه کره زمین رو از دور به صورت شب هم دید.
خواهش میکنم.

Grand
20-02-2009, 14:36
یک توضیح راجع به عکس‎های پست 72 و 73 بدم، آپلود سنتری که من عکس‏ها رو روی اون قرار داده بودم (va3upload.net) از کار افتاده. اگر کسی آپلود سنتر مطمئن سراغ داره آدرس بگذاره تا بتونم عکس‎ها رو دوباره آپلود کنم.
با تشکر

Grand
22-02-2009, 00:46
سلام به همگی
چرا تو گوگل ارث نمیشه ساختمونای و محیطهای سه بعدی رو دید؟
بهتره بگم کجا و چطوری میشه دید؟
ممنون

تعداد کمی ساختمون توسط گوگل ارث شبیه سازی شدن. تا جایی که من میدونم یک شهر در آمریکا رو کاملاً به صورت سه بعدی طراحی کردند. به گمونم کالیفورنیا بود.

یه نسخه پولی هم داره که ساختمان‎های سه بعدی توش زیادتر از این نسخه رایگان هست.

singleguy
24-02-2009, 02:05
ااااااااااا
خودمونیم google earth هم خیلی با حاله ها!!
من اولش که نصب کردم چیزی نمیومد ولی با توصیه های grandعزیز مشکل حل شد
thanks alot

Grand
24-02-2009, 20:29
ااااااااااا
خودمونیم google earth هم خیلی با حاله ها!!
من اولش که نصب کردم چیزی نمیومد ولی با توصیه های grandعزیز مشکل حل شد
thanks alot

خوشحالم که مشکل شما حل شد :20:

Benygh
24-02-2009, 23:08
3 چهار سال پیش هست.
نه !
سه چهار ماه !
من خودم دیدم توی شهرمون تغییرات رو !
ماهواره های گوگل و کلا عکس برداری هز 3-4 ماه رد می شوند ... من هم یکیشون رو دیدم !
ببینید این تاپیک رو !

Grand
27-02-2009, 02:33
نه !
سه چهار ماه !
ماهواره های گوگل و کلا عکس برداری هز 3-4 ماه رد می شوند ... من هم یکیشون رو دیدم !
ببینید این تاپیک رو !

شما کدوم شهری؟

عکس‏های شهر ما مال 3 الی چهار سال پیش هست. این رو از خیابون‏هایی که طی این چند سال ساخته شدن میشه تشخیص داد.

parsbin
16-04-2009, 20:29
طراحی های google sketch رو چطوری میشه توی gogle earth در دسترس عموم گذاشت؟

saeed_cpu_full
18-04-2009, 20:37
سلام دوستان من ميخواستم بدونم نسخه ي Plus اين برنامه نسبت به Pro برتري داره يا نه

telmak
10-05-2009, 22:12
به نام خدا
با عرض سلام
من نسخه گوگل ارت پرتابل و هک شده توسط ایرانیان رو دارم ولی بعد از اجرا تنها حدود 10 دقیقه فرصت دارم روی شهری زوم کنم وبعد از ان دیگر امکان زوم در روی هیچ نقطه از جهان وجود ندارد وتصاویر به صورت محو دیده میشود و باید نرم افزار را دوباره اجرا کنم تا درست شود به مدت 10 دقیقه و دوباره روز از نو روزی از نو
با تشکر اگر راهنمایی کنید تا مشکلم برطرف شود

telmak
10-05-2009, 22:15
نه !
سه چهار ماه !
ببینید این تاپیک رو !

ولی در نسخه پرتابل پایین نقشه تارخ عکس ها را مینویسد اکثرا مال 3 -4 سال پیش است البته شهر به شهر فرق میکند مثلا برای تبریز من برای حدود 1 سال پیش رو دیدم وبرای برج میلاد حدود 2 -3 سال پیش

MVP77
22-05-2009, 14:57
بچه ها چطور میتونم مثلث برمودا رو با گوگل ارث پیدا کنم و ببینم ؟ خیلی برام مهمه

Hossein Adeli
12-06-2009, 10:37
بچه ها چطور میتونم مثلث برمودا رو با گوگل ارث پیدا کنم و ببینم ؟ خیلی برام مهمه

شما این overlayer رو دانلود کن بعد اجرا کن:

Ni_nigc
28-06-2009, 12:12
سلالم دوستان

من يكسري مختصات جغرافيايي دارم كه روي نرم افزار Google Earth موقعيت اون رو پيدا كردم و اونا رو توي MyPlace اضافا كردم .
حال من مي خوام نرم افزار رو به همراه نقاطي كه Save كردم رو روي سيستم ديگه اي انتقال بدم .
فايلي كه با پسوند Kmz بود رو هم انتقال دادم ولي نمي تونم Placemark هايي رو كه add كردم رو ببينم .

لطفا راهنمايي فرمائئيد .
چطور ميتونم اين نقاط رو پيدا كنم ؟

با تشكر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

Ni_nigc
29-06-2009, 08:06
سلالم دوستان

من يكسري مختصات جغرافيايي دارم كه روي نرم افزار Google Earth موقعيت اون رو پيدا كردم و اونا رو توي MyPlace اضافا كردم .
حال من مي خوام نرم افزار رو به همراه نقاطي كه Save كردم رو روي سيستم ديگه اي انتقال بدم .
فايلي كه با پسوند Kmz بود رو هم انتقال دادم ولي نمي تونم Placemark هايي رو كه add كردم رو ببينم .

لطفا راهنمايي فرمائئيد .
چطور ميتونم اين نقاط رو پيدا كنم ؟

با تشكر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

دوستان كسي نمي تونه راهنمايي كنه ؟

vahid0801
16-07-2009, 21:32
سلام.

