PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه برنامه براي فارسي نوشتن تو يوليد 10 و 9 ميخاستم

pesar_tanha
29-12-2006, 00:43
سلام دوستان كسي برنامه اي پي تي 5 يا هر برنامه ديگه اي گه بتونه فارسي تايپ كنه تو يوليد ويديو استوديو 10 مرسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد گل
29-12-2006, 00:57
سلام

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش :
ابتدا متن دلخواه خود را در محیط ویرایشی این برنامه تایپ میكنید. سپس با انتخاب متون مورد نظر آنها را به Clipboard انتقال دهید(با استفاده از Ctrl+C) و سپس در برنامه‌ی مقصد از قسمت فونت، یكی از فونتهایی را كه اول آنها با;_F شروع میشود، انتخاب كرده و با استفاده از كلیدهای Ctrl+V متنهای تایپ شده در فارســــــی نویـــــس مریــــم را به آنجا انتقال میدهید

K A R I M I
29-12-2006, 02:52
pesar_tanha جان اگر فارسی نویس مریم جواب نداد بگو تا یه برنامه برات آپلود کنم تا کارت رو راه بیاندازه ( حداقل برای من که اینجوری بوده )

محمد گل
29-12-2006, 03:02
سلام
برای من درسته .
کریمی جون ، هر مشکلی داری همین جا بگو تا 3 سوته حلش کنم .

Razel
29-12-2006, 03:35
سلام دوستان كسي برنامه اي پي تي 5 يا هر برنامه ديگه اي گه بتونه فارسي تايپ كنه تو يوليد ويديو استوديو 10 مرسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
تو این تاپیک برنامه های فارسی نویسی پیشنهاد شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی من خودم با IPT5 به طور مستقیم تو اکثر برنامه های گرافیکی از جمله یولید ویدئو 9و10 فارسی می نویسم.
تو تاپیکی که معرفی کردم لینک دانلودشو گذاشتم،اگه نتونستی دانلود کنی بگو تا برات همراه با کرکش آپلود کنم.

موفق باشی:happy:

K A R I M I
29-12-2006, 03:41
سلام
برای من درسته .
کریمی جون ، هر مشکلی داری همین جا بگو تا 3 سوته حلش کنم .
محمد گل عزیز
فکر نکنم که کسی توی این فروم به اندازه من در فارسی نویسی سختی کشیده باشه !
من این عمل رو با بیشتر برنامه ها امتحان کردم ولی فایده ای نداشت تااینکه رفتم یه سی دی خریدم که توش یه فارسی ساز بود که امکان تایپ مستقیم فارسی رو نیز داشت و همون کارم رو راه انداخت ...
و چنین روایت کنند که منظور بدی نداشتیم ...

محمد گل
29-12-2006, 03:43
سلام
شما مشکلت کلا چی بوده .
از سختی کشیدن منظورت چیه ؟
باید بگی چی شده .

K A R I M I
29-12-2006, 03:57
دوست عزیز شرمنده !
تاپیک داره منحرف میشه و بیایید با کمک هم مشکل این بنده خدا رو حل کنیم .

محمد گل
29-12-2006, 04:06
سلام
من که حل کردم .
فقط مونده خودش نظر بده .

pesar_tanha
29-12-2006, 15:20
محمد گل
كريمي
مرسي دوستان دستتون درد نكنه دارم دانلود ميكنم ببينم كار ميكنه يا نه به هر حال ممنون از زحماتي شما دوستان خوب من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pesar_tanha
29-12-2006, 16:25
سلام دوستان بعد از يه عالمه وقت كه صرف دانولودش كردم بازم نتونستم ازش استفاده كنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد گل
29-12-2006, 20:50
سلام
مشکل چیه .
کجاش اشکال داری .
چی کار نمی تونی بکنی .
فونتاش خرابه ؟
کپی ، پیست نمی کنه ؟
درست توضیح بده تا کارت رو را بیاندازم .

pesar_tanha
29-12-2006, 22:05
محمد گل عزيز
ببين موقه كه من كپي ميكنم و بعدش تو يوليد پيست ميكنم اونجا فارسي نيست چيزي كه من نوشتم
در ضمن اينو هم بايد بگم من اينو دانلود كردم بعد از دانلود يدفعه غيبش زد چون كامپيوتر من ويروسي شده شايد پاكش كرده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

K A R I M I
30-12-2006, 05:47
دوست عزیز وقتی که در ویدیو استدیو می خواهی پیست کنی باید دقت کنی که فونت توی یولید ویدیو یکی از فونتهای فارسی نویس مریم باشه .
یه بار دیگه امتحان کن و نتیجش رو بگو.

محمد گل
30-12-2006, 10:36
سلام
تو یولید فونت F_Maryam یا F_Titr رو انتخاب کن .