PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خيلي مهم در مورد N73

RAMINET
28-12-2006, 20:41
دوستان من ديروز رفتم جمهوري كه n73 بخرم البته بدون گارانتي ولي فروشنده ها بم گفتن بدون گارانتي نخر چون از هر 10 گوشي n73 يكيش بدن با مشكل فني مواجه ميشه و ديگه بالا نمياد و رو دستت ميمونه ولي من پوله كافي ندارم واسه گارانتي شما عزيزان ميگيد من چه كار كنم آيا به ريسكش مي ارزه؟؟؟!!!:sad:

nozhan66253
28-12-2006, 20:46
دوستان من ديروز رفتم جمهوري كه n73 بخرم البته بدون گارانتي ولي فروشنده ها بم گفتن بدون گارانتي نخر چون از هر 10 گوشي n73 يكيش بدن با مشكل فني مواجه ميشه و ديگه بالا نمياد و رو دستت ميمونه ولي من پوله كافي ندارم واسه گارانتي شما عزيزان ميگيد من چه كار كنم آيا به ريسكش مي ارزه؟؟؟!!!:sad:

قیمت دیروز چند بود؟

nozhan66253
28-12-2006, 20:57
من فکر میکنم گارانتی خوب ارزش پول بالا رو داشته باشه... از من میشنوی ریسک نکن

fery joon
28-12-2006, 21:07
من بدون گارانتی گرفتم اون مشکلیم که میگی برام پیش نیومده فقط بعضی موقع ها گوشیم یا قفل میکنه یا خودش خاموش میشه و دوباره روشن میشه البته خیلی به ندرت این اتفاق میفته

اگه اینجور باشه که میگی مگه خیلی بدشانس باشی که از ده تا گوشی که یه دونشون خرابه اون یکی بخوره به پست تو :blink: پس اگه خیلی بدشانسی با گارانتی بگیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nozhan66253
28-12-2006, 21:08
راستی N73 Music Edition اومده؟

fery joon
28-12-2006, 21:11
راستی N73 Music Edition اومده؟

فکر نمیکنم هنوز اومده باشه عزیزم :rolleye:

RAMINET
28-12-2006, 21:11
دوسته خوبم حرفت منطقيه اما بهترين و معتبرترين گارانتي يعني اتصالات 100 تومن بيشتره من ميتونم فقط بدون گارانتي بگيرم حالا نظر ساير دوستان در مورد مشكلات احتماليه n73 كه ميگن چيه؟؟؟جدا مشكل داره؟

Nabakhshoode
29-12-2006, 00:09
قیمتش بدون گارانتی چنده ؟

fery joon
29-12-2006, 00:25
قیمتش بدون گارانتی چنده ؟

والا من بدون گارانتی گرفتم 560 تومن ولی دوماه گذشته الان قیمت پایینتر اومده :)

پوول
29-12-2006, 08:46
والا من بدون گارانتی گرفتم 560 تومن ولی دوماه گذشته الان قیمت پایینتر اومده
منم 550 خريدم گوشيم و دقيقا 2 ماه هستش!!!
به نظره من هم ارزش نداره پول گارانتي رو بده شايد گوشيت جزو همون 1 دونه از 10 تا باشه!!!
منم هميشه پول گارانتي مي دم چه به كارم بياد چه نياد!!

*Shima*
29-12-2006, 12:34
دوسته خوبم حرفت منطقيه اما بهترين و معتبرترين گارانتي يعني اتصالات 100 تومن بيشتره من ميتونم فقط بدون گارانتي بگيرم حالا نظر ساير دوستان در مورد مشكلات احتماليه n73 كه ميگن چيه؟؟؟جدا مشكل داره؟
منم حدود یه ماه پیش که می خواستم بخرم دقیقا همین مشکل رو داشتم بدون گارانتی که قیمت گرفتم از 480 تومن بود تا 520 تومن ولی با گارانتی اتصالات 638 تومن بود(که الآن مثل اینکه 618 تومن شده) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر کاری کردم دیدم دلم نمیاد صد و خورده ای اضافه تر بدم درسته اطمینانش بیشتره ولی واقعا تفاوت قیمتش زیاده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بالاخره بعد کلی پرس و جو آدرس یه جایی رو گرفتیم که می گفتن مطمئنه و بدون گارانتی گرفتم الآن خداروشکر از گوشیم خیلی راضیم هیچ مشکلیم نداره ولی خب همیشه ممکنه آدم از این شانسا نیاره مگر اینکه تو علاءالدین کسی رو بشناسین که بهش مطمئن باشین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا چرا باید به خاطر گارانتی این همه تفاوت قیمت وجود داشته باشه؟مگه کسی بدش میاد با گارانتی بگیره خیالش راحت باشه؟ ولی وقتی تفاوت قیمت نامعقوله مسلمه اکثرا تمایل داشته باشن بدون گارانتی بگیرن باز اگه 50-60 تومن بود قابل قبول بود ولی بیشتر از 100 تومن آخه آدم دلش نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad hamed
29-12-2006, 14:58
مخصوصا الان هم که بحث گوشی های تقلبی اومده وسط که دیگه با گارنتی ها خیلی رفته روش

nozhan66253
29-12-2006, 15:03
حالا یکی بگه به کدوم گارانتی ها میشه اعتماد کرد،بعداً نیان بزنن زیرش