کسی طریقه استفاده از این برنامه رو بلده؟
من هر چی میارم خیلی غیر شفافه.هیچی درست معلوم نیست.

میشه طوری باهاش کار کرد که همه جا رو قشنگ ببینیم؟

ممنون

ascension
17-07-2009, 10:43
بايد سرعتت بالا باشه ديگه تا بتوني شفاف ببيني.البته اگه يه مدت روي يه نقطه كه مي خواي نگه داري بمرور واضح مي شه

FARA360
17-07-2009, 13:22
سلام
کسی هست که با hypercam آشنا باشه؟ میخواستم بدونم چطور بدون اینکه دیده بشم این برنامه رو uninstall کنم؟ و اینکه از کجا بدونم زمانی که با سیستم کار میکنم این برنامه در حال ضبط هست؟؟ شدیدا به کمک شما عزیزان نیاز دارم.
خیلی ممنون

vahid0801
17-07-2009, 15:03
حالا این تصاویری که میاد واقعی هستن؟

میشه ظبطشون کرد یا عکسی چیزی گرفت؟

ممنون

Hossein Adeli
01-08-2009, 14:43
حالا این تصاویری که میاد واقعی هستن؟

میشه ظبطشون کرد یا عکسی چیزی گرفت؟

ممنون

خوب معلومه واقعی است. این تصاویر توسط ماهوارهای مختلف گرفته شده اون هم در رمان های مختلف و مشخص مثلا جدیدترین عکس تهران مال 40 روز پیشه حتی میتونین عکس های قدیمی هر منطقه رو به کمک ابزارهای موجود در گوگل ارث ببینید.
بله یه گزینه به نام SAVE IMAGE داره میتونی با اون عکس ذخیره کنی. که تو نسخه PRO کیفیت بهتری هم داره.
یه نرم افزار به نام GEV هم هست که میتونی مختصات یک منطقه رو به همراه محدوده مورد نظر بدی تا خود گوگل تمام تصاویر اون منطقه رو برات اسکن کنه

adel28
08-08-2009, 17:18
خوب معلومه واقعی است. این تصاویر توسط ماهوارهای مختلف گرفته شده اون هم در رمان های مختلف و مشخص مثلا جدیدترین عکس تهران مال 40 روز پیشه حتی میتونین عکس های قدیمی هر منطقه رو به کمک ابزارهای موجود در گوگل ارث ببینید.
بله یه گزینه به نام SAVE IMAGE داره میتونی با اون عکس ذخیره کنی. که تو نسخه PRO کیفیت بهتری هم داره.
یه نرم افزار به نام GEV هم هست که میتونی مختصات یک منطقه رو به همراه محدوده مورد نظر بدی تا خود گوگل تمام تصاویر اون منطقه رو برات اسکن کنه

نقشه طرفای نا واسه 3-4 سال پیش هستش.(بابلسر)

اون وقت نقشه تهران واسه 40 روز پیشه؟
مگه نه اینکه گوگل ایران رو تحریم کرده؟

MrGee
07-09-2009, 15:44
چه چوری فایل های cache رو ذخیره کنم؟
یه دفعه این کار رو کردم ولی کار نکرد.

adel28
07-09-2009, 22:58
در مسیر زیر میتوانید اینکار رو انجام دهید:

Tools/Options/Cache

گزینه Clear Memory Cahce و گزینه Clear Disk Cache برای این منظور استفاده می شوند.

MrGee
08-09-2009, 10:37
در مسیر زیر میتوانید اینکار رو انجام دهید:

Tools/Options/Cache

گزینه Clear Memory Cahce و گزینه Clear Disk Cache برای این منظور استفاده می شوند.

منظور من این است که فایل مربوط به cache را طوری ذخیره کنیم که بعد نصب ویندوز باز هم اگر فایل cache را
به همان پوشه کپی کنیم مکان ها را به صورت آفلاین ببینم.

amineng
02-11-2009, 20:37
سلام دوستان کسی میتونه یه آخرین نسخه گوگل ارس و اسپیس رو که مشکل نداره برای من بزاره
ممنونم

pascal2010
04-11-2009, 22:46
سلام لطفا نحوه قرار دادن عکس یک مکان را در گوگل ارث آموزش دهید

amineng
08-11-2009, 09:05
سلام دوستان کسی میتونه یه آخرین نسخه گوگل ارس و اسپیس رو که مشکل نداره برای من بزاره
ممنونم
سلام کسی این برنامه رو نداره یا نمیتونه راهنمایی کنه
چون ایران تحریمه نمیتونم بگیرم در ضمن این قسمت اسپیسش رو هم نمیدونم از کجا بگیرم

Ghaioom
08-11-2009, 09:15
سلام کسی این برنامه رو نداره یا نمیتونه راهنمایی کنه
چون ایران تحریمه نمیتونم بگیرم در ضمن این قسمت اسپیسش رو هم نمیدونم از کجا بگیرم
Google Earth

Fxsignal
01-12-2009, 02:59
سلا دوستان گرامی
دوستان آیا آموزشی در مورد تفسیر و تعبیر تصاویر ماهوارهای گوگل ارث کسی داره بزاره که بتونیم تفسیر کنیم که رنگ تصاویر چه چیزی به ما میگه ؟ مثلا رنگ قرمز یا سبز چه تفسیری دارند و چگونه میشه نقاط آلتراسیون رو مشخص کرد ؟

Mr.Lover
19-12-2009, 19:53
سلام لطفا نحوه قرار دادن عکس یک مکان را در گوگل ارث آموزش دهید

سلام
در همین سایتی که خودتون هم ذکر کردید یک حساب کاربری ایجاد کنید.
بعد عکسی که آپلود کردید رو تصویر ماهواره ای مشخص کنید (البته باید بتونید اون محل رو از روی تصویر پیدا کنید).
در آخر هم می تونید با درگ و دراپ کردن نشانگر تصویر محل دقیق رو انتخاب کنید.
موفق باشید.

mo_saeideh
19-06-2010, 08:37
سلام.خوبین؟
شما میدونید چطور میشه فایل Shape رو به KML یا KMZ تبدیل کرد؟؟

*Mehran*
06-07-2010, 21:16
با سلام ، دوستان چطور میشه تو Google Earth حالت زنده رو تماشا کرد ؟ من میخوام هم اکنون که خودم اینجا نشستم رو ببینم ...
آیااین راه هست ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین ...

در ضمن من نسخه جدیدش رو برای دانلود میخوام و چطور میشه مثل صفحه اول این تاپیک کیفیت Google Eearth رو بالا برد ؟ من گرافیکم 512 هستش ... ، در ضمن من میخوام خیابان ها و خانه ها بصورت 3 بعدی و قشنگ دیده بشه نه اینکه 2 بعدی باشه ... ، خواهشا راهنماییم کنین ...

fedaghi
14-10-2010, 18:51
سلام دوستان من یه سوال داشتم من یه نرم افزار گوگل ارت پرتابل دارم یه چند وقتی ازش استفاده کردم ولی دیگه دیدم که کره ی زمینش شکل معمولی نداره شما دوستان میدونید مشکل چیه ؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید.

HadiOn
15-10-2010, 06:20
سلام
عکس هایی که در پانورامیو آپلود می کنم . بعد از تایید شدن در گوگل ارث نمایش داده می شه ولی در گوگل مپ نه ؟!

آنتی
15-10-2010, 18:36
سلام
این یه آموزش خوب از اضافه کردن عکس به گوگل ارث است

fedaghi
15-10-2010, 20:39
سلام دوستان من یه سوال داشتم من یه نرم افزار گوگل ارت پرتابل دارم یه چند وقتی ازش استفاده کردم ولی دیگه دیدم که کره ی زمینش شکل معمولی نداره شما دوستان میدونید مشکل چیه ؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید.

adel28
16-10-2010, 15:08
سلام
در همین سایتی که خودتون هم ذکر کردید یک حساب کاربری ایجاد کنید.
بعد عکسی که آپلود کردید رو تصویر ماهواره ای مشخص کنید (البته باید بتونید اون محل رو از روی تصویر پیدا کنید).
در آخر هم می تونید با درگ و دراپ کردن نشانگر تصویر محل دقیق رو انتخاب کنید.
موفق باشید.

بعد از تعیین محل و ثبت اون چقدر میکشه تا ثبت شه؟

آنتی
16-10-2010, 16:50
سلام
نمی دونم زمان مشخصی داره یانه
برای من یه بار 1 هفته شد ولی یه بار تا دوماه هم شد

adel28
29-10-2010, 10:48
برای ارسال ویدئو چی؟
چه باید کرد؟

pars20
31-10-2010, 13:34
ویندوز رو عوض کردم و فایل های افلاین گوگل ارت رو کپی کردم داخل پوشه ...
حالا جاهایی که قبلا رفتم رو نشون میده ولی جاهایی رو که الان میرم رو نشون نمیده .(نمیتونه دیتای جدید دانلود کنه -به سرور وصل بشه) مشکلش چیه؟

ssevda2
14-11-2010, 19:32
منم همین مشکل رو دارن لطفا راهنمایی کنید ممنون

SAEED1212
25-02-2011, 16:24
گوگل نرم افزار گوگل ارث خود را از تحريم براي ايرانيان خارج كرد
اكنون ميتونيد اين تاپيك را ادامه بديد و آمزش هاي بهتري بذاريد
راستي بچه ها آموزش پي دي اف به زبان فارسي براي اين برنامه هست يا خير ؟؟

Masоud
26-02-2011, 21:40
گوگل نرم افزار گوگل ارث خود را از تحريم براي ايرانيان خارج كرد
اكنون ميتونيد اين تاپيك را ادامه بديد و آمزش هاي بهتري بذاريد
راستي بچه ها آموزش پي دي اف به زبان فارسي براي اين برنامه هست يا خير ؟؟
سلام

در گوگل سرچ کنید مقاله های زیادی رو در این مورد خواهید دید.

موفق باشید :40:

PUROSHA
26-02-2011, 23:21
سلام دوستان عزیز من این مشکلو دارم میدونید چطور حل میشه؟

PUROSHA
27-02-2011, 22:58

اقا کسی هست جواب بده ؟
قرار بود کار ما اینجا سریع تر دنبال بشه پس کو ؟

Ghaioom
28-02-2011, 12:47

با سلام
تغییر نسخه بدین ببینین چی میشه.

alone_boy
28-02-2011, 13:49
وقتی میرم روی یه منطقه اون پایینش یه سالی رو مینویسه
مربوط به چیه؟!
یعنی این که نقشه ها مال فلان سال هستن یا یعنی این که تا سال فلان میتونی برش گردونی عقب؟!

راستی این نقشه هاش رو چطوری میشه آپدیت کرد؟!