RAMINET
29-12-2006, 22:30
shima جان محبت ميكني و آدرس جاي معتبر به من بدي ؟ ميخوام بدون گارانتي بخرم در ضمن يه سواله ديگه هم دارم كه تو پست بعدي عنوان ميكنم اگه دوستان جواب بدن لطف بزرگي به من كردن

RAMINET
29-12-2006, 22:31
1) من از دوستان تقاضا دارم اگر ميدونند كه n73 me كي مياد ايران بگن ؟ 2) در ضمن به نظر شما ارزش داره من صبر كنم كه me بياد بعد بگيرم يا همين حالا معموليش رو بگيرم و آبديتش كنم؟ 3) از همه مهمتر ايتكه عزيزان اگه من بخوام آبديتش كنم بيرون برام اينكار رو انجام ميدن يا بايد خودم با استفاده از تاپيكهاي داده شده و به تنهائي اينكار رو بكنم؟ خيلي متشكرم

*Shima*
30-12-2006, 21:53
حالا یکی بگه به کدوم گارانتی ها میشه اعتماد کرد،بعداً نیان بزنن زیرش
برای گوشیای نوکیا تو ایران فقط دو تا گارانتی معتبر وجود داره: اتصالات و خدمات طلایی نیا که میگن اتصالات بهتره خدماتش مادام العمره و اینا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بقیه ی گارانتی هایی که هست مثل نیاتل و ایران تل و ... معتبر نیستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته این تفاوت قیمت 100 تومنی فقط در مورد همون دوتا گارانتی معتبره بقیه حدود 20-30 تومن گرونترن که از نظر من پول اضافیه آدم یا با گارانتی معتبر بگیره یا بدون گارانتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گارانتی ای که معتبر نباشه که نمیشه اعتماد کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته قبلا یه گارانتی ای بود به اسم ایراتل که از خدماتش تعریف می کردن که اونم نمی دونم چرا دیگه پیدا نمیشه یعنی دیگه اصلا گارانتی نمی کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Shima*
30-12-2006, 21:54
shima جان محبت ميكني و آدرس جاي معتبر به من بدي ؟ ميخوام بدون گارانتي بخرم در ضمن يه سواله ديگه هم دارم كه تو پست بعدي عنوان ميكنم اگه دوستان جواب بدن لطف بزرگي به من كردن
راستشو بخواین داداش من تو خدمات پس از فروش پن تک کار می کنه موقعی که من می خواستم بخرم از دوستاش تو شرکت پرس و جو کرد اونا یه جا رو بهش معرفی کردن گفتن می شناسن و مطمئنه بعد خودشون(دوستای داداشم) از طرف شرکت زنگ زدن به اون مغازه و گفتن گوشی رو برای خودشون می خوان و بعدش داداشم رفت گرفت یعنی من خودم یا برادرم خوب طرفو نمی شناسیم برای همین من با اطمینان نمی تونم بگم چه جور آدمیه و با همه خوب تا می کنه یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی از داداشم پرسیدم گفت اونجوری که یادمه مغازهه طبقه ی پنجم علاءالدین پلاک 504 بود حالا شما دیگه خودتون صلاح خودتونو بهتر می دونین باید خیلی مواظب باشین چون کسی که دوز و کلک تو کارش نباشه تو علاءالدین کم پیدا میشه من تا همین حد اطلاعات داشتم که در اختیارتون گذاشتم امیدوارم یه گوشی خوب و بی اشکال پیدا کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.etallic.A
30-12-2006, 22:18
بابا من اینجا یه پست داده بودم چرا پاک شد ؟ دوباره میگم !!!

خرید گوشی ( و در کل شاید هر چیزی) تو ایران یه نوع ریسکه ... چه با گارانتی چه بی گارانتی ...

*Shima*
31-12-2006, 21:11
بابا من اینجا یه پست داده بودم چرا پاک شد ؟ دوباره میگم !!!