Ali-ss
28-03-2011, 08:25
1- چیکار باید بکنیم که گوگل ارت نقشه های سال 2003 یا قبل تر از اون رو در بعضی نقاط یکم آپدیت کنه ؟
2- چرا فونت گوگل ارت ( آخرین ورژن) روی ویندوز ایکس پی به هم ریخته و من نمی تونم نقاط رو روی اون بخونم
3- اگر بخوام مختصات یک نقطه رو در واحد utm از روی نقشه گوگل ذخیره کنم چیکار باید کنم؟

yashgin128
02-04-2011, 21:46
سلام دوستان
تمامی نقشه هایی که گوگل به ما نشان میدهد مربوط به 7 سال قبل یا حتی بیشتر است.
دوستان راهی وجود داره که بتوان نقشه ها رو اپدیت تر مشاهده کرد.
در ضمن کسی اطلاعی از نحوه خرید و قیمت اکانت این نرم افزار داره؟
ممنون

sayan_se666
03-04-2011, 18:17
با سلام چگونه تصاوير 360 درجه را ذخيره كنم

Turk Oghlan
18-04-2011, 19:36
چطور می تونم:
1-فاصله بین دو شهر رو محاسبه کنم؟
2-بدونم کوه یا برج مرتفعی روی خط فرضی بین این دونقطه وجود داره یا نه؟

FOURTH RETURN
14-05-2011, 09:05
سلام دوستان
تمامی نقشه هایی که گوگل به ما نشان میدهد مربوط به 7 سال قبل یا حتی بیشتر است.
دوستان راهی وجود داره که بتوان نقشه ها رو اپدیت تر مشاهده کرد.
در ضمن کسی اطلاعی از نحوه خرید و قیمت اکانت این نرم افزار داره؟
ممنون

از نوار ابزار بالای برنامه و منوی نما گزینه تصویر تاریخی رو انتخاب کن با جلو و عقب بردن اون زبونه معلوم میشه اون منطقه چند تا تصویر با تاریخهای مختلف داره

FOURTH RETURN
14-05-2011, 09:12
این گوگل ارث چرا انقدر هنگ میکنه؟

FOURTH RETURN
15-05-2011, 22:15
چطور می تونم:
1-فاصله بین دو شهر رو محاسبه کنم؟
2-بدونم کوه یا برج مرتفعی روی خط فرضی بین این دونقطه وجود داره یا نه؟

از منوی ابزار گزینه خط کش رو انتخاب کن روی نقطه مبدا کلیک کن تا خط نشون داده بشه بعد بکشش تا مقصد و کلیک کن فاصله نشون داده میشه

FOURTH RETURN
26-05-2011, 22:27
این گوگل ارث چه مرگشه پس اصلا کار نمیکنه اعصابم رو خورد کرده:puke::24::wac::grrr:

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

به نظر شما نسخه های قدیمی ترش بهتر نیست؟ باید یه امتحانی بکنم مردشور این گوگل رو ببرن با این برنامه درست کردنش:2:

arashlolos
26-05-2011, 23:16
این گوگل ارث چه مرگشه پس اصلا کار نمیکنه اعصابم رو خورد کرده:puke::24::wac::grrr:

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

به نظر شما نسخه های قدیمی ترش بهتر نیست؟ باید یه امتحانی بکنم مردشور این گوگل رو ببرن با این برنامه درست کردنش:2:
پول بدی بخریش مرده شور نمیبردش:27:
افتاد؟

FOURTH RETURN
26-05-2011, 23:52
پول بدی بخریش مرده شور نمیبردش:27:
افتاد؟

مگه پولی شده؟

---------- Post added at 12:52 AM ---------- Previous post was at 12:51 AM ----------

این چه جوابیه؟

arashlolos
27-05-2011, 12:15
مگه پولی شده؟

---------- Post added at 12:52 AM ---------- Previous post was at 12:51 AM ----------

این چه جوابیه؟
خوب پولیش هم هستش دیگه اون دیگه از این دردسرارو نداره امکاناتشم باید بیشتر باشه
فکر کنم سرورش فرق کنه یا بهتر باشه چه میدونم

pars20
12-07-2011, 12:10
روی بعضی از مکان ها که کلیک میکنیم یه کادر باز میشه ویه سری اطلاعات میده مثل ویکی پدیا. ولی هرچی روی لینک های این کادر کلیک میکنم مرورگر باز نمیشه(که صفحه مثلا ویکی پدیا رو نشون بده)

تو قسمت 3d bulding ساختمون ها رو نشون میده . روی چند ساختمون کلیک کردم و hide bulding رو زدم که مخفی شد چطوری میشه برش گردوند؟

Naser11
25-07-2011, 10:19
سلام دوستان
من نسخه Google Earth Plus 6.0.3.2197 رو نصب كردم روي win xp sp3
همه چيز درست كار ميكنه به جز نمايش تصاوير!:41:
يعني وقتي روي آيكون آبي تصوير كليك ميكنم فقط يه كادر بزرگ سفيد نشون ميده ولي عكس نمايش داده نميشه!
لطفاً راهنماييم كنين :42:

MrGee
25-07-2011, 16:06
سرعت اینترنت شما چه قدره؟

نشون دادن تصویر حداقل برای من معمولا زیاد طول می کشه
حتی تا چند دقیقه

Naser11
26-07-2011, 07:32
سلام Mr Cracker
من از توي يه lan و از طريق Proxy به اينترنت وصل ميشم. سرعت واقعي اونطوري كه speedtest نشون ميده 140 kbps هستش.
جالب اينكه ورژن هاي قبلي كه داشتم تصاوير رو راحت و سريع نمايش ميدادن!:23:
من خيلي درباره اين مشكل گوگليدم، نتونستم رفعش كنم. يه عده اي گفتن مشكل از proxy هست و يا حتي به تنظيمات IE هم ممكنه مربوط بشه!

MrGee
26-07-2011, 15:51
شما بدون ------ هم امتحان کردی؟ یا تو سرور شبکه؟

خب چرا از ورژنهای قبلی استفاده نمی کنی؟

statue of liberty
01-10-2011, 22:23
سلام
من می خوام مختصات یه نقطه رو از طریق گوگل ارت بدست بیارم.( مثلا خونمون)
روش که کلیک می کنم پایین صفحه اینها میاد:
28' 32"21" N
E42'35'24"

این همون مختصات ( طول و عرض ) جغرافیای خونه ماست؟؟؟؟

iran2008
15-10-2011, 03:56
سلام
بنده هم نیاز دارم به مختصات نقشه شهرمون .
میخوام نقشه رو با نرم افزارهای دانلود کننده ، دانلود کنم . ولی ازم مشخصات میخوان :
Left Longitude, Right Longitude, Top Latitude, Bottom Latitude
طول چپ ، طول راست، عرض بالا، عرض جغرافیائی پایین

از کجا میتونم مشخصات این چهار قسمت رو پیدا کنم .
ممنون میشم جواب بدید تا بلکه جوابی برای دوستان هم باشه .

البته جایی نوشته بود میتونید برید به آدرس :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و سپس روی نقشه خودتان کلیک راست کنید و سپس گزینه What's here? یعنی اخرین گزین هرو بزنید تا در محل جستجوی سرچ سایت مشخصات رو بده .

اما ما همچنان نمیدونیم که مشخصات چی به چیه .

maral.m1983
01-01-2012, 22:01
سلام دوستان
من می خواهم عکس های سال های قبل تو گوگل ارث ببینم برای مثال می خوام ببینم یک مکان خاص در سال 2004 و در 2008 چه وضعیتی داشته..
این کار رو با گوگل ارث چه جوری انجام بدم؟

maral.m1983
05-01-2012, 21:49
:41:آقا یکی جواب منو بده

pars20
06-01-2012, 01:22
سلام دوستان
من می خواهم عکس های سال های قبل تو گوگل ارث ببینم برای مثال می خوام ببینم یک مکان خاص در سال 2004 و در 2008 چه وضعیتی داشته..
پست های قبل رو ببینید

dash_mehdi
06-01-2012, 17:13
سلام دوستان

ببین عزیزم به صورت عکس عمل کن

وقتی دور اونی که کشیدم کلیک کنی یه نوار گوشه تصویر میاد که به راحتی می تونی به عکس های قدیمی برگردی
اگه این علامت رو زدی و چیزی نیومد باید اخرین نسخه یعنی 6 رو دانلود کنی

این عکس هایی هست که با گوگل ارث 6 خودم گرفتم اون ساختمونایی که مشخص کردم رو خودم درست کردم و در گوگل ارث اپلود کردم.

سوالی بود در خدمتم

dash_mehdi
06-01-2012, 18:28
این هم استادیوم ازادی

dash_mehdi
11-01-2012, 00:03
یکی یه چیزی بگه بابا این همه عکس از گوگل ارثم گرفتم
مشکلی در گوگل ارث کسی نداااااااااره؟

arashlolos
11-01-2012, 10:51
چندين نسخه 6 فينال از سايتاي مختلف چن ماه پيش گرفته بودم.ولي همشون ايراد داشتند و از همه همه همه همه مهمترررررررررررر اينكه هيچ كدوم عكسارو سيو نميكردند كه دوباره ميري اون مكان ديه نت نخواد همش و حجممونم نره!!!!!!!!!!!!!
اول لطفا بگيد نسخه جديدترم اومد؟از كجا بدانلودم؟كرك شدست ديه آره؟و اينكه فارسيه؟
بعد بفرماييد اين مشكلي كه گفتم چجوري حلش كنم؟
واقعا ممنونت ميشم داش مهدي و دوستان

dash_mehdi
12-01-2012, 01:10
چندين نسخه 6 فينال از سايتاي مختلف چن ماه پيش گرفته بودم.ولي همشون ايراد داشتند و از همه همه همه همه مهمترررررررررررر اينكه هيچ كدوم عكسارو سيو نميكردند كه دوباره ميري اون مكان ديه نت نخواد همش و حجممونم نره!!!!!!!!!!!!!
اول لطفا بگيد نسخه جديدترم اومد؟از كجا بدانلودم؟كرك شدست ديه آره؟و اينكه فارسيه؟
بعد بفرماييد اين مشكلي كه گفتم چجوري حلش كنم؟
واقعا ممنونت ميشم داش مهدي و دوستان

گوگل ارث نیاز به کرک نداره چون یک نرم افزار مجانی (FREE) هست تصاویر هم در هاردت ذخیره میشن و برای اپلود افلاین یه 30 ثانیه باید صبر کنی تا کدری تصاویر برن
این هم لینک دانلود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F7234179351%2FGoogle_Earth_6_1_0_5001_New_20 12.zip.html)

dash_mehdi
18-01-2012, 18:22
اخرین عکس اب و هوایی (از گوگل ارث) از ایران
ابر ها در شمال غرب کشور دیده می شوند که به مرکز کشور حرکت میکند

hadi_vazi
03-02-2012, 18:36
من سه تا مشکل با گوگل ارث دارم:
1- اول اینکه چطور میتونم عکس یه جائی که دلم می خواد رو خودم آپلود کنم مثلا می خوام دانشگاهمو تو گوگل ارث مشخص و یه عکس ازش بذارم.
2- چطور میتونم تو نسخه قدیمی وقتی یه قسمت هائی از نقشه رو تو قسمت my place مشخص کردم رو به ورژن جدید یا به کامپیوتر دیگه انتقال بدم؟
3- چرا تو ورژن جدید نسخه 6.2.0.5905 عکس های توی گوگل مپ رو نمی شه دید و باز نمی شه ؟ البته عکس های 360 باز می شه ولی عکس های معمولی باز نمیشه.

MatinSpider
03-02-2012, 18:44
1- اول اینکه چطور میتونم عکس یه جائی که دلم می خواد رو خودم آپلود کنم مثلا می خوام دانشگاهمو تو گوگل ارث مشخص و یه عکس ازش بذارم.