خرید گوشی ( و در کل شاید هر چیزی) تو ایران یه نوع ریسکه ... چه با گارانتی چه بی گارانتی ...
آخه گارانتی هم داشته باشه هزار جور بهانه میارن از که از گارانتی خارج کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مثلا می نویسن گارانتی مادام العمر و ال و بل بعد که دقیق می خونی می بینی نوشته باتری از گارانتی خارجه دوربین خارجه ... بعد بیشتر از 100 تومن هم اضافه می گیرن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی درکل به نظرم اگه گارانتی معتبر داشته باشه خیلی بهتره البته اگه کسی دلش بیاد اون همه اضافه تر بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.etallic.A
01-01-2007, 13:27
عزیز اگه هنوز نخریدی باید بگم الان گرون شده البته من شنیدم. درسته ؟

RAMINET
01-01-2007, 15:47
از همكاريه كليه دوستان متشكرم خوب حالا نظرتون در مورد n73 me چيه؟ ارزش صبر كردن رو داره و اينكه مشكلات n73 معمولي در اين ورژن حل شده يا به لطف خودش باقيه؟!!!!!

Oryad
05-01-2007, 17:33
دوست عزیز معلوم نیست که بیاد این N73 Me .
همین الان هم N73 معمولی کمیاب شده.
اگر هم بیاد بین 50 تا 100 هزار تومان اختلاف قیمت با مدل معمولی داره .
N73 Me هم مشکلات خودش رو داره
اصلا هیچ گوشی پیدا نمیشه که یک مشکل نداشته باشه.این سیاست شرکت های تولید کننده است.

پوول
06-01-2007, 18:38
دوست عزیز معلوم نیست که بیاد این N73 Me .
همین الان هم N73 معمولی کمیاب شده.
اگر هم بیاد بین 50 تا 100 هزار تومان اختلاف قیمت با مدل معمولی داره .
N73 Me هم مشکلات خودش رو داره
اصلا هیچ گوشی پیدا نمیشه که یک مشکل نداشته باشه.این سیاست شرکت های تولید کننده است.
باريكلا هر راست جواب نداره هميه ها! هيچ چيزي هيچ وقت كامل نيستش!!!!
اگر هم گوشي بخواد سازنده هاش نمي زارن!!
به نظر من پول ME دادن بي خوديه!!!;)
پس سره همينه كم ياب شده گرون شده من امروز قيمت كردم 545 تا 520 كم ترينش بود!:biggrin:
خدا كنه گرون بمونه خز نشه!!!
انشاالله!:rolleye:

najafiinfo
07-01-2007, 09:37
سلام
به نظر من تو ایران گارانتی یعنی کشک و بس
چون فقط نرم افزاری گارانتی میکنند و در مواقعی که هزینه زیادی داشته باشه یک عیب روی گوشی میزارند و هزینشو میگیرند برو همون بدون گارانتی بخر حالشو ببر من تا حالا بیش از 500 مدل گوشی خریدم همش هم بدون گارانتی 5 تاشم تا حالا خراب نشده

fery joon
07-01-2007, 14:48
سلام
به نظر من تو ایران گارانتی یعنی کشک و بس
چون فقط نرم افزاری گارانتی میکنند و در مواقعی که هزینه زیادی داشته باشه یک عیب روی گوشی میزارند و هزینشو میگیرند برو همون بدون گارانتی بخر حالشو ببر من تا حالا بیش از 500 مدل گوشی خریدم همش هم بدون گارانتی 5 تاشم تا حالا خراب نشده

500 گوشی عوض کردی ؟ :blink: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوح که 1000 سال عمر کرد هم فکر نمیکنم اینقده گوشی عوض کرده باشه :blink: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooreya_2008
09-01-2007, 12:17
ان73 گرون شده؟

M.etallic.A
09-01-2007, 13:32
بله گرون شده... بالای 500 تومان معامله میشه...

siavash_Skh
10-01-2007, 18:15
از همكاريه كليه دوستان متشكرم خوب حالا نظرتون در مورد n73 me چيه؟ ارزش صبر كردن رو داره و اينكه مشكلات n73 معمولي در اين ورژن حل شده يا به لطف خودش باقيه؟!!!!!

به نظر من هم یه N73 معمولی بخر و براش یه Headset 3250 اصل هم بخر هم چنین فریم ورش رو هم Update کن که تا حد زیادی مشکلاتش حل می شه

راستی تو علاالدین Headset اصل 3250 گیر میاد ؟؟:thumbsdow
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

najafiinfo
10-01-2007, 19:33
500 گوشی عوض کردی ؟ :blink: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوح که 1000 سال عمر کرد هم فکر نمیکنم اینقده گوشی عوض کرده باشه :blink: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
نه بابا من فروشنده هستم وزیاد با گوشی کار میکنم