در مورد این سوال شما باید تو سایت Panoramio.com عضو بشید و عکساتونو اونجا آپلود کنین که این سایت ف.ی.ل.تره متاسفانه.

dash_mehdi
05-02-2012, 00:33
2- چطور میتونم تو نسخه قدیمی وقتی یه قسمت هائی از نقشه رو تو قسمت my place مشخص کردم رو به ورژن جدید یا به کامپیوتر دیگه انتقال بدم؟
3- چرا تو ورژن جدید نسخه 6.2.0.5905 عکس های توی گوگل مپ رو نمی شه دید و باز نمی شه ؟ البته عکس های 360 باز می شه ولی عکس های معمولی باز نمیشه.

اگر شما میخواهید محل دانشگاهتون رو به صورت سه بعدی درست کنید و در گوگل ارث قرار بدید تو تاپیک اعلام کنید تا بهتون اموزش بدم.
اما اگه فقط می خواید عکس بزارید دوستمون درست میگه و باید عضو سایت پانورامیو باشد و عکس هاتون رو اپلود کنید البته این سایت به طور کامل فیلتر نیست اما لینک قسمتی که باید شما عکس هاتون رو اپلود کنید فیلتره و عملا امکان اپلود وجود نداره

hadi_vazi
31-03-2012, 13:36
اگر شما میخواهید محل دانشگاهتون رو به صورت سه بعدی درست کنید و در گوگل ارث قرار بدید تو تاپیک اعلام کنید تا بهتون اموزش بدم.
اما اگه فقط می خواید عکس بزارید دوستمون درست میگه و باید عضو سایت پانورامیو باشد و عکس هاتون رو اپلود کنید البته این سایت به طور کامل فیلتر نیست اما لینک قسمتی که باید شما عکس هاتون رو اپلود کنید فیلتره و عملا امکان اپلود وجود نداره

جواب قسمت دوم و سوم رو نمیتونید راهنمائیم کنید؟

Alireza Taji
17-04-2012, 12:35
چطور میشه عکسهای 360 درجه گوگل ارت را دانلود کرد؟

به بعضی از این عکسها خیلی نیاز دارم.

dash_mehdi
24-04-2012, 11:24
چطور میشه عکسهای 360 درجه گوگل ارت را دانلود کرد؟

به بعضی از این عکسها خیلی نیاز دارم.

در سایت 360 برید این عکس ها هست اما 360 درجه نیست و یک پانورمای معمولیه
اما در خود گوگل ارث میتونید در هر جایی هستید با استفاده از خود برنامه عکس بگیرید.

فایل >>> ذخیره >>> ذخیره تصویر

amanita
15-05-2012, 12:33
سلام
من یه مشکلی دارم که نمیتونم عکسها رو در گوگل ارث ببینم
هر چی سرچ کردم راهی پیدا نکردم
اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

amanita
15-05-2012, 13:05
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mammadhasantaghavi
20-06-2012, 20:56
با عرض سلام خدمت دوستان
دوستان كسي ميدونه چطوري ميتونم از كش گوگل ارث خودم روي كامپيوتر هاي ديگه استفاده كنم .
يعني با استفاده از كش نرم افزار خودم روي يك كامپيوتر ديگه بدون اينكه به اينترنت وصل بشه استفاده كنم.

r_a_z
22-06-2012, 12:52
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منم همین مشکل رو دارم چطور باید عکسها رو دید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dash_mehdi
23-06-2012, 17:09
سلام

دوست عزيز تمامي عكس هاي موجود در گوگل ارث از طريق سات پانوراميو (panoramio.com) كه متعلق به خوده گوگل ـه بر روي گوگل ارث گذاشته ميشه و متاسفانه اين سايت حدود 6 ماه پيش فــيلتر شد و ديگه به عكس ها جر فيل شكن دسترسي نخواهيد داشت.

با عرض سلام خدمت دوستان
دوستان كسي ميدونه چطوري ميتونم از كش گوگل ارث خودم روي كامپيوتر هاي ديگه استفاده كنم .
يعني با استفاده از كش نرم افزار خودم روي يك كامپيوتر ديگه بدون اينكه به اينترنت وصل بشه استفاده كنم.

همچين كاري امكان پذير نيست جر اين كه بريد در چهارراه وليعصر سي دي هاي گوگل ارث افلاين رو بخريد كه همه ي 30 يو خورده اي مركز استان رو تاريش رو برده و ميشه در هر سيستمي استفاده كرد

saeid011
05-07-2012, 12:36
سلام من میخواستم بدونم چجوری میشه جای ذخیره cache های google earth رو عوض کرد؟

pars20
11-07-2012, 16:44
کش برنامه جای پیشفرضش نیست . کجاست؟

dash_mehdi
15-07-2012, 00:29
سلام من میخواستم بدونم چجوری میشه جای ذخیره cache های google earth رو عوض کرد؟

منظورتون رو نمي فهمم؟؟
خط كش منظورتونه؟؟

کش برنامه جای پیشفرضش نیست . کجاست؟

منظورتون ruler هست؟

ايناهاش ديگه

Abbe
20-07-2012, 10:19
با سلام خدمت دوستان
من از گوگل ارت زیاد استفاده می کنم ورژن های مختلفی را هم نصب کردم ولی بعد از مدتی از کار میفته و لاگین نمیشه یا اینکه مدت زمان زیادی باید تحمل کرد چندین جا خوندم که Cache برنامه را بایستی خالی کرد تا لود شدن آن سریعتر بشه ولی متوجه نشدم منظور شان چیست لطفاً راهنمایی کنید متشکر

pars20
25-07-2012, 14:30
منظورتون ruler هست؟
نه
cache

................

saeed265
14-08-2012, 21:59
اموزش دانلود کلی تصاویر منطقه

saeed265
14-08-2012, 22:01
میتونید با این اموزش تصاویر رو دانلود کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pardazandeh
28-11-2012, 23:49
با سلام به همگی
راستش میخواستم بدونم کسی میدونه نقشه های گوگل ارث چطوری آپ دیت میشن ؟
آیا الگوریتم یا راه خاصی برای اینکار هست ؟
نقشه های شهر ما مربوط به سال 1380 هستش و به روز نیست
چطور میشه این نقشه ها آپ دیت بشن ؟ آیا باید با گوگل مکاتبه کرد ؟

ممنون میشم دوستان تجربه شونو اینجا بزارن

با سپاس فراوان

رعد
18-02-2013, 22:50
با سلام بنده ميخواستم بدونم اولا چرا در نسخه 7 پرو ديگه در قسمت پايين سمت چپ زمان و تاريخ عكس رو نميگه و همچنين نمايش دهنده ارتفاع هم ازش اثري نيست ؟ دوما چجوري ميشه نقشه گوگل رو دانلود كرد؟الان تو خيلي از گوشي ها نقشه هاي با كيفيت از شهر ها هست كه فرمتش Ogf2 هست و در سيستم اجرا نميشه . آيا نرم افزاري هست كه بشه اون نقشه هاي داخل گوگل رو در سيستم هم ديد؟

Kit_Kat
12-03-2013, 23:48
سلام من وقتی گوگل ارتو میبندم این پیغام اخطار رو میده باید چیکار کنم؟

virus2009
06-04-2013, 13:29
سلام دوستان
راهی هست که بشه کیفیت زوم رو بهتر کنیم ... ؟؟؟
من وقتی یک مکانی رو روش تا آخر زوم میکنم تصویر ماته و زیاد جزئیات نداره
راهی برای بهتر شدنش نیست ... ؟؟؟ اصلا امکان داره ..؟؟

مثلا این آخرین زوم و کیفیتیه که میتونم داشته باشم :
( مال شما هم اینطوریه .. ؟؟/)
اگه نرم افزار یا سایت دیگه ای هست که از این بهتر نشون میده رو معرفی کنید )

فروغ فرخ زاد
07-04-2013, 17:55
سلام دوستان کسی میدونه چرا گوگل ارث من مکانیابیش کار نمیکنه:n15:

Amateِur
24-05-2013, 11:22
سلام دوستان
راهی هست که بشه کیفیت زوم رو بهتر کنیم ... ؟؟؟
من وقتی یک مکانی رو روش تا آخر زوم میکنم تصویر ماته و زیاد جزئیات نداره
راهی برای بهتر شدنش نیست ... ؟؟؟ اصلا امکان داره ..؟؟

مثلا این آخرین زوم و کیفیتیه که میتونم داشته باشم :
( مال شما هم اینطوریه .. ؟؟/)
اگه نرم افزار یا سایت دیگه ای هست که از این بهتر نشون میده رو معرفی کنید )

کیفیت عکس ها در هر کشوری متفاوته. در شهر تهران و شهر های بزرگ ایران کیفیت عکس ها در همین حد هست و بهتر از این نمیشه. برنامه ی دیگه هم بینگ مپ هست که هچ فرقی با گوگل ارٍث نداره. با رفتن بر روی ایالات متحده و مثلا شهر نیویورک کیفیت عکس اونجا رو میتونید ببینید که خیلی بیشتر از اینجا هست و عابران هم براحتی معلومند.

alaydyn
23-06-2013, 01:01
گوگل ارث نصب کرده ام هرچی میزنم ایران بعد سرچ میزنم پیغام خطا sorry را میده چی را باید چک کنم چه باید بکنم؟

Ali-ss
06-07-2013, 09:58
سلام یه سری پلیگون رو گوگل ارتز کشیدم می خوام پرینت بگیرم ولی زمینه اش می خوام نقشه های ماهواره ای نباشه امکانش هست؟

reza2540
02-08-2013, 14:57
دوستان سلام
من در جایی زندگی میکنم که اسم محل ما در گوگل ارت متاسفانه نیست یعنی محل های کنار محل ما اسمشون هست ولی اسم مانیست
حال یک سعوال وراهنمایی که ایا میشه بتونم اسم محل خودم رو در گوگل ارث وارد کنم که ثبت بشه یا نه
اگه شدنیه که راهنمایی کنید اگرم نشدنیه بازم ممنون میشم توضییح بدید که باید چه کار کنم
کمال تشکر از شما دوستان جهت راهنمایی شما دارم

reza2540
09-08-2013, 01:53
:n02::n04::n13:

mojigol
12-08-2013, 23:38
سلام دوستان من گوگل ارث پرو دارم ورژن 7.1
اولین بار که برنامه رو نصب کردم یه تعداد عکس پایین صفحه ی برنامه بود (یه نوار با مجموعه عکس)
یعنی هر نقطه ای از کره ی زمین میرفتی پایین صفحه ی برنامه (یعنی زیر کره زمین نه داخل کره) عکسای این نوار تغییر میکرد
من اون نوار عکسا رو بستم حالا هر کار میکنم نمیاد نصب دوباره هم فایده نداشت
باید چکار کنم که این نوار عکس دوباره پایین صفحه ی برنامه ظاهر بشه؟؟
لطفا جواب بدین دوستان ممنون.
این عکس رو ببینید نوار عکس پایین رو میخام بیارم نمیشه

miladddd
21-08-2013, 18:49
سلام
من فضای کمی توی درایو c دارم
هر وقت از گوگل ارث استفاده مکنم به شدت از لحاظ فضا به مشکل میخورم
چون تمام اطلاعاتشو داخل درایو c ذخیره میکنه
چطور میتونم این مشکلو حل کنم و به گوگل ارث بفهمونم که باید اطلاعاتشو جای دیگه ای ذخیره کنه!

mojigol
11-10-2013, 21:07
سلام دوستان من گوگل ارث پرو دارم ورژن 7.1
اولین بار که برنامه رو نصب کردم یه تعداد عکس پایین صفحه ی برنامه بود (یه نوار با مجموعه عکس)
یعنی هر نقطه ای از کره ی زمین میرفتی پایین صفحه ی برنامه (یعنی زیر کره زمین نه داخل کره) عکسای این نوار تغییر میکرد
من اون نوار عکسا رو بستم حالا هر کار میکنم نمیاد نصب دوباره هم فایده نداشت
باید چکار کنم که این نوار عکس دوباره پایین صفحه ی برنامه ظاهر بشه؟؟
لطفا جواب بدین دوستان ممنون.

این عکس رو ببینید نوار عکس پایین رو میخام بیارم نمیشه

hamidreza.geo
27-12-2013, 17:07
چرا تو نسخه pro نمیشه movie maker رو اجرا کرد می زنم فقط جلوش یه تیک می زنه پنجره مربوط به این ابزار باز نمیشه .... شدیدا لازمش دارم ولی باز نمیشه

iran2008
13-01-2014, 19:32
سلام به همه عزیزان گل!
من یه نسخه از گوگل ارت رو نصب کردم . با اینکه کرک هم شده ، ولی بازم موقع خروج ارور ذخیره نشدن نقشه میده .
میشه بگید کدوم نسخه الان درست جواب میده؟

با تشکر
یا حق

pouyamahmoudi
22-01-2014, 13:35
سلام دوستان من نسخه مجانی استفاده میکنم
مشکلم اینه که وقتی که یک آدرس را میدم که اتوماتیک گوگل زمین را بچرخونه و روی اون بیاد ، به جاش هیچ کاری نمیکنه
مشکل از چی هست و چطوری حل میشه ؟

mmmm5
19-02-2014, 15:29
سلام ...

من راستش از اینکه بی نهایت بار ازم درخواست راهنمایی در مورد دانلود . کرک . نحوه کار و ... با برنامه Google Earth شده یه کوچولو خسته شدم :tongue: ... بی نهایت هم که در این باره تاپیک زده شده... تصمیم داریم همه تاپیک ها رو یک جا متمرکز کنیم تا دوستان زودتر به نتیجه برسن...

بنابر این از هر گونه بحث در این مورد در جاهای دیگه خودداری کنین و همینجا بحث ها رو دنبال کنین...

Google Earth Pro رو خودم می زارم شاید به درد دوستان خورد:

Google Earth Pro

Download Google Earth Pro

سلام من میخوام نقشه ها رو بروز کنم چون نقشه مال دو سال قبله چیکار کنم ممنون

yashgin128
21-03-2014, 14:27
سلام.اینکه تو گوگل ارت اکثر جاها ،پایین صفحه یه ایکن ساعت میاد و کنارش یه تاریخ مثلا نوشته 2002 این یعنی چه؟؟
ایا این معنی میده که اخرین تصاویر اون نقطه(یعنی همین تصویری که الان نشون میده) مربوط به اون سال هست ؟
ایا با ای پی غیر ایرانی (مثلا با چیز ش کن) برم تصاویر رو بروز به من نشون میده؟
ممنون

Mr.Lover
02-04-2014, 18:09
سلام.اینکه تو گوگل ارت اکثر جاها ،پایین صفحه یه ایکن ساعت میاد و کنارش یه تاریخ مثلا نوشته 2002 این یعنی چه؟؟
ایا این معنی میده که اخرین تصاویر اون نقطه(یعنی همین تصویری که الان نشون میده) مربوط به اون سال هست ؟
ایا با ای پی غیر ایرانی (مثلا با چیز ش کن) برم تصاویر رو بروز به من نشون میده؟
ممنون

سلام
بله؛ اون تاریخ به معنای اینه که تصویر مربوط به سال گفته شده هست!
اگه روی ایکون ساعت در نوار ابزار کلیک کنید می تونید با حرکت شاحص، زمان رو تغییر بدید منتها الیه راست جدیدترین تصاویر قرار داره.

پیروز99
16-08-2014, 23:48
سلام آیا google earth آرشیو داره؟ یعنی میشه عکس مکانی رو در سال 2005 بدست آورد؟

pouyamahmoudi
17-08-2014, 20:15
سلام آیا google earth آرشیو داره؟ یعنی میشه عکس مکانی رو در سال 2005 بدست آورد؟
سلام بله . کافیه اسم مکانتون را به همراه سال مورد نظرتون به همراه اسم نرم افزار در جستجو گر گوگل سرچ کنین البته بینشون مثبت بزارین
مثلا : اشکفتک + ۲۰۰۵+ google earth
اگه نتیجه نداد : eshkaftak + 2005 + GOOGLE EARTH خواستین برای نتیجه بهتر یک + google earth photo یا google earth photo archive اضافه کنین تا نتیجه دقیق بده
این مربرط میشه به ترفند های جستجو .

پیروز99
17-08-2014, 23:00
متشکرم
از خود هیستوریه گوگل ارت پیدا کردم متاسفانه قبل از 2008 عکس نداره

پیروز99
19-09-2014, 12:44
بچه ها هیچ راهی برای بدسیت اوردن عکس 2005 و 2006 وجود نداره؟:n27::n27::n27:

mahdi_shr
25-05-2015, 20:28
با سلام
من بانسخه 7.2 پرو کار میکنم و کیفیت تصاویر موقع زوم کردن مثه قبلا که با نسخه های پایین تر کار میکردم نیست.ضمن این که تصاویر خودش مقداری کج شده مثه حالت 3d
میشه لطف کنید بگیید مشکل چیه؟ایا از کارت گرافیکه؟